Adını Sen Koy 3. Sezon 368. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 19 Eylül 2018 Çarşamba

Burak 20 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Azize oğlu Ali ile bir küçük göz evde kirada oturan işi olmayan, mutfak dolabı tam takır kuru bakır olan, buna rağmen oğlunu aç bırakmayan, kuru ekmek ile peynir, zeytin, salçalı ekmek ile tarhana çorbası ile çocuğunu doyuran ama kendisi yemek yemeyen, yerse oğlu aç kalacak bunu bildiği ve oğlu aç kalmasın diye kendisi aç kalan bir anne.

Öyle ki, açlıktan bayıldı tamda Yıldızın onu korkutmak için üstüne araba sürdüğü an. Hastane de anlaşıldı açlıktan bayıldığı. Yıldız yüzünden kovulduğu moda evinde kimliğini unutmuştu onu almaya gittiğinde Jülide hanımda torunu Asya için elbise diktirmek için ordaydı. Azize ile arkadaşının konuşmasını duymuş Azize yi konağa getirerek Hediye ablanın yardımcısı olarak işe başlamasını sağlamıştı.

Hediye abla ile Jülide ve Asya birlikte dışarı çıkmışlar. Azize konakta kalmıştı. Oğuza orta şekerli bir kahve pişirdi çalışma odasına götürdü. Birbirlerinden habersizdiler ve Oğuz Azize yi görünce şok şaşırdı.

Bu ne demek oluyor diye Azize ye kızarak sordu ve aldığın yetmedi daha fazlasını istiyorsun diyerek, Yıldız’ın Oğuzdan aldığı ama Azize ye vermediği paradan bahsetti Oğuz. Tabi Azize para falan almadığı için ne söylediğini anlamadı. Oğuz Yıldız’ın oyununa geldi. Azize yi para aldı zannediyor oysa Azize çeki almadı. Oğuz’un yazıp verdiği açık çek Yıldız da ve o parayı Yıldız aldı. Oğuz da Azize aldı sanıyor.

Oğuz Azize ye fırsatçı olarak gördüğünü söyleyince, Azize gözyaşları içerisinde bu söylediklerinizi hak edecek hiç bir şey yapmadım bir gün çok pişman olacaksınız diyerek elinde kahve tepsisi ağlayarak odadan çıktı.

Konaktan çıkan Asya Jülide ve Hediye abla hep birlikte moda evine gidecekler. Jülide hanım Asya ya sürpriz yapmak istiyor ama Asya çok ısrar edip huysuzlanınca Jülide hanım beğendiği elbiseyi diktireceğini söyledi. Hediye abla da kumaşında seçildiğini söyledi. Asya da kızdı. benim adıma kararlar vermenizden bıktım. Bana sormadan neden böyle bir şey yaptınız? Ben Yıldız ablamla gidecektim dedi. Bu evde benim isteklerimin ne zaman bir önemi oldu ki diyerek genç bir ergen kız gibi davrandı. Asya artık ben küçük bir çocuk değilim de dedi. Evet sen küçük bir çocuk değilsin. Büyüdün büyümeğe de devam edeceksin. Seni seven, seni düşünen Anneannene karşı biraz daha saygılı olabilirsin. O seni düşündüğü için sana elbise diktiriyor sen hala Yıldız ablam diyorsun.

Konağın yeni şoförü biraz sakar ve kekeme birisi, Adı da Ejder. İnşallah araç kullanırken başına iş gelmez. Ve konağın dış kapısı, pencere kenarları açık kahverengi renge boyanmış. İç mekandaki kapılarda aynı açık kahve olmuş.

Oğuz çalışma odasındayken fenalaştı. Eli titremeye, zor nefes almaya başladı. Bir bardak suyu zorla içti. Kendisini zorda olsa kapının oraya kadar yürüyerek gidebildi. Konak kapısının en dış kapının önünde de Yıldız Oğuz’un tuttuğu dedektif ile konuştu. Yıldız o adama da para vermiş, Oğuz Emir’i aramasın diye ama Oğuz ona inanmamış, kendisine inandıramamış. Yıldız o adama kızdı Oğuzu ikna edemediği için.

Bu Yıldız da olan para neden iyi insanların elinde olmaz ki, en azından hayır işlerlerdi. Çocuk okutur, ilacını alamayan nice hastalara ilaç parası olurdu. Evine ekmek götüremeyen nice işsize ekmek parası olurdu. Yıldız parasını iyi yerlere harcayacağına gidiyor kötülüğe harcıyor. Elbet o servet bir gün biter. Harca harca nereye kadar demi Yıldız?

Olmayan bir hayaletin peşinden gitmekten ne zaman vazgeçeceksin? çocuğun ölüsü de dirisi de yok be adam, diye kendi kendine söylenip durdu Yıldız.

Konakta ise gitmek üzere olan Azize yerde baygın yatan Oğuzu gördü ve ona yardım etti. Evde kimse yoktu önce su ile yüzünü hafifçe tokatladı. Sonra nabzına baktı kalbini dinledi. Kendine gelmesini söyledi. Tamda Oğuz gözlerini açtı sonra yine bayıldı ve tamda bu esnada kapıda Yıldız kapıyı çalıyordu. Oğuz açma diyerek Azize’nin kapıyı açmasına engel oldu. Kapıyı açan olmayınca Oğuzu telefonla aradı Yıldız. Oğuz buna da engel oldu ve en sonunda Yıldız konaktan gitti.

Azize de Oğuza yardım ederek onu bir taksiye bindirerek hastaneye götürdü. Taksi şoförüne en yakın hastaneye deyince Oğuz yarı baygın, yarı kendinde zorla Güneş hastanesi dedi. Onun doktoru orada ve taksi ile o hastaneye gittiler.

Oğuz’un doktoru ona kızdı. İlaçlarını düzenli kullanmadığı, doktor kontrollerini ihmal ettiği için hayati bir atak geçireceğini daha öncesinde söyleyip uyarmış Oğuz’u ama Oğuz dinlememiş doktorunu o atak bu atakmış. Ölümle sonuçlanabilirdi deyince, Oğuz da bir şey olmadı bak dedi. Doktor da kimin sayesinde acaba? Diyerek Azize ye bir teşekkür ettiğini dahi duymadım dedi. Ömer de teşekkür etmeyi bilmezdi. Ömer’e teşekkür etmeyi öğrettim ama buna öğretmeyeceğim 🙂

Bir teşekkür etsen incilerin mi dökülür?. Bu insanlar neden teşekkür etmeyi bilmez, zenginlere has bir özellik mi bu?

Doktor, Oğuz kimselere hastalığından bahsetmez, siz nerden biliyordunuz da şeker verdiniz diye sordu. Azize de şeker hastası bir yakını olduğunu söyleyerek durumu izah etti. Doktorda Oğuz’un sonuçlarına bakarak ilacını almadığını, çok sıvı kaybettiğini, yememen gereken ne varsa yemişsin, bu işin şakası yok beni dinle bugün şanslısın başka zaman yanında kime olmaz. Azize olmasaydı tek başına olsaymış en iyi ihtimal ile komadaymış ve zamanla gözlerini bile kaybetme tehlikesi var bunları doktor açık açık söyledi. Azize de duydu Oğuz da ama kimin umurunda bir kulağından giriyor öbüründen çıkıyor Oğuz’un.

Azize’nin evinde ise oğlu Ali masanın kırık ayağını tamir ediyor. Maşallah sana Ali. Kapıda ise Kılıç ve Kılıç’ın adamları var. Bu adamlar Ali kapıyı açsın diye zorladılar ama Ali açmadı. Adamlarda kendilerini polis olarak tanıttı. Ali kapıyı açmamakta diretince, annene kelepçe takar hapse atarız deyince Ali polis olduğunu söyleyen kötü adamlara kapıyı açtı.

Bu dizide neden polisin adını kullanarak küçük bir çocuğu korkuttunuz? Polisimiz bizim korkutmaz, yardım eder. O adamlar Ali yi zorla alıp bir yere götürdü ve annenin borcu varmış onu hapse atacağız dedi. Ali de garibim üzüldü. Kılıç geldi hepsi düzen. Adamlara ben Ali’nin annesini tanırım kefilim dedi adamlar gitti. Ali de Kılıç ile kaldı. Kılıç Ali yi zor ikna etti dükkanına götürdü, çikolata verdi ama Ali almadı.

Azize de hastaneden tek başına ayrıldı. Cüzdanını konakta düşürmüş, o uzak yerden eve kadar yürümek zorunda kaldı çok yoruldu. Eve gelince de kapıda Kılıç’ın oğlun benim yanımda merak etme notunu görünce koşarak Kılıç’ın dükkanına gitti. Ali yi alarak eve geldi Kılıç ile karşılaşmadılar.

Yıldız Oğuz’u görmeye şirkete gitti. Şirkette olmadığını Selinden, Koray dan da şirkete gelmediğini öğrendi. Toplantısı vardı deyince, toplantıyı ileri tarihe ertelediğini söyledi Koray. Yıldız da bana da söylemişti unutmuşum dedi. İyi de Oğuz hastaneden şirkete geçmedi doktora toplantısının olduğunu söyleyince Azize yi doktor başına bekçi dikmek isteyince tamam eve geçiyorum dedi. Yani Yıldız ile hiç konuşmadılar.

Azize oğlunu eve getirince Kılıç ile konuşmamasını, ne verirse almamasını söyledi, oğluna çıtır ekmek ile peynir verdi. Ali köfte olsaydı ne güzel olurdu dedi. Azize de en kısa zamanda yaparım deyince, Ali sen yemiyorsun ki hep ben yiyorum dedi. Azize’nin yemek yemediğinin oğlu da farkında. Olmayan bir şeyi nasıl yesin. Ekmek alacak o parayı bile nerden nasıl buldu? Aysel mi verdi? birileri mi yardım ediyor belli değil. Belli olan tek şey evde buzdolabının boş olması Azize nin günlerdir doğru düzgün yemek yememiş olması.

Azize cüzdanını oğluna da sordu. Masanın üzerindedir belki deyince içeri geçti baktı Azize. Masanın üzerinde cüzdan yoktu ama masanın ayağı tamir olmuştu çok şanslı olduğunu söyleyerek oğluna sarıldı Azize. Sonra da cüzdanını konakta düşürmüş olabileceğini düşünüp konağa gitti. Giderken de oğluna kapıyı açmamasını korkarsa içerdeki dolaba saklanmasını söyledi.

Jülide hanımlarda Asya ve Hediye abla ile Salim amcayı dükkanda ziyaret ettiler. Çay servisini Asya yapsın dedi Jülide Asya da ters ters baktı. Gençler dururken büyükler hizmet etmez Asya öğren bunları.

Sonra da Canan ile Şükran teyze geldi. Canan Asya ile kapı önünde konuştu. onun neler hissettiğini anladığını söyleyerek gülerek eğlenerek sohbet ettiler.

Azize konağa cüzdanını almaya gitti. Ondan önce Oğuz cüzdanı bulup içine baktı 5 tl vardı. Alinin resmi de yere düşmüştü onu görmedi. Azize geldi cüzdanı aldı resmi görüp yerden onu da aldı tam çıkıordu ki evden gidenler geldi. Azize de onlarla konuşacaktı ki Oğuz hastalığından bahsettiğini düşünüp öğrenmesinler diye yanlarına gitti. Jülide yeni yardımcımız Azize dedi böylelikle Azize’nin neden konakta olduğunu anladı Oğuz ve giden Azize yi durdurup yarın sabah işinin başında ol dedi bunu söylerken de Yıldız kapıdan girdi onları konuşurken gördü.

AZİZE

Ellerimden ellerin,
Ayrılmasın sevgilim..

Gözlerimden gözlerin,
Ayrılmasın azize…

Ah Azize, ah Azize
Yalvarırım gel gitme
Ah Azize, ah Azize
Çok mesudum ben seninle,

Ah Azize, ah Azize,
Beni terk etme…
Ah Azize ah Azize
Beni terk etme…

Sev diyorsun , Azizem,
Seni nasıl seveyim ?

Vefakar olduğunu ,
Ben nerden bileyim ?
Ah Azize, ah Azize
Yalvarırım gel gitme

Ah Azize, ah Azize
Çok mesudum ben seninle,
Ah Azize, ah Azize,
Beni terk etme…

Ah azize Azize
Beni terk etme…

Nesrin SİPAHİ  

 

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 3. Sezon 368. Bölüm Özet Analizi (“ASLI”) 19 Eylül 2018 Çarşamba” üzerine 36 yorum

 1. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz dun asura gunuydu mubarek olsun rabbim tum dualarinizi ibadetlerinizi kabul olsun asim guzel dualarina yurekten amin diyorum hepinizi cokkkkk seviyorum ailenizlen mutlu huzurlu saglikli cumalar gunler dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım sana da hayırlı cumalar. Amin inşallah bilmukabele canım.

 2. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar arkadaşlar bu gunki aşure gecesinde eden dualarymyz kabul olsun.guce movlam hakkymyzda hayirlisini versin.hayatda in onemli şey saglyk ile saygy rabbim bu ikisini bizden esirgemesin hakkymyzda hayirlisi olsun AMIN

  1. aslı dedi ki:

   Amin canım inşallah Rabbim ilk sağlık versin. Daha sonrada hakkımızda hayırlı olanları versin.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Gözelcim sana da mutlu günler,canim benim.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Size de iyi günler Seher hanim.Aslicim dualar için de sana ayrica te$ekkûr ediyorum.Allah tüm müslûman alemine birlik olmayi nasip eylesin.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım.

 5. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun❤️ASLI❤️ABLA NASILSINIZ HER ZAMAN MUTLU OLUN ELLERİNİZE SAĞLIK GÖZLERİNİZE HUR BEKŞ OLSUN ALLAHDAN KELBİNİZDEN KECEN GÖZEL SÖZLERLE BEZEMİSİNİZ ANALİZ SEYFESİN ALLAH DUALARINIZI İBADETLERİNİZİ KEBUL ETSİN❤️❤️AŞURE❤️❤️GÜNÜ OKUNAN BÜTÜN DUALAR MÜSELMAN ÖLKELERİNE YARDIM ETSİN❤️❤️❤️❤️KERBALA❤️❤️CÖLERİNDE 72 ŞEHİDİMİZE ALLAH REHMET ETSİN ALLAH YEZİDE MİN KERE LENET ETSİN❤️❤️❤️EN BÖYÜK Çİ̇HAD ZALİMİN KARŞISINA ÇIKIP SEN HAKSIZSAN DEMEKDİR ❤️❤️❤️❤️❤️HZ.HÜSEYİN❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler günelcim. sen nasılsın. Güzel duana amin diyorum.

 6. Seher dedi ki:

  İyi günler güzel insanlar nasilsiniz.aslicigim her zamanki gibi muhteşemsin hepsinden önemlisi duaların bize okutman yani sen yazınca bizde okuduk Allah razı olsun.ben izliyorum diziyi evet sil baştan başladı ama genelde hoşuma gitti.asya yıldız tarafında olmasa iyiymiş ve gerçekten bildiğimiz asyayi itici yapmasalar iyiymiş asya bence azizeye düşman olacak yıldızın oyunlarına çok gelecek gibi.

  1. aslı dedi ki:

   Asya’nın Yıldızı örnek aldığı, sevmediği sebze yemeğini, Yıldız yedi diye yemesinden belli.

 7. aslı dedi ki:

  Bugün Aşure gününde okunacak dua

  Elhamdülillahi Rabbil-alemin. Vessalatü vesselamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain. Allahümme entel-ebediyyü’l-kadim, el-hayyül-kerim, el-hannan, el-mennan. Ve hazihi senetün cedidetün. Es’elüke fihe’l-ismete mineşşeytanirracim, vel avne ala hazihin-nefsil-emmareti bissui vel-iştiğale bima yukarribüni ileyke, ya zel-celali vel-ikram, birahmetike ya erhamerrahimin. Ve sallallahu ve selleme ala seyyidina ve nebiyyina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve ehl-i beytihi ecmain.

  Allah herkesin duasını hakkında hayırlısı olacak şekilde kabul etsin. Dualarda buluşuruz inşallah.

 8. aslı dedi ki:

  Aşure günü Nuh aleyhisselamın gemisi, Cudi dağına indirildi. O gün Nuh ve yanındakiler, Allahü tealaya şükür için oruçlu idiler. Hayvanlar da hiç bir şey yememişti. Allahü teala denizi, beni İsrail için, aşure günü yardı. Yine Aşure günü Allahü teala Adem aleyhisselamın ve Yunus aleyhisselamın kavminin tövbesini kabul etti. İbrahim aleyhisselam da o gün doğdu.

  Hazret-i Hüseyin, 10 Muharremde şehit edildi. O yüce imamın şehit edilmesi, elbette bütün müslümanlar için büyük musibet ve üzüntüdür. Hazret-i Ömer, Hazret-i Osman, Hazret-i Ali ve Hazret-i Hamza’nın şehit edilmeleri de, böyle büyük musibet ve üzüntüdür. Fakat, Peygamber efendimiz, Hazret-i Hamza’nın şehit edildiği günün yıl dönümlerinde matem yas tutmadı. Matem tutmayı da emretmedi. Matem yasak olmasaydı, herkesten önce Peygamber efendimizin ölümü için matem tutulurdu.

 9. Gozel dedi ki:

  Hanimcim mutlu gunler iyim cok şukur kardeşinde iy sana kolay gelsin canym
  Hanim ablacim amjamiz iymi hayirli gunler
  KAzeri abla,Pericim neşeli mutlu gunler canlarym

 10. aslı dedi ki:

  Herkese yeniden merhaba ve günaydın arkadaşlar. Bugün muharrem ayının 10. günü aşure günü. Herkesin aşure günü mübarek, duaları kabul olsun inşallah.

  Muharrem ayı, Kur’an-ı kerimde, kıymet verilen dört aydan biridir. Ramazandan sonra en faziletli oruç, Muharrem ayında tutulan oruçtur. Bu ayın en kıymetli gecesi de Aşure gecesidir. Allahü teala, birçok duaları Aşure günü kabul etmiştir. Hazret-i Adem’in tövbesinin kabul olması, Hazret-i Nuh’un tufandan kurtulması, Hazret-i Yunus’un balığın karnından çıkması, Hazret-i İbrahim’in ateşte yanmaması, Hazret-i İdris’in canlı olarak göğe çıkarılması, Hazret-i Yakub’un oğlu Hazret-i Yusuf’a kavuşması, Hazret-i Yusuf’un kuyudan çıkması, Hazret-i Eyyüb’ün hastalıktan kurtulması, Hazret-i Musa’nın Kızıl deniz’i geçmesi, Hazret-i İsa’nın doğumu ve ölümden kurtulup, diri olarak göğe çıkarılması Aşure günü oldu.

  1. Gozel dedi ki:

   Aslim cok teşekkul ederim bilgilerin icin inşalla bu duany okuyjam bu gece dua edijem hepimizin dualarimiz kabul olsun amin

   1. aslı dedi ki:

    Amin inşallah.

 11. Gozel dedi ki:

  Iyis abi siz nasylsynyz mutlu sabahlar

 12. peri dedi ki:

  Gunaydın,arkadaşlar hapinizi gorduğume çok sevindim,aslıcım eline sağlık iyi ki varsın,ban izlamiyorum artık ama analizlarini sabırsızlikla bakliyorum,sonda yazdiğin şiir guzel azize ismide guzel ama dizi için olmamış,uzun, hem öguz ile azize kulağa bi tuhaf geliyor.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Pericim, teşekkür ederim. Ömer ve Zehra ismi daha uyumlu ve kulağa daha hoş geliyordu.

   1. aslı dedi ki:

    Ayrıca Azize şarkısını dinleyebiliyormusun bilmiyorum. huzur veriyor ruhu dinlendiriyor eski şarkılar ve sanatçılar yıllar geçse de ilk günkü gibi dinlenebiliyor. yeni şarkılar gibi değiller.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli sabahlar her kese. Aslim çok sag ol,her $ey gönlûnce olsun canim benim. Ir abi ho$ geldiniz.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım, teşekkür ederim seninde her şey gönlünce olsun. görüşürüz canım.

 14. xanim dedi ki:

  gozel ablam hos geldin nasilsin sohbet kardesim nasil merak etdim ve seni cokkkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

 15. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hanim ablam nasilsin polat amcam nasil merak etdim hepinizi cok seviyorum ailenizlen mutlu saglikli neseli gunler dilerim tum islerinizde kolay gelsin rabbim yardimciniz olsun kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun :):)

 16. Gozel dedi ki:

  Gunaydynlar hayirli mutlu sabahlar arkadaşlar
  Aslim eline emegine guzel gonlune saglyk canym benim analiz cok iy olmuş allah seni korusun iy insanlarla karşylaşdirsin canim benim buarada Ir abimde gelmiş hoş geldin abi kaşka Radamda gelseydi onunda fikrini duymak isterim Lalecimde oyle cok ozledim onlary neyse goruşeris canlarym

  1. iR dedi ki:

   Hos bulduk gozel hanim , nasilsiniz?

  2. aslı dedi ki:

   Günaydın Gözelcim, Günaydın Ir abi,
   Güzel duana amin diyorum gözelcim çok teşekkür ederim amin inşallah.
   Evet Ir abimiz geldi iyi oldu. Darısı Rada ile Lale ye o bebeğini kucağına almış onunla ilgileniyordur şimdi. görüşürüz canım.

 17. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin sarki secimi guzel olmus cok yorma kendini islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım teşekkür ederim sağ olasın. sende kendine dikkat et görüşürüz.

 18. Hanim abla dedi ki:

  İyi sabahlar Aslıcım.iyisindir inşallah.İşin çok biliyorum.ama sen ne zaman bundan korktun ki.Analizleri sabırsızlıkla gözleriz doğru.ancak yine de kendine dikkat et.
  Bu dizide bayılma olayı bir az fazla degilmi? Oğuzun bayılması Ayşenin bayılmasını hatırlattı bana.O zaman da Zehra Ömerle onu hastaneye aparmışlardı. Yeni Asya Sabaha çok benziyor, hatta akraba olacak kadar.Kevancıoğlularının huyumu bu.kötülürin, onları aldadanların sözüne daha çok inanırlar.özür dilemez,teşekkür etmezler.Bu Yıldız da nasıl bir kadın.İnsan bu kadar qürursuz olarmı.Açık çeki kendine götürüp Azizeye paragöz diyor.Yalancı ve beceriksiz, sevimsiz bir kızdır Yıldız.Oğuz beyin onu sevmesi hiç inandırıcı degil.Ama her şeye rağmen diziyi izliyecem galiba.sağlık olsun.bir az fazla oldu.hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar ablacım. Çok şükür ablacım, sende polad amcamızda iyisinizdir inşallah.
   🙂 iş çok doğru ama ben işten de çokluğundan da korkmam. O benden korksun. elimden geleni yapmaya yetiştirmeye çalışıyorum. işler bitse tam yerleşsem, analizleri daha erken yazacağım inşallah. Nasılsa yol uzun önümüzde bir sezon var bakalım neler olacak? yaşayıp göreceğiz.
   Allah sağlık versin amin.
   Söz konusu sağlık olunca diyecek bir söz bulamıyorum. Haklısın ablacım Ayşe de bayılmıştı şimdi abisi bakalım bu işin sonu nereye varacak.
   ilk sezonun farklı oyuncularla tekrarı olmuş bu sezon ablacım. Yeni olan zaman aşımı ve diziye giren yeni oyuncular. Dizi kendini tekrar ediyor. Bakalım ilerleyen zamanda neler olacak?
   Sabaha benzediği doğru. Yıldız yakında gider bu kadar kötülüğü elbet anlaşılacaktır. Anlaşılmadan kalırsa çok fena. Kervancıoğulları özür dilemesini de teşekkür etmesini de bilmiyor özellikle de erkekleri.

   1. Seher dedi ki:

    Yıldız kolay gidecege benzemiyor jenerikte adı geçiyor aynı alev gibi bir sezon bizimle yani hadi Ömer Alevi biliyordu ne olduğunu ona inansada ama oğuz yıldızın nişanlısı nasıl olacak korü körüne bakalım.

    1. aslı dedi ki:

     Oğuzun Yıldızı sevdiğine inanmıyorum ben. Ayrılırlar.

  2. Seher dedi ki:

   Canim oğuz zaten yıldızı sevmiyor alışkanlık herhalde onuda ogreniriz.bu arada nasılsın iyi misin rabbim sağlık sıhhat verdin

   1. aslı dedi ki:

    Aynısını düşünmüşüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.