Adını Sen Koy 3. Sezon 376. Bölüm Özeti (“ASLI”) 1 Ekim 2018 Pazartesi

Burak 01 Eki 2018 Adını Sen Koy  0

Oğuz çalışma odasında elinde dosya aklında Azize. Azize’nin söyledikleri, tokat atışı, kahve getirişi hepsi gözünün önünden bir film şeridi gibi geçmişti. Kendince karar vermiş bir kere daha Azize ile konuşacaktı ama gerek kalmadı Azize konağa gelmişti, tam kapıyı çalacakken Azize, Oğuz açtı Azize ye kapıyı.

Azize konuşmadı, Oğuz geldin demek, teyzem seni gördüğüne sevinecek dedi. Azize içeri geçtiğinde Hediye abla geldi onu görünce sevindi sarıldı. Salona geçtiler. Jülide hanım mutlu oldu özür diledi. Oğuz da bir süre onların konuşmasını dinledi. Jülide hanım biran da çökmüş, sebebi çocuklarını kaybetmesi. Heyecana, strese, üzüntüye gelemiyor. Çarpıntısı tuttu. Hediye abla da tansiyonunu ölçmek istedi. Tansiyon aletini Azizeden getirmesini istedi.

Aliş’in kaybolmasından kendisini suçlayan Aysel hanımda Ali’nin elini hiç bırakmıyor ben nereye, sen oraya diyerek bakkala girdiler. Zühre’nin yanındaki küçük kızda Ali yi takip ediyor. Ali o küçük kızı fark etti ve korktu ama Aysel teyzesine de bir şey söylemedi.

Oğuz’un aklında ne var bilinmez ancak Azize yi araştırdığı kesin. Azize ye deneme sürecini doldurmana gerek yok, kalıcı olmanı istiyorum diyerek, kimliğini getir sigortanı başlatayım dedi. Bir iş yerinde sigortalı çalışan olmak önemli bunu unutmamaları güzel.

Azize de haklı olarak düşündü. Daha yeni kendisine suçu neden kabul ettin teyzemi etkilemek için mi? bilmiyorum diyen kişi şimdi işte kalıcı olmasını istiyor. Birde üstüne Azize den tokat yemişken, hapse attırmak istemişken pek inandırıcı gelmedi Oğuz’un bu isteği ama istedi Oğuz. 

Azize de ben buraya Jülide hanım için geldim iyileşsin işten ayrıldığımı söyleyip bir daha buraya asla gelmeyeceğim dedi. Jülide hanımın tansiyonunu ölçtüler biraz yüksek çıktı. İlaç verdiler. Jülide hanım Azize geldiği, yanında olduğu için mutlu. Birkaç gün izin vermek istedi, olanları telafi etmek için ne istersin ne yapayım dediğinde, arkada Oğuz onları dinliyordu. Hediye ablada siz izin verseniz bile ben izin vermem, size ilaç gibi geldi Azize, yüzünüze renk geldi dedi.  Hediye abla Jülide hanımı yüzünü yıkaması için götürürken, Oğuz Azize’nin yanına gelerek, herkes olanlardan üzgün, sende kızgınsın ama hayat işte devam etmek zorunda bütün olanlara rağmen en doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum dedi Oğuz.

Ben Oğuz’un bu konuşmalarına nedense inanmıyorum, inandırıcı gelmiyor bana. Azize de Jülide hanım iyileşsin gideceğini söyledi. Oğuz birini aradı bakalım bu aradığı kişi kim?

Ve beklenen yeğen, Şükran teyzenin yeğeni geliyor. Yeşil elbisesi, uzun saçları, güzel yüzü ile elinde valizi taksi çevirmeye çalışıyor, birkaç taksi durmadı. Sonunda biri durdu ona ulaşmak için karşıdan karşıya geçerken az daha bir araba çarpacaktı bu güzel kıza. Ki, ben bu kızı sevdim. Ve ona çarpacak olan delikanlıyı da sevdim. Spor arabasında müzik dinleyerek gelen sarışın bir delikanlı ki, gelen Tarık adı da güzel kendi de, onun dinlediği müzik mi, yoksa fon müziği mi? bilmiyorum güzeldi. Bunu dizide kullanabilirler. Bu ikili için güzel müzik olur bu.

Ve Selin’in başı Peker adında bir erkek kardeşi sanırım onunla dertte. Evden çıkarken para istemiş ama ev kirasını ödeyeceği için parayı vermemiş, şimdide yolun ortasında Selin’i sıkıştırıp çantasından parayı zorla almak isterken Tarık geldi ve rahat bırak kızı diyerek adamı bir yumrukla yere serdi, Selin’i gördü kendisini toparlarken Selin Tarık sessizce gitti. O oğlanda seninle akşam görüşeceğiz diye tehdit edip gitti. Selinde oturup ağladı.

Allah yardım etsin böyle hayırsız evladı, kardeşi olanlara zor. Ev kirasına bile göz koyacak kadar hayırsız olan evlatları Allah ıslah edip hayırlı evlat eylesin. Kolay değil, öyle bir kardeşe, evlada sahip olmak çok zor.

Selin şirkete geçti, toplantı vardı Oğuz’un odasında. Koray Selin de olan korkuyu fark etti iyi misin diye sordu. Selinde iyi olduğunu söyledi. Ve toplantı başlamadan Tarık geldi kısa şortu, spor kıyafeti, saçı bağlı bir şekilde iş toplantısına katılacak Tarık. Çok rahatına düşkün biri ilk izlenim bu. Ve bütün çalışanlarla yakından irtibat kurup tokalaşıp hal ve hatırlarını sordu ki, ilk defa gördükleri kişi olmasına rağmen Tarık onlar hakkında bilgi sahibi olmuş.

Ben bunu bir kere yazmıştım, iş yerine gitmeden önce o iş yeri hakkında bilgi sahibi olunmasının önemli olduğu konusunda, bunu Tarık çok güzel gösterdi dizide. Çalıştığın iş yeri, arkadaşlar hakkında bilgi sahibi olmak hep bir artı kazandırır.

Selin Tarık’ı görünce çok korktu, olan olaylardan haberi olduğu için ama Tarık ona da sevgi ile yaklaşarak Selin hanım dedi. Oğuz beyin asistanı, sırdaşı, sırdaşlık önemli diyerek kendisinin de onun bir sırdaşı olduğunu, sırrını söylemeyeceğini böylece söylemiş oldu ki, benimde takdirimi kazandı Tarık. Afferim sevdim bu çocuğu. Hem rahat, hem sırdaş, hemde işine gösterdiği saygı güzel.

Kılıç, polislerden kaçıyor. Bir süre ortalıklarda olmayacak. Azize de rahat eder. Zühre anası da kayıp. Bir de Kılıç dükkanda kaçak araba malzemeleri mi saklıyor her neyse onları polis gördü mü diye sordu yanında çalışanına.  

Azize konakta Jülide nin karnını doyururken Oğuz geldi ve gördü onları ve Azize ye bundan sonra konakta kalsan gidip gelmesen dedi. Jülide de bu çok iyi olur, yol parasından da, ev kirasından da kurtulmuş olursun nasılsa yalnız yaşadığını söylemiştin dedi. Ali var o ne olacak? Ali de konağa gelirse ne güzel olur. Azize kalamam dedi.

Ali de evlerinde tek kalırken, Zühre’nin yanındaki küçük kız geldi Ali gördü eline taş aldı beni kandıramazsın dedi. Kız da Zühre ana polislerden kaçtı bende evsiz kaldım ondan geldim dedi. Ali de annen yok mu deyince, küçük kız ağlayacak gibi oldu. Kıyamam bir akrabası, bir sahip çıkanı yok anlaşılan.

Bu Oğuz sağ gösterip sol vuracak, Azize ye konakta kalmasını söylerken, telefonda bence, bana göre öyle, Azize hakkında çok detaylı bir araştırma yaptırıyor. Kılıç’a bile ulaşmış olabilirler. Hatta Ali ye bile. Bakalım düşündüğüm gibi mi olacak?

Oy bal yanak Alişim öperim senin o nur yüzünden, küçük kıza ekmek arası peynir verdi karnı çok acıkmış kızın yedi. Yerken de konuştular. Zühre cadısı bu küçük kızı kaçırmış, annesi ile havuzlu bir parka gidermiş, evini hatırlamıyor. Niye polise gidip yardım istememiş, kaçırıldığını söylememiş anlamadım. Aliş de üzülme evini bulacağız dedi.

Konağa Yıldız geldi. Azize’nin gittiğini düşünüyordu. Gitmediğini, hele hele Oğuz’un onun yatılı kalmasını istediğini öğrenince kıskançlık krizine girdi.

Canan ile Şükran teyze de çeyiz alışverişinden dönüyorlardı. Canan da artık evlenmek istiyor. Kısmet gelse artık elimi belime koyup bunca sene nerdeydin diyeceğim diyor. O derece yani. Şükran teyzenin evini sonunda görebildik çok güzelmiş. Ve o evin kapısı açık Şükran teyze korktu Canan’ı çağırdı içeri sessizce girdiler. Canan az daha Zeliha’nın canını yakacaktı. Durum anlaşıldı Zeliha gelmiş. İyi de içeri nasıl girdi? Anahtarı nerden buldu? Kapı niye açık kaldı. Hadi kapı heyecan olsun diye kaldı da anahtarsız bu kız nasıl içeri girip yemek yapmaya başladı anlamadım. Durum anlaşılınca hep birlikte Zeliha’nın yaptığı yemeği yediler.

Ben bu Tarık’ı sevdim. Tam benim kafadan 🙂 Şirket bilgisayarları sistem çökmesi nedeni ile çalışmayınca devreye Tarık girdi ve sorunu telefonla halletti. Süpermen gibi. Sonra da İstanbul gecelerine akmak üzere gidiyorum, gittim diyerek şirketten çıktı. Tarık bekle bende geliyorum seninle 🙂

Ne kadar Tarık’ı sevdiysem Yıldızdan da o kadar nefret ettim. Mutfakta Azize ye yine laf yetiştirirken Oğuz geldi ve Azize yi korudu. Yıldız da Oğuz dan özür diledi ama Azize ye de Oğuz yokken paçoz yürüyerek girdiğin bu konaktan sürünerek çıkacaksın diyerek Jülide hanım için pişen çorbanın içine bir kap dolusu tuzu boca etti. Aklı sıra Azize y zor durumda bırakacaktı ama olmadı çünkü Azize daha öncesinde bir tas çorbayı almış tepsiye koymuştu. Sen sabır ver bana yarabbim diyerek geçti içeri. Benim gibi o da ya sabır çekiyor. Yıldız gibi insanlarla uğraşmak onlarla baş etmek Allah’ın izni ile kolay olur inşallah.

Azize konaktan gidecekken, Oğuz Azize yi durdurdu ve Yıldız da bende dahil bu konakta kimse haddini aşmayacak, kimse sana kötü davranmayacak. Sen den ricam işinin başına dön dedi Oğuz.

Bu konuşmanın altından kesin bir şey çıkacak, tokadın acısını çıkaracak Oğuz. Bu iş bu kadar kolay ve basit değil. Bana göre öyle bakalım Oğuz ne planlıyor böyle yaparak göreceğiz. Hele o telefonda öğrendikleri?

Ve Ali kız arkadaşının Aysel’e yakalanmasını nasıl önleyecek?

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 376. Bölüm Özeti (“ASLI”) 1 Ekim 2018 Pazartesi” üzerine 58 yorum

 1. Abla dedi ki:

  Merhaba Aytac hoş geldin.çok teşekkürler.gelin hanım nasılsın. iyisindir inşallah.
  Ece sen de hoş geldin.

  1. Aytac dedi ki:

   Merhaba abla hos buldum iyiym çok şükür ben tesekkur ederim ben seni tanymadim ismini abla diye yazmış sin ama beni tanyor sun kim sin ismini mi deysdin ben tanymadim

   1. aslı dedi ki:

    Aytaccım, o bizim hanım ablamız.

 2. xanim dedi ki:

  ececim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol ve seni tanidigima cok mutlu oldum derslerinde mesleyinde coklu basarilar dilerim bende seni cokkkk seviyorum rabbim yardimcin olsun allaha emanet ol :):)

 3. ece! dedi ki:

  İyiyim ablam insallah sik sik gorusuruz bundan sonra benim de hayatim okul ders. Ve sinavlarla geciyor bide bu siteyi buldum iste burdanda adini sen koyu takip ediyorum gelecekte istedigim univeriteye gidip severek istedigim. Meslegi yapmak istiyorum cok tesekur ederim xanim ablam siZi eviyorum simdilik ders calismam lazim aksama girerim tekrar gorusuruz bay!!!

 4. xanim dedi ki:

  ececim hos geldin aramiza nasilsin kendini tanitirmisin canim benim

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Aytaccim ho$ geldin.Nasilsin? Biz de seni unutmadik,,mutlu ol canim benim.

  1. Aytac dedi ki:

   Selam canım ablacim hos buldum iyiym çok şükür sən nasilsin çok tesekkur ederim bilyorum beni untmadginiz ben sizi untmadim sən də hep mutlu ol bütün sevdik lerin ayle lə bilik də inşallah opyorum ellerin də ALLAH emanet ol

 6. xanim dedi ki:

  aytacim hos geldin ben iyim sen nasilsin gunun nasil geciyor canim arkadasim kiz ben seni cok ozledim ve anliyoruz seni vakit bulamiyorsun bizi asla unutmazsin seni cok iyi taniyorum ben de seni asla unutmadim guzel yurekli arkadasim benim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

  1. Aytac dedi ki:

   Merhaba boncum hos buldum iyiym canım çok tesekkur ederim sən də hep iyi ol inşallah çok sevdim iyi olmana benim kocman yurekli anysli arkdasim sən zaten hep oyle sin anysli kocman yurekli ben çok ozledim sizleri bilyorum siz də tutmaz siniz beni ben də seni çok sevyorum bitanem günüm iyi kecyor suna da uzandim dinlenyorum islerim bitirdim bir də siteye bakiyim dedim anen gil nasil bana abi iylerdir inşallah sana da mus mutlu huzur dolu çok guzel bir gün dilyorum aylen le bilik də opdum çok gorusuruz

 7. xanim dedi ki:

  gozel ablam senin sohbet kardesimin iyi olmaniza cok sevindim hep iyi mutlu olun ve ablacim tesekkur ederim dinlenersem gecer insallah

 8. xanim dedi ki:

  k azeri ablam iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim hali dokuma iyi gidiyor sag ol sordugun icin kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

 9. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim hep iyi mutlu ol anliyorum analiz yazmak kolay diyil rabbim yardimcin olsun insallah amin ve tesekkur ederim allaha emanet ol :):)

 10. ece! dedi ki:

  Aytac hosgeldin nasilsin baya oldun yazmayali artik bol bol yazarsin zaten bende yeniyim hepinize merhaba

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ece hoş geldin

   1. ece! dedi ki:

    Hosbulduk aslicim insallah artik zamanim fazla bol bol konusuruz adini sen koyu begenerk izliyorum analizler icinde sana tesekur ederim cok guzel gercekten yaziyorsun sanki canli izlemis gibi okuyorum analizleri

  2. Aytac dedi ki:

   Merhaba ece hos buldum iyiym canım tesekkur ederim sən nasilsin evet haklsin baydir yazmyordum elim dən geldyin çə sikisme sikisme yazmya calscam ben de yenyim demsin beki beni nasil tanyor sun bir ecə də vardi burda eski dən o ecə misin sən neyse gormek uzer konsuruz yine sən də hos gəldin burarda

   1. Anonim dedi ki:

    Aytaccim arada boyle siteye girerdim seni oyle tanidim iste ondan sonra biraz oldu girmeyeli iste yine burdayim. İste iyi aksamlar aytac

    1. ece dedi ki:

     !!!

 11. Gozel dedi ki:

  Aytaccim hoş geldin ablacim cok ozledik seni nasylsyn yeni yuvanda her kes iymi seni cok sevyorum canim mutlu ol

  1. Aytac dedi ki:

   Merhaba canım ablacim hayirli mutlu gunler hos buldum iyiym çok şükür tesekkur ederim sən nasilsin nə yapyorsun ben də sizi çok ozledim guzel ablacim her sey yolun da burda kiler də iyi şükür alsdim artik burya 1 ay 3 gündür artik burdayim zaman la alsyor mus insan ilik başlar da biraz zorlan dim evimiz ozlyor dum sonra anem kardesim gelip gidin çə daha iyi his etim kendim suan için her sey yolun da inşallah hep boyle devam eder sən də hep mutlu mesut ol canım ablacim ben de sizleri çok ama çok sevyorum ALLAH emanet ol gorusuruz opdum

 12. Aytac dedi ki:

  Selam aslim hayirli gunler nasilsin canım arkdasim nə yapyorsun iyisndir inşallah yeni den analiz yazmya baslmsin eline gonlune saglik canım okycak frsatim olmadı ama eminim ki hər zaman ki gibi çok guzel olmuşdur bir eksymiz var o da zehom onlar da sonra bi iki bölüm izledim sonra izlmedim eski muzik ler calin ça çok kötü olyorum ayşe də yok dun sabah tekrarin gordum bir bakyim dedim zehomun muziyi calin ça içim bir tuaf oldu gozlerim doldu oyuz də izlmyorum eski tatlı yok benim için izleyin çə uzlyorum ama basarilar dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Selam Aytaccım hoş geldin. çok yoğunum, bazen buraya girmeye zamanım bile olmuyor. neler yapmıyorum ki? 🙂
   evet dizi devam ediyor benimde yazmam devam ediyor, arkadaşlarımızdan ayrı olmamak için. dizi bitince ne yapacağız dediler bende bu yolu buldum 🙂
   senide bekleriz canım.
   Ömer ve Zehra’nın bir oğlu var Ali çok tatlı bir çocuk. Ali için izliyorum ben.

   1. Aytac dedi ki:

    Aleykum selam hos buldum aslicm canım ya kiyamam sana RABBIM bütün islerin də yar ver yardmcin olsun inşallah bun ça işin gücün arasin də bir də analiz yazyor sun eline saglik canım arkdasim iyi yapmsin hala dizimizi izleyen arkadaşlarmiz var ben dedim ya izlymyorum her izledyim də uzlyorum hiç izlmyorum da deyil ara da bir rastima düşün çə biraz bakyorum ama eski si gibi saat saymyorum akşam cabuk gelsin de izlyeyim demyorum bun da sonra senin analizlerin də taklip edcem vakit bulduk ça aliye nə oldu nasil azize evladik aldı merak edyorum hanı dedi ya ben izlyorum diye adım gibi eminim eski sin gibi heycan la izlmyor sundur sən də neyse zehom hikayesi bu kadar mis demek ki kendine iyi bak canım ALLAH emanet ol opyorum çok gorusuruz

    1. aslı dedi ki:

     Yeniden merhaba Aytaccım,
     Amin canım benim amin. Severek yazıyorum. Her zaman bekleriz seni canım. Arkadaşlardan ayrılmadık bu sayede.
     Aliş için izliyorum ben çok tatlı bir çocuk bakalım Azize ye nasıl ulaşmış. bunca sene annesi olarak biliyor. Zehra’nın arkadaşı mı ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz bunu.
     Bende seni öpüyorum, seviyorum görüşürüz canım.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Biz iyiyiz Xanim kizim,sen nasilsin,hali dokuma i$i nasil gedir?

 14. Aytac dedi ki:

  Selam hayirli mutlu gunler goker abi ve canım arkdaslarim nasilsiniz ne yapyorsunuz yazmyorum diye sizi untum sanmayin hepinizi çok ozledim iyisnzdir inşallah hanim ablacim hayirli mutlu gunler nasilsin canım ablam polat amcam nasil ikinizi də elerin də opyorum çok selam soyle ozgur teyzecim sən nasilsin seni də çok ozledim seni də ellerin də o pamuk yanklarin dan opyorum gözəl ablacim k azəri ablacim xanım azərim ayan peri və adını yazmadım diger canım arkdaslarim sizlere də selam olsun nasilsiniz arkdaslar nə var nə yok ozledim hepinizi ben evlendik də sonra çok yazcak frsatim olmyor ama arkdaslarim untmadim untmam da inşallah hər sey yolun dadır opyorum hepinizi ALLAH emanet olun gorusuruz

  1. aslı dedi ki:

   hoş geldin Aytaccım

 15. Anonim dedi ki:

  Ay gercekten bu oguzda bir tuhaf ama o tokadi coktan haketmisti azizenin yapmadigi herseyden onu sucladi simdi bu ne yapmaya asli bu kiza plan mi kurdun

  1. Anonim dedi ki:

   Calisiyo oguz buna plan mi kurdu olacakti orda cumle biraz sacmalamisim simdi oldu

   1. aslı dedi ki:

    ah birde adını yazsaydın.

 16. xanim dedi ki:

  gozel ablam hos geldin nasilsin sohbet kardesim nasil bende seni cok ozledim birtanem ben diger sayfada yorumlari okudum cevap yazdim ben dun yoktum telim abimdeydi ondan iyim canim azcikda basim agriyor oyle seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

  1. Gozel dedi ki:

   Hanimcim evet diger sayfady yorumini okudum başynmy agyryor hemen ilac al canim gecmiş olsun bitanem bende kardeşinde iy allaha şukurler olsun iy habaryny alyorum ilgine cok teşekkuller bitanem

  2. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun.

 17. Gozel dedi ki:

  Hanimcim mutlu gunler canim nasylsin ozledik seni dun gelemedin iymisin canim

 18. Gozel dedi ki:

  Aslim analiz mukemmel harika olmuş ellerine emegine saglyk canim benim allah seni nazarlardan kem gozlerden korusun canim cok minnetdarym

  1. aslı dedi ki:

   merhaba Gözelcim, amin inşallah canım benim. görüşürüz.

 19. xanim dedi ki:

  gunaydin gunelcim hos geldin nasilsin canim benim dersler nasil gidiyor seni cokkkk seviyorum pericim biz iyiz sen nasilsin senide cokkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

 20. xanim dedi ki:

  gunaydin ozgur teyzosum canim meleyim nasilsin seni cok ozledim seni cokkkk seviyorum guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim ellerinden opuyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

 21. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam biz iyiz sen nasilsin seni cok ozledim seni cokkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

 22. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YORUMUMU OKUYANLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

 23. GOZEL KARDEŞİM dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN OĞLUŞUNLA, SEVDİKLERINLE ALLAH ‘A EMANET OL KARDEŞİM BUSE SANA MUCK MUCK

  1. Gozel dedi ki:

   Ayy eline guzel kalbyna saglyk ablam cok minnetdarym sanada hayirli gunler sevdiklerinle geririjek guzel zamanlaryn olsun canim ablam ellerinden operim

 24. Şirinkızım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE DÜN YOKTUN SENİ KALBİM, GÖZLERİM ARADI HOŞ GELDİN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERINIZLE BİRLİKTE AMİNNN BUSE SANA MUCK MUCK MUCK KALPLERDE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 25. ÖzgürLale hanım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE ÇOKKK TEŞEKKÜRLER TEYZESİ İŞLERİN RAST GİTSİN BEBİŞLERİNLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR

 26. ozgurAslı'cım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE TEŞEKKÜRLER ELLERINİNE GÖNLÜNE SAĞLIK HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM MUSMUTLU ZAMANLARRRR

  1. aslı dedi ki:

   Özgür teyzecim, çok teşekkür ederim sağ olasın.❤❤❤❤❤❤❤

 27. peri dedi ki:

  Gunaydın arkadaşlar,nasılsınız ?aslıcım eline sağlık çok iyi geldi,bu öğuz hiç inandırıcı değıl dediğin gibi,ömer zorba da olsa bir yuzu vardı ama bu öğuzun yumuşaması gormadiğim halde beni bile etkiladi,hayırlısı artık.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Pericim, Oğuzun niyeti yakında ortaya çıkar.

 28. Günel ❤️❤️“ASLI ABLA”❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Ve DOSTLAR Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️HAYIRLI SABAHLAR NASILSINIZ ACILAN SABAHLAR AİLENİZE MUTLULUK GETİRSİN ELERİNİZE SAĞLIK ANALİZ SEYFENİZ ÇOK GÖZEL OLMUŞ ANALİZ SEYFENİZ❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN GÖZELİYİN IŞIKLANDIRASINIZ ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN YORULMAYASINIZ❤️MELEKLER❤️ KÜVVET VERSİN ❤️❤️❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️❤️DİZİSİ MARAKLI Davam EDİR OĞUZ VE AZİZE ARASINDA YAKLAŞMADA OĞUZUN PLANI OLA BİLİR AMA ÖNÇE PLANLA YAKLAŞIP AZİZENİ NARAHAT EDEÇEK AZİZENİ OĞUZ ÖZÜNDEN UZAKLAŞDIRA BİLEÇEK SONRA AZİZEYE AŞKLA SEVGİYLE BAĞLANAÇAK AZİZE OĞUZDAN UZAK DURAÇAK OĞUZ KAHİR OLAÇAK YILDIZA BU LAZIMDI YILDIZLA OĞUZ AŞKLA BİR BİRİLERİNE BAĞLANAMAZ YILDIZ BİR İLAN AZİZE BİR MELEK EMİRİN KORYUÇUSU❤️MELEK❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

  1. aslı dedi ki:

   Günelcim, teşekkür ederim canım amin inşallah.

 29. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar. nasilsiniz?Te$ekkür Aslicim her zamanki gibi çok güzel, ellerine saglik canim.Bencede Oguzun bir plani var,kolay-kolay vaz geçermi hayir geçmez.Ya bu Ali$i ben çok sevdim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım desteğin için ben teşekkür ederim. Oğuz’un Azize yi araştırdığı kesin. Aliş çok tatlı bende seviyorum ❤❤❤❤❤❤

 30. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin polat amcam nasil seni cokkkk seviyorum cok ozledim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :))

 31. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin cok ozledim seni ve arkadaslarimi ve analiz cok iyi geldi morel oldu bana huzur buldum cok keyfle okudum eline yureyine saglik ellerin dert gormesin birtanem oguzun deyismesine bende hic inanmadim bakalim bunun altindan ne cikicak yildizada oh olsun tariknan zelihada n guzel cift olurlar seni cokkkk seviyorum islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin canım, analiz yazması kolay değil teşekkür ederim. Oğuz’un böyle biranda değişmesine kimse inanmıyor zaten. Tarık ve Zeliha güzel ikili olacak.

 32. Anonim dedi ki:

  Merhaba. misafirimiz geldi.çok güzel yazmışsın Aslıcım, gerçerkten.eline sağlık.Oğuzun bu tezlikte degişmesine ben de inanamıyorum.Ama onun hatta Yıldızın yanında Azizeyi savunduğunu gördük.Bu da Yıldızı çok kıskandırdı.Lakin kıskançlık kimseye terbiyesizlik etmek hakkı vermiyor.demi Aslıcım? İyi uykular.Allah rahatlık versin.abla.
  Dünden beri yazmamışım.yine hızlı diyor.

  1. aslı dedi ki:

   teşekkür ederim ablacım,
   Oğuz Azize’nin güvenini kazanıp gerçekleri öğrendiğinde onu zor durumda bırakmak istiyor bence öyle.
   Evet kıskançlık, terbiyesizlik yapma hakkını vermez ancak kıskanç insandan da herşey beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir