Adını Sen Koy 3 Nisan 7 Nisan 29. Hafta Özeti 141- 145. Bölüm Tüyoları

Mert Zehra’ya sadece Ömer’in uçağının düştüğünü söylese de Zehra Ömer’in öldüğünü düşünmüş ve yıkmıştır. Ömer’i kaybettiğini düşünen Zehra için hayat durmuştur. Ömer’i kaybettiğini düşünürken onu bir anda karşısında gören Zehra hemen Ömer’e onu hiç bırakmayackmış gibi sarılır. Ömer ise şaşkın haldedir.Ömer’i karşısında gören Zehra’nın vereceği tepki Ömer’in kaybetme korkusundan kat kat fazla olacaktır.

Zehra için artık Ömer çok önemli ve değerlidir. Zehra Ömer’in hasta olduğunu sanacak ve ona bebeker gibi davranacaktır. Zehra’nın bu yoğun ilgisi ve ortak geçirdikleri vaktin artması Ömer’in hoşuna gidecektir. Ömer tam Zehra’nın yoğun ilgisi ile şımarmıiken Zehra’ya mahalleden haber gelir ve Zehra hemen mahalleye gitmek ister. Zehra’nın yeniden bütün ilgisini Ömer’in üzerinden çekip oraya yöneltmesi ile Ömer bebekler gibi ilgiyi yeniden çekmek için minik bir hastalık numarası yapar.

Alev ise Ömer’i kaybettiğini düşününce çılgına döner ve Hilmi ile ters düşer. Alev’e ders vermek isteyen Hilmi’nin Alev’e kötü bir sürprizi vardır.  Hilmi, Alev’e bir darbe indirmek ister ve bunun için Alev’in tüm pisliklerini açıklayan bir belgeyi Ömer’e gönderir.

Ömer’in ise Zehra’ya bir sürprizi vardır. Zehra’nın kendisi ile yakından ilgilenmesini karşılıksız bırakmayan Ömer baş başa romantik bir akşam yemeği organize eder. Ömer, tüm cesaretini toplayıp Zehra’ya bu teklifi yapabilecek midir? Diğer yandan Zehra, Ömer’in hastalık numarasını yaptığını anlamış ve ondan tatlı bir intikam alma peşine düşer.

Adını Sen Koy 29. Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy’da 28. haftanın sonuna geldik artık dizimizin sezon finali öncesi en tatlı haftaları yaklaşıyor. Bunca aydır Ömer ve Zehra’nın bir birine aşık olmasını bekledik onlarda bizi kırmadı ve havada aşk kokusu var. Özellikle Ömer’in Zehra’yı kaybetme korkusunu yaşamasından sonra Zehra’nın da kaybetme korkusu yaşaması sonrasında ikilimizin ilişkileri çok daha düzgün bir hal alacak; ancak Alev ve Hilmi Yılmaz ittifakı çiftimizi zorlayan en önemli sorunlar olacak.

[saritext]Adını Sen Koy tüyo 1:[/saritext] Ömer Alev’in gelmemesi ve Zehra’nın kalbinin kırık olması sebebi ile ihaleden vazgeçecek ve Kıbrıs’a gitmeyecek. Ömer’in ihaleden vazgeçmiş olması onu ölümden kurtardığı gibi kendisi yokken Hilmi Yılmaz’ın ailesine zarar verebileceği korkusu nedeniylede uçağa binmekten son anda vazgeçecek.

[mavitext]Adını Sen Koy tüyo 2:[/mavitext] Alev’in de uçağa binmesine ise Hilmi Yılmaz engel olacak. Hilmi Yılmaz’ın Aelv’i ölümden kurtarmasında ki amacı ise Ömer’in ölmesinden sonra Kervancıoğlu şirketini Alev üzerinden kontrol etme isteğidir.

[kirmizitext]Adını Sen Koy tüyo 3:[/kirmizitext] Biz Türk’ler kaybetmeden var olanın değerini anlayamıyoruz; Ömer ve Zehra’da ne zaman bir birlerini kaybetme korkusu yaşayacak o zaman kıymet bilecekler. Ömer Hilmi Yılmaz ve adamlarının elinden bu sefer biraz hızlı kurtulacak ve Zehra ile kavuşacak ancak Hilmi Yılmaz’ın öfkesi bitmeyecek; özellikle Alev’in ipini eline alan Hilmi Yılmaz Alev üzerinden Ömer’i çok zor durumda bırakacak. Alev ise artık Hilmi Yılmaz’ın sevdiği adam Ömer’i öldürmesinden korktuğu için ona karşı çıkacak ve Hilmi Yılmaz’ın arkasından iş çevirecek

[pembetext]Adını Sen Koy tüyo 4[/pembetext] Biraz da sizlere Adını Sen Koy’un bu hafta ki çekimlerinden bilgi verelim.  Bu hafta çekimlerde orman sahnesi vardı. Orman’da Ömer’in arabası terk edilmiş şekilde bulunuyor sahnede.

[gritext]Adını Sen Koy tüyo 5[/gritext]: Orman çekimleri Bolu ilinin göz bebeği Abant ormanlarında yapılıyor. Abant Gölü de izleyiciye gösterilecek. Hilmi Yılmaz Ömer’i kaçıracak ve Abant’a götürecek. Alev de Hilmi’den Ömer’in Abant’ta olduğunu öğrenecek. Bu tüyoyu Cevriye halanın canlı yayınından öğrendik

[saritext]Adını Sen Koy tüyo 6:[/saritext] Ömer sonunda Zehra’ya aşkını itiraf edecek; Zehra ise utanacak ve cevap veremeyecek. Bu da demek oluyor ki aşk dolu sahneler çok yakında

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 3 Nisan 7 Nisan 29. Hafta Özeti 141- 145. Bölüm Tüyoları (52 Yorum)

 1. Iyi aksamlar.Biraz biraz renklenmeye basladi.Eh hic yoktan iyidir.Hala Omer ve Zehra birbirine karsi buuuzzz gibi.Biraz aralarinda bir seyler bekliyoruz.Gozle gorulur belirgin guzellikler gormek istiyoruz artik.Sezon finali de geliyormus.Bizi boyle bekletecek misiniz yani.? HIC TAVSIYE ETMEM DOGRUSU.

 2. Öner kaldırılınca zebranın hayaliyle avunacak bence zehra Ya kavuşmak için çabalayacak

 3. Çok güzel hani Hilmi onları rahat bırak mayacak dedin ya olsun birlikte olduktan sonra her şeyin üstesinden geleceklerdir bunu istiyorduk çok mutlu olduk

 4. hep aynı tüyolar bu ne kardeşim yapmayın lütfen. ayrıca sayın yönetmen burası hindistan değil farkettiyseniz.burası TÜRKİYE.VE DEVLET kanalının dizisi.ayrıca hint dizileri kendi gelenek göreneklerini ne güzel yansıtıyorlar dizilerinde .peki siz ne yapıyorsunuz basit hint dizilerini kopyala yapıştır.izleyiçiyi eneyi yerine koyup oyalıyorsunuz dizide. harika bir giriş yapan diziyi. mahvetmek bu olsa gerek zavallı insanlar bu kadar TRT.devlet kanalını basit dizi konularıyla oyalamayın.haftalardır Ömer zehraya ha dokundu. ha dokunacak dizinin tek konusu bumudur yaani.sezon gelmiş siz hala oyalıyorsunuz izleyiçiyi. ÖMER zehraya dokunmasa da, olur. siz dizinin konularına dokunun aleve dokunun.mümkünse lütfen. kendinize gelin ve kendi seneryonuzu yazın artık.dizinin seneryonuzu yazmaktan bu kadar mı acizsiniz. kendi kültürümüzü gelenek göreneklerimizi ve Ülkemizi sergileyen örnek davranışlar gelse ekrana nasıl olur başak yazı odası.kendi seneryonunu yazmanız daha mantıklı değilmi. oyuncuya diziye izleyiciye saygı lütfen.

 5. Yox. Aylin o deyil. Youtubda və ya Googleda Esat Tuz yazıb axtarış versən şəklini görərsən. O deyil. Tamam başqa adamdı.

  • Arkadaşım araştırdım Esat Tuz adını sen koyda Prodüksuyon asistaniymis Inistaqramda bir tane fotoğraf var arabada Hazal arkada oturmuş Esat Tuzda sofor koltuğunda oturmuş . Ama soyluyorlarki ERKANDA Ordaymis . O fotografdan dolayı böyle bir haber yayılmış her halde . Benim düşüncem bu

   • Aylincim sizin aradığınız kişi Cevriye hala memleketine gitmek için valizlerini toplamış taksi çağırmıştı ve gelen beyaz taksi vardı ya işte onun şoförü genç delikanlı. Ömer ona Esat valizleri indir diyor.
    Diğer şoför değil o yanlış bilgi canım.

    • Aşağıdaki arkadaş yazmış kim olur olsun OMERLE Zehrayla zarar vermesin . Bende katılıyordu

 6. Aide bakı cavabınıza görə təşəkkür edirəm. Ancaq mən yeni gələn oyunçu haqqında məlumat almaq istəyirdim. Youtubda məlumat var ki,Esat Tuz isimli bir oyunçu Ömere surucu gəlir. Bu məlumat doğrumu deye maraqlanırdım.

  • Arkadaşım ile bilsinki o hilmi yilmazin adamı olan surucuymus . Omeri öldürmek isteyen .

 7. Aide bakı cavabınıza görə təşəkkür edirəm. Ancaq mən yeni gələn oyunçu haqqında məlumat almaq istəyirdim. Youtubda məlumat var ki,Esat Tuz isimli bir oyunçu Ömere surucu gəlir. Bu məlumat doğrumu deye maraqlanırdım.

 8. Alev sanki Hilmi Yilmazin kizi, onun kimi hirsli, istediyini ala bilmek namine her kesi ayaqlar, basib kecer. Mehtap sakin oldumu? Yoxsa yene de Zehraya tuzak qurmaq ister? Ne yaxsi ki Cevriye hanim gitmedi, qaldi. Aleve duz laf diyen tek insan. Sanki Cevriye hanim onun konakinda musafirdir. Aslinda Alev de musafir sayilir, teyzesine gore ona dozurler. Alev Hilmi Yilmazla olan is birliyini bitire bilermi?

 9. Salam. Adını sen koya dahil olan yeni oyunçu hakkında bilgi verin lütfen.

  • Salam Mert haqqinda bunu bilirem ki evlidi 31 yawindadir Ali oguz senol esl adidir

  • KADİLİZ MUBAREK OLSUN ARKADAŞLAR VE ADINI SEN KOY OYUCULARA VE YÖLETMELERİMİZE VE RESUL ABİ KADİLİZ MUBAREK OLSUN DEVLETE MİLETE BÜTÜN TÜRKİYE HAYIRLAR GETİRSİN DUALARIMIZI KABUL EYLESİN hayılı cumalar .

 10. Zehranin saçlarını model verseniz ömerinde hoşuna gider ve omer zehraya leyla da demire açılsın artık

 11. 140 bolom fotolari cikmis omer yinede gecmisdeki gibi silahlini yakalamis girtlagina yapismis ve etkisiz hale getirmis o anda o mert denen namos hirsizi gelmis , maalesef bono demeye mecbordom, ozor dilerim , adam adim adim zehrayi takip ediyor iki sozonden biri zehra , bizler 7 Aydir her torlo yaramazlik gordok mehtap alev yener sevim ve baska konolarinda sikintisini cektik ama gerilmedik vaz gecmedik , olomsoz yazanlari poskortok, vaz gecmeeyceyimizi soyledik ve dayandik ama bono hazm edemiyorom, madem is icin gelmissin isinle mesgol ol be adam ,? Ev tot oz evinde kal, sen doktormoson bi diyerinin karisini onone alip ask konosonda ne dosondoyono soroyorson , doktorlar , pesikoloklar mahrem ve bi tarefler is amaciyla yapiyorlar sen ne diye her gon bi sians gecirib ozel seyleri gorcaliyorson

 12. Dizimizde kurgu çok zayıf kalıyor maalesef.Omer Zehra dan şüphe ederken Zehraya çektirmediği eziyet kalmamisti.Ama şimdi olaylar açığa çıktı Zehraya karşı yine soğuk yine sevdalı değil.Biz bu kadar eziyeti neden çektik peki.Artık gelinen noktada Omerin yok ben aşka inanmıyorum yok aşk benim için saçmalık demesi sebaronun kalitesizlik. o zaman o kadar yaşanılan neydı. Zehraya yaptığı eziyet neydi. ..Sırf uzatacaksiniz diye diziden soğutmayın bizi.

 13. Ben takildim kaldim .alev omerle coma gono kibrisa gidiyor ve bonlarin ocagi dosoyor haber yayiliyor ve her kes omerin ocakda oldogono saniyor yani omerle alevin hem bo ocak amerikaya gedmekle alakasi yok conko hala amerikaya kimin getmesi onaylanmamis ve belli diyil bo haftada ameeikaya getme soz konoso diyil , o zaman bo ocak alevle omerin birlik de gitdiyi ocak oloyor ve ocak dosoyor , sizce alev ocakda mi? Eyer ocakdaysa alevin doromo ne dir? yok eyer omer gitmediyine gore ocaka binmemisse o zaman alev omerin ocakda olmadigini biliyor ve konakdakilere haber vere bilir , onda neden konakda her kes o comleden zehra omerin oldoyono dosonor? Aleve sora bilirler , yoksa alev olormo insallah? Ama gelen haftanin tuyo larinda alevin hilmiyle is birliyi yazilmis. Birde arkadaslar bir protesto etmek lazim conko ben bo mert denen adama gicik oldom o yozden bo gonko bolomon mert kismini izlememek icin gezintiye cikdim cok az kismina bakdim ve hala gerginim allah bo sinaristleri nasil biliyorsa oyle yapsin , hani gecen hafta gerilim yozonden cogo seyriciler dizini protesto etti ya , oyle , belkide diye bilirler ki istemezsin bakmazsin bo dor ve baskasi yok , ama bakmak istiyoroz , hem ben tek diyilim diyer siyede ve ayri sitelerdede sikilanlar var ben o sitede cagiri yapdim golay hanimada doyordom oda elinden gelen bir sey yok dedi , tabi ben bo fikiri omerle zehrayi sevdiyimden ve ayrisini yakisdirmadigim icin soyloyorom yoksa ben de bonon dizi oldogono anniyorom her halde .bo arada erkanla hazal bo gon instagramda her kesin kandilini tebrik etmisler bo vasiteyle doyormos oldom.

 14. Aide baki ola bilsin omerle zehra sahnelerin kacira bilirem arada.amma men gelecek hafdani demek isdemiwdim.omerin kaza kecirdiyini oyrenende zehranin ne edeceyini.

 15. Ben artik bu dizide adam kacirma olaylarini gormekden cok yoruldum. Cocuk oyincagimi bu ikide bir adam kacirilyor. Kim daha fazla kacirilma yarişi varda bizim mi haberimiz yok. Senaristler lutfen artik insan kacirilan bolumler yazmayin. Yurt dişindan izleyen izleycilere Turkiyede insan kacirma gundemin en onemli konusuymuş gibi bir algi veriyor bize. Bu zamana kadar Zehra 4 kez, Yasemin 2 kez, Asya 1 kez, Omerde bu kacirilma ile birlikde 2 kez kacirilmis olucak.buna bir dur diyelim. Bu sayi 6 aydir devam eden dizi icin cok fazla. Adini sen koy ayle dizisi. Bakarsin 2. 3 haftadan Leylanin eski sevgilisi cikar gelir bir sapik olarak Leylayi kacirir, ya da mert kacirilir… Sonra yine kacirilma listesi başdan başlar devam eder gider senaristlere kalarsa. Omerin kacirilma sahnesi bu son olsun! Ben bu yorumu sitelerin hepsinde yazicam artik kacirilma sahneleri olmasin. Belki senaristler okurlar.

 16. Hilmini kim etkisiz hala getirecek acaba ? Ve bundan sonra OMERLE ve mert dostluğu nasil devam edecek ? Alevin Hilminin elemanı olduğu ne zaman anlaşılacak ? Eeeee hep soruyu soran siz olmuyicaksinizki birazda ben soruyum.

  • Ortada boyuk bir iw birliyi varsa ,bu dostlugun pozulmasi pul ve zehraya baglidi,acaba diyorum ki,HILMI YILMAZLA Alev cadisi evlense hec de pis olmaz,ikisinede nifret edirem beton bunlardan yaxwidirB-)

 17. Omerin iyi olmasina cok sevindim.zehra ile omer sehnelerini gormek ucun sabirsizem.yasemen meni bezdieir artiq.cox maeaqsizdi bu aralar.korayi qisqanir guya.get dersini oku da biraz.hele leylanin kecmiw sevgilisi de ortaya ciksa …hec isdemem .demirin qedrin bilsin yeter.

  • Elyar bey dizide artik Omer ve Zehra sehneleri var ,yeqin siz baxmamisiniz.BU MEHTAP’DA BETONU beyenmir ozu guya bele gözeldide.menim qardawim toçnu Erkan’a yeni ömere oxwuyur ele bil ekiz qardawdilar:-|

    • Tanimadiqim bir insana nece qardawimin adini diye bilerem.hem sizi ne ucun maraqlandirir?anlamadim men ,izah etseniz cox yaxwi olar

    • :-)pardon canim seni kirdiysam ozur dilerim.kardewimin adi ceyhundur 21 yawindadir Erkani xarici ve daxili gorunuwu cox benzeyir birazda omer kimi sert xasiyetlidir,canim men seni sehf anladim nolur affet yoksa kendime cok kizarim ‘azerimisin yoxsa turk

     • Azeriyem aide canim ama sitelerde turk dostlarim coxdu senede hec eseblesmedim canim

    • Canim benim yaa senin yerinde ben olsaydim cokdan sinir olmusdum.bana kizmadiqina gore tesekkur ediyorum tatlim

     • Su damlasinda fena deyil,ben ise sene Pirlantam diyecem, cevriye halanin tatli sozu idi.PIRLANTAM harda yawayirsan nece yawin var.men bakida qaliram 19 yawim var adim Aidedir -cox vaxt Ayka deyirler mene

     • Canim sene asaqidan yaza bilmedim.Gence 15 yasim var tibbe hazirlasiram qardasim unveristetde oxuyur.senin kimi bir insani tanidiqima gore cox sevindim.canim menim bacim yoxdu ama inan seni baci kimi sevdim

    • Ayy pirlantam bu gunki bolum super idi umarim sende kacirmazsin bu bolumu,sabah qismet olarsa tekrarina yene baxacam (inanki baxmaqdan doymadim)

 18. Alev cadisin cixartin diziden,gorunce onu sinir oluyorum ben .OMER artik evli biri, az onun arxasiyca sürün.MAKIYAJINI gorunce ureyim bulanir ,biraz makiyajdan az istifade edin.OMERDE ARTIK PALTO GEYINMESIN HEC YARAWMIR,artik yaz gelir. GUL KIMI OGLANIN GEYIMIN POZURSUNUZ