Adını Sen Koy 3. Sezon 391. Bölüm Özeti (“ASLI”) 05 Kasım 2018 Pazartesi Tv 8

Burak 06 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Azize, konaktan çıkıp evine giderken, içki içen ve aklı başında olmayan elinde silahı ile bekleyen Kılıç, hedefinde Oğuz varken, Azize’nin de araya girmesi ile üçlü bir boğuşma anında silahın ateş alması ile Azize Kılıç tarafından vuruldu ve bayıldı Azize. Kılıç da korkusundan kaçıp gitti. Nereye kaçacaksa artık? Hadi polislerden kaçtı diyelim, vicdanından ve kendisinden nereye kaçacak? Hiçbir yere, nereye giderse gitsin vicdanı da, kendisi ile beraber olacak.

Oğuz ambulans çağırdı, kendi ceketini çıkardı kanamanın durması için tampon yaptı. Azize kendine geldi ve oğlum size emanet dedi yeniden bayıldı. Oğuz artık Azize’nin bir oğlu olduğunu bu kötü olay sonucunda öğrenmiş oldu. Ne zoruna giderse hakkında hayır odur.

Ambulans geldi. Azize ve Oğuz hastane yolundalar. Azize’nin yarası çok kanıyor. Kan kaybı çok fazla. İnsan ölüm ile kalım arasında o ince çizgide gider gelirmiş, öbür taraf ile bu taraf arasında. Gitmek ile kalmak arasında ince çizgide insanın anlık yaşadığı kendine özgü duyguları, hissettikleri, gördükleri vardır. Anlatsa insan kimsenin inanmayacağı, bir olaydır o kişiye özel. Doğmak nasıl kişiye özelse, ölmekte kişiye özeldir. Kimse kimsenin neler yaşadığını bilemez, hissedemez. Bazı insanlar gittim geldim derler. Kalp durduğunda geri çalışana kadar yaşanan süreçte hastanın gördükleri, yaşadıkları, hissettikleri ona özeldir. Kimse bilemez. Sonradan anlatsa da kimse anlamaz. Dinler sadece, anlamaya çalışır.

Azize, ambulans içerisinde hastaneye gidene kadar yaşadıkları bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçiyor. Ben Azize Işık, ben bir anneyim diye başlıyor ruhu ile konuşmaya yaşadıklarını kimse duymasa da o anlatıyor. Ömrüm boyunca yapayalnızdım, annesiz, babasız, kimsesiz,  yoruldum, çok acı çektim, tükendim, bittim dediğimde bir mucize oldu dedi Azize. Ona yalnızlığını unutturan, hayat ışığı, can yoldaşı olan Alisi imiş. Zifiri karanlığına ışık, çektiği acıların sefası, yarasına merhem, derdine devaymış Ali. Hep Ali ile güzel anıları hatırladı ve beni senden ancak ölüm ayırır, öldüğüme değil, seni yalnız bıraktığıma yanarım dediğinde, solunumu düşüyor.

Hastaneye yetişiyorlar hemen doktor kontrolünden geçiriliyor Azize, alerjisi yada herhangi bir hastalığı var mı? diye Oğuz’a sorunca doktor, ben bilmiyorum kurtarın onu diyor Oğuz. Azize’nin nabzını alamıyor doktor ve elektro şok uyguluyor. Yaşam ile Ölüm arasında, gitmek ile kalmak arasında ince çizgide yaşam mücadelesi veriyor Azize. Yiğit de annesinin başına gelenleri hissetmiş gibi uykusundan anne diye ağlayarak uyandı. Annem gelmeden, o olmadan uyuyamıyorum diyor Aysel teyzesine. Aysel de sen uyu annen sabah sen uyandığında burada olacak sen merak etme diyerek sakinleştirmeye çalışıyor.

Barış da, Oğuz’un yanına geliyor ne gerekiyorsa yapacağız sen merak etme diyor. İnsanın kötü gününde yanında böyle iyi bir doktor arkadaşının olması ne kadar güzel. Oğuz Barış’a güveniyor. Azize yi ona emanet ediyor. Ameliyata giriyor Azize, Barış da giriyor ameliyata. Dedim ya insanın güvenebileceği bir doktor tanıdığı, arkadaşı olması insanı rahatlatıyor.

Oğuz, Jülide teyzesine haber vermiş, Yıldız da Jülide den duymuş hastaneye geldi. Jülide de Hediye abla ve Ejder ile geldi. Tarık’a da haber verince Tarık da geldi hastaneye. Oğuz avukatına haber vermiş, avukatı aradı yapan kişiye baskın yapacaklarmış. Bunu Azize duydu eli ayağı tutuştu ve Yıldız’ın bir hastalığı var anlaşılan eli titriyor, ya sinirsel, yada başka bir hastalığı var Yıldız. Her ne hastalığı var ise bunun için ilaç kullanıyor daimi kullandığı ama şimdiye kadar görmediğimiz bir ilacı var Yıldız’ın ve bu ilacı içmiyor. İçmediği için de elinin titremesi geçmiyor. Kılıç’ın kendisini ihbar etmesinden korkuyor.

İyi de Yıldız neden korkuyor ki, Kılıç’a git Azize yi öldür vur demedi ki, sadece Kılıç ile konuşup Azize seni seviyor, üstüne git, erkek dediğin alır dedi, git de vur demedi. Kılıç’ın mekanına polisler baskın yaptı ve Çakı yı aldılar. Kılıç’ın yanında çalışan genç delikanlı. Çakı diye ad mı olur? Hep kesici alet isimleri… Kılıç, Çakı, Ercan Keser.

Zeliha, yeni oyuncu bu işi başaracağa benziyor. Önceki oyuncuya kıyasla çok başarılı ve Tarık’a yakışır biri ama Samet de Samet demesi yok mu çıldırtıyor beni. Samet bir kere bile dinlememiş seni, onun için döktüğün gözyaşına yazık be kızım.

Yıldız’ın gittiği bir klinik varmış, doktoru Yıldız’a ulaşamayınca Selin’i aramış mutlaka randevusuna gelsin demiş. Durumu ciddi anlaşılan elinin titremesinden belli. Yıldız’ın bir sorunu var bakalım bunun altından ne çıkacak? Selin’e kızdı bir daha beni bu konuda arama dedi. Tarık da kan vermiş. Yıldız Oğuz’a kahve getirince, Tarık alınca Oğuz söyledi.

Zeliha kahvaltı masasında bir şey yemiyor. Canan onunla konuşmaya çalışırken hiç beklenmedik bir anda cama taş attılar koca cam kırıldı. Koşarak camdan dışarı baktı Canan ve Şükran teyze, camı kıran Samet’in annesi. Yuh bu kadarına da pes. Oğlu neki anası ne olsun denecek cinsten insanlar bunlar. Zeliha bu aileden kurtulduğuna sevineceğine yemeden içmeden kesiliyor, ağlıyor. Değmez Zeliha, Değmez. Kaynana bu zamanda daha evlenmeden cam indiriyorsa evlendikten sonra evin çatısını başına yıkar kızım sen yat kalk Allah’a dua et bu tür insanlardan kurtulduğuna.

Camı kırdığı yetmiyormuş gibi birde olmadık laflar etti. Zeliha için, utanmaz, yüzsüz dedi. Şükran teyze yüzüğü attınız daha ne istiyorsunuz deyince, çürük malınızı oğluma kakalayacaktınız öylemi dedi. Bu çok ağır oldu Zeliha için. Namusuna laf etti Allah bildiği gibi yapsın seni emi cadı karı. İnsanı katil eder böyle insanlar. Bir genç kıza iftira atmak bu kadar kolay ve basit mi? Güya oğlu Samet, Zeliha yı patronu ile basmış. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ya Sabır.  Sabrımın sonlarını sınıyor bu insanlar ya Sabır.

Zeliha da duydukları karşısında pasif kalıp evden ağlayarak gitti. Zeliha zırıl zırıl ağlayacağına ben öyle bir şey yapmadım oğlunuz yanlış anladı dinlemedi beni desene.

Oğuz Azize yi odasında ziyaret etti ve neden yaptın bunu? Ben vurulmalıydım, orda yatan ben olmalıydım, sakın kendini bırakma diyerek Azize’nin elini tuttu. Dışarda da Yıldız deliye döndü. Oğuz odadan çıkıp Azize’nin bir oğlu varmış onu alıp geleceğim deyince, Yıldız Azize evlimiymiş diyerek sevindi. Oğuz’a takıntılı derecede bağlı Yıldız.

