Adını Sen Koy 3. Sezon 396. Bölüm Özeti (“ASLI”) 12 Kasım 2018 Pazartesi Tv8

Burak 12 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Ali bahçede oynarken topun havası indiği için Ejder topa hava basmaya gitti. Ali de bahçede küçük bir kedi gördü ve onun peşi sıra giderken Yıldız’ın adamları tarafından kaçırıldı. Ali yok her yere baktılar bulamadılar. Üzerindeki kıyafetini konağın dışında Azize buldu. Belki içeri geçmiştir diye içeri bakmaya gitti. Oğuz da güvenlik görevlilerine her yere bakmalarını istedi. Güvenlik kayıtlarını da istedi.

Azize fenalaşıp bayıldı Oğuz da Doktor arkadaşı Barış’ı çağırdı. Dinlenmesi uyuması için Azize ye ilaç vermiş. Dinleniyor Azize. Asya da ya Ali de Emir gibi bulunamazsa diye sordu. Jülide hanımda inşallah bulunacak dedi.

Kılıç da konağın önüne geldi. Azize ile Ali yi alarak Yunanistan’a götürecekti 15 dakika bekledi ama gelen olmayınca aracından inip konağa biraz yaklaşınca, Oğuz’un kapıdaki güvenlikçilere kızdığını Ali’nin kaçırıldığını, polislerin geleceğini öğrendi.

Tarık da karakola ifade vermeye gidecek, Zeliha Tarık’ı beni alıkoyuyor diye ihbar ettiği için. Polis geldi Zeliha ya da kağıt imzalattı. İmzalamazsa kağıt eve gidecekti. Tarık imzalamasını istedi daha büyük sorunlara sebep olmak istemem dedi. Olurda o kağıt eve gitmiş olsaydı Elmas kızılca kıyameti koparırdı. Her şartta Elmas kızılca kıyameti koparıyor zaten.

Zeliha eve geçti annesi onu kapıda karşıladı ama kızarak. Canan da vardı yanında, sen karışma dedi Canan’a. Sen nerelerdesin? Tatil yapıyormuşsun, kafa dinleyecekmişsin diye öfke ile kızdı, Zeliha da ağladı. Artık Zeliha ağlamasın yeter, bir insan sürekli ağlar mı? Zeliha Şükran halasına geldiği günden beri ağlıyor bir yüzü gülmedi gitti. Zeliha odasında Canan ile konuştu dertleşti. Tarık’ında ona söylediklerini hatırladı. Uğrunda ağladığın insanın nasıl biri olduğunu anlamışsındır umarım Zeliha.

Anası da odasına gitti kapı kilitliydi. Kapı önünden konuşup moral bozdu. Ahlaksız, çulsuzun biri ile evlenmeye kalktın onu da beceremedin, Adımızı lekeledin, adımızı karalara bağladın, derken Şükran teyze geldi rahat bırak deyince, Elmas hanım hep senin yüzünden oldu. Kızımı ben pırlanta gibi getirdim, kömür karasına bulandı alnımızdan bu leke nasıl çıkacak dedi.

Yok artık daha neler Elmas hanım biraz yavaş gel. Kızın o senin, hem adını lekeleyecek yanlış bir şey yapmadı Zeliha, sadece Samet’in gerçek yüzünü gördü ayrıldı ilerde boşanmasından bin kat iyidir. Ayrıca Samet ile evlenme diyen sendin, o çulsuzla ayrılmasını sen istedin ayrıldı bir beladan kurtuldu daha ne istiyorsun ki?

Zeliha akıllanmış, odasında annesinden işittiği onca laftan sonra ağlıyor ama kendime ağlıyorum diyerek telefonundan Samet ile ilgili bazı şeyleri siliyor, silerken de sen ağlanacak biri değilsin diyor. Hele şükür Zeliha hele şükür. Kurtuldun bir beladan hadi hayırlısı.

Oğuz da polis ile kamera kayıtlarına bakıyor, aklına Kılıç geldi. Yıldız da konağa gelmiş tam salona geçecekken, konuşmaları duydu. Kılıç dan şüphelenmeleri işine yaradı Ali’nin bir kıyafetini Kılıç’ın mekanına bırakmalarını söyledi adamlarına böylelikle hedef şaşırtmış olacak Yıldız. Ali yi kaçıran Kılıç gibi görünecek.

Kılıç da adamı Çakı ya fıstıklı baklava yaptır ve Zühre anaya git ona sor Ali yi kim kaçırmış? Sakın öğrenmeden gelme dedi. Kılıç da kendi imkanları ile Ali yi aramaya başladı. Çakı, araştırmış ama ne çocuk tacirleri, nede dilenci reislerinden haber çıkmamış.

Tarık nezarette, Zeliha şikayet ettiği için içeri almışlar. Avukatı geldi. Tarık haber vermemiş ama onun bir şekilde haberi olmuş. 2 saate kalmaz sizi çıkarırım, bunu yapan da en ağır cezayı alır dediğinde, Tarık çıkarmasını istemedi. Bana niye diye sorma, evine git yat uyu dinlen, bende burada uyuyacağım dedi.

Sabah olduğunda da Canan Selinden öğrenmiş Tarık’ın geceyi nezarette geçirdiğini hemen Zeliha yı aradı şikayetini geri al yoksa işin rengi değişecek başka yerlere varmadan şikayetini geri al dedi. Zeliha da karakola gidip şikayetini geri aldı.

Tarık’ı nezaretten polis çıkarmaya geldiğinde Tarık, geldi mi? diye sordu. Sonra da çıkıyor muyum dedi. Polis de nerden bildiniz? Sizi şikayet eden kişi şikayetini geri almış dedi. Tarık da içime doğdu diyelim, misafir perverliğiniz için teşekkür ederim diyerek çıktı.

Tarık biliyordu Zeliha’nın geleceğini, ondan avukatından yardım istemedi. Canan haber vermeseydi haberi olmayacaktı ama. Canan haber verdi Zeliha öyle şikayetini geri aldı. Zeliha pişmandı. Tarık da bunun farkındaydı. Zeliha da böyle olacağını bilmiyordum, siz büyük bir holdingin yöneticisisiniz sonuç da deyince, Tarık da, şirket de yöneticiyim, karakolda değil ama olsun bir gece karakolda yatmış oldum bu da bir tecrübe dedi. Olayların hep olumlu yönüne bakıyor Tarık. Zeliha da ödeşmiş olduk dedi. Tarık da güzel espri, özgüven tavan yapmış.

Yıldız, Ali’nin bir kıyafetini Kılıç’ın tamirhanesine bırakmıştı. Polisler bulmuş. Oğuz’u arayarak haber verdiler. Azize de öğrendi bunu. Kılıç’ın bu konuda bir suçu yok ama yakalanırsa ceza alacak Kılıç. Yıldız da, Çakı ile buluştu, Kılıç’ın nerede olduğunu, Azize konusunda kendisine yardımcı olacağım diyerek bizzat konuşmak istediğini söyleyerek Çakı dan tereyağından kıl çeker gibi Kılıç’ın yerini öğrendi. Sonra da polisi arayarak kılıç Hancı yı polise ihbar etti.

Tarık, Zeliha ile bir yerde oturup konuştular. Her insanın gözünde bir ışık noktası vardır, hayat ışığı seninki bi hayli yıpranmıştı ama henüz sönmemişti, onun için bu kadar ısrarcı olmuştum iyi ki de olmuşum dedi.

Zeliha ellerini gergin tutuyordu. Zeliha ya ellerini rahat bırak dedi. Bence önce parmağındaki Samet’e ait olan nişan yüzüğünü çıkarsın Zeliha. Samet çıkardı attı Zeliha hala neden takıyor ki o yüzüğü parmağında? Onca sözden, onca hakaretten sonra, çıkarıp atması lazım.Tarık, sen çok güzel bir hayatı hak ediyorsun, o yüzden buna engel olanları hayatında tutma dedi. Samet’i bir şekilde çıkarır hayatından da, ya annesi o ne olacak Tarık?

Oğuz ve Azize karakola doğru giderken, yolda telefon geldi Ali’nin yerini bulmuşlar hemen Oğuz da oraya gitti Azize ile.

Zeliha bir beladan kurtuldu Samet belasından, bir belaya bulaştı. Yolda giderken çarpıştığı Azize’nin ev sahibi, Kılıç’ın adamı ile çarpışarak tokasını düşürerek adamın o tokayı alması ile bir belaya bulaşmış oldu Zeliha. Yağmurdan kaçarken doluya tutuldu Zeliha. Adamın niyeti de kötü peşine düştü haberi yok Zeliha’nin.

Evde de annesi Elmas’ı polis aradı kimliğini unuttuğu için gelip almasını söylemek için ve Zeliha’nın şikayetini geri aldığını, zorla alı konulduğu için şikayet ettiğini öğrendi, kızılca kıyamet kopacak.

Kılıç mekana gelen polislere yakalanmamak için kaçarken Azize ve Oğuz mekana geldi Kılıç’ı gördü Azize peşi sıra koştular. Kılıç bir aracı çalarak kaçmayı başardı. Ali ise siyah bir dolmuş ile kaçırılırken Azize gördü ve Ali diye arkasından bağırdı. Oğuzda yanındaydı.

Zeliha yı takip eden o adam, Zeliha yı sokak ortasında annesi tarafından dövüldüğünü gördü. Elmas karakola gidip Zeliha’nın kimliğini almış, şimdi de kızının saçını çekerek sen dün geceyi kimle nerede geçirdin? Karakolda ne işin vardı diye sorarken Canan ve Şükran teyze geldi ve Zeliha yı annesinin elinden aldı. Zeliha yine ağlıyordu.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 396. Bölüm Özeti (“ASLI”) 12 Kasım 2018 Pazartesi Tv8” üzerine 8 yorum

 1. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz aslim canim arkadasim benim nasilsin basin agriyormus cok gecmis olsun rabbim acil sifalar versin agrisi gectimi evdekiler nasil analizlerini okudum cok cok cok guzel olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin k azeri ablam nasilsin basin agriyor cok gecmis olsun agrin gectimi ve aslim hakli doktora git cabuk iyilesirsin radam betulum nasilsiniz ben sizide cok ozledim seher ablam gunay ece nasilsiniz hepinizi cok ozledim

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler xanım, çok teşekkür ederim idare ediyorum.baş ağrısı, ortalığın gribi bir iyi bir kötü hayat devam ediyor. ev halkının hepsi ortalığın salgınına yakalandık, evde herkes hasta. sen nasılsın? halı dokuma nasıl gidiyor? ailen nasıl?
   Amin canım hayırlı geceler.

 2. Seher dedi ki:

  Hayırlı günler canlarım nasılsınız iyisinizdir inşallah.aslim çok güzel olmuş ellerine emeğine yüreğine sağlık.ben artık Zeliha in ağlaması dan sıkıldım ve resmen diziden soğumaya başladım.resmen azizede çok Zeliha in aglamasini izliyoruz.konuşmadan aciz.miy miy,evet yüzük hala parmağında

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler Sehercim, dizinin yeni bölmü şimdi başladı. Azize oğlu peşi sıra giderken kanaması başladı Tarık adamların peşine düştü. Zeliha parmağından o yüzüğü hala neden çıkarmıyor anlamış değilim. onca sözden, hakaretten sonra o yüzük hala neden parmağında?

 3. peri dedi ki:

  Gunaydın,aslıcım sagol,çok guzel olmuş,zelihaya uzuldum kızın ne çekacak çilasi varmış.ban izlamiyorum dizinin reytinlari nasıl?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba pericim, teşekkür ederim. reytingler kötü çoğu kişi dizinin saatinin değiştiğinden habersiz. izleyemeyenlerde var. saati beğenende herkesi memnun edemezsin..

   Göker abi siteye günlük reyting sayfası açtı oradan dizinin kaçıncı sırada olduğunu görebilirsin günlük değişiyor liste.

   sayfanın adı reyting sıralaması
   şuda linki;
   https://dizibilgi.tv/Reyting-sonuclari.php

   80. sırada o da özet bölümü yani yeni saati ile dizi ilk 100 e girememiş yakında Acun diziyi kaldırırsa hiç şaşırmam.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Aslicim $imdi nasilsin?Sag ol canim.Ellerine saglik.Zelihaya yazik ya,bu kizin annesi manyak,bu ya$ta bir kizin sokakta dövûlmesi nasil bir i$ anlamadim. Zelihanin bu kadar aglamasinin sebebi Elmas. küçûkken neler yapti kim bilir

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, saatim saatimi tutmuyor bir iyi bir kötü yaşayıp gidiyorum şimdilik, sen nasılsın?
   Elmas belki de öz annesi değildir? bir anne kızına bu kadar söz söyleyip sokak ortasında döver mi? Allah korusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.