Adını Sen Koy 3. Sezon 377. Bölüm Özeti (“ASLI”) 2 Ekim 2018 Salı

Burak 03 Eki 2018 Adını Sen Koy  0

Azize konaktan gidecekken, Oğuz Azize yi durdurdu ve Yıldız da bende dahil bu konakta kimse haddini aşmayacak, kimse sana kötü davranmayacak. Sen den ricam işinin başına dön demişti Oğuz.

Bu konuşmanın altından kesin bir şey çıkacak, tokadın acısını çıkaracak Oğuz. Bu iş bu kadar kolay ve basit değil. Bana göre öyle bakalım Oğuz ne planlıyor böyle yaparak göreceğiz. Diye beklerken olaylar hiç de benim beklediğim gibi gerçekleşmedi. Ancak ilerde ne olur onu bir Allah, bir de dizi ekibi bilir.

Gelelim bugüne, bugün yayınlanan 377. Bölümde olanlara.

Azize yi durduran Oğuz, onun teyzesi için işinin başına dönmesini istedi. Büyük bir kriz atlattı, bir dahasında atlatır mı bilmiyorum dediğinde, Azize; Jülide hanım iyileşene kadar burada yanında olacağım. Allah ona uzun ömürler versin ama sonrasında mümkün değil dedi. Azize gitmekte kararlı.  Oğuz işe ihtiyacın olduğunu sanıyordum deyince, Azize Allah bir kapıyı kapatırsa, bana elbet bir kapı açar ama o kapı bu kapı değil dedi ve gitti.

Yıldız da onları izliyordu. Azize gidince Oğuz’un yanına giderek dışarı çıkalım dedi. oğuz kabul etmedi. Yıldız da ona gelince rica minnet, bana gelince trip dedi.

Bu bana Ömer’in Ayşe için Zehra ya gitme kal demesini hatırlattı. Oğuzda şimdi teyzesi için Azize ye gitme kal diyor.

Oğuz çok fena halde Azize ye aşık olmak üzere, ona olan öfkesinden kum torbasını yumruklamasını gören Tarık, ilk önce bir erkek zannetti ama bir bayan olduğunu öğrenince ilk aklına Yıldız geldi. Yıldızla yıldızları hiç barışmamış. Tarık da sevmiyor Yıldız’ı tıpkı Oğuz gibi. Oğuz da Yıldız’ı sevmiyor. Oğuz Azize yi ve onun söylediklerini düşünerek kum torbasını yumrukladı. Ve bu ikili konuşurken fonda Tarık’ın ilk geliş sahnesinde çalan müzik çaldı. Güzel huzur veren bir müzik. Tarık da bulunduğu her ortama huzur verecek anlaşıldı. Sevdik biz, ben sevdim Tarık’ı.

Azize evine gittiğinde Aysel vardı. Hasta olmuş ama doktora gitmiyor. Azize ile konuştu işe dönüp dönmeyeceğini sordu. Azize de dönmeyeceğini söyleyince, Aysel abla; kış geliyor, hayat pahalı, Ali de var bu işe gitmelisin dedi. Azize her şeyi sineye çekerim ama insanın onuruna, gururuna dokununca ne takat kalıyormuş, nede sabır dedi. Oğuz’un haksız yere suçlamaları ağır geldi Azize ye, haklı Azize işlemediği bir suçtan işitmediği laf kalmadı.

Bu arada Ali de kız arkadaşını yatağın altında saklıyor. Kız yakalanmasın diye çok dikkat etti Ali. Küçük kız hapşurunca, belli olmasın diye kendi hapşurmuş gibi yaptı Ali. Azize de hastamı oldu diye korktu ama hasta değil Ali sadece arkadaşı yakalanmasın diye oyun yapıyor. Annesi uyunca da kızın karnını doyurdu Ali.

Ve Oğuz bütün gece hiç uyumadı. Hep Azize yi düşündü. Önce ona kendisinin söylediklerini, yediği tokadı, sonrasında Azize’nin Jülide hanım için güzel sözlerini hatırladı. Teyzesi iyileşince gidecek olan Azize’nin gitmesini istemiyor Oğuz.

