Adını Sen Koy 3. Sezon 395. Bölüm Özeti (“ASLI”) 09 Kasım 2018 Cuma Tv8

Burak 12 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Kılıç, öğrendiği bilgilerle Azize yi tehdit etti. Benimle geleceksin yoksa çocuğuna hasret ölürsün dedi. Kılıç Azize ye akşam 5 e kadar müsaade verdi ya bana gelirsin yada oğlundan olursun dedi.

Kılıç efendi, sen Azize yi sevdiğini söylüyorsun. Sevmek acı çektirmek midir? Sen acı çektiriyorsun. Sevmek tehdit etmek midir? Sen tehdit ediyorsun. Bu nasıl sevmektir? Zorla sev beni diyorsun. Sevmek zorla olmaz ki, içten gelecek. Yürekten gelecek yoksa o sevgi olmaz ki.

Oğuz, Yıldızdan ayrılmak istediğini söylemişti. Çocuklara olan tavrı konuşması hoş olmadığı için ayrılmak istediğini söyleyip nişanı attı Oğuz. Yıldız’ın babası varmış. Hem babasına, hem de çevresine alıştırarak söylemek istediğini söyleyerek şimdilik kimseye söylemeyelim dedi. Ne planları var bakalım Yıldız’ın.  Oğuz da çevren beni ilgilendirmiyor ama baban için tamam dedi çıkardığı yüzüğünü geri taktı Oğuz.

Yıldız Azize ye kinlendi. Onu takibe aldı. Azize de odasındaydı ağlıyordu. Ali geldi yanına Asya oyuncaklarını vermiş ona Azize ye Kılıç dan mesaj geldi. Saat 5 e kadar bana geleceksin oğlun için diye, Azize de Kılıç’a gitmek yerine şehirden gitmeyi düşünüyor. Yıldız da onları izlerken Azize Ali ye sen benim tek yaşama sebebimsin deyince Yıldız’ın aklına Ali yi kaçırmak geldi.

Oğuz ile Jülide hanım kahve içerken konuştular. Yıldız’ın sinirli oluşu Jülide hanımında dikkatinden kaçmamış.

Samet de Tarık’ın evini bulmuş zorla eve girdi. Konuşacağız diye. İçeri girince de evi ve eşyaları beğenmedi kızları bunlarla mı kandırıyorsun dedi. Bu Samet’in kafası hep kötü şeylere mi çalışır? Sonra da saçma sapan sorular sordu. Zeliha daha önce buraya geldi mi? nişanlıyken de buluştunuz gibi bir sürü saçma sapan gereksiz sorularla Tarık’ın kafasını şişirdi. Zeliha da banyoda onların konuşmasını duyuyor ama Samet şimdilik onun orada olduğunu bilmiyor. Bilse kıyamet kopar zaten.

Koray, Selin’i telefonda konuşurken duydu. Selin sonunda o kendini bilmez eşinden boşanmak için avukat araştırıyor. Ücreti yüksek geldi. Bunu da Koray duydu. Kendi tanıdığı bir avukat arkadaşını aradı. Ondan yardım istedi. Şirkete geldi avukat Cengiz miş adı konuştular Selin’in avukatlığını yapacak boşanacak Selin. Eşi şehir dışına gitmiş ama nasıl yaptı ise çantasına benden öyle kolay kurtulamazsın yazan küçük bir not bırakmış.

Tarık, Samet’e Zeliha ile aramızda senin zannettiğin gibi bir şey yok, hepsi bir yanlış anlaşılmaydı. Sen özür dileyeceğin yerde hala konuşuyorsun dedi. Zeliha, temiz namuslu iyi bir kız dediğinde Tarık, Samet de artık Zeliha ne temiz ne de namuslu dedi. Zeliha da içeri de bütün bunları duydu ve ağladı.

Herhalde şimdi Samet’in nasıl biri olduğunu görmüş ve artık onun için ağlamaz Zeliha. Tarık, Zeliha seni hak etmiyor deyince, Samet de beni hak etmiyor ama seni hak ediyor öyle mi al senin olsun tepe tepe kullan dedi. Sınırı fazla aştı bu Samet, okkalı bir dayağı çoktan hak etti Tarık da kendisini zor tuttu. Fazla konuşan Samet’i kolundan tuttuğu gibi kapı dışarı etti.

Ali konak bahçesinde Asya ile oynarken, Jülide ile Oğuz da çalışma odasında onları camdan izlediler. Jülide hanım Ali için yeni bir yatak alalım deyince, Oğuz ben siparişi verdim yarın gelecek dedi. Jülide Ali’ ye her baktığında Emir’i gördüğünü,  torun hasretini ona sarılarak giderdiğini söyledi. Jülide bilmiyor ki Ali gerçekte onun torunu kayıp olan Emir, Ali. Bilse dünyalar onun olur. Bakalım ne zaman öğrenecekler.

Azize bilet almış gidecek, mahalleye de eşyalarını almaya gitti. Çakı gördü, hemen Kılıç’a haber verdi. Eşyalarını topladı, Aysel ablası ile vedalaştı son kez eve baktı. Tam evden çıkıyordu ki Kılıç kapıda Yunanistan’a götürecekmiş Azize ile Ali yi. Ama bilmiyor ki Azize onunla gelmeyecek.

Samet’i bir güzel postaladıktan sonra, Zeliha ya gördün mü uğrunda intihar edeceğin kişiyi? Kötü bir şey yapmadığın halde bunları sana yakıştıran, bunlara inan biri için günlerdir ağlıyorsun dedi. Zeliha’nın da aklı başına geldi. Evlenmeden kurtulduğuna sevinsin Samet gibi bir manyaktan.

Kapı çaldı. Zeliha korktu biran o mu geldi diye sordu. Bilemezdi Tarık bakması gerekiyordu. Zeliha eğer gelen Samet ise, ona bir çift lafım olacak dedi. Kapıyı açtı Tarık, polis memuru Tarık hakkında alıkoymadan dolayı şikayet varmış. Şikayeti yapan Zeliha Toprak mış. Banyodayken bir telefon görüşmesi yapmıştı Zeliha demek o zaman polisi arayıp Tarık’ı şikayet etmiş. Tarık şaşırdı.

Azize de gitmek için hazırlık yapıyordu. Teşekkür etmeden gitmek istemediği için içeri geçti. Jülide hanımın tansiyonu düşmüş 9-6 onunla ilgilendi. Onlar Ali için giyecek almışlar onları verdiler. Azize aldı içeri geçerken Oğuzla çarpıştı, çantalar düştü. Oğuz kızdı ağır taşırsan, kolay iyileşemezsin ağrın olur dedi. Azize her şey için teşekkür etti. Ejder geldi ve Ali’nin kayıp olduğunu, hiçbir yerde olmadığını söyledi. Azize de Oğuz da koşarak bahçeye çıktılar.

Ali yi kaçıran Yıldız. Asya yı filme götürme bahanesi ile Ali den uzaklaştırdı. Asya da yolda eve gitmek istediğini söyledi. Yıldız telefonda konuşup Ali’nin alındığından emin olunca eve döndüler.

Oğuz bunu senin yaptığını bir öğrense seni kapı dışarı eder o konaktan da kılıç’ın üstüne kalacak suç. Kılıç hapse girsin Azize bir beladan kurtulmuş olur. Yıldız da Azize ye iyilik yapmış olur bu sayede bakalım neler olacak?

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 395. Bölüm Özeti (“ASLI”) 09 Kasım 2018 Cuma Tv8” üzerine 7 yorum

 1. K.A dedi ki:

  Te$ekkûr ediyorum.Sana da geçmi$ olsun canim.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler Aslim ben de bir az daha iyi sayilirim,bende kan azligi var da o yûzden de hasta olunca iyile$me zor olur,imunitet zayif. Dinlenmeye çali$.Haklisin canim,Zelihanin annesi ile i$i zor,kadin resmen para dü$kûnû,artik deyi$emez de.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim geçmiş olsun, kansızlık da önemli ilerde daha büyük sorunlar yaşamamak için doktor kontrolünde kan değerlerini olması gereken seviyeye getir. doktor kontrollerini ihmal etme. Demir, b12, d vitaminini mutlaka yüksek tutmaya çalış. Düşük olmasın bu vitaminlerin.

 3. peri dedi ki:

  Aslıcım teşakkurlar yine guzel olmuş,her şarde bir hayır var demişlar zeliha için tamda boyle oldu kotu bi olay yaşadivama samettan kurtuldu,umarim artik bu konuyu uzatmazlar çok sıkıcı oldu çunku.

  1. aslı dedi ki:

   merhaba Pericim, nasılsın? doğru diyorsun her şerde bir hayır vardır. Zeliha Samet den kurtulmasına kurtulur da annesi Elmas daha çook başının etini yiyecek kızının ama o da Tarık’ın zengin holding müdürünü olduğunu öğrendiğinde son bulacaktır. Paragöz biri çünkü Elmas.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Aslicim nasil oldun?iyimisin?Bu Yildiz hem de salak, bilmiyor ki etdikleri er ya da gec ortaya çikacak,rezil olacak.Zelihaya iyi oldu,Samedi tanimasi gerekiyordu tanidi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, sağ olasın az biraz daha iyiyim düne göre, sen nasılsın? ağrın geçti mi? Yıldız’ın yaptıkları Alev gibi bir süre ortaya çıkmaz. Çıktığında da zaten Oğuz ayrılmış olur ondan ve sonu Alev gibi olur. Zeliha Samet’i hayatından çıkarır da, ya annesi o ne olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.