Adını Sen Koy 299. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Tüyoları Fragmanı

Adını Sen Koy 299. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Neler Yaşanacak ?

Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy 299. Bölümü ile 8 Mart Perşembe izleyici karşısında olacak. Dizi setinde bu hafta çekimlere yeni bir isim daha katıldı. Nur Berfin Çiroğlu bundan sonra Adını Sen Koy kadrosunda olacak. Henüz hangi karakteri canlandıracağı ile ilgili bir bilgi gelmedi. Mahallede emlakçı olacağı yönünde tüyolar aldık. Büyük ihtimalle Koray’ın kızını canlandıracaktır.

Diziye ayrıca Sabah’ın babasını canlandırmak üzere de  bir oyuncu katılacağı bilgisi geldi. İdil sorunu halledildikten sonra  Kerem ve Sabah arasında baba krizi çıkacak. Büyük ihtimalle Kerem Sabah’ın babasını bulup getirecek. Fakat Sabah bu duruma ne tepki verecek ? Babası ile görüşecek mi ? Bu souların cevaplarını ilerleyen günlerde alacağız.

Ayrıca sosyal medyada dolaşan dedikodulara göre Zehra’nın iki hafta içinde hamile olduğu ortaya çıkacak.  Bu nedenle artık Ömer onu şirkete götürmeyecek ve evde kalacak. Fakat belirttiğimiz gibi bu tüyo setten değil sosyal medyadan. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz. Sizlerde yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler.

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 299. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Tüyoları Fragmanı (8 Yorum)

 1. Artık sıkmaya başladı. Çok yavaş ilerliyor! Yine de erkan meriç ve hazal subaşı’yı oyunculukları için kutluyorum! Onların hatırına 1000 bölüm de olsa izlerim! Diğer oyuncular da başarılı… herkes kendinden bir şey buluyor bu dizide! Olay akışı biraz hızlandığında eminim dizi daha da güzelleşecek

 2. Merhaba aylin canim kuzum bende baku azerbaycan hastasiyim burdan hani tebrizden
  Şehriyarin şeherinden odlar diyarina sabahiniz
  Xeyir deyirem allah biz azerileri birbirimizden
  Ayri salmasin.. bize bizden sonra rehm eden yoxdue.. gozel bakini gozel genceni şekini şirvani şamaxini sevirem vetenim
  Kimi.. garabaği goZlerim dolur yazdikca axi ora vetenin bir goludu şehidlere
  Rehmet okuram olum olsun duşmenlere gun o gun olsun gardaşlar bir olsunlar…sağ olun
  Sağlikla galin

 3. Bakuden tum Turkiyeye selam ben diyorumki dizide canlilik isdiyorum bu kadar bir birinize baksaniz cox umarim ki vakit halile 3 sezonda olucak

 4. Yahu ben zehra nin babasi gelsin dedikçe bu senarist bozuntusu sabah a yapıştı kaldı takılıp kaldı sabah in ailesine demek ki neymiş tek takıntılı ben değilmişim bana da senaristten bulaşmış :):)

 5. 18 ; 57
  ANOCIM

  THENK — YOU– VERY — MUCH
  I’m .. very…well..
  And … YOU?