Adını Sen Koy 299. Bölüm Analizi (“ASLI”) 8 Mart 2018 Perşembe

Burak 11 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 299. Bölüm 8 Mart 2018 Perşembe

Ayşe bütün cesaretini toplayarak Abisine annesinden bahsedecekti ve kendisinin annesi ile görüştüğünü konuştuğunu söyleyecekti. Abisinin yanına çalışma odasına geçti. Söze nerden, nasıl başlayacağını bilmiyor Ayşe.

Nede olsa abisinin tepkisini az – çok tahmin ediyorken yine de söylemek annesi ile gönül rahatlığı ile gizli saklı olmadan görüşmek istiyordu Ayşe.

Tam ben biri ile buluştum dedi. Hediye abla odaya girerek Mehmet bey’in geldiğini, Zehra’nın da yanında olduğunu söyledi. Ömer bunu duyarda durur mu? Durmaz. Kardeşine çok önemli değilse sonra konuşalım diyerek hemen eşinin yanına gitti Ömer.

Aman koş eşine Ömer, belki Mehmet bey alır götürür diyeceğim de şakası bile kötü. Ömer beni bu sözü söyledim diye liğme liğme edecek. En iyisi ben susayım.

Mehmet bey salonda Nihat ve Zehra ya yamaç paraşütü ile yaptığı, daha doğrusu yapmaya çalıştığı atlayışını anlatmaya çalışıyordu. Ömer ile Ayşe geldi. Ömer hiç hoşlanmıyor Mehmet beyden. Onu dinledi tokalaştı ve yaptığı Yamaç paraşütü hakkında bilgi sahibi olduğunu, hatta Mehmet bey’in yapmaya çalıştığı Yamaç paraşütü atlayışının, Tandem uçuşu olduğunu, kendisinin de lisansı olduğunu söyledi.

Kimse bilmiyordu bunu. Ömer’in elinden her meziyet geliyor maşallah. Bir gün Zehra ile yapsana bu yamaç paraşütü atlayışını Ömer harika olur.  

Tandem yamaç paraşütü; uçuşu uzman bir pilot ve yolcu ile yapılan çift kişilik uçuş anlamına gelir. Yolcunun konu ile ilgili bilgi sahibi olmasına gerek yoktur. Sadece tepeden kalkış esnasında birkaç adım atması yeterlidir. Havada tüm kontrol genelde eğitmen olan yamaç paraşütü pilotuna aittir. Gerekli kalkış ve iniş planlamalarını pilot yaparak yolcunun güvenli bir şekilde uçmasını ve inmesini sağlar.

Bu Yamaç paraşütünü yapmayı bende çok istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Hayırlısı bakalım.

Zehra da adrenalin ve sen deyince, Ömer de; adrenalin iyidir, dinç tutar, tetikte tutar dedi. Her bir lafında Ömer, Mehmet beye gönderme yapıyor anlayana tabi.

 Ömer de Zehra ya seninle birlikte yaşadıklarımızı düşünürsek dedi, Zehra da; adrenalin, sen ve ben ayrılmaz üçlü gibiyiz dedi.

Onların yaşadıklarını, başlarına gelenleri düşününce, adrenalin patlaması yaşar insan. daha fazlasına gerek yok. 2. Sezonda henüz adrenalin yaşanmadı sakin gidiyor bakalım bu sezon adrenalin ne zaman yaşanacak?

Ve Ömer içinden kadınlar komik erkeklerden hoşlanır dedi. Bu kişiden kişiye değişir Ömer.

Mehmet bey gelirken simit almışta gelmiş Ayşe kokusundan bildi masaya geçtiler. Kaç zaman sonra masa kuruldu evde.

Mehmet bey yatılı okulda okumuş ve böylesi kalabalık aile sofralarının özlemini çok duymuş. Şuan sanki, bir yatılı okulda okuyan öğrencinin hayalindeyiz dedi. Mehmet beyde geçmişte takılı kalmış. O yatılı öğrenci çoktan büyüdü iş adamı oldu Mehmet bey ana şimdi ki zamana gel.

Zehra da Mehmet beyden yana olup hep bir hayalin içindeyiz deyince, Ömer itiraz etti biz gerçeklerde yaşıyoruz dedi ve ekledi. Siz hala yalnız mı kahvaltı yapıyorsunuz? Diye sorunca Mehmet beyde evet sizin kadar şanslı değilim bu güzel hanımların kıymetini bilin dedi.

Ömer de sertçe biliyoruz dedi.

Mehmet bey Zehra ya iş teklifinde bulundu. Ömer de olmaz dedi iki iş bir arada olmaz dedi. Zehra da eşinden yana oldu, iş teklifini kabul etmedi.

İdil, Kerem ve Sabah dan özür diledi. Kerem’i kaybetmek istemediği için yaptı bunu. Sabah da inandı ve Kerem’i giden İdil’in arkasından gönderdi. Kerem konuştu İdil ile araları iyi ama İdil bir parkta bir erkek arkadaşının omzunda ağlayarak Kerem hakkında konuştu. Kerem’in kendisine inanmadığını söyledi. adamı iyice doldurdu.

Adam da zaten İdil’i seven biriymiş. Kerem’e kinlendi İdil’i üzdüğü için. Öyle ki Kerem’i öldürmek isteyecek kadar. Oysa İdil, oyun oynuyordu bu kendisini seven delikanlıya. İdil çok kötü biri kendi çıkarı menfaati için bir adamın duyguları ile oynuyor. Onu Kerem’e karşı iyice doldurdu. Sabah dan böyle intikam alacak İdil.

Aysel hanımın dayısının torunuydu yanlış hatırlamıyorsam ona iş istemişti dayısı Salim amcadan ve Salim amca o işi bulmuş Ömer’in şirketinde çalışacak kızımız. İlk günden işe geç kaldı. Taksi ile işe gidecek Koray da işe giderken taksiye binecekti tek taksi ve iki kişi.

Taksi genç bayanın önünde durdu. Koray da ben durdurdum araba benim dedi. Taksiciye sordular. Beni karıştırmayın dedi. Kız bindi gitti. Koray da büyük ihtimal başka taksi ile şirkete geçti.

 Ben bu genç kızı sevdim. Özgeden bin kat iyi. Hani ilk izlenim derler ya bende ilk izlenimi güzel bıraktı. Tıpkı Zehra gibi biri bu kız. Koray da Ömer gibi bu ikisi evlensinler Ömer ve Zehra gibi.

Aysel hanım bir güzel pasta ile teşekkür etmeye Salim amcaların evine geldi, yeğeni İpek için Salim amcanın iş bulduğu için teşekkür ziyaretinde bulunmuş. İsmi de güzelmiş İpek, kendi de güzel maşallah. İsmini de kendisini de sevdim ben.

Ziyarette bulunduğu an evde Şükran teyze, Cevriye hala vardı. Birlikte çay içtiler ve çaydan sonra kalkan Aysel hanıma Cevriye halada eşlik etti. Aklı sıra onunla konuşmak Salim amcanın evlenmek gibi bir düşüncesinin olmadığını söyleyecekti ki, leb demeden leblebiyi anladı ve ben bu konuyu konuşmaktan rahatsız oluyorum, bu iş benim için yok hükmünde diyerek kestirip attı.

Kahvaltı dan sonra Mehmet bey Zehra’dan eski çizimlerini de görmek istedi. Ömer de buna sinir oldu içten içe ve odaya giden Zehra’nın arkasından o da gitti. Zehra yı oyaladı hemen içeri gitmesini istemedi.

Çizimlere bakmak istedi. Hepsine de göz ucu ile baktı, asıl bakıp izlediği Zehra idi. Çok güzel derken de çizimlere değil, Zehra için diyordu. Tabi Zehra çizimlere çok güzel dediğini düşünüyordu o ayrı bir konuydu.

Sonra da Zehra Mehmet beyi unuttuk deyince, Ömer de unutalım dedi. benim işlerim var onları halledeyim sizde benim odamda çalışın dedi. Karısını göz hapsinde tutacak Ömer ve o adamla da yalnız bırakmamış olacak. Ömer çok akıllısın vesselam.

Zehra Mehmet bey ile iş üzerinde çalışırken, Ömer Zehra’nın başında bir gardiyan gibi beklemekte. Ömer’in sabrı kalmadı. Çekmeceyi düşürdü, dosyayı düşürdü. Dikkatlerini dağıtmak istedi ve kendisi de iş yapamadı.

Sonun da iş bitti Mehmet bey gidiyor. Ömer yolcu etti kapıya kadar geçirdi. Mehmet beyde hafta sonu kendi çiftlik evine davet etti. Ömer de bizim hafta sonu başka bir planımız var diyerek reddetti.

Ayşe annesi ile dışarda bir kere daha buluştu. Jülide kızına ben o evden çıktığım gün Ömer beni öldürdü toprağa gömdü beni asla affetmeyecek, gerçekten de ölsem mezarıma bile gelmeyecek biliyorum ama ben mecbur olduğum için gittim, ölmek istedim ama ölemedim dedi ağlayarak.

Ayşe de kendince bir plan yaptı Abisi ile annesini karşılaştırmak için okulda olan Asya yı abisinin almasını istedi. Abisini aradı söyledi. Ömer de Zehra ile birlikte başbaşa akşam yemeğine gidecekti. Gitmeden Asya yı kreşten alıp gelecek sonra da yemeğe gideceklerdi.

Ömer Zehra dan sevdiği elbiseyi giymesini istedi. Zehra da giydi akşam için hazırdı Zehra Ömer Asya ile gelecek yemeğe gideceklerdi. Planları böyleydi.

Ama hayatın getirdiği akış olayların böyle ilerlemesine engel oldu. Ömer kreşe giderken annesi de köşe başında oğlunun gelmesini bekliyordu. O gelince arkasından Ömer oğlum diye seslendi. Ömer dondu kaldı. Hiç beklemiyordu böyle bir şeyi.

SEN ELİMDEN TUT

Yarımmış bir yanım
Bir yanım yaralı
Nasıl tamam yaptın
İyileştirdin 

Yarınmış ertesi bugünü yaşamanın
Aşk gerçekten varmış hissettirdin
Bilsen nasıl hoş geldin

İyi günde kötü günde
Söz verelim ikimizde
Aldığım en son nefeste 
Sen elimden tut

Her ne yaşandıysa bitti
Senle benden önce unut
Bir ömür o güzel başını
Göğsümde uyut

Ferhat GÖÇER

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 299. Bölüm Analizi (“ASLI”) 8 Mart 2018 Perşembe” üzerine 31 yorum

 1. Saka kuşu dedi ki:

  Anonim arkadaş her sey içın sağol sen kmseyı uzmyorsun ben 1 kere bile buna sahit olmadim cok nadir yayıyorsun evet isin falan vardır. Ama ben bazen girıyorum kmse yokken yorum yazıyorum sen cevap veryorsun sağol. Ben kim olursa olsun bana yazılan her yorumu cevaplamaya calısyorum eger cevaplayamadiğm yorum varsa özür dlerm

 2. Saka kuşundan prensesime dedi ki:

  Telefon sorunun olduğnu biliyordum aytac. Aysel de nevruza hazrlnıyor dediler ama ona ve sana rastladm galiba her sey yoluna grdi geldiler dye dusundüm ama kmse yoktu. Anladım cok sağol dmek sen de girip cıkıyorsun. oğuz abinin isleri yoğunmus soyledler zaten anladim umarım aksam konusuruz verdiğn cevap icin sagol

 3. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aleykum səlam rada çok şükür ben de iyiym tesekkur ederim evet ozge korayin ablasi gibi neyse artik ipek geldin o yaksyor korya iyi bir kiz ben de sevdim onu

 4. Saka kuşu dedi ki:

  Hos geldin demet iyiym ben

 5. Saka kuşu dedi ki:

  İyiym demet diğer stedki tavsyelern icin sağol

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba hos geldin saka kusum nasilsin nede uzlyorsun ben burdayim yazyorum ama siz yoksunuz site de kimse olmynca ben de yazmyorum her gün girip cikyorum sən benim isimim gördün nede burdayim aytac yazmyorsun ben de kaç gündür saka küsü nede yok nede yazmyor diye dusnup duryordum ayrca benim telefon la sorunum vardı soylmsdim yeni hala edim oyuz de yok dum simdi burdayim akşam konsuruz ha bir de oğuz abi nede hoslmasin sende o sitenin sahibi bazen vakit bulmyor berki de yazdığın yorum larin gormyordu oğuz abi ben çok yazmak isdmyorum sadce gerkdynde yazyorum baynar rahatsiz olması diye bak sana burada goker abyle sohbet mi edporuz sadece biz bir şey sorunca site de bir sorun olunca oda cevap yazyor bizə oğuz abi de ayni sekil de sen yanis anlmsi ben de kaç defa yazdım oğuz abi cevap yazmynca ben de yanis bir seyim yapdim bana nede cevap yazmyorsun sordugum da oğuz abi baynlar çok rahatsiz olması diye fazla yazmyorum dedi orda gülay abalcim yonetyor siteyi çok kez sən orya da yaz yanis dusceye kaplmsin

 6. Demet dedi ki:

  Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız?

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum kiz nasilsin morelini bozma oguz abime de kusme uzulme olurmu hadi gel diger siteye bekliyorum seni

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  radam ben iyim seninde iyi olmana sevindim julide ortaya cikti anlasilan yine bahsende cadisi canimizi sikicak eline koz gecti omer zehranin gorusduyunu anlarsa isler karisacak bakalim nazmis ne suprizler hazirlamis bizlere aslim nihayet geldin cok ozlemisim seni isler nasil gidiyor ha bu arada unutmadan yamc parasutu hayalin insallah gercek olur

 9. Saka kusu dedi ki:

  Anonimcim bır yorumunu okumusdm senin. Bu stede kmseyle arkadas olmadım kmseyle konusmadım dyordun ama ben seninle konusmaktan mutluluk duyup moral buluyorum seni sevyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Teşekkür ederim Saka kuşu yüreği güzel ve temiz olan düzgün insanları severim ve arkadaşlığından keyif alırım yazılarından tanıdığım kadarıyla sen mutlu olmayı hakeden birisin ben sayfada çok nadir yazıyorum birisine rahatsızlık vermekten yanlış anlaşılmaktan çekiniyorum gerçek dostlar yıldızlar gibiymiş herzaman görünmezler ama siz onun orada olduğunu bilrsiniz sayfadakiler seni morali bozuk görmek istemiyor o güzel ismindeki Saka kuşu gibi şakır şakır olmanı istiyor

 10. Saka kuşu dedi ki:

  Yine yok kmse… Ben her gün gelip kmseyı görmeyip çikiyorum ama daha fazla dayanamadım zaten oğuz abi benimle konusmuyor galiba kendisne abi demem onu rahatsz etti tamam bi daha dmem ama kaç gündùr yalnzim sizi cok ozledim ve kendimi hiç iyi hsetmyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Hoş geldin Saka kuşu iyi akşamlar sen olmadığın zamanlar da bu sayfa kendini yalnız hissediyor sıkma canını senki etrafına pozitif enerji saçan birisisin seni böyle moralsiz görmeye alışkın değiliz

 11. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam. Aytac, xanim ben iyim siz nasilsiniz? Aytac haklisin ozge korayin ablasi gibi gorunuyordu. Ipeyin gelisi iyi oldu. Aslim kiz hosgeldin sesin gelsin ara sira. Merak ettim nasilsin? Biz taraflara ugramiyorsun. Gozelimle yalniz basina takiliyoruz ara sira.

 12. aslı dedi ki:

  Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar. desteğiniz için, okuduğunuz için düşüncelerinizi paylaştığınız için hepinize tek tek teşekkür ederim. sizlere tek tek cevap yazamadım, bu aralar yazdıklarınıza cevap yazamaz isem kusura bakmayın hepinizi çok seviyorum. iyiki varsınız arkadaşlar. kendinize iyi bakın görüşürüz inşallah.

 13. xanim azeri fan dedi ki:

  gunelcim canim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gonlu guzel arkadasim optum seni rabbim butun islerinde yar ve yardimcin olsun basarilarin daimi olsun optum seni

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar xanım azerim simdi daha iyiym canım çok tesekkur ederim biraz agriyor ayağım ama oda kecek inşallah sen nasilsin ben de sevyorum çok sevyorum çok da opdum

 14. guzelll dedi ki:

  Iyi aksamlar canlarim iyim cok sukur evet ya yorulmusum bir gun tatilim oluyur onuda boyle kecirdim. Aa aytacim nolmus kuzum neden ayagini sakatladin kiyamam sana bitanem cok sukur iyisin bin sukur mukayat ol kendinden doktor dediklerin yerine getir tamami? Opuyorum seni bitanem
  Xanimcim cok tesekurler iyim canim bende sizi cok ozledim dersler de iyi gidiyor son sene oldugu icin biraz yogun ama idare ediyorum kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun biricik arkadaslarim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar gozellm iyi olmana sevindim canım oldu bir kere olcag care yok bilyorsun simdi iyiym merak etme bitanem dokdorun dedik lerin yapyorum inşallah biran once iyilesrim çok siklyorum boyle neyse canım ben de seni çok sevyorum çok opdum hoca kal gorsuruz

 15. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aytacim kiz nasilsin nasil oldun canim arkadasim seni cok seviyorum radam kiz sen nasilsin sana hayirli mutlu pazarlar dilerim guzelcim canim sen nasilsin ozlemisim kiz seni demek bayram temizliyi yapiyon kiyamam sana biz hele baslamadik ya sorunlar yuzunden neyse bizde basliycaz tatlilar yapicaz oh bi suru is yorulucam gercekten neyse sinavlar nasil gidiyor kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 16. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim diger analiz kimi bu analizde cok guzel olmus gercekten bayildim bu bolumde ipeki cok sevdim aman ozgeden uzak olsun alev kimi iki yuzlu kiz neyse korayin bari yuzu gulsun ferhat gocerin sarkisini cok sevdim hep kulak asarim mehmet bey tavauklu gozluden qicik oluyorum neyse kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 17. Aytac azəri fan dedi ki:

  Sana da iyi aksamlar rada hos geldin nasilsin sonu da yazdığın yorumlar cikmis seni adına çok sevindim

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar canım aslim ayni gun de iki analiz okdum her ikisi si de çok guzel olmus eline emyen saglik canım ipeyi ben de çok sevdim koraya da çok yaksdi ozge hiç yaksmyor du korayin ablasi gibi ydi ipekin gelmesi iyi oldu 300 bölümun analizini de merak la sabirsiz lik la beklyorum ALLHA emanet ol canım arkdasim gorsuruz

 19. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik her iki analizin muhtesem olmus hele birde ferhat gocer tam olmus. Sabah diger analiz sayfasina yazmistim analizinle sabahi guzel kahkahalarla acmistim sag olsun GOKER BEY keyfime sogan dogradi, beni de Ir abiden sonra bloklamis yaziyorum cikmiyor anonim olarak yazdim cikti isimimle yaziyor cikmiyor. Kesin nazmosun telimati bu. Beni sovenleri blokla demis Goker beye. Gelelim dizimize. Bende sevdim bu ipek adli kizi. Nihayet koraya dogru duzgun bir kiz buldu isimi lazim olmayan ask dusmani kadin. Ozge alev kilikli ondan kimseye yar olmaz. Bir keresinde konak hapishane bahsos kogus agasi, omerde qardiyan demistim ya dogru cikti. Adama bak kiskancliktan neler yapiyor. Gerci guldugumuz bolumler sona erdi. Yarindan zebani omerle yola devam. Allah bize sabir versin yine suratsiz herifin ruhsuz halini izleyecez.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da iyi aksamlar rada hos geldin nasilsin sonu da seni de yazdığın yorumlar cikmis seni adına çok sevindim benim de yazdığım yorumlar cikmyor bazen

  2. Göker dedi ki:

   Kimse isim olarak engellenmedi şu ana kadar. Farklı bir sorun olabilir. Mesajlarınızı kontrol edip size dönüş yapayım.

 20. guzelll dedi ki:

  Salam canlarim nasilsiniz iyisiniz insallah. Aslicim tesekkurler canim. Ellerine sagliq. Kizlarim nasilsiniz hepinizi cok ozledim . Ya ne zamandan beridir yazamiyorum inan hic vakit bulamiyorum. Bugun pazar bayram temizliyine anneme yardım ediyorum. Simdi bekarlasdim. Guzellerim benim sizi cok seviyorum. Cok ozlemisdim hepinizi iyki varsiniz.opuyorum hepinizi

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aleykum selam merhaba hos geldin guzellim çok şükür biz iyiz sen nasilsin canım inmycak sin ama sabah siteye girdyim de aklim da sen kecdin guzell kaç gündür yok dedim icime dolmus kaliba anene yardım edyorus kolay gelsin size ben de anem yardım edyorum kaç gündür ama dun düşdüm bacam saktladim cikmis bugun dokdor bakdi korkulcak bir şey yok bir kaç gün usdune basma iylscek sin dedi e sen namyorsun derslerin nasil gidyor RABBIM yardmcin olsun inşallah amin

 21. peri dedi ki:

  Aslıcım iyi pazarlar,yine analiz ve şarkıyı çok sevdim,sagol.ipek isimli kızı bende sevdim,bide mehmet bay haddini aşdıgında gıcık oluyorum ama bi dogrucu tarafı var başarılı olmadıgı hikayeleri bile rahatca anlatior oyönu iyi.

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Ilk te$ekkûr benden olsunAsli hanim.bir gûnde 2 analiz.sabirsizlikla bekliyorum.ellerinize saglik canim.ba$arilariniy daim olsun.

 23. Aysel dedi ki:

  İyi pazarlar Aslıcım. Bu analizde çok güzel olmuş eline sağlık çok teşekkür ederim şarkı içinde çok teşekkür ederim bu şarkıyı çok seviyorum kilibip de çok güzel duygusal kilip olmuş o aşk oku adamın kalbine saplanıyor ya bence kilibin en güzel yeri orası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir