Adını Sen Koy 3. Sezon 381. Bölüm 8 Ekim Fragmanı

Burak 06 Eki 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisinde 3. sezonun 4. haftasına gelmiş bulunmaktayız. Dizi yeni sezon da da Star tv de devam ederken bu 3. sezonda dizinin yayın saati değişmesinin yanı sıra diziye yeni oyuncular geldi. Böylelikle diziye yeni kan gelmiş oldu. önceki sezondan farklı olarak bu 3. sezonda dış mekanlara, yemek sofrasına, kıyafetlere, konunun akıcılığına önem verilmiş. Bu güzel bir gelişme. Dizi insanı sıkmadan akıcı bir şekilde devam ediyor. Konular çok çabuk sonuca ulaşıyor, bu da seyirciyi memnun ediyor. Seyirciyi memnun etmeyen konu da var elbet o da şu, dizinin yayın saati. Diziyi izlemek isteyip de izleyemeyen çok seyirci var dedikten sonra gelelim dizimizin 4. haftasının ilk fragmanında yer alan sahnelere. Fragmanı izleyebilenlere iyi seyirler. İzleyemeyenler için yazımıza geçelim, herkese iyi okumalar  🙂 

Diziyi izleyenler ve analizlerden takip eden arkadaşlar bilirler ki Azize geçmişinde Cezmi denen adam yüzünden çok zor günler geçirmiş. Azize, çocuk esirgeme kurumunda büyümüş ve orada yaşı dolunca da Cezmi yanına almış ona iş vermiş sonra da Azize ye yan gözle bakmış haddini aşmış. Azize de nefsi müdafaa yaparak adamı bacağından yaralamış ve ceza almış, bunları bilmeyen Oğuz avukatının asistanından öğrendiği eksik bilgiler ile Cezmi denen pislik adamı konağa getirmiş ve teyzesine Azize’nin gerçek yüzünü göstermek istemişti. Oğuz yanıldı. Bildiğini sandığı gerçekler aslında onun bildiği gibi değildi.

Oğuz gerçekleri sonradan bizzat Cezmi’nin ağzından duydu onu dövdü. Yıldız da Oğuz’u Azize den kıskandığı için o kötü adam ile iş birliği yaparak Azize ye çok büyük bir zarar vermek istiyor. Bunun içinde öncelikle konağa o adamı Oğuz’un getirdiğini öğrenmesi için Oğuzla bu konu hakkında konuşan Yıldız, Azize’nin Cezmi yi konağa getiren kişinin Oğuz olduğunu öğrenmesini sağladı.    Fragmanda Azize çok üzgün yine ağlıyor. Ağlama sebebi de bana göre, Oğuz’un adamı konağa getirmesi, ağlayarak niye yaptın? neden yaptın diyor Azize.

Oğuz ise bu yaptığından çok pişman Tarık ile bu konu hakkında konuşuyor. Onun suçlu olduğunu düşünüyordum dediğinde, kimden bahsettiğini soruyor Tarık, Oğuz da Azize diyor bu şekilde Tarık da Azize den haberdar oluyor. Hiç yapmayacağım bir şeyi, hiç yapmamam gereken birine yaptım diyor Oğuz.  Başka bir sahnede Azize de Oğuz’a siz kim olduğunuzu sanıyorsunuz? neden canımı yakmaya çalışıyorsunuz benim deyip gidiyor.

Ve Yıldız telefonda Sinem adında bir arkadaşı ile konuşuyor. Beklemekten sıkıldığını söylerken bu konuşmayı duyan Oğuz, madem beklemekten çok sıkıldın  o zaman ara vermek en doğrusu diyor. Ah hele şükür, Oğuz Yıldız ile olan beş yıllık nişanı bu sayede atar mı acaba?

Ve Azize kaçırılıyor hemde Cezmi denen o pislik herif tarafından. Azize elinde bir çanta ile kaçarken Cezmi arkasından koşarak yetişiyor ve Azize’nin ağzını kapatıyor bayılacaktır Azize. Yıldız’ın bu işte parmağı var mıdır sizce?  Ve Alişim bal yanağım benim, annesine vitrinde gördüğü bir çantayı beğendi almak istedi. Fiyatını sordu. Alişin onu alacak parası olmadığı için 1 liraya su satıyor. Asya da aşk meşk sorunlarıdır, büyüklerin bütün derdi bu ya diyor yemek masasında.

Heyecanlı bir hafta olacak anlaşılan, sizce bu 4. hafta nasıl olacaktır? Azize’nin kaçırıldığını Oğuz öğrenip Cezmi’nin elinden Azize yi Oğuz kurtarabilecek midir? 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 381. Bölüm 8 Ekim Fragmanı” üzerine 20 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Hanim abla. Te$ekkûr ederim.Siz nasilsiniz?Evet Ömerle Zehranin yerine oyuncular gelselerdi bakilmayacakdi, ama Aslmizin güzel yazdigi analizler sayesinde izliyorum ben,çok da te$ekkûr ediyorum.

 2. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.nasılsınız.Ben de sizinle hemfikirem.Ayşe unutulup sanki.Birce defa Asya “ben de onlarla ölseydim” dediyinde bana öyle geldi ki Ayşe de kaza zamanı Ömerlerle imiş.ama anım günü adı çekilmedi onun.İpekle Çetinden de haber veren olmadı.Ömerle Zehranın yerine başka oyuncular gelseydi bir az zor olurdu belki.ama onlar yok.başka bir dizidir.Ola bilsin Nazmiye hanım 7 yıl sonra o aileni böyle görüyordur.Bu da onun bileceyi bir iş.Neyse yine fren tutmuyor.hoşca kalın.Allaha emanet olun.

 3. K.Azeri dedi ki:

  Hayirli sabahlar Seher hanim. Te$ekkûr ederim.Evet haklisiniz,Ay$e Asyanin annesi ama adini bele anmiyor,aceba neden?ciddi bir sebebmi oldu? Izleyib görûcez.

 4. Seher dedi ki:

  Hayırlı sabahlar cümleten nasılsınız bakalım prenseslerim Allah hepinize yar yardımci olsun inşlh.gelsin pazartesi hayirlarla,kızlar acaba ayseden hiç bahsedilmiyor diye konuşmuştuk ya benim fikrim Ayşe ayrılınca neden Ayşe’nin kendisi olmadan adını sürdürsünler.kisa ve net görmedim duymadım haberim yok.zaten hiç olmadı gibi.zehrayla Ömer’in üzerinden devam ettiği için mecburen isimleri geçiyor ama vizede kisacikta olsa Ayşe şöyle oldu deseler iyiydi.biraz abes oldu acaba dönme ihtimali varmı asya bile demiyor asyanin yıldızdan başka gözüne görünen bir şey yok nasıl sevmişse yıldızı ama bu yıldız ilerde sanki azizeye karşı Asya’yı kullanir gibime geliyor asya azizeyle hiç muhatap değil.isde aklımda böyle deli sorular haydin öpüyorum hepinizi prenseslerim

 5. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz bu gun siteye giremiycem telim abimde olucak belkide gelirim hepinizi cokkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu neseli pazarlar dilerim :):)

 6. xanim dedi ki:

  gunaydin lili hos geldin ne guzel anlatmissin duyqulandim eline yureyine saglik kendine cok iyi bak ailenen mutlu huzurlu pazarlar dilerim :):)

 7. LİLİ dedi ki:

  Baba ,sırtını yasladığın bir dağ, gölgesine sığındığın bir çınardır.
  Anne Melektir; koruyup kollayan. Yemez yediren, giymez giydiren.
  Benim ne sırtımı yaslayacağım bir dağım, ne bir çınarım nede bir meleğim olmadı.
  Ben bir Anka kuşuydum, küllerimden yeniden doğan…
  Yoktu geçmişim çünkü…
  Dağ oldum. Çınar oldum. Melek oldum. Alim’i sardım sarmaladım. Dolu dolu sevdim. Sevenim olmadığından. Korudum kolladım, koruyup kollayanım olmadığından.
  Hayatın bana sunduğu bundan çok daha fazlaydı acımasızlığı.çünkü sinsi yılanlar sarmıştı her yanımı zehirlerini akıta akıta.
  Biri beni anlamıştı; sevinmiştim çok sevinmiştim iyi insanlarda var demiştim.
  Uzun sürmedi sevincim.
  Yardan düştüm, yaralarım yar’dan armağan.(“).
  Ah Oğuz çok yaraladın Anka Kuşu muzu.

  Hayırlı geceler efendim. Dostça kalın!

  1. Seher dedi ki:

   Ah Lili içim titredi.gercekten böyle hayatlar var degilmi,halimize çorumuzun çocugumuzun haline binlerce kere elhamdülillah.neguzel yazmışsın ne güzel gozlemlemişsin.yuregine ellerine sağlık canım rabbim her daim yanında olsun yuvanla beraber canım inşlh.

 8. Günel.❤️ADINI SEN KOY❤️ dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Ve Dostlar Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun❤️ASLI ABLA❤️Ellerinize Sağlık ANALİZ Seyfeleriniz Gözel Olmuş❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️DİZİSİ AZİZE KONAĞA GELDİYİNDE MUTLU İDİ YILDIZ BU DURUMDAN KIZĞIN İDİ SEBEB İSE OĞUZUN AZİZEYE YAKLAŞMASI İDİ AZİZE OĞUZUN YAPDIKLARIN ÖYRENDİ ÇEZMİNİ ONUN HAYATINA OĞUZ GETİRDİ OĞUZ AZİZENİN KECMİŞİN AÇI KEDRLİ İZİN AZİZEYE BEKŞ ETDİ YILDIZ BU DURUMDAN FAYDALANDI ÇEZMİNİ YENİDEN AZİZENİN HAYATINA EZAP VERMEK ÜCÜN GETİRDİ AZİZE BÜTÜN OLANLARDAN OĞUZU SUÇLU BİLEÇEK AZİZE OĞUZUN KARŞISINDA DURARAK NEDEN YAPDIN DEYİR OĞUZ HECNE ANLAMAZ YILDIZ OLANLARDAN MUTLU OLAÇAK AZİZE OĞUZ ARASINDA DERİN UÇURUM YARANAÇAK BU UÇURUM YILDIZ OLAÇAK OĞUZ AZİZEYE AŞKLA SEVGİYLE BAKIR AZİZE BU AŞKA SEVGİYE YAD BAKAR OĞUZ BU AŞKIN BAKIŞLARIN KAZANAÇAK AZİZENİN AĞIR GÜNÜNDE ONA YARDIM EDEÇEK AZİZENİN AŞKI GERİ KAYIDAÇAK❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ UĞURUNUZ BOL ÖDÜLÜNÜZ PARLAK OLSUN

 9. deniz dedi ki:

  Aslim cumanin ozeti yok mu

 10. xanim dedi ki:

  seher ablacim canim benim nasilsin ve tesekkur ederiz seni cokkkk seviyorum sana ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin Seher hanim.Size de hayirli,saglikli hafta sonlari diliyorum.Evet haklisiniz bu Yildiz çok fesatlar töreticek, bakalim neler olur.

 12. Seher dedi ki:

  Alıcının sağ ol emek verdim yazdın uğraştım bizim için.ah azizeye ayağına dolandı gene Cezmi pisliği hemde bu sefer yıldız cadisiyla.azize bunu oguzdanmi bilecek acaba.kim kurtaracak oguzun un nasıl haberi olacak.bende bir merak.zehrayi acirdikda Zehra’nın gene babası kardeşi,Leyla,Koray,en önemlisi,Ayşe,Cevriye,Müzeyyen,sabah ,vardı yanında,demir,ya Azize bir Aysel var onunda eli bir şeye ermiyor bir başına dünyada alisi var oda Azize in değil,ve Azize nefreti başladı oguza karşı her şeyi artık oguzdanmi bilecek.valla kim ne derse desin bu sezon ben daha çok seviyorum.iki günü zor geçiriyorum.arkadaslarim prenseslerim hepinize hayırlı hafta sonları çorunuzla çocuğunuzla sağlık sıhhatle kalın inşlh.opuyorum

 13. peri dedi ki:

  Fragmanı izladim azizenin elindaki kiyafet,muhtemalan yıldız o tuzağa gondarmiştir.

 14. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin her kese.Te$ekkûr Aslicim.Azizenin kaçirildigini Yildiz o pislik herifle ortak olduysa,telefonla konu$urken Oguz duya bilir ve Azizeyi kurtarir.

 15. peri dedi ki:

  Aslıcım verdiğin bilgilar için teşakkurlar,cezmi denan pis harif zatan bandan uzak olsun demiştı bide öğuz kervancioğlunu karşısına alacak değil hepsini o pis yıldız yapdırıyor.

 16. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu hayirli hafta sonlari dilerim 🙂

 17. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim fragmani cok guzel anlatmissin her zamanki gibi muhtesem olmus eline saglik olaylara bak yildiznan pislik adam ortak oldular umarim nazmis konuyu uzatmaz hayirli geceler

 18. Nazli dedi ki:

  Azize bir şekil kurtulacaktır ama oğuz nasıl öğrenecek acaba.o yıldız cadisi vezniyle ortak bile çıkarır Nazo uzatma bu Cezmi meselesini lütfen.tarik tanış artık şu azizeyle şu yıldızı da nakavt et sana pek gıgını çıkarmıyor o cadi

 19. özgur dedi ki:

  TATLI UYKULAR,RÜYALAR……..TEŞEKKÜRLER ASLI‘CIM FRAGMAN VE DETAYLERI İÇİN….SEVGİMLE….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir