Adını Sen Koy 3. Sezon 382. Bölüm Özeti (“ASLI”) 9 Ekim 2018 Salı

Burak 11 Eki 2018 Adını Sen Koy  0

Yıldız arkadaşı ile buluşmak için Azize’nin yeni işe girdiği yere gitti ve orada Azizeyi gördü. Hele bir de Azize ye referans olanın Oğuz olduğunu öğrenince delirdi. Oradan çıkıp konağa giderek Oğuz’a resmen hesap sordu. Tabi Oğuz Yıldız’ın gerçek yüzünü gördüğü için ben sana hesap vermek zorunda değilim deyince Yıldız iyice dellendi. Azize yi kendine hedef seçti. Konağa geldiğin güne, beni tanıdığın ana lanet edeceksin deyip, hemen Cezmi denen deli herifin yanına gitti. iki deli anlaşma yaptılar Azize yandı hemde ne yanmak.

Yıldız, Cezmi ye Azize’nin iş adresini verip, çalışma saatlerini söyledi. Korkut, seni görünce hayalet görmüş gibi olsun dedi. Cezmi de seve seve yaparım korkuturum diyerek pişmiş kelle gibi sırıttı.

Kılıç da su satan Alişi gördü. Annesini sordu, iş yerine gidip bakmış yokmuş, işten mi ayrıldı annen diye sorunca, Ali de söylemem dedi. İki şişe su almak istedi Ali satmadı annem senden bir şey almamı istemiyor diyerek Kılıç’a su vermedi.

Afferim Alişe, temel sağlam atılmış, bunun için de Azize ye kocaman bir afferim. Ali yi çok güzel yetiştirmiş. Yetiştirmeye de devam ediyor ve bu su satışından Azize’nin haberi yok.

Oğuz, Azize’nin çalıştığı dükkanın orada arabasının içinde Azize’nin işten çıkmasını bekliyor. Mesai saati bitmiş Azize hala iş yerinden çıkmayınca, Oğuz; mesaisi çoktan bitmeliydi fazla mı çalıştırıyorlar? diyerek Azize yi merak etti. Hayırdır Oğuz? Bu ilgi alaka ne için? Aşıksın sen arkadaş. Oğuz aşık olmuş Azize ye ama farkında değil.

Azize işten çıktı, Oğuz gördü ve sevindi. Arkasından gitmek istedi aracından indi ama durdu. Gitse ne diyecekti ki? diyecek sözü olmayan Oğuz geri dönüp aracına bindi. Azize de hissetmiş olacak ki ensesindeki sıcaklığı arkasını döndü baktı kimse yoktu.

Ah Aliş ah küçük melek, boyun küçük ama yüreğin öyle büyük ki, annesine çanta alabilmek için su satıyor bunu da gizli yapıyor. Hediye alacak ama Aysel teyzesi eve gelince su şişeleri ortada kaldı ve gördü Aysel tabii Ali sürekli su şişelerine bakınca. Sanki gizlice yapmak istemiyor da Aysel teyzesinin haberi olsun ister gibiydi.

Azize de eve doğru gelirken meyve alıyor yolda, Kılıç da Azize yi görüp, Ah Azizem vah Azizem diye içi gidiyor. Üstünü başını düzeltiyor. Azize beğensin kendisini diye. Ama Azize hiç dönüp de bakmadı haberi bile olmadı Kılıç dan. Sen adam olmadıktan sonra üstüne çeki düzen vermişsin kaç yazar Kılıç? Olabiliyorsan önce adam gibi adam ol.   

Oğuz konakta, Tarık da konakta. İş konuşuyorlar ama Oğuz’un aklı Azize de. Tarık da farkında yarın şirkete gelirken aklını da getir diyerek dikkatini az da olsa toplamasını sağladı. Oğuz da eteğindeki taşı döktü. Azize ye yaptığı haksızlığın farkında Oğuz ve bunu düzeltmeden içi rahat etmeyecekmiş. Oğuz vicdan azabı çekiyor. Tarık da Azize yi tanımıyor o yüzden de anlatılanlardan yola çıkarak Azize’nin gururlu bir kız olduğunu konağa kolay kolay dönmeyeceğini söyledi.

Onlar sohbet ederken hiçbir şey olmamış gibi elinde çantalarla Yıldız geldi. Sanki kafasının üstünde kitap taşıyormuş da o kitaplar düşmesin diye çaba gösterir gibi bir yürüyüşü vardı hanımın. Selam diyerek Oğuz’un şaşkın bakışları altında yanına oturup yanağından öptü Oğuz’un. Yüzsüzlüğünde bu kadarına pes doğrusu. Adam bir süre ayrı kalalım diyor Yıldız hiç oralı değil. Tarık da rahatsız Yıldız dan, Yıldız; Tarık’a nasılsın? deyince, iyiydim dedi. Devamı şöyle her halde, iyiydim ama sen gelince hiç de iyi olmuyorum. Yıldız gelince kaçarcasına gitti Tarık.

Yıldız da gömleği bahane ederek senden ayrı kalmaya dayanamadım diyerek boynuna sarıldı Oğuz’un.

Akşam olduğunda şükran teyze, yeğeni ve annesi ile yemek masasında yemek yiyorlar. Samet paraların çalındığını düşünüyor deyince Zeliha, Şükran teyzede gelinine bakıyor. Zeliha’nın annesi borcum vardı diyor. Kimse de demiyor ki bu borç ne? Nasıl oldu?

Azize de yemek hazırlarken, Allah’a bugün de rızkımızı verdin diyerek şükrederken, Oğuz için hazırladığı bitki gözüne çarptı. O sana neler söyledi sende ona bitki hazırladın diyerek kendine kızdı. Aysel teyze arayınca da onu kahve içmeye çağırdı. Geldi Konuştular. Seni üzeni canını sıkanın yükünü taşıma, deymeyecek  biri ise çiz üstünü gitsin. Şayet iyi ise herkes ikinci şansı hak eder dedi. Oğuz’a şans verecek Azize.

Sabah olduğunda Oğuz mutfakta, Azize ye döndüğü için teşekkür ediyor. Azize de herkes ikinci bir şansı hak eder diyor. Demesine diyor da bu gerçek değil, Oğuz’un bilinçaltı, rüya gördü ve Yıldız’ın araması ile uyandı Oğuz. Gerçek olmasını, Azize’nin kendisini affetmesini, ikinci bir şans vermesini Oğuz o kadar çok ister ki.

Aysel, sonun da Ali’yi su satarken gördü. Ali ilk başta çekindi kızacak sandı ama Aysel teyzesi Alişe kızmadı. Aksine onu daha güvenli bir yere götürüp seyyar satış yapan meyve sebze satan amcanın yanına bıraktı. Artık buradasın diyerek gözü arkada kalmamış olacak bu sayede güvende olacak Aliş.

Oğuz Jülide teyzesi ile kahvaltı yaparken, Asya da okula gitmek için ayakta atıştırdı. Okul çıkışında Oğuz abisinin kendisini almasını oradan da sinema ya gideriz deyince, Oğuz güldü ve bu kulunuz emrinize amade dedi.

Oğuz çalışma odasında, Azize ye yaptığı haksızlık onu çok rahatsız ediyor. Artık daha fazla dayanamadı fenalaştı Oğuz ve Azize’nin verdiği bitkiden hazırlayıp içti kendine geldi. Azize’nin yeni iş yeri sahibini arayıp bilgi aldı. Azize de bu konuşmayı duydu işi bırakıp çıktı. Cezmi de Azize’nin peşinde takip ediyor. Fırsatını bulduğu an kaçıracak Azize yi.

Azize konağa gelip, Oğuz’a siz kendinizi ne zannediyorsunuz diyerek hesap sordu kendisine iş verdiği için. Sizin yardımınıza ihtiyacım yok benden uzak durun deyip çıktı konak bahçesinden. Oğuz da peşinden koşup durdurdu kolundan tuttu. Azize bu kol tutmalarından rahatsız geçmişi hatırlatıyor ona. Özür diledi Oğuz. Azize konuşmadan gitti.

İş yerine giderek işi bıraktığını söyledi. Patronu da iyi bir çalışanımı kaybetmek istemiyorum maaşını ben veriyorum diyerek Azize yi kalmaya ikna etti. İşte kaldı Azize.

Zeliha ile Samet dışarda dolaşırken, Zeliha işe girip çalışmak istediğini söyledi. Samet de karşı çıktı. Düğün davetiyelerini seçmişler eve geçtiler. Samet’in annesi Samet’i aradı. Samet de kredi ile çalınan paradan bahsetti. Annesi kızdı. Samet de Zeliha’nın suçu yok dedi. Zeliha da bu konuşmayı duydu üzüldü. Samet gitti. Zeliha gazeteden iş ilanlarına baktı. Samet telefonunu unutmuş onu almaya geldi. Zeliha işe baktığını öğrenecek diye korktu ama öğrenmedi Samet.

Azize iş yerinden bir iş için dışarı çıktı. Cezmi de peşinden gitti. Azize fark edince adamı kaçtı ama Cezmi bir köşede sıkıştırıp Azize yi bayılttı. Oğuz arabası ile giderken, Azize’nin Cezmi denen adam tarafından kaçırıldığını arabaya bindirildiğini gördü peşine düştü. Tarık da Oğuz’u arıyordu bir iş için bilgi almak için ama Oğuz telefonu açmıyordu.

Cezmi yi Yıldız aradı hesaplaştın mı? gözünü iyice korkut dediğinde, Cezmi yardım ettin tamam da beni arama dedi. Azize yi bir inşaate getirdi. Azize kendine gelince de ona zarar vermek istedi. Oğuzda sonunda geldi. Azize yi köşeye sıkıştıran Cezmi yi bir yumrukla duvara yapıştırdı. Azize ile gidecekken Cezmi yerden aldığı bir odun ile Oğuza arkasından vurup bayılttı.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 382. Bölüm Özeti (“ASLI”) 9 Ekim 2018 Salı” üzerine 40 yorum

 1. xanim dedi ki:

  hayirli mutlu aksamlar aslim canim arkadasim benim cok tesekkur ederim birtanem iyiki varsin tamam gozel ablam giremezse yazarim buraya sana goker abiye cok tesekkur ederim allah razi olsun bizden selamimizi iletirsin bu gun gunun nasil gecti insallah her sey yolundadir birtanem

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim iyi oldugunu bildim ya allahima cok sukur ya hep iyi mutlu ol bende daha iyi oldum canim kiymetlim deyerlim benim ve ne guzel yureyin var sen hayvanlara iyilik yaptin ya k azeri ablamin tum dualarina yurekten amin diyorum rabbim seni hep korusun rabbim tum islerinde yar ve yardimcin olsun klim isinde tabiki sana hemen kosa kosa yardim ederim birtanem benim evet hali isi cokkk zor olsada allahima cok sukur oyrendim ve yine uzerinde calisiyorum ben bu isi cok sevdim gercekten senin kediciyinde baya korkmus ondan disari cikmiyor kiyamam ben pamuka tatlisi op benim icin gozel ablamin diger sitede yorumunu gordum hepinize selam soyledi bende soyledim bi de bi kac gune isleri varmis yogun olucak soylemisti sorunuda site acilmiyor ulasamiyorum soylemisti su an sorunu cozulmusmu bilemiyorum yorumunu gorsem sana soylerim insallah sorunu cozulmustur canim benim sende cok yorma kendini kiyamam ben sana seni cokkkkk seviyorum dualarim hep seninle cok opuyorum kendine cok iyi bak ailenen mutlu huzurlu hayirli hafta sonlari dilerim allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, teşekkür ederim sende hep iyi ol inşallah. Amin inşallah. severek yapıyorsan zor gelmez zamanla alışır çözersin. evet kedim çok korkmuş.hep öpüyorum onu senin içinde öperim ablası 🙂
   tamam gözel buraya giremezse detaylı sorunu neyse sana yazsın sende buraya yazarsın Göker abi haberi var ilgilenecek konuyla.

 3. K.A. dedi ki:

  Iyi geceler Lili.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Amin.Te$ekkûr canim.Sen her $eyin en gûzeline layiksin .Kendini çok yorma.Iyi geceler,allah rahatlik versin canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım, çok teşekkür ederim sende her şeyin en güzelini iyisini yaşa inşallah. Allah rahatlık versin. iyi uykular.

 5. LİLİ dedi ki:

  Aslı Hanım çok geçmiş olsun. Can’a gelmesinde mala gelsin. Herkese cevap yazmaya çalışmışsınız, o kadar yorgunluğun arasında. Hakkınızı helal edin. Herkese iyi geceler. Güzel bir Sabah’a uyanmanız dileği ile. Dostça kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim aynen öyle cana geleceğine mala gelsin diyoruz bizde. elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Size de iyi geceler, bilmukabele.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Aslicim ho$ geldin.Geçmi$ olsun canim.Hayvanlara da sana vurdugu zarara ragmen yemek,su verdin iyi etdin canim.Yaptigin iyilikler en gûzel $ekilde kar$ina çiksin in$allah.Her i$de sana yardim edecek birini Rabbim nasib etsin canim benim.Analizi de zamanin olunca yazarsin,kendini çok yorma.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar canım, hoş buldum teşekkür ederim. Sağolasın bir tanem. Onlarda bir canlı aç kalmasalardı yapmazlardı. Amin inşallah canım. ne güzel dua etmişsin çok teşekkür ederek yürekten amin diyorum. ve Rabbim senide darda koymasın canım.

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım hoş geldin.Şimdi daha iyisindir inşallah.böyle sıkıntılar bir imtihan ola bilirmi?sana zarar verenlere yemek ikram etmekle puan yuksek olacak diye düşünüyorum.Sen bizim Allaha emanetimizsin.her şey güzel oacak inşallah.hoşca kal kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, hoş buldum. İyiyim çok şükür. Gece uyudum uykumu aldım dinlenince daha da iyi oldum. Her anımız imtihan bunlarda ekstra bir imtihan ablacım. Tek analizler gecikti o kadar. yoğunluk vede yorgunluk olunca birde kedim benden ayrılamayınca, yazamadım. Kedicimle beraber sarılarak uyuyoruz.
   Tabiat asıl onların mekanı aç kalmışlar, yada kendi aralarında sorun çıkmış acısını benim eşyalardan çıkarmışlar. taş toprak neyse de, kilimden yastıktan ne istedin ey mübarek hayvan 🙂
   bunu da onları görünce dedim hiç bana mısın demeden kapının önünden gittiler. tam 6 tane iri yarı köpekçik. Yemek ve su koyarım her zaman, onlara da evin dışına özellikle koydum. onlarda can taşıyor. lisanları olsa söyleseler ama yok işte. neyse bu akşam bir analiz yazarım inşallah bir aksilik olmazsa. Sende Polad amcam da Allah’a emanetsiniz. teşekkür ederim ablacım inşallah elbet bunda da vardır bir hayır.

 8. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hanim ablam k azeri ablam canlarim benim evet haklisiniz bende dunden beri endiseliyim aslim icin icim sIKINTILI arkadasim ne kadar cok korkmus ben ona kiyamam ki allah yardimcisi olsun ben bu gun gelmessem merak etmeyin telim abimde olucak ara sira gelirim belki aslimin iyi oldugunu bilsem dahada iyi olucam hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim :(:(:(:(:(:(:(

  1. aslı dedi ki:

   ben iyiyim canım, cana geleceğine mala gelsin diyoruz artık yapacak bir şey yok. olan oldu. kapının dışına onlar için su ve yemek koydum en azından aç ve susuz kalmasınlar.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.Nasilsiniz?Evet olmu$ bir $eyler.Haklisiniz ara$tirmak lazim.Köpekler qaliba súrú halinde etrafda dola$ir. duvarlarin dayanikligi nasil bilmiyoruz.evet geçmi$ olsun.kim bilir Asli ne halde. Ben de çok endi$eliyim.Iyi ki varsiniz ablacim.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim, endişelenme ben iyiyim. Evet yabancı büyük köpekler hep birlikte hareket ediyorlar. bizim duvarda büyük hasar yok, duvar sağlam üstüne süs taşları koymuştum ben onları atlarken düşürüp kırmışlar. raylı kapı onu geçemezler sağlam sadece duvarın üstünden atlayıp duvarda süs duran taşları kırmış toprağı karıştırmışlar üstünde debelenmişler. sonrada yastık ve kilimi parçalamışlar. bana iş çıkardı yaramazlar.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.K.Azeri aslıgilde ne baş verip?anlamadım.köpek divarı uçura bilirmi?Tılki esasen tavıklara zarar verir,onları boğup öldürür.kilimle ne işi olur.araştırmak lazım.Köy ehalisi el-ele verip tedbir almalıdırlar.Allah yardımcıları olsun.Aslım kim bilir ne kadar korkmuştur.geçmiş olsun kızım.Bu da geçer.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, hayırlı cumalar. bende ailemde yaşadıklarımıza inanamıyoruz. Ama yaşadık. Hayvanın ayak izleri var. ben ayak izinden anlamam babam tilkinin ayak izi bir de köpek ayak izi diyor. toprakta ayak izleri merdivende izleri var. eskiden Tilki arada gelir üzüm yer giderdi. bu sene üzüm yok, yiyecek yok. geçmişte yaşadığımı anlatayım.
   akşam yemeklerini dışarda yerdik masada çikolata bırakmıştım kahve ile yemek için çikolata yok olmuş, bir süre sonra onu toprağa gömülü olarak bulduk, hatta gözümle gördüm tilki karnı acıkınca toprağı eşti çikolatayı çıkardı kağıdından soydu yedi gitti. çok şaşırmıştım.

   Köpekler büyük ablacım av köpeği, 6-7 tane bir arada dolaşıyorlar. komşunun tavukları, koyunları, inekleri var ama onları koruyan bekçi köpeği var bağlı. Ama bu köpekler kiminse kaç gündür buralardalar. Yabancı bizim köpeklerden değil.
   Teşekkür ederim ablacım, ben korkmadım da kedim çok korkmuş. geceleri dışarı çıkardı çıkmıyor benimle uyuyor, benimle bahçede dolaşıyor ve hala her yeri kokluyor lisanı olsa bir şeyler söyleyecek ama lisanı yok işte.

 11. K.A dedi ki:

  Aslimin bir az i$leri var,ona göre gelemiyor.In$allah tezlikle gelir.

  1. aslı dedi ki:

   Geldim buradayım 🙂 Analiz yazamadım ama zamanla o da olur inşallah.

 12. Anonim dedi ki:

  Asliya ne oldu siteye girmiyo

 13. Anonim dedi ki:

  Aslim niye siteye girmiyo kizlar bilen varmi

 14. xanim dedi ki:

  lili hos geldin nasilsin ve siir icinde tesekkur ederiz ailenen mutlu neseli gunler dilerim

 15. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim dun yoktun ya icime sIKINTI dusdu ya neler yasamissin ben sana kiyamam ki cok uzuldum cok cok gecmis olsun canim sende ailende kendinize cok iyi bakin rabbim yardimciniz olsun insallah bir daha gelmezler her sey duzelicek icini ferah tut keski sana yakin olsaydim yardim ederdim bizim icin cok cokkk deyerlisin allaha emanet ol :(:(

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı cumalar canım,
   yaşanması gerekiyormuş, yaşadık bir daha olmaz inşallah hiç başımıza gelmemişti. yakınımda olsaydın kilimi sana verirdim sen tamir ederdin. halı işinden anlamam yapmadığım bir o iş kalmıştı onu da yapacağım artık iğne ile kuyu kazmak gibi bir şey bu çok zor. Allah sana yardım etsin. Halı işi zor gerçekten bizzat yaşadım çünkü.

 16. K.A dedi ki:

  Lili,Agmet Selcuk Ilkanin $iiri için te$ekkûr.Size de güzel gûnler.

 17. K.A dedi ki:

  Geçmi$ olsun canim.Ben bir aksilik oldugunu dünden hiss etmi$dim.Sana yardim edecek kimse yokmu?Sen ûstesinden gelirsin,ya kiyamam ben sana.her $eyi birden yapma kendini çok yorma.Allah yardimcin olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım. ne yazık ki yardım edecek kimse yok. Tarık gibi biri olsa hiç de fena olmazdı 🙂
   Olmadan da yaptım. Çok şükür. Az bir iş kaldı. En büyük yardımcım Allah zaten.

 18. LİLİ dedi ki:

  Yine seni arıyorum.
  Anlatacak nelerim var bir bilsen
  İçimde ihtilaller kopmuş
  Kendimi sürgüne verdim
  Mutluluğum çoktan iflas etmiş
  İtiraza hakkım yok biliyorum
  Seni arıyorum

  Yarım kalmış şiirlerim gibisin
  Yaşanmamış çocukluğumsun anılarım da
  Öylesine eksiğim sensiz
  Öylesine sahipsiz
  Işte bütün umutlara havlu attım gidiyorum
  İçimde geç kalmışlığın çaresizliği
  Çocuklar gibi ağlıyorum
  Gel gör ki her damla göz yaşımda
  Yine seni arıyorum…
  Ahmet Selçuk ILKAN
  Güzel günler sizlerle olsun efendim.
  Sağlıcakla kalın!

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı cumalar LİLİ, güzel şiir teşekkürler, bilmukabele görüşürüz.

 19. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim tesekkur ederim ve selamini iletdim ben hali kursuna gidiyorum sana islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Gözel’in sorunu hala devam ediyor mu? tam olarak ne yaşıyor sana söylerse bizde buradan bir çözüm yolu bulsak xanım olur mu?

 20. K.A dedi ki:

  Xanimcim,Gözelimin selamini da getirmisin ya çok sag ol,bizim de selamimizi ilet canim.In$allah sorun çözülür.

 21. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin Xanimcim. Te$ekkûr ederim. Sana da iyi mutlu günler canim benim.

 22. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam nasilsin birtanem aslimi gordum bende cok mutlu oldum ve diger sayfada yorum yazdim bi sakincasi yoksa okursunuz insallah seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Bende bir önceki sayfa olan fragman sayfasındaki mesajları okudum hepsine de cevap yazdım.

 23. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin dunden merak edib cok ozledik seni ve analizini gordum ya cok mutlu oldum ya her zamanki gibi cok cok guzel muhtesem olmus bayildim guzel yurekli arkadasim benim seni cokkk seviyorum islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun ailenen mutlu neseli gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı cumalar canım teşekkür ederim. görüşürüz.

 24. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar.Aslim iyimisin?ellerine,yûreyine saglik. Te$ekkûrler.Sana kocaman bir afferim,canim benim.Hem gözün aydin, Murad abin sana mesaj yazmi$,ama sanki bir az üzgûn.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım,
   nasılım? bilmiyorum karmakarışığım, dün bizim burada garip olaylar oldu. önce amcamın duvarı yıkıldı, sonra bizim, gece kedim dışarı çıkardı çıkmıyor korkuyor, bir şeyler olmuş ama ne olduğunu bilmiyorum. sürü halinde köpekler var, yabancı onlar mı yaptı, tilki mi ? sansar mı baya bir zarar var onlarla meşgulum. gelemezsem merak etmeyin. oturduğumuz kilimi yastığa zarar vermişler onları tamir etmem gerek. kedim yanımdan ayrılmıyor her yeri koklayıp yanıma koşuyor anlayamadım ne olduğunu. mesajları okuyamadım sadece seninkini ve şimdi çıkıyorum ortalığı yerleştirip minderin yırtılmış olan yerlerini dikmem gerek yastığı ne yapacağımı bilmiyorum bir sürü iş çıkardılar bana geceki misafirim hangi hayvansa bana baya iş çıkardı. umarım yine gelmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir