Adını Sen Koy 288 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 21 Şubat 2018 Çarşamba

Burak 24 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 288. Bölüm 21 Şubat 2018 Çarşamba

Jülide Zehra ile konuşmak için arıyordu ama Zehra banyodaydı Ömer odaya girince telefon çalmaya devam etti Ömer açtı telefonu Jülide oğlunun sesini duyunca içinden Ömer’im oğlum diyebildi. Zehra da banyodan çıktı Ömer’i telefonda konuşurken görünce annesi diyebildi içinden.

Biran Zehra Ömer’in annesi ile konuştuğunu anlayacak diye düşündü korktu ama Jülide konuşmadığı için yanlış numara olarak düşündü kapattı telefonu Ömer.

 Zehra uyuyacağım desede Ömer küçük çocuklar gibi gitmek istemiyor bahaneler üretiyor. Bende uyuyamıyorum diyerek bir şey eksik diyor. Zehra eksik daha ne olsun. Ama Ömer Zehraya sen eksiksin, sen yokken yanında ben uyuyamıyorum diyemiyor, yastık diyor yastıksız uyuyamıyorum diye bahane üretiyor Ömer.

Gitmek de istemiyor bu kez de telefonumu bulamıyorum bahanesi ile Zehra ile aynı odada kalmanın keyfini çıkarıyor Ömer ama bu da kısa sürdü. Çünkü, Zehra aradı Ömer’in telefonunu cebinden geldi ses, seni uyanık Ömer seni. Dakikaların en kıymetli anlarını Zehra ile geçirmek istiyor da, ne gelir elden, el mahkum gidecek misafir odasına, öyle de oldu yastığını aldı, telefonunu buldu doğrucana misafir odasına gitti Ömer.

Jülide Zehra yı aradı yarın buluşalım dedi. Yarından sonra buluşamayabiliriz de dedi. Peşindeki adamları biliyor, gizliden gizliye görüşmeye çalıştığı için bunun öğrenilmesinden korkuyor. Zehraya anlatacakları çok önemli öyle ki boşanmaktan vazgeçmesini neden istediğini açıklayacak kadar önemli.

Ömer Zehra dan ayrı kalamadığı için uyuyamıyor, bu kez de kitabını bahane ediyor. Zehra’nın yanına geliyor. Arıyor, çekmecedeki kitabı bir dosyanın altına saklayıp bulamıyorum nerdeki acaba diyerek zaman kazanmaya çalışıyor. Yaramaz çocuklar gibisin Ömer.

Kitabı Zehra bulup verdi. Ömer tıpış tıpış misafir odasına gitti. Ömerciğim neden ayağında terlik yok paşam? Yalın ayak yerlere basıyorsun. Hasta olacaksın sonra dikkat et kendine. Ömer şimdide diş fırçası istiyor.

Onu bahane ederek Zehra’nın kaldığı odaya girdi. Diş fırçasını mesajla yazıp istediği için Zehra hazırlamıştı bekliyordu. Ömer gelince hemen verdi. Ömer buya bugün yaramazlığı üstünde bunu değil yenisini istiyorum dedi. kendisi bizzat banyoya baktı. Ömer de bulamadı.

Gitti geri geldi diş macununu aldı, sonra mesaj yazdı terliklerim orda kalmış diye demek ondan yalın ayak bastın yerlere.

Zehra da, Ömer’in isteyebileceği herşeyi kucakladığı gibi misafir odasına götürdü. Eksik varsa söyle deyince, Ömer de sen dedi. en büyük eksik Zehra idi Ömer için.

Sonra baktı ki Zehra gidecek, kalmasını da istiyor o sebeple senden bir şey rica etsem bugün dosya ararken başımı masaya çarptım çok ağrıyor dedi. Zehra da telaşlandı Ömer’i oturttu başına baktı. Başın dönüyor mu diye sorunca Ömer de evet dönüyor ama çarpmadan değil dedi. aşık Ömer.

Sabah Kerem için gelen bir zarfı evine götürdü. Orada da parti verildiğini gördü. İlk önce gitmek istese de, idil göndermedi içeri buyur etti. Sabah da girdi içeri arkadaş gurubunu gördü. Tencere tava herkes bir havaydı. İdil de sürekli daha önce Kerem ile gezip dolaştığı yerleri anlatıp durdu.

Koray da geldi gördü ortamı, Sabah’ın üzgün hali Koray’ın dikkatini çekti. Kereme sordu. O da bilmiyorum deyince, git gönlünü al diyebildi.

Gece bitip sabah olduğunda Ömer Zehra için güzel bir tepsi kahvaltı tepsisi hazırlamış. Hediye ablaya gözleme de yapmış Ömer gözlemeyi çatalla yerken Zehra bu elle yenir anne usulü dedi. sonra duraksadı anne dediği için Ömer üzülmesin istiyor Zehra.

Kerem de İdil gelince şaftı kaymış gibi davranıyor. Sabah ile birlikte gidecekleri toplantıyı İdil yüzünden unutmuş. Kerem sen İdili hala seviyormusun? Seviyorsan Sabah’ı unut.

Canan da Sabah’ın gözünü açmaya çalışıyor. Sabah da ben buyum diyor.

Ömer Zehra’nın babaannesi ile evde tek kalmasını istemiyor sende gel şirkete dedi Zehra da tamam dedi birlikte şirkete gittiler orada da Ayşe, Nihat, Ömer, Zehra toplantı yaptılar yeni kurulan şirketle ilgili marka adı ve logo belirleyecekler. Marka ismine herkes kendince bir isim yazarken Ömer direk Zehra yazdı.

Zehra hayır diye diretti, Ömer de evet diye alemsiniz çocuklar.

ZEHRA

İzbelerimde yapamadıklarımı sakladım yarına
Melankolik ruhumu sattım bahara
Küstüm ama gözü yaşlı bakmadım sabaha
Ve derken sen girdin hayatıma
Zehra

Deniz kokusuna hasret rıhtımlar yaptım zamana
Kumlardan küçük gemiler yaptım o deli dolu yaşamıma
Alabora olmamayı, değer vermeyi, cana
Senden öğrendim
Zehra

Ve baya kardeş ruhum özlem duyarken sabaha
Her akşam tükenirdi umutlar aynalarda
Her kalem kendi kahramanını yazardı yarına
Ben kahramanımı sen yaptım
Zehra

Yağmur kokusuna hasret çöl insanları çizerdim duvarlara
O duvarlar ki umutsuzca inançsızca çizme diye yalvarırdı suratıma
Suratları hep boyardım siyaha
Ben maviyle boyamayı sende öğrendim
Zehra

Her şey gerçekten inanmakla başlar senin bakışlarında
Umutlar dillerin uçlarında hapistir bırakılmayı beklerler sabaha
Bırakıldıkları zaman inandıklarını haykırırlar suratlara
Ben o sabahı sende öğrendim
Zehra

Düşüncelerini görgü kuralı gibi taşırım suratımda
İyi görünmeyi değil iyi olmayı öğrendim sessizliğinde
Ve yarına bir umut gönderdim senin dilinle
Korkmadan yaşamayı ve yere sağlam basmayı
Sende öğrendim
Zehra

Ozan Çelebi

Şükran teyze ile Hamiyet hanım Salim amcayı evlendirmekte kararlılar. Münasip gördükleri bayanı evlerinde ağırlıyorlar. Cevriye hala da var evde. Salim amcaya aşık gönlü var. Ama diyemiyor. Aysel hanımla evlenmesini de istemiyor.   Aysel hanım Salim amcanın eş adayı. İşin açıkçası Aysel hanımda evlenmek istemiyormuş, bir büyüğün ricası üzerine onu kıramadığı için gelmiş.

Cevriye hala bunu duyunca çok mutlu oldu.

Ömer Zehra yı bir kafeye bıraktı. Zehra arabadan inerken cüzdanını düşürdü. Ömer aldı baktı ne görsün? Zehra’nın cüzdanında kendi resmi mutlu oldu yaramaz Ömer.

Zehra burada Ömer’in annesi ile buluşacak. O nunla karşılaşmasın diye biran önce gitmesini istedi.

Özgede anlamadan dinlemeden Koray’ı özel hayatını ifşa etmekle suçladı. Selin de gördü ve Koray’a büyük haksızlık yaptığını söyledi. temizlikçi bayan Nebahat ile konuştuğunu bilgileri ondan aldığını söyledi Selin.

Özgede çok pişman oldu yaptığına anladı hatasını.

Zehra Ömer’in annesi ile kafede buluşup konuşurken, yolda giden Ömer’in arabasında bir telefon sesi Zehra telefonunu arabaya düşürmüş Salim amca da kızını arıyor. Ömer hemen geri döndü Zehra yı bıraktığı yere geldi. Zehra camdan gördü. Annesi Jülide de gördü oğlu Ömer’i. Ömer onları görmedi.

SENSİZ BEN NEFES ALAMAM

Aşkındır beni yaşatan 
Beni hayata bağlayan

Atma beni ölümlere
Atma beni zulümlere
Götür beni gittiğin yere

Sensiz ben nefes alamam
Buralarda hiç duramam
Tek başına yalnız kalamam
Senin kokunu özlerim
Hep yollarını gözlerim
Götür beni gittiğin yere

Bu aşk böyle bitemez 
Bırakma terk etme beni

Atma beni ölümlere
Atma beni zulümlere
Götür beni gittiğin yere

Sensiz ben nefes alamam
Buralarda hiç duramam
Tek başına yalnız yalamam
Senin kokunu özlerim
Hep yollarını gözlerim
Götür beni gittiğin yere

Ferhat GÖÇER

https://www.youtube.com/watch?v=7kJ3qe9Iym0

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 288 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 21 Şubat 2018 Çarşamba” üzerine 97 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ben burdayim sana diger sayfada yazdim sana gordunmu bende senin gibi hazal ile erkanin videolarina bakiyorum ancak bibim gilde bakiyorum bizde internet yok yalniz abimin telefonundan siteye yaziyorum bide fan sayfalarina bakiyorum o kadar

 2. Aysel dedi ki:

  İyi olmanıza sevindim kızlar dizimiz yok ama kilipleri var bir kaç kilip izliyicem diyorum birde bakıyorum iki saat geçmiş bir sürü kilip izlemişim 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar kizlar nerdesniz ben erkncyim bugun evet ayselim ben de zehom kilip lerin izlyorum çok guzel kilip ler var yutube de eski bölüm ler de de izlyorum zehomun guzel sahnelerini en çok da hazal la ərkanı yapdigi canlı yanı lari izlyorum onarin da çok guzel neyse ben simdi cikyorum biraz gelrim yine

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim iyi olmana sevindim bende iyim canim ne kusuru bu gun konusuruz ben evdeyim temizliy yaptim simdi uzanib senle yazisiyorum

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim iyi olmana sevindim bende cok iyim dizimizde yok cok sikildim tamam aksama konusuruz opdum seni canim arkadasim

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın xanim biraz geç ama olsun iyiyiz teşekkürler çok sağolun size mutlu pazarlar görüşmek dileğiyle iyi günler.

 5. Aysel dedi ki:

  Hayırlı günler Xanım azerim ben iyiyim canım sen nasılsın neler yapıyorsun sana da hayırlı mutlu pazarlar canım seni çok özlemişim akşamda gelmişsin ama ben uyumuşdum kusura bakma artık bugün dünü telafi ederiz Allaha emanet ol canım görüşürüz

 6. Aysel dedi ki:

  Hoş geldin Aytacım iyi olmana sevindim canım bende iyiyim dün senin yazdığını gördüm ama akşam gelicem demişsin gelmeyince çok merak ettim neyseki iyisin benimde dün çok işim vardı akşama da misafir gelince bende gecikdim bugünde hiç işim yok boş boş oturuyorum çok sıkıldım akşam konuşuruz artık bende seni çok seviyorum canım benim Allaha emanet ol görüşürüz

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ya akşam gelicem demsdi doğru ya ama malesef gelmedim olsun bugun konsuruz bitanem benim de çok ışim yok boş boş dolnyorum evde akşam gorsuruz ozman iyi olmana da çok sevindim bitanem opdum hoca kal 🙂

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Seni de iyi olmana şevindim xanım azəri ben de səni çok opdum bitanem gorsuruz ALLHA emanet ol 🙂

 7. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam merhaba ask aylesi nasilsiniz arkdaslar kusura makmayin akşam gelmedim siteye söz bugun tefe edicem akşam konsuruz inşallah dun aksam da guzel sohpet ler olmus benin şoran ozlyen de olmus çok tesekkur ederim canarim benim ben iyiym ışim olduğunu siteye girmye bilcemi yazmsdim dun gercek de çok yondum misfrlermiz var di akşam da çok yorğundum yazmadım malesef ama ben de siz çok ozledim bugun sohbet ederiz artik ALLHA emanet olun hayirli mutlu pazarlar dilyorum hepinize

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba ayselim ben burdayim canım daha dogrusu simdi geldim dun ışim vardı oyuz de yazmadım siteye işimin olduğun yazmsdim ama sen gormemsin kaliba neyse sen nasilsin bitanem ben de siz çok ozledim inşallah bugun bolca konsuruz dun dizi miz de yok du çok sikildim biraz da yorğundum yazmadım malesef ustune bir de elkdirik giti hafta boyun ça yaplmasi gerken bazi isleri birkdirip hafta sonuna saklyorum oyuz de hafta sonu çok yoğun olyorum siteye gircek vakit kalmyor ama bu günde itbaren onmuz deki hafta sonuna kadar burdayim bolca sohbet ederiz inşallah çok opdum hayirli pazarlar ALLHA emanet ol bitanem çok sevlyorsunuz kendine iyi bak gorsuruz

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz aytacim ayselim aidem kusum pericim tolga abim ve diger arkadaslarim nasilsiniz hepinize hayirli mutlu pazarlar dilerim kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Günaydın xanım azəri çok şükür ben iyiym sen nasilsin bitanem dun konsmadik çok ozledim siz bugun konsuruz inşallah sana da hayirli mutlu pazarlar canım arkdasim çok opdum seni çok sevyorum ALLHA emanet ol gorsuruz

 9. Aysel dedi ki:

  Xanım azerim Aytacım nerelerdesiniz dünde konuşamadım sizinle özledim hadi gelin

 10. Aysel dedi ki:

  Günaydın kuşum nasılsın neler yapıyorsun sanada mutlu pazarlar olsun

 11. Aysel dedi ki:

  Merhaba Peri nasılsın sanada hayırlı mutlu pazarlar

 12. Aysel dedi ki:

  Günaydın Aidecim ben iyiyim canım sen nasılsın neler yapıyorsun sana işlerinde kolay gelsin bitanem bende seni öpüyorum vakit bulursan gelirsin

 13. Aysel dedi ki:

  Selam arkadaşlar nasılsınız bakalım her kese iyi mutlu pazarlar

 14. Saka kuşu dedi ki:

  Mutlu pazarlar hayırlı sabahlar arkadaşlar

 15. peri dedi ki:

  Merhaba ask ailesi,hapiniza hayırlı ve mutlu pazarlar diliorum.allaha amanet olun.

 16. AIDƏ♡ dedi ki:

  Gunaydin nasulsiniz.Simdi vakitim yok cikmak zorundayim islerim var vakit bulsam yazicam.Xanim Ayselim.Ulkerim.Aytacim opuyrm sizi.
  TOLGA ABI gunaydin abi nailsin.Simdi oyretmen yanina gidicem.Dedim bir merhaba gunaydin deyim.Nasilsin abi.Demek iki gun evdesin harik.Evdeiler nasil.Selamarimi ilet yengeye.Abi vakiy buldukca yazicam.Gorusuruz.Hoscakal abim

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın tatlı ablam iyiyim sağol iyi pazarlar da pazar günü öğretmen e gideceğim demişsin tatil değilmi sizin oralar.neyse işin varmış sana iyi günler dönünce görüşürüz.

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aidecim sana da günaydın hayirli pazarlar canım biz iyiz çok şükür sen de iyisndir inşallah islerin de kolay gelsin sana ben de çok opdum ALLHA emanet ol gorsuruz

 17. Gozel dedi ki:

  Gecelernede gelermiş Radam siz istediginiz kadar pataklayyn omercimi ama unutmayyn bizde Zehrayy pataklyjas ya bu sizin kizida hic anlyyamadyk biturli boşanalym diye tutdy tukezzivana omer garybym neyapsyn evet desede aglyyor hayyr desede aglyyor ozamanlar zehracylar gorunmedi cunki zehralaryna soz geciremediler ha ha

 18. Rada dedi ki:

  Vay vay Ir abi gelmis
  hosgelmis nasilsin? Sende haklisin vallah. Ama yine ara sira omeri pataklamamiz lazim. Sen merak etme biz illada buluruz konusacak dovub suruyecek birini.Bizde bir kenara cekilirsek meydan bazilarina kaliyor o zaman yazmak hevesimiz hepten gidiyor bunaliyoruz

 19. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim uyudun qaliba ozlemisim seninle konusmayi neyse sen yorgunsun tatli ruyalar sana aytacimida ozledim onun isleri varmis qaliba

 20. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar gozel abliskom nasilsin canim benim cok ozlemisim seni cocuklar nasil ya en azindan gel sesini duyalim seninle konusmayi ozledim vallahi kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. Gozel dedi ki:

   Hanymcim iyis canym sen nasylsyn bitanem bende sizi coook ozledim cok sevyorum sizleri sende kendine iy bak kuzum iy geceler

 21. Gozel dedi ki:

  Iy akşamlar Aslim cook guzel teşekkur ederim ellerine saglyk birtanem allam zin acyklygyny versin her şey gonlunce olsun canym kardeşim

 22. Aysel dedi ki:

  Ne kusuru kuşum benim biraz uykum var yoruldum bugün bu günlük beni aff et söz yarın gelirim bol bol konuşuruz seni seviyorum bitanem

 23. Saka kuşu dedi ki:

  Ben uyumamıstım aslında ayselım uykum da yok. Eğer sen uyuyorsan iyi geceler cnım ben oğuz abinin stesne belkı geçerim belki geçmem geciktim kusura bkma

 24. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselim benim günüm de biraz sıkıcıydı

 25. Aysel dedi ki:

  Kızlar uyudunuzmu neyse o zaman bende gidip uyuyorum her kese iyi geceler tatlı rüyalar Allaha emanet olun sizi çok seviyorum

 26. Aysel dedi ki:

  Anlayışın için teşekkür ederim Elam evet biraz Yoruldum ama burada seninle arkadaşlarımla Dinleniyorum ben aslında sabah burada okadar güzel bir hava vardı ki insan hiç yorulmazdı ama sonra yine güneş gitdi hava karardı hiç sevmiyorum böyle havayı neyse ya ben yine çok konuşdum Allaha emanet ol bitanem öpdüm sarıldım kocaman 🙂

 27. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Betül nasılsın canım dediklerine katılıyorum o bavul ortaya çıktıysa kesin zehra evi terk ediyordur

 28. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AYSELİM CANIM BENİM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NE KUSURU BİRTANEM GELMEN YETER ŞİMDİ YORGUNSUNDUR BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM

 29. Aysel dedi ki:

  Hoş bulduk kuşum ben iyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın günüm biraz sıkıcı geçdi her zaman ki ev işleri falan senin günün nasıl gezdi?

 30. Aysel dedi ki:

  Kızlar cıkdınızmı yoksa Aytacımda yok nerdesin Bitanem

 31. Saka kuşu dedi ki:

  Aaa… Ayselim gelmiş hoş gelmiş nasılsn ayselm naptın bugün?iyisn umarm

 32. Aysel dedi ki:

  Elam ben iyiyim canım sen nasılsın bende seni çok özledim seni çok seviyorum bitanem misafirimiz vardı onun için geç geldim kusura bakma ❤ ❤

 33. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar arkadaşlar nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz?

 34. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Aslım nasılsın canım inşallah iyisindir analiz çok güzel olmuş eline sağlık Ferhat göçerin bu şarkısını çok seviyorum uzun zamandır dinlememişdim senin sayende dinlemiş oldum teşekkür ederim

 35. Zehmer dedi ki:

  Asli vurdu ve bingoo evet haklısın katılıyorum senarist e artik bir ömer ci degil sabah ci ve keremci malesef

 36. Anonim dedi ki:

  islah olunur :
  yalniş :ged
  duz : geyd
  Teknoloji uzerinden el kiymalar olur
  Uzūr isreriz

 37. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AYSELİM CANIM İÇİ NERDESİN SENİ ÖZLEDİM BİRTANEM ❤️

 38. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KUŞUM CANCAĞIZIM GÜZEL YÜZÜNÜN GÜLMESİNE SEVİNDİM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  ..
  AZERİM GÜZEL GÖZLÜM HAMD OLSUN SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL BİRTANEM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM MOREL KAYNAĞIM
  GÜNÜM AYNI CANIM İŞ GÜÇ
  BENDE SENİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMM
  KENDİNE İYİ BAK

 39. Anonim dedi ki:

  hocam analiz her zeman kimi mohteşem
  Olmuş ozellikle şiir bolumlerin yeterince
  Harika ellerine sağlik gelem sizden
  Teşekkur etmesine aciz galir allah
  Size uzun omur uca zirvelerde gormenizi
  Istirem birde ged etmeliyem men turk
  Yazi oyretim korsularin geçirmemişem..
  Siz yazanlari oxuram oz yazdiklarim
  Bir az imla nezerinden duz ola bilmez
  Ne ise hoşca kalin

  1. Anonim dedi ki:

   Yazmasan daha çok sevinecem

   1. Anonim dedi ki:

    5 barmak beşi bir olmaz allah seni
    Yaratmiş ne deyim ne yazim .. anocanim

   2. gedir bilinmez dedi ki:

    allah beni oldursun lele licanim
    Dos belki incimesin ieie licanim

 40. Saka kuşu dedi ki:

  Evet senarist sabkere geçti şimdi de onları ayrmaya çalısıyor

 41. xanim azeri fan dedi ki:

  elam hos geldin canim ben cok iyim sen nasilsin guzel gozlum seni cok ozledim neler yapdin bu gun gunun nasil gecti seni cok seviyom kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 42. Saka kuşu dedi ki:

  Eloş cancağzım seni cok sevyorum cok tatlısın cancağzım kelimesini cok güzel söylüyorsun gülduruyorsun beni nasılsın umarm iyisndir ben iyıyim sen?

 43. Zehmer dedi ki:

  Asli demek ki senarist bile ömer den bıkmış ki rotasını sabah la kerem e çevirdi

 44. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ASLICIM BİRTANEM EMEGİNE SAĞLIK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

 45. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  AZERİM ❤️ KUŞUM ❤️ AYTAÇCIM ❤️ AYSELİM
  ..
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN

 46. Saka kuşu dedi ki:

  İyi dilekerin icin sağol xanimimciğim bence ömer bu dfa zorba olmayacak ama her türk filmindki gbi annesninin suçlu oldugunu dsünüp affetmeyecek ayse ise görür görmez affedecek annesini

 47. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum iyi olmana sevindim ve ben cok iyim evet dediklerine katiliyorum o da ola bilir gecen sezonu hic unuturmuyum saka kusum ben iyim seninde iyi olmana sevindim bende bu gun dizimiz yoktu bende sikilmisdim bu gun temizliy yaptim baya uyudum markete gitdim gunum boyle gecti seninde gun hep boyle mutlu gecer

 48. Saka kuşu dedi ki:

  Canım xanimim sen nasılsın ne aptın bu gün?

 49. Zehmer dedi ki:

  Iyiyim azeri fan sen nasılsın eğer zehra nın valizi ortaya ciktiysa balayı için hic heveslenmeyin derim ben büyük ihtimal zehra ömer i yine terketme girisimindedir balayı için en son valiz hazirlama faaliyeti sezon finalinde olmustu eger hatirlarsaniniz onda da az daha balayi yerine tahtali koye gönderecekti senarist afedersiniz

 50. Saka kuşu dedi ki:

  Kimse yok mu gelirler heralde birazdan bite k xanim gelmis…

 51. Saka kuşu dedi ki:

  Hoş buldum xanimim. Ben buğün dizimiz olmdığı için sıkıldım tabi ama tavsyelernize uyup haftaiçinde yapmam gereke şeyleri biriktirdim hepsni bugüne ıttım yoruldum haliyle gün hıç gecmedi sanki şmdi oturmuş seninle mesaglasyorum

 52. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum hos geldin nasilsin canim benim neler yapdin bu gun

 53. Saka kuşu dedi ki:

  Hayırli aksamlar arkadaslar naptınız bu gün

 54. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar betulum kiz nasilsin ozledim seni insallah iyisindir ben fan sayfalarin birinde gordum bu gun zehranin valizini gordum yine ortalarda guya balayi yada gezintiye cikmis ola bilirler hemde ben nazmise guvenemiyorum artik onun sagi solu belli olmaz burnumuzdan getirir vallahi

 55. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık aslı kiz siz senarist in ömer ci olduğunu yeni mi anladıniz bugün siteye giremedim cunku yarın köyümüzde mevlit programi var evde temizlik yaptım ancak vakit bulabildim

  1. aslı dedi ki:

   Bende bir Ömerciyim, biliyorum da Senaristin adil olması lazım. sana kolay gelsin. Mevlidinizi de Allah kabul etsin.
   Ayrıca Senarist ömerci de ne oluyor ki? sabah ile Kerem daha çok ekranlarda Ömer Zehra geri planda

 56. IR dedi ki:

  Goker bey onaylarmisiniz takilan yorumu? Tesekkurler

  1. Göker dedi ki:

   Onaylandı IR abicim

 57. Goker bey yorlar takiliyor el at litfen ( iR) dedi ki:

  Goker bey

 58. IR dedi ki:

  Goker beyim yazdim cikmadi rica etsem onaylarmisin?

 59. IR dedi ki:

  Merheba rada ,bazen hevesim oldugunda yaziyorum cikmiyor ,goker beyin gazabina ugramisiz , dizide konusulacak bir sey yok ,ayni sahneleri bir sezonda izlemisdik o zaman da dusundugimizi yazmisdik ,acemi suursuz bi senarist tamda zehra ayseye soyledigi gun aysenin eline bi canta vermis ve bunu goren omer julidenin cantasidir diye kizmis ,her konida ayni seyi yapiyor ,bi olaydan tam bir kac saat once ona ayit bi baglanti kurur hemen sonrasi olayin kendisini isliyor ,onemli olan meselyi bi kac hafta oraya buraya vuruyor tam izleyici krize girerken bir dakikalik cekimle olay yarim yamalak isleniyor sonrayada hic bi sonucu olmadan kapatiliyor izleyici neyin ne oldugunu asla anlayamiyor ,birde ben bu dizinin uslubunu hala tutamadim ,ne turk hikaye tarzinda nede bizlerin hikayelerimize boyle bi uslub yok ,cok yabanci bi uslub o yuzden nefret ediyorum diziye ,bire de yaprak durmazin oyunculugu ve o cumleden ayse karakteri yuzumden az kalsin fenalik gecirecem ,ses tonu ve ayni cumleleri ayni repliki kurmasi betulun tabiriyle desek kusasim geliyor uzur dilerim ,son donemde sultan alaaddini tartisiyoruz instagramda ,adam ertugrul beyin onca emegini bi kadinin verdiyi oneriye uyub hice saydi ona kizginim onu tartisitoruz birde abdulhamit hani konusuyoruz ,eger onlar diziyse adini sen koy pacrava gibi bir sey ,sen oyle dusun .

 60. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim canim biz iyiz sen nasilsin tamam islerini hall et bol bol konusuruz opdum seni

 61. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim iyi olmana sevindim hep boyle mutlu neseli ol canim arkadasim senin analizini okudukca huzur buluyorum basarilarin daimi olsun seni cok seviyorum opdum seni

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağolasın amin inşallah görüşürüz.

 62. Rada dedi ki:

  Aslim hos bulduk. Haklisin bir gun fena hastalanacak omer o zaman goruruz odunun halini. Bahsos bakar artik ona. Kiz gitmeyin ne yapiyim betulden baska herkes dizini unutmus. Omerciler desen ortalikta yok. Tartisacak atisacak biri olmayinca bikiyorsun her seyden. Ben aksiyon heyecan olmayinca daraliyorum hevesim kaciyor.

  1. aslı dedi ki:

   Radacım, senarist hemen sana özel bir tane aksiyon dolu heyecanlı bir bölüm çekermiş şimdi sonrada burada o aksiyon konuşulurmuş aksiyonu heyecanı bende severim.

 63. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz hos geldin nasilsin hic bir yere gitme seni cok ozleriz yahu senin kayinvalidenin dogum gunu nasil gecti canim benim

 64. Rada dedi ki:

  Selam iyi aksamlar. Aslim biraz daha gec ciksaydi analiz kiz valla yanina gelecektim. Patladim sikintidan ne zaman cikacak diye. Diger sayfalar daralti beni. Cok guzel olmus eline saglik ferhat gocer icin tesekkurler. Kiz bu omer tek sozle soylesin zehra ben sensiz uyuyamiyorum yastik dis fircasi kitap behane. Benim anlamadigim koltukta ustu acik uyuyan zehra ama hastalanan omer. Odun neden her defasinda dort ayak uste dusuyor? Birde opucukte kapti zehradan. Keyifine soz yoktu odunun. Ir abi cikmadin mi bunalimdan? Valla geri donmeseniz bende cekib giderim zaten ramak kaldi

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Radacım,
   hoş geldin. gelseydin yanıma ne güzel beraber yazardık. yardım ederdin bana 2 bölüm kaldı onları da yazacağım pazartesiye yetişecek inşallah.

   Allah dan bir mani gelmez ise.
   Ömer gerçekten hasta olmadı ki, dizi boyunca bir kere gerçekten hasta oldu o da Alev’in zehirli ilacı yüzündendi.
   Gerçekten hasta olsa bu kadar ilgi bekler mi acaba yoksa yine tersler mi Zehra yı Ömer.
   Zehra da bir kere mi hasta oldu ne? o da halasının köyünde bayıldığı.onun dışında hiç hasta olmadılar. hepsi oyun hele Ömer’in kiler hepten oyun. yalancı çoban döndü Ömer bir gün gerçekten hastalanacak kimse inanmayacak.

   senarist Ömerci herhalde ondan Ömer’i dört ayağının üzerine düşürüyor.
   nereye gidiyorsun? bahşende gitsin sen dur.

 65. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin insallah iyisindir analiz cok guzel olmus siir ve ferhat gocerin sarkisini cok beyendim en sevdiyim seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   merhaba xanim azeri fan,
   çok şükür iyiyim canım. diziyi izleyip analizi yazarken aklıma gelen ilk ne olursa onu ekliyorum. şarkı şiir bazen de ben şiir yazıyorum anlık öyle işte.

 66. K.Azeri dedi ki:

  Asli hanim te$ekkürler.sizin analizleri sabirsizlikla bekliyorum.bu kadar i$in gücün arasinda zaman bulmak çok zor canim.Rabbim tüm i$lerinize kolaylik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba K.Azeri teşekkür ederim. elimden geleni yapmaya çalışıyorum. amin inşallah görüşürüz.

 67. Saka kuşu dedi ki:

  Analiz müthış olmus aslı kereme dediğın laf için de teşekür edrım ve sana katılyorum idili hala sevyorsa sabahi unutsun keLem

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Saka kuşu,
   evet Kerem bir karar versin ya İdil yada Sabah yok öyle bir dünya hem idil, hem Sabah olmaz.biri sevgili biri arkadaş olsa belki ama ikisi de sevgili olmaz.

 68. TOLGA dedi ki:

  Aslı eline sağlık sende olmasan diziden haberimiz yok diziyi izlerken sinir oluyorum senin analizi okurken mutlu oluyorum farkın bu .görüşmek dileğiyle iyi günler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba TOLGA hoşgeldin nasılsın? eşin çocuklar nasıl? demek fark var dizide sinir olup analizde mutlu olmak ne güzel. oysa dizide ne varsa ben onu yazıyorum. tabi tek fark kendi duygu ve düşüncelerimi de ekliyorum.
   görüşürüz iyi hafta sonları.

   1. TOLGA dedi ki:

    Teşekkürler herkes iyi aslı sende iyisindir insallah bak sende biliyorsun farkını senin katkın yemeğin baharatı gibi tat veren esas odur.tekrar eline sağlık görüşürüz.

    1. aslı dedi ki:

     teşekkür ederim Tolga iyiyim çok şükür. baharatsız hele ki tuzsuz yemek mi olur? olsada diyet yemeği olur oda tatsız olur. tat lezzet önemli ne güzel ki
     analize kattığım baharatlar tatlar beğeniliyor.

 69. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam merhaba ask aylesin nasilsiniz kizlar kusura bakmayin akşam haber vermeden cikdim bugun de çok yoğunum oyuz de yazmyorum siteye diger sayflar da girmedim ki bana ne yazdı haberim yok inşallah akşam vakit bulur sam bakcam hepsine simdi haber beryim ki beni merak etmeyin dedim akşam gorsuruz ozman hepiniz çok sevyorum ALLHA emanet olun hayirli mutlu bol neseli hafta sonu kecirmenizi dilyorum hoca kalin bayyy 🙂

 70. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim nasilsin canım arkdasim bu guzel analiz için çok tesekkur ederim bitanem çok guzel olmus eline emyne saglik ALLHA emanet ol çok sevlyorsunuz hoca kal

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım, sağol bir tanem komşudaydım eve yeni geldim. iyiyim sende iyisindir inşallah.

 71. Anonim dedi ki:

  Bu güzel analize ilk teşekkür benden olsun eline yüreğine sağlık arkadaşım teşekkürler

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   İsim çıkmadı

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim sadık dostum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.