Adını Sen Koy 3 ocak salı Özeti 77. Bölümde neler olacak

Adını Sen Koy 3 ocak salı Özeti

Sevim Yener’e konağın adresini verir ve kaybolur. Sevim kimsenin kendisini bulamayacağı bir yere gider. Yener ise konağı basmak için sabah olmasını bekler.

Konakta ise Asya’nın ilk okul günü heyecanın vardır. Ayşe kızını ilk defa yalnız bırakacağından dolayı çok telaşlıdır. Konaktakiler hep birlikte Ayşe’yi okula götürmeye giderler. Bu sırada Yener konağa baskın yapar; ancak evde kimseyi bulamaz.

Salim ve Yasemin ise Sevim’in kedileri için yazdığı mektubu bulurlar ve Sevim’in evi sonsuza dek terk ettiğini anlarlar. Yasemin ise annesinin gittiğini öğrenince yıkılır. Yasemin zaten telaşlı şekilde kendisinden haber bekleyen ablasına telefon açar ve Sevim’in evi terk ettiğini ve bir daha gelmeyeceğini yazan mektuptan bahseder. Salim ise yaşananların kendisi yüzünden olduğunu düşünür.

Ayşe ise kızını okulda bırakıp eve dönerken çok telaşlanır ve hastalığı nüks eder. Ayşe’nn bayılması Nihat’ı da korkutur. Nihat hemen Ayşe’yi hastahaneye götürür. Aye’nin doktoruna giden Nihat Ayşe’nin hastalığını sorar. 

Adını Sen Koy’da Yarın

Zehra ise hem Sevim ile ilgili hemde Yener ile ilgili yaşanan olaylar sonrasında Ömer’e sözleşmenin bittiği ve artık evi terk edeceğini söyler. Ömer ise Zehra’nın evden gitmemesi için yeni bir plan yapar.

Zehra Ömer’in zarar görmesini engellemek için gitmek istese de Ömer onu göndermemek için ve Yener belasından uzaklaşmak için Zehra ile baş başa bir dağ evine gitmek ister. Zehra ise buna karşı çıkar.

Ömer Zehra’ya daha iyi davranmak için elinden geleni yapacaktır. Sevim’in para için adam öldürebileceğini gören Ömer; Zehra’nın para peşinde koşan birisi olmadığından emindir. Bu da Ömer ve Zehra ilişkisinin en önemli dönüm noktası olacaktır. Ömer; Zehra’ya kibar davranacak bunun sonucunda da Zehra Ömer’den etkilenmeye başlayacaktır. Ömer’in aslında göründüğü kadar kaba biri olmadığını anlayan Zehra Ömer’den bir gece ayrı kalınca onu özleyecektir.

READ  Adını Sen Koy 77. Bölümde Neler Oldu? Sevim Kaçtı

Mehtap ise şirkette Nihat’ı rahatsız eder. Leyla ve Demir aşkı ise başlamadan bitecek midir? Koray ve Yasemin’i ise güzel bir hafta beklemektedir.adini-sen-koy

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Sevim tam mahalleden çıkıp kayıplara karışacakken karşısında Yener’i bulur. Sevim Yener’i karşısında görünce büyük şok yaşar.  Sevim’i tam kaçarken yakalayan Yener Sevim’in kafasına silah dayar.  Yener’in kendisini öldürmesinden ve kaçmasına mani olmasından korktuğu için Zehra’nın adresini Yener’e vermiştir. Bir daha gelmemek üzere İstanbul’u terk eder.

Yener bu adresi alır da durur mu? Hazırlıklarını tamamlayan Yener konağı basar ancak Zehra ve Ömer’i bulamaz.

Zehra’nın gitmesini engelleyen ise Ayşe’nin hastalığının tekrar ortaya çıkmasıdır. Bu sefer Nihat’ta karısının yanındadır

Salim ve Yasemi ise Sevim’in yokluğunda çok kötü durumdadırlar.

 

adini-sen-koy-2

Alev sözleşmeyi her ne kadar alamamışsa da artık gerçeklere ulaşmaya çok yakındır. Alev’in bir şeylerin peşinde olduğunu fark eden Ömer evliliğini korumak için artık Alev’e karşı daha sert tedbirler alır.

Sevim bir an önce mahalleden çıkmak ister. Mahallede her an polislerin kendini bulacağın düşünen Sevim hem Salim’e hemde kızı Yasemin’e bir veda konuşması yapar. Salim bir türlü Sevim’in neden böyle konuştuğuna anlam veremez; ancak hala son yaşananlardan dolayı kırgındır ona. Sevim ise akşam olması ile mahalleyi terk etmek ister.

Zehra ise tüm bu olanlardan habersiz Sevim’in eve gelmediğini öğrenir. Sevim’in kaybolduğunu düşünen Zehra telaşlanır. Ömer’in Sevim’i durdurmak için  onu alıkoyduğunu düşünen Zehra sıkıntıdadır.

Salim ise her ne kadar son yaptıkları ile artık Sevim’den soğumuş olsa bile onun yokluğunda evi çevirmekte çok zorlanır ve bir yandan da yaşananların aslını öğrenmek için araştırmaya başlar. Ömer ve Zehra arasında ise yine romantik dakikalar yaşanacaktır. Alev ise artık bu romantik anları görmek zorunda olmayacağı bir planın peşindedir. Alev sonunda Yener’e ulaşır.1

READ  Adını Sen Koy 77. Bölümde Neler Oldu? Sevim Kaçtı

 

 Adını Sen Koy dizisi tüyo ve özetlerini paylaştığımız Facebook sayfamız aşağıdadır. Eşsiz yorumlarınızı Facebook sitemize de bekleriz

Trt 1 Adını Sen Koy Sayfası

16. Hafta fragmanını

https://m.youtube.com/watch?v=mJmwhguG178

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra Aşkı Videosu

Adını Sen Koy 3 ocak salı Özeti 77. Bölümde neler olacak (39 Yorum)

 1. Arkadaşlar tesadüf gördüm 1cici bölümden izledim benim hayatımı gördüm zehra bendim selamikadim ustune yemin edrim kotu kazandi benim hayatımda çok zor bunda da yener alev sevim kazanacak şu an için açıyo ve kaniyo isterdim ki kazananları acı çekmesini gormek iterdim onlar acı çekmiyor onların içleri kararmis kalpleri pas tutmuş onları çocuklar nasıl canlarını açıyor birlikte olmalalari ve çocukları olması ben birlikte olmadım ayrı dustuk hep engel oldu evden ayrildim beni çok aradı bulamadi ama kötüler kazanıyor ben isterdim ki alavin yenerin sevim acı çekmesini çok pişmanım kocaman bir olup onları uzmeyicocuk yapmayı vallahi yapsaydım onların canı açtırdı köpek gibi pişmanım biz pes ettikyazana yaşamış olarak çocukları birleştirdi bide cocukçocuk yapsınlar vallhi onlar onları gördükçe ölümüne uğradılar ayırmak için benimki gerçek bu dizi alevi yener sevimi cirkinlestiriki onları hilmi yılmaz yeneri sevimi alevi birbirlerine düşürürse işin içine polisi koyarsa alevin polislik olayları yenerin polislik olayları benim sözleşmemiz onlar biliyordu bizimkisi amaca kızı idi alevden farki daki yoktu aynisiilk önce koca da aynı idi ama biz hiç yalnız bırakmadılar birlik te olup cocumuz olacak diye bende küçük tüm korktum onlardan hayatımda örnek verdim yazana ama beni çok sevmişti biz basaramadik paranin yüzü sıcak yazan kardeşim sen uyaniklik yap düşmanları çatlar bizim gücümüz yetmedi bitti içinde kanayan yara bazı karşılaşıyor birbirimize bakamıyor gözlerimiz hep buğulu benhayatima aldığım kişiyi tanıma yanastirmadim ikimizde evlendik ama cocugumuz yok tabir var ya evli ve çocuksuz olduk çok isterim karı koç olupta onların kiskamasini biz neden bir oluptolupta onların oyununu bozmadı hirsimizdan birbirimizi yedikbiz beraber olsaydikta onlar bizimle uğraşıp dursaydi n niye pes ettik bilmiyorumsimdiki aklımız olsa onları delirtirdim bizde akraba idi hep eşimin annesi yoktu abla adını alamazdı onuda sözleşmeli evlendiler 20 yaş büyük biriyle mutsuz hala onun gibi kaç konak evler arabama işyerleri coktuçöktü babası çocuklarının arkasında durmadı duran bu Onlan bizlere oldu bizler bittik

 2. Salam .bəli həmişə kotu insanlar etdiyi əməlinin cezasini mütləka alir.sevimdə etdiylərinin cavabini aldi.qayitmasini evet istiyirik. Amma bu səfər gunahlarinin bağişlanmasi ucun qayitsin. Mənim ən cox yasemenə yaziqim gəldi. Salim də iyi insandi.onu buqədər uzməyin .indi ürəyinə şübhə düşəcək ki. Sevim mənim uzumdən getdi.nə olursa belə etməyin.zehrayada yeni həyatinda uğurlar.

 3. 76. bölümün yıldızı bana göre Sevim karakterini canlandıran Nur Saçbüker Oton dı.

  Bu bölümün en duygusal sahneleri, Sevim’in evine gece herkes uyurken sessizce gelmesi bir kaç eşya alıp giderken kızı Yasemin için para ve yazı bırakması, Yasemini öpmesi, lambasını kapatması bir annenin evladı için yapabileceği vedadan önceki son davranışlarıydı..

  Bu sahnelerde olduğu gibi, Yasemin’e davrandığın gibi, Zehra’ya da davrana bilseydin Sevim abla…
  Zehra’yı da, onu da sevebilseydin, öpebilseydin, başını okşaya bilseydin, Yasemin kadar, evlat ayırımı yapmasaydın, para hırsı gözünü bu kadar boyamasaydı da, bu gece yaşadıklarını yaşamasaydın..

  Yasemin nasıl senin kuzunsa, Zehra da bir annenin kuzusuydu…
  Sana emanetti o ve sen nasıl kendi kuzuna kıyamıyorsan , başkasının kuzusuna da kıymayacaktın be Sevim abla.
  Ama sen kıydın Zehra ya.
  Hemde hiç acımadan, gözünü bile kırpmadan, acımadın Zehra ya ve yapmadığın eziyet kalmadı Zehra ya.
  Sen ne kadar kötü davransan da Zehra’ya o bir gün olsun sana kötü bir şey demedi, arkandan da hep iyi şeyler söyledi..
  Zehra, seni gerçek annesi olmadığını öğrendiğinde bile sana kötü davranmayacak.

  Öldürdün zannettiğin insan aslında yaşıyor ama sen bilmiyorsun, hapse girme korkundan kaçıyorsun, kaçıyorsun da vicdanından kaça bilecek misin? Sen nereye gidersen git vicdanın seninle gelecek bugün ve gece yaşadığın korku, üzüntü sana uzun süre yeter..
  Gittiğin yerde vicdanın sesini dinlersin ve yaptıklarından pişman olur eski Sevim den eser kalmamış olarak dönersin mahalleye, eşin Salim amca ya ve Yasemin’e..

  Yasemin sen gittikten sonra çok üzülecek bu düşüncelerle nasıl sınava girecek Yasemin ? bunu hiç düşündün mü? Hayır.

  • Selam .Aslı yine kalemini konuşturmuşsun sevdim yazdıklarını .Sevim hesaplaşmaktan korktuğu için ailesini terk etti .Paraya kavuştu ama sevinemedi .Artık Zehra Ömere sevgisini nasıl açıklayacak onun merakındayım .Dizi çok güzel ilerliyor emeği geçen herkesi kutluyorum .Aslı seni bu sayfada tanıdığıma mutluyum .

   • Selam Nesrin, İçimden geçenleri paylaşıyorum. Yazdıklarımı beğendiğiniz için teşekkür ederim.
    Hani bir söz vardır, söyleyene değil, söyletene bak diye. İşte benim ki, tamda ondan.
    Zehra sevgisini açıklamayacak, sevgisini gösterecek tıpkı Ömer gibi.
    Sizin gibi bende bu dizide emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Biliyor musun ömrümde ilk defa bir dizi hakkında düşünceleri mi burada paylaşıyorum, bu dizinin beni nasıl etkilediğini anlamışsındır. Birazda kendimden bulduğum şeyler olduğu içindir belkide bu etkilenme.
    Bende seni tanıdığıma memnun oldum Nesrin.

  • Evet ya aslicim sevim ablanin gedisi huzunluydu ben duyqusal birisi olduqum icin duqalandim karakterinden asli olmuyaraq iyimi kotumu boyle uzucu sahnelerde duyqulanirim yenere zaten hic kizamiyorum asikdir cocuk ama aleve hic uzulmiyorum oda askidir diyor bazen ama nedense onun omeri sevmesine inanmiyorum bence onun tek amaci omerin sahib olduqlarina sahib olmaqdir zira kervancioqlunun konaginin hanimi olmakdir onun niyeti bence cunki seven hic bir kadin sevdiyini basqa biri ile paylasmaya dayanamaz kucik bi misal dunki bolumde zehra omerin yuzunu oksarken nasil onlari izleye bilirdiki

   • Doğru söylüyorsun, Alev konağın hanımı olmak istiyor, şirkette de bunca zaman çalıştığı için hak idda ediyor, önce Ayşe vardı şimdi Zehra da var demişti ve Demir’e seminere gidersem 6 ay sonra döndüğümde burada bir evim olmayacak demişti de Demir bir anlam verememişti.
    Alev, Ömer’i seviyor ama parayı Ömer den daha çok seviyor. Ayrıca, Zehra Ömer’in yüzünü okşarken Alev’in Zehra’nın yerinde olmayı çok istediğini boynu bükük bir şekilde onları izlerken gösterdi, içi gidiyor ayırmak için elinden geleni yapıyor ama yaptıkları ters tepiyor ve daha çok birleştiriyor bizimkileri, kötülük yaptığını düşünürken, öyle büyük iyilikler yapıyor ki bizimkilere Alev.
    Bana göre Kötünün iyisi Alev , bizimkileri daha çok birbirlerine yaklaştırdığı için 😉
    O yüzden kızamıyorum ona 🙂

  • Saat 8 de başlayan adını sen koy dizisinin tekrarından sonra trt 1 bugün proramında erkan meric hazak şubaşi yaprak durmaz fatma karafil alev beton nihat salim leyla yasemin koray asya cıktılar herkesin yıl başını kutluyoruz dediler bizi izlemeye davam dediler ve alkışladılar erkan meric ğülmek yakışıyor ekralarda ğörmek isteriz adını sen koy oyuncularına ve ekibe burdan arkışlar ğöderiyorum asıl siz hakediyorsunuz en ğüzel en şık diziyi siz ceviriyorsunuz sizlere cok teşekür ediyoruz.

   • Bende izledim o programı çok güzellerdi.
    Bir an sanki burada yazdığım mesajları okumuşlar da cevap veriyorlarmış gibi hissettim kendimi 🙂 Benim ki de böyle bir teselli işte.
    Bende teşekkür ediyorum onlara böyle bir dizi yaptıkları için.

 4. İyikine cadoloz sevim giti darisi alevin ve yenerin tum kuzzelik ccannlarm omer le zehramin olsun sizleri cok seviyorum ve beyenerekte izzliyorum

 5. 76. bölümün de,
  Zehra, annesini merak ettiği için mahalleye gittiğinde Ömer’i araba da beklerken görünce şaşırdı ve sordu Ömer’e : sen iyi misin diye?
  Çünkü; Zehra bu güne kadar Ömer’i hiç bu kadar kendisine iyi davranırken görmemişti şaşırdı..

  Zehra, ben söyleyeyim Ömer’in kafasına saksı düşer gibi Sevim düştü 🙂
  Öğrendiklerinin etkisinde, şokta, sana söylemek istedikleri var ama söyleyemiyor ondan Ömer böyle..
  Aslında Ömer hep böyle iyi idi ama işte o yanlış anlamaları yüzünden kötü davranıyordu sana ama artık o yanlış anlamalar bir bir gün yüzüne çıkınca,
  Ömer sana karşı kaskatı kalıp gibiyken, şimdi bir buz parçası gibi eridi su oldu aktı sana doğru, iyide oldu.

  Ömer, Sevim’in Zehra’nın gerçek annesi olmadığını öğrendiğinde nasılda üzüldü Zehra için, yüzündeki o hüzün, sesindeki o yumuşaklık, aslında olmayan çalışma gibi bir bahane ile Zehra rahat etsin diye kendi isteği ile yatağı ve oda yı tamamiyle Zehra’ya vermesi ve iyi geceler demesi, aslında bu kadar iyi biri işte Ömer, ama amalar vardı işte..

  Prensesin müzik kutusu Zehra’nın Asya için okulun ilk gün hediyesi, Asya çok mutlu oldu. Ömer beklemiyordu beğenecek miydi bunu Asya? diye sordu Zehra ya..

  Zehra, Asya ile yakından ilgilendiği için biliyordu neyi seveceğini ve sevdiği oyuncağı bulunca da aldı ve hediye etti Asya ya.
  Asya da çok mutlu oldu. Okudukları kitaptaki gibi bir müzik kutusu vardı artık Asya’nın. Ömer şaşırdı. Beklemiyordu, bu sayede Ömer Zehra yı biraz daha tanıma fırsatı bulmuş oldu.

  Ömer’in, Zehra’nın kolyesini takmasında yardımcı olması, bayılacak gibi olunca yanına gitmesi, Alev’in kapıda onları görmesi ve Zehra’nın Ömer’in yanağını okşaması birbirlerinden iyice etkilenmelerine sebep oldu. İyice içten içe aşık oluyorlar birbirlerine hadi hayırlısı bakalım.

  Yalnız Demir’in aşkı bunları solladı geçti son sürat, Demir ben senden bu kadar hız beklemiyordum 🙂

 6. 02 01 2017 yılın ilk Pazartesi günü yayınlanan 76. bölümün yıldızı bana göre Sevim karakterini canlandıran Nur Saçbüker Oton dı ayakta alkışlıyorum kendisini. Rolünün hakkını verdi.

  O son sahnede eve , eşine, kızına bakışı, vedası , fonda çalan müzik, ağlaması ki o son sahnede bende tutamadım kendimi ağladım o duyguyu bana birebir hissettiren Nur ablamı bir kere daha ayakta alkışlıyorum.

  Tabi ki ona eşlik eden partneri Erkan’ı da unutmadım ikisi çok iyi bir iş çıkarmışlar bu bölümde kendilerini bir kez daha ayakta alkışlıyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık..

  Ben bu bölümden sonra Sevim karakterinin değişmiş olarak diziye birkaç bölüm sonra dönmesini istiyorum, umut ediyorum inşallah döner. Zehra’nın gerçek annesi hakkında onunda söyleyecekleri olduğunu düşünüyorum.

 7. Iy oldu sevim ömre zeyira benim qizim olmadiqni sölemesi.Ömer zehiraya qarişi coq kubar daviranir aritiq ikisinide aşiqi variq etimek kolay görnüyor zehira aritiknömerin qoqusunu bilecek qadar aşiq olmuş. Ömer ik tavaydi zeyiraya iy geceler dedi.Bece sevimin qavasina silah direyen yeneridi ben bilen.bece sevim bir qac bölmlüy ortaliqda olmayacaq.

 8. iyide bu yanlış sevim gitmeden önce konuşma yapmıyor ki hem zehra evi terketmez ayşe için kalır sözlemeşme bitmediki noluyo abi

 9. Dizi sezonu uzun olsun ve ne olur zehram ve omer hic degismesinler hep onlar kalsin dizude onlar mutlu olsun alev gitseydi ya sevimin bir ailesi var ya neyse olanla olmuse care yok .

 10. Süper bir dizi! Bugün eski bölümleri izledim! Nasil birsey bilmiyorum ama hic sikilmadan acayip sürükleyici yaAslinda seyirciler cok sabirsiz her gün aslinda haftalik dizi gibi konu isleniyorBasarilar

 11. Güle Güle 2016 – Hoş Geldin 2017

  Benim için gerçekten çok zor geçen bir yıl oldu, iyisiyle kötüsüyle, hastalıkla sağlıkla kimi gün gülerek, kimi gün ağlayarak geldi ve geçti.. Geçmez denilen günlerde geçermiş, gördüm geçti..

  Şimdi önümüzde yaşanmayı bekleyen (tabii Allah izin verir, ömür verirse yaşayacağım), yaşayacağımız 365 gün gibi uzun bir zaman dilimi bir yıl var.

  Bizleri üzen, mutsuz eden her şey geride kalsın, tüm yaşattıklarınla, bizden alıp götürdüklerinle, bir daha geri vermeyeceklerinle gidiyorsun ve gittin 2016..
  Güle Güle 2016

  Hoş Geldin 2017
  Hayırlarla gel, iyiliklerle gel, güzelliklerle gel, sağlıkla, mutlulukla, huzurla, barışla, sevgiyle gel, yaşatacaklarınla yüzümüzü güldürmeye gel 2017.
  Hoş Geldin 2017

 12. Güle Güle 2016 – Hoş Geldin 2017

  Dizideki bütün arkadaşların yeni yılını 02 ocak 2017 pazartesi sayfamızda kutladık şimdi sırada baş rollerimiz var.

  Gelelim dizinin baş rol oyuncuları olan,
  Ömer ile Zehra ya 🙂
  Sizler ne kadar iyi, iyi kalpli, iki insansınız öyle kendinizden önce hep başkalarını düşünüyor ve onları mutlu etmek için uğraşıyor, fedakarlıklar yapıyorsunuz.

  İçinizin, kalbinizin güzelliği yüzünüze yansıdığı için maşallah diyorum size ve birazda başkalarından önce kendiniz için bir şeyler yapın ve bu yeni yılda oturun karşılıklı olarak konuşun ama sonuna kadar dinleyin birbirinizi, iletişim kurmak için çaba sarf edin ve bu aranızdaki yanlış anlaşılmalara son noktayı koyun.

  İnanın birbirinize, güvenin, saygı duyun, sevin, ama rol gereği değil birileri sizi görüyor diye değil, birbirinizi gerçekten sevdiğiniz için, içinizden geldiği için, göstermelik olmayan, candan bir sevgi ile sevin birbirinizi..

  Yeni yıl size sağlık, mutluluk, huzur ve gerçek aşk getirsin mutlu yıllar Ömer ve Zehra
  (Erkan Meriç, Hazal Subaşı)

  Sizleri seviyorum her ne kadar siz bundan haberdar olmasanız da burada paylaşmak istedim,
  bu dizi sayesinde ekranlarda görüp tanıdım sizleri Erkan Meriç, Hazal Subaşı..

  İçim ısındı size, hani derler ya kanım kaynadı işte tamda öyle işte..
  Sizleri seviyorum, iyi ki varsınız, iyi ki..
  Kim bilir belki bir gün tanışırız konuşuruz da belli mi olur 🙂
  Sizleri seviyorum. Mutlu Yıllar her şey gönlünüzce güzel olur inşallah.

 13. Teşekkürler Aylincim, öpüyorum seni bitanem 🙂

  Çok zor geçen bir yılı arkada bıraktık, inşallah bu yıl giderken terörü de, savaşı da, düşmanlığı da, daha onca sayamadığım kötülüğü beraberinde götürür..
  Gelecek olan yeni yıl ise; beraberinde barışı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, sevinci ve daha sayamadığım onca güzelliği beraberinde getirir inşallah..
  Mutlu Yıllar Herkese

 14. Merhaba arkadaslar ben burda bulunan hər kesin yilbasii bayramini kutluyorum oncelikle burda bizleri bir araya gətirən site yetkilerinin aynın zamanda adini sən koy dizi ekibinin erkan mericin hazal subasinin yaprak durmazin (gerci bilmiyorum onlarin yapdimiz yorumlarda haber varmı yokmu ama olsun ben bunu ictenlikle yazyorum) bayramları kutluk olsun 2017 də basarilari bol olsun və bizde sevinelim və burda bulunan arkadaslar muhakak ki bu yıl icin hər birinizin umutlari istəkləri dilekleri vardir dilerimki hər hes dilediyini bulsun bu yil insalah bu yıl dunyamizda hüzur mutlluluq və sülh olur dilerimki bu yıl masum cocuklarin öldüyü ( bunu çok duyqulanarak yazyorum) savaslar allahin izniyle son bulur və sonda mutluluk yagmurunun altinda semsiyesis kalibda mutlulukla islanma dileyiyle mutlu yilar hepimize

 15. 2017 her kese sevinc,ugur,xeyir bereket,xosbextlik getitsin,insaallah,adini sen koy ailesi sizleri tebrik edirem,basarilar dileyirem,dizimiz insaallah 2,3 sezon davam etsin,omer zehra favorim,onlara bitmeyen ask dileyirem,gercek heyatda da insaallah birlessinler,coox yarasirlar,opdum

 16. Sevimin geri gelmesini isterim bu kadar fazla görmemek şartıyla tabiki dizimizin suyunu çıkarmadan bir kaç sezon daha sürmesini isterim

 17. demile leyla aşk yaşamadan bitirmekte neoluyo koray ve yaseminden daha çok yakışıyorlar sakın öyle bir şey yapmayın nihatla ayşeye bayılıyoruz pavorimiz tabiki zehra ile ömer