Adını Sen Koy 3. Sezon 378. Bölüm Özeti (“ASLI”) 3 Ekim 2018 Çarşamba

Burak 04 Eki 2018 Adını Sen Koy  0

Azize artık konakta sigortalı biri olarak çalışacak. Oğuz ile birlikte çıktıkları yemekte yaşadıkları, Oğuz’un söyledikleri, Aysel ablanın da söyledikleri ile birde Jülide hanımın söyledikleri de eklenince, birde Ali olunca, Azize artık kararını vermiş kimliğini Oğuz’a vererek bu davranışı ile sigortamı başlatın burada çalışmayı kabul ediyorum demişti.

Azize çok iyi niyetli Oğuz’un bir anlık iyi davranması ile her şeyin düzeldiğini düşünüyor Azize ve bende bir an Oğuz hakkında fikrimi değiştirmiştim, şöyle ki, Oğuz Azize’nin attığı tokatın acısını çıkaracaktı. Bu bu kadar kolay basit değildi. Oğuz’un yumuşaması hayra alamet değildi. Biran ben bile inanmıştım intikam almayacak diye ama Oğuz çok ince hesaplarla Azize den çok büyük bir intikam alma peşinde. Bu da bana bir kere daha şunu gösterdi ki erkeklere hemen güvenmeyeceksin.

Azize odadan çıkar çıkmaz Oğuz birini aradı. Kesin Azize hakkında araştırması devam ediyor Oğuz’un. Ulaştığı bilgileri de şimdilik kendine saklıyor.

Zeliha nişanlısı ile bankadan kredi çektiler. Para Zeliha da kaldı bunu da para göz annesi camdan gördü. Paranın peşine düştü. Ne yapıp edip o paraları alacak. Canan da geldi birlikte çay içip sohbet ettiler. Sohbette Zeliha’nın annesi paranın kokusunu alınca damadını sevmeye, övmeye başladı. Bu da Canan’ın gözünden kaçmadı. Ateşin mi çıktı, iyi misin? diye sordu. Kadın güldü. Canancım, o kadının kafasına Samet’in paraları düştü. Saksı gibi ondan bu değişim.

Oğuz gibi Yıldız da Azize hakkında araştırma yaptı ve bazı bilgilere ulaştı. Bu Azize’nin geçmişinde ne var acaba? Yıldız kendinden o kadar emin ki, elindeki sarı zarfın içindekileri Oğuz bunları görünce Azize yi işten çıkaracak, haklı olduğumu göreceksin diyecek kadar. Ve Yıldız Oğuz ile konuşmak için çalışma odasına gidince, masanın üzerinde Azize’nin kimliğini gördü ve Azize’nin sigortası için verdiğini, işe başlayacağını öğrendi. Oğuz’a yüklenince de Oğuz ben işe almadım teyzem işe aldı dedi.

Yıldız, Azize’nin moda evinde yaptıklarını Jülide hanıma söylemek istedi ama Oğuz buna izin vermedi. Teyzesinin üzülmesini istemiyor Oğuz.

Ve Oğuz Yıldıza beklemesini söyledi ve birine mesaj gönderdi. Gönderdiği mesaj şöyle; işler ciddileşti, gönderdiğin belgenin de aslına ihtiyacım var. Fotokopisi işime yaramaz diye bir mesaj gönderdi. Bakalım Oğuz’un kafasında ne türlü bir plan var göreceğiz. Çok inceden inceye işliyor Oğuz. Azize ye çok büyük bir sürpriz hazırlıyor buna Yıldız’ı da dahil etti. Sabah kahvaltısına davet etti Yıldız’ı.

Ali’nin kız arkadaşı çok kötü hasta olmuş. Ateşler içinde yanıyor. Ali de ona kendince bakıyor. Küçük kızın adı Hayat. İsmi güzel, kendi güzel ama hayatı güzel değil.

*********

Hayat dediler adına bir küçük dünya

Kendi küçük olsa da yaşadıkları çok büyük ona

Kimileri güle oynaya tadını çıkarırken hayatın

Hayat acısını aşıyor içinde bulunduğu hayatın.

Hayat sana gülsün güzel küçük kız

Adın gibi bir hayatın, yaşadıklarından daha güzel bir hayatın olsun

Aslı.

