Adını Sen Koy 29 Aralık Perşembe Özeti 74. Bölümde neler olacak

Adını Sen Koy  29 aralık perşembe günü 74. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’da yeni hafta Sevim ile başlayıp Sevim ile bitecek derken bunu kastetmiştik işte. Alev Sevim’de ki sözleşmeyi almak için hain bir plan yapar. Aynı zamanda elinde sözleşme ile gezen Sevim Ömer içinde çok büyük tehdittir. Sevim her ne kadar sözleşmeye geleceği olarak baksa da elinde ki belgeyi bu kadar kişi isterken sözleşmeyi koruması çok zor olacaktır.

Adını Sen Koy 29 Aralık Özeti

Sevim son anda sözleşmeyi bir anda Alev’in elinden çeker ve alır. Alev ise peşinde olduğu sözleşmenin Sevim’de olduğunu görür. Alev artık o sözleşmeyi alınca ZEhra ve Ömer’in sonun geldiğini anlar. Alev sözleşmeyi almak için pislik bir adam ile anlaşır.

Ömer ve Zehra arasında ise sözleşme krizi yaşanmaya devam eder. Ömer nasıl olur da Zehra’nın o sözleşmeyi Sevim’e kaptırdığını anlayamaz ve bu işin içinde başka bir iş olduğunu düşünür.

Sevim bir kez daha Ömer’e şantaj yapmak için konağa gelir. Sevim konakta Ömer’i Zehra’yı ve Ömer’in ailesini bulacağını düşlerken bulduğu tek kişi Nazan’dır. Nazan ise olanı biteni Alev’e aktarır.

adini-sen-koy-29-aralik-resimleri

Zehra ve Ömer ise Alev’in  ve Ayşe’nin sıkıştırmalarına karşın çok samimi davranmak zorunda kalırlar. Ömer ve Zehra inat ederler ve ikisi de aynı yatakta uymak zorunda kalırlar saha doğrusu uyuyamamak.

Ömer’in Sevim’i durdurmak için bazı planları olsa da ilk başta Sevim’i dinlemeyi ister. Sevim Ömer’den 500.000 TL para ister. Bedava kaynanalık yapamayacağını söyleyen Sevim bu işin bir oyun olarak uzun yıllar devam etmesini ister. Zira Ömer’i kendine muhtaç etmek isteyen Sevim ne olursa olsun Zehra’ya Ömer’den ayrılmamasını tembihler. Zehra ise ne olursa olsun bu işin 6 aylık olduğunu ve biteceğini söyler.

Ömer’den de beklediğini bulamayan Sevim elinde bir sözleşme ile Kervancıoğlu konağına gitmek üzere yola çıkar. Sevim tam konağa yaklaşırken Alev’in Sevim’de ki belgeleri almak için Sevim’in peşine taktığı adam sonunda Sevim’ saldırır. Olaylar öyle bir hal alır ki Sevim de Sevim’in peşinde ki adamda aslan kesilir. Hırsızın biraz beceriksiz çıkması ile hiç tahmin edilmeyecek bir sonuç ortaya çıkar. adini-sen-koy-29-aralik-74-bolum-fotograflari

Alev’in kusursuz planı yine iş bilemeyen ellerde harap olmuştur. Tüm bunları ise gören ve sonradan olayların düğümünü çözecek bir isim vardır.

Alev’in zafer nidaları ile Alev’in bir şey öğrendiğini fark eden Ömer ve Zehra rollerinde çağ atlat ve Kervancıoğlu konağında baş başa romantik bir yemek ayarlarlar. Planlar farklı olsa da ikili o romantik masanın başında baş başadır; bu aşkı görmesi gereken Alev ise dışarda başka şeylere şahit olur

Adını Sen Koy 29 Aralık 15. Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy 29 Aralık Perşembe Özeti 74. Bölümde neler olacak (47 Yorum)

 1. Teşekürer asil qavama taqilib qalimişdi biraz türkce yasaydi alardim neyise sorum deyil .Benimaladiqim bir şey idi oda (sude hanim siz görmüyorsunuzmu) bir tek bunu aladim kötüde bu ya onu aladim biraz duaf gelidi ki ne demeye calişir qarişi tarafi dilemeden coşmamaqa calişdim bece başardim diye bilirz saqol siz aladiz teşekürer

 2. Allahim inanamiyorum sümük yener ne oluyor fıtık yener ne yapsın bırak parayı pulu aslan gibi kocasivar yener kendini veli nimettende sayı yoruma ayşen senin gibi temiz insan yaratmış yazan kendi gibi fitnelerle doldurmuş diziye ay senin sayesinde inin açtığı yol illerde diziye can gelir ömer zehrayi birlikte olur bide bebekleri olursa tadından yenmez alev çok güzel guduruyo allahtan alevede yener yapışır aşık olur al evde zehra gibi uğraşsın zehra gibi ama alev kurtulamadım oda herkesden saklasincok güzel olur zehra ömer gördükçe gudursun dursun ayse ömeri daha çok sıktırsin bebek diye yine rol yapsın hastalıkta ay seye guvengüveniyoruz ayseyeomer zehra birlikte olsun hemen de bebek olsun kendileri şaşırdım 309daki gibi aynur lale gibi olur çok güzel polar odiziyede çok severek izliyoruz forvetimiz onur alelade canlarimiz bizim evimizi n sanki cociklarimiz

 3. Ir sani alamadim ne demeye calişirsan alamadim bir aladiqim salimin allah adami olduqunu diyorsunuz bunu bede bilirdim ney görmüyorum umarim iy bir şeyler yazimisiniz ben her şeyi göryorum ben saten böle işlerin icideyim yalişda alayama ben dizi nasil olyor bilyorum sizderdede varqli gözden baqyorum.Ne yazidiqnisi alayamadiqimicin bir şey söleyemem.alatirsaniz sorlarinisa cafab veririm.

  • Sudecim, Ir sana kötü bir şey yazmadı.

   Sevim’in Salim amcadan korktuğunu ve bu yüzden de Sevim ne kadar hilekar olsa da, ondan çekindiği korktuğunu, saygı duyduğu için eşine karşı ses çıkaramadığını yazdı.

   Ayrıca Salim amcanın Allah korkusu olduğundan, mülayim yumuşak başlı olduğundan, yeri geldiğinde heybetli duruşu ile etrafına korku ile saygıyı bir arada yansıtacağından bahsetti.

  • Biz sizinle soz carpismaya diyil dizi hakda yuromu yaziyuroz sizinde diziden anlayisiniz yazdigizdan malom temamen yanlis. bir kere yazdiginizi tekrar okuyun ve hatalari dozeltin. ve sonda benim ne deiyimi asli hanim acikladi hosca kal

 4. Çarşamba bölümü kötülerin açığa çıkması çok güzeldi zehranın babası aşkışlanacak bir karekter çok güzel mesajlar veriyor tolgada kaliteli bir genç bizim için değil de o yaştaki gençlerin dikkatini çekecek sanırım (liselilerin) alev ve yenerden kabak tadı gelmeye başladı sevim hanımın ömere kök söktürmesi hoşuma gitti herkese höt yapan birisi olduğu için Sevim’in karşısında afalladı. Sanki Dizi karekter kazanmaya oturmaya başladı önceleri misafir gibi davranıyordu

 5. Dogrusu men de anlamadim sozlesme nece kecdi zehranin eline,kassaya qoyylmusdu sonuncu defe,belke de Omer ozu veribzehraya annesine gostersin deye,axi Omerle zehra birlikde cixdilar evden,sadece omer sozlesmenin sevimde buraxdigina kizacak zehraya

 6. Oh canima deyisin salim her şeyi öredi salimden beklemediyim allaha şukur sesi ciqdi.Odada ömer zeyira qonuşmasi he bide ccekler olarda var idi coq beyedim.Saki iki sevgiler bir birlerine dirb atyolar.

  • sude hanim siz gormiyurdonoz salim sevimin en hisimla zehrayi eve cagir dediyi zaman salim bir kelimeyle sevimi sisdoriyurdo ve sevim gibi hiyleger biri salimin korkosondan gikini cikadamiyurdo salim en avvalden allah adamii oldogondan molayim ayni zamanda godretli birisi

 7. Dizide en keyif aldığım kısmı kötü niyetlilerin planlarının son anda ellerinde patlaması başarılı olmaması diziyi sevdiren bu olmalı entrikanın iyiden yana bozulması

  • Trt1 büğün proramında erkan meric Yaprak durmaz cıkmışlardı yaprak durmaz ömer ve zehranın aşk ilişkisi vamı diye SORDU ERKAN MERIC ZEHRA ÖMERİN ZEhRanın aşk olmaya başladı dedi erkan meric yorun yazanlara COK TEŞKÜR EDiyorum yorumlarlarınızı okuyorum yorum yazamıyorum diziden dolayı yazamıyorum dedi kusura kakmayın arkadaşlar bukadar aklımda kaldı.

 8. Ah aslı cim təşəkur edirem.vallahi məndə duşunmuşdum.ki ömer evlilik kağizini kasada gizletmişdi.zehra nasil bu tapdi?

  • Bu akşam izleyip göreceğiz bakalım bu sözleşme nasıl geçmiş Zehra’nın eline? çünkü, o sözleşme en son Ömer tarafından Zehra’nın gözleri önünde çalışma odasında kasaya kondu ve kasa kilitlendi.

   Benim kafama takılan soru şu, o sözleşme kasadayken Zehra’nın eline nasıl geçti?

 9. Bu bölümün en güzeli Ayşe’ idi..( Yaprak Durmaz)
  Öyle güzel, öyle iyi kalpli, iyi birisin ki, sana bir şey olmasın Ayşe seni seviyorum ben:)

  O gülen yüzün hiç solmasın Ayşe (Yaprak Durmaz) abin için yaptıkların ne kadar güzel, iyi kalpli meleğim benim 🙂

  Salim amca Yener’in gerçek yüzünü öğrendi ve ona haddini bildirdi ve ona olan bütün borcunu getirip ödedi. Artık gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başladı..
  Hadi hayırlısı bakalım vakit kötülerin yaptıklarının bir bir ortaya çıkmasının vaktidir artık.

  Zehra ya Ömer’in aldığı daha doğrusu Ayşe sayesinde aldığı çiçeği salona getiren Hediye abla Alev’in neredeyse çıldırmasına sebep olacaktı..
  Ömer Alev’in yanına oturmasından rahatsız oldu ve hemen kalktı Zehra da fark etti bunu..

  Zehra’nın odada çiçeklerle konuşması da çok güzeldi.. Ömer ve Zehra bu çiçek sayesinde iletişim kurdular ve çiçek aralarında bir köprü görevi görmüş oldu.. Güzel bir bölümdü teşekkürler.

  Unutmadan, Zehra ilk defa Ömer’e ismi ile hitap edecek, Ömer diyecekti tuttu kendini 🙂

  Zehra, Ömer’e ismi ile hitap edip Ömer dediği gün olay bitmiştir 🙂

 10. 73 bölüm oldu her bölümde bir kez güneş batıp doğuyor yani bu yaklaşık 2,5ay demek ama hala 6 ay deniyor ayrıca ortada 6 aylık ömrü kalmış bir kadın var ama hala dimdik ayakta saçmalamayın artık yaa

  • sho fikir dun benmde aklima geldi ama yazmadim iyi ki yazmissiniz seyrci her seyi dikkatle gorob izliyu ama ekib neden seyrciyi nezere almiyur bilemiyurum 4 aydir seyrci yrum yaziyur kosor ve noksanlari bilirtiyur nedense hic onem veren yok galba diziyi seyrciye diyil baska olkeye hazirliyurlar , ama bonoda diyim gecen haftadan bu yana gerilim cok azalmis ve her seyin cozulme noktasina gelmisdir tesekkorler

 11. Dizi çok güzel, konusu, senaryosu çok güzel, oyuncular harika oynuyor, emeğe sonsuz saygım var, ekibe çok teşekkür ediyorum.. lütfen biraz daha dikkat diyorum..

 12. 73. bölüm de çok önemli bir ayrıntı göz ardı edildi unutuldu bir kere daha..
  Önceden çekilmiş olan bir sahnenin ki, bu sahne Ömer için çok önemli olan

  ( Ömer ile Zehra arasında yapılan ve kimse tarafından bilinmemesi gereken evlilik sözleşmesi )

  Nin Zehra tarafından 32. Bölümde kaybettiğini fark etmesi ve Zehra’nın o sözleşmeyi 36. Bölümde bulması ve Ömer’inde Nazan’nın odasından çıkmasında Zehra ya yardım etmesi ile sözleşmeyi çalışma odasındaki kilitli kasaya koyduğunu nasıl unuttular…

  Bu sözleşmeyi Ömer Zehra’ya asla kasadan çıkarıp vermez.. Zehra da kasa şifresini bilmediğine göre bu sözleşme nasıl oldu da Zehra’nın eline geçti?..

  Ömer şimdi Zehra ya bunu sormaz mı? sorar bu sözleşmeyi ben kasaya koymuştum nasıl senin eline geçti diye? .. Başkada kimse bilmiyor onun orada olduğunu.

  Ömer Zehra ya çok kızacak.

 13. İyi axşamlar bu həftə kino cox gözel olacaq.amma buqədərdə şişirtmeyində nə olur sevimin hərəkətləri məni cox sinir edir.xaiş edirem.bir azda olsa o qadını bir insan kimi gösterin .təşəkurlər

 14. Vallahi dizi saatini iple cekiyorum Omer artik gercekleri ogrensin Kotuluklerden biktim Zehra ve Omerin tutkulu askini gormek istiyorum Televiyonda seyrettigim tum dizilei artik seyretmiyorum negadif diziler cok yorucu oluyor Hosca vakit gecirelim derken sinir kupu oluyorum Haber seyretme dizi seyretme sadece calis olmuyor Iyiki adini sen koy var gulumseyerek seyrediyorum Zehranin kiyafetleri cok kotu Modacisini degistirin Omerle Zehra birbirlerine sik sik sarilsinlar Ask dukunmakdir

 15. Allah askina yeter artik sevim alev yener birde eksikmis gibi funda ne olur seneryoda biz kotuluk istemiyoruz barisci eyitici olmasini istiyoruz entirika entirika baskayok en cok hosuma giden ayse nihat relaks omer severmi dovermi belli deyil hic sevmem insanlar naziklik istiyoru

 16. Bir ay kadar önce tesadüfen izlemistim şimdi bakıyorum da senaryo anca kendini tekrarlayip duruyor. O kadar bölüm geçti Zehra ve Ömer in ilişkileri düzelmedi. Daha fazla izleyeceğimi düşünmüyorum zaman kaybı oldu artık.

 17. Selam olsun azerbaycan xalqina.kinonu cok lap cok severim.hazalida cox severim.ona qucaq dolusu öpucuklər. Bu aralar cok sinirlənirəm. Nə olur bu qədər uzatmayin nə olur.bir birlərinə qovuşsunlar.cocuqlarida olsun.sonunda xöşbəxt ailə görelim.

 18. merhaba arkadaslar ben dun yolco oldogomdan bakamadim ama bogon netden bakdim cok iyi seyler olmos baazi yoromco arkadaslar hala gerginler ama bo ask dongeyi bile donmos , yani baslayib yola cikmislar , bazi hadiseler hayatta olan porozler , onlar birbirini tanimadigi sorece o asamalari asdilar simdimi asamiycaklar ? bence iyilerin kazandigini diye bileriz , bitti bo is, rahat rahat seyr edelim bakalim omerin annesi kim ve neden omer kadinlara bo kadar inamsiz ve kotu davraniyur , zera kim ve kimin kizi ? salimle ne bagi var ? zehranin kolyesi neyi anlatiyur ? hilmi yilmaz kim ve omer le ne problemi var ? bondan sora eskiden olanlarin ostu tek tek acilib ve hesab sirulacak tabi ki zaman zaman

 19. Alevde Sevimde avujunuzu ýalaýin Zehra ile Ömerle ugraşmaýin artik ZAHRA ÒMER SIZI ÇOOOK SEVIÝORUZ♡♡♡

 20. Merhabalar. Evet Aslicim ya asiyayla cevriye halda olmasa var ya so omerle zehranin halı nə olurdu bilməmək ən cokda bizim 🙂 heç romantik sahne goremeyicekdik qaliba

  • Aylincim, Romantik sahnelerde göreceğiz..
   Asıl Ayşe’yi unutmamak lazım bizim çifti en çok o bir araya getiriyor.. En çok onun sayesinde birbirlerine iyi davranıyorlar..Birde Alev var ona da onun yanındayken rol yapıyorlar kıskançlıktan kuduruyor Alev.

   Ayşe iyi ki varsın..

   Ayşe şimdi de Demir ile Leyla arasında çöpçatanlık yapacak ve onların evlenmesine Ayşe vesile olacak 🙂

   Çöpçatan Ayşe iş başında 😉

   • Aslicim canım insalah bəndə sabirsizlikla bekliyorum o guzel sahneleri tabikide ayseyinin emeklerini unutmaq mumkunmu öməri zehrada iyi davranmaya o mecbur ediyor biliyormusun aslicim ben bu dizinin kötü karakterlerini bilə seviyorum çünki onlar iki insan arasindaki ( omerle zehranin ) askin dahada tutkulu bir hal almasina vesile oluyorlar.:)

    • Bu dizi öylesine iyi ki, kötü karakterler bile yaptıklarıyla ( Ömer ile Zehra nın aşkına ve gerçek evli bir çift ) olmalarına vesile oluyorlar..

     Alev , Yener, Sevim, bu 3 kötü karakter kötülük yaptıklarını düşünürken, aslında bizim çiftimize çok büyük iyilik yapıyorlar.. İyi ki de onlar var, çünkü; onlar ne zaman bir kötülük yapsalar ellerine yüzlerine bulaştırıp bizimkilere iyilik yapıyorlar ve daha çok birbirlerine yaklaştırıp aşık olmalarını sağlıyorlar..

 21. Romantik bi yemek insalah kaski üzücü sahneler olmasa ama . Üzücü sahneler olmasa gözəl sahnelerinde tadi olmazki hadi insallah iyi şeylər olur ben qalıba kafayi boyzdum su dizilerle yalanci bahardan sonra su dizi beni delirdi;(