Adını Sen Koy 294 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 1 Mart 2018 Perşembe

Burak 03 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 294. Bölüm 1 Mart 2018 Perşembe

Zehra Jülide ile bir parkta buluştu. Jülide’nin elinde bir kutu vardı. Ben evlatlarıma olan hasretimi bu kutunun içindekilerle dayandım dedi. Ne var acaba onun içinde. Ve Bahşendenin adamı resim çekerken Zehra etrafına baktığı an adamı gördü. Jülide şoförünü adamın peşinden gönderdi. Zehra o adamın kim olduğunu merak etti. Kim neden resmimizi çeksin ki? derken, Jülide de merak etme resimler onda kalmayacak, kim olduğunu da öğreneceğim dedi.

İlk kez biri ile paylaştığını söyleyerek elindeki kutuyu Zehra ya verdi. İçindekilere bakmasını istedi. Zehra o kutu ile birlikte konağa döndü.

Jülide de Zehra yı aradı. Resimleri çeken adamın magazinci olduğunu resimlerin ise silindiğini, merak etmemesini söyledi. Jülide ye göre Zehra yı görmek, onunla konuşmak oğlu Ömer’i hissetmekmiş, Zehra Ömer den bir parça ve Zehra ile görüşüp konuşabildiği için mutlu Jülide bunu da söyledi Zehra ya.

 Ömer odaya geldi ve Zehra ya toplantın nasıl geçti diye sordu. Ömer Zehra’nın Mehmet beyle görüşmesinden oldukça rahatsız. Zehra da toplantımız holding de dedi. Ömer de o zaman birlikte gidelim oradan da yemeğe çıkarız dedi.

Zehra üzerini değişti ve birlikte şirkete geçtiler.

Ömer Zehra ya toplantı salonuna kadar eşlik etti. Niyeti Mehmet beyi görmek onunla tanışmaktı. İstediğini de elde etti Ömer, sonunda Mehmet Karataş Kibele firmasının sahibi ile tanıştı kendisini de Zehra’nın eşi olarak takdim etti.

Yani kısacası dedi ki, Zehra evli onun bir eşi, sahibi var ayağını denk al yoksa yanlış bir hareketinde karşında beni bulursun. Bir çift söz neler neler anlattı tabi anlayana.

Zehra’nın üzerinde giydiği siyah renk kıyafet geçen sezonda Hilmi Yılmaz’ın Zehra yı şirketten kaçırıp bir yere kapattığı ve kafasının arkasına silah monte edip tetiği de kapıya bağladığı düzeneğe bağladığı Ömer kapıyı açtığında Zehra’nın öleceği ama Ömer’in dikkati sayesinde Zehra yı son anda kurtardığı kucağında taşıdığı, ayağını incittiği ve Ömer’in Zehra’nın ayağına masaj yaparak krem sürdüğünde ve konaktayken Hilmi Yılmaz’ın adamlarının eve bomba yerleştirdikleri en sonunda da Zehra’nın beline bomba bağladıklarında giydiği, üzerinde olan kıyafete nede çok benziyor.

Kumaş farklı, model neredeyse aynı. Bu kıyafet nedense biran beni geçmişe götürdü. O zamanlar daha mı iyiydi? Yine yakındığımız noktalar vardı ama Ömer’in bakışları saçları daha doğaldı sanki?  

Bahşende hanım da adamını arayarak bilgi aldı. Adamda istediğiniz gibi resimler çekmiştim ama beni fark ettiler ve Zehra hanımın konuştuğu bayanın koruması makinamdaki resimlerin hepsini sildi dedi. tabi Bahşende bundan hiç hoşlanmadı. Sır olan kadını bu kez de öğrenemedi Bahşende hanım.

Sabah da emlak dükkanında Cananın aşırı ısrarı üzerine İdil’in kendisine söylediklerini Kerem ile sevgili olduklarını söylediğini söyledi. Canan Kerem’e hesap sormak isterken Sabah engel oldu.

Salim amca ile Aysel hanım, Aysel’in pastanesinde oturup konuştular. Salim amca bu buluşma ile kendisinin bir alakasının olmadığını ablalarının ısrarı üzerine geldiğini söyledi. Aysel hanımda bende sizinle aynı durumdayım. Benimde evlenmek gibi bir düşüncem yok. Bende bana yapılan ısrara dayanamayıp pes edip buluşmayı kabul etmek zorunda kaldım dedi.

İstemeye istemeye bir buluşma gerçekleşti. Bakalım sonu nereye varacak?

Onları bir araya getiren Şükran teyze ve Hamiyet hanımda bir köşeye saklanmış onları izliyorlar. Tabi olup biteni merak eden Cevriye hala da var. Salim amca da gönlü var demiyor, adamın evlenmesini de hiç istemiyor.

Seni Salim amca ile evlendirelim mi Cevriye hala? Ay bir şarkı geldi aklıma 😀 kızım seni Ömer’e vereyim mi?

Kızım seni Ali’ye vereyim mi? 
İstemem babacım istemem
Onun adı Ali, Eder beni deli
İstemem babacım istemem  

Kızım seni Ömer’e vereyim mi? 
İstemem babacım istemem
Onun adı Ömer, Alır beni döver
İstemem babacım istemem 

Kızım seni Yaşar’a vereyim mi? 
İstemem babacım istemem
Onun adı Yaşar, Alır beni boşar
İstemem babacım istemem 

Kızım seni Engine’e vereyim mi? 
E isterim tabi isterim babacım
Onun adı Engin, Babası da zengin
İsterim babacım isterim 

Eder beni zengin 
İsterim babacım isterim.

Biz bu Engin’i Salim yapalım Cevriye hala için olsun. Hadi bakalım 🙂

Ömer Zehra ile yemeğe gidecekti öyle bir plan yapmışlardı. Ancak toplantı uzayınca yemek işi yattı uyudu eeee kuzuma eeee 😀

Tabi Ömer de buna sinir oldu hemen mesaj hakkını kullanarak toplantıda olan eşine mesaj attı Ömer. Toplantı hala devam ediyor mu? Neden daha bitmedi? acıktım ben gibi mesajlar gönderen Ömer. Zehra dan da toplantı devam ediyor, Mehmet beye ayıp oluyor diye yazınca Ömer çok kızdı.

Neden ayıp oluyormuş ben karıma mesaj yazıyorum dedi kendi kendine, haklı Ömer. Bunun neresi ayıp? eşi sonuçta, karnı acıkmış bekliyor yemeğe gidecekler toplantı uzadığı için gidemiyorlar. Adamın karnı aç tabi kızar.

Ömer de çok sinirlendi. Kesin bilerek uzatıyor toplantıyı diyerek bir hışımla kalkıp toplantı salonuna gitti Ömer. kaçııııınnnnn kızgın Ömer geliyor. Ama bu halleri çok tatlı eşini seviyor kıskanıyor. Ne güzel, Rabbim herkese eşini dozunda kıskanacak eş nasip etsin amin.

Ömer toplantının son kısmında olmak ve eşini toplantı bitince kaçırmak istediğini söyledi. Mehmet beyde bu esnada Antalya da olacak olan bir fuara katılmalarının çok iyi olacağını söyledi. Ayşe Asya yı bahane ederek gelemeyeceğini isterse Zehra katılabilir dedi.

Ömer buna içten içe sinir oldu. Zehra da fark etti durumu ve böylesi büyük bir organizasyonda daha önce bulunmadım benim içinde iyi olur dedi. ve eşimle konuşmalıyım diyerek topu Ömer’e attı. Bunu duyan Ömer çok mutlu oldu. yüzü güldü.

Mehmet beye bakarak gülümsedi. Konuşmadı ama bu gülümsemesi ile de mesajını verdi Ömer. Bak eşim benim fikirlerime önem verir dedi Ömer.

Sonra bir telefon geldi Ömer ile Nihat ve Koray konuşmak istiyormuş onun içinde odasında onu bekliyorlarmış. Ömer sonradan katıldığı toplantıdan çıkarak odasına geçti.

Koray ihale dosyasında yapılan 5 farklı yerde 5 farklı fiyat farkını Ömer’e gösterdi. Ömer de dosyaya bakarak kasti bir durum var birileri bilerek aynı hataları kasıtlı yapıyor dedi. Ben Özge diyorum Alev gibi şirketi batırmaya çalışıyor. Alev Hilmi Yılmaz’a çalışıyordu. Özge kim için çalışıyor? Hilmi Yılmaz yeniden hortlamaz değil mi? Hilmi Yok peki kim bu kişi? Mehmet bey olamaz. Olur mu? Koray’ın babası desem bilemedim ki?

Koray da dosyalara baktı hepsi Özgenin elinden geçmiş bu hataları Özgenin yaptığını anladı Koray ama ispatlaması lazım.

Toplantı bitip Ayşe, Zehra, Mehmet bey Ömer’in odasına geldiler. Ömer Mehmet’i görmekten hiç hoşlanmadı. O gidince  Zehra Mehmet beyden hoşlanmadın sanırım deyince, Ömer de nerden çıkardın diye sordu. Zehra da bakışlarından dedi. nasıl bakmışım daha önce hiç görmediğim bir şekilde dedi Zehra.

Ah bu Ömer’in gözleri Allah nazarlardan korusun Erkan kardeşimi çok güzel gözleri, bakışları var iham kaynağım o gözler.

Akşam yemeğini odaya söylemiş Zehra Ömer ile yemeğe gidemediği için böyle telafi etmek istemiş. Ama Ömer yemekten yemedi. Zehra yedi, yerken de sohbet ettiler. Zehra Mehmet beyi öve öve bitirmedi öyle enterasan fikirleri var ki, tedirginliğimi attım dedi.

Ömer de bir adam geliyor sihirli değneği ile her şeyi değiştiriyor. İlginç bir adammış şu Mehmet bey dedi. Hiç haz etmiyor, hiç hoşlanmadı Ömer Mehmet beyden.

Yemek yemeden gidiyordu ki, Zehra durdurdu biraz daha kalsaydın dedi. ve ekledi şu fuar işini konuşacaktım seninle deyince, Ömer de gönülsüzde olsa, istiyorsan gidebilirsin dedi. Zehra da ben senin de gelmeni istiyorum gelirmisin dedi. başbaşa kalmak bize iyi gelir deyince, Ömer içinden benimde gelmemi istiyor dedi.

Gidemezsiniz ki, bir aksilik çıkacak kesin.

Sabah da Kerem’e olan aşkından hasta olup yataklara düştü. Kerem’in tatile İdil ile gideceğini düşünüyor oysa biletleri Sabah ile gitmek için almıştı Kerem. Bunu öğrenen İdil de sinir olmuştu.

Zehra, Jülidenin ona verdiği kutuyu açtı baktı. İçinde Ömer’in çocukken oynadığı oyuncak arabası, Ayşe’nin tokası, patik ve günlük vardı. Günlükten birkaç sayfa okudu ama her nedense tarih yoktu. Tarihsiz günlük mü tutulur?

Zehra anlam veremedi, yıllarca çocuklarının her anını takip eden bilen bir anne neden evlatlarını bırakıp gider? Neden bu acıyı çocuklarınıza yaşattınız? Diye kendi kendine sordu Zehra.

Hediye abla gelince odaya ben her şeyi biliyorum. Ona bunları ben gönderdim irtibatımı hiç koparmadım o çok iyi biri dedi. Yıllarca acı çekti en yakın tanığı benim dedi.

Zehra Ömer’in odasına muzlu süt götürdü içene kadar da bekleyeceğini söyledi. Sonrada çalışkan bir öğrenci olup olmadığını sordu. Ömer de, derslerde, işlerde benim acılardan kaçışımdı dedi. Zehra üzüldü.

Ömer bir yerde okumuş, işkolik insanlar kendi gerçeklerinden kaçmak için işe sarılırlar yazıyormuş. Başka kötü yollara gitmektense işe, derse çalışmak çok daha iyi. Zehra Ömer’i içinden geldiği için yanağından öptü.

Ömer’in hoşuna gitti ve sen beni öptün mü diye sordu ve ekledi. Sen de bilmiyorsun bilinç dışı gelişen bir şey dedi. Zehra tam gidiyordu ki bileğinden tutup durdurdu. Ve hiç konuşmamasını istedi. Usulca göğsüne yasladı ve bir süre böyle kaldılar.

*****

Bu gece sadece sen ol yanımda, hiç konuşma sessizce eşlik et bana ve geceye

Gecenin karanlığında bir sen ve bir de ben olalım konuşmadan

Başını göğsüme yasla orada dinlen rahatla. Kalp atışımı dinle

Seninleyken nasılda huzurla atıyor kalbim duyuyor musun?

Sen varsın o kalpte, senin için çarpıyor bu yürek.

Sen benim yârim, sen benim biricik eşimsin

Sana ait olan bu yürekte sonsuza kadar yer alacaksın.

Kalbimin sesini duyuyor musun?

Aşk diyor, sen diyor, hayat bu diyor. Kalbim seni çok seviyor.

Gitme, gitmek istesen de göndermem ben seni zor bulmuşum

Kolay kaybetmek istemem. Kal bu gece yanımda başın göğsümde uyu

Seni rahatsız etmem merak etme. Sen bana huzursun, sen bana mutluluksun.

Aslı

*****

Gece bitmiş sabah olmuştu. Burada bir sahne eksikliği var gibi geldi bana çünkü, Ayşe Zehra’nın odasına girdi ve biliyormusun annemde günlük tutardı dedi. ne alaka? Hani sahne? Sanırım Zehra yatağında jülidenin günlüğünü okuyordu Ayşe de üstüne geldi ama bu sahne çekilmemiş, çekildiyse de eklenmemiş.

Ben hastalandığım da ölmekten korkmadım, kızım annesiz kalacak diye, bir dünya gözü ile annemi görmeyeceğim diye korktum dedi. Asya kreşe Zehra ablası bıraksın istiyormuş, sen götürür müsün? demeye gelmiştim dedi. Zehra da tamam götürürüm dedi.

Zehra Asya yı kreşe götürürken yolda Asya parka girelim mi dedi. Zehra da geç kalırız deyince ısrar etti Asya ve Zehra da tamam ama 5 dakika dedi. Asya da 5 dakikanın ne kadar zaman olduğunu bilmiyorum ama sen bitince bana söylersin dedi. oy ben seni severim bıcırık.

Jülide de Hediye abladan öğrenmiş nerede olduklarını o da geldi parka Asya yı uzaktan gördü. Ayşe de Zehra yı aradı Asya’nın kıyafetini evde unutmuş onu vermek için geliyorum deyince Zehra biz parktayız dedi. Ayşe de parka geldi. Annesi ile karşılaşacak Ayşe.

UYU YARİM GÖĞSÜMDE UYU

Uyu yarim uyu, Göğsümde uyu 
Nefes bile almam, Göğsümde uyu

Sen benim için, Ben senin için Yaratılmışız
Seni kocaman öpüyorum

Yar dur beni dinle ne otur gitme
Sana ben aşkım? kalbimi verdim
Aşkım, ölüme kadar yanındayım
Aşkım, ölümden sonra yanındayım

“Biliyor musun seni her an içimde hissediyorum aşkım” 

DOĞUŞ

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 294 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 1 Mart 2018 Perşembe” üzerine 88 yorum

 1. ses dedi ki:

  gun aydin ( H.P)
  Lutfen ses ver

 2. peri dedi ki:

  Merhaba,mehmet bay çiçeygı ömerin eşim rahatsız dedigindan önceki gun gondarmiş zehranin kiyafetindan belli,belki amacı yemage gidemediklari için annaşmayi kutlamakdı,her neise ömer belki kiskanmayı biraz abartior ama mehmet beyde hiç guven vermio,fotoraf çekdirirkan tavrı,ifadesı banim hiç hoşuma gitmadi,banim asıl merak etdigim ömerin annesini örendiginde tepkisi?kizar,kırılır,uzulur,bide zehranın onun etkisinde boşanmakdan vazgeçdigini bilse hayalkırıklıgı yaşiyacak butun bunlarla nasıl başa çıkıb zehraya nasıl davranacak merak ediorum.

 3. Zehmer dedi ki:

  Selam günaydın ömer kendi kazdığı kuyuya yine kendi düştü bence sen telefonda tutup ta ne diye adama karım hasta diyorsun deli mi dürtü afedersin ayrıca ömer de iş adamı iş görüşmesi yaparken şimdiye kadar hiç mi bir kadınla muhatap olmadı sanki ayrıca toplantı da iş gezisi için ne dedi zehra eşim le konuşmam lazım dedi bu sefer ki hareketi doğruydu bunu duyan ömer de hemen kabarma moduna geçiverdi ben ayşe nin alacağı tavrı çok merak ediyorum acaba annesini gördüğünü ömer e söyleyecek mi fragman a bakılırsa bu is ayşe den önce asya ya düşmüş kervancilar ailesinin kadınlarının ruhların da var zaten erkeğin arkasından iş çevirmek sadece zehra değil ki alev de öyleydi alev giderken bu konularda el verdi galiba bunlara öyle derler ya hani duymuşsunuzdur belki

 4. Aysel dedi ki:

  Her kese günaydın arkadaşlar nasılsınız sopalar yine çıkmış ortaya bırakın şu sopaları dinlensinler şimdilik gerek yok onlara zamanı gelince yine çıkartırsınız

 5. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin radam biz cok iyiz sen nasilsin canim benim betul dediklerinde sana katiliyorum betul kendine hic bir zaman sakat deme rada omerin qaliba sobayla dovulmesi yakindir

  1. a.... dedi ki:

   xanim onun kafasi bir az….ozunden muvazib ol

 6. HICRAN dedi ki:

  Virus yazib yureyime deyme
  Urek şuşedi vurub sindirme
  Eski doslar duşmen olsalar
  Gayalar ustume yuruseler
  Viz vizlar ozlerini cirsalar
  Mafiya pilanlarin gursalar
  Gonlum asla gübar eylemez
  ALLAH meni xecil eylemez
  ALLAH YARDIM EYLEDI
  Zirnaçi başdan oldu
  Batdi gargalarin sesleri
  Yureyimde solan çiçekler
  Yene menim yuzumden opduler
  Kotu gunun doslari
  Saralmasin yuzleri
  Kisalmasin gunleri
  Omur boyu gulsunler.
  Bayram gelir bahar gelir
  Men gulumu gormedim
  Sarliban gozlerini opmedim
  Duşmen yerin cehennem
  Yediğin zeher olsun
  Omurun keder olsun

 7. H I C R A N dedi ki:

  GUN —AYDIN—- INSAN— OLANA—-
  HAYIRLI —GUNLER

 8. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Nasilsiniz arkadaslar? Toplanmissiniz bana haber vermiyorsunuz? Vay simdi omeri birakib zehraya kizmaya baslamissiniz. Ben zehraya kizmiyorum mehmet zehranin ortagi omer odunu da esim rahatsiz yalanini atinca ortaya adam jest olsun diye hasta ortagina cicek yollanmis. Ne var ki bunda. Ayselin dedigi el sıkışma isine gelincede zehra ne zaman omerin elini tutmaya calissa odun iyi oynuyorsun diye hakaretler etdi. Zehra o eli birakinca hemen pesinden kostu seni birakamam vazgecmem diye soyledi durdu odun. Simdi mehmet beyi gorunce kiymete bindi zehra. Kiskanc odun. Gelelim sana aytac. Yorumu okudum dun yogun oldugum icin yazamadim. Beni anlamana sevindim. Kiz sana bosuna zayif halka demiyorum zora gorunce kaciyorsun. Birak gitmesi gerekenler kacsin. Ayanin hangi tarafta oldugunu merak etmissin eli sopalilarin tarafi malum odun dovenler. Betul sakin kendine sakatim deme. Ben ne normal adamlar gordum kafadan sakat cikti. Sende olan zeka onlarin hic birinde yok. Senin kafan normal saglam. Ir abi konusu sana katiliyorum. Saka kusu sana yazmiyorum cunki hala benim gozlemimdesin. Sana yazmam icin seni uzun bir sure gozlemleyib tanimam lazim.

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz bu gun pazartesi malum bu gun dizimiz var hepinizin yeni gunu hayirli mutlu neseli gunler dilerim aytacim ben uyuya kaldim kusura bakma gunorta yine yazarim oldumu optum seni

 10. Saka kuşu dedi ki:

  Günaydın herkese aytac tamam kaptalim ama benim içim rahat dyil.

 11. Aytac azəri fan dedi ki:

  Tesekkur ederim xanım azerim ben de burda olduğum üçün çok mutluyum canım hepinize hayirli geceler

 12. Aytac azəri fan dedi ki:

  Evet kusum burdayim dondum çok şükür rada bana hal cevap yazmadi ama kaliba bu kez de o bana darlmis ben on darlmadi ki sadece bende hep oyle olyor ayrca çok duyğusal bir anima denk geldin oyuz de alndim ama sonra da pisman oldum zaten ama bunda sonra daha dikatli olcam rada haklydi aklsizlik bende yesenin artik oldu bir kere yapcak bir şey yok

 13. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum o konuyun kapatsak canım bir daha acilmasin rica edyorum kaplalim o konyu oldu bit gidi bunda sonra omumuz bakalim her yazna cevap yazmak zorla deyliz herkez iyi nyetin de yazmyor bak sana kotu yorum alar yuzun dearmiz da sorun cikdi

 14. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar kizlar siz burdmsniz nede bana haber vermysunuz ask olsun

 15. Saka kuşu dedi ki:

  Xanimcim sey, radanın aytaca yazdığ yorumu gördüm. Kücük olaniniz var ya ondan uzak durmanizı tavsye edrim,dmisti. Kmden bhsettiğnizi anlamadım sen biliyor musun o kücük olanını istersen tekrar oku o yorumu

 16. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim hos geldin kiz nasilsin ben sana diger sayfada yorum yazmistim bakarsin bende zehraciyimda ama zehraya bende sinirlendim el tutdun biraksana omer olsaydi hemen kacar yahu nazmis ne deyim ben kusum sen bana ne soracaktin

 17. İzleyemdiğm için ben de bir sey dyemiyrum aysel ama dediklerne bakilrsa haklisn zehraya ben de kızgnım. dedi ki:

  Yerleri karstırmada üstme yok siz anladıniz km oldugmu saka kuşu

 18. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar her kes toplanmış bakıyorum bende zehraya çok kızıyorum zehracı olarak bunu söylemek istemiyordum ama söyledim ömer elini tutunca kaçıyor mehmet beyle yarım saat el sıkışıyor çok yüz veriyor adama

 19. Saka kuşu dedi ki:

  Xanimim hos bulduk ben bugün cok yoruldum hiç olmadiğm kadar yoruldum bi 20 dakika televzyon izledm sonra bir sürü iş… Dolaysyla dizi tekrarnı yarn izlycem bu arada bna bhsettğniz ayan arkadasniz gelmis beni nasıl karslar bilmyorum ama hos gelmis ayrca sakıncsi yoksa xanimim sana bisey sorabilrmyim

 20. Saka kuşu dedi ki:

  İyi aksamlar aysel hos geldin naptın bu gün

 21. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslıcım nasılsın? şimdi sen söyleyince hatırladım eklemişdin o şarkıyı unutmuşum kusura bakma canım

 22. Saka kuşu dedi ki:

  Off cıkmyor yorumlarm… Bazen ağlyorum snirden yorumlar cıkmynca off

 23. Zehmer dedi ki:

  Selam arkadaş lar iyi akşamlar ben girmeyeli ne kadar çok olay olmuş yav rada kiz biz kiminle kavga edelim biz burda her önümüze gelen le muhatap olmuyoruz ki senle biz kavga etsek etsek ancak ya nazmiye ile ya ömer le kavga ederiz herhalde hem dikkat ettiyseniz eğer ben burda herkes le konuşmuyorum bir tek ir abi ile oda diziden konuştuğu için ben erkekler le muhabett etmem ki zaten bu yaşıma kadar ben kendi erkek akraba larim la bile konusmuslugum yoktur ki benim tabir yerindeyse tarih yazmadı internet te konuştuğum tek erkek ir abi o da adı üstünde abi yani sakatim ben zaten normal de de yapmam yani yazmışsınız sanırım benim de adım geçmiş o yüzden cevap verme gereği duydum yanlış anlama olmasın

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  kusum sende hos geldin nasilsin dizimizin tekrarina baktinmi neler yaptin bu gun

 25. Saka kuşu dedi ki:

  İyı aksamlar xanimim ben de aytacın burda olmasna sevndim ben hala izlymedim adni sen koyu yarn izlycem bu gün cok yoğun gectı yine yarn dizimz var cok mutlyum ama oğuz abinin stesnde sunu okudum: kerem elnde olmayan nednlerdn dolayı kovamyormus idili resmen sinır küpü oldum gercekten buraya dönmemize de sevndim

 26. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aytacim canim diger sitede yorumunu gordum sana cevabda yazmistim annenin iyi olmasina sevindim burda olduguna o kadar mutlu oldum ki seni cok seviyom optum

 27. Saka kuşu dedi ki:

  Sey ben radayla daha önce konusmadım kendisi bana cevap yazarsa sevnirm ama yazmazsa da incinmem. Özür dilerim o tatsız olayda olanlar için ben biraz kötü seyler söyldim üzgnüm:(

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar ir abim nasilsin bende zehra icin korkuyorum ya bu mehmet denen adam cicek yollamis agzinda evli kadin diyorsun evli kadina adam cicek yollarmi omer burda hakli onu essekden suya kadar dovsun icim rahatlar yahu ben bu mehmeti diziye giris yaptigindan beri nefret ediyorum nazmis resmen cildirmis bide bende zehraya kizdim cicekleri neden bas ucuna koyuyorsun neyse nazmis aceba bizlere ne kotu suprizler hazirlamis ya kadin bizi delirtecek

 29. Saka kuşu dedi ki:

  İyi aksamlar burdasnız dmek aytac dönmene sevndim radayla aranizin düzelmesne de sevndim.

 30. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam ir abi hos geldin nasilsin iyisndir inşallah uzun zamandir yok dun seni yeni de burda gormek çok guzel

  1. IR dedi ki:

   Merheba aytac hocam ,iyiyim cok sukur ,yazmiyorum ama buradayim ,sizlerin konusmalarinizi kavgalarinizi izliyorum ,ben zehraya takilmisim ,en ufak bi yalnis hareketi uzuyor ,asla birisinin ona bakmasina tahemmulum yok ,kirlenmesinden korkuyorum ,kendiside bazen yanlis davraniyor gibime geliyor , yani anliyacagin cok hassasim zehraya karsi ,boyle kiskanclik gibi konulari islemeseler iyi olacak ,isterlerse baskalarina yazsinlar ama zehraya boyle seyler yazmasinlar , dusunutorum ki kasitli olarak kadinlara yabancilarla iletisim kurmakda sakinca yok gibi mesaj veriyor ,bu da bana gure dogru diyil ,neyse isler karismadan bu kadarina yetinelim.

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Hayirli aksamlar ir abi iyi olmana sevindim anladım seni burdayim gornmyorum ama gizli takipdeyim diyorsun yani evet ir abi ya ayne ben de seni gibi dusnyorum yazdik larin da sonuna kadara haklsin nazmis gitsin kime yazar sa yazsın oyle senaryolarini ama zehraya deyil tipki seni gibi ben de zehraya baskasinin bakmasina tahmun bile edmyorum ayrca evli bir kadina cicek gondermek de ne demek olyor nede yanız zehra için gondermis ayşe de ortak bu purojede ama nede sen cicek bir tek zehraya gelyor ben omerin yerin de olsam var ya o cicek leri alir o mehmet kartas midir nedir ona yedirtir bir guzel de dayak manyaki yapardim seni ne hadine benim karima cicek gonderyorsun ya omer hakli o adamın gözü göz deyil bizim kiz da çok saf gitmis bir de o cicek lerin yatak odasina koymus on da ayri sinir oldum zaten nazmiye hanim ne yapmaya calsyor ben de anmyorum artik

 31. xanim azeri fan dedi ki:

  ayanim kiz hos geldin ozledim seni sinirlenme bendede oluyor bazen hayat nasil gidiyor

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Xanım azeri diger site de yazdığın gördüm çok şükür canım anem daha iyi inşallah daha da iyi olcak duvlarin için çok sagol ALLHA razı olsun bitanem son gunler yapdigini hatalar da buyuz de kaliba çok dusceli dalğın duygusal birine donmsdum simdi ben de iyiym her sey de olun da çok şükür bir tek telefon sorunum var inşallah onu da hal eder sem çok daha iyi olucam çok alsdim site de naşı ayrı kalcam bilmyorum

 32. Rada dedi ki:

  Eli sopali Ayan nasilsin? Hosgeldin ozlettin kendini. Sinirini bosuna yorumlara harcama. Sinirin de sopanda bize lazim.

 33. IR dedi ki:

  Hos geldin ayan ,sakin ol , bazen sitede tasarim falan uygulaniyor bazende belli olmayan sebeplerden girmesi imkansiz oluyor ,bizlerde zaman zaman yasiyoruz ,nasilsin tatli ve deli bi o kadar da akili kiz ?

 34. Ayan dedi ki:

  Yok artik.
  Göker bey ben artik sinirliyim. Bu nedir ya. Beni gözünüz tutmadi mi?
  Neden benim yorumlar çikmiyor?
  Sayenizde arkadaslardan uzak kaldim. Hiç digilse anonim olarak çiksaydi. Bu artik kaç seferdir tekrarlaniyor nerde benim yorumlar. Hakkim var yorumumu görmeye.
  Sinirlerim tepemde zaten. Eger bu yorumda çikmazsa sinir krizi geçireceyim.

  1. Göker dedi ki:

   İp adresinizde herhangi bir engelleme görünmüyor. Filtreye takılan bir yorumda göremedim. Yorumunuz çıkmadığı zaman hangi konuya yazdığınızı ve saatini [email protected] adresine mail atabilirseniz inceleyip dönüş yaparım.

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba ayancim hos geldin canım benim nasilsin çok ozledik seni dur kiz hemen sinir lenme arkdaslar hakli bizim de başımıza gelyor bazne siteye girmyoruz yazdığımız yorumlar cikmyor bir sorun olmus her halde inşallah bunda sonra yazdığın yorumlar cikar sen nezman temeli doncek sin armiza çok ozlyorum eski gunlerimiz bir de çok merak edyorum sen omerci mi sin zehra cimi burda yaimiz omerci yazrmiz zehraci ben de bi omeri ci bir zehraci olyorum iksine de kizyamyorum onu suc olun ça o suclu diyorum bu cucu olun çada bu suçlu diyorum bir anda çok kizyorum sonra hemen af edyorum neyse canım kendine iyi bak vakit bulunca ça da bazmaya calsi ozletme kəndin hocak kal

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba pericim sanada hayirli mutlu neseli pazarlar dilerim

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz sen merak etme incilen arkadasimiz senin yorumunu okumus 295 Bolum fragmanda baksan sana yorum yazmis telefon sorunu varmis o yuzden gelemiyor hall edince gelir artik merak etme sana kirilmadi yorumu okursan sevinirim

 37. IR dedi ki:

  Merheba peri hos bulduk , sana da mutlu pazarlar.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Selam merhaba rada nasilsin diger site de yazdığın yorumu gördüm o gunsun sana frgram sayfasin da cevap da yazmsdim ama sen gormemsin kaliba ben ogunu çok dan untum siteye telefon sorunu yuzun de girmyorum bir sure de girmycem malesef her iki siteye yanı seni le ogun le bir ilgisi yok zaten sonra çok peşman oldum oyle yazip gityim için çok üzür dilerim diger site de yazdığın gorunce çok sevindim zaten ben bu site den ayrı kalmyrum ki dun yazmadım delye donmsdum sen de bizim için oyle soylesmdi benim huyum bu çok cabuk incinyorum hep de çok sevdik lerim le olyor boyle seni yanis anladim hanı seni omeri dovduyun sopa var ya onu la dovlmeyi çok da hak etim ben isdedyin kadara dove bilir sin inamycak sin berki ama site de gidyorum yazdığım da gözüm de yaşlar akyordu siz beni çok tanmyorsunuz eye tansydiniz bana hak verindin neyse ben çok yazdım yine tekrar çok üzür dilerim herkez bilsin siz su aytac arkdasiniz nede bilmyorum ama çok duyğusal cabuk uzlen ve kirlan bir siz karsi bir yanis olur sa af edin

 38. peri dedi ki:

  Merhaba aşk ailesı,her kas mutlu,huzurlu ve kavgasız bi pazar diliorum.

 39. Rada dedi ki:

  Xanim senin o incilen arkadasina bir yorum yazmistim gecen gun okumamis yada gormemis galiba. Bana kirilmis biraz. Diger sitede burda simdi oldugumuz sayfaya baksin lutfen.

 40. Rada dedi ki:

  Ir abi Aysel biraz dovulmeye kovalanmaya merakli biraz. Hani 2 kisi kavga eder 3kisi dovuler ayselinki o hesap. Xanim aysel ben sizi azdan coktan taniyorum. Beni anladiginizi da biliyorum. Top atesi derken sizi diyil kucuk olanlar tanimadiklarimizi kast ediyorum. En kucuyu bana meydan okuyor ben kotu bir sey yapmiyorum birde anladin mi diyor? Cesarete bak. Kendi gibi birini bulmus bir diyor bir mohur vurur soylediklerine hakli olsa bari. Burda sevimin lafi geldi aklima bozacinin sahiti siraci. Xanim sen haklisin nazmos varken mutluluk haram onlarda bize de.

 41. IR dedi ki:

  Merheba rada ,xanim ,aysel mutlu pazarlar ,dikkat ediyorum bu ayselin sansi hic getirmiyor ,tum kavga gurultu aysel geldike ve kendisin de dahil olmadigi halde olur ,yani aysel vgeliyor kavgaya tus geliyor ,o gelmemisde once kavgalar basliyor sonrada aysel geliyor irtami karmakarisik gorunce uzuluyor ,nedense bana oyle geliyor.

 42. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim sanada gunaydin canim ben iyim sen nasilsin canim tamam sen islerini hall et konusuruz opdum

 43. (ALI) dedi ki:

  gun aydin herkese..
  Gun aydin hormetli mentigli toplum derdini
  Riyal ( realizm) suretde terefsiz kusursuz eks
  Etdiren I R abi selam olsun şerefli mehzeri
  Mubarekize. hayirli pazarlar.. Yureyimiz derdli
  Olanda ezel ALLAHA sonra sizin kimi şerefli
  Insanlara siĝinmişiz.. insaf murvet gezavet
  Zamani herkes elinden gelmez
  Insanlara terefsiz davranma bir zengin
  Sifetdir herkesde olmaz.. edaletle yanaşmak
  Zulum etmemek yazilanlara gore peyember
  Efendimizin ozu ve sehabelerine ozaldir ali ve
  Sayir boyuklerimiz edaleti bize tevsiye buyurmuşlar… R A D A arkadaşimizda bu sozlere
  Dahil insfi edaleti insanligi bilen duşunen
  Ve icra edendir… haksizlik hegaret her
  Kes terefinden olursa olsun mehkumdur…
  Bende ozume davranişima hakim olamamişam
  bu nezerden daima ozumu serzeniş edieem
  AllAHDAN ve siz dahilerin mehzerinden bağişlanma teleblerinde bulunmuşam…
  Meni oz alimegamliğiniza hatir umarim ki
  Kusurlarima eff gelemi çekersiniz.. ALLAHU
  Celli cellaluhu hepinizin megami menzeleti
  Yucedi dahada yuce dutsun şerefli duşunen
  Insanlarla musahib olmak konuşmak bana şerefdir gurur vericidir.. ellerinize yureyinize
  Caniza sağlik.. uzden irak duşunmiyenler bene
  Guduz hayvan kibi hucum edirler bende mecbr
  Halda cahiller kimi cevab vermeliyem onlar
  Ayri dili başa duşmurler. yazimda kusuratim varsa
  Bexş edin ( bağişlayin) her zeman yazmaliyam
  Ben iranda yaşiram turk okulu oyretmeni gormemişem .. umarim kusurum olsa eff
  edersiniz. صدق الله العلى العظيم ALLAHA EMANET OLUN HAYIRLI GUNLER

 44. Aysel dedi ki:

  Her kese günaydın nasılsınız arkadaşlar Ir abi sen nasılsın söylediklerinde haklısın abi arkadaş bulmak kolay değil ben zaten rahatsızlık veriyosam giderim dedim hiç gitmek gibi bir niyetim olmadı.

  Sana da günaydın Rafa nasılsın canım Rada ben sana hak veriyorum top ateşine falanda tutmadım seni iyi anlıyorum ben sana kızmadım kırılmadım yaşlanmadın ama bizden büyüksün en iyisini sen bilirsin zaten söyledim çizgiyi aşmiyicam diye böyle şeylerin olmasını bende istemem tepki göstermen iyi oldu bundan sonra dikkatli olucaz yinede çizgiyi aşarsam söylersin lütfen görüşürüz Rada ben seni gerçekten çok seviyorum saygı duyuyorum ben yine gelemeye bilirim biraz işlerim var hoşça kal

  Xanım azerim sanada günaydın canım nasılsın benim biraz işlerim var sonra görüşürüz hoşça kal

 45. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz yani ben aslinda radaya hic kirilmadim irabim ben sizin gibi arkadaslar bulmusken hic kayb etmeye niyyetim yok siz benim icin cok deyerlisiniz nesrin sizin yasinizi kutlarim nice mutlu yillara radam tabiki sen bizim iyiliymiz icin soyluyorsun bundan sonra daha dikkatli olurum nazmis gibi senaristimiz varken mutluluk qaliba haram bize yahu mehmet beyi hic sevmedim dun fan sayfalarinda gordum omerin dusunceli fotosunu paylasmislar anlasilan kiskanmalar devam ediyor

 46. Rada dedi ki:

  Gunaydin hepinize hayirli pazarlar. Ir abi agzina saglik. Ben sunlara tepki gosterdim diye beni topa tutdular. Hem suclu hem guclu. Hetta bana dusunce tarzin eski dediler. Birde yaptiklari icin benden anlayis bekliyorlar. Biz galiba iyice yaslandik ya biz kendimizi genclere anlatamiyoruz ya da bunlar anlamak istemiyorlar. O virusa gelince akillari varsa onun agzina laf vermezler. Neden bana sana betule asliya ve s diyil de onlara sariyor? Hic dusunduler mi bunu? Hayir. Dusunmezler tabi. Akil fikirleri verecekleri gunluk hesabatda. Birde bize karismayin diyorlar. Benim derdim analiz sayfasindan uzak tutsunlar gereksiz yorumlarini. Ama yok olmuyor. Nesrin hanim yeni yasiniz kutlu olsun. Keski dediginiz gibi olsa. Olaylara bakilirsa omerin kadinim demesi biraz zor gibi gorunuyor. Bu sezon nazmosun senaryosunda varsa tabi. Kadin mutluluk dusmani oldugu icin mutluluk anina entirika sokuyor. Dediginiz gibi hala kucukcuk umudumuz kaldi. Onu da elimizden almasalar bari.

 47. IR dedi ki:

  Kac gun evvel bi karisiklik dustu sitede ,hic bir sey yuzunden ,karismayim dedim karismadimda ,gercu ali isimli anonime karsi kaprizler yuzunden oldu ardindan rada genel olarak tepki verdi bazi arkadaslar alinganlik yapdilar ve bana gore gereksuz tepkiler verdiler bazi cumleler kurdular ki ben yakisdirmadim ,belkide yaslarinin az oldugundan ve ya baskalarinin etkisinden oyle davraniyirlar ama toplumun kendine ayit kurallari var ,kimse o kurallari baskalari soylemeden kendiliginden riayet ederse sikinti yasanmaz, eger kurallari riayet etmedigi icin elistiriye ugramissa kirilmamali ,gediyorum ,gettim ,bir dahadonmem gibi tepkiler cozum diyil ,elistiriye acik olun acik olalim o halde toplumsal hayata alisiriz ,kimse bana laf soylemesin kimse beni elistirmesin demek dogru diyil ,mesela ben gedersem dunya mi dagilir ?hayir ,kimseye bir sey olmaz ,kendim yalniz kalirim arkadaslarimi itiririm ,arkadas bulmak zordur kolay kolay kayb etmeyin , internet vasitasiylada olsa gercekde buradaki senin arkadasin derdini paylasiyirsun destek oluyorsun sana destek oluyorlar eks halde kayb eden sen olursun ,simdi aklima geldi soyleyim dedim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar hoş geldin Ir abi, yazdıklarında haklısın teşekkür ederim.

   ben uyumaya gider,yoğun vede yorucu bir gündü şimdiden iyi geceler herkese.

 48. nesrin dedi ki:

  Selam Aslı ,şanslıysam yazımı okursun bu güne kadar çou silindi .Analizde ki yorumlar çok doğru yerden gelmiş doğru tespitler .Bu sayfa seninle güzel bir tanem .DÜN 51 yaşına girdim ,sürpriz olur bu hafta vuslat olur diye düşündüm .8 mart geliyor ya belki karım ,karım diyor ya Ömer belki8 marta KADINIM der diye yazmıştır senaryoda .Ümüdümü hala kaybetmedim amma zamanı geldi .Anneler gününde de hamile olduğunu örense Zehra .Bak Aslı evde emekli olunca kafayı Ömer nasıl mutlu olur diye takmışık ,inan rahatlayacağım çoook ta mutlu olurum .Aslım tekrar teşekkür ediyorum eline güzel yorumuna sağlık .

  1. aslı dedi ki:

   Selam Hayırlı akşamlar Nesrincim,
   yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun. şanslısın Allah’ın izni ile okudum canım, ben sana hep nesrincim diyordum oysa sen maşallah benim ablam diyeceğim yaşa gelmişsin. sana bu anlamda bir kusur ettiysem affalo.

   Bizim Ülkerimiz senin doğum gününü nasıl atlamış ki? o ilgileniyordu bu konu ile olsun benden sana bir şiir kabul edersen baş harflerine bak

   N ede çabuk geçti yıllar bir su misali
   E nbüyük hayalin her ne ise bu yıl gerçekleşsin
   S evdiklerin hep seninle olsun
   R üyaların gerçek
   İ yilikler güzellikler hep seninle olsun
   N ede güzelsin sen benim biricik nesrinimsin seni çok seviyorum. doğum günün kutlu olsun.

   Yazdıkların çok güzel, senaryo yazdılar mı bilemem 8 mart için yada anneler günü için ama güzel fikirlerin var ben beğendim.
   Tekrardan yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım sağlık mutluluk huzurla tüm sevdiklerinle birlikte geçireceğin güzel günlerin olsun. daha nice senelere iyiliklerle ulaşman dileğiyle sağlıcakla kal.

 49. Gozel dedi ki:

  Iy akşamlar Aslim canym benim ellerine emegine saglyk cok guzel olmuş.şiirlerin syyah yazylaryn muhteşem allam dahada cok ziin acyklygyny versin rabbim kem gozlerden korusun. Teşekkur ederim birtanem

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Gözelcim, güzel duaların için çok teşekkür ederim amin inşallah dualarında unutmadığın için minnettarım sana dualarla ayaktayım Allah’ın izni ile çok şükür.

 50. Kainat dedi ki:

  Asli hanim ellrinize saglik cok guzel olmus teskkurler sag olun.

  1. Anonim dedi ki:

   gozelim kefin korkma sana yazmaram bir
   Az saygili ol . rengin neden saraldi? ben her
   Kese soz yazmam . olarin hatasi var..

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim kainat

   1. Hicran dedi ki:

    gun aydin hayirli gunler hee kese

    Ses veren yoxmu?

 51. Kainat dedi ki:

  Merahabr arkadaslar o virusun adini cekib sizin asabinizi bizmak istemiyorum amma iyi haberim var Goker bey i kisi engelledi.Cok sukur.Bunun icin giker beye tesekkurler.
  GOKER BEY SIZE COK TESEKKIR EDERIM COK SAG OLUN.NASIL TESEKKUR ETSEM BILEMIYORUM.SAG OLUN.HOSCAKALIN

  1. aslı dedi ki:

   Canım uğraşma gene kol geziyor ortalıkta ben onun gibi bir insan daha görmedim şu hayatta Allah onunla yaşayanlara gerçek hayatta çok büyük sabırlar versin.

 52. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim analiz siir ve sarki guzel olmus. Kiz cevrosu salime ver yoksa kalpten gidicem 2sezondur ben salimi cevrosun 4numarasi etmege calisiyorum. Nazmos bana inat aysel hanimi sokub duruyor diziye. Omerin kiskincligi guzel. Betulun dedigi gibi cuvalmasa bari. Mehmet beye yazik odunu elini oyle sikti ki adam neye ugradini sasirdi. Zehranin kiyafet tarifine baya guldum okuyorum okuyorum bakiyorum nokta yok hala tarif devam ediyor. Allah seni guldursun kiz. Betul dunyanin sonu mu geldi? Sen omer icin bir sey bulamamissin. Kiyamet elameti galiba. Odun bu illada bulunacak bir seyler vardir. Iyi dusun

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Radacım,
   bana kalsa ben çoktan onları baş göz etmiş evlendirmiştim de konağa yerleştirmiştim bile Bahşendenin gözüne gözüne sokarak hemde.

   Zehra’nın o kıyafeti üzerindeyken yaşadıkları ne kadar bende unutulmaz oldu ise 158, 159 ve 160. 161 girişinde bu bölümlerdi.
   seni güldürebilmişim ne utlu bana. Amin inşallah hep birlikte gülelim

 53. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım nasılsın canım analiz çok güzel olmuş eline sağlık teşekkür ederim. Aslım sen Ferhat göçerin sen elimden tut şarkısını dinledinmi bu şarkı ömeri anlatıyor sanki

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Ayselcim,
   evet dinledim biliyorum o şarkıyı ve ben ekledim sanıyordum ama sanırım eklemedim tam hatırlamıyorum şuan bir kaçtane Ferhat Göçer şarkısı ekledim klip sayfası aynı olduğu için karıştırmışta olabilirim bu kalp içinde teksin ile aynı klip de şarkılar farklı zaman içerisinde eklerim eklediysemde canımız sağolsun.

 54. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim tabii sen olsaydin o sahneyi oyle cekerdin zaten sana cok guveniyorum keski sen olsaydin senarist vallahi guzel olurdu canim arkadasim insallah sende dizi ekibine katilirsin amin

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım, bakalım nasip kısmet eğitimimi alayım da, bazı görüşmeler yapacağım hayırlısı bakalım.

 55. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûrler Asli hanim.mühte$em her zamanki gibi.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim.
   iyi akşamlar.

 56. Zehmer dedi ki:

  Hosbuldum iyiyim azeri fan sen nasilsin ömer e daha uygun birşey bulamadım

 57. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum hos geldin nasilsin kiz siir cok guzel olduya eline saglik

 58. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin canim arkadasim analiz cok guzel olmus sarkiyida cok beyendim oldum gulmekten yahu siirde cok guzel olmus bayildim bide omerin kiskanmasi guzeldi mehmet beyi hic gozum tutmadi kendine cok iyi bak hayirli mutlu pazarlar dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanim azeri fan,
   teşekkür ederim, dün sana yazarken bağlantım koptu sonrada uykum geldi uyudum canım, sana da mutlu pazarlar. Ömer’in kıskanmasını bende seviyorum.

 59. peri dedi ki:

  Aslıcım analiz çok guzel olmuş,eline saglık,yazdıgın şarkıyada çok guldum,odedigin sahnenin başı yokdu bande fark etdim çunku zehra nasıl boyle dikkatsizlik yapdım dedi.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Peri sağolasın.
   Cevriye halaya anca o şarkı giderdi. beğenmene sevindim.

   Evet Zehra’nın odasına giren Ayşe den önce bir bağlantı sahnesi olması gerekirdi. Ya çekmediler yada montajda montajlamayı unuttular.

   Aslında o sahne şöyle olmalıydı
   Sabah olmuş gün ağarmıştı. Zehra yavaşça uyanır yatağından kalkar ve jülidenin günlüğünü alır okurken öyle bir dalar ki Ayşe kapıyı çaldığı halde duymaz Ayşe içeri girince Zehra’nın elindeki günlüğü görür Zehra da yastığının altına saklar. Ve Ayşe bizim gördüğümüz o sahneden itibaren konuşmaya başlar ben olsam böyle yazar ve çekerdim sahneyi.

 60. Zehmer dedi ki:

  Asli kiz icimden geldi sen analizlere siir yaziyorsun ya ilham verdin bana bende sana iki kuple yazayim dedim bakalim beğenecek misin oglanin adi omer oldugu yerde surekli döner insani kiskancligiyla sinir eder 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Ne güzel analizler sayesinde şiir yazan arkadaş sayısı artıyor. ne mutlu bana sana ilham verebildiysem. şiir de güzel olmuş.
   Ama ben Ömer’in kıskançlığını seviyorum.
   Zehra ya karşı zorba olmasından iyidir.

 61. Zehmer dedi ki:

  Selam analizi ilikini ben yapmışım ne güzel taze taze eline sağlık asli kiz zehra nin elbisesini nasıl tarif etmişsin öyle yemek tarifi verir gibi çok güldüm çok hoşuma gitti ama :):)

  1. aslı dedi ki:

   Beğenmene sevindim, keyfim yerindeydi, o elbiseyi de görünce aklıma eskiler geldi. Dedim her halde yine Zehra kaçırılacak ama olmadı. bakalım Zehra’nın başına ne işler açılacak. sevdim ama kıyafeti yakışmıştı Zehra ya.

 62. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşım her zamanki gibi çok güzel kaleme almışsın eline yüreğine sağlık

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Sadık dost

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim sadık dostum benim sağ olasın.

   2. aslı dedi ki:

    Ya Sabır Ya Resul Allah.

    1. Anonim dedi ki:

     etme ederler yazma yazarlar
     Ozunden inci benden yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.