********

Ali, annesi gelince Hayat’ı sedirin altına sakladı. Yerde yattı. Kız zaten hasta daha da çok hasta olacak. Ali ile annesi bir süre konuştular. Ali yi anaokuluna göndermek istiyor. Kendi işe gidince gözü arkada kalsın istemiyor Azize. Ali de annesinin işe başladığını, sigortasının yapılacağını öğrendi ve sorular sordu. Azize de Ali’nin anlayacağı şekilde cevaplar verdi.

Hep işe mi gideceksin? O eve mi? onlarında çocukları var mı böyle sorular sordu Ali, Azize de cevap verdi. Orada kim var? Oğuz bey var deyince annesi, Ali de o iyi biri mi diye sordu. Azize de iyi biri ama belli etmiyor dedi. Ali çok tatlı bal yanak annesinin nerde kimlerle çalıştığını öğrenmiş oldu.

İş bitirici Tarık yine iş başında. Şeytan tüyü var bu çocukta. Koray ile de tam takım oldular saçları aynı. Japonlar gibi mi desem, bilemedim Alişin de saçlarını öyle toplasalar 3 lü takım olurlar. Şirket için önemli bir toplantı var Oğuz gelemiyor. Oğuz Azize ye büyük bir oyun oynuyor. Jülide de akşam çalışma odasında Oğuz’un yanına giderek Azize’nin davası ile ilgilenmesini sonradan bir pürüz çıkmamasını söyledi ve ne olursa olsun Azize yi bırakmayacağını, kendisine Zehra yı hatırlattığını söyledi. Kendi öz kızın Ayşe ye ne oldu Jülide hanım. Adını dahi anmıyorsunuz?

Sabah olduğunda Azize işe giderken Ali uyuyor numarası yaptı. Annesi gidince de yatağın altında sabahlayan Hayatı çıkardı. Hasta olmuş Hayat. Ali eli ile ateşini ölçtü. Kendince çözüm üretti. Oğuzda bir adamı konağa getirmesi için Ejdere adres verdi. Adamı al getir, adamla da fazla konuşma dedi. Ben Yıldız dan beklerken Oğuzdan geldi.

Azize de konağa geldi. İş başı yapacak. Jülide hanım da Asya yı yolcu etti. Bahçede kahvaltı yapacaklar hazırlık için mutfağa geçen Azize, telefonla konuşan elinde meyve suyu olan Oğuz ile çarpıştı. Meyve suyu döküldü. Oğuz kızmadı içeri geçti bana kahve yap diyerek. Azize de eskiden olsa dedi kaldı. Eskiden olsa kızar bağırırdı. Asıl şimdi sakin duran Oğuzdan kork sen Azize. Sakin duran atın tekmesi pek olur derler. Oğuz da fena vuracak gibi.

Azize kahveyi götürdü odasına ve Oğuz sen hala gergin misin rahatla bir kazaydı dedi. Yıldız da kapı önünde onları gördü duydu. Oğuz’u kıskanan Yıldız çok öfkeli, bir de mutfakta yeri kirli görünce iyice kızdı. bu ne rahatlık diye hani sen gidiyordun diye başladı söze açtı ağzını yumdu gözünü Yıldız. Azize yi kovdu hemen git, yoksa bildikleri mi Jülide teyzeye söylerim seni hemen kovar deyince, Azize benim çekinecek hiçbir şeyim yok dedi.

Yıldız da, kim olduğunu, ne halt yediğini hepsini biliyorum dedi. Azize de ben burada sadece ekmek paramı kazanmak için bulunuyorum dedi.

Zeliha nişanlısı Samet ile dışarı çıkarken, annesi de çantasını aldı elinde ağırlığını kontrol etti. Parayı götürüyor mu diye. Parayı evde bırakmıştı Zeliha. Onlar gitti, kadın da paranın peşine düştü. İlk başta Şükran teyze engeline takıldı ama o da dışarı çıkınca ev ona kaldı.

Şirkette toplantıya Oğuz katılamıyor malüm Azize yi sınayacak, Tarık da geç kaldı. Gelen adamlar çok kızdı böyle sorumsuzluk mu olur? İş yapmayız falan filan derken tam gidiyorlardı ki Tarık geldi. Sabah araba bozuldu, taksi bulamadım bende koşarak geldim dedi elini uzatarak ben Tarık Keskin dedi ama eli havada asılı kaldı.

Bir iş yerinde toplantı varsa dakikalar öncesinde orda olmak gerekir. Elde olmayan sebepler olunca Tarık gibi, anlayış da göstermek lazım.  Ve Tarık ne yaptı etti işi tatlıya bağladı. Anlaşmaya yeni maddeler de ekleyerek karlı bir iş bağlamış oldu. Tarık sen iyi iş bitiricisin benim de senin gibi birine ihtiyacım var gel beraber çalışalım Tarık 🙂 iş bitirenleri severim. Sorun varsa çözümü de vardır. Çözüm odaklı Tarık.

Aliş, Hayat iyileşsin diye Aysel teyzeye o hastayken annesinin hep pişirdiği çorbayı pişirmesini söyledi. Aysel de pişirdi. Dayısının yanına gidince Aysel, Aliş de Hayatı sedirin altından çıkardı. Zelihanın annesi evde kimse yokken paraları aldı.

Yıldız sürekli Oğuz’a sana Azize ile ilgili önemli bir şey göstereceğim demesine rağmen Oğuz hep erteledi. Kahvaltı bitip havuz başında kahve içecekken Oğuz’un beklediği Cezmi adındaki pis herif konağa geldi. Ejder bekle demesine rağmen o kafasına göre konağa girdi. Kahve içtikleri yere geldi. O esnada da Azize’nin elinde tepsi de su bardağı vardı. Adamı sesinden tanıdı görmeden. Durdu emin oldu ve görünce de şok oldu.

Gözlerinden yaş geldi. Geçmişi hatırladı bu adam Azize ye saldırmak istemiş, pislik herif. Azize de ondan o an kurtulmak için adamın bacağını bıçaklamış, adam ondan aksak yürüyor. Azize yi görünce Cezmi de şok oldu, demediğini bırakmadı. Sen yine mi çıktın karşıma. Konakta hırsızlar, katiller mi çalışıyor. Eskiden benim yanımda çalışırdı. Beni dolandırmaya kalktı. Yakalanınca da bana bıçakla saldırdı. Yaptığım onca iyiliğin karşılığını böyle ödedi bana dedi. Adam yalan söylüyor.

Azize ağzını açıp da tek kelime etmedi. Ağladı sessizce, Oğuz da hep bir adama, bir Azize ye baktı. Oğuz bir çok şeyi öğrenmişti. Şimdi de yüzleştirerek asıl gerçeği kendisi görmek istemişti. O zamandan belgeler olsa bile işin aslı öyle değildi. Oğuz bir şeyleri doğrulamak, anlamak için bu oyunu oynamıştı Azize ye. O ikisini yüzleştirdi. Azize çantasını alıp koşarak konaktan gitti.

Oğuz da adamın söylediklerinden işin aslını anladı ve cani diyen adama yeter bu kadar diyerek götür bunu şurdan diyerek Ejder adamı uzaklaştırdı. Oğuz göreceğini görmüş, duyacağını duymuş, öğreneceğini öğrenmişti. Azize’nin arkasından gitti ve baktı.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 378. Bölüm Özeti (“ASLI”) 3 Ekim 2018 Çarşamba” üzerine 54 yorum

 1. xanim dedi ki:

  gunaydin lili hos geldin ve vaktin bulunca hep burda ol evet aslimi cok cok guzel analiz yaziyor huzur buluyorum benim icin aslim cok deyerli kiymetlim benim iyiki var kendine cok iyi bak ailenen mutlu neseli cumalar gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım teşekkür ederim. site yine değişmiş.

 2. Anonim dedi ki:

  Merhaba.Hoş geldiniz LİLİ.Doğru söylüyorsunuz Aslının analizleri çok güzel.Siz de güzel yazıyorsunuz.Güzel yazılara bayılırım.
  Aslıcım analizler harika.Gönlüne sağlık kızım.hoşca kal.Abla

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar ablacım. Teşekkür ederim sağ olasın.

 3. aslı dedi ki:

  Herkese iyi geceler arkadaşlar. Allah rahatlık versin, iyi uykular tatlı rüyalar.

 4. LİLİ dedi ki:

  Aslı hanım analizleriniz çok güzel. Fırsatım oldukça zevkle okuyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık.
  Bugün size cevap yazamadım. Zamanım olmadı.
  Aslı Hanım, Seher hanım ve xanım; yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben bu sezon farklı oyuncularla farklı hikayelerle sadece adı değişmeyen ama konuları ve akıcılığıyla başka bir dizi izlediğimi hissediyorum. Kesinlikle oyuncuları bir birleriyle kıyaslamıyorum. Herkesin yolu açık olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba LİLİ, teşekkür ederim. Çalışıyor musunuz? Evet haklısınız dizinin adı değimedi ama çok şeyi değişmiş. Mesela bir konu uzadıkça uzamıyor hemen sonuca bağlanıyor bu güzel. Dış çekimler fazla, kıyafetler düzgün. oğuz sürekli takım elbise ile dolaşmıyor.
   Ben ilk başlarda yadırgamıştım ama zamanla akıcılığı sayesinde, dış çekimler ve farklı müziği ile farklı dizi izler gibi olmaya başladım ama Ali olunca ister istemez Ömer ve Zehra hep olacak. Hayırlı geceler görüşürüz.

 5. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim anladim seni yorulmana kiyamam cok yorma kendini saglikina kendine cok cok iyi bak rabbim yardimcin olsun birtanem

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler bugün erken yatıyorum 🙂

 6. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim tesekkur ederim guzel dileklerin icin allaha emanet ol

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Ho$ bulduk Xanimcim.senin de tûm günlerin güzel,mutlu olsun canim benim.

 8. xanim dedi ki:

  aslim evet canim haklisin oguz oyle yapar bu gun isin cokmu birtanem

  1. aslı dedi ki:

   Önceki günlere bakarak biraz az. Dinlenerek iş yapıyorum. Bacaklarım ağrımaya başladı. Sıkıntı çıkmasın diye dikkat ediyorum.

 9. xanim dedi ki:

  k azeri ablam gozel ablam hos geldiniz nasilsiniz gununuz nasil geciyor ececim sende hos geldin hasta olmussun cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim cabuk iyilesirsin insallah sizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim

 10. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim ben geldim ve duana amin diyorum insallah yuzun hep gulsun bencede arkadaslara katiliyorum oguz oyrenicek bence azize soylemez bayan icin cok zor bir durum

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin canım. Oğuz araştırma yaptığı gibi bu konuyu da araştırır. bir belgenin aslını istemişti onun üzerinden öğrenecektir. avukatından yardım bile alır Oğuz iş ciddi demişti mesajda.

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Ece geçmi$ olsun. Aslicim haklisin Azize tokadi belli ki geçmi$de ya$adigi kötû olaylarin acisiyla atdi,haklida ama Oguzda bunun altinda kalirmi? Tabi ki yok.Aslim sitenin rengi de gûzel olmu$.

  1. aslı dedi ki:

   Oğuz o tokadın altında kalmaz. Göker abi çalışıyor site iyi olsun diye sağ olsun.

 12. ece dedi ki:

  Arkadaslarim daha yeni baktim analize aslim gercekten izlememistim simdi sanki izlemis gibi oldum saol canim bugun artik girmeyecem siteye bugun .bugunun bolumunu de zaten izleyemicem nedenini sorarsaniz cok kotu grip olmusum oluyom bugun artik sabahtandir uyuyorum iste yarim digerinede bakarim sabah oglede zaten dersaneye gidecem ay ben artik bugunluk yoku m Hepiniz Allaha emanet olun

  1. Gozel dedi ki:

   Gecmiş olsun allah acyl şifalar versin

  2. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun ece.

 13. Gozel dedi ki:

  Iyi gunler arkadaşlar Aslim eline saglyk canim cok guzel olmuş allah senin karşyna sadeje iyileri cykarsyn.amin. Aliş cok şirin cok sevimli cocuk yolu acyk olsun

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım. Senin de karşına herkesin karşısına iyi insanlar çıksın amin.

 14. peri dedi ki:

  Aslıcım duşuncelarinizi yazın demişsin,bance azize soylemaz çunku bi kadının namusunu korumak zorunda kalmsı çok kötü ve önürkırıcı bi durum hele bunu başka bi erkeğe anlatmak dahada yıpratıcı,o yuzdan oğuzun araştırıb örenmasi daha iyi,malesef azize gibi tek başina yaşayan genc ve guzel kadınlarin başına boyle şeylar gele biliyor allah hepsini korusun.

  1. aslı dedi ki:

   Pericim, Azize’nin yaşadığı çok zor bir durum bir bayan için Allah kimseye, hiç bir bayana böylesi zor bir durumu yaşatmasın. Azize’nin yaşadığı zor olduğu kadar, ona atılan iftira da kötü. O adam kötü cani dedi Azize ye kendisi ondan daha beter cani. Haklısın bir bayanın bir erkek ile bu konuları konuşması çok incitici, üzücü. Bakalım Oğuz gerçekleri nasıl öğrenecek?

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli gûnler her kese.Aslim te$ekkürler,yine harikasin. $iirler de gelmeye ba$ladi sanirim,çok özlemi$im. Gönlüne,kalemine saglik, canim benim.Bence de Oguz hakikatin pe$inde,o yüzden ara$tirma aparirsa çok akilli biri olmali,hisler önemli olsa da hisleri ile deyil akilla davranir,bence bu önemli.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler canım arkadaşım nasılsın? Teşekkür ederim. Evet biran da oldu bakalım devamı gelir mi şiirlerin zamanla göreceğiz. Oğuz bazı bilgiler öğrendi ve doğruluğunu araştırıyor. Yüzleştirmesi de bu yüzdendi. Ama Azize’nin canını çok yaktı. Oğuz a tokat atması da Oğuz’un Azizenin kolunu tutup kendisine çektiğinde geçmişte yaşadıkları aklına geldiği için o tokatı atmıştı Azize olayları birleştirince gerçekler yavaşça ortaya çıkıyor.

 16. xanim dedi ki:

  gunaydin gunelcim pericim nasilsiniz sizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim

 17. xanim dedi ki:

  gunaydin lili nasilsin cok cok guzel yazmissin eline yureyine saglik sanada mutlu huzurlu gunler dilerim

 18. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim ya hep iyi mutlu ol yeni gunun her zaman mutlu neseli gecsin bende iyim hali dokuma kursuna gidiyorum tesekkur ederim ve yeni ortakin tarik olmus hayirli olsun rabbim seni hep iyi insanlarnan karsilastirsin insallah amin dualarim hep seninlen guzel yurekli arkadasim benim azizede gecmiste cok seyler yasamis bu adam yuzunden o adama bicak bile yetmemis oguzda kisa zamanda hatasini anlar bakalim neler olucak nazmiye ne suprizler hazirlamis

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım, sana da kolay gelsin. Evet kendime yeni ortak olarak Tarık’ı seçtim. Amin inşallah canım ömrümce yeterince kötü insan gördüm. inşallah bir daha karşıma kötü insanlar çıkmaz. Kimsenin karşısına kötü niyetli insanlar çıkmasın zor onlarla baş etmesi. Allah yardım etsin herkese.
   Azize ye saldıracak kadar, iftira atacak kadar kötü o adam.

 19. aslı dedi ki:

  Bence Oğuz, Azize’nin peşinden gidecek, onunla konuşacak gerçekleri ondan dinledikten sonra da adamı bir güzel kendi mekanında dövecek adam bunu hak etti çünkü. Sonra da Azize konakta işine devam edecek. böyle mi olur yok başka türlü mü izleyip göreceğiz.

  1. Seher dedi ki:

   Gitmez aslicim oğuz Azize in peşinden.bence o adam Jülide rahatsızlaninca beye lüzumsuz bir laf söyleyecek o yüzden dövecek.aziyeye düşman oğuz ama bilmiyorki her serden bir hayır doğacak

 20. LİLİ dedi ki:

  Yaralayanlarım çoktu benim,bu yüzdendi yaralarımın çokluğu.
  Dilim susar konuşamaz. Kadındım çünkü anneydim bir başıma savaşırdım.
  Kılıç kınında durmadı. Herkes nefsinin esiri olmuştu. Hani yalnızımya hayatta, sahip olmak istedi herkes. Kime neyi ıspatlasaydım. Hani kadınımya ben bir başıma.
  sığınacak bir yer buldum sandım. Sığındım.
  Gelgörki geçmiş bırakmadı peşimi. Ağladım sadece ağladım.
  Ah hayat ben acılarla yoğruldum. Açlıkla sınandım. Annelikle terbiye edildim. Bitti sandığım her yolun sonunda bir ışık gördüm ve tekrar yürüdüm…
  Hayırlı sabahlar efendim.
  Bol ışıklı mutlu huzurlu günler..
  Dostça kalın!

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin Lili, hayırlı sabahlar, kalemin güçlü maşallah sana 🙂

  2. Seher dedi ki:

   Lili sen neymişsin ve diline sağlık canım

 21. aslı dedi ki:

  arkadaşlar sizde düşüncelerinizi yazın Azize Oğuza anlatır mı geçmişte yaşadıklarını yoksa Oğuz mu öğrenir gerçekleri?

  1. Anonim dedi ki:

   Azize asla anlatmaz oguzun gerçekleri öğrenmek gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum.

 22. peri dedi ki:

  Gunaydın arkadaşlar,aslıcım her sabah ilk işim analizlarini okumak,çok guzel olmuş eline sağlık,oğuzun niyeti her ne olursa olsun bi daha azize yuzune bakmaz,kızın ne yaşadığı belli her kasin içinde açib soyliyemezdi o yuzdan kaçib gitti bi daha nasıl donar bilmam.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, teşekkür ederim. Bunu Oğuz’un yaptığını bilmiyor ki Azize. Bilse Oğuz’un yüzüne bakmaz ama bilmediği için sıkıntı yok şimdilik. İlerde öğrenir mi bunu bilemem. Azize çok kötü bir gün yaşamış o adam yüzünden ve kendini korumak içinde adamı bacağından bıçaklamış ancak adam yalan söylüyor. belki de Azize yi şikayet bile etti. Kayıtlarda Azize suçlu bile görünüyor Yıldız da onları buldu elinde onlar vardı. göstermeye gerek kalmadı. Oğuz Azize den neler olduğunu sorup öğrenecektir. olması gereken bu çünkü. Bakalım Azize Oğuza yaşadıklarını anlatacak mı? yoksa gerçekleri Oğuz kendisi öğrenip çok pişman mı olacak izleyip göreceğiz.

 23. Günel. ❤️❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar❤️Dizibilgi tv❤️Yorumcuları Ve Gözel Dostlar Nasılsınız ACILAN Sabahlarınız Her Zaman Gözel Olsun❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️HAYIRLI Sabahlar Nasılsınız HER ZAMAN MUTLU OLUN ELLERİNİZE EMEKİNİZE SAĞLIK ANALİZİN HEKAYESİ ÇOK Gözel Yorulmayasınız ANALİZ SEYFELERİNE ÇOK EMEK BEKŞ ETMİSİNİZ❤️❤️MELEKLER❤️SİZİ BÜTÜN SIKINTILARDAN Korusun ❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️AZİZE AŞKINA GÖZ YAŞIYLA OĞUZ AŞKINA TOKATIYLA KILINÇ AŞKINA AYRILIĞIYLA YILDIZ AŞKINA AÇILARLA PİSLİK İNSAN AZİZENİN HAYATINA YALANLARLA EMİR AZİZENİN HAYATINA ANELİK SEVGİSİYLE ALMAZ KIZININ HAYATINA AÇILARLA ÇÜLİDE AZİZENİN HAYATINA KORYUÇU MELEK KİMİ EMİR KÜÇÜK KIZIN HAYATINA KORYUÇU KİMİ DAKİL OLARAK HEKAYENİ AYDINLATDILAR HEKAYEDE GÖZEL OYUNCULARDA GÖZEL HEKAYEDE KÖTÜLER OLMALI ONLAR OLMASA HAYAT OLMAZ ÇÜNKÜ HAYATIMIZ KÖTÜLERİN SIKINTILARI İLE BAŞLAYIP❤️MELEKLERİN❤️AŞKI SEVGİSİ❤️OLAN DUALARLA BİTİR. ALLAH KÖTÜLERDEN HAYATIMIZI KORUSUN AMMİN❤️ADINI SEN KOY ADINI AŞK KOY❤️

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar Günelcim sağ ol, sen nasılsın? Amin inşallah canım.

 24. xanim dedi ki:

  gunaydin seher ablam nasilsin birtanem komsunun esi nasil oldu seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim

  1. Seher dedi ki:

   Yarın ameliyatı olacak canım inşlh iyi olur

 25. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin birtanem seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, yeni bir güne daha uyandık çok şükür. Sen nasılsın? Teşekkür ederim canım sağ olasın. Bilmukabele.

 26. Seher dedi ki:

  Hayırlı sabahlar aslim.cok güzel olmuş sabırsızlıkla bekliyorum analizi.oguz azizeye nefret tohumunu ekti.kendini Marmara çırası gibi yaktı.oguzun travması yok evet yıldız gibi şeytan var yanında Ömer zehrayi her zaman alevden korumaya çalıştı kimsenin yanında rencide etmedi ne yaptıysa yalnızken yaptı oğuz tam tersi bana göre bu daha iğrenç oldu.pis oguz.sinsirella oğuz.şu tarik bir an önce azizeyle bir tanişsaydi şu oguzun kıskançlık krizlerinin bir gorseydik.aslim eline yüreğine sağlık site ahalisi seviliyorsunuz.hepiniz sağlıkla huzurla kalin

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar Sehercim nasılsın canım? Tarık Azize ile nasıl tanışacak merak ediyorum? Para göz annesini nasıl bulacak? yada o para göz Tarık’ı Zeliha ya eş yapmak için mi uğraşacak bilmem ama Tarık’ın başı o kadın yüzünden yanmaz umarım.

   1. Seher dedi ki:

    Tarık çok uyanık biri aslicim ve pratik bir zekaya sahip o kadının tuzağına kolay kolay düsmez.anca Zeliha ya çok aşık olurda Zeliha için katlanirsa bilmem

    1. aslı dedi ki:

     Tarık’ın pratik zekasına ve çözüm odaklı iş yapmasına hayran kaldım

 27. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Aslim muhtesem olmus hele siiri demiyorum sen bir harikasin. Kiz sen bu tarik denilen adami bir an once kendine ortak yap. Malum nazmiye is bitirici sevimli tipleri diziden cabuk gonderiyor. Baska alicisi cikacak elini cabuk tut. Aslinda oguz gerceklerin pesinde sanki. Intikamin diyil. Onun omer gibi cocukluktan kalma travmasi yok. Bunun icin butun sinirini ofkesini azizeden cikarsin. Yilan yildiz surekli doldurub duruyor oguzu azize konusunda. Bir sey yapsa bile azizeye onu yaptigi omerin yaptiklarinin yaninda hafif kalicak buna eminim.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım. Teşekkür ederim. Uzun zamandır şiir yazmıyordum. İlk oldu bakalım gerisi gelir inşallah. Aliş sağ olsun bal yanak. Yanımda olsa da öpsem o güzel yüzünden Alişin. O yazdırdı şiiri. Yaptıkları ile.
   Ne yalan söyleyeyim Tarık gibi biri bu hayatta var mı bilmem ama benim Tarık gibi iş bitirici birine gerçekten ihtiyacım var. Uğraştığım adamları düşününce şart bana 🙂
   Ben kendime çoktan ortak yaptım bile onu. Göndermesin Nazmiş onu külahları bozuşuruz.
   Kim çıkacakmış alıcı olarak, en aldım gitti kimseye vermiyorum Tarık benim ortağım 🙂
   Şaka maka cidden aklı başında Tarık gibi insanlar çıkar karşıma umarım, yeterince deli var etrafımda 🙂
   Yediği tokadın acısını çıkaracaktır Oğuz. Öyle hemen affetmez bence. Doğru Ömer gibi geçmişinde travma yok Oğuz’un. Bir tek sorun Yıldız nerden bulduysa onu 5 yıldır nişanlı.

 28. Anonim dedi ki:

  Bu napti ya kizi uzdu bari kendini affettirse hayirli sabahlar

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar. Bazı gerçekleri öğrenmek için yüzleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.