Adını Sen Koy 3. Sezon 372. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 25 Eylül 2018 Salı

Burak 26 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Dünyalar tatlısı Ali, Kılıç yüzünden anne ve babasının evi olduğunu bilmeden bir hırsız gibi girdiği konaktan annesinin kolyesini alarak çıkmıştı. Kimselere yakalanmamıştı ancak kameralara yakalandı bunu da bilmiyordu ne Kılıç nede Ali.

Ali bilemezdi küçük bir çocuktu o annesi hapse girmesin diye Kılıç’ın dediklerini yaptı. Oğuz da Azize yi kolyeyi almakla, hırsızlıkla suçluyordu ki, arkadaşı Ersin’in getirdiği kamera kayıtlarından kolyeyi alanın küçük bir çocuk olduğunu öğrendi. Azize ye haksızlık ettiğini fark etti Oğuz.

Azize de çay getirdiğinde oğlunu gördü ekranda üzüldü duruma ve o benim oğlum diyemedi.

Oğuz konağa giren küçük çocuktan çok kamerada arka planda görülen adama odaklandı. O adamın peşine düşüp çocuğu konağa onun soktuğunu öğrenmek istiyor Oğuz ve Ersin den de bu konu ile ilgilenmesini istedi.

Ali konaktaydı ve Azize oğlunun yakalanmasını istemediği için gizlice onu konaktan çıkarmayı zorda olsa başardı. İyi de kameralar Azize’nin Ali yi konaktan çıkardığını kayıt altına almadı mı? kör noktalardan mı çıkardı Azize Ali yi? koca bahçede koşturup durdu Ali ve Azize kayıt altına alınmış olması lazım.?

Akşam olunca evlerinde beraber olan anne oğul, Ali annesinden masal okumasını istedi ama Azize’nin aklı kamera kayıtın da olunca masal okumak istemedi Azize. Sabah olduğundaysa Oğuz konakta çalışma odasında kayıp yeğeninin dosyasını kitaplığın rafına kaldırıp kahvesini içerken, Yıldız dan mesaj geldi. Akşam yemeğini dışarda yiyelim diye mekanın resmini de göndermiş. Oğuz ilk başta olmaz dese de mesajı göndermedi. Sonra da olur toplantım var bitince ben seni ararım dedi ve kamera kaydını defalarca izledi. Kayıta takılan adam Oğuz’un kafasına takılmıştı Ersin den onu araştırmasını istedi. Bakalım Kılıç’a ne zaman ulaşacak Oğuz?

Kılıç da Azize’nin peşinde sabah sabah kapısının orda gizlice evi gözetliyor. Bu kez yalnızda değil. Kendisini büyüten kadında yanında. O kadında Kılıç dan az kalır yanı yok. Kılıç Azize yi elde etsin diye Ali yi kaçırmasına yardım ediyor. Azize işe gidecek ancak Aysel biraz geç gelecekmiş, dayısını doktora götürmüş. Ali evde yalnız kaldı Azize işe gitti. Kılıç da yanında ki kadında gördü. Bu kadın cadı gibi birisi çizgi filmlerde olur ya hani kırmızı elmayı gösterip verip kandırır çocuğu tıpkı onun gibi bu kadın da Ali yi kandırdı. Önce su istedi. Ali verdi. karşılığında şeker vermek istedi ama Ali şekeri almadı. Sonra kapıda yoruldum diyerek oturak istedi. Sonra da kayboldum buralarda bakkal varmış beni oraya götür diyerek Ali yi evden çıkarmayı başardı.

Azize konağa varınca, Ejder karşıladı onu. Ejder her zaman kekeleyen, kırıp döken biri değil. Azize ile konuşurken gayet iyi ve akıcı konuştu Ejder. Canan’ı görünce, heyecanlanınca eli ayağına dolanıyor anlaşılan. Hediye abla doktora gittiği için konakta yapılacak işlerin listesini çıkarmış mutfak tezgahının üstüne koymuş onu söyledi Ejder.

Azize de o listede yazılanları tek tek yaptı. Oğuz’un nevresimlerini değişti. Daha öncesinde Ayşe’nin odası Asya’nın odası demiştim sesi görüntü olmadan duyduğum için. Ama şimdi Oğuz’un odasını tam görünce anladım ki, Oğuz Ayşe’nin odasında kalıyor. Azize kendince nevresimleri değişirken diğer kapıdan odaya Oğuz girince, Azize neye uğradığını şaşırdı ve cam bardakları düşürüp kırdı. Başka zaman olsa aşık bu kız derdim ama aşık değil biliyorum. Peki neden eli ayağına dolanıyor? Oğuz dan korkuyor anlaşılan.

Oğuz dışarı çıkınca, Azize de çalışma odasının tozunu almak için odaya girdi. Toz alırken Emir’in dosyasını düşürdü, onu toplarken anahtarını unutan Oğuz geldi ve dosya ile uğraştığını gördüğü Azize ye bir daha sınırlarını hatırlatmayacağım diyerek sertçe uyardı. Azize ağzını açıp da tek bir kelime edemedi.  Dosyayı da alarak şirkete gitti Oğuz.

Asya okula Ejder ile gidiyor, konaktan ödevini almadan gidiyordu ki Jülide ödevini yetiştirdi ama Asya almadı. Okuldan da aramışlar ödevin son günüymüş. Asya okula gitmedi. Salim amcanın dükkanının önünde kendi kendine konuşurken Salim amca gördü yanına gitti konuştular. Asya yı bırakmadı Salim amca.

Konağa Jülide yi görmeye Yıldız’ın para verdiği dedektif geldi. Oğuz onu işten kovmuştu. Ejder ve kapıdaki güvenlik onu içeri almadı adam öyle kindar biri ki Jülide hanımdan para koparmak için onu bir adam ayarlayarak o adama arattırdı torunun elimizde diyerek para istedi. Yalan Emir adamların elinde falan değil.

Şirkette ise Selin’in gözü fena morarmış, makyaj yaparak kapatmaya çalışıyor kesin birinden dayak yedi ama kimden? Koray da gördü ve Selin kapıya çarptım dedi. Koray şirketten ayrılıyor yerine Oğuz’un arkadaşı Tarık geliyor. Kesin bu Tarık önce Selin’in sorununu çözecek.

Oğuz Yıldız ile yemeğe çıktılar. Jülide yi de kötü adam yıllardır aradığınız torununuz elimizde diyerek para istedi 2 saat süre verdi. Jülide çok heyecanlandı, nefes alıp vermesi hızlandı. Oğuz’u aradı ama Yıldız Oğuz lavabodayken telefonu kapattı. Jülide de Oğuz’a ulaşamadı. Şirketten birini aradı ve istedikleri parayı buldu Jülide. Adresi de Oğuz’a mesaj olarak gönderdi. Azize Jülide hanımın yanına gelince, iyi olmadığını fark etti. Jülide olanları anlattı adres yazılı kağıdı Azize ye verdi çantayı gösterdi torunumu kurtar derken bayıldı.

Ambulans geldi ve Jülide hanım ambulansla hastaneye gitti. Jülide telefonundan adam aradı ve 20 dakikası olduğunu söyledi. Azize de hemen adrese gitti, giderken elinde çanta vardı. Adrese gittiğinde çanta yoktu. Oğuz yemekteyken birini arayacaktı telefonun kapanmış olduğunu gördü. Açınca da teyzesinden gelen mesajı gördü ve hemen kalkıp oradan ayrıldı Oğuz.

Ali ise yolda Aysel teyzesini gördü seslendi ama sesini duyuramadı. Kılıç da arkadan gelerek Ali’nin ağzını kapatıp kaçırdı. Vicdansız herif.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 372. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 25 Eylül 2018 Salı” üzerine 42 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  K Azeri ablam teşekkuller ablam iyki varsyn

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler Gözelim.Çok gözel.Allah evlatlarini korusun,canim benim.

 3. xanim dedi ki:

  k azeri ablam soylediyin icin tesekkur ederim birtanem gozel ablam canim benim tesekkur ederim kizinin hakkinda en hayirlisi olsun insallah basarilari daimi olsun canim benim sizi cokkkk seviyorum allah rahatlik versin tatli ruyalar

 4. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar K Azeri ablam 3 şubatmi kucuk oglumda 6 şubat cok iymiş
  Hanimcim uzulme bitanem rabbim hakkynda hayirlisini versin benimde kizim 3 sene sinava gitdi ama kazanamady şimdi kiz gelinlere elbiseler yapyor kac makineyi yonetyor demek istedigim ne iş yapsanda severek yapsan mutluka başarylara sayip olujaksyn canim benim

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Hiç bir sakincasi yok,Xanimcim,dogum günüm 3 $ubat.

 6. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim ablam benim haklisin sag olasin birtanem rabbimden sana uzun omur can sagliki arzu ederim bi sakincasi yoksa dogum gunun ne zaman

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Xanim kizim ûzûlme,haminin universite okumasi $art deyil,asl sevdiyin i$le me$gul olmakdi.

 8. Gozel dedi ki:

  Gunelcim teşekkuller canim mutlu zamanlaryn olsun

 9. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim sag olasin ve aslim icin tum dediylerine katiliyorum bende bazen uzuluyorum keski bende universty okuyum diye neyse aslim icin en hayirlisi olsun insallah kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 10. xanim dedi ki:

  gunelcim canim benim hali dokuma isi fena diyil simdi derse gidiyorum guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim allaha emanet ol :))

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Gözelim ben de sizi çok seviyorum canim benim. Xanim kizim,sen de hep iyi ol. Aslim kazandigin halde gede bilmemene çok üzûldüm canim.Ama o kadar universiteler okuyub da heç bir $ey beceremeyenler var ki,sana ma$allah canim.Ba$arilarin bol olsun,hastalarina da allah $ifa versin.Kendine de zaman ayirmayi unutma canim benim.

 12. Günel. ❤️❤️XANIM ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar❤️XANIM ABLA❤️GÖZEL ABLA❤️VE DİZİBİLGİ TV SEYFESİN GÖZEL DOSTLARI NASILSINIZ HER ZAMAN İYİ OLUN MUTLU OLUN❤️XANIM ABLA❤️NASILSINIZ HALI İŞLERİNİZ NASILDI BÜTÜN İŞLERİNİZE ❤️MELEKLER❤️IŞIK SALSIN YORULMAYASINIZ SAĞ OLUN VAR OLUN MUTLU OLUN SİZİ ÇOK SEVİREM

 13. xanim dedi ki:

  gunelcim hos geldin nasilsin guzel dileylerine amin diyorum seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

 14. xanim dedi ki:

  gozel ablam iyil olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende cok iyim sag olasin birtanem kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

 15. Gozel dedi ki:

  Seher abla,KAzeri abla mutlu gunler sizi sevyom ablalarym benim

 16. Gozel dedi ki:

  Aslim hastalaryna gecmiş olsun acil şifalar dileyorum buarada anaannen nasyl iymi işlerinde kolay gelsin canim

  Hanimcim iyim kuzum sen nasylsin bitanem hep iy ve hep mutlu ol canim benim

 17. Günel ❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Ve Dostlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Yeni Gününüz Hayırlı Olsun❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️NASILSINIZ HER ZAMAN MUTLU OLUN ELLERİNİZE SAĞLIK GÖZEL HEKAYEYE SÖZLERİNİZLE GÖZELİK BEKŞ ETMİSİNİZ İŞLERİNİZ ÇOK OLUR YORULMAYASINIZ ALLAH KÜVENİZİ BOL ETSİN GÖZEL ANALİZLER BİZLERE BEKŞ EDESİNİZ SİZİ ÇOK SEVİREM❤️DİZİBİLGİ TV❤️SEYFESİ GÖZEL SEYFEDİ❤️DİZİHABERİ TV❤️SEYFESİN SEVDİYİMİZ KİMİ BU SEYFENİDE ÇOK SEVİRİZ VE DOSTLARINA DEYER VERİRİZ BİR BİRİMİZİ TANIMASAKDA KELBİMİZDE OLAN SÖZLER BİZİM AYNAMIZDI❤️❤️❤️❤️❤️MELEKLER❤️❤️DİZİBİLGİ TV SEYFESİN DOSTLARIN KORUSUN BÜTÜN MÜSELMAN DÖVLETLERİN KORUSUN❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️SAĞ OLUN VAR OLUN MUTLU OLUN HAYATINIZDA❤️AŞK❤️❤️SEVGİ❤️EKSİK OLMASIN

 18. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim senin isin cok kiyamam ben sana hastalarina cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim ve sana islerinde kolay gelsin basarilarin daimi olsun birtanem benim rabbim tum dileylerini dualarini kabul etsin amin allaha emanet ol

 19. aslı dedi ki:

  Bu arada Sehercim, daha önceki sayfalardan birinde bana soru sormuşsun zamanım olmadığı için cevaplayamamıştım. Şimdi o soruna cevap vereyim. Ben şuan evdeyim, evden çalışıyorum. öncesinde büyük bir giyim mağazasında satış danışmanı olarak çalıştım. Yöneticilik yapıyorum, iki hastam var onlara bakıyorum, kursa gideceğim ama saatlerini ayarlamaya çalışıyorum şuan bahçe işlerimiz çok fazla onları halletmeye çalışıyorum. Burada sizlerleyim. Uyumak için bir yada iki saatlik zamanım oluyor o kadar yoğunum anlayacağın. Böyle işte güzel arkadaşım görüşürüz ben şimdi bir kaç işimi halletmek için gidiyorum görüşürüz. Akşama yemekli misafirim var hazırlık yapacağım. Arada gelirim herkese iyi sohbetler.

  1. aslı dedi ki:

   unuttum edebiyat ile ilgim ise Ankara Gazi Fen edebiyat bölümünü kazanmıştım ama gidemedim o zamanın şartları ama kendimi geliştirmek için çok kursa katıldım sertifikalarım belgelerim var. kendime ait şiirlerim var. Yazmayı seviyorum 🙂

  2. Seher dedi ki:

   Canım benim belli zaten çok zeki akıllı ve çalışkan olduğun rabbim nasip eder inşallah okumak istedigin yerleri şartlar isde kimi var şartları müsait olur okumaz kimside senin gibi şartlar zorlar.hayirlisi teşekkür ederim bir tanem nur tanem.

 20. xanim dedi ki:

  merhaba k azeri ablam canim benim nasilsin gunun nasil geciyor seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

 21. xanim dedi ki:

  aslim diger sayfada yorumunu okudum canim arkadasim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende cok iyim sag olasin birtanem ve evet soylediklerine katiliyorum haklisin ve bende omeri zehraya cok ozledim ya eski bolumlerin analizlerini hala okuyorum izliyorum benim birtanem guzel yurekli arkadasim benim cok opuyorum seni dualarim hep seninlen :):)

  1. aslı dedi ki:

   Sağ ol canım sende hep iyi ol. teşekkür ederim.

 22. xanim dedi ki:

  seher ablacim canim benim cok haklisin ve guzel sozlerin icin sag ol var ol birtanem kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

 23. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar.Aslim ellerine saglik canim.Azize i$e alindigi zaman her $eyi,oglunun oldugunu bele Jülide hanima söyleseydi gerek.Kilicin,onun nerede i$lediyini bildiyi için.Bu Kilic da tipki Yener.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, evet kılıç Yener gibi hatta ondan daha kötü. Azize Jülide ye neden oğlundan bahsetmedi anlayabilmiş değilim. Söyleseydi şimdi Kılıç böyle başına bela olmazdı.

 24. xanim dedi ki:

  gunaydin seher ablacim nasilsin gunun nasil geciyor aslimin yazdiklari hep muhtesem oluyor cok deyerli benim icin diziyi izlemesemde buradan analizden okuyorum ve buradaki deyerli arkadaslarim icin buradayim ben buradaki her kesin fikirlerine sayqi duyuyorum seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

  1. Seher dedi ki:

   Elbette kızım saygı ve sevgi olmazsa olmazimiz.zevkler ve renkler tartışılmaz.bende seni çok seviyorum naif içi bir serçe kadar titreyen xanim var ol nur ol bahtım hep güzel olsun inşlh

 25. peri dedi ki:

  Aslıcım eline sağlık,çok teşakkurlar,bu bolum olaylı geçmiş,annaşılan bu para koparma azizenin uzerine kalacak.ban fragmanlarıda izlamiyorum boylesi daha iyi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, desene bütün gelişmeleri benden, buradan öğreneceksin ne güzel sana kolay gelsin görüşürüz.

 26. Seher dedi ki:

  Hayırlı sabahlar güzel insanlar hepinize sağlık sıhhat mutlu musmutlu günler diliyorum.asli çok teşekkür ederim gene çok güzel olmuş yüreğine saglik.bencede Koray gitmeyecek çünkü sanki bir şey olacakta kalacağım gibi dedi.şu Tarık bencede Aziziye can simiti olacak.bir yorumda gördüm oguzda amma gaddarmiş Ömer Zehra içeri girince içi titredi oğuz azizeyi içeri attırdı demiş.evet aslı senin Paşa’nın içi titredi Zehra içeri girince ama aşık olmuştu.deliye döndü,ama oğuz aşık değil şu an ve kötü biliyor azizeyi,Ömer’in de o arkadaş zehrayi depoya kilitledigini unutmuş olmalı.ee çok konuştum gene ama söylemeden edemeyeceğim evet tekrar izliyoruz ama olsun genede seviyorum birde bunların aşkını gorelim.askla kalın arkadaşlarım

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar Sehercim,
   güzel dileklerin için teşekkürler canım. Bilmukabele.
   Koray dizide kalacak gibi bakalım ne olacakta kalacak?
   Tarık Demir’in yerine geliyor. önceki sezonun farklı oyuncularla tekrarı demiştik ya, işte ordan yola çıkarak Tarık Oğuz’ Demir’in Ömer’e yardım ettiği gibi yardım edecek.
   Tek fark önceki sezonlardan ders çıkarmış olmaları.
   Şöyle ki, Ömer’i gece gündüz takım elbise ile oturtanlar, Oğuz’a artık işe giderken takım elbise giydiriyorlar.
   Ah bana paşa deme özledim keratayı. Bende alışmaya çalışıyorum Oğuz’a.

 27. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam hos geldin biz cok iyiz sen nasilsin sohbet kardesim nasil seni cokkkk seviyorum sanada ailenen mutlu neseli gunler dilerim

 28. Gozel dedi ki:

  Gunaydynlar canlarym nasylsynyz mutlu ugurly gunler
  Aslim canim benim cok cok teşekkuller cok guzel olmuş eline saglyk birtanem sinirim korayda diziden gitmeye hazirlanyor.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, Koray şirketten ayrılıyor yerine Tarık geliyor. Tarık gelince belki kal der Koray’a yada mahallede Salim amcanın yanına gider bilmiyorum izleyip göreceğiz.

 29. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam canim benim nasilsin gunun nasil geciyor seni cokkkk seviyorum senin polat amcamin ellerinizden opuyorum ailenen mutlu saglikli gunler dilerim

 30. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim analiz cok cok guzel olmus eline yureyine saglik birtanem bu kadin kilic kadar kotu aliyi kandirip kacirdilar rabbim boyle pislik insanlardan korusun bencede selin babasindan dayak yedi bence analizi okuyunca korayin veda dediya duyqulandim ya bencede bi sey cikicak koray gitmiycek analize bayildim allah razi olsun senden seni cokkkk seviyorum bu gunde islerin cok qaliba islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, teşekkür ederim. eskiler kızlar için anasına bak kızını al, kenarına bak bezini al derlerdi. Kılıç içinde herhalde oğluna bak anasını al demek gerek. anası kılıklı kılıç 🙂
   her ikisi de kötü. Amin canım böyle kötü insanlardan Rabbim korusun herkesi.
   Bakalım Selin kimden dayak yedi canı çok yanmış, üzgündü, saklamaya çalışması da üzücü. Oğuz fark etmedi bile.
   Koray kalır gibi şirkette olmaz ise Salim amcanın yanında işe devam eder.
   Bugünde işlerim var ama iş başı yapmadan sizle sohbet etmek istedim.

 31. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın Aslıcım.Yine her zaman olduğu gibi bu günün işini yarına bırakmadın.Eline sağlık. Oğuzla Azizenin de gözleri konuşmağa başlıyor galiba.Ama bence gözlerin ne söyledigini hele kendileri de anlamıyor.Onlar anladıkta biz de anlarız.sana uğurlar.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, geç de olsa dizi başlamadan yetiştirdim çok şükür. Azize ile Oğuz’un gözleri konuşmadan bakışıyorlar ama ben etkilenmiyorum aksine her nedense onlar öyle baktıkça korkuyorum. Oğuz çok sert bakıyor. Azize’nin de gözleri yeşil ve yeşil renk beni ürkütüyor nedenini bilmiyorum ama ürküyorum. şuan benim onların gözlerinden anladığım korku.

   1. Seher dedi ki:

    Aslicim Azize in korkması normal degilmi.azize birde emir için korkuyor sığınacak bir limanı yok hiç bir güvencesi yok.oguz azizeyi hırsız biliyor oğuz konaktan çıkınca kız rahat bir nefes alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.