Adını Sen Koy 3. Sezon 388. Bölüm Özeti (“ASLI”) 17 Ekim 2018 Çarşamba Star tv

Burak 01 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Azize, kaçırılmıştı ve kendisini kurtarmak için onun kaçırıldığını gören Oğuz takibe başlamış ve bir inşaatte rehin alınan Azize yi adamın elinden kurtarmak isterken kolundan aldırdığı bıçak darbesi ile yaralanmış ve gömleğinin kolu zarar görmüştü. Bu gömlek Oğuz’a babasından kalmış anısı vardı. Jülide hanımda Oğuz’a takım elbise diktirecekti. Bu gömleği içine giymesini istiyordu. Oğuz odasında gömleğe bakarak giyilemeyecek durumda olduğunu görüp bırakmıştı.

Azize de o an kapı önündeydi gördü gömleği ve Oğuz dan habersiz aldı. Kendisine doğum gününde hediye edilen dikiş makinasında o kesilen kısmı dikti. Ütüledi Oğuz’un odasına koydu. Oğuz da gördü giydi teyzesi gömleği giydiği için mutlu oldu, sarıldılar. Azize de mutlu oldu ve konaktan evine gitmek üzere ayrıldı.

Kıskançlık krizine giren Samet, arkadaşından aldığı araba ile şirketten çıkan Tarık’ı takibe aldı trafikte sıkıştırdı. Tarık da araçtan indi ne yaptığını sordu. Tartıştılar. Samet aklı sıra dövecekti Tarık’ı ama olmadı Tarık onu kendisini korumak için kendinden uzaklaştıracak şekilde bir yumruk attı ve bunu bir daha yapmamasını söyledi.

Şükran teyzenin evinde kalan Zeliha ise, kendisini odaya kapattı. Annesi tam çilingir çağırmaya gidiyordu ki, kapıyı açtı Zeliha. Annesi kızdı her zamanki gibi. Canan aldı elini yüzünü yıkamaya götürdü. Sonra da salona geçtiler. Canan bir şeyler yesin diye yemek getirdi ama yemedi Zeliha. Samet’i aradı açmadı mesaj attı cevap gelmedi. Annesi de o iş bitti. Yoksa seni alır tası tarağı toplar memlekete dönerim, odaya da kilitlerim insan yüzü göremezsin dedi.

Bu Zeliha neden hep Samet’in peşinden koşuyor ki? hiç Samet’in Zeliha’nın peşinde koştuğunu görmedik. Bu evlilikten hayır gelmez.

Azize eve vardığında akşam olmuştu. Lambalar yanmıyordu. Aysel ve Aliş, Azize ye sürpriz hazırlamışlardı. Doğum günü olan Azize için Ali ile pasta yapmışlardı lambalar onun için yanmıyordu. Azize içeri geçince sürpriz diyerek lambalar yandı. Aliş, annesine iyi ki doğdun annecim dedi. Ali, dilek tutmasını istedi. Azize de içinden oğlumu benden ayırma, iyi bir geleceği olsun diye içinden dua etti.

Azize Ali için küçük çekmeli kurulan kırmızı küçük araba almış onu verdi. Ali de bugün senin doğum günün senin hediye alman lazım deyince, Azize de sen benim için Allah’ın en büyük, en güzel hediyesisin dedi. Ali arabası ile oynarken, Aysel ile Azize konuştular. Aysel evlilik konusunu açtı Azize de Ali bana yeter diyerek evlenmeyeceğini söyledi.

Gece bitip sabah olunca, Azize işe gitti. Oğuz’un toplantısı varmış erkenden çıkmak istedi su içerek Azize de aç gidemezsiniz şekeriniz var diyerek ekmek arası hazırladı verdi Oğuz da araba da yolda yedi tabi yerken hep Azize yi düşündü. Şirkete gittiğinde toplantının iptal edildiğini öğrendi. Tarık da poğaça almış birlikte yeriz diye ama Oğuz ben tokum dedi.

Azize de konakta Oğuz’un odasının tozunu alırken ilaç şişelerini gördü. Oğuz ilacını içmeden gitmiş herhalde ki, ilacını mutlaka almalı dedi. Oğuz’u aradı ilaçlarını evde unuttuğunu söyledi. Oğuz da sen getirebilir misin yoksa akşama alayım dedi. Azize de şirkete ilaçları götürdü.

Bu Oğuz Azize ye fena aşık olmuş durumda. Durmadan onu düşünüyor. Bir ekmek arasını gün içerisinde kaç kere hatırladı Oğuz. Tarık’ın da gözünden kaçmadı.

Yıldız hala Azize’nin peşinde, mahalleye gitmiş yine. Ve Zeliha yı annesi odaya kilitledi. Samet de parkta seni bekliyorum diye mesaj attı. Zeliha kapıdan gidemiyordu camdan kaçarak gitti Samet ile görüştü. Görüştü de ne oldu sanki, Samet yine dinlemedi. Üstüne birde Zeliha yı suçladı. Hep mi namussuzdun? Yoksa bu adam mı seni baştan çıkardı? Madem gözün böyle adamlardaydı, niye benim hayatıma girdin? Benim hayatımı neden mahvettin, otel odasına girerken beni hiç mi düşünmedin dedi.

Zeliha da sus deyince, ne o birileri duyarda namusun lekelenir diye mi korkuyorsun? Merak etme olmayan bir şey lekelenmez dedi. Zeliha da ağlayarak gitti. bu kızın ağlamasından da gına geldi artık.

Hop Samet efendi frene bas, bastın gaza gidiyorsun yavaş gel.

Şirketin mutfağı yenilenecekmiş, Oğuz ve Tarık mutfak kataloğuna bakıyorlar. Azize den de fikrini aldılar. Oğuz, sen olsan hangi mutfakta yemek yapmak isterdin? diyerek resimleri gösterdi. Azize de sadece iki resim arasında kıyaslama yaparak mutfak gibi olan mutfağı seçti. Dolapları daha çok, tezgahı geniş olanı Oğuz da Azize’nin seçtiğine onay verdi. sonra da ankastre ürünleri de seçmesini istedi Oğuz.

Aysel teyzesi ile kalan Ali, yemek yedikten sonra dua etmek istedi sübhaneke yi okudu. annesi için kendi kazandığı para ile çanta almıştı onu da Kılıç elinden alınca hediye veremedi Aliş.

Ali kendince bir şeyler yaparak annesine hediye vermek istediği için annesi uyuduğu zaman uykudan uyandı annesine hediye olarak onun resmini yapıyordu ki, annesi de uyandı Alişi resim yaparken gördü resme baktı çok sevdi. Sen daha güzelsin dedi ve sarıldılar birbirlerine.

Zeliha da Samet den ayrıldıktan sonra onun söylediklerini düşündü ve yolun ortasında düşüp bayıldı. Etraftan bayanlar yarıma koştu. Ambulans gelene kadar cep telefonundan son görüşülen kişiyi Samet’i aradılar. Samet dinlemeden hangi yüzle diyerek açtı ağzını yumdu gözünü kapattı telefonu. Bu adamdan koca olsa ne olur? Olmasa ne olur?

Bayanlar başka birini aradılar. Bu kez aradıkları kişi Canan dı. Canan da evde Zeliha için yemek hazırlamıştı annesinden kapıyı açmasını istediler. Kapı zorda olsa açıldı ve Zeliha’nın odada olmadığı anlaşıldı işte bu esnada aramışlardı Canan’ı. Hep beraber Zeliha’nın yanına gittiler. Orada ki bayan Canan’a Samet’in telefonda söylediklerini söyledi.

Oğuz, Tarık ve Azize kokoreç yemeğe gittiler. Davet eden Tarık dı ama oraya vardıklarında şirketten aradılar Tarık’ı o yemeden ayrıldı oradan. Azize ve Oğuz yediler ve çok beğendiler birer tanede daha istediler. Yanında içecek olarak şekerli içecek isteyince Oğuz Azize olmaz diye karşı çıktı.

Şirkete Seline bir zarf geldi. Yoğunluktan açamadı. Koray ile konuşurken düşürdü ve Koray verdi düşürdün diyerek onun yanında açtı okudu haciz gelmiş onun kağıdıymış Selin çok şaşırdı.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 388. Bölüm Özeti (“ASLI”) 17 Ekim 2018 Çarşamba Star tv” üzerine 22 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Hanim abla. Te$ekkúr ediyorum.Polat amca,siz nasilsiniz?Ne ya$lisi canim,siz ya$li deyilsiniz.son bahar bir çok insana iyi gelmiyor,fesil deyi$iyor ya. Siz bizim canimizsiniz.Allah tûm dualari kabul etsin. Canim ablacim benim.

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin guzel dualarina amin diyorum polat amcama selamlar sende kendine cok iyi bak ALLAH yardimcin olsun seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu hafta sonlari dilerim

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlarım.nasılsınız.Aslıcım geçmiş olsun.Anannen tedavi görenden sonra iyilişecek inşallah.sonbahar yaşlıya iyi gelmiyor.Rabbim tüm hastalara şifa versin.Amin.
  Yağmur yağarken edilen dualar redd olunmazmış,
  Rahmet önce toprağa, sonra dualara yağarmış. İyi geceler.Allah rahatlık versin.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler.Aslim geçmi$ olsun.Bu sorunlar ya$la alakali da ola bilir,ya$lilik i$te. Allah yardimciniz olsun canim benim.Allah sana tûm i$lerinde kolaylik versin.Iyi geceler,yorgunsun dinlen.

 5. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim canim benim ya ananene cok gecmis olsun rabbim acil sifalar versin cok yorulmussun guzelce dinlen yazarsin kediciyinide op benim icin

 6. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim yogun olmana kiyamam ananenin sonuclari iyi cikar INSALLAH sana kolay gelsin analizleri vakit bulunca yazarsin cok yorma kendini bide gozel ablam sana ve k azeri ablamda cok tesekkur ediyor dualarim hep seninle kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar xanım, çok teşekkür ederim. Anneannemi bugün 2 hastaneye götürüp 3 doktora gösterdim. kalp kapağı kireçlenmiş, kanı biraz düşük, şekeri yüksek,vitaminlerinden d vitamini düşük. tansiyonu yüksek, ona göre ilaçlar verdi. O da bende yorulduk ama benim içim rahat oldu. yatırdım eve geldim yarın misafirlerim gelecek, onlar için hazırlık yaptım biraz dinlenmek için oturdum buradayım. Birazdan çıkıp bir analiz yazmayı düşünüyorum kafam dağılsın önce kedimle oynayacağım keratayı bugün hiç görmedim. neyse ben çıkıyorum. herkese iyi akşamlar bu arada.

 7. xanim dedi ki:

  ozgur teyzosum hos geldin nasilsin ve sana cok tesekkur ederim ellerinden opuyorum sen her zaman benim kalbimdesin seni cokkk k seviyorum ailenen mutlu saglikli cumalar gunler dilerim :))

 8. xanim dedi ki:

  k azer ablam nasilsin aslima sana gozel ablam sag olsunlarimi ilet dedi seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu cumalar gunler dilerim :))

 9. K. dedi ki:

  Hayirli cumalar Özgûr abla. Allah sizdende cûmlemizden razi olsun in$allah.

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydim arkada$lar.Hayirli cumalar.Aslim te$ekkür ediyorum canim. Te$ekkûrler Hanim abla,sizin de gûnleriniz,ugurlu olsun. haklisiniz,size katiliyorum canim ablam.Polad amcaya selamlar.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı cumalar teşekkür ederim bir tanem ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 11. özgur dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR.CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE….ASLI‘CIM ,K AZERİ,SEHER‘ÇİM,XANIM ALLAH RAZI OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR…..YORUMUMU OKUYANLAR…..[ASLI‘CIM CAN OLMANI SENİ SEVİYORUM TEYZESİ]

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı cumalar Özgür teyzecim, bende seni seviyorum teyzecim benim görüşürüz kendine iyi bak. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. şirinkızım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR CUMALAR…..HATIRNAZ GÜZEL KALPLİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUCK SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLARRRRRR

 13. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin birtanem amin amin ablacim benim polat amcam nasil ve diger sayfada yorum yazdim sana birtanem yazdiklarinizi gozel ablama iletdim cevapini diger sayfada yazdim seni cokkkk seviyorum cuman mubarek olsun ailenen hayirli bol bereketli gunler dilerim :))

 14. xanim dedi ki:

  aslim canimin iciya ha bu arada analizi okudum cok cok guzel olmus eline yureyine saglik birtanem

  1. aslı dedi ki:

   teşekkürler canım, yeni kanalda başlamasına 2 bölümde yetişecek inşallah.

 15. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin hanim ablama katiliyorum amin iNSALLAH en kisa zamanda kardesinin iyilesti haberini duyariz ALLAH yardimcin olsun birtanem seni cokkkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu cumalar gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Geçde olsa günaydın canım, bugün arkadaşlarımı iptal ettim, sabah erkenden anarnemi doktora götürdüm şimdi geldim sonuçları öğleden sonra çıkacak. bugün hastane günüm. oralıyım, arada geldim evi yerleştireceğim yarın misafirlerim geleceği için oldukça yoğun bir tempoda yaşıyorum bugünü..
   teşekkür ederim amin sana da hayırlı cumalar.

 16. Hanim abla dedi ki:

  Degerli dostlarım sabahınız hayırlı, gününüz aydın, gül kokulu cumanız mübarek olsun.
  Aslıcım nihayet dizimizin analizi geldi.çok sevindim.çok teşekkür ederim.Allah yardımcın olsun.Tezlikle kardeşine göre sevinmeni Rabbimden isterim.
  Derler ki insanı olğunlaştıran yaşı degil, yaşadıklarıdır.Ben inanıyorum güzel şeyler düşünen insanlar güzel günler yaşayacak.Belki zaman alacak,belki bir az güc olacak, ama sonunda her şey güzel olacak inşallah.iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, hayırlı cumalar.
   Amin inşallah dualarında kardeşimi de unutma ablacım. İnşallah güzel günlerde göreceğiz inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.