Adını Sen Koy 3. Sezon Diziye Katılan Oyuncular Ve Karakterleri

İlk Sezon Trt de, sonra da Star tv de yayın hayatına devam eden Adını Sen Koy Dizisi 3. Sezonu ile 17 Eylül 2018 pazartesi 15. 30 da seyirci karşısına çıktı. Bu sezon da diziye yeni karakterler dahil oldu.

3. Sezonda Başrollerini Cenk Torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Gökberk Demirci’nin paylaştığı dizi Ömer ve Zehra’nın ölüm yıl dönümünde okunan Kur’an ile başladı. 3. sezonda diziye katılan oyuncu ve canlandırdıkları karakterler.

Cenk Torun: Oğuz Kervancıoğlu;  Ömer’in kuzeni, Aileye 5 yıldır destek olan, aileyi ve şirketi ayakta tutmaya çalışan Oğuz Kervancıoğlu, Ömer ve Zehra’nın kayıp oğlu Emir’i bulmak için çaba gösteriyor. Nişanlısı Yıldız Oğuz ile biran önce evlenmek istiyor.

Deniz Durmaz: Azize;  Hayatı boyunca tek başına Oğlu ile hayat mücadelesi veren biri ve konakta Hediye hanıma yardım ediyor. Utangaç, masum, çekingen bir karakter. Oğlu ile bir göz odası olan evde yaşam mücadelesi verirken, çevreden oğluna gelen her türlü tehlikeye karşı aslan kesilen evladı için her şeyi yapabilecek bir anne.

Mert Öcal: Tarık; Oğuz’un arkadaşı ve zaman içerisinde şirkete gelerek Oğuz’a yardım edecek iyi bir karakter. İyilik yapmayı seven ve bunu da yüze vurmayan, dile getirmeyen yaptığı iyilikleri ile övünmeyen birisi. Tuttuğu işi koparan, her işin üstesinden gelen problemleri çözen çözüm odaklı hemen çözüm üreten bir karakter.

Tarık’ın Haksızlığa tahammülü yok, haksızlığa dayanamıyor. Ezilen, güçsüz gördüğü her insana yardım ediyor.

Sabire Feyza Kaya: Zeliha; Şükran hanımın yeğeni, kasabadan nişanlısı ile İstanbul’a halasının yanına evlenmek için gelen, daha önce hiç sevgilisi olmamış,  saf, masum iyi biri.

 

Dünya Aydoğdu: Yıldız; Oğuz’un nişanlısı. Oğuz ile evlenmek istiyor, parayı seven, etrafına kötülük yapan bunu da para ile sessizce tuttuğu adamlarla yapan kötü karakter.

 

Gökberk Demirci: Kılıç; Azize yi seven, onu elde etmek için her türlü kötülüğü yapan, kötü bir karakter.

Barış Gürses: Ejder; konakta Kervancıoğlu’nun makam şoförü, Canan’a aşık biri

Balım Gaye Bayrak: Asya  3. sezonda 3. yeni Asya

Çağan Alp Önder: Ali Emir;  Ömer ve Zehra’nın oğlu

Alpay Elmacı: Kılıç’ın yanında çalışan yardımcısı

“Aslı”

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 3. Sezon Diziye Katılan Oyuncular Ve Karakterleri (13 Yorum)

 1. Hayirli ak$amlar arkada$lar. Aslim bu Ali$ çok sevimli bir çocuk.hayatta hiç bir $ey gizli sakli kalmiyor,bu Yildizin yapdiklari da bir gûn ûze çikicak.

  • Evet Aliş çok tatlı, eğer Erkan ve Hazal devam etselerdi diziye onların çocukları olarak devem edecekti dizi.

 2. gunaydin ozgur teyzosum meleyim birtanem nasilsin guzel dileklerine amin diyorum seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli hafta sonlari dilerim :):)

 3. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE MUSMUTLU ZAMANLARRRR ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ASLI’CIM, GOZEL KARDEŞİM, ŞİRİNKIZIM, MAVİŞİM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, VE YORUMUMU OKUYANLAR
  … AYDIN, FERAH, BOLLUK,BEREKET BAŞARI, HUZUR, MUTLULUK DOLU GÜNLER SİZLERİN VE SEVDİKLERINIZİN OLSUN…. SEVGİMLE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE MUSMUTLU KALIN…
  ((ÇAĞAN ALP ÖNDER)) ALİ EMİR, OOOOOO KADAR TATLI Kİ O’NUN İÇİN İZLENİR MAŞALLAH LA ŞERİKELEH

  • Hayırlı hafta sonları Özgür teyzecim. Evet Çağan çok tatlı bir çocuk maşallah. Erkan için söylediğimi bu çocuk içinde söylüyorum geleceği çok parlak.

 5. aslim birtanem canim arkadasim bilgiler guzel olmus eline yureyine saglik seni cokkkk seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 6. Aslıcım bu bilgilar için teşakkur edarım,desane tarık demirin yerine geçmiş,başarılar,sonunda canana da aşik birisi çıktı,peki çetin ne oldu?artık hayırlısı,bide sanırım ölanlar listesine canı da aklamamiz lazım.

  • Merhaba Pericim, evet haklısın Oğuz için Tarık iyi olacak. Ömer’e Demir’in iyi olduğu gibi. Can da onların iyi bir elemanı idi. Ercan onu zaten vurarak öldürmüştü.

 7. Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN. OYUNCULARINDAN EN ÇOK SEVİLEN KÜÇÜK KEHRAMANDI KÜÇÜK KEHRAMAN İKİ AD BİR OBRAZ DAŞIYAÇAK UĞURLAR ARZU EDİRİZ KÜÇÜK KEHRAMANA AZİZE OBRAZIDA SEVİLEN OBRAZDI HEKAYE YENİ OBRAZLAR YENİ UMARIM GÜNBE GÜN SEVİLEÇEK BÜTÜN OYUNCULAR TIPKİ ZEHRA ÖMER KİMİ SEVGİNİ HAK EDEÇEK OYUNCULAR İKİ İL ERZİNDE SEVİLEN OYUNCULARI ZEHRANI ÖMERİ TEZ UNUTMAK OLAMAZ YENİ HEKAYENİN KEHRAMANLARINA UĞURLAR ARZU EDİRİZ