Adını Sen Koy 3. Sezon 393. Bölüm Özeti (“ASLI”) 07 Kasım 2018 Çarşamba Tv8

Burak 08 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Yıldız Azize yi öldürmekte kararlı. Hastaneye gitti boğarak öldürmeyi düşünürken son anda Sinem arkadaşı geldi ve engel oldu. Yıldız o esnada Oğuz’un ona alıp hediye ettiği bilekliği düşürdü. Farkında değil düşürdüğünün.

Oğuz da Hastaneye Azize için çorba getirdi. Yıldız Azize için Oğuz geldiğini duyunca yine kızdı. Sinem arkadaşı Azize yi görünmeden odadan çıkardı sonra da Oğuz girdi. Azize uyuduğu için olup bitenlerden haberi yoktu. Oğuz Azize ye bakarak içinden, neden çocuğunu sakladın? Sen kimsin? O adam kim? Diye sorarken Azize uyandı. Alişin çorba gönderdiğini söyledi Oğuz. Azize de teşekkür etti. O adam aylardır peşimde bunu da yaptı dedi.

Yıldız da dışarda arkadaşı Sineme kızdı onu ne güzel öldürecek kurtulacaktım bir daha işime karışma dedi. dahası var demek. Yıldız vazgeçmiyor anlaşılan Azize ye zarar vermekte kararlı bakalım neler yapacak?

Tarık, Zeliha’nın gitmesine izin vermedi. Kapıyı kilitledi. Kılıç da Azize hakkında araştırma yaptırarak yeni bilgiler edindi. Sonra da kendi kendine yazdı çizdi Kılıç. Kılıç’a göre Azize’nin bir adam dan çocuğu oldu ama evlenmeden bilgileri getiren öyle söylemişti de çok kızmıştı Kılıç, Azize öyle bir şey yapmaz diye. Şimdi de kendisi olmayan kocasından kaçtığını düşünüyor.

Azize’nin defteri Kılıç da, eve bırakmamış. Onu okuyarak bir sonuca vardı Kılıç, babasından kaçıyor anlaşıldı, ne yaptıysa pis herif, böyle kadına kıyılır mı dedi. Kendi kıyarken iyiydi ama. Ben varım senin içinde çocuğun içinde ben varım korkma Azizem dedi kendi kendine.

Tarık, Zeliha kendine bir şey yapmasın, kaçmasın diye evde ne kadar delici, kesici alet varsa hepsini kaldırdı. Sonra da Zeliha ya ilaçlı su içirdi. İlk gördüğümde bu ne yapıyor dedim kendi kendime Nuri Alço gibi gizli gizli tövbe yarabbim J Zeliha bir bardak suyu içti sonra da mışıl mışıl uyudu. O sakinleştirici ilacı arada kendisi mi içiyor acaba? Yoksa onda ne gezsin ki öyle bir ilaç? Samet de Canan’ın yolunu keserek Tarık’ın evini sordu. Canan da söylemedi.

Yıldız gecenin bir vakti, dışarda bir adamla buluştu, bir ilaç istedi. Azize yi o ilaçla öldürecek. Alev de yapmıştı bunu ama onu Ömer içmiş ve çok pişman olmuştu Alev. Ama Yıldız direk Azize ye verecek serumun içine katacak. İşi görülsün diye yüklüce miktar parada verdi. Yıldız çalışmıyor bu kadar yüklü miktarda parayı bir seferde veriyor. Çok zengin olmalı. Ekmek elden su gölden oh misler gibi ama huzur yok işte. Huzur olmadıktan sonra, sağlık olmadıktan sonra ne yaparsın o parayı?

Aliş, Oğuzlarda kalıyor. Gece şiddetli gökgürleyip, şimşek çakınca Aliş uykusundan uyandı. Oğuz’un odaya girişi de korku filmleri gibiydi. Aliş onu görünce ona sarıldı. Oğuz gök gürültüsünden mi korkuyorsun? deyince yok dese de ilk gök gürlemesinde hemen Oğuz’a kendisi sarıldı Aliş. Çok tatlı bu Aliş. Ömer’e de benziyor burnu yüzü. Oğuz Aliş ile kendi yatağında birlikte uyumuşlar. Azize oğlunun şimşekten korktuğunu bildiği için hediye ablayı aramış ve Ali uyuyana kadar onunla kalmasını istemişti Hediye ablada Ali’nin odasına gitti baktı yok. Oğuz’un odasına baktı o zaman gördü birlikte uyuduklarını sabaha kadar birlikte uyudular. Güzel kahvaltı yaparsa Aliş, annesini görmeye gidecek.. 

Selin ve Canan da Tarık’ın evine gelmişler. Zeliha sakinleştiricinin etkisi ile uyuyor. Tarık kendisi dedi uyusun diye sakinleştirici verdim siz gelene kadar kalsın diye yoksa durdurmanın imkanı yoktu Zeliha yı.

Canan, sokakta Samet, anası, evde kendi anası diyerek Tarık dan bir iki gün Zeliha’nın Tarık da kalmasını istedi. Gelirken de Zeliha’nın telefonunu ve çantasını getirmiş. Bence de Zeliha birkaç gün Tarık da kalsın. Neden mi? Canan’ın dediği gibi evde Elmas, dışarda Samet ve anası Zeliha ya dünyayı dar ederler. Öncesinde kendisini öldüremeyen Zeliha bu üçlü baskı sonucu kendisine bir şey yapar. Dayanılacak gibi değil. Zeliha’nın bir süre bu üçlüden uzak kalması lazım.

Gecenin bir vakti, Samet delisi sokakta ve Tarık’ın evini bilemediği için delirmiş Zeliha ya mesaj attı. “ o serserinin koynundasın demi namussuz kadın. Adresi ver yüzleşeceğiz, seni de o adamı da paramparça edeceğim. Bana o züppenin adresini ver Zeliha” diye mesaj yollamış Tarık bunu okudu ama silmedi. İnsan nişanlısına, evleneceği insana hiç bunları söyler mi? söyledi Samet. Zeliha bunca söze rağmen hala Samet diye ağlarsa yazıklar olsun derim. Bu kadar mı gözün kör, kulakların sağır senin Zeliha derim. Bu insan mı senin kocan olacak? bu inan mı ilerde baba olacak? olmasın Samet den ne koca olur, nede baba istemez.

Sabah kahvaltısında Ejder oyunlar yaptı çocuklar eğlendiler. Zeliha da Tarık’ın evinde uyandı. Telefonunu görünce baktı. Mesajı gördü ve üzülüp ağladı kendini banyoya kilitledi. Samet’e kendince kızdı. hep alttan aldığım için mi? bunları bana nasıl yakıştırırsın dedi. bunları yüzüne söyleyebilseydi öncesinde bu noktaya gelmezdi olaylar.

Oğuz, Ali ile hastaneye gittiler arkalarında Ejder de var. Oğuz şirkete geçince Ali yi konağa Ejder getirecek. Yolda çiçekte aldılar. Yıldız da konağa gitmişti ama Oğuz’un hastaneye gittiğini öğrenince morali yine bozuldu. Bilekliğini kaybettiğini fark etti. Hastanede düşürdüğünü anladı ve hemen bir taksi ile hastaneye gitti. Daha erken gidebilmek içinde taksiciye fazladan para verdi. Ah bu para açamayacağın bir kapı var mı acaba?

Oğuzdan önce hastanedeydi Yıldız. Görevli bayanda bilekliği temizlik yaparken bulmuş, hemşireye vermişti. Hemşire Oğuz’a vermek isterken Yıldız danışmaya anons verdirdi o şekilde Oğuz’a bilekliğin ulaşmasına engel oldu kendi aldı. Azize de bahçeye çıkacakmış. Oğuz tekerlekli sandalye ile Azize ve Ali yi bahçeye çıkardı. Yıldız da gördü iyice sinir oldu.

Zeliha nasıl olduysa bileğini incitmiş. O sahneyi görmek isterdim. Bazı sahnelerin çekilmemesi kötü. Mesela Zeliha bayıldı Tarık’ın Zeliha ile o inşaatten aşağıya inmeleri yoktu. Şimdi de bileğini incitmiş banyoda nasıl oldu o küçücük yerde? Anlamadım. Bazı sahneler gereksiz, bazı sahneler yok.

Azize’nin evine girip birkaç eşyasını alacak olan Aysel’i takip eden Kılıç, Aysel’e Ali’nin babası kim diye sordu. Aysel de Ali doğmadan ölmüş dedi. Kılıç sonrada hastaneye giderek Ali’nin babasını sordu.  Polisler de Kılıç’ın hastanede olduğunu Oğuz’a haber verdiler ama yakalayamadılar. Kılıç, Ali’nin doğum raporundan babasının kim olduğunu öğrenecekti. Adam bu rapor çakma, bu çocuk bu kadının değil dedi. Kılıç da anladı Ali Azize’nin oğlu değil.

Bunu biz biliyorduk zaten. Ömer ile Zehra’nın oğlu Ali, yani Emir. Oğuz’un aradığı kayıp Emir Ali.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 393. Bölüm Özeti (“ASLI”) 07 Kasım 2018 Çarşamba Tv8” üzerine 40 yorum

 1. Günay dedi ki:

  Yeni sayfa hangi sine bakım? İsmini ne yazım? ???

 2. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar gunaycim canim benim ben cok iyim evdeydim bu gun guzelce dinlendim sen nasilsin cocuklar nasil onlari op benim icin guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim is yerim iyi cok sukur islerimde cok iyi gidiyor cok oyreneceyim cok seyler var ailene selamlar yeni sayfalara bak biz oradayiz canim benim :))

 3. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar. Gözəl arkadaşlarıma. K. Azeri ablam, Xanımcım, Aslıcım. Nasılsınız? Inşallah iyisiniz hepiniz. ❤ Ben de İYİYİM . Xanım annenin doğum gününü təbrik ediyorum. Allah ona sağlığı hayat nasıb etsin inşallah. İyi doğdu.Güzel annelerinizin ellerine n öpüyurum. Yeni iş yerin. Nasıl? İyimi? İnşallah iyidir. Senin güzel kalbin var. Allahım kalbince versin. Aslıcım sen nasılsın? Güzel arkadaşım. Aneannen, kardeşin nasıllar. Inşallah afiyetdeler. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah. ❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Hanim abla iyi olun da ne zaman isteseniz gelin canim ablacim. Xanimcim annenin dogum gûnü kutlu olsun canim benim,nice mutlu yillara sizinle birlikte.

 5. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin cok tesekkur ederim tamam ablacim yazdiklariniz kiymetli benim icin iyiki varsin seni cokkkkkk seviyorum ellerinden opuyorum polat amcama coklu selamlar ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim :))

 6. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler.Günaycım bizim bir Günayımız da vardı.Rehim ve Celil adlı iki oğul annesiydi.sen omusun. Xanımcım xananın arxasında rahat ol.gergin olsan tez yorulursun.çeşniye iyice beled ol.işini severek yap.o zaman her şey güzel olar inşallah.Allah rahatlık versin.

  1. Günay dedi ki:

   İyi akşamlar. Hanım ablam. Benim bir kız, bir oğlum var. KIZ 4 yaşında ;oğlan 2 yaşında. Nasılsınız? İnşallah iyisiniz. ❤

 7. xanim dedi ki:

  hanim ablam canim benim INSALLAH yorumlarin cikar canin sag olsun sag ol var ol canim ablacim benim tatli ruyalar sana

 8. Hanim abla dedi ki:

  Xanımcım sana ve Günaya mesaj yazdım çıkmadı.

 9. xanim dedi ki:

  hanim ablam hayirli geceler neden gelmiyceksin INSALLAH her sey yolundadir haber verdiyin icin tesekkur ederim ben seni cok ozluycem ya cabuk aramiza donersin ellerinden opuyorum seni cokkkk seviyorum ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

 10. xanim dedi ki:

  gunaycim canim benim cok tesekkur ederim uzanip azcik uyudum bi r az agrisi gecti yarinda ise gidicem hemde yarin annemin dogum gunu cok isim var cocuklarin cok tatli onlari op benim icin sana kolay gelsin ve simdi uzan guzelce uyu dinlen her kese ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :))

 11. Hanim abla dedi ki:

  Bir kaç gün gelemiycem.Merak etmeyin.

 12. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.Günaycım bizim bir Günayımız da vardı.Rehim ve Celil adlı iki oğul annesiydi.sen omusun. Xanımcım xananın arxasında rahat ol.gergin olsan tez yorulursun.çeşniye iyice beled ol.işini severek yap.o zaman her şey güzel olar inşallah.

 13. Günay dedi ki:

  Xanımcım dinlen geçer. Ağrın. Allah şifalar versin. Canım arkadaşlarıma. K. Azeri ablam siz de iyi olun her zaman. Canlarım benim. Aslı sana kıyamam. İyiki varsınız. Boş vakit bulan gibi.Sizlerle konuşuyurum. Günümde iyi geliyor. Maşallah çocuklar. Beni peşlerinden koşturuyurlar. İkisinide uyutdum. Şükür uyudular. Dedim dinlenim biraz. ❤❤❤❤☺☺

 14. xanim dedi ki:

  k azeri ablam tamam ablacim yapicam sanada tesekkur ederim canim ablacim benim

 15. xanim dedi ki:

  gunaycim canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gunun hep guzel gecsin ve tesekkur ederim bende iyim basim boynum agriyor dinlenirsem gecer

 16. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar canlarim.Aslim sag ol canim iyi deye bilirim. Xanimcim boynunu ayni vaziyetde çok saklama,arada hareket et. Gûnaycim te$ekkúr ediyorum,hep iyi ol canim.

 17. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim tesekkur ederim dikkat etmeye calisiyorum birtanem sag olasin basimda agriyor

 18. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim ya basinmi agriyordu cok gecmis olsun rabbim acil sifalar versin simdi agrin gectimi birtanem ananen hastahaneyemi goturdun nasil merak etdim doktor ne dedi canim bu bana yeter senin hep iyi mutlu olman ve yazmasanda anliyoruz seni kiyamam ben sana islerinde kola y gelsin ALLAH yardimcin olsun biz hep yanindayiz seni cokkkk seviyorum

 19. Günay dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤❤

 20. Günay dedi ki:

  İyi axşamlar. Arkadaşlar. Benim günüm iyi keçdi. Çocuklarla vakit keçiyor. Dizini izledim. Bakalım ne olucaq şimdi. Azize ne yapıcaq. Allah yardımcısı olsun. Xanım sen NASILSIN? İş yerine de alışmışsın. Çokkkkk güzel. Her zaman iyi olsun. İş yerin. Canım arkadaşım. Azeri ablam, Seher ablam, Hanım ablam sizler nasılsınız? İnşallah iyisiniz hepiniz. .. Sizlere çokkkkluuuu selam söylüyorum. ..

 21. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim hep iyi mutlu ol isimde cok iyi gidiyor isime alistim bile arkadaslarima da alisiyorum cok sukur ablacim bu gun baya yoruldum cok guldum arkadaslarnan baya mutluyum boynumda agriyor resmen senin gunun nasil geciyor evdekiler nasil INSALLAH her sey yolundadir

  1. aslı dedi ki:

   Halı dokurken dikkat et, boynuna ilerde hasta olmamak için önlemini al sonra pişman olursun canım.

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Xanim kizim. Te$ekkúr ediyorum canim. Senin i$in nasil?

 23. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar ben geldim hanim ablam nasilsin birtanem benim polat amcam nasil yazdiklarina katiliyorum k azeri ablam seher ablam pericim gunaycim nasilsiniz gununuz nasil gecti :))

 24. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim canim arkadasim nasilsin seni bu gun gormedim cok ozledim merak etdim ALLAH yardimcin olsun analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin bende siirlerini muzik yazmani cok ozledim hanim ablama katiliyorum yazsan cok guzel olur vakit bulunca yazarsin INSALLAH meleyim benim mucizem benim ya iyiki varsin seni cokkkkk seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol :))

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, bugün evde değildim. Anneannemleydim, orada internet yok canım, benimde telefonum yok. sonra annemi hastaneye götürdüm öyle, dün gece de baş ağrısından uyuyamamıştım kedimin başıma elini koyması ile biraz uyudum ondan yoktum sitede. Vakit mi? o ne ki? bir günü 48 saat yaparsak belki olur 🙂 işin şakası bir yana elimden geleni yapmaya çalışacağım sağol canım. Amin inşallah.

 25. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar, hayirli cumalar arkada$lar.Hanim abla haklisiniz,ben de $iirleri özledim.Görûnen o ki,Aslinin ilham perisi hala yok in$allah olur canim ablacim. Seher hanim Zeliha aglamaktansa, Sametin cavabini verseydi iyi olmazmiydi?Olurdu,ama kizin aglamaktan zamani yok.

