Adını Sen Koy 292 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 27 Şubat 2018 Salı

Burak 28 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 292. Bölüm 27 Şubat 2018 Salı

Zehra Ömer’i misafir odasında ziyaret ettikten sonra Ayşe süt almış yatmaya giderken Zehra gördü ve salonda oturup konuştular. Zehra anneni özlüyor musun? diye sordu. Özlüyorum ama o bizi bırakıp gitti. Gidişinden daha acı olan gidiş nedeni, benden sakladılar ben öğrendim annem bizi bir adam için terk etti bu çok acı, bir annenin evladını bir adam için terk etmesi dedi.

Ayşe de böyle biliyor, Ömer başka biliyor. İşin doğrusunu Jülide biliyor o ne anlatacak bakalım? Neden gitmiş? Evlatlarını neden terk etmiş?

Zehra duyduklarına inanamadı. Ayşe farklı anlatıyor, Jülide çocukları için canını vereceğinden bahsediyor iki farklı hikaye duymuştu Zehra ve hangisi doğru bilmiyordu. Ayşe ye o zamanlar çocuktun yanlış biliyor olmayasın deyince, Ayşe de kapalı kapılar ardında konuşulanlar, babamın odasından günlerce çıkmayışı dedi.

Ömer nasıl ki babası ile annesinin arasında geçen konuşmayı duymuş ve görmüş, başını bilmediği, nedenini bilmediği bir konu da çocuk aklınca duyduklarından yola çıkarak annesinden vede tüm kadınlardan nefret etmiş Ömer.

Ayşe de abisinden farksız değil, o da çocuk aklı ile kapalı kapılar ardında kim ne konuştuysa onu duymuş kendince yorumlamış bu sonuca ulaşmış. İşin doğrusu Jülide de ama her ne kadar doğruyu anlatsa söylese de Jülide, çocukları için annesiz geçen günlerini geri getirmeyecek, onların ruhunda açtığı yarayı ne yaparsa yapsın, ne söylerse söylesin kapatmayacak hep izi kalacak yüreklerinde.

Ayşe ve Zehra salonda bir süre konuştuktan sonra uyumaya gitti. Zehra da misafir odasına Ömer’in yanına Ömer uyanmış bir kitap okumuş elinde ve Zehra’nın resmi de elinde yatakta oturur halde uyuya kalmış. Boynun ağrıyacak Ömer hadi uyanda yatağına düzgünce yat uyu.

Zehra Ömer’in elinden kitabı ve resmi aldı battaniyeyi düzeltti yanına oturdu içinden Ömer ile konuştu. Eğer bu doğruysa annen sizi bir adam yüzünden terk ettiyse nasıl dayandın? Hikayelerimiz nasıl da benziyor. İkimizin yüreğinde annelerimizin açtığı yaralar var.

Onun için mi böyle hissediyorum eksik yarım gibi, senin eksik yanın ile kendi eksik yanımı tamamladığım için mi kopamıyorum senden. Sende o yüzden mi bırakamıyorsun beni dedi ağlayarak.

Evet Zehra yaşadıklarınız, hissettikleriniz aynı olduğu için, ruhlarınız anlaştığı için birbirinizden gidemiyorsunuz. Sen onun eksik yarısını tamamlarken, o da senin eksik yanını tamamlıyordu.

*****

SEN BENİM DİĞER YARIM EKSİK YANIMSIN

Ben bu dünyada hep biraz eksiktim diğer yarım yoktu tam değildim

Yaralıydı yüreğim. Yaralı kısmı söküp atmak istesem de atamadım

Ama o yaralı halimle de bir bütün olamadım.

Hep bir yanım eksikti

Sen geldin hayatıma o eksik yanım tamam oldu.

Yaralı yüreğim artık yavaş yavaş iyileşmeye başladı

Neden mi? çünkü sen benim diğer yarım, eksik yanımdın.

Sen geldin diğer yarım eksik yanım tamam oldu.

Sende benimle bir bütün oldun senin de yarımdı yaralıydı bir yanın

Ben seni sende beni tamamladın. Yaralarımızı sardık iyileştirdik birbirimizi

Canıma can oldun canan oldun. Bende senin canına can oldum canan oldum

Birbirimizden kopamaz, ayrılamaz olduk. Çünkü biz yarımdık şimdi tamam olduk.

Aslı

*****

Ayşe öylesine üzgün ki, uykusunda ağlayacak kadar. Nihat uykusundan uyandı ve Ayşe yi uyurken ağlarken gördü göz yaşını sildi eşini öptü Ayşe uyandı hiç konuşmadan sarılarak uyudular. Bazen konuşmak gerekmez gözyaşları her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır.

Zehra da Ömer’in yanında Ömer uyurken onu izliyor ve onunla konuşuyor Zehra. Ömer hakkında öğrendikleri Ömer’i daha iyi anlamasını sağladı. Zehra Ömer’i şimdi çok daha iyi anlıyor. Neden öyle davrandığını, yaşadıkları onca olayı neden yaşadıklarını şimdi Zehra çok daha iyi anlıyor.

Zehra artık Ömer’e kırgın vede kızgın değil. Çünkü, geçmişte çocukluğunda aldığı darbenin büyüklüğünün farkında, yarasının ne kadar derin olduğunun da. Ömer’i alnından sevgi ile öptü. Koltuğun üzerinde olan Ömer’in gömleğini alarak kokusunu içine çekti Zehra ve bir seven bir eş olarak, eşi Ömer’in kıyafetlerini düzelterek koydu ve odadan ayrıldı Zehra.

Sabah olduğunda Zehra odasında düşünüyordu Ayşe’nin söyledikleri mi? Jülide hanımın söylediklerimi hangisi doğruydu? Yoksa gitmesinin başka bir nedeni mi vardı? Bütün bunları Jülide hanım ile konuşarak cevap bulacağını düşündü tam arıyordu ki Ömer geldi odaya.

Ömer gece hiç üşümeden çok güzel uyuduğunu söyledi. Zehra biran korktu sen uyumuyor muydun? diye sordu. Konuştuklarını duymasından çekindi Zehra. Ömer de uyuduğunu söyledi.

Dün gece ben uyurken bir melek odama gelmiş üzerimi örtmüş, kitabımı yerine kaldırmış, giysilerimi düzenlemiş, sihirli değneği ile mışıl mışıl uyumamı sağlamış, umarım yine gelir dedi Ömer. Dün geceki ziyaretçisinin Zehra olduğunu biliyor. Onu bir melek olarak görüyor ve hep yanına gelmesini istiyor.

Bu Ömer çok tatlı pamuklara sarıp sarmalamalı nede güzel Zehra ya sevgi ile aşk ile bakıyor. Allah tüm eşlere birbirlerine böyle sevgi ile bakmayı nasip etsin amin.

Ömer duş alıp traş olurken Zehra da Jülide hanımla telefonda konuştu buluşmak istediğini söyledi. Ömer de merak etti kiminle konuştuğunu buluşacağını.

Kerem koltuk da uyumuş, herkes yatağından ayrı uyur oldu bu zamanlarda. Koray geldi yanına konuştular bir süre. Kerem Sabah’ın değiştiğini araya duvar ördüğünü söyledi. Koray da o duvar idil ben seni uyardım dinlemedin dedi.

Kerem de biz idil ile arkadaşız dedi. Kerem sen İdil’i arkadaş olarak görsen de o seni sevgilisi olarak görüyor. Sabah ile de konuşmasında üstü kapalı olarak Keremden uzak dur o benim sevgilim sen onun dengi değilsin, davul bile dengi dengine dedi.

Bu konuşma sonrası tabi ki de Sabah senden uzak duracak. Sabah’ın bir bayan olarak onuru gururu var. Son noktayı sen koyacaksın Kerem. Hem idil ile görüşerek hem de Sabah ile sevgili gibi olamazsın çünkü İdil sen yokken Sabah’ı akrep gibi yılan gibi sokup gidiyor senin haberin yok Kerem gözünü aç artık.

Her ne kadar sen İdili arkadaşın olarak görsen de, İdil seni sevgilisi olarak görüyor farkına var artık.

İdil yapıştı Kerem’e bırakmıyor. Kerem de tersledi her aklıma estiğinde işi bırakıp gelemem dese de laftan anlamıyor. Sabah’ın da başı çok ağrıyor. Üzüntü stres kızı ne hale getirdi söyleyemiyor da ben Kerem’i seviyorum da diyemiyor. İdil’in yaptıkları, Kerem’in hal ve hareketleri ağır geldi.

Canan masaj yaparken Kerem geldi gördü hemen hastaneye gidelim dedi ama telefonu çaldı Sabah’ı bırakıp çıktı dışarda konuştu. Sabah da üzülse de belli etmemeye çalıştı.

Ömer çalışma odasında melek olan Zehrasına hediye almış onu verecek ama nasıl vereceğini düşünüyor. Suzan a söyleyerek Zehra yı çalışma odasına getirtmeyi başardı. Ömer biraz tedirgin.

Zehra da fark etti Ömer deki bu farklılığı biraz şaşkın gibisin dedi. bak ben demedim Zehra dedi şaşkın aşık Ömer ama bunlar ok tatlı ya. Ben seviyorum bunları.

Kahveler geldi. Zehra Ömer’e git gide esrarengiz oluyorsun deyince Ömer de zorba olmaktan iyidir dedi. Çok dokunmuş zorba olmak Ömer’e. Ama Ömerciğim senin tersin de çok kötü oluyor. Zorba iken hiç çekilmiyorsun. Zehra ya zorba olmada kime zorba olursan ol.

Ömer Zehra ya aldığı hediyeyi, bu esrarengiz benden sana diyerek hediyesini verdi. Yerim ben seni Ömer.

Müzik kutusu çok duygulandım bende severim müzik kutusunu ve çocukken benim de vardı babam almıştı. Özledim çocukluğumu. Çok fenasın Ömer. Kendi müzik kutunu Asya ya vermiştin dedi. Unutmamış paşam benim.

Zehra hediyesini çok beğendi kutunun içinde bir de küçük not vardı MELEĞİME yazıyordu. Zehra çok mutlu oldu ve Ömer’in yanağından öptü. Ömer bunu hak etmişti. Hatta sarılmayı bile hak etti Ömer.

Zehra Ömer’i öptükten sonra kaçıp gitmek istedi ama Ömer kolundan tuttuğu gibi kendine çekti Zehra yı ve kulağına meleğimin gitmesine izin vermem dedi. İzin verme de zaten Ömer hiçbir yere gitmesin onun yeri senin yanın hadi yatak odalarınızı da birleştirin yeter ayrı odalarda uyuduğunuz.

Şükran hanım ve Hamiyet hanım kafalarına koymuşlar Salim amcayı Aysel ile evlendirecekler. Oğlanın gönlü yok kızında zorlama iş yapıyorlar. Hele ki bu evliliğe Cevriye halanın hiç gönlü yok.

 Hele bir de atölyeye gidip yemek götürme bahanesi ile bu konuyu konuşmaları yok mu, Hamiyet hala Atiye kaş göz işareti yapıyor, git dışarı git bizi yalnız bırak diye. Garibim Ati nerden anlasın sessiz sinema oynar gibi, bir tikiniz falan mı var diye sorunca durumu anladı Salim amca ve Atiyi dışarı gönderdi.

Ağzınızda bakla ile geldiniz dinliyorum dedi. Bayanlarda anlattı. Salim amca da karşı tarafa söyleyin bu görüşme olmayacak deyin baştan bitsin dese de, Şükran teyze ayıp olur bayanın durumu ne olacak? Dedi. Hamiyet hanımda görüşmezsen hakkımı helal etmem diyerek psikolojik baskı yaptılar.

Salim amcada dayanamadı görüşmeyi kabul etti.

Ayşe Zehra ile bir süre konuştu dertleştiler ve Ayşe Zehra’nın tasarımları ile ilgilenen Mehmet beyden bahsetti. İlk buluşmayı Zehra’nın yapmasını istedi Ayşe, Zehra da kabul etti.

Koray şirkette Nihat’a ihale dosyası ile ilgili çok önemli bir açığı gösterdi. Özgenin ilgilendiği bu dosya ile artık Koray ilgilenecek. Şirketi içten batırma çabasını bir zamanlar Alev yapıyordu şimdi ise Özge gibi bakalım bunun altından ne hikaye çıkacak?

Ömer ve Zehra bir günde ikinci kahve molası verdiler çalışma odasında. Bu kez bu kahve biraz teşekkür mahiyetinde gibi geldi bana, çünkü, kahvenin yanında kalpli tarçınlı cevizli kurabiyede vardı ve kurabiyenin kalpli olması Ömer’in de dikkatinden kaçmadı.

Ömer kahveden sonra dışarı çıkalım mı diye sordu. Zehra da işim var dışarda gelemem dedi. Telefon çaldı dışarı çıkıp konuşunca Ömer neden yanımda açmadı ki dedi.

Zehra yürüyerek gitti. Ömer de arkasından takip etti ya bana söyleyemediği bir derdi varsa diye. Zehra yı bir kafede otururken gördü iyi görünüyor, görünmeden gideyim derken Zehra’nın masasına bir beyin oturduğunu gördü Ömer.

Durdu baktı ne oluyor dedi kendi kendine. Zorba Ömer gelme, kıskanç Ömer sen gel.

EKSİK YANIM

Günlerimle gittin gülüşlerimle

Unutur sandığın bu kalbim hep seninle

Belki dönersin bir gün diye

Beklerim kalbim hala ellerimde

Döndüğünde bulamayacağın bir ben varım

Sen benim içimdeki eksik yanım

Unutur sandığın bu kalp belki kalır ama

Sen olmazsan gülüm sensiz kırılır

Dönersen belki de affeder sandığım

Kırıldı kanadı sensiz bu sevdanın

Kahrolmuş kalbime dokunma sakın

Gidişin oldu ya sevdalar ne yakın

Döndüğünde bulamayacağın bir ben varım

Sen benim içimdeki eksik yanım

Unutur sandığın bu kalp belki kalır ama

Sen olmazsan gülüm sensiz kırılır

Gülşen GÜVEN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 292 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 27 Şubat 2018 Salı” üzerine 151 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Aylin haklı bu kadın ne yapiyorsa bana inat yapıyor

 2. Zehmer dedi ki:

  Galiba geç kaldık rada yılan nin başını küçük ken ezeceksin derler sen farkermedin mi nazmos sırf bana inat aile senaryo su yerine aile faciası yazdı biz artık hakkından gelemeyiz onun

 3. Zehmer dedi ki:

  Geçen lerde yine bu site de hatırlıyorum biri bize psikiyatri nin gerektiğini söylemişti evet onu söyleyeni hatırlamıyorum ama asıl doktor bu site de bizi bunalıma sokanlara lazım bence yoksa biz gayet normal iz yani bence

 4. KARDELENDEN RADA HANIMA dedi ki:

  RADAHANIM SİZİ NEDEN AİDEYİ SUÇLUYORSUNUZ BUNU BAŞLATA O DİL ANONİM DİYLEK KİŞİ BENCE AİDEDEN ÇOK ONU ELEŞTİRİN DAHA DOĞRU OLUR BİENCE HAL HATIR SORMANA GEREK YOK KİM NE HAKDA İSTİYOR ONU YAZAR KATILIB KATILMAMANIZ SİZİN KARAINIZ

 5. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ŞAKAMI AYTAÇCIM NEREYE GİTTİ MELEK GİBİ KIZ
  DÜN YAZAMADIM NELER OLMUŞ YAA . ÇOK ÜZÜLDÜM
  3 GÜNLÜK DÜNYADA BİRBİRİMİZİ NEDEN ÜZÜYORUZ ANLAMIYORUM

 6. Saka kuşu dedi ki:

  Aytac gtti cancağzım! Rada kim bilmyorum ama diziyle ilgli konusun szin yüzünzden gtti bircok kişi dedi. Neredyse ayselde gidiyoqdu. Ama aytac Kuru bir vedayla gtti. Belki ben de…

 7. Rada dedi ki:

  Betul omer dahil karamele kadar hepsinin hakkindan geliriz. Once yilanin kafasindan baslamak lazim NAZMOS. Geri duzelir kendi kendine. Hic sorma Ir abini bunalima soktular. Sonunda bizide sokucaklar sitede bunalima. Ben soyleyince suclu oluyorum.

 8. Saka kuşu dedi ki:

  Maalesef ben cok kötüyüm cancağzım elam!

 9. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLAR NE OLUYOR NEREYE GİDİYORSUNUZ

 10. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..

 11. Saka kuşu dedi ki:

  Hiçbiriniz benı anlamıyorsunz ben sizi zaten anlayamıyorum ya bu gün cok snirlyim OFF!! AYTAC GEL HADİ BEN DE GİDCEM SENİ BEKLEYECEĞİZ!GİTMENE SEBEP OLAN KİMSE SU AN ONA KİZGNIM KAVGAYI BİLMEDİĞMDEN, KİM YÜZÜNDN GIDİYORSN BİLMİYORUM AMA GEL HADİ NOLUR!

 12. Saka kuşu dedi ki:

  Ben geri geldim bi sey sorucam xanim azeri sence ben ordakilere bu kavgadan bahsedyim mi morelleri bozulmasın diye bir sey dmedim ama bu günlerde ben de veda edebilirim artık buranın benim için bir anlamı yok

 13. Aysel dedi ki:

  Aytacım seni bekliyicem kendini toparla dön lütfen

 14. Aysel dedi ki:

  Bahşendeyi bana vere bilirsiniz bu sinirle üzüntüyle ona her şeyi yapa bilirim

 15. xanim azeri fan dedi ki:

  betul cadi bahsendeyi bana ver yolarim ayol o kadini bu gunku bolumde bahsendenin surati nasil moreldi oh icimin yaglari eridi yahu planlari hep basarisiz olsun kotu cadinin

 16. Saka kuşu dedi ki:

  Size baybay ben oğuz abinin stesndeyim

 17. Saka kuşu dedi ki:

  Anladım aysel ama anlamadım. Yani ben bunu kabullenemiyorum ay ben bunaldım oğuz abinin sıtesıne gdiyorum hayatımın en kötü günü bugün gelmek isteyen varsa gelsın…

 18. Zehmer dedi ki:

  Sadece ikimiz hakkından gelebilir miyiz rada ne dersin zaten ir abi de yok baksana ortalıkta sadece ikimiz kaldık hadi ömer i ikimiz hallettik diyelim bahsen de yi ne yapacağız ben onu da ir abi ye havle etmeyi düşünüyordum ama baksana onu da kacirmislar

 19. Saka kuşu dedi ki:

  Sey ben cok üzgünüm şu anda bir kabustayım ve uyanınca…her sey bite… biter mı acaba

 20. Aysel dedi ki:

  Kuşum sen kavgaya karışma Rada çok iyi bir insan söylediklerindede haklı onu dinleyelim tabiki hal hatır sorucaz ama çok ileri gitmeden konuşucaz

 21. Saka kuşu dedi ki:

  Ay ben aklımı kacıracm aytac gtti farkında mısıniz?

 22. Saka kuşu dedi ki:

  Daha fazla dayanamayıp kavgaya dahl olcam yada…olmicam yalnızca sunu söyleyeyim: biz burda diziyle ilğlı konusuyoruz zaten. Selam vermek sünnettir hal hatır da mı sormayalım ya bu da ne off…

 23. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim bende biliyorum salim ile aysel gercek hayatda evlilermis ne guzel sevindim

 24. Rada dedi ki:

  Ha soyle xanim afferin sana. Bana boyle sozlerle gel

  1. Anonim dedi ki:

   İyı yakısımlar rada hormetler sana ben yazıram dizin hakinde güzel yormlrnize beklirem yaksemlar

 25. Saka kuşu dedi ki:

  Ağlıyorum hala lütfn aytac sendn asla beklemzdim bunu bizi böyle bırakıp kuru bir elvedayla gdemezsin heqmiz tamam dedik senin gdceğn aklıma hc gelmedi

 26. Rada dedi ki:

  Illada falsosunu bulmana gerek yok gecmisi hatirlayib sinirleniriz omere. Zaten zorbaya donusu yakindir. Betul o zaman sopalariz odunu. Aslinda simdi hazir sinirliyken yapalim ki o zaman bizi hatirlayib uzmesin zehrayi. Bu biraz Nasraddin hoca hesapi olucak ama olsun

 27. Saka kuşu dedi ki:

  Ben de radaya bir seyler söylemek istyorum ama kavgaya dahil olmak istemiyorum annem cay dmlemis boğazimda düğümlndi icemedim lütfn kimse gtmesn biz söz vermirtik aytac sen dmemismiydin dizi final olsa da biz hep bvradayz diye ya lütfn betül seninle daha önce konusmamstık ama arkadaslğmız icin her seyi yaparm sana katıliyorum her dediğne kim başlatti bu savaşı ya!

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  radam benim yuzumdenmi ben ne yaptim yahu tamam bundan sonra dizi hakda konusucam ama yeter ya bi de bu konuyu acmayalim bitsin dizi hakda yazariz aytacim sen de gel artik beni uzuyorsun artik gel ne olur

 29. Aysel dedi ki:

  Haklısın Betül kusura bakma bu işlerin içinde bende varım özür dilerim 🙁

 30. Saka kusu dedi ki:

  Aytac nolu gtme kimşe gtmesn eğer sen gderse biz naparz hani asla gtmeyecktik söz vermemis miydik uyandırsn biri beni bu kabustan gözümdn yaslar akıyo bunlar anck dizilerde olur lütfn gtme sen gdersen…

 31. Aysel dedi ki:

  Boşver kuşum konuyu yeniden açmayalım kapansın bitsin

 32. Zehmer dedi ki:

  Selam ne oluyor yine burada ya çarşamba pazarına dönmüş yine off rada bak zaten ömer in falsosunu da bulamadım henüz sinirliyim beni iyice çileden çıkartmayın kim karıştırdı bu ortalığı yine bir deli bir kuyuya taş atmış kirk tane akıllı çıkaramamış site tam da o lafa dönmüş yani yeter yahu bıktık

 33. Aysel dedi ki:

  Aytacım nolur gitme burda kal sözlerimize haraketlerimize dikkat ederiz kimseyi rahatsız etmeyiz olur biter lütfen üzme beni

 34. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz benim yuzumdenmi ben ne yaptim ki benim sucum ne bundan sonra dizi hakda yazarim artik konusdukca morelim bozuluyor aytac gitme canim arkadasim bizim sucumuz yok ki biz ne yaptik diger arkadaslarda gelsin artik yahu

 35. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselim dmek smdi eski mutlu haline döndün buna sevndim ama neler oluyor ônce eksi sonra tatlı

 36. Aysel dedi ki:

  Tamam Rada gitmiyorum burdayım yanı sırf o cadıya haddini bildirmek için konağa kadar kaçardım nasıl olsa bahşendeyi görünce beni unuturdun ikimiz birden yolardık cadıyı

 37. Saka kuşu dedi ki:

  Öylemi aysel gercekte kari kocalarmıs dmek

 38. Aysel dedi ki:

  Bilmem haberiniz varmı ama salim amcayla aysel hanım gerçekten karı kocaymış

 39. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselim sakıncsı yoksa bna bu kavgayı özetlyebilirmisn ne oluyoq virüs diyosunvz ali de kim ayrca rada kim ne dmek istyor kavğalardn nefret edrim ve kavgalaqa bulasmak istemem asla su anda ağzımı acardim da neyse…

 40. Rada dedi ki:

  Aysel nereye kiz sen zehraci diyilmisin? Sana git diyen oldu mu? Omerciler kacti bizde mi kacalim diyorsun? Zehra sopami saklamis omeri dovmeyin diye. Yoksa kovalardim seni konaga kadar sonra seni birak bahsosa dalardim. Merakli cadi.

 41. Saka kuşu dedi ki:

  Saçmalama aysel ya neler oluyor neden 3. Dünya savasıni cıkaryorsunuz lütfn durun!

 42. Aysel dedi ki:

  Ben burdayım saka kuşu sora bilirsin

 43. Rada dedi ki:

  Betul kiz bula bildin mi omerin falsosunu? Ozge turuncu kafa isimi takmissin helal sana. Basindan beri hainin ozge oldugunu biliyordum sacitin doneminden. Idil sanki alevin kopyasi nazmosu alevi aratmayacak idil sayesinde. Gecen sezon alevin repliklerini bu yil idil icin yazmis

 44. Aysel dedi ki:

  Rahatsızlık veriyosam demek istedim

 45. Saka kuşu dedi ki:

  Ya neler oluyor lütfen biri bana anlatabilir mi lütfn rica ediyorum bu kavga da neyin nesi ayrca aysel bunu duymamıs olayım ya cok korkuyorum!

 46. Saka kuşu dedi ki:

  Aytac aysel xanim ela… Hangniz burdasniz bi sey sorucm

 47. Aysel dedi ki:

  Tamam Rada seni anlıyorum yani herkesin gidişine neden olacak bir şey yapdıysam özür dilerim çok üzgünüm şuan herkes geri dönsün lütfen rica ediyorum söz çizgiyi aşmam diziyle ilgili konuşuruz Rada biz ne yapalım ömerci zehracı diye tatlı tatlı konuşuyoduk her kes gidince yalız kaldık eyer veriyosam bir daha gelmem buraya çok üzgünüm

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ben de sana katlyorum aysel rada bizim kotu bir nyetmiz yok du madem bu kadara insana bizim yuzmuz de giti suçu lus biz iz isdmyor saniz ben de yazma boyle dusndyun bilmyordum okadar çok uzldum ki suna hata gözüm de yaş akrak yazyorum suan evet baze suynu cikartik haklsin ama kotu bir nyet le yazmyoduk made suçlu su biziiz oyle olsun bir daha yazma üzürdilerim boyle olsun isdmezdim kusura bakmayin arkdasl ben de bukdar ben gidyorum bizim yuzmuz de giden arkdaslar geri donsuz boyle olcagin hiç dusnmemsdim ama bunda sonar artik burya yazma çok üzür dilerim hepinize de ali denlie o admain da gözü aydın sonu da beni de kacrdi bu site de mutlu ola bile şin simdi neyse arkdaslar ALLHA emanet olun siz tandgim için çok mutlu yum hep aklim da olcak siniz hiç birnizi untmycam hakniz hela edin

 48. Rada dedi ki:

  Aysel simdi anladin mi niye gelmiyorum? Ir abi neden gelmiyor aylin lale hanim abla fati konul heyat su damlasi ve diger arkadaslar neden yok. Kotu bir sey yapiyorlar demiyorum. Dizi sitesi burasi diziyle ilgili konussunlar hal hatir sormasin demiyorum suyunu cikariyorlar. Ne zaman siteye girsem Ir abinin tabriyle desek kizlar alayi uzuyub gidiyor. Benim de benim gibi kac arkadasin boyle hevesi kaciyor hem yazmaga hem siteye girmege

 49. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz diyicemde bu ne ya neler oluyor burda benim ismim geciyor burda ali denen adam yuzunden aytacim senin dediklerine katiliyorum neyse ben konusmuycam konusdukca morelim bozuluyor bu gun bolum cok guzeldi ya omer bu bolumde komikdi kiskancligi yuzunden yemeyi bile unutdu kutu meselesi benim gozumu korkutdu aysenin annesini gormeyi bende isterdim bide sirketin kostebegi ozge dosyalara ne yapmis az kalsin sirket elden gidiyordu cok sukurki koray fark etdi korayda subheleniyor ozgeden bakalim neler olucak nazmis bize ne suprizler yapacak

 50. Saka kuşu dedi ki:

  Aysel koru beni ben de korkuyorum kavga büyümeden bitsn istyorum bende mutluyum buraya geldim telaslanmaya bsladım

 51. Rada dedi ki:

  Aide ben seni tanimiyorum bildigim kadar bu sayfaya yeni gelmissin. o virus aliyi burdan gondermeyi ilk ben baslatdim. Sizin arkadaslik yorumlariniz yuzunden kac kisi siteden sogudu haberin varmi? Siteye giren diziden cok arkadas gunune deng geliyor. Kimse sizin gun boyu ne yasadiginizla ilgilenmiyor. Tek analiz sayfasi var ki ask severler keyifle okumak ve yorum yapmakicin giriyorlar. Ordada sizin hal hatir sohbetlerinize karsilasiyorlar.Diziyle ilgili yazanlar bunaldi bu durumdan herkes bu yuzden dagildi bir yere.Aytac xanim bir ara kendilerine ceki duzen vermislerdi yine basladi.

 52. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar ne olmuş burda böyle yine kavga çıkmış yapmayın lütfen bir birimizin kalbini kırmayalım bitir şu kavgayı bugün çok iyiydim buraya geldim üzüldüm şimdi Rada biz kötü bir şey yapmadık ki niye kızıyosun yani ben korkuyorum senden kırma parmaklarımı dediğin insanlar hepsi çok iyiler bu güne kadar kimseye saygısızlık yapmadılar niye rahatsız oldunki onlardan bizim tanıdığımız arladaşların çoxu gitdi burdan sende gelmiyorsun kiminle konuşalım bizde yeni arkadaşlarla tanışıyoruz lütfen arkadaşlar bitirelim şu kavgayı

 53. KARDELEN ☀ dedi ki:

  TABİ AİDEM ÇIK BENİMDE ŞARJIM BİTİYOR SEN ÇOK SEVİYORUM TATLIM

 54. KARDELEN ☀ dedi ki:

  ANONİM İNSANLAR BURAYA ARKADAŞ KARDEŞ BULMAK İÇİN YAZIYORLAR KALBİ KARA OLANLAR TABİ BUNU ANLAMAZ SENİN DÜŞÜNCE TARZIN O KADAR GERİDE KALMIŞKİ BÖYLÜ YORUMLAR YAZMIŞSIN BİRİ SENİN İÇİN BÖYLE YORUM YAZSA HOŞUNA GİDERMİ 15 YAŞIDA BİR KIZA NE SÖYLÜYORSUN SENİN İNSANLARI RENCİDE ETMEYE HAKIN YOK BEN KİMİM DİYECEKSİN AİDEM BENİM CANIM ANLADINMI YORUMLARINA DİKKAT ETDİ
  TOLGA ABİ BEN SİZİ TANIMIYORUM LÜTFEN ÖYLE İNSANLAR TAKILMAYIN İYELERİN OLDU YERDE KÖTÜLER HEP VAR AİDEM SENDE ÖYLE

 55. AIDƏ♡ dedi ki:

  Aytac cok tesekkir ederim canim anlamiyorum rada niye boylendusundu yani biz sadece abi kardesiz burda ayip bir sey yok ayip alinin yazdigi evet burda bir virus var ida ali.canim sag ol

 56. AIDƏ♡ dedi ki:

  Aygunum sen cani bagisla istemezdim olsun can belke yatdim basim vox agriyir encoxda yara terefiMene eseblemek olmaz amma bi eli meni eablesdiridi.Twrbiyesiz.Utanmir.Can men cixsam olar opurem ureyim ne yaxsi ki varsan seni vix sevirem opdum.

 57. AIDƏ♡ dedi ki:

  Canim yazdim menim sasrjim bitdi canim ben cikiyorum vakitim dukca yazicam cok ozur dilerim Canim benim icin hmemise yzarmisin bura xahis ediremIpurem bagisla can.Opdum
  .
  tolga abim lutfen geri don ne olur beni.cok uziyorsun gitmekle.Hadi bak yarin yorumunu gormek istiyorum

 58. AYGÜN ☀ dedi ki:

  OXUDUM YA BU NASIL DÜŞÜNCE TARZI PESYANİ

 59. AYGÜN ☀ dedi ki:

  TAMAM OKUYORUM

 60. AYGÜN ☀ dedi ki:

  AİDEM GEİYORMUSUN CANIM BEKLİYORUM

 61. AIDƏ♡ dedi ki:

  Canim xos geldin ya Tolga abim gitdiAygun bir daha yazmiyicak.Ben simdi cok kotuyum bak asagida anonim varya uzin yorum var o sapik iste

 62. AYGÜN ☀ dedi ki:

  İyi axşamlar AİDEM geldim burdayım

 63. AIDƏ♡ dedi ki:

  Aygun nerdesin

 64. peri dedi ki:

  Merhaba,bugun bolumun başinda çok guldum ama sonrası iyi olmadı,ömer kiskanclıkdan baş başa yemak keifini bile gözu gormadı,nerdeise antalyaya bile zorla gidicek tabi nezmiş izin vermez.adam butun duygularını an aşırı haddinde yaşio,aşkıda aciyıda,kiskanclıgıda.bahşendanın fotoraf işini bu kadar gözumuze sokduklarından başarısız olacagı bellıdı,bide başımıza kutu ve gunluk çıkdı,ömer gursunde kıyamat kopsun.zehranın bu kadar ilerı gitması bani korkutior.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba peri nasilsin yazdik larin sonua kadara katlyorum çok haklisn kutu başımıza bela olcak orasi kesin ama ayşe anesin gorur se iyi olur en azın dan ayşe de işin için de olur omeri kiskanclik halı çok komik bu sayede bir kaç gündür gulerk izlyorum dizimiz

 65. IR dedi ki:

  Nerde zehranin canana yardim etmesini elistirib ama mehmetmidir ahmetmidir ne haltdir onunla is icin kosa kosa gidib onunla bi masada bulunmayi kolay sanan ama kendi kocasiyla odasini ayirib konusmaya hevesi olmayan ,en onemli ve anlatmasi gerekilen konuya bon bon bakmakla ,ben ,ihi ,neyi ,gibi sozlerle idare edem zehraya karsi susanlar ,bu kiz evli bi kadin oldugu halde kendi hayatina evliligine saygi duymuyor ama is icin baska erkeklerle ne cabuk kaynasa biliyor ,hatta esi onaylarsa baska olkeyede gitmegi dusunuyor ,neden ?paraya mi ihtiyaci var yoksa ise mi ?

 66. Zehmer dedi ki:

  Selam kiz aytaç kim yazmıyor kiz bu site ye benden baska yedi yirmidort yazan var mı kiz dizi yeni basladi bitiririp makinalı tüfeğe baglayacagim merak etme su anda ömer’in falsosunu yakalamaya calisiyorum konsantrasyonumu bozma tamam mi canim :):)

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aleykum selam betul ben seni kast etmemisdim canım sən de yedi yrm dort burdasin ismin yazmayin untmsum tamam ben senin kosntrosnu mu ne ay yazmadim simdi çok uzun her neyse iside onu bazmayayim dizi bıtı hadin beklyorum seni

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Iyi aksamlar Rada ben senin ali yi kast etyni sanmsdim oyuz de oyle yazdım benim kotun bir niyetim yok du inana ne seni ne de diger arkdaslarimi uzcek bir seyi asla yapmam evet biz aide yi yeni tanyoruz ama o virus deyil ayrca o ulker eski bir arkdasi ulker burda olsaydi sana soyle dir tolga abi de bizi rahatsiz edcek bir şey yazmadiki ali denlen o adam ortalgi karsdrdi ben kimseyi uzmek yada hatmi ascak bir şey asla yazmam bu konu hakin da son kez yazyorum arkdaslar lufe siz de kapati su virus konsunu uztmayalim kimse bu konu hakin da yazmasin yoksa uzayip gidcek

 67. AIDƏ♡ dedi ki:

  Ya tolga abi nerdesin bende hal kalmadi gel sen anlat arkadaslara bize diyil o aptala inaniyorlar.vallahi basim agridi cok kotuyim arakdaslarda boyle soyledi cok kirildim simdide agliyorum.Abi lutfen gel ne olur bana yardim et.Ben sana inaniyorum abi inanmasaydim sana abi soylemezdim.
  Allah su anonim dene terbiyesizin cezasini versin.ASIL KAVKA YARADAN O BIZ DIYILIZ

  1. TOLGA dedi ki:

   Aide iyi akşamlar sabah yazacaktım akşama kısmet oldu nasıl oldun öncelikle umarım iyiye gidiyorsundur. Bu son yazısim buraya ve sitedekilere xanim Aytaç aysel şaka kuşu sizler çok iyi ablalarsiniz Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin her şey için tesekkurler rada yi ali abisiyle baş başa bırakıyorum dostluğu kardeşliğin ne oldugunu öğretir bundan sonra ona.evet aide şimdi neden diyeceksin ben ciddi birisiyim dır o rada bayanmi erkek mi bilmiyorum o adamla beni aynı kefeye koydu benim uğrasim kendileri içindi bunuda sana böylelikle açıklamış oldum.evet aide küçük kardeşim hep öylede kalacaksın Allaha emanet ol kendine iyi bak bir dahaki yazımda ama sağlam çık karşıma tamam’ı kirik falan olmasin hoşçakal küçük ablam.

   1. AIDƏ♡ dedi ki:

    Tolga abim ne olur gitme ne olur yalvariyorum.Sen kucuk ablani birakib gidicekmisin ne olur eyer beni bir abla gibi gorduysen gitme ne olur simdi agliyorum ne olur abi gitme.rica ediyorum sende bir az hatrim varaa kal.Ali denen aptal icinmi yada rada icinmi beni birakiyorsun.Ask olsun.eywr gidersen seni asla efetmem beni yalnoz ve abisiz koyarsan.Ne olur gitme

    1. TOLGA dedi ki:

     Tamam üzülme biraz sakinleşince dönerim sana ama 1_2 gün müsade et bana kimseye kötü bir şey yazma onlar senin büyüğün kendilerini kendileri sorgulasın sen sorgulama ağlamada ben biliyorum seni o yeter rahat ol tamam.görüşürüz

     1. Aide→Kainat dedi ki:

      Tamam Tolga abi naails istersen musade senin beni lirmadigin icin cok teskkurederim.Amma 1-2 gunden sonra yazicaksin tamami yoksa ben tekbaaima kaliyorum.Iyi yanimda aygun arkadasim var.Gorusuruz.Hoscakal

      1. TOLGA dedi ki:

       Aide günaydın 289 noldu sayfaya yazarmisin

    2. Anonim dedi ki:

     bu yalvarma aşig meşug yalvarmasi abisi
     Sende meşugeni terk edib getme cocugu
     Hanimu burak bu kiza abi ol gunahdi

   2. Anonim dedi ki:

    zrna get ulkende cocuklarinla uĝraş sen gadinindan muvazib ol

 68. AIDƏ♡ dedi ki:

  Bu ne yaaa.Sum aninonim terbeyseizin ne isi var burda.ANONIM SEN KIM OLDUGUNU GAYET IYI BILIYORUM.VE DEMEK SOYLEMEK ISTEDIYINI FARKETDIM.SEN KIM OLUYORSUNDA BENIM VE TOLGA ABIMLE BIYLE KONISUYIRSUN.BENI KORUMAYA IHTIYACIM YOK BURDA BEN KENDIMI KORUYA BILIYORUM BU BIR IKINCISIDE.ABI DEDIYIM SAHS ASLA BOYLE BIR SEY YAPMAZ KENDINKE ONUN KARISDIRMA ANLADINMI.ILK VE SON OLSUN SANA BU YORUM ANLADINMI.SENIN GIBI INSANLAR BURAYI CIRKLENDIRIYOR.BIR DAHA SAKIN BENIM VE TOLGA ABIMLE BOYLE KONUSMA DUNYANI SANA DAR EDERIM.ONUN BANA SOYLEDIKLERI SENI ILGILENDIRMEZ ANLADINMI BEN SENINDE INUNDA NIYYETINI COK IYI BILIYORUM.ABIMIN SOYLEDIYI GIBI BENIM SU SITEDE BIR ABIM OLDU VE SONA KADAR OLUCAK BIR ABIM VAR ODA TOLGA ABIM.ANADINMI.

 69. Rada dedi ki:

  Kiz ben virusu kast etmiyorum. Abicikmis kusmus aidecikmis ne kadar taniyorsunda arkadas oluyorsun? O kadar istiyorsaniz kendinize bir sayfa belirleyin linkini telde saklayin sayfa burdan kaldirilsa bile siz yazmaya devam edin ne kadar isterseniz sinirsiz sohbet kilo mu boy olcusumu ne konusmak isterseniz artik. kimse karismayacak sayfa dolunca asagida yeni sayfa acilacak ona gore girersiniz bol bol

  1. AIDƏ♡ dedi ki:

   Rada inanmiyorum sana sen aliyemi inaniyorsun yoksa burdaki arakdaslarina biz Tolgayla abiyiz siz bunu anlamiyoraunizmu.Biz tanismak icin yazmisdik anamiyorsizi ya aslinda ben anliyorum da siz bizi anlamiyosunuz Tolga burda yaniz benim abim diyil Aytac .Xanim.Aysel bile abi soyluyor siz Tolga ve beni boylemi tanidiz inanmiyorum size.Tesekkur ederim Rada.Ali dene terbiyesiz kadin adiyla buraya yaziyor ona bir sey soylemiyor hatda aytaca yazdu amma bize boyle yaziyorsun sen bize diyil Ali denen terbiyesizele boyle konus.Ben ve Tolga senin sandigin gibi biri diyiliz.Her ikimiz hatda burdaki tum arakdaslar aile terbiyesi almis.Lutfen bir daha Tolga ve benimle boyle konuama.Cunki biz buna layik diyiliz.

 70. IR dedi ki:

  Merheba rada hanim ,hos bulduk,nasil oldunuz ?

 71. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar rada bizim ne sucmuz var ki biz yazmyoruz ki ali kendisi yazyor buraya ben isdrmyim analiz sayfasin da boyle kavkalar olsun dun ben onun olduğun bilmede yazdım yoksa benim neyime ona yazmak ben de çok rahatsiz olyorum zaten siteye giresim gelmyor ama arkdaslarim burda diye yazyorum benim parmklarim bilerek ona yazsa ben kendim kirarim o parmklari ne ışim olur o ali denlen virusla ben sadece arkdslarima yazyorum uffff bikdim su viruslar da ya her gün ayrı bir kalvka cikartyor basimiza

 72. Anonim dedi ki:

  Tamam öyle olsun

 73. Rada dedi ki:

  Yeterrr ne kavganiz var gidin baska bir yere. Analiz sayfasini bulastirmayin sacma sapan kavganiza. Biri bitiyor biri basliyor. Aytac, xanim aysel virus size ders olmadi mi? O yazan parmaklarinizi kiricam bekleyin siz.

  1. Anonim dedi ki:

   Çok doğru söylediniz kavga edilecek yer burası değil

 74. TOLGA dedi ki:

  Ali diyorum gel senle anlaşalım ama erkek sozu ver bana buradaki arkadaşlar desinki ali abimiz haklı bu son yazım olur ama tolga abimiz haklı derlerse çekip gideceksin anladınmi hemen cevap ver bana bekliyorum

 75. Anonim dedi ki:

  site ehalisi bu T ol ga adi olan hanimisi
  2 cocuğu var ticaret işinde her gun yollarda
  eyer duz insandir oz hanimina cocuguna
  Yetişsin 15 yaşinda bir akli kamil olmamiş
  Kizilan ne ztil patili var? biz baci kardaş
  Bu sicaklikda gormemişik… tolga bey coox
  cox zireng bacarikli olsa oz hanimina
  Yetişe biler oz cocuguna egrebasina destek
  Olar.. iki zydir bunlar bir birine her gun
  Bir sayfa senden oteri olurem yazirlar
  Bu sicaklikda hetta gan gardaşi olmaz.
  Meyer bir bakli yoxdur bu 45 kiloğliga
  Sahib çika ? tolga zirna oda tarsus zirnasi
  Kadini ayrilarla dolanir her gun bu şeypur
  Zirnasi 15 yaşinda kiz gezir . get arvadina
  Yetiş cocuğuna yetiş 15 yaşinda kizin kilosun
  Boyun neden aorusan ? zrna biz uşak deyiliz sen get oz yurdunda uşaglarindan
  Goz ol. xalgin deli kanli kizinin gozliyen
  Olar A Z A RBAYCAN kizlari bu yabancila
  Konuşmasin lutven

  1. TOLGA dedi ki:

   Senin gibi olacağıma o dediğin güzel insanların abisi kardeşi kulu ve kölesi olurum benim içinde şereftir abi kardeş olmaya da devam edeceğim benim içinde buradan bir kardeşimin bana abi demesi benim için gururdur.o dediklerin senin kendi niyetinin göstergesidir ve o niyette ki birini burada barındırmazlar buna bende dahilim senin niyetin bozuk olduğu için aramızda yoksun aramızdaki fark budur bir daha yazmayacağım sana ayıracak vaktim yok benim buradaki herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyor isim yazamıyorum şu an hangi ismi kullanıyorsun bilemeyeceğim bak benim ismin tolga Birtane var artıyor bile sana 10 isim yetmiyor 15 yaşındaki demişsin ben ona canımı veririm sana kalmadı onu koruma kalmazdsa zaten onun bir abisi var.

 76. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ayselim ben cok iyim sizinde iyi olmaniza sevindim ayselim ne kusuru bu aksam konusuruz bende bu gun erken kalktim temizliy yaptim dizimizin tekrarina baktim

 77. xanim azeri fan dedi ki:

  tolga abicim ben cok iyim senin iyi olmana sevindim guzel sozlerin icin sag ol seni guldurdummu gercekdenmi sen mutluysan ne mutlu bana yuzunden gulucukler eksik olmasin cocuklar nasil yengemede selamlar allah butun islerinde yar ve yardimcin olsun

  1. TOLGA dedi ki:

   Merhaba xanim evet mutluyum çok iyi mükemmel arkadaşlarım var sizler siniz.güzel dileklerin için cümlemize diyim görüşmek dileğiyle iyi günler.

 78. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba gozel ablacim radam hos geldiniz nasilsiniz senaristler cok seyi unutmusdular bende sasirdim muzuk kutusunu unutmadilar bide omer yeniden uyanib kitab okudu yine uyudu ay nazmis dikkat etsene yahu boyle hatalar olmasa keski ama nerde biz ne desekde sanki havaya konusuyoruz allah bize sabr versin

 79. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aleykum selam rada haklisn ben de fark etim onu her halde zehra odadan cikdik da nonra omer uyku da uyanmis uykusu kacmis kitabini alip biraz okumus zehrani resmine bakar ken de yeni de uyuya kalmis ama bunu bize gostermdile boyle hatlar çok gördük dizi de

 80. Gozel dedi ki:

  Rada haklysyn omer uyanyp tekrar uyujak kadar zaman olmuşdur bu kadaryna alyşdyk Cevriyenin mavy paltosy kyrmyza ovrup bilyo ekip maşallah
  Buaralar Hanym ablamy goremiyorum eskiden analiz sayfalaryna gelerdi iydir inşalla ben cok ozledim ony

 81. Rada dedi ki:

  Selam arkadaslar. Aslim eline saglik yine guzel analizinle karsiya karsiya durmusum diyorum ki ben bu kizi iyi ki tanimisim yoksa muhtesem analizleriyle duygulu siirleriyle beni kim oyle duygulandirirdi? O muzik kutusunun unutulmamasina ben cok sasirdim. Genelde bu kafasi gidik senarist ekipi burdan yazdigini ordan unutuyorlar da ona sasirdim. Hangi dagda kurt oldu acaba? Birde zehra omerin uzerine battaniyeyle ortub gitti o zaman omer uyuyordu. Ayseyle konustukdan sonra tekrar musafir odasina geldiginde omer elinde kitapla uyumusdu. Uykuda mi aldi kitapi eline omer?

 82. Gozel dedi ki:

  Iy gunler ask ayilesi nasylsynyz
  Aslim cook guzel cok teşekkur ederim canym syyah yazylaryn her zaman kalba dokunyar emegine saglyk kardeşim minnetdarym

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ay benim guzel ablam burdaymis hos geldin abalcim sana da iyi gunler biz iyiz çok şükür sen nasilsin cocuk larin nasilsin çok ozledim ben seni eski gunlerin hepinize bir yerler daglip gitniz kaldik burda yalnız bazne eski sayflarin okyorum da ne guzel hepimiz bir ardaydik konsyorduk ama simdi ben xanım aysel saka küsü bir de tolga abi var rada betul ir abi ve diger leri de esgisi gibi yazmyor

   1. TOLGA dedi ki:

    Aytaç günaydın nasılsın ablam
    Kusura bakma ama senin arkadaşın güzeel o yazdığın kişiye dikkat et isminin harflerini kontrol et bak bakim güzeel arkadaşımızı öyle cevap yaz

    1. Anonim dedi ki:

     AYTAÇ SENİN ARKADAŞIN guzelll onla karistirma

    2. TOLGA dedi ki:

     AYTAÇ SENİN ARKADAŞIN guzelll onla karistirma

    3. Aytac azəri fan dedi ki:

     Günaydın tolga abicim iyiym çok şükür çok tesekkur ederim sen de iyisndir inşallah yok abicim merak etme ben gozel ablami tanyorum burada iki tane guzel var bir ablamiz diger arkdasimiz guzel abla turkmenistanli oyuz de yazlari farkli olyor baze uzun zamandir tanyorum onu guzel ablam guzell arkdasim ışimler farkli merak etme tolga abi artik dikat edyorum yazar ken yine de çok tesekkur ederim abicim iyiki var sin iyi gunler

     1. Anonim dedi ki:

      Aytaç sağol senle tanışmadan o adam o ablamızın ismini kullanmak suretiyle yazdı dikkat etmeniz için yazdım ama ablamızı biliyorum selam bu arada ablamıza iyi günler Aytaç.

      1. Aytac azəri fan dedi ki:

       Iyi aksamlar arkdaslar ya ne oldu burda yine bikdim su vursun sacma sapan yorum larin da aide ben ali nin dedik lerine asla inmadim seni ve tolga abiyi yeni tanyorum ama iyi bir olduğunuz bilyorum ben de yana bir supeniz olması tolga abi sen nede yazmyorsun seni o ali ni dedik leriyle bir ilgini olmadgin bilyorum arkdaslar siz de tek bir ricam var o anonim mdir vursmdu nedir hiç bir sekil de cevap yazmayin kunki o anmyor biz çok yazdik ama o yine kendi bildyini yapdin cesur abi kaç kes onu uyardi ama o dinlmedi lutfe cevap yazmayin ne halı var sa görsün ben daha fazla bu konunu uzmasini kalvka ciksi isdmyorum burasi bir dizi sayfasi biz kalvka edip tartsalim diye aclmyor sayflar gerksiz yere su virus larin yuzun de siklmayin caniniz boş verin

 83. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba canım arkdaslarim nasilsiniz günaydın demek için çok gec kaldim hepinize selam olsun sabah da beri biz de elkdirik giti hala da gelmedi bilyor sunuz elkdirik olmaynca ben de yazmyorum simdi internet baketi yukledim hemen siteye girdim siz burdaymsniz ne guzel günaydın mesajı larin yazlmis neyse akşam konsuruz inşallah dun diger site ye bizim tatlicimiz gelmis malesef ben uyuya kaldim akşam yine kacrdim ulkeri ben de çok ozlmsdim onu umarim bugun de gelir iyi gunler hepinize hoca kalin

 84. Aysel dedi ki:

  Günaydın Xanım azerim ben iyiyim canım sen nasılsın neler yapıyorsun ben erkenden kalkdım kardeşimi okula gönderdim ev işlerini yapdım biraz şarkı dinledim şimdide dizimizi izleyip buraya yazıyorum kusura bakma akşamda uyuya kalmışım

 85. Aysel dedi ki:

  Günaydın Tolga abi nasılsın sanada hayırlı mutlu sabahlar ALLAH işlerinde kolaylık versin her daim yar ve yardımcın olsun

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın aysel nasılsınız icimizdekiler birmiş telefonu elime aldım bu gün aysel bir günaydın diyim diye ve o güzel mesajı gördüm çok teşekkür ederim sağolun iyi günler görüşmek dileğiyle.

 86. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim kiz hos geldin nasilsin canim arkadasim insallah iyisindir neler yapiyorsun

 87. Aysel dedi ki:

  Günaydın Aidecim nasılsın canım şu an gülüyorum yazdıklarına ama daha dikkatli ol lütfen üzme bizi kardeşi de çok tatlıymış kıyamam ona korkmuş sana bir şey oldu diye canım benim Allaha emanet ol kendine dikkat et

 88. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin aidem canim ben iyimde kiz hikayeni okudum benide guldurdun canim tekrar gecmis olsun kisa zamanda iyilesirsin seni cok seviyom opdum yine gel bizi merakda birakma

 89. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin tolga abicim nasilsin az cok tanidim seni ama sen baskalarina benzemiyorsun ya bende yoruldum su viruslardan umarim yine gelmezler neyse sende hep iyi ol kendini asla uzme sen benim abim kimisin kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın xanim nasılsın ben çok alışkınım başkalarına benzemiyorsun diyorsun ya özel hayatımda çok kişi söylüyor o kelimeyi sende dahil oldun teşekkür ederim bunu sizden duymak güzel bir şey.virüsler gelir kafanı yorma onlara cevap yazmama en büyük ceza bunu unutma.şimdi bir arkadaşın kulağı çınlıyor galiba gülüyorum.üzülme yok sizleri burada görme birbirinize yazmanız bana yazmanız mutlu olmam için yeterlidir.biliyormusun dün saka kuşuyla konuştuk çok sevindim çünkü aynı yerde yaşıyoruz TARSUS ta Azeri arkadaşlarımın yanına birde kendi şehrim den bir arkadaş eklendi sağolsun. Aide bayağı güldürdü doktorun yerinde olmak istemezdim çekeceği var tatlı ablamizdan.xanim güzel ve hoş cümleleriniz den dolayı tekrar teşekkür ederim iyi günler size görüşürüz.

 90. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hepinizin gunu hep hayirli ugurlu gecer insallah

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba xanım azerim amin canım hepimiz günün hayirli uğurlu mutlu kecsin inşallah ben iyiym çok şükür canım sen nasilsin bitanem seni de çok opdum ALLHA emanet ol gorsuruz

 91. Aysel dedi ki:

  Günaydın A.S.K aylesi nasılsınız bakalım herkese huzurlu mutlu bir gün diliyorum ALLAH bütün işlerinizde yar ve radımcınız olsun evinizden aylenizden sağlık huzur mutluluk eksik olmasın AMİN

  1. Anonim dedi ki:

   Amin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba ayselim amin canım amin RABBIM bu guzel tuvnin dilek lerini kabul etsin inşallah nasilsin bitanem ben iyiym çok şükür siz de hep iyi olun opdum canım gorsuruz hoca kal

 92. TOLGA dedi ki:

  Tüm arkadaşlara günaydın hayırlı sabahlar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Selam tolga abi nasilsin günaydın için gec kaldim sana da hayirli mutlu huzurlu bir gün kecrmeni dilyorum yengemiz nasilsin cocuk larin nasilar hep iyi olun inşallah ALLHA emanet olun gorsuruz

 93. AIDƏ♡ dedi ki:

  Merhabalr nasilsiniz ASLICIM eline emeyine saglik her sey cik guzel sag olun.
  Aytacim canim iyim sen nasilsin.evet hayatim sinavim bu pazar devlet sinavi umarim duymussun tum 9.siniflar simav yapiyor bu 1. mayisdada 2. vericem.Insalah iyi olut.Dusunduyun icin sag ol.Canim kolum kirildi evet sorma canimya.Aciyor ya.Amma inanin hasatanedeyim benden cok gulen insan yok.Asagida yazicam canim opdum seni.
  .
  Xanim canim aag ol sen nasilsin canim aag ol ya simdi iyilesmeye calisiyorum.Ya yanimdaki diktor beni sinir etdi bende sinirlenip baaina bin musubet getirdim.Ay hastane uyi geldiye ne guldum.Opdum canim asgida yazicam masil kirildigini.
  .
  Ayselim canim aag ol iyim sem naailsin.Ablam canim sorma bir bilsen amma soylediyim gubi o kadar guluyorum ki.Agriyida unutuyorum.aaagida yazicam nasil oldu.Opdum dusunduyun icin sag ol birtanem.
  .
  TOLGAabi naailsin abicim teleslanmissin kusirabakma senide telaslandirdim ya abim iyilesmeye gidiyorum.Agriyor amma yavas yavas geciyor.Ya cok komik kirildi.Ben kucuk abimle muzik koymus oynuyorduk.Ya abimle oynuyoyodum ki ayagim kay oturacaga dus ya kolumda altimda kaldi sonra bide baktim arkasindan oturacakda geliyor iyi ki o baaimin oncedem yarali yerine deymemisdi.Sonra aciyordu kolum cocuk gibi aglamaya baaladim.Yusufda(kucuk kardesim) banimle agladi.Ben soyluyorum sen niye aglayorsun.Oda bir sey soylemiyo 2-3 yasinda ya onun icin pekde konusamiyor.Annem geldu niye agliyorsun soyledi bende elim ariyor durumu anltdim.Annem once soyledi gecer amma firdu elimi terpedemiyorum hemen haataneye geldik yinede buredayim.dun yanimda benimle ilgilenen doktor vardi gec bir erkekdi.Telfonumu aldi.Bende onun basina fetirmediyim dertler kalmadi.Ay abicim merak etme iyim ben canim abim dusunmen bile yeterli.Senin su kucuk ablan dinc durmuyor.Gorusuruz abi sen isine bak beni meeak etme.

  1. Anonim dedi ki:

   Günaydın aide nasılsın okudum mesajını anladım olayın nasıl olduğunu doktorla savaşınida okudum güldürdün beni sabah sabah.umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Dün bana bi soru sormuştun o adam hakkinda kısa geçeceğim ben başka bir sitede başka bir dizi hakkında yorum yapıyordum bir arkadaş beni buraya davet etti öylelikle bu siteye geldim burada hiç kimseyi tanımıyorum o zamanlar sadece o arkadaşı tanıyordum 2..3 ay sürdü burada kimseye hiç bir zaman yazmadım çünkü tanımıyorum sadece seyirciydim.bu adam türlü türlü kılığa girip bayan kılığına buradaki arkadaşlara hoş olmayan cümleler kuruyor bunları söylemem hiç uygun degil tanımasamda dayanamam böyle çirkin şeylere çünkü gerçekte isim insanları koruma kötülüklerden bu konu hakkında soru sorma bana.ve bu adam la seni karıştırdım şimdi anladınmi olayı ama o arkadaş beni getiren inanılmaz derecede kırdı çok üzüldüm çünkü hak etmemiştim sanki yüz yüzeymişiz gibi bir hafta yemek falan yiyemedim bayağı bi kilo kaybettim ama toparlandim neyse bu konu hakkında konuşmak istemiyorum bu söylediklerime en büyük delil işte dün yaşandı Aytaç a yazmış kılık değiştirip neysekı zamanında farkettik.bi sorgu elemanı insanlari her şartta ayırt eder dünkü gibi.fazlasıyla cevapladım aide tekrar geçmiş olsun görüşürüz gün içinde yazarım durumunu öğrenelim tamam.

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba aide canım benim tekrar çok gecmis olsun bitanem biraz daha iyi olmana sevindim yazdik larin okuynca ben de güldüm ama daha dikatli ol canım arkdasim sıravi bilyorum sana kolay gelsin inşallah her şey guzel olcak sinavin da guzel kecsin inşallah amin kendine iyi bak dikat et opdum seni çok gorsuruz inşallah ALLHA emanet edyorum seni

 94. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim nasilsin bitanem analiz cok guzel olmus eline saglik sirrde cok guzel olmus sarkiyida beyendim cok tesekkur ederim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 95. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Analizi okumadan uyuyamayacağım için bekliyordum teşekkür ederim arkadaşım çok güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık sen nasıl istersen öyle hitap edebilirsin benim için hiç sorun değil iyi geceler

 96. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım nasılsın her zaman ki gibi çok güzel analiz olmuş eline sağlık ömerin bu tatlı hallerini çok seviyorum bende zehraya sarılmasını isterdim ama senarist onu da çok görmüş bize kıskanç ömer daha tatlı bence seninde dediğin gibi tamda yanaklarını sıkmalık 🙂

 97. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ki,varsiniz Asli hanim.elinize saglik canim benim.iyi geceler.

 98. peri dedi ki:

  Merhaba aslıhanım,yazdıklarinı yine çok bayandim,şiir çok guzel,eline yuregine kalemine saglık.

 99. Aytac azəri fan dedi ki:

  Tamam tolga abi ilik yorumu sen yazdin 2 ciyin de ben yazayim ozman bizim bitanecik mucizemiz yine kendi sin gibi mucizlere yartmsin o guzel yureyine saglik canım aslim çok guzel yazmsin yine siyir lerin de çok guzel tesekkur ederim bitanem iyi geceler

 100. TOLGA dedi ki:

  İlk yorumu bu seferde ben yazim dedim aslı iyi akşamlar cok guzel biliyorsun ben en büyük hayranıyım yorumlarının eline sağlık tekrar iyi akşamlar iyi geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.