Elmas, ilaçlarını almış eve geliyordu ki, kapının önünde Samet’in annesini gördü. Zaten evlenmelerini istemiyordu Elmas. Ne işin var senin burda yaptıkların yetmedi mi deyince, Kadın demez mi, benim yüzüm ak, alnım dik beni bir gülme tuttu. Kadın öyle öfkeli ki cümleyi bile doğru dürüst söyleyemiyor. Onun doğrusu şu, alnım ak, başım dik. Sokak ortasında ağız dalaşına girdiler. Pes doğrusu dünür olacak, aile olacak insanlara bak ya, Allah kurtarmış Zeliha yı bu insanların elinden. Elmas boşuna kızına evlenme ayrıl diye boşuna demiyormuş.

Zeliha evden çıkıp gitmişti ama sonra geri geldi. Geldiğine de pişman oldu. Annesi zilli Zeliha’nın annesi diye ad takacak dediğini, iyi ki gitti dediğini duydu yeniden ağlamaya başladı. Annesi kızına destek olup bak ben söylemiştim, zararın neresinden dönersek o kar ağlama kızım demesi gerekirken, elalem ne diyecek derdinde. Hay ben o elalemin ağzına kırmızı biberi doldurayımda konuşamaz olsun emi. Canan Elmas’a sen var ya deyip bir of dedi ya bendende kocaman bir offffffff.

Oğuz, Ali yi almak için mahalleye gitti. kapıyı çaldığında Ali annesini beklediği için anne diye koşarak kapıyı açtı. Oğuz ve Ali ilk kez karşılaştılar. Birbirlerini sevdiler. İlk görüşte kanları birbirine kaynadı. Oğuz, Aysel ile tanıştı ve kapı önünde konuştular. Arkada da Kılıç onları izliyordu. Azize’nin hastanede olduğunu, Kılıç tarafından vurulduğunu öğrendi. Kılıç da duydu. Azize’nin ölmediğine sevindi.

Fenalaşan Aysel’i içeri alan Oğuz bir bardak su verdi. Babasına da haber verelim deyince, Aysel de babası daha Ali doğmadan önce ölmüş dedi. Aysel de bilmiyor gerçeği. Ali, Azize’nin gerçek oğlu değil. Hatta Azize evli bile değil. Oğuz Ali yi konağa götürmek istiyor ama Ali annemi bekleyeceğim o gelmeden bir yere gitmem ben dedi. Aysel de amca sana çikolatalı pasta alsa deyince, Ali ben pasta istemiyorum dedi. Oğuz da, diz çökerek Ali ye, seni annen istedi. Oğlumu al gel dedi anneni üzmek ister misin? deyince, Ali de istemem dedi ve montunu giydi birlikte konağa geçtiler. Aysel’i de hastaneye bıraktı Oğuz. Azize iç kanama geçirdiği için ameliyata alındı her şeye hazırlıklı olun dedi doktor.

Kılıç da, dışarda Azize ye bir şey olursa sende geber, ellerin kırılsın diye kendi kendine beddua etti. Herkes gidince de deliler gibi bir oraya bir buraya gitti olmadı evin kapısına tekme attı kapı açıldı. İçeri girdi Azize ile oğlunun resmine baktı ağladı.

Tarık, Zeliha yı aradı ama evde değildi Zeliha. Yine pencereden kaçıp gitmiş, telefonunu ve çantasını odasında bırakmış. Canan açtı ısrarla çalan telefonu Tarık ile konuştu olanları biliyorsunuz hali iyi değildi derken Zeliha yoldan gidiyordu. Tarık gördü ve arkasından koşarak gitti. Azize bir inşaatin tepesine çıkmış, ağlıyor, aklında kulağında, mahallede söylenen sözler, annesinin, Samet’in hepsi ağır geldi yapmadığı bir şey yüzünden suçlandı dinle beni dediği halde dinlenilmedi şimdi de Zeliha ölmeyi istedi. Tek kurtuluşun bu olduğunu düşündü. Boynunda fları vardı yere düştü. Bunu Tarık gördü ve başını kaldırıp bakınca Zeliha yı gördü. Koşarak Tarık da inşaate Zeliha’nın yanına çıktı.

Kılıç, Azize’nin evinde onun resimlerine bakarken bir küçük defter buldu. Azize’nin günlüğü gibi bir şey yaşadıklarını kısa kısa yazmış. Okudu Kılıç, Yetimhanede son günüymüş, orada hiç aç kalmamış üşümemiş ama hep yalnızmış. Soğuk diye başlayan yazsında aç kaldığında çok üşüdüğünü yazmış Azize. Yokluğu görmüş, açlığı görmüş, kimsesizliği görmüş, hayatta hiç mutlu olmamış Azize. Ta ki oğlum dediği Ali hayatına girene kadar.  Ali hayatına bir çiçek gibi girmiş. Ama kanunlara karşı geldiğini yazmış, kanunlar öyle söylemese de ben yanlış bir şey yapmadım yazmış. Bu da Ali’nin onun gerçekte oğlu olmadığını gösteriyor.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 391. Bölüm Özeti (“ASLI”) 05 Kasım 2018 Pazartesi Tv 8” üzerine 29 yorum

 1. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim ablam benim seni cokkkk seviyorum ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

 2. xanim dedi ki:

  hayirli geceler aslim ve cok tesekkur ederim birtanem unutmam canim yakinda tum sorunlarin rabbim iznilen cozulucek her sey cok cok guzel olucak hep mutlu saglikli ol hayatda dum dualarin dileklerin kabul olsun INSALLAH dualarim hep seninle seni cokkkk seviyorum ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :))

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim hayatinin tûm gûnleri özel,unutulmaz,mutlu olsun in$allah.Iyi geceler canim benim,allah rahatlik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağolasın, amin inşallah. hayırlısı ile olsun her şey. Bugün tam 60-70 yıl öncesinde yaşamış ama benim hiç görmediğim tanımadığım kendisini görmediğim, sesini duymadığım hayatta olmayan biri hakkında bilgiler aldım. bunu çok istiyordum sonunda oldu çok şükür. eksik bazı şeyler var onları da öğrenir ve alırım inşallah.

 4. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim bu gun iste en basta heyecanlandim sonra oyretmenimlen biri telnen konustu hali dokurken kiminlen oturucaktim ve bir abla vardi tek oturmustu hali baya buyuktu benim onunla oturmami istedi abla bana sabirnan yavasnan her seyi anlatdi neleri yapmalisin bu azicik zor gelmisti bana sonra yavas yavas bu gun oyrendim sayilir 3 gune cesneyi dahada tam oyrenicem ablam bana bu gun cok yardim etdi ALLAH razi olsun ondan oradaki cesneler farkli ama cabuk oyrenicem INSALLAH cay ictik ara sira sohbet etdik bir birimizi tanidik iste sen kimsin kimin kizisin oyle seyler sordular cok guzel sohbetdi o kadar guldum ki ya sonra yemek yedik cay ictik yinede calistik gunum cok guzel gecti gorevimde iste hali dokuyorum ablamnan birlikte yapiyoruz oyretmenimin hosuna gitdi :))

  1. aslı dedi ki:

   yeniden iyi akşamlar canım, senin adına sevindim. ilk iş günün güzel geçmiş, her günün güzel geçer umarım. Halı dokumak, sabır işi, emek işi, öz veri işi, kolay değil, göz nuru sana kolay gelsin. severek yaptıktan sonra en zor iş en kolay iş olur bunu sakın unutma 🙂

 5. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim canim mutlulukun huzurun nesen daimi olsun birtanem yuzun hep gulsun INSALLAH :))

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım, çok teşekkür ederim. Amin inşallah sende hep mutlu olursun inşallah. bir kaç sorun hala devam ediyor ama arada bugünkü gibi sürprizlerinde olması insanı mutlu, umutlu ediyor.

 6. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim ben geldim aslim ne guzel iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol ben de cok iyim cok mutluyum bu gun is gunum oldukca yogun ve guzel gecti is arkadaslarimda cok iyi beni kirmadilar hatda komsum ve tanidiklarimda vardi cok mutluyum beni iyi taniyorsun tavsiyeni uyucam hep tesekkur ederim birtanem ALLAH yardimcin olsun seher ablacim canim benim nasilsin ozledim seni ya ve tesekkur ederim k azeri ablam nasilsin tesekkur ederim birtanem :))

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar hoşgeldin canım, mutlu olmana sevindim. işte neler yaptın? görevin ne? ne yapıyorsun?

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar arkada$lar. Aslicim ziyarete getdin sana iyi geldi.hep mutlu ol canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım, bugün 6 kasım benim için çok özel vede önemli bir gün oldu. Ömrüm boyunca hiç unutmayacağım bugünü. Canım benim sağolasın sende hep mutlu ol inşallah.

 8. K.A dedi ki:

  Xanimcim i$e ba$lami$sin, ugurlar olsun canim benim.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler arkada$lar.Seher hanim ho$ geldiniz. Nasilsiniz Aslicim haklisin ama Oguz defteri görûrse Kilicin adaminin da adlari kendi karakterlerine uygunmu? uygun.Oguz Yildizin hastaligina göre yaninda ola bilir.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım. Oğuz defteri görürse neler olur? kılıç ve Çakı taşıdıkları isme göre karakterleri uygun. evet Oğuz Yıldızın hastalığından dolayı yanında olabilir zamanla o da ortaya çıkacaktır.

 10. Günel. ❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Dizibilgi tv Yorumcuları Dostlar Nasılsınız Her Zaman İyi Olasınız Mutlu Olasınız❤️ASLI ABLA❤️NASILSINIZ HER ZAMAN İYİ OLASINIZ MUTLU OLASINIZ AİLENİZE MUTLULUK ARZU EDİRİZ BÜTÜN ARZULARINIZ❤️ÇİÇEK AÇSIN❤️ELLERİNİZE SAĞLIK GÖZLERİNİZE HUR BEKŞ OLSUN ALLAHDAN GÖZEL ANALİZ BEKŞ ETMİSİNİZ DİZİBİLGİ TV SEYFESİNE EMEKİNİZ BÖYÜK SEYFEDE YAPDIĞINIZ GÖZELİK AZERİDE BİZLERİ MUTLU EDİR❤️ASLI Abla❤️SAĞ OLUN VAR OLUN❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️DİZİSİ DİZİNİN RETİNKİN AŞAĞI OLMASI NORMAL DİZİDE VAKT DEYİŞDİ DİZİ EKRANINDA ÜÇ KAPINI ÖZÜNE YUVA YAPDI BU SEZONDA İYİ DAVAM EDEÇEK BUNA İNANIRAM YENİ BÖLÜM ZEYİF OLMASI NORMAL YER DEYİŞMEK BÖLÜMLERİN VERİLME VAKTIN UZATDILAR DİZİ DAVAM ETDİYİ AN FASİLE YAPDILAR BU DİZİYE ZEYİFLİK GETİRDİ DİZİDE OYUNCULAR DEYİŞMESİN KEBUL ETMEYENLER VAR AMA DİZİYE BAKDIĞIM AN DİZİDE YENİ IŞIK GÖRDÜM TEZ ZAMANDA OĞUZ VE AZİZE OBRAZIN OYUNCULARINA SEVEÇEYİMİ DÜŞÜNMÜRDÜM GERCEKDENDE OĞUZ VE AZİZE OBRAZIN OYUNCULARI ÇOK GÖZEL OBRAZ DAŞIYILAR YENİ ZELİHA OBRAZI ÇOK GÖZEL DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ EĞER SÖYLESELER ERKAN VE HAZAL DİZİYE KAYIDIR BAKARMISINIZ SÖYLEYEREM YOK ÇÜNKÜ ONLARA KARŞI SEVGİM YOK KİMİ HİS ETDİM ÖZÜMDE ONLAR SEYRİÇİLERDEN SEVGİ ALIP SEVGİ VERMEYEN OYUNCULARDI ALLAH YOLARIN ACIK ETSİN AMA ONLAR DİZİLERDE YENİ ÖDÜLER ALMAĞIN İNANMIRAM ÇÜNKÜ SEYRİÇİLERİN GÖZÜNDEN TAMAMEN YOK OLUPLAR SEVGİ EMEK İSTER SEVGİ IŞIK İSTER❤️SEVGİ❤️AŞK YANAŞI

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Günelcim çok teşekkür ederim. bugün evde değildim babamın amesinin oğluna gittik güzel bir akraba ziyareti oldu mutlu oldum. Güzel dualarınız için sağolun arkadaşlar.

 11. peri dedi ki:

  Aslıcım çok teşekkurlar,ban izlamamiştim bi surede izlamicem artık ne zaman dizide ilgimi çekan bir şey olursa izlarim ama sanin analizlarini bakliyorum,tarık ile zelihanin hikayesini ban boyle baklamiyordum,olanlar hiç hoş degil ama hayatın bi parçası,bazan kötü niyetli insanlar hiç yoktan bi kavs yarata biliyorlar,artık hayırlısı,sen de allaha emanet ol guzel kalbli insan.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Pericim, dizi ile birlikte sende tatile girmişsin anlaşılan:) hoş geldin. Tarık ve Zeliha’nın karşılaşması yaşananlar bir tevafuk, Zeliha için Tarık çok iyi bir zamanda geldi. herkes birbirinin hayatına etki ediyor. kelebek etkisi gibi Tarık Samet den bin kat iyi Zeliha ya Tarık yakışır.

 12. Seher dedi ki:

  Çok güzel olmuş canım benim her zamanki gibi dün bölüm çok güzeldi yıldız tescilli bir deli anlasilan.ama korkulur oğuz nasıl sevindi içinden bir oh çekti alisin babasının olmamasına.kizlar hepinize selam olsun hayırlı günler canlarım aslım xanim gozelim K Azeri hepiniz

  1. aslı dedi ki:

   Sehercim hoş geldin kaç zamandır yoktun. Nasılsın? kısa bir aradan sonra dizi kaldığı yerden devam ediyor. Yıldız, psikolojik destek mi alıyor, yok başka bir hastalığımı var Oğuz o yüzden mi acıdı zamanla öğreneceğiz.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Aslicim te$ekkûrler canim.Sametin böyle olmasinin sebebi belli oldu,annesi de onun gibi.Zeliha iyi kurtulmu$ da hala anlamiyor.Kilicin defteri bulmasi iyi olmadi,Azizeye $antaj yapacak Ali$le ilgili.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, Samet annesi gibi, doğru. Zeliha ilk gözünü Samet ile açtığı için hayatında hiç erkek arkadaşı olmadığı için hayatının odak noktası olmuş Samet. ucuz kurtuldu. onların söylediği ağır sözleri kaldıramadı ağzını açıpda diyemedi oğlunuz beni dinlemedi. işin aslı şöyle şöyle diyemedi ölmeyi seçti yanlış yaptı Zeliha. Tarık ona iyi gelecek iyileştirecek yüreği kırık Zelihayı.
   Kılıç şantaj mı yapar, yok Oğuz eve gelir defteri görür okurmu bilmem ama gerçeklerin ortaya çıkmasına az kaldı. Artık Azize oğlu ile konakta yaşar.

 14. xanim dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz ben bu gun ise basliycam bana dua edin INSALLAH basaririm ve kalbimi kirmazlar umarim islerinizde kolay gelsin ALLAH yardimciniz olsun hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen bol keyfli mutlu gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Yeni işin hayırlı uğurlu olsun canım. Ama kendini kasma rahat ol ve insanların seni kırmasına üzmesine izin verme, aldırma es geç. Bu senin zayıf noktan çok hassas kırılgan bir yapın var. İnsanlar bunu öğrenip anladığı an senin canını bu yolla yakmak isteyecekler. İş hayatı senin zannettiğin gibi güllük gülistanlık laylaylom değil. Daha öncesinde çalıştığım için biliyorum kurtların, çakalların olduğu yerde kuzulara yer yok bunu bil ona göre kuzu gibi davranma benden sana ancak bu kadar tavsiye. Nasıl bir ortam nerede çalışacaksın bilmiyorum ama hep iyi insanlarla karşılaşırsın umarım.

  2. Seher dedi ki:

   Canım hayırlı uğurlu olur inşallah senin o güzel kalbini isteseler de kiramazlar birtanem

 15. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin polat amcam nasil ve yorumunu okudum amin INSALLAH tum guzellikler sizinlen olsun seni cokkkk seviyorum ellerinizden opuyorum ailenen mutlu keyfli gunler dilerim

 16. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin evdekiler nasil seni cok ozledim analizi cok guz olmus eline yureyine saglik cok duyqulandim ellerin dert gormesin birtanem kiymetlim benim kilic gunluyu okudu yakinda cikicak ortaya da eski sezonlar da boyle olurdu gercekler cabuk cikardi ortaya yildiz da tam manyak hastasi izleyicilerin adina sevindim hayirli olsun seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu saglikli gunler dilerim :(:(

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, sağ olasın sen nasılsın? Yıldız hasta bakalım altından ne hayat hikayesi çıkacak? Bilmukabele canım sana da mutlu günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.