Adını Sen Koy 290 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 23 Şubat 2018 Cuma

Burak 26 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 290. Bölüm 23 Şubat 2018 Cuma

Zehra, Ömer ve Ayşe den gizli olarak onların anneleri Jülide hanım ile telefonda konuşuyor, dışarda gizlice buluşuyordu. Daha fazla saklamak istemediği için Ayşe ye anlatmak istedi annesinin döndüğünü, annesi ile buluşup konuştuğunu.

Tam söyleyecekti ki Zehra, Ömer gelince sustu. Ayşe de abisinden korktuğu için odamdan bir şey alıp şirkete gideceğim diyerek ayrıldı salondan. Ömer de Ayşe yi ne kadar çok üzdüğünün kırdığının farkına vardı ve elimde olmadan hiç istemesem de en sevdiğim insanları kırıyorum gidip Ayşe ile konuşayım dediğinde Zehra durdurdu Ömer’i şimdi değil diyerek.

Zehra odasına geçti Jülide yi aradı açan olmadı. Ömer ile ve Ayşe ile yaptığı konuşmaları hatırladı Zehra. Ayşe annemin bir tokası  bile yok bu evde demişti. Oysa ki Ömer ile Zehra evlenirken Alev yüzünden, Asya ile depoda kilitli kalmıştı Zehra da, gelinliği mahvolmuştu Ayşe de gelinlik getirmişti. Annesinin gelinliği idi o nasıl bir tokası bile yok der Ayşe? o gelinlik hikayesi vardı anlatacaktı Ayşe de yarım kalmıştı o zaman.

Hep yarım kalıyor dizide konular. Hani nerde terapist? Bir ödev verdi unuttu gittiler. Kontrol etmeye sonucu değerlendirmeye gelse ya terapist.

Zehra ne yapacağını, kiminle konuşup bir çözüm yolu bulacağını bilemiyor. Sabah ı aradı müsaitsen gel konuşmak istiyorum seninle dedi. Sabah konağa geliyor.

Ömer Zehra ile konuşmak için odaya girdi. Ayşe ile aralarını düzeltmek için yarın sabah kahvaltıya gideceklerini Zehra’nın da gelmesini istedi. Zehra gelemeyeceğini yarın o saatte bir işi olduğunu söyledi.

Ömer hasta oluyor galiba hapşurdu. Çok yaşa hayırlı vede mutlu yaşa Ömer. Dizi başladı başlayalı Ömer hiç böyle hapşurmamıştı. Zehra da hasta mı oluyorsun? diye sorunca, Ömer de iyiyim yok bir şeyim dedi.  Zehra ya minnettar olduğunu, varlığı için, yanında olduğu için, dinlediği için,  minnettar olduğunu söyledi Ömer.

Şirkete giderken Sabah geldi Ömer işe gitti. Sabah ile Zehra da odaya geçip konuştular. Zehra Sabah’a Ömer’in annesinden onun döndüğünden buluştuğundan ama detaylı konuşamadıklarından bahsetti. Sabah da bir anlam veremedi bunca yıl gelmeyip de neden boşanma günü geldi ortaya çıktı diye akıllarına bir soru takıldı kaldı.

Neden konuşamadıklarını sorunca Sabah, Zehra da en son buluşmalarında olanları anlattı. bir adam geldi gitmemiz gerek dedi gitti Jülide kendi isteği ile dedi.

Sabah da tehdit mi ediliyor acaba? dedi. Olabilir. Yeni kocasından habersiz böyle bir iş yapıyorsa Jülide kocasından korktuğu için apar topar ayrılmıştır ordan.

Bence Jülide Ömer’in babasından ayrıldıktan sonra biri ile evlendi. Ondan da bir oğlu oldu yada Ömer’in babasından ayrıldığında hamilede olabilir. Ömer’in öz kardeşi veya üvey kardeşi var. Yani her halükarda Ayşe ile Ömer’in bir erkek kardeşleri var. Bakalım ne kadar doğru tahmin ettim zamanla izleyip anlayacağız.

Ömer de şirkette Nihat ile konuşuyor. Dert ortağı oldu Nihat. Zehra’nın mahkeme gününden beri bir tuhaf olduğunu, kafasını kurcalayan bir şeyler olduğunu, mahkeme salonuna girerken farklıydı, salona girdikten sonra farklı olduğunu Zehra’nın kafasını kurcalayan bir şeyler olduğunu söyledi Ömer.

Nihat da normal iç çatışma yaşıyor içinde, sen Zehra ya sevgini göster yeter dedi.

Ömer Zehra’nın resmine bakarak, başbaşa yemek yedikleri kuğuların olduğu sevda tepesini düşündü. Ne de mutlulardı o zaman.

Cevriye hala Salim amcaya fena aşık olmuş. Onu düşünmekten iş yapamıyor. Hele ki onun Aysel hanım ile evlenecek olması fana daraltıyor, bunaltıyor Cevriye halamızı. 3 bayan hava almak, yürüyüş yapmak için sokağa çıktılar ama Cevriye hala yere göye sığamıyor çok hızlı yürüdü bizimkiler yetişemedi ona ve bıraktılar. Cevriye hala tek devam etti. Yolda da Aysel’i gördü.

Soluğu Salim amcanın dükkanında aldı. Birlikte çay içtiler.

Gece olup uyuma vakti gelince, Zehra daha fazla dayanamadı olanları anlatmak için tam Ömer’in yanına gidiyordu ki Jülide aradı iyi olduğunu buluşmak istediğini söyledi. Sonra da Ömer geldi odaya, yarın bizimle gelecek misin? diye sordu.

Ve Ömer bir kere daha hapşurdu. Şifayı kapmış Ömer. Zehra oturda ateşine bakalım dedi. eli ile ateşine baktı, Ömer de ateş öyle ölçülmez dedi. Ayşe’nin Asya’nın ateşine baktığı gibi dudağınla bak dedi. Zehra iki kere Ömer’in ateşine baktı. Ömer’in keyfine diyecek yoktu. Küçük yaramaz çocuklar gibi ilgi görmek istiyor Ömer.

Misafir odasına geçerken bu gece zor geçecek gibi halsizim, yutkununca boğazım da ağrıyor, bir de sen dedi kaldı. Bir de sen yoksun yanımda diyecekti. Zehrasız kalmak yaramadı hemen hasta oldu Ömer.

Zehra dayanamadı kalktı bitki çayı yaptı Ömer’e götürüp verdi. Ömer de Zehra ile birlikte yatakta birlikte uyudukları anı hatırladı. Zehra bir daha camı açık bırakma belli ki üşütmüşsün dedi.

Çay çok acı Ömer içmekte zorlandı. Zehra da çikolatalı pasta yemiyorsun çay içiyorsun içinde zencefil var dedi. Yanında bari ikram etseydin çikolatalı pastayı ağzı tatlanırdı.

Zehra gidecekti ki bir fincan daha istedi Ömer, yeter ki Zehra gitmesin yanında kalsın diye sabaha kadar kaç bardak içti Allah bilir.     Ve zencefil ile balı birlikte değerlendiren Ömer. Zencefilin tadı çok acı, bal çok tatlı, ikisinin tek başına olması mümkün değil gibi, zencefil özellikle bal ile karışınca normalleşiyor.

Buradaki zencefil benim, balda sensin dedi. sen beni normalleştiriyorsun, katlanılır kılıyorsun, dedi Ömer.

Ah Ömer ah sevgiye ilgiye hasret Ömer. Ateş ölçme bahanesi ile Zehra kaç kere öptü bugün seni? Çok hoşuna gitti kerata.  

 

*****

SEN BANA İYİ GELDİN

Sen bana iyi geldin, Güne başlayan güneş gibi,

Suya susamış toprak gibi, Geceye hasret yıldızlar ve ay gibi

Sen bana iyi geldin.

Sen bana huzursun, mutluluksun

Yaşam enerjisi, yaşam kaynağımsın

İyi ki hayatımdasın sen bana çok iyi geldin.

Yaralarımı sardın ruhumu iyileştirdin

Kalben sevdim seni, Aklımdan çıkaramam ki

Her şeyden vazgeçtiğim bir anda

Beni hayata bağlayan en değerli varlıksın sen

İyi ki hayatımdasın.

Aslı

*****

Gece bitmiş sabah olmuştu Ömer sapasağlam ayakta gece narkoz almış gibi uyumuş normal kaç bardak bitki çayı bir de çorba içti.

Ayşe ile birlikte ormana organik kahvaltı yapmaya gideceklerdi ancak olmadı şirkette işleri varmış hep birlikte şirkete geçtiler. Bir dosya ya imza attılar. Zehra Ayşeden izin isteyerek Ömer’e görünmeden Jülide ile buluşmaya gitti.

Jülide de ağlayarak sana her şeyi anlatmalıyım Ömer için onun mutluluğu için bunu yapmalıyım dedi. bakalım neler anlatacak Jülide?

BULDUM SENİ

Tam umudu kesmişken
Kalbim buzla kaplıyken
Hayatı sorgularken
Kimseye güvenmezken
Umutsuz bir şakı da aşksız da olur derken

Seni buldum buldum seni
Kapat artık gözlerini
Sonunda gördüm seni
Her gün daha daha güzel
Her an yalnız bana özel
Ne mutlu buldum seni

Bir şiir yazar gibi
Bir çiçek koklar gibi
Sabahı bekler gibi
Dünyayı kurtarırken
Bir roman kahramanı
Bir büyük aşık gibi

Suat SUNA

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 290 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 23 Şubat 2018 Cuma” üzerine 134 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim yuzun hep gulsun bitanet sana tatli ruyalar canim aytacim ben diger siteye gecdim yazdim sende gel hadi

 2. Aysel dedi ki:

  Çok teşekkür ederim Aytacım Xanımım yüzümü güldürdünüz Allah da sizi güldürsün söz bundan sonra üzülmek yok anlayışınız için teşekkürler kızlar size de iyi geceler hoş sohbetler yarın görüşürüz sizi çok seviyorum canlarım 🙂

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ya nisanlinan hep mutlu ol ve isleride baya yorucuymus qaliba allah islerinde yar ve yardimcisi olsun ayselim sende ha soyle mutlu ol canim benim seni cok seviyom uykun varsa uyu sana tatli ruyalar opdum seni

 4. Aysel dedi ki:

  Xanım azerim sana da teşekkür ederim canım sende iyi ki varsın bende seni çok seviyorum bende sizi tanıdığım için çok mutluyum demek sende bana yasakladın üzülmeyi tamam canım seni dinleyip üzülmiyicem söz 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet aysel hanim arkdaslarin olarak siz bu günde itbaren uzlmeyi yasklyoruz anladiniz mi biz aysel hanim bi daha uzldum de sen kizariz sana haberi olsun :@ saka canım seni uzlme tamam mi hadı cik dinle sen tatli ruylar :*

 5. Aysel dedi ki:

  Teşekkür ederim aytacım sende iyi ki varsın bende seni çok seviyorum inşallah dediyin gibi olur benim biraz başım ağarıyor birazda uykum var bilmiyorum diyer siteye gelsemmi gelmesemmi

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim madem çok uykun var giti uyu dinle canım diger siteye sonra da gire sin hiç bir şey olmaz hadı cikyor sen biraz dinle kalbi guzel canım arkdasim yarin gorsuruz opdum iyi gecler

 6. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim kiz uzme kendini aytacima katiliyorum tolga abim gormemisdir yorumunu ayrica sen hic kotu insan olurmusun tabiki sen guzel kalblisin sen bizim birtanecik arkadasimizsin seni tanidigim icin cok mutluyum seni cok seviyom uzulmek yasak sana

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz oyle soyleme tabiki nisanlinan vatsabdan mesaglas asil sen hep iyi mutlu ol nisanlinan sen mutluysan ne mutlu bana seni anliyom uzme o tatli canini ben diger siteye yazmisdim yine gidicem uykun varmi

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Yok xanım azəri uzlmyorum oylesine yazdım o simdi isden geldi biraz konsduk çok yorğun olyor oyuz de simdi uyuyor o sabah 6j da kalkip gidyor ise sen de hep mutlu ol bitanem hayir uykum yok diger siteye gecelim diyor sana ben varmı gidlim ozman

 8. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum sana da iyi gecələr tatli ruylar bitanem ALLha rahatli versin yarin gorsuruz inşallah opdum çok sevlyorsun xanım aysel siz burda msniz yoksa cikcak misinz diger siteye gidcek miyiz beki

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  kusum sen hep gul canim benim sanada tatli ruyalar opdum seni

 10. Aysel dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar kuşum yat dinlen Allaha emanet ol bitanem yüzünü güldüre bilmişim çok sevindim canım o güzel yüzün hep gülsün canım 🙂

 11. Sakacık (saka kuşu) dedi ki:

  i y i g e c e l e r

 12. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Tolga bey artık abi demiyorum belki abi dememi istemiyorsunuzdur size bir şey sormak istiyorum siz benimle niye konuşmuyorsunuz ben kötü birimiyim fark ettiyseniz ben burda hiç bir erkekle konuşmadım sadece bir kere Ir abiyle konuştum ilk abi deyip konuşduğum erkek sizdiniz sizden cevap alamayınca kendimi kötü biriymişim gibi hiss ettim eyer rahatsız ediyorsam bir daha yazmam ama ben niye benimle konuşmadığınızı bilmek istiyorum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim sen yanis anlmsin tolga abiyi berki mesaj larini gormemsdir oyuz de yoksa cevap yazardi yanı ben oyle dusnyorum bak gorursun bu yazdik larini gorup cevap yazcak dir ayrca sen hiç kotu biri olur mus canım benim bitanesin sən uzlme yazcak tolga abi seni çok sevyorum guzleim gozlum iyiki var şin

  2. TOLGA dedi ki:

   Iyi akşamlar aysel vede iyi geceler nasılsınız öncelikle rahatsızlık kelimesini kabul etmiyorum asla böyle şey düşünmeyin ben size cevaben yazdım dönüş olmadı geriye dönüp bakabilirsiniz ben mi acaba rahatsız ettim diye düşündüm ben biraz çekingen birisiyim şimdi size yazdığım için dönüşte olmayınca tekrar yazamadım öyle bir izlenim yaşattıysam özür dilerim sizi devamlı okuyorum çok iyi birisisin bana gönlünden ne geçiyorsa öyle hitap edebilirsin dert etmem konuşmama diye birşey yok bakın şimdi çok mutlu oldum aysel banada yazmış diye teşekkürler buradan Aytaç a da teşekkür kısa zaman oldu tanışalı ama beni iyi tanımış böyle bir şeyin olmayacağını Aytaç ta biliyor. Gönlünüz rahat olsun zamanı sırası geldiğinde de eğer konuşmak isterlerse tüm arkadaşlarla da konuşacağım.başka bilmek istediğiniz varsa sorabilirsiniz açık yurekliliginizden dolayı teşekkür eder umarım bundan sonra görüşmek dileğiyle iyi geceler size.

 13. Saka kuşu dedi ki:

  Arkadaslar lütfn beni bu günlük af edin uyumam lazım gözlerim yanıyordu bu gün biraz bi de bugün ben çok erken kalktım uykumu alamadim iyi geceler pamukşeker arkadaslarım ela ya da iyi geceler dileklermi onu cok sevdiğmi iletirsniz artık gelirse tabi.zaten bzılarmiz cıkmiş.

 14. Saka kuşu dedi ki:

  Şu anda yüzümdki tebessümün nedenısin ayselim sen de benim bir tanemsin seni cok seuyorum sen de kendini cok fazla üzme cnm:))

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Geldim kusum geldim burdayim ya ben siz le tatli tatli sohbete dalyorum nisanlim vhatsap da yazyor banan haberim yok bir gün ona gec cevap yazcam diye daha evlmede beni bosycak diye korkyorum dimi vhatsap girdim kuzenime ve nisanlima yazip yine buraya kosdum dimi di de disarin cikdim çok guzel hava var diarda yldizlar seyri edyorum diycem ama hiç yldiz yok goker yuzun de neyse çok usdum eve giryim ben yoksa hasta olcam

 15. Saka kuşu dedi ki:

  Sağol xanimim. Aysel analiz okuyor, aytac nerde?

 16. Aysel dedi ki:

  Evet kızlar geri döndüm kuşum iyi olmana sevindim canım benim bundan sonra sana üzülmeyi yasaklıyorum tamam mı bitanem

 17. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim canim ne demek ben seni cok seviyom kusum morelin duzelmesine sevindim

 18. Saka kuşu dedi ki:

  Eee biraz da zehömdn konusalım bence cok tatlılar sorun yok sizce?

 19. Saka kuşu dedi ki:

  Ben de sizi cok sevyorum.Tavsyelerniz icin sağolun xanim ve aytacım zaten artık mutluyum bence de kerem idilin yanına avcunu yala dmeye gtmistir…

 20. Saka kuşu dedi ki:

  Ben szın bahsetiğniz adamı görmedm hiç siz nerede gördünüz? Ayrca fan sayfalari ne dmek ? Sakıncsı yoksa söyler misniz?

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum sen uzulme bitanem aytacima bende katiliyorum suc sabahda diyil keremde hemen gidiyor ahtapot cadinin yanina kerem biliyoruz arkadasinda bu kadar yakin olmasana sabahi uzduyunun farkinda diyilsin bir az mesafe koysana araniza bence bu gunku bolumde kerem idille gitmeyecek oyle geliyor bana umarim yanilmam bitane inatci zehramizda ikinci kecide sabah oluyor yahu kereme anlatsan o da mesafesini koysun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Saka kusum litfe uzme kendin tamam mi biz seni çok sevyoruz uzlmeni isdmyoruz sabah la kerm de barscak ama biraz sabir be guzelim biz 2 yıl dir sabir edyoruz sabır tasi olcak simdye orta da cat diye ikye ayrlmsdik her se guzel olcak görcək sin ayselim sana iyi okumamlr canım xanım azəri sana da tesekkur ederim bitanem kusumun mersin li olduğun soyledyin için

 22. Saka kuşu dedi ki:

  KISKANÇLIK SAHNELERNİ HER ZAMAN SEVMİSİMDİR siz sanslısniz keske sabah da keremi kiskandırsa…

 23. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselim moralim düzeldi cnim szinle konusmak bna iyi gelyor

 24. Saka kuşu dedi ki:

  Anlayacğniz bu günkü mralim düzeldi ve bölümü beğenmedim pamukseker arkadaslarım. hep böyle. Sabah konuscak oluyor mutlu olyorum. Sonra vazgecyor snirlenyorum.

 25. Aysel dedi ki:

  Teşekkür ederim kızlar o zaman ben analizi okuyup geliyorum canlarım kuşum ben iyiyim ama sen üzgünsün sanırım geldikden sonra konuşalım benim kuşumu kim üzmüş bakalım

 26. Saka kuşu dedi ki:

  Arkadaslar bazen ben gelmyince, idile sinrrlendi ondan gelmedi, dyorsunuz. Ben asla bu nedenle gelmemzlik yapmam üzgünsem snirliysem sizinle sohbet edip rahatlarım mutluysam szinle paylsıp daha mutlu olurum mesela bu gün sabaha kırgnım ama buraya geldım moralim düzeldi:))

 27. Aysel dedi ki:

  Şu sarı başı bende sevmedim ama ömerin biraz kıskanması iyi olur tabi inşallah araları bozulmaz mutlu olurlar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim bence o sarı baş dan zehome bir zarar deymez omer kisakanclik yaksdi inşallah hatin asmaz omer benim korkdugum bahsende yle julide bakalim ne olcak

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim 291 Ci bolumun analizi gelmis

 29. Saka kuşu dedi ki:

  Başta ben de göremdim ayselim hala da göremyorum buraya eklenmemis bu stede bska bır konuya bkarken alt tarafta son eklenenler bölümünde tesadüf gördüm

 30. Saka kuşu dedi ki:

  Hosgeldin ayselim iyisn galiba adına sevndim.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sen uzme canın kusum sabaha da kizma suc o kerem de idil gldi kerem deysdi hiç beklmez dim o da ama o sabahı sevyor o atopati da arkadsi olark goryor uzlme sen keski sabah da acik sözlü olsa anlats duygularin ama anlatmor al sana 2 ci bir inaci keci daha zehra da sonra sabah kacmaya başladı sevyor sana cikyor soyle dim nisyə saklyor sun ki

 31. Aysel dedi ki:

  Ya kızlar siz yeni analiz diyosunuz ama ben o yeni analizi göremiyorum hangi bölümün analizinden bahs ediyorsunuz?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim yeni cikan analiz sayfasi karsmi burda gozkmyor yukarda ana sayfa yazısi var ya gördün mu bilmyorum en yukari da orya gir kaliba 291 bölüm analiz ydi sabahı resim var ona gir yeni analiz o

 32. Saka kuşu dedi ki:

  Aytacım bna kırlmadığna sevndim moralim bozuktu canım skiliyordu cünkü. Bide bu günk bolmu yormlayım.sabaha da snirlym. Nedn konusmadın keremle? İdil ve bhsande bugün görùnmese de sabah, kerem ona not bırakmıs diye mutlu olyor uyan kızım uyaaan kerem sana not bırakıp ahtapotuna kosuyor…

 33. Aysel dedi ki:

  Aytacım Xanım azerim iyi olmanıza sevindim bende iyiyim çok şükür canlarım bende size teşekkür ederim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Rica ederiz ayselim biz de seni iyi olmana çok sevdik bitanem sen de hep iyi ol çok sevlyorsunuz

 34. Zehmer dedi ki:

  Zehra nin kıskançlığı dozunda ama ömer in felaket oluyor inşallah fazla abartıp da cuvallamaz ömer

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Amin betul inşallah haklisin vallah inşallah omer hatini asmaz dozun da kiskansi yeter bence de guzel olcak bakalim hayirlisi iyi aksamlar bu arda

 35. Saka kuşu dedi ki:

  Aytacım aslınin analizini okudum da ben mersinin tarsus ilçesinde yani türkiyede yasadığmı soylemistim duymamıssın dmek.(mutlu emoji)

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Anladım kusum tesekkur ederim cevap yazdığın için ben bilmyordum mersinli olduğunu oyuz de sordum hata ben seni azəri sanmsdim 🙂

   1. TOLGA dedi ki:

    Aytaç saka kuşuyla aynı şehirde yaşıyoruz bende Tarsus ta yaşıyorum. İş im adanada.o türk Azeri değil.

 36. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Rada seni kim üzdü niye üzdü bilmiyorum ama biz seni yanındayız unutma biz seni üzgün görmek istemiyoruz biz eski neşeli bizi sopayla kovalayan Radamızı istiyoruz bizim için çocukların için mutlu ol üzülme lütfen seni seviyorum

 37. Zehmer dedi ki:

  Yeni fragman güzel sonunda ömer i sinir etmek için biri gelmiş gözün aydın kiz rada yener değil ama ömer e rakip gelmiş sonunda galiba biraz ak saçlı bir ama en azından yener gibi itici birine benzemiyor şimdilik izleyince detayları göreceğiz galiba eğlenceli olacak inşallah umuyorum

 38. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim sende hos geldin su cersenben mubarek olsun sevdiklerinen nice mutlu senelere aytacim saka kusum bana soylemisdi mersinli

 39. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim saka kusum iyim evet diziye gelirsek mehmet bey diziye geldi zehranin tasarimlarini beyenmis fuara gitmesini isteyecmis omer tabiki de kabul edecek omerde gidecekmis qaliba ben bi sey fark etdim fan sayfalarinda gormusdum zehranin valizini betul ile paylasdim bide ayselim ile bi yerlere gidecekmis oyle yazilmisdi qaliba dogru cikiyor tahminlerim siz ne dusunuyorsunuz

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Yanı seni dedyin de ola bilir xanım azəri ama nazmis var ken onar bir yerlere biraz zor giden bilir yanı valiz filan toplanmis ola bilir ama inamyorum ki nazmis onarin başkanı bir yere gonder sin en son tatile gider ken ucurumu tepe sin den bulur zehom kenilerini inşallah seni dedyin olur

 40. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aidecim nasılsın canım seninde su çerşenben mübarek olsun canım demek sınavların var Allah zihin açıklığı versin başarılar dilerim eminim çok iyi olacaktır Allah yardımcın olsun görüşürüz canım

 41. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız her kesin su çerşenbesi mübarek olsun aylenizle sevdiklerinizle bir ömür mutlu olun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar hos geldin ayselim şükür iyiz bitanem sen de iyisndir inşallah çok tesekkur ederim canım seni de su cersenben mubarek olsun aylen sevdik lerin le bilik de

 42. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar tolga abicim abi kusuruma bakma hemde abimin telefonundan yaziyorum diyene sana kisa cevab yazmisdim hemde bak aytacimda anlatmis sana ona da cok tesekkur ederim turkiyede novruz bayrami kutlanmiyor bizim yani azerbaycanin esl milli bayramida novruz bayramidir biz her sene kutlariz kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Rica ederim xanım azerim ne demek bitanem ne yapdim ki sen sagol

   1. TOLGA dedi ki:

    Xanim teşekkür ederim Aytaç bilgilendirdi sağolsun her ikinizde çok çok iyisiniz size iyi akşamlar görüşmek dilegiyle.

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Rica ederim tolga abi ben tesekkur ederim sen de iyi bir sin iyi bir abi sin

 43. Saka kuşu dedi ki:

  Bu günkü bölümü nasil yorumluyorsunuz?

 44. Saka kuşu dedi ki:

  Cersembenin anlamıni ben de merak etmistim cevapladığn için sağol aytac.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Rica ederim kusum ne demek benim için zevk di ya kusum sen cersenbenin anlamin bilmdyine gorez azəri deyli turkur sun ya da ben yansi anladım be seni azəri olduğunu sanmsdim berki sən soylmis sin dir ben çok cabuk untyuorum hafizam hiç iyi deyil sen simdi turuk kerdesim mi yok sa azəri kardesim misin nerli sin sen sakincasin yok sa ayaz bilir mis

 45. Saka kuşu dedi ki:

  Xanimim hosbuldum sen de hosgeldin sabahla keremin arasna ahtapot grdi,bari zehömün arasına biri grmesin.

 46. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz ben geldim aytacim kiz ben sana cevap yazmisdim aslinin yeni analiz sayfasinda bu arada su cersenbende mubarek olsun sevdiklerinen nice mutlu senelere kusum sende hos geldin fragmana baktimda cok guzel olmus omerin kiskanmasi guzelde ama dozunda olsun bahsendenin eline koz vermesinler mehmete gozum hic tutmadi yahu iyi olsunda zehrayla omerin arasina girmesin

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hos geldin hayirli aksamlar xanım azerim çok şükür iyiym bitanem sen de iyisndir inşallah analiz sayfa sına gecince okurum oraya yazdığın cavabı çok tesekkur ederim canım benim seni de sun cersenben mubarek olsun ayle sevdik lerin le nice guzel bayrmlara cersenbeler inşallah fragram guzel di ama cuman günü felaket olması da çok korkuyorum en iyisi aksina birkmak

 47. Saka kuşu dedi ki:

  Aytacım bana kırlmadın dimi dün acil bir isim cıktı haber ueremeden cikmak zorunda kaldım acil olmasa haber verirdim cnm:))

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar kusum hos bulduk bitanem ne kirlmasin asla canım ben hiç size kirila bilir miyim canım arkdasim ne oldu sana nede kendini iyi his etmyorsun anlat bakalim ne uzmus bizim kusmuzu kusura bakma canım biraz gec yazdım tolga abiye uzun bir yorumazdım biraz uzun surdu yazma neyse anlat ne oldu

 48. Saka kuşu dedi ki:

  Diğer arkadslar da gelsinler de konusalım Kendimi pek iyi hissetmiyorum

 49. Saka kuşu dedi ki:

  Hoşgeldin aytacım (üzgün emoji)

 50. Saka kuşu dedi ki:

  Hoşgeldin aytacım(üzgün emoji)

 51. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aidecim iyi aksamlar canım çok şükür ben iyiym sən nasilsin kusura bakma bugun siteye girmedim oyuz de de cevap yazmadım size inşallah sen de iyisndir sinavlarin da sana bararilar dilerim bitanem inşallah her sey gonluc ce olsun duvlarmiz seni le seni de su cersenben mubarek olsun canım arkdasim çok opdum ALLHA emanet ol

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar tolga abi çok şükür ben iyiym cok tesekkur ederim ne kusuru tolga abi olur mu oyle şey asıl sen kusuruma bakma bugun siteye girmedyim için size cevap yazmadım benim le ayni fikir de olduğuna sevindim ben çok tesekkur ederim ha bi de tolga abi aide arkdasimiz bugun su cersenbeniz mubarek olsun yazmış sen de anlmamsin kaliba xanıma sormus ben cevap veryim cevap yazanoldumu bilmyorum ama olsun ben anlatyim sana simdi tolga abi biz de 20 mart da novruz bayramı var 20 marti gününü novruz bayramı diye kutlyoruz biz bir bilgin var mi bilmyorum isde novruz bayramı gunune kadar her haftani şali gunusu cersenbe olyor burada mesela her şali günüsu heyet de yanı bahce de tongal ates yanı yaklyor üstün de 3 kez atlyoruz oğru cersenbesi ot torpag cersenbesi her şali günü olan cersenbeni işimi var bu gün ki cersenbeni ismi de su cersenbesi aide de onu kutladi simdi 20 marta novruz bayramina kadar her şali günü su cersenbe olyor biz de bayram için yanı anlatmaya calsdim ben umarim anlata bilmsimdir tolga abi artik idare et elim de gelni yapdim turkiye de novruz bayramı da yok sanirim bizim en büyük bayram larmiz da bir temzlik yaplyor bir suru tatli lar baklivlar bunu gibi bir şur sey yaplyor misafir gidlyor misafir gelyor bayramı kutlmak için boyle isde tolga abi umarim anlat bilmsimdir bu kez çok fazla konsdum kaliba neyse gorsmek uzer iyi aksamlar

   1. TOLGA dedi ki:

    İyi akşamlar Aytaç çok sağol teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için ama haklısın bir defa okudum ne okudun dersen cevap veremem çok acaip bir şey bize çok yabancı 5.6 defa okursam anlarım olmazsa bilgisayardan iyice araştırırım. Çok sağol zahmet oldu.bende az önce aideye yazdım bana yazmış göremedim biraz rahatsızdım ondan herhalde buradanda özrumu iletim ama iyiyim şimdi. Aytaç tekrar çok sağol size iyi akşamlar görüşürüz.

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Rica ederim tolga abi ne demek benim için zevk din yanı ben anltmaya calsdim umarim anlat bilsmidir bilsayar da tam net oyiren bilir sin isder sen internet de en ince tetayin kadar bilgi bula bilir sin bir de rahatsizdim yazmsin kaliba yanlış okmdysam çok gecmis olsun tolga abi ALLHA sifa versin inşallah bu günlük de bu kadar iyi geceler gorsmek uzere

 52. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar herkese nasilsiniz arkdaslar ben bugun girmedim siteye ne guzel sohbet olmus burda bazi arkdaslar da gelmis hos gelmis sefa getrmis bakyorum da omeri dovmeye hazirlanyor bazi arkdaslar niye ama omer bir hata yapmadi ki kimse dovmesin omeri lütfən o sopalari bir kenara birakin nekatif dusunmeyin akisina birakin inşallah o sopaya gerek kalmycak

 53. Saka kuşu dedi ki:

  İyi haberin icin sagol peri.

 54. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,fragman habercısı yine geldi,çok guzel bi fragman izladim,iki uç ay once demişdim zehranın çalışacagı iş adami yakişiklı ve ömerin kısnmasına sabab olacak anca şimdı oldu,kiskanc ömeri izlamakda eylancalı.ama sankı cuma gunu korkdugumuz başımıza gelecek yani julide surprizini gorucez.

 55. Zehmer dedi ki:

  Onlar birbirine sarilamazlat neden diyecek olursaniz senarist uyduruk bir dugunle geçiştirdi onlari imam nikahi yapmadi o yuzden birbirlerine sarılmaları da caiz degil senarist e bunlara biribirlerini yuzden uzaktan uzaga sevdiriyor galiba bence

  1. TOLGA dedi ki:

   İyi akşamlar zemher şimdi anladım davayı haklısın galiba teşekkürler cevabın için.

 56. TOLGA dedi ki:

  Ya arkadaş bu zehrayla Ömer türünün tek örneği ya opmuyorsan bari sarıl oda yok yahu kahverin sırasımi ben anlayamadım bunların ilişkisini hiç bir zamanda anlayamicagiz galiba.

  1. AIDƏ♡ dedi ki:

   Tolga abi bir sey oldu yorumumu hep cevaplandirardin simdi sasirdim.Belkide gozunden kacmis onemli diyil ebet abi iyi geceler yarin gorisuruz.

   1. TOLGA dedi ki:

    Aide iyi akşamlar kusura bakma yazını göremedim dikkatsizlik başım ağrıyordu o yüzden görememiş olabilirim çok çok özür dilerim sen yazacan ben cevaplamayacagim olmaz öyle şey bu can feda sana küçük ablam üzülme ben daha yeni eve geldim bak hemen sana yazdım çocuklarda yanımda opucuklerini yolluyorlar sana onları 2 defa öptüm biri benim için biride küçük halalari için sen iyi ol neşeli ol derslerinde başarılı ol bizler seni çok seviyoruz ailecek ve buradaki seni seven arkadaşlar. Aide sana iyi akşamlar iyi geceler görüşmek dileğiyle hoşçakal.

 57. AIDƏ♡ dedi ki:

  Abicim sag ol iyim anladim ne demek istediyini evet dogru ama bu gune uygun diyil o yildiz.Bende seni girmek sesini duymak istiyorum nir seyi anlamdim yakin zamanda abi sen azerbaycanami geliyorsun.Oyle soylediyinde ilk aklima i geldi.Ay cokmutlu olurum.Insallah.Bu gun insallah cocuklari gorurusun.Abicim bende laf ucin diyil arkadaslarimi sevdiyimden yaziyorum.Abi ortak noktalarimiz cokAbi dinlemedim amma Asli abla yaparsa sevinirim.Evet abi gorusuruz.Hoscakal

 58. xanim azeri fan dedi ki:

  tolga abim ben cok iyim seninde olmana sevindim hep iyi mutlu ol ailenle kendine cok iyi bak allaha emanet ol aidem seninde iyi olmana sevindim canim sen merak etme insallah sinavini cok guzel olur amin

 59. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba gozel abliskom canim sen hep iyi ol bitanem aksama konusuruz canimin ici opdum seni

 60. AIDƏ♡ dedi ki:

  Merhabalar.
  xanim canim cok tesekkur ederim ben iyim asil sen iyi ol.Canim seninde cersenben mubarek.Nece bele cersenbeler.Yox canim sinav bu pazar 9. sinif buraxilisidi yeni 1.sindi.Dovlet eleyir nazirlikden insallah yaxsi olar.Dusunduyun ucun sag ol.Canim opurem seni.
  .
  TOLGA ABIM nasilsin ben iyim.Abicim tesekkur ederim bana yildiz demissin abicim yazdigin cumle cok guzel bir sakincasi yoksa ben turkce cokda iyi bilmediyim icin acik acik aciklarmisin.Abicim sana siz bu cumleyi unutmam.Evet haklisin tanismamis bir az oyle oldu.Amma sinda abi kardes olduk ay ne guzel yaa.Ilj defadir beni yalnis anladigina sevindim eyer yalnis anlamasaydin o zaman tanismazdik.Abicim hoscakal gorusuruz.

  1. TOLGA dedi ki:

   Merhaba aide şaşırdım seni görünce genelde sabah varsın taa öteki sabaha kadar yoksun bende sana yıldız gibisin demek istedim güneşte bir yıldızdır sabah doğar ve öteki sabah yine doğar aynen senin gibi anlatabildim mi.yani sabahtan sabaha yazıyorsun diğer zamanlar yoksun.evet abi kardeş gibiyiz buradaki herkes kardeşim yazan yazmayan sorun değil.seni görünce mutlu oldum gerçekten 4 saattir işle uğraşıyordum bitti seni gördüm çok iyi geldin teşekkürler.bu söylediklerim kalben laf olsun diye değil öz kardeşimle tartıya koysalar eşit gelir sin keşke sesini duyabilsem görebilsem ama ilerde olacak merak etme küçük ablam.boş zamanında ne yapıyorsun bir işle uğraşıyormu sun yoksa ev kızımı.ben dün eve yine gidemedim çocukları özledim bu gün gideceğim inşallah şimdi başım çok ağrıdı isten arabaya atlayıp biraz gezeceğim müzik eşliğinde ama kimi çok dinlemeyi severim biliyormusun Azeri bir kız Şahsenem (göz yaşlarım anlatir) dinlemeni çok isterim çok severim.aslı ablamıza rica edecektim analiz sonunda şiir ekliyor ya bu şarkıyı koyarmi diye cesaret edemedim bir defada Azeri kız koy diye umarım ilerde olur çünkü çok çok güzel.evet aide görüşmek dileğiyle hoşça kal.

 61. Zehmer dedi ki:

  Ben de seni anladim gozel sende haklisin zehra kendini tehlikeye atıyor hem de kim için anlayissiz ömer için ömer in aile mevzusu için bence de gereksiz bırak ne hali varsa görsün değil mi ama sen neden maydanoz oluyorsun ömer kendi başını yiyemiyor mu annemin çok güzel bir lafı vardır kendi başını baglayamayan gelin başı baglarmis zehra da o hesap her caciga tuz afedersiniz

 62. Gozel dedi ki:

  Anladym betul tamam zehra julide soz verdi ama kendi hayatyny tehlike atyor yalnyş anlamaya neden ola bilir bahşendenin eline koz beryor karyn annen ile buluşya diye bilir bizim saf omerimiz hemen inanar

 63. Zehmer dedi ki:

  Ömer in zehra nin her dedigini yapmasi onun garipliginden değil malesef gozel cim köprüyü gecene kadar davasi tamamen adliye kapisindan geri döndü odadan da sutladi bu sefer de bir falso verirsem zehra beni amerika ya deli alevin yanına posta lar diye korktu galiba ayni evde olalım da ayrı oda da olsak da razıyım diyor ömer baksanıza adliye sarayı da kesmez dedi herhalde

 64. Zehmer dedi ki:

  Bu ömer ciler yine zehra yi günah keçisi ilan etmişler ben şimdi ye kadar bazı yerlerde zehra yi suçlu buluyordum yani ikinci düğün den önce ama bu sefer gerçekten zehra nin suçu yok hemen sayayım neden suçsuz olduğunu 1 jülide gelip zehra yi buldu zehra jülide yi değil 2 jülide zehra yi ömer e bir şey soylememesi konusunda tebihlesede zehra ömer e anlatmaya çalıştı ama ömer yine ağız açtırmadı yine diyeceksiniz ki ömer o konuda yaralı hasas ama ne kadar acı da olsa karşısında ki insanı dinlemeli ayrıca zehrayla evli kalmak istiyorsa da geçmişi ile de yuzlesmesi gerek kapat konuyu demekle olmaz ömer in bence artık bir seçim yapmasi lazim bence ya geçmişiyle yuzlesip yoluna devam edecek ya da ya zehra dan ayrılacak madem evlilik leri bu sebepler yüzünden yürümüyor sorunun kendinde olduğunu bir an önce fark etmeli artık aslında bütün kayış ömer de kopuyor günah keçisi zehra oluyor ben ne biçim iş anlamadım doğrusu

 65. Gozel dedi ki:

  Betul niye omeri dovjeksinki garybym zehra ne derse ony yapyo yine omermi dovulmeli biri dovulmeliyse o kişi zehra buyrun

 66. Zehmer dedi ki:

  Günaydın hepinize anladığım kadarıyla rada nin moreli bozukmus niye bilmiyorum ama en iyisi ömer i dövmek için rada ya yardıma gideyim de belki biraz olsun içi bari sogur yada sadece ben doverim oda karşımıza oturup üstüne keyif kahvesi içer olur mu

 67. Gozel dedi ki:

  Hanymcym,Aytaccym kizlar akşam size kac kere yorum yazdym biturli gondere bilmedim net iy calyşmyyor cok ozledim sizlerle sohbet etmeyi goruşurus

 68. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba tolga abicim nasilsin cocuklar nasil senin gunun hep hayirli ugurlu mutlu gecer insallah aidecim canim ben iyim sen nasilsin su cersenben mubarek olsun canim benim sinavlar nasil gidiyor opdum seni gorusuruz

  1. TOLGA dedi ki:

   Merhabalar xanim teşekkür ederim iyiyiz çocuklarda iyi siz nasılsınız bir şeyi anlayamadım aide birşeyler kutlamis sizde ben anlayamadım ne kutladığıinizi Azerice kelime galiba çözemedim.neyse öğreniriz belki ilerde görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.

 69. Gozel dedi ki:

  Ay nolur reyting duşmesin eger duşerse final yapdyrarlar cok korkyorum yaaa gercekden Zehra gerizekaly ya soyle kizim kocana yine sucly bizim oglan oljak sonunda zatan yanynda koltukda uyujaksyn odany ayyrmak niye gerek

 70. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim arkadaslarim nasilsiniz radam kiz sende hos geldin canim benim kimse icin morelini bozma sen benimde okadar yakinlarim kalbimi kiriyor ki ben hic onlarin sozlerine takilmiyorum bile canim sende hep iyi mutlu ol biz senin her daima yanindayiz unutma bunu bide zehra hakda dediklerinde haklisin

 71. TOLGA dedi ki:

  Günaydın Aytaç hayırlı sabahlar nasılsın akşam yazmışsın çıkmıştım zaten evede gitmedim görevdeyken de yazamam kusura bakma çok güzel konuşmuşsun bende katılıyorum sözlerine düşüncelerine teşekkürler.diziyi yarım bırakmak zorunda kaldım Ömer Zehra aynen devam boşlukta sonsuzluğa ilerleme gibi sabahla kereme kızıyorum artık idil haklı kuzuyu çobansiz bırakırsan kurtlar yer o sus pus bu sus pus kaymağı idil yiyor ya biraz erkek ol tut at dışarı idili git sabaha tut kolundan bu ne ya zaten ondan sonrasını göremedim.neyse umarım bu gün izlerim görüşmek dileğiyle Aytaç iyi günler size.

 72. Anonim dedi ki:

  Analizleriniz çok güzel çok güzel yazıyorsunuz elinize emeğinize sağlık.Ben ASK fanatiğiyim izlemeden duramıyorum.Ama bölümler gittikçe basitleşiyor ve reytingler düşüyor bu duruma çok üzülüyorum.Ne olursa olsun yinede Ömer ve Zehra için izliyorum.diziye gelince,sanki bu Jülidenin gidişinin bahşende ile bir ilgisi yok gibi.Kadın isteyerek veya istemeyerek bir başka adama gitmiş.Bahşende ile ilgisi olsaydı en azından Zehra ile konuştuğunda bu kadına dikkat et derdi.demedi.yanlışmı düşünüyorum bilemedim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Anonim,
   teşekkür ederim yazdıklarıma verdiğiniz değer için sağ olun.
   dizide Jülide nin gidişi nasıl işlenir bilmiyorum. sadece seyrettiklerimden Ömer başka biliyor, Ayşe başka biliyor gidiş nedenini. mecburiyetten gitmiş hangi anne evladını bırakıp gider hangi mecburiyet bunu yaptırır bilmiyorum? Bahşende payı var gibi, Zehra ya yaptıklarını düşününce Jülide ye de yapmıştır diye düşünüyorum. belki de yanlış ama ben öyle düşünüyorum. izleyip göreceğiz.
   ben terapisti merak ediyorum konuyu sonuca bağlamadan kadın ortalıktan kayboldu gitti. her konu böyle yarım kalıyor bende bunu sevmiyorum. ayşe için geldi. ömer ile zehra ya terapi yaptı onu da yarım bıraktı olacak iş mi başladığın işi bitir ne yarım bırakıyorsun. haksızmıyım?

 73. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Desteginiz icin tesekkurler. Aslim bende oyle dusunuyorum ama kalbini kiran en yakininsa o zaman biraz zor oluyor. Haklisin guclu olmak her zaman ise yariyor. Vay vay Lale gelmis sen gelirsinde ben iyi olmazmiyim. Kiz zehrayi benden baska kimse dovemez. Sanki keyfinden bulasiyor belaya. Bu kez basini belaya sokan odunun annesi. Valla bu kiz gerizekali.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Radacım,
   Hayatta zaten insanı en yakın sevdikleri üzer, dışardakiler pek önem arz etmez. ama konu sevdiklerin en yakınların olunca kalbin her zamankinden daha da çok incinir kırılır. O zamanlarda bile güçlü olmak en iyisi hemen yıkılmadığını görsünler istediklerini verme onlara eskisinden de mutlu olmaya bak. görüşürüz canım.

 74. Gozel dedi ki:

  Gunaydynlar ask ayilesi bak Radam sana deger veren nije arkadaşlaryn var dualarmyz her zaman seninle kendine gel ve gel bizimle konuş.birtanem seni okadar sevyoruski bilgin olsun kyrylmagyny uzulmegini istemeris

 75. Lale turkmen dedi ki:

  Aslim nasilsin canim. Analiz icin tesekkur ederim ellerine saglik. Bu aralar diziyi izleycegime gidip uyumayi faydali gibi goruyorum. O yuzden analizlerden takip ediyorum. Senin analizini okumak diziyi izlemekden iyi geliyor. Siyah yazilarda cok guzel ve anlamli. Analizlerdeki siirleri kitabinada ekliyormusun?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Lalecim hoş geldin canım. İyiyim çok şükür. sende iyisindir inşallah. uyku önemli ihtiyaç vücüdun ayakta kalması için.
   Evet canım Allah nasip kısmet ederse inşallah ekliyorum. görüşürüz canım

 76. Lale turkmen dedi ki:

  Radacim nasilsin beni gorsen belki morelin duzelir dedim ve yazdim 🙂 Niye yakinda kiyamet kopuyor ki kopsada neden Omeri dovme geregi duyucaksiniz ki orasini anlamadim. Ama kiyamet kopsada dovulecek biri varsada bu kesinlikle Zehra. Nedenmi? Baksana Omer arkasina doner donmez gizli sakli isler ceviriyor. Omer annesini hatirlamak bile istemiyor Zehra ise gidip gorusuyor. Neyse bu kizin akillanicagi yok zaten dizin basindan alismis bu kiz Omerin arkasindan isler cevirmeye. Sonrasindan hep basi belaya giriyor yine kurtaricisida Superman Omer. Uzun lafin kisasi Zehra Omeri dev sinirlendiricek. Ben taviyi hazirda bulundurim Zehranin kafasina vurucam zamani gelince.

 77. AIDƏ♡ Su carsanbaniz mubarek dedi ki:

  Azeri ve turk arkadaslarim Su Carsanbaniz mubarek.Tebrik ederim hepinizi.Kusura bakmayin gec yazdim.Opdum.

 78. AIDƏ♡ dedi ki:

  Gunaydin her kese nasilsiniz.Canlarim sizi vok ozledim
  Ulkerim nerdesin
  Ayselim
  Aytac azerim
  Xanim azerim
  Saka kusu
  Rada
  Gozel
  Peri
  Ela ablam
  Zehmer
  Edebiyyat ve siir seven
  K.Azeri
  Ir bey
  En onemlisi ASLICIM
  NASILSINIZ ARKADASLAR HER KESE GUNAYDIN.GORUSURUZ.HOSCAKALIN
  TOLGA abim.Canim abim naailsin.Vay benim abim sinablari iyi veriyormus.Ay ben ne sansliyim.Demek hep 1.oldun abicim tebrikler insallah bende pazar gunu iyi veririm.Insallah sana benzerim.Yakisikli karizmatik guclu guzel abimsin benim.Ay iuiki seni tanidim.Abicim sana sonsuza kadar tesekkurler.Iyi ki varsin iyi ki benim abimsin.Seni abim olarak cok sevdim.Abicim yolculukdaydin demek artik isdesin.Demek iki gun iste iki gun evdesin abicim peki tatillerdedemi calisiyorsun.Abicim kendine dikkat et olurmu.Umarik orda cocuklari ve yengemi ozluyorsun.Kiyamam ya.Abicim hoscakal KENDINE DIKKAT ET OLURMU.GORUSURUZ.

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın aide ve tüm arkadaşlar.sana yıldız da diyebilirim aide çünkü bir doğusundan öteki doğuşu bir gün sende aynen öylesin. Yıldız. Bu cümleyi unutma.güzel cümleler kurmuşsun teşekkürler bende seni tanıdığıma çok çok memnunum.tanışma şeklimiz bi acaipti eski türk filmlerindeki gibi kötü başlangıç iyi son artık çıkma vakti yarın sabah görüşmek dileğiyle hoşça kal.

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim AİDE sağol iyiyim sende iyisin.

 79. aslı dedi ki:

  Merhaba Radacım,
  bak uykudan uyandım senin için geldim. kedim uyandırdı ne oluyor ki dedim bilgisayarı açtım o zaman gitti başımdan beni kaldırana kadar çok çabaladı senin içinmiş kediciğimin bu çabası.

  Seni densizin biri çok üzmüş kalbini kırmış, moralin bozuk bir şey yapmak istemiyorsun öyle yazmışsın.

  silkelen kendine gel. sen bir densize papuç bırakacak adammısın? düşman sevindirmeye dünyadan el etek çekmeye ne gerek var? onların inadına iyi olacaksın ki düşmanların çatlayacak.
  evet sende insansın, sende bir kalp taşıyorsun, seni de üzdüler tam olay ne bilmiyorum ama sen benim muhatap olduğum densizleri görsen, söylediklerini işitsen herhalde sonsuza kadar kabuğuna çekilir dışarı çıkmazsın.

  Ama yok öyle yağma, hani derler ya beni öldürmeyen acı güçlendirir diye, eşin için, çocukların için, hepsinden önemlisi kendin için silkelen kendine gel.
  Hayat çok kısa üzülmeye değmeyecek zamanı boşa kaybedemeyecek kadar çok kısa.
  hele düşman sevindirmeye hiç gerek yok. Seni en iyi ben anlarım anlıyorum da. Kalp kırıldımı canın çok yandımı içinden bir şey yapmak gelmez.
  bu normal insansın can taşıyorsun. bırak kırılan kalbin kırıkkende atıyor bak, hala hayattasın nefes alıp veriyorsun. o sebeple bu nefeslerini bir densiz için harcama kalbini sar o iyileşir zamanla. onu ve yaşadıklarını düşünme geçti bitti aklında yüreğinde acı izleri kaldı. yıka yüreğini geçmişi geçmişte bırak sen yıkadığın yüreğini al yoluna devam et. o günde, o sana söylenen sözlerde kalma sen düşmanı sevindirmeyecek kadar güçlüsün sen Radasın çünkü.
  Bu mesajı okuduğunda ilk yapacağın iş kendine bir ödül vermek olsun. ya bir kahve yap, yada çay demle al yüreğini eline bu senin için de iç unut her şeyi geçmişi geçmişte bırak ana gel acını yanında getirme o dünde kaldı unutma.

  bak seni seven arkadaşların var, ben varım seni düşünen bir kedim var beni uyandırdı gitti kendi yattı resmen git arkadaşına yaz dedi bana ben geldim yazdım gidiyorum.
  sabah olduğunda bu mesajı okuduğunda kendine yeni temiz bir sayfa açıp yoluna devam ediyorsun ve bizlerden de ayrılmıyorsun seni merak ediyoruz merak ta bırakma arkadaşlarını
  seni seviyorum.

  Bak ya morali bozukken bile benim Ömer’imle uğraşıyor. Ömer’in kullanım tarihi hiç bitmez bitmesin. o benim yakışıklı paşam. sizin o sopanızı alırım kırarım ben. Ömer’in kılına zarar vermene izin vermem karşında beni bulursun.
  Ömer bir dokunsa yere düşerim devasa adamı ben nasıl koruyacaksam korururum evelallah.
  iyi geceler canım. seni seviyorum bilesin her ne kadar Ömer konusunda anlaşamasak da sen bir tanemsin.

 80. Rada dedi ki:

  Gozelim dovmekle akillanacak biri olsaydi keske. Densizin biri moralimi fena bozdu. Kalbim oyle kirildi ki canim hic bir sey yapmak istemiyor bile. Aytac xanim o sopayi cok yormayin o bize omeri dovmek icin lazim. Siz sopayla hazir bekleyin yakinda kiyamet kopacak omeri enine boyuna dovecez. Sakin omerin kullanim tarihi bitmek uzre.

 81. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksamlar arkdaslar gozel ablacim hos geldin nasilsin iyisndir inşallah rada sana da hayirli aksamlar nasilsin ne oldu nede moralim bozuk kim sikdi canını soyle guzel ablam la ben de dovcem senin canını sika kisiyi tabi senin çin bir sakncasi yok sa ayselim xanım azəri kusum peri siz de hayirli aksamlar canarim benim ne yapyor sunuz nasilsiniz

 82. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar radam kiz ne oldu sana morelin niye bozuk gozel abliskom hakli vallahi sobani onu doveriz yahu gozel abliskom sen nasilsin bi turlu konusamadik neler yapiyon ozlemisim seni cocuklar nasil kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 83. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım nasılsın canım inşallah iyisindir analiz her zaman ki gibi harika olmuş şiirinde çok güzel çok teşekkür ederim canım

 84. Gozel dedi ki:

  Iy akşamlar Aslim cok guzel olmuş ellerine saglyk kardeşimsolsun ellerinden çykan şirdir yazylaryn bol olsun allam zin acyklygyny versin bu analizler benim icin cok degerli cok kiymetli sag.ol minnetdarym.julide galyba zor bi.hayat yaşyyo surekli telefonynyn kapaly olmasy ajaleler falan yagny bana oyle geldi bide omerin ben zenjefil diymesine zehra ile bile guldum
  Tekrar.teşekkurler canym

 85. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim tek kelime her iki analizin muhtesem. Bu moralsiz halime sende iyi geldin iyi ki heyatimdasin. Bizimkilere selam soyle kafam yerine gelince katilirim size.

  1. Gozel dedi ki:

   Radam neyin var guzel gozlum gel birlikde kafany toplayaly merakda birakma bizi kim uzduyse soyle o omeri dovmek icin kullandygyn sopay ile kendim doverim ony

   Aslim yokarda yalnyş gitmiş senin ellerinden olmaly kusura bakma

 86. peri dedi ki:

  Yine analiz bi harika olmuş,aslıcım eline saglık.bu gunku bolumde banim kafam özgeye takıldı,bi şeyler çevirio,şu unutulan kostepek konusu belki açılıcak.bi de bu dizidekı aşıklar nadan aptala baglio,sabahın geçmişde performansını bilioruz ama şimdi zehradanda pısırık çıkdı,zehra istadigi zaman alevin cevabını veriordu ya kâle almiodu,idilin karşısında aglamadıgı kaldı,gerçe bunlarin hepsi nazmiyenin uzatmak için oyunu,uç gundur keremı konuşdurmadı,pes….

 87. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar Betul sana katlyorum canım ben zaten artik bebek filan isdmyorum yanı isderdim aslin da ama nazmis var ken imkansiz ben de umdumu kesdim biz de omeri zehrayi bebek diye sever buyturuz artik ne yapalim 🙂

 88. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicim eline saglik bitanem yine çok guzel bir analiz yazmisin az once izledyimiz bolumun ustune çok iyi geldin bana çok tesekkur ederim bu bölüm de bazi sahneler çok guzel di ates olcen zehra ve halın de çok memun olan omeri çok sevdim neyse canım sen nasilsin isin gucun nasil gidyor her sey yolundadir inşallah RABBIM yardmcin olsun ALLHA emanet ol çok opdum gorsuruz

 89. Zehmer dedi ki:

  Bir de siz bunlar dan çoluk çocuk bekliyorsunuz zehra da zaten bir tane var ömer zehra ömer i buyutse yeter ömer dokuz tane cocuga bedel maşallah ilgi bekler şefkat bekler zehra çorba icirsin diye bekler 🙂

 90. aslı dedi ki:

  Yukarı da Zehra Ömer’in alnından öpüyor. yukarıdan aşağıya 4. resim. diğerlerinden daha güzel göründü gözüme. Ömer’inde hoşuna gitmiş tatlı tatlı gülümsüyor.
  Her zaman erkekler evleneceği bayanların alnından öperdi. Alın yazımsın diye şimdi de Zehra Ömer’in alnından öpmüş sen benim alın yazımsın der gibi.
  diğer resimler ateş ölçer gibi ama bu resim farklı göründü gözüme.

 91. Azerii dedi ki:

  analiz muhteşem harika olmuşdur ellerine
  Yureyine sağlik hocam mutlu gunler.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler.

 92. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim canim arkadasim nasilsin bu analizi bekliyordum eline yuregine saglik bu bolumde omerin tatli yaramaz cocuk haline bayildim keski boyle sahneler cok olsun isterdim bencede omerin dogma kardesi ola bilir gulidenin kocasi allah bilir mafya bascisi da ola bilir demekki aksionlu sahneler bizi bekliyor cevriye halanin asik haline bayildim neyse senin sirrin cok guzel olmus sarkiyi da cok beyendim ben hep bu sarkiya kulak asarim bayildim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanim azeri fan,
   teşekkür ederim iyiyim inşallah sende iyisindir.
   Ömer Zehra dan ilgi bekliyor dediğin gibi yaramaz bir çocuk Ömer ve çok tatlı. bu tür sahnelerin olmasını bende isterim.
   şiir içimden geldi yazdım.
   Suat Suna iyi bir sanatçı şarkılarını beğenirim.
   sağolasın sende kendine iyi bak görüşürüz.

 93. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler.te$ekkürler Asli hanim.zihniniz kaleminiz iti olsun canim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba K.Azeri teşekkür ederim. iyi akşamlar.

 94. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Tünaydın günlük bir doz ilacımı göndermişsin arkadaşım teşekkür ederim bağımlılık yaptı okuyunca kendime geliyorum eline yüreğine sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba sadık dostum demek günlük doz ilacını aldın şifa olsun yüzümü gülümsettin sağolasın teşekkür ederim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.