Adını Sen Koy 3. Sezon 370. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 21 Eylül 2018 Cuma

Burak 22 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Azize’nin oğlu Ali, Aslında Ömer ile Zehra’nın oğlu Emir. Kılıç’ın, annen ev kirasını ödemez ise hapse girecek, onu ancak sen kurtarabilirsin diyerek kandırması sonucu, Ali gece vakti konağa bir hırsız gibi kamyonun arkasına binerek görünmeden konağa girdi.  Sonrada konağın arkasına geçip açık balkon kapısından içeri ölen anne ve babasının odasına ki şu an da o oda Jülide’nin odası bu odaya girdi.

Bütün bunları Kılıç, Ali ye söyledi öyle gönderdi konağa. Ali de yaptı. Odaya girince, yatağın üzerinde bir kutu ve o kutunu içerisinde Ömer ile Zehra’nın resmi, Zehra’nın kolyesi, Emir’in bebeklik resmi, patiği vardı.

Ali o kutunun içinden annesi Zehra’nın kolyesini aldı. Oğuz da bir ses mi duydu ne olduysa odaya girdi. Ancak Ali dolabın yanına saklandığı için Oğuz Ali yi göremedi.

Oğuz’a telefon geldi. 5 yaşlarında iki çocuk otopsi yapılacakmış. Emir’in doğum izi ile boynundaki benini sordu Oğuz da söyledi ve ekledi Emir yaşıyor, ölüler arasında aramayın. Sonra da kendi kendine seni bulacağım, sağ salim babanın evine geleceksin Emir dedi. Bunları söylerken Ali de dolabın köşesinde saklanıyordu.

Kaderin işine bakın ki, Ali yani Emir babasının evine hırsız gibi bir gece vakti giriyor, anne ve babasının odasına girip annesinin kolyesini alıp kaçıyor. O kolyenin içinde Ömer ile Zehra’nın resmi var. Kim bilir bir zamanlar Zehra’nın da gerçek anne ve babasının resmi vardı. Ömer araştırdı ve Zehra’nın gerçek babasını buldu. Çünkü; Ömer bulmak istiyordu kısmet olmadı.  Sonra da Zehra kendi resmi ile Ömer’in resmini yan yana koymuş olabilir. Belki de kazadan sonra resimleri Jülide de koymuş olabilir. Birlikte yan yana dursunlar hiç ayrılmasınlar diye yapmış olabilir.

Kılıç da dışarda Ali yi bekliyordu. Uzunca bir süre Ali gelmeyince yakalandı sandı. Azize’nin işten atılmasını istediği için bu Kılıç’ın işine yarayacaktı ama olmadı Ali geldi. Birlikte mahalleye taksi ile gittiler. Ali kolyeden bahsetmemişti. Kılıç da bir şey alamadığını düşünüyordu ki cebinden sarkan kolyeyi gördü ve Ali den kolyeyi zorla aldı.

Kılıç’a telefon gelince kolyeyi cebine koydu, Ali de bir fırsatını bulur bulmaz kolyeyi alıp koşarak kaçtı. Azize yi gören Kılıç Ali’nin peşinden gidemedi. Kolye de Ali de kaldı.

Ali ile annesi eve varınca, Azize Ali’nin üzerini değişti. Ali de izinsiz bir şey alınca dediğinde, Azize hırsızlık yapmış olursun. Allah hırsızları sevmez. Peşine de polis takılır dedi Ali korktu.

Gece bitip sabah olunca da Jülide kutuyu yerleştiriyordu ki kolyeyi göremedi her yere baktı bulamadı. Hediye ablaya sordu ve kahvaltı için salona geçtiler. Kahvaltı da Oğuz teyzesinin dalgın halinden nesi olduğunu sordu. Jülide de kolyenin kayıp olduğunu, bulamadığını söyledi. Asya da geldi masaya ona da sordu Jülide.

Asya da ben ne yapayım eski kolyeyi dedi. Anneannesine karşı çok asabi Asya.

Azize oğlunu evde tek başına bırakmak istemediği için Aysel’i aradı. Aysel’in hastası varmış hemen gelemiyor, hastanedeki işi bitince gelecekmiş. Azize konağa gidince kahvaltı servisine yardım etti. Jülide de kolyeden bahsedince, Hediye abla birlikte ararız dedi. o an elindekini düşürecekmiş gibi oldu Azize.

Daha sonrasında birlikte aradılar bulamadılar. Azize ye kolyenin resmini gösterdi Jülide.

Ali de evde uyuyordu. Annesi ona zeytin ekmek koymuş kahvaltı da yesin diye uyanıp onları görünce mutlu oldu Ali. Dünya tatlısı bir çocuk bu Aliş 🙂

Dün gece yaşadıklarını düşündü ve kolyeyi yatağın altına saklamış çıkarıp baktı kendi öz anne ve babası olduğunu bilmeden. Kılıç da kapıyı çaldı. O an Ali ses çıkarmadı. Aysel hanım ile dayısı geldi ve Kılıç da kaçtı. Ali Aysel’e kapıyı açtı.

Ali de isteyerek çalmadım diyerek Aysel teyzesine görünmeden evden çıkıp bir yere gitti ve oraya kolyeyi gömdü. Sonrada ellerini açıp dua etti Ali. Kılıç da sürekli takip ettiği için Ali yi yakaladı kolyeyi gömdüğü yerden çıkardı. Azize yi arayarak hemen gelmesini istedi. İkna olsun diye de Ali yi telefonda annesi ile konuşturdu.

Konağa da Yıldız geldi. Kolyenin kaybolduğunu öğrenince, çalınmış olabilir, yeni gelen kızı benim gözüm hiç tutmadı dedi. Hediye ablada o öyle biri değil diyerek Azize yi korudu. Azize izin isteyip gidince de Yıldız Jülide Hanıma bu davranışı garip değil mi diyerek Azize yi kötüledi.

Oğuz da kapı önünde Azize den için üzerine fazla mı gittim diye düşünürken, Azize gitmek için kapının önünde bekleyen Oğuz beyden izin istedi ve Kılıç’ın dükkanına gitti Azize.

Kılıç kolyeyi göstererek, benim olmazsan oğlunun parmak izi üzerinde olan bu kolye polise gider diyerek Azize yi tehdit etti pislik herif. Azize de oğlumu eve götürüp geleyim diyerek oradan Ali ile ayrıldı. Eve vardıklarında Ali annesinden özür diledi. Kılıç abi annen ev kirasını ödemez ise hapse girecek dedi ondan diyerek, yine beni sevecek misin? diye sordu.

Annesi de sevmez olur muyum, seni ömrümün sonuna kadar seveceğim bal yanaklım diyerek öperek sarıldı Alişine. Aysel hanım bir kere daha geldi Alişin yanında kaldı ve Azize tekrardan Kılıç’ın dükkanına gitti. Yıldız da Azize yi Oğuza kötüledi.

Kılıç niyeti bozmuş ama Azize ona istediğini vermedi. Dükkan da duran sopayı Kılıç’ın ensesine vurdu yere düştü Kılıç ve Azize de hemen kolyeyi alarak oradan uzaklaştı. Taksiye binip konağa gitti. Kimselere görünmeden kolyeyi kutuya koymak isterken Oğuz odaya gelince Azize Oğuz’a yakalandı elinde kolye ile bakalım nasıl bir konuşma geçecek aralarında?

BAL SAKLIYOR

Öncesi çok önemli
Sonrası için,
Bir bakmışsın kış olmuş
Baharlar gelmez niçin ?
Sabır çizdim resmini 
Güneş yaptım 
Ay yaptım 
Sakladım hep ismini
Ben çiçeğim sen balsın
Peşinden koştuğum halde
Burada günler geçmiyor 
Dikeni battığı halde 
Gül dikene küsmüyor

Seveni yaktığı halde
Kor oluyor sönmüyor 
Acıyı tattığı halde 
Her çiçek bal saklıyor

Deniz SEKİ

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 370. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 21 Eylül 2018 Cuma” üzerine 183 yorum

 1. Betül dedi ki:

  Yok abi kendi hastalığım la ilgili tedaviye yeniden başlayacağım daha önce ki gibi olur diye korkuyorum neyse özel sorunlarimla bunlatmak istemem ir abi sorduğun için cevap vermek istedim

  1. aslı dedi ki:

   Herşeyin güzel vede iyi olacağına inanarak tedavine başla canım, iyi olacak inşallah.
   fragmanı merak eden arkadaşlar yeni sayfada fragman

 2. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim hep iyi mutlu ol sag olasin guzel sozlerin icin zorda olsa kendim oyrenmeyi cok istiyorum oyrenicem insallah iyiki varsin sana islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun

 3. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim hep iyi mutlu ol sag olasin guzel sozlerin icin zorda olsa kendim oyrenmeyi cok istiyorum oyrenicem insallah iyiki varsin

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim Xanim kizim hep iyi ol canim.Qaliba hali dokumada bir az zorlaniyorsun,hepsi zamanla dûzelicek,yeter ki sen iste.

 5. xanim dedi ki:

  ir abim hos geldin nasilsin ailenen mutlu neseli haftalar dilerim

  1. iR dedi ki:

   Tesekkurler xanim.

 6. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim biz iyiz sen nasilsin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli haftalar dilerim :):)

 7. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba İR.Esteğfurullah, Allah korusun pesərcun.Ben de burayı hal-hatır köşesi bulmuyorum.Sadece soxenhaye şoma ke mən bəraye do-se nefer (esmhayeşun nevisende bud)be inca miyayəm,məra mükəddər kərd. Salxordegi işte mesle bəççe şodəm galiba.Narahət kərdəm əgər bebəxşid.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirlh gûnler her kese. Nasilsiniz arkada$lar? Hanim abla herden olur,zaten her $ey insan içindi hastalik bele. Te$ekkür ederim Amin.Allah her kesin kar$isina emeli saleh insan çikarsin.Sizin torunlarla birlikte canim ablam,Polat amcaya selamlar Betülcüm nasilsin? Biliyorum canim qripden diyil,bu bir $akaydi. RADA ho$ geldin kiz. Sen hakikatan sitenin ne$esisin.

 9. xanim dedi ki:

  betulum canim benim hos geldin nasilsin nasil oldun pericim sen nasilsin sizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu haftalar dilerim :):)

 10. iR dedi ki:

  G S arkadas merheba esinede sizede teskkur ederiz ,gulmek gozel guldure bildiysek mutlu oluruz ,ne kavgalar gormus bu site ,her zaman glin ,sitenin hatunu hanim abla nasilsiniz ?sitem edersin sakat kalirim allah korsun ,okumadim diyil sen biliyorsun daha ilk sezondan hal hatir benlik diyil yani burasini hal hatir kosesi bulmuyorum hem yasim gecmis hemde erkek olduum icin benim bayanlarla hal hatir sormam dogru diyil biliyorsun bizim kulturumuz boyle ,yaani ma ba xanumha hal o ehval nemikonim ,be bexsid ,veli soma bozorg maiid tu sere ma ja darid,rada sende hos geldin betul sende hos geldin neden depresyondasin ? Allah korusun kayip falan mi var? Burani biliyorsun her hastaya ilac gibi gelir ,depresyon icin cok iyi gelir bagirib cagirinca tum ehval ruhiyen acilir sen en iyisi ya burada yada dogaya cik avazinin geldigi kadar yuksek sesle bagir ,saka yapmiyorum ha , gozel sen nasilsin?kirilmadin insallah ,baskalari onemli diyil dedikde kendi oz arkadaslarimi demedim ,baksaniz onceki yorumda oyle yazmisim ,buraya keni arkadaslarimiz gormek icin geliyoruz demisim , ama ben o kisiyi taniyorum gecen kis burada bi kavga cikmisdi burada birilerini karalamisdi o adam simdi isim degisdirib firsat kovalamis intikam aliyormus gibi yapiyor ama o kavganin benimle bi ilgisi yok ,bu fesli gecelim ,bu siteler aslinda yorum istiyorlarsa elistiri yapilmasini istiyorlar ,elistirinin kimseye zarari yok aksine her bir seyin her nir kesin gelismesinde cok onemli bi unsur,hatalari bulub duzeltmenin en yakin yolu elistiri , istemezsek elistiri yapmayiz ,sevdigimizden yapiyoruz elistiriyi ,diziyi sevdigimizden ,ama bu sezon izlemiyorum .

  1. Anonim dedi ki:

   YAZMAYACAKTİM CEVAP HAKKİ DOGDUGU İCİN YAZİYORUM YAZİLAN YORUMLARİ OKUYORDUM AMA DUNE GELENE KADAR YAZMADİM BEN SİZİN GECEN YİLKİ KAVGANİZİ BİLMİYORUM KİM KİMİ KARALADİYSA BEN O KİSİ DEGİLİM ALLAHİM SAHİT BUNA KAFANİZDAN SENARYO YAZMAYİN LUTFEN GUNAHİMİ BOSUNA ALMAYİN DERİM,..

 11. peri dedi ki:

  Merhaba ask ailesi,burda ne olmuş boyle,eski arkadaşlari gormak çok guzel,bana ömercilar ile zehracilerin tatlı atışmalarını hatırlattı,betulun dediği gibi bizim iki senedir şimdide uç oldu eleştirdiğimiz şey senaryo,kimsenin darilib gucenmesinede gerek yok çunku asıl muhattab olanlar bi turlu seyirciyi umursamadılar,neyse,her kasa iyi haftalar diliyorum.

 12. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba Rada hoş geldin.sen nasılsın.Ömere odun deye-deye odun dalısıca gitdi,sonra da diziden gitdi.
  Özgür hanım çok teşekkür ederim.
  Aslıcım sen tekce gözlerinle degil,yüreginle de görüyorsun.Hepiniz Allaha emanet olun.

 13. Betül dedi ki:

  Selam arkadaşlar hayır grip için değildi di depresyon daydim dahada giridim sizi böyle gorunce sitenin hali ne böyle birbirinize girmisisinz arkadaşım biz oyunculara laf etmiyoruz ki senaryoyu eleştiriyoruz giden oyuncular la birlikte senaryoyu da degistirseydi di mesele yoktu bunu söylemek istedik sadece o kadar

 14. Gozel dedi ki:

  G S kadinlarmi geveze erkekler ne onda.kadinlar her şeye duygusal davranar erkekler prinsipine gore.ay af edersiniz şimdide kadin erkek kavgasimi ben susdum

 15. xanim dedi ki:

  seher ablacim birtanem nasilsin guzel duana amin diyorum bende seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu haftalar gunler dilerim :):)

  1. Özgür dedi ki:

   İyi günler ben teşekkür ederim asıl sevgimle musmutlu Zamanlarrrr

 16. xanim dedi ki:

  ozgur teyzosum canim benim nasilsin gunun nasil geciyor guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu haftalar gunler dilerim ellerinden opuyorum hep kalbimdesin :):)

 17. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim benim fragmana bende bakmistim anlatdigin icin cok tesekkur ederim allah razi olsun ben seni cok iyi anliyorum islerin cok oluyor sana kolay gelsin senin hep iyi mutlu olman bana yeter canin sag olsun rabbim yardimcin olsun basarilarin daimi olsun :):)

 18. ÖzgürAslı'cım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNCE OLSUN…. BİRBİRİNDEN GÜZEL ANALİZLERİ YAZMA FIRSATI AŞKI VERSİN RABB’İM SANA SEVGİMLE UYUMLU ANLAYIŞLI GÜZEL İNSAN BUSE SANA MUCK MUCK MUCK KALPLERDE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 19. ÖZGÜR HANIM ABLA dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNCE OLSUN…. HOŞ BULDUM TEŞEKKÜRLER SEVGİMLE KALIN BAZEN HER YORUMU OKUMUYORUM ADIM GEÇİP GÖRMEDİĞİMDE SİZLERDEN ÖZÜR DİLERİM CEVAP YAZMADIĞIM İÇİN SEVGİMLE KALIN

  1. GOZEL KARDEŞİM dedi ki:

   HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM EVET DÜN PAZARDI BIRDE NE KADAR DİKKAT ETSEM ESKİ SAYFALARA YAZIYORUM BAZEN KARDEŞİM SENİ VE TATLI YORUMLARINI SEVİYORUM OĞLUŞUNLA, SEVDİKLERINLE ALLAH ‘A EMANET OL KARDEŞİM BUSE SANA MUCK MUCK MUCK KALPLERDE
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Gozel dedi ki:

    Teşekkuller canim ablam bende senin yorumlaryny hep aryyorum seni cok ama cok sevyorum canym ablacim guce gonlune kurban olurum sevgilerimle

    1. Özgür dedi ki:

     ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 20. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNÜZCE OLSUN YORUMUMU OKUYANLAR…
  VE DİZİ TARTIŞMASI….
  BEN ÇOÇUKLARIM (((BENİ BÖYLE SEV))) İZLERKEN BU DİZİ HASTASI OLDUM NE ZAMAN GÖRSEM REKRARINI İZLERİM TÜM BOLUMLERİNİ NETTEN TEKRAR İZLEDİM…. İZLERKEN ADINI SEN KOY FRAGMANI İLGİMİ ÇEKİNCE BAŞLADIM İZLEMEYE ZEHOM İLK ORDA TANIDIM VE AİLE FERDİ GİBİ BAĞLANDIM… SENİ TERK EDEN AİLE FERDİ NASIL ÜZERSE HÜSRANIMDA ÖYLE OLDU ŞİMDİ GEŞMİŞTE KALDI İYİ GÖTU BEN YENİ OYUNCULARLA HELEDE ALİ EMİR’LE DİZİYE DEVAM BİR SÜRÜ İNSANIN BU ZAMANDA EKMEK KAPISI HER DÜŞÜNCEYE SAYGIM VAR… SEVGİLERİMLE

 21. Seher dedi ki:

  Herkese bir pazartesi sabahından hayırlı sabahlar canlar güne bismillah rabbim herkesi hayirlarla karsilastirsin.aslim radam gozelim xanim K anım özgür sinirli hepinizi çok seviyorum sınırlı senide sevdik canım bende yeniyim senin adını sevmedim sinirlenmek bize yakışmaz tabiki de herkes fikrini söyler aslım ne güzel yazmış kalemi güzel kızım benim.

 22. Şirinkızım dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE MUSMUTLU ZAMANLAR BUSE SANA MUCK MUCK MUCK KALPLERDE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 23. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim benim nasilsin ben elimi birakma dizisine bakamadim ben kacirdim yine seni cokkkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu haftalar gunler dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım ben izledim, kısa özet geçeyim, Azra, yine suçlu oldu. babaanne için sürpriz doğum günü düzenlendi evde ve bunu Cenk organize etti. niyeti herkesi bir araya getirip Azra yı zor durumda bırakmaktı. başardı da cansu ile olan resmini babaannesine verdi bunu bilmeyen babaanne Cenk ile Azra’nın konuşmasından ve Sumrunun da yalan yanlış konuşmasından fenalaştı bayıldı. Evin gelini de Azra yı kapı dışarı etti. Ve babaanne ameliyat olacak bunu saklıyor ailesinden kısaca böyle canım. biliyorum söz verdim analiz için ama çok işim olunca yazamadım ama sözüm söz işlerimi bir yoluna koyayım onu da yazacağım canım.

   1. Seher dedi ki:

    Canım izlemedigim sadece fragmanını gördüğüm diziyi sen yazınca izlemiş kadar oluyorum.aslim ayıp olmazsa kızım çalisiyormusun ben tam kimseyi tanımadığım için edebiyatci gibisin ve bana yabancı gelmiyor bu

 24. xanim dedi ki:

  gunaydin radam canim benim ben cok iyim sag olasin canim arkadasim sen nasilsin cok ozledim seni ayrica cok guldurdun beni allah yuzunu hep guldursun yorumlarini bile ozledim sitenin nesesisin ya birtanesin sen cocuklar nasil dersleri nasil gidiyor seni cokkkkk seviyorum ir abim geldi bende mutlu oldum ailenen mutlu neseli haftalar gunler dilerim :):)

 25. aslı dedi ki:

  Herkese günaydınlar, mutlu sabahlar, güzel bir hafta diliyorum herkese.
  Vay efendim vay kimleri görüyorum Radacım gelmiş hoş geldin kız, özlettin kendini. Sende Ir abiyi bekliyormuşsun. İyi ki geldin.

  Birazdan diğer yorumları da okuyup cevap yazacağım yeniden herkese günaydın 🙂

 26. Rada dedi ki:

  Bir haftadir izliyorum nazmiyenin finali yakin dizisini. Hala aklimda olan sorulara cevab bulmadim. Izlerken hic yabancilik cekmedim. Kadin dusmani nazmiye yine masum bir kizi parasini konusturan kervansurenlere yem etti. Yeni hikaye yeni senaryo dedi ama zehra omer alev yenerden uzaga gidemedi. Farkli yuzlerle yine ayni karakterleri yaratdi. Yaratdi ama cakma oldu. Azizeni sevdim ayni benim salak zehram gibi. Merd bir kiz. Kilici pisbiyik yenere benzetmeye calismis bi de eline tesbeh vermis cevirsin de yener olsun diye. Ama yilani yani yildizi tam tutdurmus ayni alev gibi soyad va parasini seviyor kervansurenin kendisini diyil. Bir de ukala asya var bogasim geliyor su kizi. Dizinin esas kervansureni oguz omerden farki yok mahkeme duvari surati ruhsuz soyuk birde ortak dilde konusuyorlar NE KADAR ISTIYORSUN? Vallah agzina bir tane patlatasim vardi. Tek farki omer gibi konusurken gozlerini bereltmiyor bagirmiyor hakaret etmiyor. Oguzun doktoruna soylemek lazim bu kervansurenler tesekkur etmeyi 2 seneye anca ogreniyorlar. Yapmacik aysel hala dizide hemende dayisiyla beraber. Allahtan yapmacik yegeni ipek yok. Canan su kiz hala mi evde? Yemek yapmayi ogrendimi acaba? Ogrenmediyse onu alan yandi.Cetin canini iyi kurtarmis sundan. Ama sofor Ejdere yazik. Nasilda canani gorunce eli ayagina dolasiyor? Digerleri kalsin sonraya yazmaktan yoruldum

  1. Gozel dedi ki:

   Illahi Radam cok haklysyn ayny karakderlerle dizi devam edyor ama bizim sevdiklerimiz yok.kiz odun diye diye gonderdin adami odunda olsa oguzdan daha iydi.cekemediniz gitdi garybym.sizin salakda alyp goturdi bizim yakyşyklymyzy

   1. aslı dedi ki:

    Olan bana oldu Ömersiz, paşasız kaldım

    1. Anonim dedi ki:

     Aynen bende oyle

     1. Gozel dedi ki:

      Nasil olduda anonim oldum ismimi yazdym bile

 27. Gozel dedi ki:

  Hoş geldim Radacim cok ozledim seni dizi başlady gitdi sen yoksun bizi hepden unutdun sandym.kayiplara karyşmaya iyije alyşdyn.cocuklar nasyllar sen nasylsyn bizde iyis Sohbetcim iyi cok şukur askerlige alyşdy konuşyorum selam soyluyor.allaha binde bir şukur askerligi iy gidyor

 28. Rada dedi ki:

  Gunaydinnnnnn
  Herkese hayirli ugurlu haftalar. Nasilsiniz arkadaslar? Ben sizi cok cok cok ozledim. Kusura bakmayin okullar yuzunden yogundum gelemiyorum uzun zamandir. Bi kac once siteye girdim bakiyorum erkan meric fotosu olan sayfasi disinda yeni sayfa gorunmuyor dedim allah allah ben yanlis mi geldim kimse yok burda. Kendimi issiz adada hissettim sizsiz.Dun tekrar denedim yine ayni. Aklima Aslinin lafi geldi hemen menu den ASK tiklayinca yeni sayfalari gordum buldum sizi. Simdide de kimden baslayim? Aslim analizlerin ayni muhtesemlikte tekce isimler farkli oldugu icin insana tuhaf geliyor sanki baska dizinin analizini okuyormus gibi. Hanim abla sen nasilsin? Polat amcanin oldugunu duymak guzel. Vay vay bizim coskulu sinirli Ir abimiz yine ortalikta firtina koparmis ama bensiz hic adil diyil bu. Savasa ben olmadan cikiyorsun. Eski Ir abini burda yeniden gormek guzel. Bunun icin sinirli arkadasa tesekkur etmek gerek seni sahalara dondurmus. Gozelim sen nasilsin cocuklar nasil? Sohbetden ne haber? Konusuyormusun gorusuyormusun nasilmis? Nasil gidiyormus askerliyi? Kiz Betul gecmis olsun seni bir grip mi uzaklastirdi bizden. Sen nazinin odunun uzerinden silindrle gecmis adamsin bi griple mi bas edemedin? K. Azeri Xanimcim siz nasilsiniz? Kiz Xanim hali dokumaya baslamissin hayirli olsun parmaklarin yorulmasin. Eli sopali Ayani gormedim nerde? Aramiza yeni arkadaslar katilmis hosgeldiniz. Bende bu gun baya hal hatir sordum. Gecelim esas konuya.

  1. aslı dedi ki:

   Yeniden günaydın canım. benim söylediğimi unutmamış iyi akıl etmişsin oradan girmeyi yoksa gidecektin yine, tekrardan hoş geldin. Evet isimler değişti dizi devam. Evet doğru dedin Sinirli arkadaşa bende teşekkür ederim sizleri geri getirdi. kendisi de gelir inşallah güzel arkadaş oluruz.

 29. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu neseli saglikli haftalar gunler dilerim

 30. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam canim benim nasilsin ailenen hayirli mutlu haftalar dilerim ablam ozgur teyzosum iyi

 31. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin polat amcam nasil abim cok iyi iyilesti isine gidiyor babamda o da iyilesti sayilir bu gun doktora gidicek barmagindan dikisleri acicak qaliba insallah bu gun hayirli haberler aliriz insallah cok mutluyum sendemi hali dokudun ne guzel ben cesneden azcik zorlaniyorum oyrenmek zor olucak ama insallah oyrenirim seni cokkkk seviyorum torununa basarilar dilerim senin ve polat amcamin ellerinizden opuyorum ailenen mutlu neseli haftalar dilerim

 32. Gozel Ozgur ablama dedi ki:

  Ozgur ablam bu gunler seni goremiyorum iysindir inşalla mutly sabahlar ablam

 33. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym hayirli haftalar mutlu sabahlar

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım

 34. Sinirli dedi ki:

  Arkadaşlar ben hepinizden çok özür diliyorum.verdigim rahatsızlıktan dolayı evet ben yazmadım hiç yorum yapmadım şimdiye kadar ama hep okudum ve çok hoşuma gidiyordu buradaki muhabbeti ben her zaman insanlar aynı fikirde olmaya bilir diye düşünüyorum düşündüm.kimseye hakaret etmedim etmemde.sadece yapılan hakarete cvb verdim ve laf dalaşına girdim girmemem gerekiyordu kişi kendinden bilirmiş demem lazımdı yapamadım.hata ettim ben anladım ki hem fikir yorum yapılmayınca hakarete uğrayacağım ve yazdıklarımı okuyorum bir tane şahsa ait hakaret etmemişim cvb niteliğinde cvb yazmışım akabinde terbiyesiz olmuşum.ve benim yeni arkadaş fasulyeden nimet bile ssyilmamisim ve bu kimse gayet terbiyeliymis öyle diyorsa öyledir.ama tekrar özür diliyorum anladım ki yeni arkadaş olunca pek bir kıymetimiz olmayacak o yüzden sizleri rahatsız etmeye gerek yok kesinlikle bir duygu sömürüsü değildir dediklerim .adlı vede diğer arkadaşlarım sizleri gerçekten görmeden tanımadan sevdim .aslı seni dürüstçe eski arkadaş olmanıza rağmen doğruya doğru dediğin için tebrik ederim kimse kimsenin iç halini bilmiyor burda.vede tepkiden aldın tekrar sizlere burda bu huzursuzluğu yaşattığım için üzgünüm iyi geceler bir kişi hariç iyi geceler

  1. Gozel dedi ki:

   Sinirli burada her kes fikrini soyleye bilir sen ozur dileme.biz rahatsyz dilis sinirli modundan cykynda gelin arkadaş olalyn her kes ayny fikirde olmaz taby her kesin fikrine saygylyyis.sen rahat ol allaha emanet olun

  2. aslı dedi ki:

   Günaydın Sinirli arkadaşım, özür dilemeni gerektirecek bir durum olmamasına karşın büyük bir yüreklilikle sen özür diledin. Herkes fikrini özgürce söyleyebilir, sen de söyledin. Ve sen kimseye rahatsızlık vermedin. Evet haklısın herkes her zaman aynı fikirde olmayabilir. olamaz da zaten.

   Sen kıymetlisin değerlisin. Sakın gidip de gelmemezlik yapma. Ben seni burada görmek istiyorum.

   Şunu da söylemek isterim ki, Ir abi bir Zehra cı, bende Ömer ciğim, hep aramızda bir atışma olur, ben Ömer’i severim. O zehra yı. ben Ömer’i överim, bazende Zehra yı o yüzden de bazen Ir abi beni anlayamaz, bunu da dile getirir.

   Bende sana teşekkür ederim, dediğim gibi bu bir veda olmasın lütfen seni burada görmek istiyorum. Evet ır abi ile eskiden beri tanışırız, o fikrini yazar, bende ve bazen anlaşamayız, sende fikrini yazdın yazmaya da devam et görüşürüz canım.

 35. Anonim dedi ki:

  Merhaba K.Azeri hastaymışsın.geçmiş olsun.Allah oğullarının karşısına salehe kızlar çıkarsın inşallah.Kendine dikkat et canım.
  Xanımcım hastaların iyileştimi? Biliyormusun ben de sen yaşlarda halı dokuyordum.tekniki mekteb vardı orada çeşniye bakıp dokuyorduk.masal gibi idi.ama bana tozlu iş olmaz dedi doktor.o yüzden devam etmedim.
  Seher, Günel, Özgür sizi de hoş gördük.Allah ne muradınız varsa versin inşallah. Hanım abla

  1. Gozel dedi ki:

   Ablam sende hali dokudunmi ne guzel benim asyl meslegim ol kac yil hali fabriginde çalyşdym taby tozli biraz cok inje iş allah yardamcysy olsun.iy geceler

 36. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba İR abi, Betul hoş geldiniz. nasılsın Betulcum geçmiş olsun.İR abi bizim yazıları okumadığı için hal-hatır sormuyorum.
  Merhaba Aslıcım nasılsın.yorğunsun biliyorum ve senin için ne yapa bilirim söyle yapıyım.Çok teşekkür ederin canım kızım bu kadar işin arasında yazdığın izah için.Bir soru daha olacak inş-h.Hoşca kal.
  Gözelcim sen nasılsın askerimiz nasıl.sağ-salim dönsün inş-h. selamlarımızı yetir.Biliyormusun torunum Türkmenistana gelmişti,yük gemisi ile.Kendisi denizcilik akademisinde okuyor.şehre enmedik diyor.işleri limanda imiş.sağ ol.

  1. Gozel dedi ki:

   Hanim ablacim iymisin amjam nasyl ayyy oylemi torununmi bu ulkede kaşka şehre gelseydi bende misafir alsaydym cok sevindim allah yardamçysy olsun zin acyklygyny versin.sag aman gezsin canym ablam evet askerim iy baş ustune salam ileterim teşekkul ederim ablam

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba günaydınlar ablacım, bir tatlı sitem var birilerine anlayan anlamıştır umarım 🙂

   Canım ablam benim, çok teşekkür ederim benim için ailem için dua etmen, varlığını buradan esirgememen benim için yeterli seni seviyorum ablacım.
   Canım ablam benim sen ne istersen sor ben gördüğüm zaman cevap yazarım. Polad amcama çok çok selam söyle görüşürüz.

 37. iR dedi ki:

  Pardon af edersin gozel sana diyildi ,sizinle yillarin hatiri var birileri yuzsuzluk etti ona cevap verdim terbiyesizliye dayanamam kendini nimetten sayan fasulyeye dedim .

  1. Gozel dedi ki:

   Teşekkuller abim size saygym sonsuz

  2. G.S dedi ki:

   Ir abi normalde eşim takipci bu siteyi eşim akşam gülüyordu, ne olduğunu sordum,dizi için birbirlerine girdiler dedi.birtane sınırlı çıktı ortalığa dedi,okudum.vede abi be kadınların geveze olduğu tezini çürüttünn be abi.

  3. Nilay dedi ki:

   Güzel kıvırmışsin yazdıklarını takdire şayan.

   1. Anonim dedi ki:

    Pardon bu yazdığım ır abiye cvb niteliğindeydi

    1. iR dedi ki:

     Nilay hanim tesekkur ederim ,elimden geldigi kadar ,begenmene sevindim ,her zaman bekleriz ,burasi her kese acik kendi eviniz gibi gelin.

     1. Nilay dedi ki:

      Ir abi kusura bakma dost aci söylermiş ben senin burda iki kişi önemli gerisi umrumda değil yazmışsın ya sonrada çevirdiğini için yazdım onu sana hak verdiğinden değil yani söylemek zorundaydım kusura bakma ve bence senin böyle bir polemiğe girmene gerek yoktu.çunki karşındaki sanırım bir bayandı.gerci anlayamadım da .sinirli.bir soru işareti bıraktı bende ,sana yakışan benim fikrim tmm bacım o senin fikrin bu benim fikrim diye kestirip atman lazımdı.hiç bir Allah’ın kulunada fasulyeden nimet saymış kendini denmez.oyaradanda bizi yaratandan Allah dizi beni ilgilendirmiyor siz eski hazeri seviyorsunuz o kişide azogu seviyor olabilir.abi bu benim fikrim.

      1. iR dedi ki:

       Nilay hanim bir daha tesekkur ederim, ben bir sey kivirdigim yok , en basta ben betula cevap yazdim ve o kisi alakasiz mudhile etti ve ben onu sakinlestirerek bu benim fikrim yazdim her kes ozgurce fikrini yaziyor dedim olay bitti sonradan asli olayi gurcaladi ve her zamanki gibi iki basli konusarak o sahis cevallendi ben asliya fikrimi yazdim o iyse hakarete gecdi bende siz benimcin onemli diyilsiz ben onceden yazdigim gibi ozarkadaslarimla konusmak icin geliyorum yazdim bunuda soyleyim burada senelerdir bi arada olanlari arkadas biliyoruz ama bazilariyla iletisim kurmuyoruz benim fikirlerine cevap yazdihim asli haric iki kisi var betul be rada onlarda baskasi merheba merheba kadar ,o yuzden yazdim onemli diyil ama saygida kusur olmamis simdiye kadar , o bayana bendedim senin bizim konusmamiza karismana gerek yokdu ama arkadas nerden gicik kapmissa saldiriya gecdi ,ama olay bitmis sayiyordum bitmemis anlasilan,o ki kaldi gozel ve hanim ablaya bizim aramizda merhaba merheba var en fazla hal hatir sormak var ,umarim bir daha okursun olayin nerden basladigini anlarsin insallah.

 38. K.Azeri. dedi ki:

  Seher hanim size de,her kese iyi geceler.Allaha rahatlik versin.

  1. Gozel dedi ki:

   K Azeri ablam iy geceler allah rahatlyk versin

 39. Gozel dedi ki:

  Ir abi biz ugrunda dilismi ben cok sevinmişdim Ir abi geldi diye

 40. Anonim dedi ki:

  Herkese iyi geceler arkadaşlar

  1. aslı dedi ki:

   Bu anonim benim uykulu yazınca isim yazmayı unutmuşum 🙂

 41. Seher dedi ki:

  Hayırlı geceleri arkadaşlar geceniz hayırlara vesile olsun inşlh gozelim xanim K azari aslım hepiniz Allah’a emanet olun

  1. Gozel dedi ki:

   Iy geceler Seher abla sana aşagyda yorum yazmyşdym

 42. K.Aze. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Aslicim.Iyi seyirler canim.Ben de bakiyorum $u an.

 43. IR dedi ki:

  yanlis diyil sizi hic ama hic anlamadim ne demek istiyorsunuz belkide farkli kulturlerin temsilcisiyiz o yuzdendir arkadasinda muhattap olmasina hic gerek yokdu cunku benim hic tarzim diyl sende biliyorsun genelde rada ve betul olduklari vakit yaziyorum onlarla paylasiyorum geride kalani beni ilgilendirmiyor ben betula yazdim nazmiyenin avukati ortaya atti kendini , kim emek veriyorsa versin canimzin istemediyini yemek zorundamiyiz , asagida yazmis kim biliyordu hazalin yarismaya katildigini ne biliyim bana bi tas corba yollamamis falan ben simdi gordum bi sey anlayamadim anlamakda istemiyorum prensipe girmiyorum ne ister oyle dusunur kiminse zekasinin sorumlusu diyilim . ama seni neden anlamadim hem oyle hem boyle beni acmiyor

  1. Sinirli dedi ki:

   Gene yanlış okumuşsunuz size değil bana bir tas çorba yollanıyor Hazal babamın kızı değil dedim ben Nazmiye in avukatiysam pardon siz kimin avukatısınız.ve ben size hakaret etmedim ve kendi yorumunuzu kendiniz çurutuyorsunuz normalde polemiğe de girmiyormuşsunuz.ne yani sizin yoruma katılmayıp kendi fikrimi söyleyince tşkr ederim avukatlığa terfi ettim olsun oda guzel

   1. iR dedi ki:

    Sizin bi sorununuz var ama benim elimden bi sey gelmez baska kapiya ,goze gelmek istorsunuz sanirim yazik ,arkadasiniz yok sanirim , burada bu kadar insan var en iyisi onlarla konusun ,gidin basimdan hic sizi cekecek halde diyilim.

    1. Sinirli dedi ki:

     Aynen sizede yazık abi geciniyorsunuz yazdıklarınızı bir mukabele diyorum vede ekliyorum terbiyesissiniz ve yapmayın bana cvb vermeyin sizin arkadaşınız çok herhalde bu sitedekiler hariç öteki arkadaşlarınızın yanına uğurlu yorum kimseyle de Allah’ıma şükürler olsun sorunum yok dürüstçe fikrimi yazdım tabii siz abi olunca sizin fikrinize katılmam gerektiğini bilmiyordum eh katilmayincDa abilerin ne kadar kibar olduklarinida öğrenmiş oluyoruz

     1. iR dedi ki:

      Zeytin yagi buna denilir ,,sen cevap yaziyorsun ben diyil bayan oldugun halde terbiyesizliye devam ediyorsun sorunun oldugu belli.

      1. Anonim dedi ki:

       Acıyorum size vede gülüyorum ben bayan olarak terbiyesiz ..siz ağır abi olarak bayanların içinde çokkk edeplidiniz bence yazdıklarınızı bir okuyun derim ayrıca siz hangi nimetdiniz acaba rabbimin hikmetinden sual olmazda ya sizi

  2. Nilay dedi ki:

   Arkadaşlar yeni fragman çıktımı gören varmı.merak ettim.

 44. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar Aslim iy seyirler canim

 45. aslı dedi ki:

  ve şimdi de elimi bırakma dizisini izliyorum izleyenlere de iyi seyirler diliyorum 🙂

 46. aslı dedi ki:

  Herkese İyi akşamlar, burada herkes fikrini özgürce söyleyebilir. Sinirli arkadaşımız da fikrini söyledi. Bende Ir abi de Seher de ve diğer bütün arkadaşlar.

  Sinirli arkadaşım biraz sakin 🙂 seni kimse üvey arkadaş olarak görmedi. Fikrini söylediğin için teşekkür ederim.
  Haklı olduğun noktalar var. Evet dizi yeni oyuncularla devam ediyor ve onların bir şansa ihtiyacı var. Ön yargılı olmadan devam etmek gerek.

  Ir abi sen beni yanlış mı anladın bilmiyorum ama ikimiz de aynı noktadayız. Dikkat edersen Yönetmen ve Yapım değişince her şey değişti yazdım. İlk 10 bölüm çok güzeldi. Birsel film gitti, Gül Güzelkaya gitti dizi bozuldu. En başında Erkan ve Hazal’ı bu diziye seçen Hilal Saral dı. O seçmeseydi onlar bu dizide olmayacaklardı.

  Olan oldu. Giden gitti. Şimdi Erkan’ın programda dediği gibi o da zaman buldukça ayrıldığı diziyi izleyecekmiş, bizde, bende izliyorum. izleyene de, izlemeyene de saygı duyuyorum.
  Netice de insanlar emek verip iş yapıyor para kazanıyorlar. Erkan ve Hazal yeni projelerinde başarılar dilerim izleyecekmiyim onları evet, Erkan ın dizisini bekliyorum. Adını Sen koyu da izleyeceğim.

 47. iR dedi ki:

  Konu senin ve benim tanmam diyil , siradan bi izleyiciyiz sonucda ,onlar once best modelken kitleye taninmislar ,kitle karsisina kamera karsisina cikmislar ve bu diziden oncede taniyanlari ve hayranlari olmus erkan kac filmde cekilmis biri hatta kurtlar vadisi pusu dizisinde cekilmis biri hazala gelince yarismalara katilmis biri memetali eebilin yarismasi falan , o yuzden onlar bu diziyi tanitti dizi onlari diyil. Dizi ve ya filmin en onemli simasi yonetmendir oyuncudan oyun alan yonetmendir yapimci onemli biri diyil ihtiyaclarikarsilamakdan baska bi gorevi yok yatirim yapar ve is gordurur ama hikayeyide oyuncuyuda yonelten adi ustunde yonetmen yani yoneten kisi o yuzden sevgi hanimdan nazmiyeden cok gul hocanin payi var eyerci hilal hanimin yardimiylada olsa ,sen bu sektorda calisdigini saniyordum yonetmenin ne oldugunu bilmen gerekirki , sevgi hanim 70bolumlere kadar yapimciydi nazmiye sadece hikaye yazariydi onunda 20-30bolum kadari ilk baslarda hazirdi sonrasi izleyicinin istegiyle devam ediyor gibiydi ,sonra nazmiye kendisi yapimci oldu nasil ihtiyaclari karsiliyordu gorduk ,elbisenen basla masata kadar arabadan yemeklere kadar cimriligini herkes gordu ,maas vermezsen oyuncu ruyasinda akrabalarinimi gormus ki devam etsin ,sozlesme sezon basinda bittiyine gore oyuncu devam edib etmesi anlasmaya bagli ,yapimci kadar oyuncunun dahakki var ,birde bu dizide senaryo kitligi vardi oyuncu heba oluyordu ,herkes ister farkli ve daha parlak projelerde kendini sinasin sonsuza kadar hikayeyi ozatmanin ne gerki var ,eyer hikaye gozelse ozleyici izlesin iste ha hazer ha baskasi ,bir tek buraya aldanmayin sosyal medyada kizilca kiyamet kopuyor , diziyi sevmiyorlar o kadar basit.

 48. aslı dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar..
  Sinirli ile Ir abi baya muhabbet etmişler. Aranıza girerek şunu söylemek isterim ki, Hazal bu dizide oynarken ona teklif gelip diziden yeni dizi için ayrılmasaydı Erkan da onun arkası sıra gitmeyecekti. Dizide onlarla birlikte devam edecek ve emir onların çocuğu olarak dünyaya gelecek bizde yeni serüvenlerini izleyecektik amma velakin Hazal Bir Umut Yeter dizisinden teklif alıp gidince Erkan da arkasından gitti. Ve yeni 3. sezona böyle bir dizi ortaya çıktı.

  Ve Ir abi, Nazmiye Yılmaz dizinin ilk bölümünden beri var. Proje ve Hikaye onun. Ayrıca Erkan ile Hazal’ı Hilal Saral bir araya getirdi onları seçen o. Gül Güzel Kaya sadece Yönetmen. Yapımcı da Nazmiye Yılmaz ve Yapım Sevgi Birsel di o zamanlar. Yönetmen ve yapım değişince her şeyde değişti.

  Ayrıca ben yarışmalardan tanımıyorum onları, ben bu dizi ile tanıdım bu dizi olmasaydı dikkati mi de çekmeyecekti açık ve net.

  1. Sinirli dedi ki:

   Aklın yolu bir aslicigim bende aynı şeyleri söylemek istedim ama kendimi ifade edemedim.birde neden ben fikrimi söyleyince üvey arkadaş oldum

   1. Seher dedi ki:

    Aslicim keşke yanımda olsaydın seni alnından bir opseydim.aynn sonuna kadar katılıyorum sınırlı in soyledikleride çok ta yanlış değil yani ha reytingleri düşük olabilir adamlar en azından cesaret gösterip böyle basrollerin nerdeyse baş tacı yapılmış bir diziyi oynamaya cesaret ettiler.ha olur veya olmaz ama en azından emek veriyorlar.hakli yani giden gitti kabullenelim artik

    1. aslı dedi ki:

     ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 49. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim rabbimden dilerim gunun hep guzel gecsin saglikin hep iyi olsun insallah benimde gunum cok guzel gecti yarin icinde cok mutluyum :):)

 50. K.Aze. dedi ki:

  Sag ol Xanimcim,iyi diyelim iyi olsun.Senin günün nasil geçdi?

 51. xanim dedi ki:

  k azeri ablam hayirli mutlu aksamlar gunun nasil gecti birtanem

 52. K.Aze. dedi ki:

  Te$ekkür ederim.

 53. K.Aze dedi ki:

  Iyi ak$amlar arkada$lar.Ir abi allah sizi güldürsün.Betülûn qrip yüzünden bu kadar siteye ugramamasi…

  1. iR dedi ki:

   Ya ne yapiyim betul gripim diye giremiyorum yazmis , sen deme bunca zaman gripmis o yozden yazmiyor , yuzunuz hep gulsun insallah.

 54. xanim dedi ki:

  ir abim hos geldin nasilsin ve evet bu diziyi nazmiyenin sacma senaryosuna hazal erkan icin katlandim olan oldu yollari acik olsun yeni projelerinde basarilar dilerim kendine cok iyi bak rabbim yardimcin olsun allaha emanet ol

  1. iR dedi ki:

   Tesekkurler.

 55. iR dedi ki:

  Ben anonim cikdim telefon yuzunden.

 56. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim sag olasin birtanem sende cok yorma kendini birtanem kendine cok dikkat et cok optum allaha emanet ol :):)

 57. Anonim dedi ki:

  Merheba beul , ya betul sen bunca zaman siteye ugramadin hepsi grip icinmiydi? Ne de zayifmissin,nazmiye hala oyrenemedi bu izleyici diziyi diyil hazeri izlemek icin destek veriyordu ,kendi bilir ceksin kime isterse izlets

  1. Sinirli dedi ki:

   İzleyenlerden var vede diziyi bırakıp daha çok para için gidenin arkasından ağlamaya hiç niyetim yok.vede yeter.hazerde haxer bikmadinixmi gittiler siz yeni sezonu sevmeye bilirsiniz ama sevenlerde var oguzu azizeyi sanki tüm iki sezon tekrar izlememişiz gibi birde oguzla azizeyi izleyelim bırakın artık ağlamayı izleyene saygı emek var ortada yenilerde emek çekiyor hazalla erkanı meşhur eden bize tanıtan nazmiye

   1. iR dedi ki:

    Kim neyi isterse izlemekde ozgurdur kimde fikri neyse yazmakda ozgurdur sinirlenmek icin sebep yok ,arkadasca konusmayla genel konusma farkli ,biz kendi oz arkadaslarimizla ayni fikirde oldugumuz icin ayni durumu konusuyoruz senin karismana gerek yokdu ,burasi genel ortam ozel konusmak olmaz dersen yine bu benim fikrim sinirle konusmaya gerek yok ,sonuc ortada ,reyting 39-76-64 bu size bir sey ifade ediyormu,ayrica baskalarinin sevilmesi sizi neden bu kadar ofkelendiriyor ,hazerin sevildigi ortada istersen kendini bi daha gozden gecir ,buraya dizi icin diyil arkadaslari gormek icin geliyoruz sizi birinci kez goruyoruz dizi sezon finaline gittigi zamanlarda da bizler burada arkadasca konusuruz.

    1. Sinirli dedi ki:

     Finalede gidebilir ayrıca omerle zehrayi bende seviyorum ve beğendiğim bölümlerin tekrarinida hala izliyorum rahatsız da değilim onların sevildiginden ben sadece yeni gelenlerinden bir şansı olduğunu düşünüyorum vede izliyorum ha finalede giderse gider yani en azından sırf muhalefet olsun diye yorum yapmamislardan olurum arkadaş olarak slm vermenizede bir şey dedigim yok ha birde çok tebrik ederim çok opjektiksiniz öz arkadaşlarınız bende dizinin ilk gününden beri burdayım sadece sessiz okuyuculardandim birde çifte standardı sevmeyenlerden adamlar gitti gitti

     1. Sinirli dedi ki:

      Ha birde yazılan yorumları iyi okuyun işinize geldiği gibi değil kimse kimseyi seviyor diye sinirlenmez hazalin dizisinin başladı buyurun izleyin

      1. iR dedi ki:

       Sen rahat ol hazalin yeterince fani oldugunu sizde biliyorsunuz bize gerek kalmamis sayfalar acilmis simdiden birinci yeri tutmuslar bile ,hatta soyle soyleyim alper saldiran ve esra bilgicin sayfasini bile basmislar ,o bakimdan hazal konusunda sen rahat ol,emek verenler konusunda yeni gelen oyunculara bir sey demedik onllar icin hayrli olur insallah hele hele ali coban derya hanim tugce hanim ve halit icin cok uzg7num 3 senedir emek veriyorlar cokda sevilmislerdi onlar icin yazik oldu ama dogru soylemegin emekle alakasi yok ,dizi izlenmedigi ve neden izlenmedigi ortada o ki kaldi hazalin taninmasina ilk once onlar moda yarismasinin galibilerdi ikincisi onlari bu diziye getiren gul gozel kayaydi nazmiye diyildi nazmiye o zamanlarda sadece senaryo yazariydi yapimcisida sevgi birseldi nazmiye geldi geleli dizi berbat hal aldi.

       1. Sinirli dedi ki:

        Kim biliyordu hazalin moda yarışmasında olduğunu kopye çekmeyi bence.ha hazalin yeni dizisinde birinci olmuş beye sonuncu olmuş benim çokta umrumda değil babamın kizida değil akşama bana bir taş çorbada gondermiyor.allah yolunu açık etsin.

 58. aslı dedi ki:

  Hanım ablacım bana sorduğun soruya cevap yazdım. şimdi kış için kömür geldi o yerleşecek, daha akşama yemek yapılacak daha bir dünya iş beni bekler ben gidiyorum görüşürüz 🙂

 59. xanim dedi ki:

  seher ablacim birtanem ne guzel o da benim kardesim sayilir rabbim tum dileklerini dualarini kabul etsin :):)

 60. xanim dedi ki:

  seher ablacim canim benim bende kendimi tanitiyorum adim xanim 1 eylulde 19 yasina girdim bekarim ailede iki cocukuz bir benim bide abim var azeriyim 10 yasindan namaz kiliyorum Kurani Kerim okuyorum ve bu yakinlarda hali dokuma kursuna gidiyorum boyle senide tanidigima cok mutlu oldum

  1. Seher dedi ki:

   Canım azerim benim sen benim kizimmişsin.benim küçük oğlumla yaşmişsin.

 61. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim ben cok iyim sen nasilsin birtanem sohbet kardesim hep iyi olsun selamimi iletirsin guldurdun beni yuzun hep gulsun keski yanimda olsaydin yardimina ihtiyacim var saglik olsun insallah oyrenirim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim islerinde kolay gelsin

 62. xanim dedi ki:

  aslim birtanem nasilsin ben senin yorulmana kiyamam ya islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağ olasın sana da halı dokuma da kolay gelsin zor iş. ben yapamazdım.

 63. xanim dedi ki:

  seher ablacim canim benim guzel duana amin diyorum guzel sozlerin beni cok mutlu etdi iyiki varsin cok optum islerinde kolay gelsin ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim :):)

 64. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim insallah oyrenirim birde bu gun hali dokumaya gidende azeri kanalimiz istimail tvenin aparicisi zire kendimizde cekilis vardi salehi canli gordum ya cok mutlu oldum ya iyiki varsin kendine cok iyi bak rabbim tum islerinde yardimcin olsun :):)

 65. Gozel dedi ki:

  Aslim hayirli pazarlar canim benim bu gundemi yogunsun taby kadynlar pazarda yogun olur.allah kolaylyk versin canim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gözelcim evet canım, bugünde oldukça yoğunum. Ama arada mola verdiğim zaman hemen gelip bakıyorum 🙂
   Sağol bir tanem sana da iyi dinlenmeler.

 66. Gozel dedi ki:

  Seher hanim sakyncasy yoksa seni yakyndan taniyabilirmiyis

  1. Seher dedi ki:

   Canım gozelim ne sakıncası olsun ben duzceliyim 3 çocuk annesiyim ve yuvadan en küçüğünü dün Eskişehir’e yolcu ettim ev hanimiyim.46.yaşindayim erken evlendim.bende sizleri tanımak istiyorum ve bu sitedeki arkadaşları çok seviyorum samimi içten yüz yüze bilmesekte gormesekte iyiki varsiniz hepiniz kim nereli kim ne yapıyor bende tanımak istiuorum

   1. Gozel dedi ki:

    Hayirli akşamlar Seher hanim ozaman sana abla diyebilirmiyim maşallah 3 cocuguny alla bagyşlasyn yollary bahtlary acyk olsun.bende turkmenim 42 im dolma uzere 3 cocuk annesiyim in onemlisi asker annesiyim ablam seninle tanyşdygyma cok memnun oldum

 67. Gozel dedi ki:

  Hayirli pazarlar canlarym nasylsynyz bu gun pazar iyije dinlenin ama annelerin pazary daha cok yogun gun olyor bazen kaşka erkek olsaydymda haftada bir gun dinleyseydim diyorum ah şaka canlarym şukur rabbime
  Hanimcim zorlanyomusun kaşka yanynda olsaydymda sana yardam etseydim kolay gelsin bitanem
  K Azeri ablam askerim iy maşallah iki uc gunde bir aryyor annesini rahatlandiryor sen nasylsin ablam cocuklar iymi
  Betulcum gecmiş olsun grip oldunmi havalar serinliyor dikkat et canim

 68. Seher dedi ki:

  Herkese mutlu pazarlar canlarım nasılsınız Allah’ım iyilik sağlık mutluluk versin hepinize.aslim benim kıpır kıpır yüreği güzel kalemi kuvvetli güzel küçük arkadaşım gerçi burda herkes benden küçük sanırım ben önceden siteye gitmeyince çok bilmiyorum yaşınızı.aslim nerde acaba bu fragman merak ettim hadi öpüyorum hepinizi.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Sehercim, mutlu pazarlar canım. güzel duana amin diyorum canım. Canım benim sağ olasın 🙂
   Fragman henüz hazır değilmiş canım. Sadece ilk haftanın kini hazırlamışlar. Devamı gelmeyecek diye düşündüler sanırım. stok da yok hazır olup eklediklerinde bende buraya ekleyeceğim canım. şimdi işlerim var ben gidiyorum arada gelirim hadi herkese iyi dinlenmeler, bana da iyi çalışmalar görüşürüz.

   1. Seher dedi ki:

    Sağ ol var ol nur ol canım işlerinde kolay gelsin şu gibi kaydın inşlh Allah’a emanet ol

    1. aslı dedi ki:

     Amin inşallah çok teşekkür ederim sen de Allah’a emanet ol canım. görüşürüz.

 69. K.Azeri. dedi ki:

  In$allah öyreneceksin canim benim.

 70. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz gununuz nasil geciyor hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu neseli pazarlar dilerim :):)

 71. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam nasilsin hali dokumada iyi gidiyorda azcik zorlaniyorum insallah cabuk oyrenirim birtanem simdi hali dokumaya gidicem seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu pazarlar dilerim :):)

 72. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar.Gözelim nasilsin,askerin nasil,konu$a bilirmisin? Xanim kizim hali dokuma nasil gediyor? Betülcüm sana da geçmi$ olsun.

 73. xanim dedi ki:

  betulum hos geldin ben seni cok ozledim canim benim cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim cabuk iyilesirsin insallah seni cokkkkk seviyorum sana allah rahatlik versin tatli ruyalar

 74. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim nasilsin seni cokkkk seviyorum allah rahatlik versin tatli ruyalar

 75. xanim dedi ki:

  sehercim canim benim hos geldin nasilsin senin adina cok sevindim oglun icin hayirli olsun basarilari daimi olsun rabbim seni oglunu hep korusun insallah bi sakincasi yoksa sen benden buyuksun sana abla diye bilirmiyim seni cokkkk seviyorum allah rahatlik versin tatli ruyalar

  1. Seher dedi ki:

   Canım bir tanem görmeden sevdiğim hatirnaz herkesin tek tek hattını soran kalbin o kadar güzel ki canım benim abla denemeden büyük bir sevinç duyarım seviyorum seni

 76. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim radami cesur abimide merak etdim ozletdiler kendilerini insallah iyidirler gelirler insallah sag olasin ablacim sanada allah rahatlik versin tatli ruyalar

 77. xanim dedi ki:

  aslicim canim arkadasim yorgun oldugunu anliyorum kiyamam ben sana guzelce dinlen uyu bende cok iyim yorgundum seni cokkkk seviyorum sana allah rahatlik versin tatli ruyalar

  1. aslı dedi ki:

   Dün mesaj yazarken uyuyup kalmışım canım.

 78. Betül dedi ki:

  Selam nasılsınız ben biraz grip olmumsum o yuzden fazla ugrayamiyorum arkadaşlar haklısın ir abi nazmiye oyuncuları değiştirmek yerine birazcık kendi kafasını degistirseydi işler bu noktaya gelmezdi

  1. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun Betülcüm, bolca c vitamini olan besinleri kullan. Nane limon iç iyileşirsin inşallah.

 79. Gozel dedi ki:

  Gunelcim guzel dualaryna tum kalbymdan amin diyorum canym iy geceler
  K Azeri ablam,Hanimim sizede iy geceler canlarym allah rahatlyk versin

 80. Gozel dedi ki:

  Seher hanim ogluşuna iy yolculuklar allah zin acyklygyny versin.yolcu eden ogullarymyz allaha emanet olsun

  1. Seher dedi ki:

   Allah’ım razı olsun cümlemizin evlatlari ile

 81. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar
  Aslim bu gun yogun bi gun gecirdin galyba sana kolay gelsin canym evet cok az kişi olduk az onje eski sayfalara bakdym nekadar guzelmiş cok kalabalykmiş .Radany cok ozledim inan .eski yorumlarynda Cesura oyle yazmyş ayny şehirdeyis bulmam yarym saatimi alar demiş kendi kendime dedimki ajaba bulabilirmi şimdi kendisi kayp dizi başlady gitdi hala yok.allah penasynda aman olsunlar

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım dün çok yoğundum, bugünde öyle olacak ama sizleri ihmal etmiyorum 🙂
   Teşekkür ederim canım. Evet canım eskiden olan kişiler gelmiyor. Radanın kulakları çınlasın. Bulsa da gelse iyi olur.

 82. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler Seher hanim. Oglunuza hayirli yolculuklar dileriz,Allah zihin açikligi versin,ba$arilar diliyoruz.

  1. Seher dedi ki:

   Çok sağ olun Allah razı olsun

 83. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler arkada$lar. Nasilsiniz?Aslim te$ekkûr ederim canim,analizini sabirsizlikla bekliyoruz,bir çogumuz dizini izlemesekde. Tekrar te$ekkûrler canim.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın mutlu pazarlar canım. Teşekkür ederim.

 84. Seher dedi ki:

  İyi aksamlar dostlarım canlarım burdayız gitmedik aslicigim bugün telaseliydim sevinçle karışık huzunluydum küçük oğlumu Eskişehir Osman Gazi unuversitesine uğurladık çok dokundu bana o arkadaşımdı benim ha yedi yirmi kavgada ederiz.biz öyle anlaşırız.diziye gelince daha öncede dediğim gibi ben hazerinn tekrarı değilde başka biz dizi olarak izliyorum zaten önceki sezonlarda tekrar degilmiydi.burda en azından yeni gelenler oluyor yeni hayatlar.belli zaten yıldız oguzu kaptırınca epey fırıldak çevirecek Azize in vay haline.opuyorum sizi aman canım aslim analizden vaz geçme dün izleyemedim analizle izlemiş kadar oldum iyi geceler

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Sehercim, maşallah senin kocaman oğlun varmış. Güle güle gitsin gelsin inşallah. Ali Emir’in hikayesi bu. Yani bir önceki dizinin devamı oluyor. Evet geçen sezonda bir çok bölüm tekrardı. Akıcı olsaydı çok daha iyi olurdu. umarım bu sezon kendi kendini tekrar eden dizi olmaz. Evet yeni gelenler olmalı ki sıkıcı olmasın. Yıldızı hiç sevmiyorum.
   🙂 Analizleri sizler için yazıyorum umarım beğeniliyordur. iyi geceler canım

   1. Seher dedi ki:

    Sabırsızlıkla bekliyorum canım gerçekten çok güzel yazıyorsun okumayı da seviyorum ben çocuklarım bana anne biz sen kadar kitap okumuyoruz diyorlar bu arada bir oğlum daha var aslicim oda eczacı yasimda ortaya çıkmış oldu.

    1. aslı dedi ki:

     Günaydın canım, teşekkür ederim. Bende okumayı seviyorum ama bu aralar o kadar yoğunum ki kitap okumaya fırsatım yok. Maşallah. Eczacı oğlun varmış. Yakın olsaydık ilaçlarımı senin oğlundan alırdım 🙂
     yaşın ortaya çıkmadı genç yaşta evlenmiş ve anne olmuş olabilirsin gençsin yani ben öyle tahmin ediyorum 🙂

 85. Günel. ❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizibilgi Tv❤️Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️DİZİSİ ❤️❤️AZİZA ❤️EMİR ❤️OĞUZ ❤️HEKAYESİ YANAŞI EMİR DİZİYE AŞKI SEVGİNİ BEKŞ EDEÇEK DİZİYE BAKDIKDA DİZİNİN ADI DEYİŞSE İDİ DAHA GÖZEL OLARDI AZİZE EMİRİN DOĞULDUĞU KONAKDA KECMİŞİN HATİRELERİ İLE ÜZ ÜZE GELEÇEK ÇÜLİDENİN OTAĞINDA KECMİŞİN PARÇALARI ONUN İLGİSİN CEKEÇEK BU PARÇALARI BİRLEŞDİDİKDE EMİRİN HEKAYESİ GÖZÜNÜN ÖNÜNE GELEÇEK VE BU PARÇALAR DİZİNİN ÖZELİKLERİN DİZİYE BEKŞ EDEÇEK AZİZE EMİRİN KECMİŞİN BİLEÇEK VE SUSAÇAK ÇÜNKÜ EMİRİ KAYIP ETMEK İSTEMEYEÇEK EMİRİN HAYATINDA TEHLÜKE OLDUĞU AN BU HEKAYE ACILAÇAK EMİR MUTLU OLAÇAK AZİZE OĞUZUN GÖZÜNDE KÜCÜLEÇEK EMİR HEKAYESİN GİZLETDİYİ ÜCÜN AZİZENİ BAĞIŞDAMAYAÇAK ZAMAN KEÇEÇEK OĞUZ AZİZE❤️AŞKI❤️MUTLU OLAÇAK EMİR AZİZEYE❤️ANE❤️DEYEREK YOLUNA DAVAM EDEÇEK ŞELİM AZİZENİ ZEHRANIN YERİNE KOYAÇAK ZEHRA KİMİ SEVEÇEK DİZİNİN KOLEKYİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

 86. xanim dedi ki:

  ir abim hos geldin sefalar getirdin nasilsin ozletdin kendini dizi hakkinda tum dediylerine katiliyorum senaryo aynin kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

 87. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim sag ol birtanem gunun nasil gecti arkadaslarda gelir insallah

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, oldukça yoğun vede yorucu bir gündü benim için. Sen nasılsın?

 88. xanim dedi ki:

  gunelcim canim benim hep iyi mutlu ol bende cok iyim guzel dileklerin icin sag olasin birtanem seninde gunun her zaman mutlu guzel gecsin :):)

 89. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim hep iyi mutlu ol bende cok iyim sag olasin gunun nasil geciyor :):)

 90. Günel ❤️❤️XANIM ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı İstirahetler❤️❤️XANIM ABLA❤️❤️NASILSINIZ HER ZAMAN İYİ OLUN MUTLU OLUN GÖZEL İSTİRAHET KECİRESİNİZ AİLANİZE MUTLULUK ARZU EDİRİZ İŞDERİNİZDE YORULMAYASINIZ HER ZAMAN ÜZÜNÜZ GÜLSÜN BABANIZIN ÇANI SAĞLAM OLSUN ATDIĞINIZ HER ADIMDA MUTLU HABERLER EŞİDESİNİZ❤️❤️GÖZEL ABLA❤️❤️NASILSINIZ HER ZAMAN MUTLU OLUN AİLENİZLE İYİ İSTİRAHETLER KECİRESİNİZ❤️MELEKLER❤️HER ZAMAN ARKANIZDA OLSUN SAĞ OLUN VAR OLUN MUTLU OLUN

 91. Gozel dedi ki:

  Hanimcim mutlu gunler hayirli hafta sonlary canym nasylsyn
  Iki sezondur Hazalyn boynunda taşydygy o kolyeyi gorup biraz kuti oldum
  Ir abi cok dogry soyledin dizi tekrarlanyor kaşka başga isimde hepden başga dizi cekseydiler izleyiji bu kadar uzulmezdi.

 92. xanim dedi ki:

  gunaydin gunelcim nasilsin guzel dileklerine yurekten amin diyorum seni cokkkk seviyorum pericim nasilsin birtanem seni cokkkk seviyorum ailenizlen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim :):)

 93. Günel. ❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı İstirahetler Dizibilgi Tv Yorumcuları❤️DİZİBİLGİ TV AİLESİ❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Gözel İstirahet Kecirin❤️❤️ASLI ABLA❤️❤️NASILSINIZ İYİ İSTİRAHETLER ARZU EDİRİZ ASLI ABLA ELLERİNİZE SAĞLIK ANALİZ SEYFENİZ HER GÜN DAHADA GÖZELEŞİR SANKİ BİR HEKAYENİ Başlamısınız GÖZELEŞDİMEYE DOĞRU GEDİRSİNİZ ANALİZİNİZİ OKUDUKDAN SONRA❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️DİZİSİN HEKAYESİNE BAĞLANDIM GERÇEKDENDE İYİ HEKAYE OLAÇAK ANALİZ SEYFENİZ BU HEKAYENİN TEMEL NÖKTESİ OLAÇAK ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN ❤️❤️❤️❤️MELEKLER❤️❤️❤️SİZİ KORUSUN BÜTÜN ARZULARINIZIN ÜZERİNE❤️MELEKLER❤️IŞIK SALSIN ELLERİNİZ VAR OLSUN DİZİLERİN GÖZEL HEKAYELERİN YARATIN❤️❤️❤️DİZİBİLGİ TV❤️❤️❤️YORUMCULARI BU GÖZEL SEYFENİZDE BİRLEŞSİN DOSTLUK BİRLİKİ YARATSIN HEMDE SİZİN ELİNİZDEN GÖZEL HEKAYELER OKUSUN SAĞ OLUN VAR OLUN GÖZEL HEKAYELER BEKLEYİRİK HER ZAMAN YORULMAYASINIZ

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, istirahat mi ? benim için bu aralar bu biraz zor 🙂
   inşallah canım ama çok az kişi izliyor gibi diziyi.
   Güzel duana amin diyorum canım. Amin inşallah.

 94. peri dedi ki:

  Aslıcım,bu guzel analiz için eline sağlık,iyi ki yazmaya devam ettin yoksa kılıç la yıldızı izlamak sınır bozucu,şimdi azize nasıl izah edacak,hersızlıkla suçlanacak sanırım şikayet edacaklar çunku boyle bir fotoraf gormuştum setta.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar pericim, sizler için yazıyorum 🙂
   ben teşekkür ederim. izleyip göreceğiz. o kızında başında Kılıç gibi bir olduktan sonra her şey gelir başına.

 95. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam gozel ablam nasilsiniz sizi cokkkkk seviyorum ailenizlen mutlu neseli hafta sonlari dilerim

 96. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz gununuz nasil geciyor hepinizi cokkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu hafta sonlari dilerim :))

 97. iR dedi ki:

  Aysenin hastaligini oguza zehranin da hirsizlik olayini kolyeyle brosun yerini evez ederek azizeye kilicla yeneri ayni teraziye koyarak birinci sezonun aynisini baska farmatta cekdiriyor nazmiye sultan ,ne kadar acemi ve basarisiz oldugina israrci cunku ikinci sezonunda 220 bolumden sonrasi ilk sezonun gicik bi sekilde aynisiydi , bizde bi laf var igneye dusen gramafon deriz bu durumlara ,yani bozulmus bi alet gibi ayni yerde donuyor ve ayni seyi tekrar ediyor ,oz guven cok yuksek nazmiyde ,bende star tv yi izleme imkani yok ama analizden ne oldugunu anlamak zor diyil , dunun reytingi 79 iymis zaten sosyal meydada yazilan yorimun 98 fayiz orani olumsuz ve elistiri yonludur ama neden israr ediyor bu kadin bilmiyorum ,sabah namazindan sonra siteye bi goz atim istedim analizi gordum okumak istedim o yuden yazdim asli kardesim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Ir abi, hoş geldin. Çok yoğun bir gün olduğu için ancak şimdi gelebildim. İstediğin zaman buyur gel başımın üzerinde yerin var abi.
   Yazdıklarında haklısın 1. sezonun tekrarı tek fark küçük Ali Emir var dizide. Diğer yeni gelen oyuncular Senin dediğin gibi gidenlerin yerini doldurmak istercesine dahil olmuşlar. Kılıç aynı Yener gibi elinde tesbih dükkan ile Azize peşinde, Yıldız Alev gibi Oğuz’un peşinde ama nişanlılar. Azize Zehra gibi kimsesi yok, oğlu var. Ben diziyi küçük çocuk için izliyorum. Diziyi daha önce izlememiş olanlar için yeni bir hikaye gibi gelebilir.

 98. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym.
  Aslim eline guzel gonlune saglyk cok teşekkul ederim iyki varsyn cok guzel olmuş.Azizeyi şimdi hirsyz diye sucluyjaklar kaderin pesse her şey ust uste gelir.dizide olsa sucsuz yere suclasalar oyle uzulyorumki…tekrar teşekkuller bitanem her sabah analiz okumaya alyşdyrdyn bizi ajaba analiz geldimi diye hemem bakyorum siteye

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağ olasın. Azize yi ne zaman iyi günler bekleyecek acaba? haksızlığa dizi de olsa benim de tahammülüm yok. Çok az kişi kaldık Rada da yok nerelerdeyse?

 99. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Nihayet hedyemiz geldi.Çok teşekkürler.Yüregine sağlık.iyi ki varsın.Analizlerini bekleyen daha bir arkadaşımız yeni ders yılı başlayandan gelmiyor.Ya öyrenen, ya da öyredendir diye düşünüyorum.işi rast getirsin.Allah senin gözlerine nur, kalemine kuvvet versin.yazılarından sevgi kokusu eksik olmasın güzel kızım.Rabbim seni korususn.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, çok teşekkür ederim. Amin inşallah. Sende iyi ki varsın. çoğu arkadaşımız yok gelirler inşallah.

 100. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim kiymetlim analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin birtanem sarkida guzel secim olmus analizde omer ve zehrayi oyle anlatdinki cok duyqulandim iyiki varsin basarilarin daimi olsun sana tatli ruyalar dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   teşekkürler canım iyi hafta sonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.