Adını Sen Koy 3. Sezon 375. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 28 Eylül 2018 Cuma

Burak 29 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Azize hiç günahı yokken nezarette, oğlu Ali ise, Kılıç tarafından kaçırılıp kümeste Zühre anasının elinde idi. Ama Ali Zühre ananın elinden kaçmayı başarmış, bir küçük kız tarafından yeniden Zühre anneye yakalanmıştı. Azize ise, Aysel’in onu ziyarete gelmesi ile oğlu Ali’nin kayıp olduğunu öğrendi. Azize yi kapalı kapılar ardında tutmanın imkanı yoktu. Oğlunu bulmalıydı Azize bu yüzden tek çaresi işlemediği suçu üstlenmekti. Azize oğlu için, onu bulmak için suçu üstlendi, ifadesini verdi ve imzaladı serbest bırakıldı. Ancak 10 yıla yakın hapis cezası ile tutuksuz yargılanacak Azize.

Jülide hanım ise hastanedeydi ve kendine geldi Oğuz’a Azize yi sordu. Oğuz da olanları anlatınca Jülide Azize’nin suçsuz olduğunu söyledi. Oğuz biran düşündü Azize de kendisine böyle söylemişti ben suçsuzum gerçeği Jülide hanım kendine gelince öğreneceksiniz demişti. Şimdi gerçek ortaya çıktı ama Oğuz hala şüphe ediyor Azize den.

Jülide Oğuz’a; Azize yi ben gönderdim, benim yüzümden orada yatmasın, öyle bilgiler verdiler ki inandım, ben gönderdim, oraya Emir’i kurtarmaya gitti dedi. Oğuz da avukatı arar haber veririm o ne yapılması gerekiyorsa yapar dedi. Doktor geldi Jülide hanım için durumunun iyiye gittiğini, hastaneden çıkabileceğini söyledi. Oğuzda çıkış işlemlerini yapmak için odadan çıkarken telefon geldi. Azize’nin ifade verip suçu kabul ettiğini öğrendi Oğuz ve o ifadenin kopyasını istedi.

Teyzesi ile konağa dönen Oğuz, teyzesinin ısrarla sormasına rağmen Azize’nin suçu üstlendiğini söyleyemedi. Jülide hanım da niyeti para olan kişi çantayı alır kaçardı. O suçsuz benim yüzümden nezarette, iyilik yapayım derken kızın başına gelene bak derken, Oğuz içinden o zaman neden suçu üstüne aldı ki? diye kendi kendine sordu. Nerden bilsin ki Azize’nin kayıp oğlu için yapmayacağı şey yok.

Azize Aysel hanımla her yerde Ali yi aradı bulamadı. Aklına Kılıç geldi kesin bu işte onun parmağı var diyerek Kılıç’ın dükkanına gitti. Oğlum nerde? Diye sordu. Kılıç da inkar etti. Benim çolukla, çocukla ne işim olur ki, arayıp buluruz dedi. Azize inanmadı nasıl inansın ki, her fırsatta Ali yi kullanıp Azize ye yaklaşmaya çalışan Kılıç bu. Bunu da Azize biliyor.

Zühre anası Ali yi kümese yeniden koyacaktı, Ali bir kamyonet fark etti. Zühre ana Kılıç’ı aradı ve Ali yi bulduğunu söyledi. Kılıç Zühre anasının yanına giderken, tekrar arayarak çocuğa iyi göz kulak ol. Kaçırma dediği an Ali çoktan kaçıp o gördüğü kamyonetin arkasına binip kaçmayı başarmıştı.

Azize de Kılıç’ı gizlice takip etti. Ali yi onun alıkoyduğundan emin Azize. Zühre ana Kılıç’ı arayıp çocuk kaçtı deyince, Kılıç da anası polise gidecek, polislerden önce bulmamız lazım yoksa başımız derde girecek, bul o çocuğu deyip dükkanına geri döndü. Azize de takibi bıraktı.

Konakta ise, Oğuz’un yanına avukat Azize’nin imzaladığı kağıdı getirmiş. 10 yılla yargılanacak. Ancak Oğuz avukata onu teyzem göndermiş, Azize suçsuzmuş dedi. Sonra da salonda olan teyzesinin yanına geçti Oğuz. Jülide hanım Azize suçsuz diyor da başka bir şey demiyor. Oğuz da suçu kabul etmiş deyince, Jülide hanım, çaresizlik insana her şeyi yaptırır. Bunu en iyi ben bilirim, Kim bilir ne kadar korktu dedi. Gidip özür dilemek ve konağa getirmek istedi. Oğuz izin vermedi. Ayakta duracak takati yok Jülide nin ben gider konuşur getiririm diyerek Hediye abladan adresi aldı ve mahalleye gitti Oğuz.

Oğuz giderken Yıldız geldi konağa ve Jülide hanım ile salonda oturup konuştular. Yıldız, Azize hakkında konuşmaya başlayınca, Jülide hanım Azize suçsuz, o iyi biri diyerek Azize yi korudu. Oğuza her şeyi anlattım Azize yi alıp getirecek deyince, Yıldız çok fena oldu kıskandı Azize yi. Oğuz işini gücünü bıraktı bir hizmetçinin peşinden mi gitti? diye sordu. Jülide hanım da ben gidecektim oğuz izin vermedi deyince, Yıldız; Oğuz size annesi kadar değer veriyor dedi.

Oğuz Azize’nin yaşadığı mahalleye giderken yolda arkadaşı Tarık aradı. Konuştular. Tarık çapkın biri anlaşılan ilişkiye başlarken kolay bitirirken zormuş.

Azize oğlu için karakola giderken, Ali de kamyonet ile kendi mahallesine, bakkal amcasının dükkanının oraya kadar geldi. Ve yolda Kılıç Ali’nin olduğu aracın sahibi ile tartıştı az daha yakalanacaktı Ali ama yakalanmadı.

Bakkalı görünce koşarak içeri girdi. Bakkal amca da hemen Azize yi aradı oğlunun sesini duyan Azize ağlamaya başladı. Eskiden ne güzel bakkallar, bakkal amcalar vardı. Büyük marketler açılınca küçük esnaf ne yazık ki yok oldu. En güvenilir kişiydi mahallede bakkal amca. Dizide unutulmamış ne güzel. Bakkal amca oğlunu Azize ye kavuşturdu.

Oğuz mahalleye girdiğinde Azize önüne çıktı. Aracı durdurup indi Azize ile konuştu. konağa gelmesini söyledi ama Azize kabul etmedi işim var diyerek. Oğuz da hala inanmamakta diretip, Azize’nin kolundan tutup kendine çekip, senin bu işte bir parmağın varsa dediği an Oğuz’un yüzüne tokadı patlattı Azize. Oh olsun. Azize ben suçsuzum diyor, teyzesi o suçsuz ben gönderdim diyor. Dik kafalı Oğuz hala inanmamakta diretiyor.

 Konağa varınca da teyzesine işi vardı konuştuk, ertelediğim toplantım vardı diyerek resmen kaçtı Oğuz. Kaç bakalım nereye kadar kaçacaksın Oğuz efendi.

Azize de oğluna kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor eve geçince Alişi bir güzel yıkadı. Aliş de bu esnada başından geçenleri bir masalı yaşamış gibi anlattı. Azize de duygulandı. Oğlunun karnını makarna yaparak doyurdu.

Gece bitip sabah olunca, Azize Aysel ile evde konuştu. Aysel’in bir sürü borcu varmış. Buna rağmen Ali’nin cebine gizli gizli para koyup yardım ediyormuş. Azize Ali’nin kaybolmasında kendini suçlayan Aysel ablasına senin bir suçun yok, yaşanması gerekiyormuş yaşadık sonu iyi bitti çok şükür dedi.

Hediye abla aradı konuştular Azize ile Jülide hanım da konuştu. Ejder mutfakta olan Hediye ablaya Oğuz bey kalktı mı diye sordu. Hediye abla da hiç uyumadı ki deyince, Ejder; nişanlı olmasa aşık oldu diyeceğim dedi. kim bilir Azize ye aşık olmuştur da farkında değildir Oğuz. Hediye abla da nişanlı dedi. Ejder de nişanlı ama dedi kaldı. Nişanlı ama aşık değil diyecekti sanırım çünkü Oğuz Yıldız ile nişanlı ama ona aşık değil.

Ve Oğuz çalışma odasında elinde dosya aklında Azize. Azize’nin söyledikleri, tokat atışı, kahve getirişi hepsi gözünün önünden bir film şeridi gibi geçti. Kendince karar vermiş bir kere daha Azize ile konuşacaktı ama gerek kalmadı Azize konağa gelmişti, tam kapıyı çalacakken Oğuz açtı Azize ye kapıyı.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 375. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 28 Eylül 2018 Cuma” üzerine 84 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Hanim ablam. Iyi olun canim ablam.Filtreye de fikir verme 1 gün yazmadigim halde çok zaman bana da yava$la diyor.

 2. xanim dedi ki:

  aslim gordum yorumunu ve artik uzulmuyorum hatasini fark etmesi bu bana yeter

 3. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam canim benim nasilsin polat amcam nasil seni cokkkk seviyorum bende seni ozledim anliyorum seni ellerinizden opuyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

 4. xanim dedi ki:

  anonim yazdiklarini okudum kusuruma bakma simdi gordum ve anliyorum seni seni uzen her neyse rabbim yardimcin olsun icini hep ferah tut kendine cok iyi bak ailenen mutlu neseli gunler dilerim allaha emanet ol

 5. Abla dedi ki:

  İyi akşamlar K.Azeri.sen nasılsın.biz öylesine geçinip gidiyoruz.A kızım siz diyorsunuz özlediz, filtre diyor hızlı.size ulaşamadıkta bazen ad yazmıyorum çıkıyor.her neyse ne zaman olmasam bilin ki elimde degil.Hepiniz Allaha emanet olun.Hepinizi öpüyorum.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Hanim abla. Ho$ bulduk,nasilsiniz,Polat amca nasil?Ben sizi çok özlemi$im canim ablam. Allaha emanet olun. Öpüyorum.

 7. Abla dedi ki:

  Merhaba Anonim.Sen bana degil Xanım kızıma müraciet etmiştin.O 19 yaşında hoş niyetli Ben genc bir kız.bir iki nefer ona Xanım abla diyor.Ben ise Hanım ablayım, 70 yaşim var.Ama sen doğru olanı yaptın.Her kes yanlışı için özür dilemeyi becermeli bence.hoşca kal kızım.

 8. Anonim dedi ki:

  Ozur dilerim hanim abla haddimi asmisim nolur affet gerekten o gun yasadiklarim benim icin cok zor bir gundu onun icin yoksa kimsenin yazdigi yorumlara bir sey deme hakkim yoktur o gunun kotu haberi yuzunden oylesine bir siteye gireyim dedim kafam dagilir olanlari unuturum diye oyle iste o sefer kendimle senide uzdum kusura bakma gercekte hem yorgunluk hem ondan onceki gunlerde uymadigim icin oyle dalginligima geldin sana oyle demek istemezdim lutfen affet

  1. Anonim dedi ki:

   Xanim ozur dilerim yanlis isim yazilmis kusura bakma hanim abla ben hepinizden ozur diliyorum gorusuruz umarim beni affedersin zaten artik girmeyi dusunmuyorum

 9. xanim dedi ki:

  gunaydin ozgur teyzosum gozel ablam cane arkadasim sende hos geldin guzel sozleriniz icin tesekkur ederim canlarim benim ve anonimin yazdigina cok uzuldum neyse bos verelim ya of arkadas sende hos geldin hepinizi cokkkkk seviyorum gozel ablam dun gelemedim kusuruma bakma telim abimdeydi ondan gelemedim ailenizlen mutlu huzurlu saglikli gunler dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Canım sen kafana takma arkadaşta özür dilemiş zaten.

 10. cane... dedi ki:

  Bu analizler sayesinde izlemeye biliyorum okuyunca izlemis gibi insan oluyor bende o satte derslerime calisiyorum geceleride anlaze bakiyorum bugunun fragmanimda neler oluyo ben bakmadim sitedeki herkesi seviyorum saglicakla kalin

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim fragman linki tıklarsan izlersin ona özel sayfa var resimde de var 376- 377 bölüm fragmanı diye resme dokun açılana sayfadan oku canım.

   https://dizibilgi.tv/adini-sen-koy-376-377-bolum-fragmani/

   1. cane... dedi ki:

    Tesekur ederim saol
    Saglicakla

 11. cane... dedi ki:

  Asli ablanin yasi kac oyle guzel analizler yaziyo

 12. Gozel dedi ki:

  Hanimcim nerdesin bu zamana kadar gelmen gerekyody her sabah sen yazardyn gel hady ozledik seni iymisin canim

 13. Özgür anomin dedi ki:

  Çok özür dileyerek okuma Xanımın yorumlarını o hatırnaz her güzelliği hsk eden ve yaz kızım bizler seni görmemten mutluyuz ve seni çokkkk seviyoruz sen olmayınca her şey boşlukta sevgimle KAL ŞİRİNKIZIM
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Gozel dedi ki:

   Ay eline saglyk ablam bende tam bunu yazmak istedim anonimin bu kez hedefi Hanimcim oldy

   1. cane... dedi ki:

    İnsan neye saracagini artik kestiremiyo o yuzden insanlarla ugrasmayi seviyolar ugrasin nereye kadar ugrasacaksiniz iyi gunler!!!

 14. aslı dedi ki:

  Günaydın Özgür teyzecim sağolasın. Bilmukabele.

 15. Özgür dedi ki:

  ASLI’CIM YORUMUMU OKUYANLAR SABAHINIZ, YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ İŞLERİNİZ, TÜM ANINIZ MUSMUTLU OLSUN SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZDE BİRLİKTE AMİNN

 16. Şirinkızım dedi ki:

  Musmutlu zamanlarrrr sabahlar her şey gönlünce olsun kızım

 17. Gözel kdeşim dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM

  1. Gozel dedi ki:

   Teşekkuller canim ablam sanada neşeli mutlu gunler allah her şeyi guce gonlune gore versin canim ablam seni cok cok sevyorum

 18. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR MUTLUYUM VE SEVENLERİM SEVDİKLERİM İÇİN 33YILDIR ÖZGURCE NE KONUŞA BİLDİM NE ANNEMİN YANINA GİDEBİLDİM HEP İZİN ALMAKLA GEÇEN ÖMÜR ŞİMDİDE KIZIM KARŞI KOMŞUNUN ÇOCULUK ARKADAŞLARINA BİLE İZİNSIZ GİDEMEZ BİRDE SEVGİ AÇI DEĞİLSİNİZ NE MUTLU SİZE VE HUZURLA MUSMUTLU KALIN KENDİNİZİ TANITIRMISINIZ BİR MAHSURU YOKSA

 19. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn ayilem hayirly haftalar mutlu gunler canlarym

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım.

 20. K.Aze. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar.Yeni haftaniz hayirli,ugurlu olsun. Rada ho$ geldin.nasilsin sitenin ne$esi,arada-sirada gel. Ayancim sen de ho$ geldin.i$lerin nasil?

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım.

 21. of... dedi ki:

  Tesekurler ozgur of bir yandan dusununce gercekten oyle ama ben de keske bu kadar mutsuz olmasam ailem bwni seviyor gercekten cok ama yine kendimi bu hayata adapte edemiyorum kusura bakma sizinde kafanizi sisirdim insallah sizlerin hayati mutluluk ve huzur dolar cok saol ozgur kardes gercekten senin sayende biraz olsada
  Normal dusunebildim hadi cok konustum hadi size iyi aksamlar bay!!!!!

 22. ÖzgürOF dedi ki:

  NEDEN BENİM DOĞUŞTAN KÖR VE NAKİL İMKANSIZ YEĞENİM VAR ANNE BABA BOŞANDI BİZLERI ÇOK SEVİYOR ANNESİNİDE YAŞAM ONUN İÇİN ÇOK ZOR…. ŞİMDİ BAŞLIYAYIM SORMAYA
  1..ÜLKENDE SAVAŞ MI VAR? FILISTIN DE VEYA SURIYE DE Mİ YAŞIYORSUN..
  2..EVİNDE YIYECEK EKMEĞİM Mİ YOK AİLECE SOKAKTA MI KALDINIZ?
  3….HASTASIN CARESİ YOK ACILAR İÇİNDESİN……
  BUNLAR SAYMAKLA BITMEZ MUTLU OLMAK HAYATI SEVMEK LEZZET ALMAK BİR KİTAP İÇİNDE KAYBOLMAK NE GUZEL HUZUR…
  GÖK YÜZÜNE BAKMAK YILDIZLAR YERE DÜŞÜYOR MU? ONLARI BIRBIRI İLE ÇARPIŞTIRMAYAN RABB’İM… HER CANLIYA CAN VEREN RABB’İMİ DÜŞÜN VE SANA CAN VERMİŞ EMANET GÖZ, KULAK, YÜZ, EL, AYAK ŞU AN ADI AYŞE SOYADINI HATIRLAMADIM KÜÇÜKKEN ELLERINI KAYBEDER VE AYAKLARI İLE HER İŞİNİ YAPMAYI ÖĞRENİR İMKANSIZ OLANDA ONUN TANINAN BİR RESSAM OLMASI EVET AYAKLARI İLE RESİM YAPAN GENÇ KIZIMIZI NETTE ARAŞTIR HAYAT DOLU SENDE RESİM DERSİ AL İMKANSIZI BAŞAR VE ALLAH ‘A EMANET OL

 23. Anonim dedi ki:

  Xanim sen cok yorum yaziyorsun biraz yavasla

 24. Anonim dedi ki:

  !!!!!!

 25. of... dedi ki:

  CİDDEN COK ZOR KALDİRİLACAK GİBİ DEGİL BEN BU HAYATTAN HİC BİR SEY ANLAMİYOM COK ZOR BENCE CİDDEN PSKOLOJİM YERLERDE NAPACAM BİLMİYORUM BANA YARDİM EDECEK OLAN VARMİ

  1. aslı dedi ki:

   yaşın kaç?

   1. Anonim dedi ki:

    20

    1. aslı dedi ki:

     Hayyatta ne olmasını istedin de olmadı? okuyor musun? Hayat sana göre nasıl? Zor olan ne? kaldırılamayacak durum nedir? bir de kendine bir isim bulursan sevinirim.

 26. of.... dedi ki:

  Hayat size gore nasil

 27. xanim dedi ki:

  radam hos geldin biz iyiz sen nasilsin cocuklar nasil ozledim seni kiz yorumlarini bile ozledim yazdiklarina katiliyorum ola bilir seni cokkkk seviyorum hayirli mutlu aksamlar

 28. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim eline saglik izleyememistim sayende izler gibi oldum tesekkkurler. Oguzun azizenin sucsuz oldugunu ogrenince suratinin halini merak etmistim. Benim merak etdigim suratin son hali tokatla sonuclanmis oh oh oh. Ne guzel manzara ama ben kacirmisim. Fragmani izledim oguzun kafasina saksi mi dusdu diyecem ama yok tokatin etkisidir. Kervansurenlerde gelenek kadinlardan tokat yemek. Simdi azizeye mi soyledi o sozleri yoksa ben yanlis duydum. Bir yemek masasi falan. Kesin evlilik teklifi yapacak azizeye. Sasirir miyim hayir. Omerin kuzeni sonucta. Sabah zehradan okkali tokat yedi aksama kapisina gelib benimle evlenirmisin?soyledi.Oguzda: Azize ben yildizi sevmiyorum 5 senedir yegenimi bulma behanesiyle onu oyaliyorum belki usanir birakib gider diye bekliyorum ama gitmiyor yilan gibi sarilmis kopmuyor benden. Sen benimle sozlesmeli evlen sen fakirlikten kurtul bende yildizdan. Ejder bile goruyor bu durumu. Yilan yildiz gormuyor.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hoş geldin Radacım. Oğuz evlenme teklifi yapmaz Jülide teyzesi istediği için çıkmıştır yemeğe ordada azarlar kızı bence öyle izleyip göreceğiz.

 29. xanim dedi ki:

  ozgur teyzosum hos geldin nasilsin meleyim benim nasilsin gunun nasil geciyor ellerinden opuyorum seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim

 30. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım, iyimisin?

  1. aslı dedi ki:

   🙂 Günaydın ablacım

 31. ÖzgürLale hanım dedi ki:

  HAYIRLI PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE PRENSESİNİZİN TÜM MÜRVETLERİNİ GÖRÜN HAYIRLI EVLAT OLSUN SAĞLIK MUTLULUK O’NUN VE SİZLERİN OLSUN HOŞ GELDŞNİZ BU ARA….

 32. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ŞİRİNKIZIM, GOZEL KARDEŞİM, BALDILLIM, ASLI’CIM K. AZERİ, SEHER’CİM YORUMUMU OKUYANLAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZDE BİRLİKTE AMİNN

 33. xanim dedi ki:

  seher ablacim hos geldin iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol birtanem yuzun hep gulsun bizde seni cokkkk seviyoruz ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim

 34. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim hos geldin nasilsin dunden merak etdim seni cok ozledim seni gordum cok mutlu oldum ya isin cok qaliba sana kolay gelsin rabbim yardimcin olsun seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim

 35. xanim dedi ki:

  hanim ablam hos geldin nasilsin birtanem polat amcam nasil ellerinden opuyorum seni cokkkk seviyorum amcama selamlar ailenen mutlu huzurlu pazarlar dilerim :):)

 36. Seher dedi ki:

  Hayırlı pazarlar güzel insanlar nasılsınız rabbim hepimize gönül huzuru sağlık sıhhat versin gönlümüzün mirasını versin ben iyiyim elhamdülillah.ana kraliçe olmak bana gurur verir neden aliyim canım benim seviyorum sizleri

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı pazarlar canım. Amin inşallah.

 37. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Lalem hoş gelip sefalar getirip.2 gün evvel seni seslemiştim. Duydunmu yoksa? nasılsın kızım? bu kadar intizar olurmu? gözümüz aydın olsun. çocuğumuz atalı-analı büyüsün inşallah. adı nedir,neçe aylıktır? Kerim kıskanırmı? Çok sevindim kızım Allah da seni sevindirsin. Aslı dünden yok.Seni görünce yüzünde güller açacak. aranı çok açma.bir cümle ile de olsa yad et bizi kızım.Allaha emanet ol.

 38. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim birtanem benim hos geldin ben de seni cok ozledim abim cok iyi babamda iyi barmagi tam iyilesmedi az kaldi sen nasilsin yorulmana kiyamam birtanem seni cokkkk seviyorum guzelce dinlen uyu allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 39. xanim dedi ki:

  lalem canim arkadasim hos geldin ben cok iyim sen nasilsin kerim ve kardesi nasil insallah anali babali buyusun ismini ne koydun merak etdim ve seni cokkk ozlemisim ve yorumlarini bile hatda benim icin deyerlisin iyiki varsin seni gordum cok mutlu oldum seni cokkkkk seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 40. xanim dedi ki:

  hanim ablam k azeri ablam seher ablam nasilsiniz sizi cokkkk seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 41. xanim dedi ki:

  ozgur teyzosum birtanem canim meleyim benim guzel dileklerine amin diyorum seni cokkkk seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 42. K.Aze. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Gözelim.sen de hep iyi ol canim.iyi geceler.

 43. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym nasylsynyz ben sizi cok ozledim bu gun cok yogundim şimdi uymadan onje bakayim dedim Aslim eline saglyk canim benim cok guzel maşallah.Hanimcim biz seni her zaman bekleris canim abin baban iymi. Ozgur ablam,Hanim ablam,aa ana kiralicemiz Seher ablam oyle dedim ama kizmayin şaka,K Azeri ablam nasylsynyz iy gunler diyjekdim ama gec kaldim anja iy gecelere yetişdim iy geceler ablalarym
  Ooo Lalecim hoş geldim canim nasylsyn Kerimin kardeşi kizmi oglan ady ne allah anneli babali buyutsun hayirli evlat olsun canim benim

  1. aslı dedi ki:

   kolay gelsin iyi tatiller canım.

 44. Lale turkmen dedi ki:

  Her kese merhaba nasilsiniz canim arkadaslarim. Aslim sen nasilsin yine analiz yaziyorsun yeni sezon nasil gidiyor. Izlemeye degermi? Ben Erkan Mericsiz izlemeyi hec dusunmemisdim yani adini sen koy benim icin yeni bir dizi gibi geliyor artik. Adini bilmiyorum dizideki Omerin yerine gelen oyuncu galiba, babam yasindaki adam o beni diziden resmen itiyor. Siz nasil adapte oldunuz o adama.
  Hanim ablam nasilsiniz xanimcim sen nasilsin hepinizi cok ozledim umarim arkadaslarin hepsi arada bir olsada siteye geliyorlardir. Cocuklarimdan ev islerinden zaman bulursam hemen gelirim bende.

  1. Anonim dedi ki:

   Lalecigim bir şans ver izle şöyle bir kaç gün sonra izlemezsin.ömerin yerine gelen oguzun yaşına çok takılma derim.aratmiyor Ömer’i.

   1. Anonim dedi ki:

    İyide ama omer daha iyiydi

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Lalecim hoş geldin nasılsın? çocuklar nasıl? 2 sezondan sonra bu sezon farklı bir hal aldı dizi. Artık Ömer’in ve Zehra’nın oğlu Emir’in bulunması üzerine kurulu dizi. Ömer’in yerine kimse gelmedi. Oğuz Cenk Torun. Ömer’in oğlunu bulmak için çaba sarf eden biri aileyi zor günlerinde ayakta tutan kişi Oğuz.

 45. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Seher hanim.Size de hayirli hafta sonlari.Yildiz bilmez olurmu sevilmediyini, o yüzden kiskanir,Oguzun sevgisinden emin deyil.

 46. Seher dedi ki:

  Prenseslerim hayırlı hafta sonları hiç isim yazmıyorum çünkü unuttuklarim olabilir hepinizi çokkk öpüyorum.gelelim analize ne diyim prensesim muhteşem,oğuz iyi hak etti tokatı resmen kizardi yanağı,oğuz çok uğraştıran ak bu azizeyi.o yıldız onu çok dolduracak yıldız çok gurursuz bir kız insan sevilmediğini anlamzmi,gidip gelip oguza bir buse konduruyor oğuz ,da zoraki bir gülümseme ve bir kaçma çabası.alis alis bal yanak,birde şu çocuk şaşı olmadan saçlarını bir hale yola koysalardi öpüyor yorum hepinizi.

  1. aslı dedi ki:

   Yıldız para için Oğuz ile birlikte ama Oğuz ne için Yıldız ile birlikte onu bilmiyorum? Aliş çok tatlı annesi arada saçını arkaya atıyor gözünün önüne düşmese iyi olur.

 47. K.Azeri. dedi ki:

  Size de hayirli gûnler Özgûr hanim.Dualariniza amin diyorum.Amin sizinle birlikte.

 48. ÖzgürSeher hanım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR HAFTA SONU DİLEKLERİMLE AYSEL E YORUMUNUZU OKUDUM VE AĞLADIM ŞU AN VATTİM YOK KAVALTI HAZIRLIYCAM YAZICAM SİZE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM

  1. Seher dedi ki:

   Canım hikaye dediler ya.rabbim hiç bir genç kızımıza anasına babasına uzaktan baktirmasin ama şimdi çok huzurluyum.guzel çok duygulu dün belli Allah razı olsun canımmmmm

 49. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR HAFTA SONU DİLEKLERİMLE MUSMUTLU ZAMANLARRRR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ŞİRİNKIZIM, GOZEL KARDEŞİM, ASLI’CIM, K.AZERİ YORUMUMU OKUYANLAR AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖRÜRSÜN SİZLERİ SEVGİLERİMLE KALIN

  1. aslı dedi ki:

   Bilmukabele Özgür teyzecim.

 50. peri dedi ki:

  Gun aydın arkadaşlar,aslıcım eline sağlık,yine çok guzel,azize zatan öğuzdan korkuyordu o tokattan sonra nasıl çalışacak acaba!kırılmadık tabak bardak kalmaz herhalde ya da tam tersi bundan beter ne ola bilir ki diye karşısında dik durur.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım. Azize oğlu için çalışmak zorunda, Jülide hanımın ricası ile konağa dönecek, Oğuza katlanmak zorunda oğlu için.

 51. K.Azeri. dedi ki:

  Size de hayirli hafta sonu Hanim abla.sizin sözleriniz bizim için çok deyerli,hiç bitmesin canim ablam.Iyi ki varsiniz.

 52. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.Aslicim te$ekkûrler.Ellerine,gûzel yûreyine saglik canim benim. Zûhre,Kilic,Yildizlar olmasa, iyilerin deyeri bilinmez,bu hayatin gerçeyi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım. Aynen öyle.

 53. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın kızlar.Aslıcım eline sağlık. yazıların çok güzel, buna şübhe yok. Görüyormusun Öğuz pişman, ama bunu kendine bile itiraf edemiyor.Çünkü o zaman yanlış yaptığını kabul etmiş olur. Oysa o bir Kervancıoğlu, ne yapsa doğrudur. Elbette zaman her şeyi olmasa da çok şeyi yerine koyur.Azizenin atdığı tokat Oğuzu kızdırsa da tesiri olacak bence.Benim de sözüm bitmek bilmiyor.Güzel hafta sonu dilegi ile.Hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   İyi tatiller ablacım.

 54. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz ben bu gun burada olmuycam telim abimde olucak islerimde var belkide arada gelirim bakalim hepinizi cokkkk seviyorum beni unutmayin hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu saglikli neseli hafta sonlari dilerim :):) kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

 55. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz ben bu gun burada olmuycam telim abimde olucak islerimde var belkide arada gelirim bakalim hepinizi cokkkk seviyorum beni unutmayin hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu saglikli neseli hafta sonlari dilerim :):)

 56. xanim dedi ki:

  aslim birtanem canim arkadasim analiz cok cok guzel muhtesem olmus bayildim eline yureyine saglik ellerin dert gormesin seni coooook seviyorum allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler iyi tatiller canım.

  2. Anonim dedi ki:

   Asiri bi orum yaziyorsun

   1. Anonim dedi ki:

    Xanim biraz yavasla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir