Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti 7 Mart Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Burak 06 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti 7 Mart Çarşamba Neler Yaşanacak ?

En çok izlenen günlük dizi olma ünvanını kimselere kaptırmayan Adını Sen Koy dizisi 298. Bölüm’ü ile ekranlara geliyor. Star Tv’nin sevilen dizisinde son olarak iş adamı Mehmet Bey’in Zehra ve Ömer’in hayatna girmesi ile başlayan eğlenceli kıskançlık krizleri baş gösermeye başlamıştı. Zehra’nın belli etmese de hoşuna giden bu durum kaldığı yerden devam edecek. 7 Mart Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 298. Bölüm Tüyoları ve Özeti

Adını Sen Koy’da Mehmet Karataş Zehra’ya olan davranışları ile Ömer’in kıskançlık damarlarını her geçen gün daha fazla kabartmaktadır. Ömer artık dayanamayacağını düşünerek bu işe bir son vermeye karar verse de Ayşe’nin bu işte yaşadığı mutluluktan dolayı bu kararını uygulamaya koyamaz. Fakat Mehmet Karataş’ın Zehra’ya çiçek yollaması bardağı taşıran son damla olur.  Ömer Mehmet Karataş’tan kurtulmak için yeni bir plan yapmak durumunda kalır.

Ayşe ile konuşan Nihat anne hasretini çok iyi bildiğinden keşke annem hayatta olsa düşmanım olmasına razıyım diye düşünecektir. Annesizliğin ne olduğunu bildiğinden herşeye rağmen Ayşe’yi bir annesi olduğu için şanslı görmektedir. Ayşe annesi ile hasret giderdikten sonra yavaş yavaş öfkesi açığa çıkmaya başlamıştır. Ayşe hesap sormaya başlasa da Jülide ile konuşmasını tamamlayamayacak ve Jülide gitmek zorunda kalcak. Jülide’yi zor durumda bırakan durumun ne olduğu ise merak konusudur.

Zehra’yı tehdit etmeye başlayan Bahşende Zehra ile Jülide’nin görüşmesini engellemek için uğraşmakadır. Bilindiği gibi Bahşende bir süre çekimlere katımamıştı ve bu nedenle Bahşende’nin diziden ayrılmış olabileceğini söylemiştik. Fakat çekimlere geri döndü ve eskisinden daha fazla sette görünmekte. Kısa vadede gidecek gibi görünmüyor. Fakat hakkını yemeyelim. Bence kötü bir karakteri ne kadar sevmiyorsak oyuncu işini o kadar iyi yapıyor demektir. Bu başarısından dolayı sanırım dizideki rolü daha da arttı.

Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi  Seyirler…

Adını Sen Koy 298. Bölüm Fragmanı

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti 7 Mart Çarşamba Tüyoları Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. peri dedi ki:

  Bahşende gitmicekmış,vay bu demek oliorki julideyi birakb yine zehraya yuklanacak,ömeride hem zehra hemde annesine karşı dolduracak.

 2. Hicran dedi ki:

  reiscim ; mal omer+ kiskancilig = ispaniya okuzu
  Bexşende planlari hizli yerine oturar.
  sağ ol selamet kal

 3. reis dedi ki:

  Bence ömer ve zehranin aski her seye rağmen yikilmaz

 4. Hicran dedi ki:

  AY — BACIM — senden gul istemirem inciyesen menim mezar taşimi gonder gelsin . ozumude
  Sevmirsen ki diyem gelib ağlama.. yox zehmetine
  Razi deyilem oğlanlarim daşin ustune yazdirarlar(d.) felek evin yixilsin ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.