  1. aslı dedi ki:

   Sen seviyorum canım ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 26. Hanım abla dedi ki:

  Hayırlı cumalar.çok sevdiyim insanlar nasılsınız.Aslıcım çok sag ol.Bazen dizini izlerken müziyin sesi yüksek olduğundan sözleri duyamıyorum.Artık analizden okuyorum.Geniş yazdığın için teşekkür edirem.Ne olur, aradabir şiir, siyah yazı elave edemezmisin.
  Aslıcım Ali Ömere benziyor evet.ama gözleri anasına benziyor,küçük badem içi.yan bakanda benziyor.Tarık ile Zelihanın inşşatten duşmelerini göstermek mümkün degildi.Zeliha kendi ayakları ile düşdü de ondan.Alişin tez-tez Oğuza sarılması iyidir,nihayet evlenip çoluk-çocuk sahibi olmak isteyecek.Aslıcım kitab hakta düşünmek zamanı gelmedimi daha.sen yaz, adını biz koyarız.Sağ olun.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim, o müzik sesinin yüksekliği hep var bir çözülemedi gitti. bende kısa yazsam diye düşünürken bu şekilde devam etmem sizler için iyi olduğundan bu şekilde devam edeceğim ablacım.

   Gelelim benden istediğin şiir ve yazılara, bu aralar o şiirleri yazabilmem biraz zor. duygu yoğunluğum yok, kafam bir dünya, yaz gibi rahat değilim burada çözmem gereken çok sorun var, ilgilenmem gereken insanlar, o sebeple şiir yazmak benim için şu aralar pek mümkün değil gibi. Ama yinede belli olmaz yazabilirim. söz vermiyorum ama. kitabı şuaralar unuttum gitti bilmiyorum ablacım 🙂 Sende sağ ol. ablacım seni seviyorum iyi ki varsın ❤❤❤❤❤❤❤

 27. Seher dedi ki:

  Aslıcim çok güzel olmuş çok güzel yazmışsın hakikatten.ama ben gerçekten yıldızdan çok zelihaya takmış vaziyetteyim.bir insan kara sevda olsa bu kadar iğrenç şeylere laflara maruz kalıp hala zır zır aglamasi,sinir ediyor beni.canlarim hayırlı cumalar dilerim herkese.

  1. aslı dedi ki:

   Seher cim yalnız değilsin, Zeliha az biraz daha Samet’e bir şey demesin otursun ağlasın yakında ben söyleyeceğim onun yerine yakındır. Tamam ağlasın rahatlasın ona bir şey demiyorum ama bu kadar da alttan almak olmaz.

 28. Günay dedi ki:

  Aslıcım iyi sabahlar. Yine çokk güzel ,içten anlatmışsın. Ellerine sağlığ. Hakikaten. Yıldız Alevin. Aynısı. Bence YILDIZ bir tık ileride. Kıllıç ve Yıldız piskopatlar. Azizeye Allah kolaylık versin. Alişim çokkkkkk tatlısın. Güzel yüzlü. Seni çokkkkk istiyorum Alışım. .☺

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Günaycım, içtenliğimi farketmene sevindim canım 🙂
   Evet Alev ile Yıldız aynı ama güzellik olarak Alev daha güzeldi. Evet Aliş çok tatlı.

   1. Günay dedi ki:

    Aslıcım seni içten iyi Kalbli olduğunu hiss ediyorum. Allah yüreyince versin. İnşallah. ❤❤❤❤❤❤❤❤ Güzel Kalbli. Aslıcım❤❤❤❤

 29. peri dedi ki:

  Aslıcım eline sağlık yine harika olmuş,zeliha konusunda haklısın olayların bu noktaya gelmasinin suçlusu kandisi,o hotelde ağlamak yerine boyle bi çirkin şeyi yakiştirdigi için sametin ağzının payını verseydi,şimdi namussuz diye suçlanmazdı.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Pericim, sağolasın Zeliha konusunda hem fikiriz Samet’in ağzının payını vermesi gerekirdi. Alttan aldı bunun da farkında ve hala ağlıyor beni de sinir ediyor Zeliha. çık söyle ben senin zannettiğin gibi biri değilim de ağlayınca sanki cevap vermiş oluyor. Tamam insan ağlar, üzülür ağlar, kızar sinirlenir bir şey yapamaz olur sinirden ağlarda her seferinde de susulmaz ki.

 30. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr Aslim.Her zamanki gibi çok iyisin,eline saglik hiç yorulma canim.Tarik Zelihayi götûrüb $ehirden çiksa iyi olurdu,teli-de söndúrûrdû. Canan zaten biliyor nerde oldugunu.Sametten her kesden uzakla$ir,kendine gelirdi. Intihar etmekdense ne yapacagini iyice dû$ûnúrdû.Yildiz Alevin aynisi. Hanim abla hakli, konakdaki kizlar resmen psikopat.Sag olasin canim. Allah rahatlik versin.iyi geceler

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım nasılsın? teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.