Adını Sen Koy 3. Sezon 373. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 3. Sezonu ile Star Tv de devam ediyor.

Diziye katılan yeni oyuncular ile ikinci haftasında olan dizide 2. Fragman yayınlandı. İzleyebilenlere iyi seyirler.

Fragmanı İzleyemeyenler için kısa bir özet 🙂

Azize, Ali’nin kaybolduğunu fark eder ve ilk aklına gelen kişi Kılıç olur, onun yanına giderek Ali nerede? diye sorar. Kılıç Ali yi birlikte kaçırdıkları yaşlı kadın ile güvendiği adamlarına teslim etmiştir. Ancak Ali onların elinden kaçmayı başarmıştır. Acaba Ali nerededir?

Ayrıca Jülide hanımdan para koparmak için yalan söyleyerek adres veren ve para isteyen adamların yanına Jülide hanım yerine Azize gitmiş ve elinde para dolu çantayı onlara kaptırmamıştır. Oğuz ise, Jülide hanımın ona mesaj çekerek adresi bildirmesi üzerine polise haber vererek o adrese gider.

Adreste olan adamlar parayı alamadan polise de yakalanmadan kaçarlar. Orada Azize vardır. elinde para dolu çanta ile  Polisler Azize yi kelepçeleyerek nezarete atarlar. Azize ne kadar suçsuz olduğunu, çıkması gerektiğini söylese de kimse ona inanmaz.

Jülide hanımda hastanede yatmaktadır olanlardan Azize’nin suçlandığından haberi yoktur. Oysa Azize yi oraya para dolu çanta ile gönderen Jülide dir. Jülide kendine gelince olanları Oğuz’a anlatınca Azize’nin suçsuz olduğu anlaşılacaktır.

Oğuz kimi saklıyorsun dese de Azize bir cevap veremez, ağlayarak bana yardım edin benim buradan çıkmam lazım der. Asya ise anneannesinin yanında hastanede onun için üzülmekte ve onu da kaybetmek istememektedir.

Seyretmiş olduğum fragmandan anladıklarım benim bunlar bakalım Azize suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi? Ali annesine kavuşabilecek mi? izleyip göreceğiz.

” Aslı ”

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 3. Sezon 373. Bölüm Fragmanı (13 Yorum)

 1. Günaydin ablacim.Allahin izniyle her $ey iyi olucak. böyle tutkun havani ben de sevmem,ama ki$i çok seviyorum.

 2. Merhaba her kese.Hoş bulduk kızım.İyi diyelim iyi olalım. ama ben yağmurlu, ruzgarlı günlerde pek iyi olmuyorum.Amcanız bir hafta işe gittikten sonra nihayet 20 gün gitmemeye razı oldu.Çok sağ oıun ilginiz için.hoşca kalın.Hanım abla

 3. Merhaba arkadaşlar.Aslıcım bu yazdığın fragman özeti idi,analizi idi bilmiyorum.ama çok güzel yazmışsın. Kalem yazdıkca itilenir.Kalemin daha iti olsun inşallah.görüşürüz.Hanım abla.

  • Merhaba ablacım teşekkür ederim. Bu yazı fragmandan izlediklerimden anladıklarımdı. fragman Özeti de diyebilirsin, fragman analizi de. Yazmaya başlayınca konu beni sarmışsa kaptırıp gidiyorum 🙂 beğenmene sevindim amin inşallah.

 4. gunaydin aslim canim arkadasim benim nasilsin cok guzel olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim

  • Günaydın haklısın Yıldız çok fena biri. Ama Azize suçsuz parayı da o adamlara kaptırmadı bakalım Oğuz suçsuz olduğunu öğrenince ne yapacak? her seferinde yanılıyor Oğuz.

 5. Dizi çok Gözel davam Edir Zehra Ömer hekayesinden Gözel AZİZE ve OĞUZ Gözel Obrazlardı mutluluklar aşklarına Adını sen koy Dizisi Gözel yeni Hekayeye uğurlar

 6. Elbette çıkacak oradan ama oğuz yıldız sayesinde epeyce inanmayacak azizeye bence Azize in juludeyi kandırdığını vede kendisini ona masum gösterdiğini söyleyecek yıldız cadisi.ellerine sağlık aslicim ve bu dizi ilerleyecek Ömer Ayşe’ye çare ararken buldu zehrayi.oguzda Ömer’in emaneti emiri ararken bulacak azizeyi.ve yarım kalan aşkı azizeyle oğuz yaşatacak kim ne derse desin 3.sezon adını sen koy fenomen olacak sadece sabır dün bir bugün iki

  • Günaydın Sehercim, haklısın. Dizi önceki sezonun devamı olarak devam ediyor. kişiler farlı o kadar. Azize ve Oğuz aşkı olur mu bilmiyorum şuan çok uzak gibi görünüyor.