Adını Sen Koy 293 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 28 Şubat 2018 Çarşamba

Burak 02 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 293. Bölüm 28 Şubat 2018 Çarşamba

Zehra Ömer ile karşılıklı kahve içtikten sonra Ömer birlikte dışarı çıkmayı teklif etti Zehra da dışarda işim var gelemem deyip dışarı tek başına çıktı. Ömer de arkasından onu takibe aldı. Zehra bir kafeye grip oturdu tek başınaydı Ömer bir sorun görünmüyor gideyim derken Mehmet bey geldi Ayşe’nin bahsettiği çanta işi ile ilgilenen bey.

Zehra iş görüşmesini dışarda bir kafede Mehmet bey ile tek başına yaparken Ömer de kafe kapısının önünde Zehra yı izliyor ve bu kim? Daha önce hiç görmedim? Arkadaşı mı? öyle olsa bilirdim. Yanına gitsem ne diyeceğim? Seni takip ettim mi? diyerek kendini içeri girmeme konusunda ikna etti Ömer.

Sonra anladı ki bu bir iş görüşmesi neden şirkette buluşup konuşmadılar da dışarda buluştular diye kendi kendine söylendi. Hatta bir araya yanlarına gitmek istedi ama Ömer kendini frenledi. İş görüşmesinin ortasına mı gireceksin? kendine gel Ömer dedi kendi kendine. Adamın bakışlarından hoşlanmadı karıma nasıl bakar, senin bu adamla ne işin var Zehra derken daha fazla orada kalmak istemedi oradan ayrıldı Ömer.

Mehmet beyde Zehra’nın çanta çizimlerini çok beğenmiş, birkaç teknik terim kullandı Zehra da bunun eğitimini almadım terimlerden teknik konularda bilgim yok dedi. Mehmet beyde sanat içgüdüseldir dedi ve Zehra ile çalışmak istediğini söyledi.

Dışarda da Bahşende hanımın adamı Zehra’nın fotoğraflarını çekiyor. Zehra farkında değil resimlerinin çekildiğinden. Ve Bahşende fotoğrafları çeken adama dikkatli olmasını hayati mesele olduğunu söyledi. Sonrada kendi kendine senaryo yazdı. Yoksa Zehra bu adam yüzünden mi Ömer’e boşanma davası açtı diye.

Kadının kafası nelere çalışıyor yarabbim.    

Şükran teyze kafasına koymuş Salim amcayı evlendirecek. Zorla da güzellik olmaz ki ama zorla bu işi yapmaya çalışıyorlar. Aysel hanıma telefon açtı ve Salim ile ne zaman bir kahve içersiniz diye sordu. Kız istemiyor, oğlan istemiyor. Şükran ile Hamiyet istiyor diye buluşacak kahve içecekler.

Koray Can ile öğle yemeğine dışarı gidince Özge Koray’ın odasına geldi ve Nihat’ın Özgeden alıp Koray’a verdiği dosyayı çekmeceden çıkarıp baktı. Bir şeyler yapmıştı o dosyaya onu buldu Seline yakalanınca da imza kalemi için orada olduğunu kendisininkini bulamadığını söyledi. Koray’ın kalemini alıp çıktı odadan dosya da masanın üzerinde kaldı. Oysa onu Koray çekmeceye koymuştu giderken.

 

Dışardan gelen Koray odasında olan bazı değişikleri fark etti düzeltti. Sonra dosyayı çekmeceye koyduğunu hatırladı. Nasıl olmuştu da dosya masanın üzerindeydi? Selin odaya gelince ona sordu. Selin de çok çalışıyorsun unutmuş olabilirsin dedi. sonra da Özgenin geldiğini kalem aldığını belki o zaman o bakmış olabilir dedi.

Biran Koray anlamayacak sandım ama anladı. Özge bakmıştı dosyaya.

Koray da kalemini almak için Özgenin odasına gitti kalemini aldı. Yalana gel yalana Özge yalan söylemeye başladı. Kurye gelmişti acil kaleme ihtiyaç duydum benimkini bulamamıştım dediği an Koray masanın üzerinde duran kalemi gördü. Yalanı ortaya çıkmıştı Özgenin. Kalem için odada olmadığı aşikardı.

Zehra görüşmeden gelince odasında Jülide ile telefonda konuştu. Ömer de bu telefon konuşmasının üzerine gelince Mehmet bey ile yeniden buluşacağını düşündü. Zehra yı çok fena kıskanıyor Ömer. Misafir odasına gelmesini kendisine söylemek istedikleri olduğunu söyledi.

Zehra da misafir odasına gitti, burada Ömer ile olan konuşması çok komikti çok güldüm Ömer ile Zehra’nın bu odada başbaşa yaptıkları konuşmaya. Konuşacak konu yoktu ayak üstü uydurdu Ömer.

Konu yok ve Ömer evet seni çağırdım konuşacağım ama önce sen söyle dedi. Neyi? Dedi Zehra. Ömer de neyi neyi neyi diye içinden kıvranıyor. Etrafına baktı odayı dedi 😀

Sana bahetmedim dediğinde Ömer, neyden? dedi Zehra. neyi, neyden, diye diye çok komik oldular. Görülmeye değerdi.

Ömer odaya pek ısınamadığını, bir şey eksik dedi. içinden de sen eksiksin desede Zehra duymadı bunu ve sen daha iyi bilirsin ne gerektiğini odaya deyince, Zehra da bu oda bizim odan daha aydınlık daha ferah dediğinde Ömer içinden bizim oda dedi.

Tabi sizin odanız, benim odam olacak değil ya o kasvetli ruhsuz karanlık oda.

Zehra, perdeler, mobilyalar güzel, bitek halı ve yatak örtüsünü değiştirsek deyince, Ömer de beraber seçelim Cevriye hala ile yaptığımızı beğenmedin dedi.

Bende beğenmedim bende bende. Hem o oda Cevriye hala tarafından dizayn edilmedi mi? sen hangi ara karıştın Ömer? kendi odalarının duvar kağıdını Ömer seçmiş. İnanmam buna ben aldığın hediyeleri gördüm, Zehra ya aldığın kıyafetleri de sen zevkli bir erkeksin Ömer. Duvar kağıdını o kadar karanlık, ruhsuz, duygusuz, sen seçmiş olamazsın inanmam buna. Senarist Ömer üzerinden odanın rengine ses çıkarmamamı istiyor herhalde ama ben kabul etmiyorum.

Zehra, Perdeler Cevriye hala gibi renkli duvarlar senin gibi karamsar dedi. hem bu konu açıldığına göre birlikte seçeceklerse bazı şeyleri kendi odalarını baştan birlikte yenilesinler o zaman. Bizde onların o heyecanına ortak olalım odalarını kendi zevklerine göre yeniden yenilesinler. Ama bu kez Ömer ve Zehra olarak.

Ömer bugünün nasıl geçti yorulmuşsundur diye ağzını yokladı Zehra da yorulmadığını söyledi ve iş görüşmesinden bahsetti. Mehmet beyden yaptığı işten onun Zehranın çizimlerinden etkilendiğinden bahsetti. Tabi Ömer kıskançlık krizlerine girdi içinde.

Ayşe de geldi yanlarına Mehmet beyin kendisini aradığını görüşmeden etkilendiğini söylemiş. Ömer de içinden sinir oluyor Mehmet beye. Görüşmeden mi etkilenmiş diye, yok Ömer gel bende sinir edeyim seni karından etkilenmiş çizimler bahane 🙂 ne o karını mı kıskanıyorsun sen Ömer? kıskan kıskan kıskanmak sana yakışıyor.

Sabah başı çok ağrıyordu. Kerem ona bitkisel iyi gelen bütün ilaçları almış masasına koymuş. Meyve tabağı hazırlamış elleri ile soydu yedirdi. İdil de geldi ilaç var vereyim mi dedi. Aman senin ilacın sende kalsın istemez sen  geldiğin gibi gitsene.

Gün bitip akşam olunca Ömer’i uyku tutmadı Zehra ya odadan odaya mesaj gönderdi. Gecende günün gibi güzel geçsin diye. Zehra da banyo yapmış üzerinde bornoz var. Zehra da iyi geceler kapıyı kapat yazmış. Pencere olmasın o sakın sen pencereyi açık koyup uyumuş hasta olmuştun Ömer.

Ömer de, tamam açmam yazıp gönderdi. Zehra da okey yani tamam anlamında ok yazıp gönderince, Ömer ok mu diye soruyor. He ya Ömer Türkçemizi nasıl da katletmişler değil mi? yazılışı da, okunuşu da ok anlamı tamam öyle işte Ömer. Adam gibi tamam yazsanız ne olur kısaltmasıymış.

Ömer yeni liseli aşıklar gibi konuşmak istiyor ama bu tepkiye ne yazılır ki diyerek sende açık unutma yazdı. Ömer konuşmak istiyor işte. Dıd dıd dıd dıd dıd dıd mesajlaşma devam etti odadan odaya ve en sonunda Zehra burada bitirsek deyince, Ömer sıkıldın mı yazdı. Zehra da hayır işim var dedi.

Ömer de, bu saatte ne işi yardıma ihtiyacın varsa geleyim yazmış. Zehra da, teşekkürler ama yardım edebileceğin bir şey değil yazınca, Ömer de yardım edemezmişim nasıl bir iş ki bu demez mi ben bir güldüm var ya evdekiler ne oluyor kızım dedi. Allah Ömer.  😀

Birde demez mi uzman olmak mı gerekiyor, doktor olmak mı lazım profesör mü olmak lazım. Kuzum paşam siz gerçekte karı koca olsan belki senden yardım ister de şimdi olmaz. Kız banyo yapmış bakım yapacak kendine sen duş aldıktan sonra bakım yapmıyor musun kendine alemsin Ömer.

Ooooo  Ömer bakalım şu yardım edemeyeceğim iş neymiş diyerek Zehra’nın odasına bir hışımla gitti. hışımla gitmesinin nedeni de Mehmet beye iş yetiştirdiğini çizim yaptığını düşünmesi ama düşündüğü gibi değil durum.

Kapıyı çalmadan bodoslama daldı odaya Ömer yavaş oğlum yavaş frene bas kaza yapacaksın. Çok güldüm bu sahnede Zehra bornozlu ayna karşısında kendine bakıyordu birden odaya Ömer girdi korktu Zehra.

Gördün mü ne iş miş Ömer Allah iyiliğini versin senin Ömer. Zehra da nasıl böyle buraya girersin? Ya daha uygunsuz bir halde olsaydım deyince, Ömer de nasıl uygunsuz? diye soruyor. Ömer sen çok saf mısın oğlum? ya git işine, sorumu bu şimdi?     

Zehra da üfff dedi sessizce, çok komik bunlar ya. Severim ben sizi gelin yanaklarınızdan öpeceğim iki saf sevgilisiniz ikinizde.

Zehra kendini topladı ve sen ne için gelmiştin dedi. Ömer de; şey şey şey eee ne şey kıvır hadi Ömer. bahane kol düğmeleri oldu kol düğmelerimi almaya geldim şimdi alırsam sabah seni rahatsız etmemiş olurum dedi. benim de aklıma Barış Manço nun kol düğmeleri şarkısı geldi. Sonda ekledim.

*****

 Bir çift aşık Ömer ve Zehra

Bir çift kol düğmesi gibi ayrı ayrı odalarda

Düğmeler gibi onlarda ayrı kollarda.

Akşam olunca birleşip, sabah olunca ayrılıyorlar

Oysa onlar birbirlerinden hiç ayrı kalmak istemiyorlar

Her fırsatta bir araya gelme derdinde Ömer

Sevdiceğine eşine hasret, özlem duymakta

Kavuşacağı anın hayali ile yaşamakta.

Hayat bazen sevenlerin arasına ayrılık yolları koysa da

Sonunda kavuşma anı hep akıllarda.

Aslı

*****

Gece bitip sabah olunca Ömer soluğu yine Zehra’nın odasında aldı ben kol düğmelerimi alacaktım da dediğinde ben yine bir kahkaha attım evdekiler bana bakıyorlar. Hiç diyorum onlar hiç. Ömer sen akşam aldın ya paşam ne oldu o düğmelere kuzum?

Yalana gel yalana kim ölmüş küçük masum yalandan ben beğenmedim olmadı sen versene bir tane diye topu Zehra ya attı Ömer. eşini de bu kadar seven sen Ömer sevgin daim olur inşallah. Zehra yı görmek için atmadığın takla kaldı onu da atsana Ömer.

Zehra kol düğmelerini getirdi. Ömer kendisi takamadı Zehra dan yardım istedi Zehra takarken Ömer de sınır ihlali yapmak üzereydi. Seni uyanık seni yavaş ol paşam yavaş.

Zehra mutfakta Hediye abla ile konuştu. Asya da bugün Zehra ablası gibi ayak üstü hızlıca kahvaltı yapmış geç kalmamak için. Hediye abla anarnesine nasıl da benziyor deyince, Zehra Jülide hanım hakkında konuştu çocukları ona benzer miydi? Diye sordu Hediye abla da evet benziyorlar anneler sonuçta o da çocukları gibi yalan konuşmayı sevmezdi dedi. işe gitti Zehra. Hediye ablada Jülideyi aradı Zehra’nın kendisi hakkında sorular sorduğunu, ne diyeceğini bilemediğini söyledi. Sanırım biz tanıştık konuşuyoruz dedi ona çok şaşırdı Hediye abla.  işbirlikçi Hediye abla sır küpü. Çok şey biliyor ve saklıyor.

 Ayşe kızı Asya ile odasında Asya oyuncağı ile oynarken eli acıdı Ayşe de elini öptü geçti dedi acısı. Ve Asya senin elin acıdığında seninde annen elini öpüyormuydu diye sordu. Nihat da kapıdaydı onlara görünmeden dinledi onları Ayşe üzgün öpüyordu dedi.

Zehra taksi ile dışarı gideceğini söyledi. Ömer ben götürürüm dese de istemedi Zehra. Ayşe gelince yanlarına sen neden gitmedin Zehra ile dedi Ayşe de benim haberim yoktu dedi. toplantılara 2 kişi katılsanız daha ikna edici olursunuz dedi Ömer. Zehra yı kıskanıyor.

Nihat le yalnız kalınca Nihat da fark etti kıskançlığı, Mehmet beyi takip ettiğini öğrenince bu Mehmet bey yakışıklı herhalde dedi. Ömer de öyle olsa ne olur dedi sertçe. Fena kıskanıyor kıskan kıskan seven kıskanır.

Allem ettiler kallem ettiler Salim amca ile Aysel hanımı kafede bir araya getirdiler. İkisi de istemiyor. Kıvranıyorlar içten içe. Bizim üçlü de dışarda onları izliyor.

Zehra da Jülide ile bir parkta buluştu. Jülidenin elinde bir kutu ben evlatlarıma bu kutunun içindekilerle hasetlerine dayandım dedi. ne var acaba onun içinde. Ve Bahşendenin adamı resim çekerken Zehra gördü mü bilinmez.

KOL DÜĞMELERİ

Hatırlarım bugün gibi sessiz geçen son geceyi 
Başın öne eğik bir suçlu gibi bana verdiğin hediyeyi
İki küçük kol düğmesi bütün bir aşk hikayesi
İki düğme iki ayrı kolda bizim gibi ayrı yolda

Akşam olunca sustururum herkesi her her şeyi
Gelir kol düğmelerimin birleşme saati
Usul usul çıkarır koyarım kutuya yan yana
Bitsin bu işkence kalsınlar bir arada

Heyhat sabah gün ışıldar yalnız gece buluşanlar
Yaşlı gözlerle ayrılırlar düğmeler gibi
Bizim gibi bizim gibi ayrılırlar bizim gibi ayrılırlar

Barış MANÇO

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 293 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 28 Şubat 2018 Çarşamba” üzerine 31 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Diğer sayfa ya da yazdim zaten sakin bu mehmet zehra nin amcası filan olmasın bir de baksanıza salim dayısı çıktı daha önce dediğim gibi zaten adam yaşlı da gösteriyor saçları da beyaz ir abi boşuna da kızıyor olabilir yani Rada nin demesi gibi aynı mert olayında olduğu gibi :):)

 2. Gozel dedi ki:

  Dun bekle bekle bu gun geldi.bekledigime degdi cok guzel olmuş cokda komik olmuş teşekkur ederim Aslim eline emegine saglyk canym allah iyligini versin

 3. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 4. a.p1 dedi ki:

  IR abi selam saygilar hayirli akşamlar nasilsiniz
  Iyi misin inş ALLAH gedem rence buyurmuşsunuz
  Bizi oz guzel kelamuzunan feyzyab edibsiniz…
  Efendimi çook zemandir ziyaret etmemişim..
  Çok sevindim.. ALLAH vucudi zicuduza bela
  Yetirmesin ellerine yureyine sağlik …hoşca kalin

 5. iR dedi ki:

  bende is gorusmesini diyorum ,hala da devam ediyor bulusmaya ,sirket isini dune kadar yuruten ve hemde sirketin yoneticisi ayse ,ne zaman zehra denen salak bu kadar onemli oldu ,hem bi tasarimci is gorusmesine neden gider sonucda tasarimini yapar retime verir oretimden sonra satis isleri gelir ,bir sey henuz uretilmemis nasil satisa cikarilir?

 6. Zehmer dedi ki:

  Rada nazmos ömer in annesi jülide yi bile zehra nin kafasında patlatmis biri başka alternatif düşünülemezdi ki aksi mümkün değil ki :):)

 7. Zehmer dedi ki:

  Aslında oda ayırmak konusunun ömer den uzak durmak istemesi ile alakası yok sanırım sen bu durumu yanlış anlamış sin ir abi o sadece zehra nin jülide ile rahat konusabilmesi için uydurulmuş bir kılıfı ti sadece ama iş görüşmesi için haklısın ayşe ile gitmeliydi

 8. IR dedi ki:

  Evet ,hemde ne kriz ,mert konusunda omer sucluydu ona gure daha hafif kaliyordu ama simdi omerin sucu yok o pislik kizda edebsiz davranisiyla kalpten gitmeme neden oluyor o yuzden konusdukca kriz geciriyorum ,dun instagramd da bayagi tartisdik ,allah ne verdiyse saydirdim nazmiye basda olmakla her kese ,hatta kanali bile yerle bir ettim ,allahdan onceki gibi daha fazla izlemiyorum ,ama izledigim kadariyla o kizi arabanin arkasina baglayib suruyesim geliyor ,kadin kocasi dokunmasin diye odayi ayiriyor ute yandan kocasinin teklifini redd edib gereksiz biriyle bulusuyor ,hatta yemek yemege bile gidiyor ,kimin kocasi bu durumda baska sey oldugunu dusunmez ?

 9. Rada dedi ki:

  Desene mert krizi bu sene mehmetle devam ediyor. Bu konuyu nazmos kesin sana inat yapiyor. Duydu kadin dusmani ki biz ona nefret ediyoruz bizi ceza veriyor mehmet denen herifle. Bakin sizin kiza neler yapa bilirim siz bosuna cene yoruyorsunuz zehra benim kuklam istedigim gibi elimde oynatirim size inat diyor nazmos

 10. IR dedi ki:

  Ben oyle kariyla sevdigim bile olsa asla konusmam ,birkirim ,bilerek yapiyor , insan yasadigindan hic mi ders almaz ,hadi omer seviyor dedik yapdigi haksizliklarin cezasini ceksin dedik adam anlayisla karsiladi yapdiginin hata oldugunu anladi telafisi olarak her ne dediyse anlayisla karsiladi ,bosanalim dedi mecburen uzulmesin dedi onayladi odayi ayirdi ne ostedi oyle davrandi daha neden adini nezaket kurali koyub kocasiyla yapdigi gerekeni baska bi erkekle yapiyor ,adini anmak bile istemiyorum yuzsuz ,sanki olkede kiz kalmamis , ilginc olani da gelen o zehra denen ahlak kurallarini bilmeyen manyaki ovuyor ,sanki her ne yapiyorsa baska alternativi yokmus gibi ,yapdigini abartarak goze sokuyorlar ,oysa ki yapdiklari cok basit ve siradan bi sey

 11. Rada dedi ki:

  Ir abi hosgeldin. Ah be abi kocasi dusunsun karisinin ne yaptigini.

 12. IR dedi ki:

  Yahu ali sen ne bicim insansin ? Bir de maalesef benim yerlimsin ,ne istedigini biliyormusun? Neden normal insan gibi davranmiyorsun ? Baskalari seninle ilgilenmek zorunda mi ?ve ya sen illa ki bi baskasiyla konusmak ,yazismak ,satasmak zorundamisin ? Sen neden baskalarina karisiyorsun ,yasli biri oldugunu soyluyorsun ,senin dun ayda ya yazdigin ve tolga denen kisyi sucladigin dogrumuydu ?ne elde ettin ,ve ne elde etmeye calisiyorsun ?her hangi konuda ,nasil istersen ,onemli ve ya onemsiz ne yazacaksan yaz cik git ,kimse seninle kavga etmek ,iletisim kurmak ,yorum yazmak ilgilenmek zorinda diyil ,baskalariyla da ayni ,sonuc ya sana deyer vermemis ve ya yorumuna deyer vermemis cevaplandirmak istememisler ,neden her kesin huzurunu bozmak da meraklisin ,ben bi erkek hemde iranli olarak senin ne yazdigini ne demek istedigini anlamiyorum ,cocuk gibi ilgi istiyorsun ,birak boyle davranmayi ,normal hayatini yasa ,baskalarina ilisme .

 13. Anonim dedi ki:

  analiz mukemmel şiir sozsuz mohteşemdir
  Her gun yazmak oylede kolay bir iş deyil
  Ellerine yureyine sağlik asli hanim
  Can sağligi başarilar dilerim..

 14. IR dedi ki:

  Ben kaba ,dusuncesiz ,saygisiz ,halden anlamayan ,baska erkeklere pek meyilli zehraya kizarim tabi ,kocasiyla ayri odada uyuyan ,evliyken kocasini oyalayan ,yaninda durmayi istemeyen ama is yapmak gerekcesiyle baska erkeklerin baska olkeye baska sehire fuarlara lansmanlara yemeklere katilmaya meyilli olan zehrayi diyil kizmak gormek bile istemiyorum ,haksizlik ediyirsun rada ,omere gelince dovuyorson ama zehraya gelince nazmiyenin sucu oldugu gecerli diyil ,dizi diyil korku filmi ,dedektiv ,gizem kaynakcasi ,elim ayagim titriyor sinirden , nasil kocasina saygi duymaz ,gunlerdir ayri oda da adami oyalamak ne demek ?sonuc olarak evlilige devam etmegi kafasina koymus sa bu saygisizligi yapmamali ,adam dogal olarak her konuda karisinin baskasiyla diyil onun bulundugi ortamda bulundugunu ve birlikde karar alib birlikde paylasmasini hak ediyor ,yazdikca sinirleniyorum .

 15. KARDELEN ☀ dedi ki:

  Anonim rica etsem diyer sitede bize katılırmısın AİDEM dersleri youn ikisinede yazamıyor katılmak istesen dizicentr. net ADINI SEN KOY YALNIZ SİZİ DAVET EDİYORUZ BANA AİDEMİN KARDEŞİ OLDUNUZU SÖYLEDİNİZ LÜTFEN BİZE KATILIN

  1. KARDELEN ☀ dedi ki:

   ANONİM SİZ TOLQA BEYMİSİNİZ SÖYLERMİSİNİZ LÜTFEN

   1. TOLGA dedi ki:

    İyi akşamlar kardelen burada aide nin bir tek abisi var oda benim evet

   2. Ay............ Gun dedi ki:

    T U L A bey iyi yaraşir
    Zirna ola bilir

 16. Zehmer dedi ki:

  Niye zehra tek başına görüşmeye gitti onu da anlamadım ayrica cok saçma zehra hem isi ayse icin yaptigini idda ediyor hemde
  Gorusmeye sadece zehra gidiyor ayse de sirkette patronculuk oynunor bunlar bu kafayla is filân yapamazlar zaten hazirda olan sirketi de batirmazlarsa iyi sozde zehra cekingen ne biçim cekingenlik bu anlamadim kocasiyla konusamayan zehra elin adamı ile is gorusmesine gidiyor patir patır maşallah

 17. Zehmer dedi ki:

  Sifir sifir yedi ajan ömer is basinda olduğu için zehra ne yapsin is basa düştü mecbur çalışacak holding patronlugun dan çok ajanlik yapıyor ömer oda fazla gelir getirmiyor herhalde bütün yük zehra ya kaldı haliyle 🙂

 18. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Ir abi dun yazdigin yorumu simdi gordum iyim sen nasilsin? Yine kizmis zehraya. Gerci zehraya diyil onu boyle yapana kiz. Nazmosa. Kervansurenlerin paraya ihtiyaci var o yuzden ayse zehra calismaya kerar vermisler. Sirket patronu gun boyu evde oldugu icin iflas etmisler caktirmiyor kimseye.

 19. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim aslim nasilsin birtanem analizi okudum ya cok guzel olmus bu bolumde cok gulmusdum omere kiskanmasi cok guzel idi siir sarkiyi cok beyendim eline yuregine saglik hayirli mutlu cumalar dilerim sana

 20. KARDELEN ☀ dedi ki:

  BENDE SENİNLE TANIŞDIMA MEMNUN OLDUM ANONİMCİM SORUN OLMAZASA İSMİNİ SÖYLERMİSİN ANONİM İSMİ ÇOKDA ONDAN SORDUM AİDEMİN İMTAHANLARI VAR KOLUNDAN KIRMIŞ VAKİT BULDUKCA YAZIYOR AKŞAMA GELİR BENCE GÜLÜM SENİ ÇOK ÖPDÜM GÖRÜŞÜRÜZ

 21. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr Asli hanim.her zamanki gibi mükemmel.

 22. Anonim dedi ki:

  Çok güzel yazmışsın arkadaşım teşekkürler eline yüreğine sağlık hayırlı cumalar

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Sadık dost

 23. Rada dedi ki:

  Selam Aslim eline saglik baya gulmustum izledigimde. O anlari tekrar yasatdigin icin tesekkurler. Nazmos ilk kez iyi bir sey yapti omeri oyle bir hale soktu ki artik omeri gorunce gulesim geliyor. Kiskancliktan geberiyor ya oh o zaman degmeyin keyfime. Kiz betul ben inaniyorum sana. Aslinin nihayet pasasinin sazan oldugunu anlamasi iyi bir sey. Aslim ara sira sasirt bizi boyle. Odun birde soruyor nasil yani uygunsuz? Meraka bak.Bir ara bizim sazanda anlatacak dusunmustum uygunsuz nasil oluyormus diye. Bunlar iyi bulmuslar birbirini

 24. peri dedi ki:

  Aslıcım bu guzel analiz için çok teşekkurler,şarki çok guzel yerine cuk oturmuş.

 25. KARDELEN ☀ dedi ki:

  GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ? TABİKİ AİDEM BEN SENİ ÇOX SEVİYORUM HƏR ZAMAN ARKANDAYIM SEN BENİM BİRTANEMSİN ARKADAŞLAR ARASINDA HİÇBİR ZAMAN TEŞEKÜR OLMAMALI ÇÜNKİ BİRBİRİMİZİ GÖRMESEKDE KALBEN BALIYIZ BİZ SENİ SEVİYORUM ÖPDÜM TATLI KAİNATIN

  1. Anonim dedi ki:

   Kardelen merhaba aide nin arkadaşiysan demekki benimde arkadaşımsın ben ulaşamadım aideye dün bana son yazdığı yere baksın kim dersen bana büyük kardeşiyim. Teşekkür kardelen.

 26. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık aslı bu ömer zehra ‘dan daha sazan diyorum da ben kimse bana inanmiyor asli bile farketmis analize yazmış:):)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.