Sabah olduğunda Azize oğlu ile uyurken bir telefon geldi. Oğuz bey hastanedeymiş, şeker atağı geçirmiş, yanında kimse yokmuş, önceki gelişinden kayıtlarda Azize’nin numarası varmış ondan aradım dedi telefondaki bayan. Azize de tamam geliyorum dedi. Kendisine kötülük yapana iyilik yapan Azize.

İşin garip tarafı şu ki, o telefon açan bayan, Oğuz’u arayıp haber verdi geliyor diye.

Şükran hanımın yeğeni güzel kız ama annesi tam bir cadı Sevim gibi paragözün teki. Zeliha’nın nişanlısı memur diye damadı istemiyormuş. Bir de üstüne üstlük tanışmaya gelecek olan damattan önce eve geldi elinde valiz ile bedavaya getirmiş yolu da ondan gelmiş. Kendi kocasını, kayınvalidesini de sevmiyormuş gelir gelmez onları karaladı durdu. Öyle annenin böyle Zeliha gibi bir pırlanta kızı var.

Gecekondular da çürüttüm ömrümü, sevgi karın doyurmuyor dedi.

Oğuz’a serum takılmış, yakın doktor arkadaşı da çağırılmış. İzin günü olmasına rağmen hastaneye gelmiş, aramışlar ve Oğuz’un yatış yaptığını söylemişler. Oğuz ben iyiyim, bu öyle bir durum değil, bilseydim aramalarına engel olurdum dedi. Tam açıklayacaktı ki Azize geldi. Oğuz oyun oynuyor hasta falan değil Azize gelsin diye yapmış.

Oğuz Azize ye benim haberim olmadan aramışlar seni dedi. Güldürme adamı Oğuz 🙂 Sen arattırdın özellikle gelsin diye yalan söyleme. Geldiği için teşekkür etti. Vay teşekkür etmeyi biliyormuş. İyiyim şimdi istersen gidebilirsin dedi. Azize de Jülide hanımı görecektim diyerek tamam diyerek gidiyordu ki, Oğuz telefonunu düşürdü. Almaya çalıştı alamadı. Azize de geri döndü ve telefonu yerden alıp verdi, tabi kafalar değdi birbirine Oğuz fena etkilendi bu durumdan.

Oğuz’un serumu bitince Azize hemşireye haber vermeye gitti, doktoru gördü. Oğuz’un değerleri gayet iyi bunu ona söylemeyin dikkat etsin kendine dedi. Bakmayın siz onun katı mesafeli göründüğüne iyidir Oğuz, dürüsttür, merhametlidir dedi. Sonra da hastaneden Azize ile çıktı Oğuz. Yıldız da konağa geldi. Oğuz’u sordu yok cevabını alınca Jülide hanımı gördü biraz konuştular. Asya her hali ile Yıldız’ı kendine örnek alıyor ama Yıldız örnek alınacak biri değil. Ve Yıldız Azize’nin soyadını Hediye abladan öğrenip onu araştırması için birini aradı Azize Işık’ı araştır dedi.

Salim amca ile Canan Şükran teyzelere gelince, Zeliha’nın annesi olmadık laflar etti. Şükran teyze çok zor durumda kaldı. Ne paragöz kadınmış bu Zeliha’nın annesi, Damat Samet onları görmeye geldiğinde baklava almış. Cevizli ucuz diye aldın fıstıklısı pahalı değil mi dedi. Samet de iyi çocuk, eli yüzü düzgün, işi de var daha ne istiyor ki bu kadın? Kervancıoğlu konağına gelin vermekmi istiyor kızını? Zaten kredi çekmeye bankaya gidecekler, Tarık da gidecek teğet geçtiler birbirlerini kader işte ikinci kez bir araya getirdi. Bakalım 3. Karşılaşmalarında neler olacak Zeliha ve Tarık.

Ali ile kız arkadaşı da kızın annesini evini arıyorlar. Küçük kız polis gördükçe kaçıyor. Yardım istese ne güzel olur ama Zühre ana ona neler yaptırdı ve söylediyse artık çocuk güvenmesi gereken polisten kaçıyor. Birde kaçarken havuza düşmüş, saçları ıslak, kıyafetleri kuru neyse, Ali kendi kıyafetlerinden verdi. Küçük kız hasta olmazsa iyi. Birde bu kızın adı yok mu? adın ne senin küçük kız?

Yıldız da şirkete geldi. Oğuz’u bulmaya çalışıyor. Selin de nerde olduğunu bilmediğini söyleyince, Yıldız Seline asistanısın ama nerde olduğunu bilmiyorsun dedi. Tarık geldi. Bende bilmiyorum o bu şirketin sahibi, kimseye hesap vermek zorunda değil, çalışanlarda patronlarına hesap sormak zorunda değil diyerek Selin’i korudu.

Oğuz, Azize ile konağa gitmeden önce küçük bir lokantada yemek yediler. Daha doğrusu Oğuz yedi Azize yemedi. O esnada küçük bir çocuk oradakilerden bir müşterinin çantasını çaldı. Azize bunu gördü bağırdı ve Oğuz gitti çocuğu da çantayı da alıp geldi. Azize çocuğu neden bıraktınız deyince, babası işsizmiş, kart vizitimi verdim bakalım ne kadar işe ihtiyacı var göreceğiz. Anne ve baba her ne olursa olsun çalışıp çocuklarına bakmalı, çocuklar asla yalan söylemez dedi.

Bu cümle benim eskiden yazdığım analizlerden aklıma geldi. Bende hep derim çocuklar asla yalan söylemez. Onlar yalanı bilmezler diye. Azize kendi durumunu düşündü fikri değişti işte çalışacak Azize. Oğuz da işten ayrıldığını teyzeme sen söylersin yoksa benim yüzümden gittiğini düşünecek dedi.

Konağa vardıklarında Azize Jülide hanımı odasında ziyaret etti ve onun için yaptığı yazmayı hediye etti. Jülide bazı insanlar vardır yaraya tuz basar, bazı insanlarda yaraya merhem olur sen bana merhem oldun hep yanımda ol istiyorum dedi. Azize kimliğini Oğuz’a verdi bu ben işte çalışmaya karar verdim sigortamı yapabilirsiniz demekti. Yıldız da Azize hakkında önemli bir bilgiye ulaştı bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Ve Zeliha nişanlısı ile bankadan yüklü miktarda para çekti. Parayı da Zeliha ya verdi. bunu verirken de annesi camdan gördü, gitti paralar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 3. Sezon 377. Bölüm Özeti (“ASLI”) 2 Ekim 2018 Salı” üzerine 69 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar.Radacim ho$ geldin.Iyi olun in$allah. Çocuklara da allah zihin açikligi versin.Biz de iyiyiz canim.

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin radam biz iyiz senin cocuklarin iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olun ve tesekkur ederim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

 3. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Herkese hayirli sabahlar. Nasilsiniz? Dunki sorularinizi cevaplamaya geldim. Yeni gelinde burdaymis dun. K. Azeri Xanim Aytac ve Gozelim ben iyim cocuklarda iyi. Okula gidiyorlar bende daha fazla zaman harciyorum siteye gelmege pekte vakit kalmiyor. Gozelim soruna gelince kim demis odun olmadan dizi izlenemezmis. Aslinda eski saatinde olsaydi izlemezdim yeni yayin saati ben bos bir zamanima denk geliyor gerci bos zaman diyil de o saate kolay isleri sakliyorum boyle izlerken bir taraftan islerimi yapiyorum. Eskisi gibi pur dikkat izlemiyorum zaten. Salak zehra yoksa saftirik azize var. Nazmiye onun sonunu nasil getiricek diye merak ediyorum. Sen ne yapiyorsun bu aralar? Sohbet ve diger cocuklarin nasillar? Xanimcim annene gecmis olmus insallah tez zamanda iyilesir. Yeni gelin Aytac sen nasilsin? Nasil gidiyor evlilik? Alisa bildin mi? Kiz bilmiyormuydun baba evi koca evi gibi diyil gun boyu elinde telle dolasamazsin cak cak yazisamazsin. Kaynana bir susar iki susar ucde patlar bomba gibi.

 4. xanim dedi ki:

  aslim kiymetlim benim internetinde sorun hall olur insallah sitenin rengi diyismis mavis olmus elinize saglik guzel olmus hepinizi cokkkk seviyorum allah rahatlik versin tatli ruyalar 🙂

 5. Gozel dedi ki:

  Iyi geceler canlar allah rahatlyk versin iy uykular ayilem

 6. Gozel dedi ki:

  Radacim sen izliyormusun diziyi senin salak Zehran olmadan bizim yakyşyklymyz olmadan pardon senin odunun olmadan izlemijeksin sandym iyi geceler canim

 7. ece dedi ki:

  Aslim analiz ne zaman yayimlanir izlemeye firsatim olmadi bari o guzel analizlerini okuyam iyi aksamlar canlarim

  1. aslı dedi ki:

   Canım şuan yazıyorum ama internetim gidip geliyor. sıkıntı olmaz ise 1 saate gelir internetim giderse bilmiyorum herkese iyi geceler.

 8. Rada dedi ki:

  Hayirli aksamlar. Vay site mavis mavis goz alici olmus elinize saglik. Diziyi izleyemedim tekrari ne zaman yayinlaniyor bilen var mi?

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım. Tekrarı önceden sabah 9.15 di ama kaldırdılar yerine beni affetin tekrarını koydular. Analizle idare edeceksin artık 🙂

 9. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar ablam teşekkuller
  Aslim sitede degişiklik olmuşmi mavy olmuş sevdim ben

  1. aslı dedi ki:

   evet canım değişiklik var maviş olmuş benim internetim gidip gidip geliyor yine 🙁

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Gözelim.Sen de eksik olma canim benim.

 11. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim tesekkur ederim bitanem sag olasin

 12. xanim dedi ki:

  gozel ablam ececim tesekkur ederim dualariniz icin annemin akrabasida gitmisti o da iyilesti insallah annem iyi olucak rabbim

 13. ece dedi ki:

  İyi aksamlar kizlar nasilsiniz xanim uzulme allah sifa versin annene sen canini sikma allah sifasinida verir

 14. Gozel dedi ki:

  Aslim K Azeri ablam cok sag olun canlarym iyki varsynyz rabbim sizin gibi dostlary başymdan egsik etmesin AMIN
  Hanimcim uzulme kuzum annen iy olup donujek inşalla allahdan acyl şifalar dileyorum merak etme guzelim

  1. aslı dedi ki:

   Sende iyi ki varsın canım.

 15. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim guzel dualarin icin tesekkur ederim iyiki varsin

 16. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Xanimcim.Annen 3 gûne dedib gelecek canim, üzûlme Allah yardimcisi olsun acil $ifalar.In$allah iyi olucak canim benim,kiyamam ben sana.

 17. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim neden uzgunum annemin beli agriyor diyene azerbaycanin xacmaz rayonuna gidicek yakinda 3 gunluyune annem akrabasiynan gidicek orada iyi doktor var diyorlar ben annemi cok ozluycem telide anneme verdim belki gelmesem merak etmeyin beni

  1. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun canım, Allah şifa versin iyileşir inşallah sen üzülme.

 18. xanim dedi ki:

  aslim hayirli mutlu aksamlar tesekkur ederim birtanem ve gozel ablama yorum yazmistim simdi fark etdim ya ablam yazicaktim kusuruma bakmayin ya azcikta uzgunum ya

  1. aslı dedi ki:

   Hayırdır neden üzgünsün? canım.

 19. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Gözelim.Oglundan nigaran kalma,allaha emanetdi ne ac,ne de açikdadi,rahat ol.Babana, abine de allah rahmet eylesin, mekanlari cennet olsun,ölüm bu hayatdaki en aci, kaçilmaz gerçek,sabirli ol canim benim.

 20. xanim dedi ki:

  aytacim canim arkadasim hos geldin kiz diger sayfada okudum yorumunu iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gununde hep guzel guzel gecsin yeni gelin islerini bitirdin guzelce dinlen guzel yurekli arkadasim benim iyiki varsin sana kocaman sarilip opuyorum yeni yuvanda mutlulukun daimi olsun yuzun hep gulsun

 21. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim tesekkur ederim benim icin cok deyerlisin iyiki varsin

 22. Aytac dedi ki:

  Hayirli mutlu gunler canlarim bütün islerniz rasit gitsin mus mutlu çok guzel bir gün kecrmeniz dilyorum her sey gonlunuz çə olsun nasilsiniz arkdaslar diger sayfa da bana yazan arkdaslarim kusura bak mayin biraz gec cevap yazdim ister seniz baka bilir siniz aslim sana da hayirli gunler canım evet ya evlendik də sonra çok yazmyorum ama furset bulduk ça yazmaya calsyorum aysel iyi canım onu merak etmeyi vhatsap da onu la konsyoruz her sey yolun da çok şükür seher abalcim sən də hos geldin ben də uzun zaman dir çok yazmyorum komsunun esi için çok uzldum RABBIM də bol siflar dilyorum hep yardmcisi olsun inşallah amin amin hepiniz ALLAH emanet olun gorsmek uzere arada cim sən də hos geldin canım seni burda gormek nə guzel çok sevdim çok ozlemsiz eski dostlarmiz burda gormeyi betulu də yorum larini da ozledim daha burda olmya bir çok arkdalarmiz var hepsini ozlyoruz ama yok lar malsefe sən nasilsin rada cocuk ların nasilsin hepiniz iyi sinizdir inşallah ALLAH emanet ol kendinize iyi bakının canım kardeslerim sizi çok sevyorum

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler Aytaccım, önceki sayfada yazdıklarını okudum cevap da yazdım sana canım. Aysel’e selam söyle. İyi olmanıza sevindim.

 23. xanim dedi ki:

  radam hos geldin biz iyiz sen nasilsin birtanem kiz ozledim seni cocuklar nasil yazdiklarina katiliyorum seni cokkk seviyorum gunelcim hos geldin biz iyiz sen nasilsin senide cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu neseli gunler dilerim :))

 24. xanim dedi ki:

  seher ablacim hos geldin nasilsin seni unutmadik asla hep kalbimdeydin seni cok ozledim komsunun esi rahatsizlanmis cok uzuldum cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim dualarimiz hep onunla seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

 25. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim sen anlatinca cok duyqulandim rabbim yardimciniz olsun insallah rabbim sohbet kardesimi hep korusun insallah abin icin babanada allah rahmet eylesin rabbim sabr versin sana ailene cok zor durum sen hep anlat seni seve seve dinleriz guzel yurekli abim benim

  1. Gozel dedi ki:

   Hanimcim sagol kuzum sizi sevyorum oyuzden acyldym.teşekkuller

  2. aslı dedi ki:

   Sen çok tatlısın xanım, abim yazmışsın çok hoşuma gitti 🙂

 26. xanim dedi ki:

  aslim birtanecik canim arkadasim benim hep iyi mutlu ol ve sana islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Amin canım benim amin. Rabbim sana da yardım etsin.

 27. Gozel dedi ki:

  Ece hoş geldin canim

 28. ece dedi ki:

  Gecmis olsun Allah sifalar versin

 29. K.Azeri. dedi ki:

  Amin Gözelim,amin.Allah heç kimseyi çaresiz etmesin.

  1. Gozel dedi ki:

   Amin ablacim

  2. aslı dedi ki:

   Amin

 30. Gozel dedi ki:

  Seher abla bizde seni cok ozledik komşuna allah şifa versin rabbim kimseyi saglykla sinamasyn hasta olmak zor hele hasta yakyny olmak cok zor allah kolaylyk versin canim ablam

  1. aslı dedi ki:

   Amin.

 31. K.Azeri. dedi ki:

  Seher hanim ho$ geldiniz.Sizi unutmakmi,heç öyle $ey olurmu canim?Kom$unuza allah $ifa versin.siz de e$ine desteksiniz ne gûzel.Allah yardimciniz olsun. Rada ho$ geldin canim.Nasilsin, çocuklar nasil?

 32. Günel. ❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar❤️DİZİBİLGİ TV❤️YORUMCULARI VE DOSTLAR NASILSINIZ HER ZAMAN İYİ OLUN MUTLU OLUN❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️NASILSINIZ HER ZAMAN MUTLU OLUN ÜZÜNÜZDEN GÜLÜŞ EKSİK OLMASIN ELLERİNİZE SAĞLIK ANALİNİZDE GÖZEL HEKAYENİZDE GÖZEL HAYATINIZDA DAHA GÖZEL OLSUN AŞK SEVGİ HAYATINIZDA OLSUN YORULMAYASINIZ DİZİBİLGİ TV SEYFESİNDE HER ZAMAN GÜNEŞ ŞEFEKİ KİMİ PARLAYIN❤️❤️❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️❤️❤️DİZİSİ GERCEKDENDE GÖZEL DAVAM EDİR AZİZE VE EMİRİN HAYATIN ÇOK MARAK EDİREM UMARIM SONUNDA AZİZE AŞKINA EMİR BABA YUVASIN SEVGİSİNE KOVUŞAR YILDIZ VE KILINÇ LAYIĞINÇA ÇEZASIN BULAR DİZİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ ❤️❤️❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️ADINI AŞK KOY❤️❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Günel güzel duaların için çok teşekkür ederim. bilmukabele canım benim.

 33. Seher dedi ki:

  Aslı her zamanki gibi çokkk güzel olmuş analiz eline yüreğine gönlüne sağlık birtanem.site ahalisi hepinizi Allah’a emanet ediyorum hepiniz mutlu musmutlu olun inşlh

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler canım.

 34. Rada dedi ki:

  Selamlar. Guzel bir gun dilegile nasilsiniz arkadaslar? Kiz Aslim eline saglik hizina yetisemiyorum artik. Hep boyle hizli ol. Bu yilin sologani “TEYZEM ICIN” olucak. Kiz su zelihanin annesi ayni sevim. Parayi da sevim N 2 almis. Gorunce parayi uzaktan gozleri isil isil oldu kadinin.Zeliha sameti seviyor tarikla nasil bir iliskisi olucak ki. Fragmandaki adama gelince kesin uvey baba. Azizeye kotu bir sey yaptigi kesin. Oguzda bir guzel benzetmis adami. Oguz galiba azizenin gecmisini ogrenmis o yuzden oyle davraniyor kac gundur. Ya da tokat aklini basindan almis.

  1. aslı dedi ki:

   Selam Radacım hoş geldin. Nasılsın? Sen gelince Betül aklıma geldi umarım iyidir o da gelir. Birde Ir abi var tabi 🙂
   Ben mi hızlıyım canım, daha hızlı olmam lazım. Evet önceki zamanlarda Ayşe için di. bu sezonda teyzem için olacak.
   Evet Zeliha’nın annesi aynen Sevim. Paralar onda. Tarık ile Zeliha hep teğet geçiyorlar boşuna değil. 3.teğet geçişlerinde neler olacak merak ediyorum?
   Oğuz Azize hakkında araştırma yapmıştı. Kesin bir şeyler biliyor tokadı unutmadığı kesin. Adamı dövmesi iyi oldu. Azize yi alıp konağa getirir Oğuz.

 35. aslı dedi ki:

  Kaç zamandır seheri göremedim iyi misin Sehercim nerelerdesin? birde edebiyat ve şiir sever arkadaş var o da kayıp. Nerelerdesin arkadaşım kaç zamandır yoksun.
  nesrin de gelmez oldu. Aysel, Aytaç evlendi zamanları yok da diğer arkadaşlara ne oldu? hele bir Murat abim vardı o da gelmez oldu. Arada haber yollardı. Kulaklarınız çınlasın arkadaşlar.

  1. Seher dedi ki:

   Buralardayım canım bende beni unuttular demiştim aslım unutmamış yorumları henüz yeni okuyorum birtanem komşumun eşi rahatsız kaç gündür teli elime ona göre aldım Allah vermesin eşine mide kanseri teşhisi koydular,evinde duramıyorum sürekli beraberiz özür dilerim ihmal ettim sizleri.anca aldım elime. Ve cokk özledim hepinizi

   1. aslı dedi ki:

    Sehercim, biz seni unuturmuyuz hiç. Hoş geldin. Geçmiş olsun Allah şifa versin zor.

 36. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam nasilsin tesekkur ederim birtanem mutlu gunler dilerim

 37. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da hayirli gûnler Gözelim.Biz de seni çok seviyoruz,canim benim. Xanim kizim sana da iyi günler canim..Ece derslerinde ba$arilar sana.

  1. ece dedi ki:

   Tesekur ederim k azeri ablam ailenle mutlu neseli gunler dilegiyle

 38. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da hayirli gûnler Gözelim.Biz de seni çok seviyoruz,canim benim. Xanim kizim sana da iyi günler.

 39. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Aslim te$ekkûrler.çok güzel olmu$. Zelihanin annesinin bu kadar paragöz olmasi kizinin hayatini kötú etkileyecek, kadin bunu fark etmiyor, adamlarda bu kadar para hirsi nerden gelir,bu kadinda hayatin manasini parada görenlerden,Sevim gibi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım. Aynen öyle bu kadın fena. Sevim gibi kızına kötülük yapacak yapıyorda. Kredi düğün için çekilen parayı kesin o aldı. Zeliha nişanlısına karşı zor durumda kalacak. belkide nişanın atılmasına bile sebep olacak.

 40. xanim dedi ki:

  gunaydin ececim nasilsin tatlim bizde seni cokkkk seviyoruz ailenen mutlu neseli gunler dilerim :))

 41. ece! dedi ki:

  Gunaydin hepinize sizi seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Sana da günaydın ece.

 42. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz gozel ablam hos geldin biz iyiz sen nasilsin birtanem bizde seni cokkkk seviyoruz ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

 43. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim kiymetlim benim analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin birtanem seni cokkkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :))

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, gece yazdığım için resimleri ekleyemedim onlar eksikti sonradan ekledim düzenledim. teşekkür ederim.

 44. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canim ayilem nasylsynyz size hayirly mutlu huzur dolu bi gun istiyorum canlarym tek tek isim yazmiyorum hepinizi cok sevyorum
  Aslim canim benim eline guzel kalbyna saglyk allah senden razy olsun cok guzel analiz

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, sen nasılsın? teşekkür ederim amin inşallah. Sana da güzel günler canım

   1. Gozel dedi ki:

    Amin inşallah Aslim bende iyi sayilirim biyandan evladymy ozluyorum merak edyorum ajaba uşuyomi acmi diye biyandanda ayin 11 12 sine cuma akşami ve oyle yemekde tum mahelleyi davetleyip babamin abimin ruhuna kuran okudup sadaka verijekler annemlerde ona hazirlik her şey kafada uzunti biraz kalbym azarliyor.abimin cocuklary daha genc annemde 78 yaşynda oyuzden her şey ben ve eşimin uzerinde anlijagyn cok şey kafada neyse sizide bunaltmayim canim mutlu gunler

    1. aslı dedi ki:

     Merhaba Gözelcim, kusura bakma anca işlerimi bitirebildim siteye bakabildim.
     Canım benim evladın Allah’a emanet merak etme sağ salim dönecek evine.
     Aç kalmaz, üşüse de herkes kadar.
     Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Hayatın asıl gerçeği ölüm elden gelen bir şey yok ne yazık ki, kendini çok üzme hastalanırsın sonra dikkat et kendine. Allah yardımcın olsun. konuşarak rahatlarsın sen anlat yardıma gelebilseydim de yardım etseydim sana görüşürüz canım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.