Adını Sen Koy 287 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 20 Şubat 2018 Salı

Burak 22 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 287. Bölüm 20 Şubat 2018 Salı

Zehra yı Jülide aramıştı bugün buluşalım dediğinde Zehra tamam dedi yeri sorarken kapandı telefon ve Bahşende hanım geldi. Zehra yı tehdit etti senin neler yaptığını biliyorum julide’nin tedrisatından geçmişsin dedi.

Ben yaşadığım sürece bu çatı altında Jülide gibi bir vaka daha yaşanmayacak, julide bu ailenin dağılmasına neden oldu, torunumun da aynı kaderi paylaşmasına izin vermeyeceğim dedi çekti gitti.

İyi de Jülide yi o evden gönderen sensin. Onun gidişine seyirci kaldın. İsteseydin gitmesine engel olurdun. Şimdi de Zehra gitsin diye çabalıyorsun gidişini seyredecektin. Ömer boşanacağı zaman nasılda mutlu olmuştun ama şimdi boşanmadılar hevesin kursağında kaldı Bahşende hanım.

Kerem’in eski sevgilisi İdil geldi. Sabah ile tanıştı. Sabah’ın üzerin deki o pantolon ve ayakkabı erkek gibi durmuş ben yakıştıramadım Sabah’a. Şu kıyafet sorununu bir çözemedik gitti.

Canan da geldi İdilden hiç hoşlanmadı tokalaşması da ölü balık tandı. Resmen bu şekilde tokalaşarak sana güvenmiyorum dedi Canan.

Zehra odasına geçti, Ömer’in annesi ile konuştuğunu Bahşende duymuşmudur? Önce bunun tedirginliğini yaşadı. Ömer girdi odaya ve Zehra nın tedirginliğini hissetti. Senin canın bir şeye sıkılmış, bunu anlayacak kadar tanıyorum seni anlat dedi. Zehra anlatmadı Ömer’in annesi bir şey anlatma demişti ona.

Salim amcada konağa kızını görmeye gelmiş onu haber verdiler hemen içeri salona geçtiler Ömer ile Zehra. Salim amcanın salonda da Cevriye hala ile sohbetleri devam ediyordu. Laf aramızda kalsın Cevriye hala Salim amcadan hoşlanıyor. Salim amcayı bilmem ama.

Ayrıca Zehra’nın saçına yaptıkları örgü güzel olmuş yakışmış ben beğendim arada böyle değişik şekiller versinler Zehra’nın saçlarına Ömer de beğendi. Eşine süslensin artık Zehra nede olsa seviyor Ömer’i.

Afferim Ömer’e Zehra dan önce o öptü Salim amcanın elini. Ömer’e telefon geldi içeri geçti. Cevriye hala da baba kızı yalnız bıraktı konuşacakları vardır diye mutfağa geçti. Zehra da babası ile salonda oturup konuştular.

Salim amca kızının gerçekten iyi olup olmadığını sordu. Zehra iyiyim dedi. Her ne kadar kötü de olsa iyiyim diyor babası üzülmesin diye Zehra. Aralarında kısa da olsa bir konuşma geçti. Salim amca kızının zor zamanlarında yanında olamadığı için üzgün olduğunu söyleyerek yeterince babalık yapamadığını söyledi, bunun içinde kızından helallik istedi.

Zehra da babasına böyle konuşma sen benim gölgesine sığındığım çınarımsın diyerek sarıldı.

Hiçbir evlat annesiz babasız kalmasın, zor hem de çok zor.

Anne ve babası hayatta olmayanlara da Rabbim sabırlar versin ölenlerine de Allah rahmet eylesin.

Baba sırtını dayadığın ulu bir dağ, gölgesine sığındığın çınardır. Meyvesi olmasa bile gölgesi yeter.

Salim amca biraz daha kaldı kızı ile hasret giderdi ve tam ayrılacakken Ömer kalmasını istedi, kalmak istemedi. Can götürsün dedi ama istemedi Salim amca minübüse binip giderim evdekilere selam söyleyin diyerek ayrıldı konaktan. Arkasından da Cevriye hala geldi şimdi buraya dikkat.

Bu sahnede konaktayken kapıdan çıkarken Cevriye halanın üzerinde mavi palto var. Salim amcanın peşinden giderek ona yetişmeye çalıştı. Salim amca köşeyi dönmüş gidiyordu ki Cevriye hala köşeden döndü kara görünür gibi Cevriye hala göründü. Bilin bakalım ne oldu? üzerindeki mavi renk palto, köşeyi dönünce renk değiştirdi aşkın rengi kırmızı oldu..

Bunu genelde 1. Sezonda Ömer yaşardı paltolu paltosuz olmak üzere. Şimdi de Cevriye hala yaşıyor. Bu dizinin devam sahneleri neden takip edilmiyor? En son hangi sahne çekilmiş ne giyilmiş neden not edilmiyor? 1 sezon dilimde tüy bitti. Bunları neden aşamadık hala anlamış değilim.

Abra kadabra, hokus pokus kırmızı palto olsun sana kırmızı palto püffff.   

 Ömer ve Zehra da salona geçip konuştular. Ömer Zehra’nın çok şanslı olduğunu söyledi. baban, ailen çok iyi insanlar, onlara bakınca senin böyle olmana şaşırmıyorum, merhametli, şefkatli, yardımsever, ince birisin dedi.

Zehra da Ömer’e senin baban nasıl biriydi? diye sordu.  Ömer de; o da çok iyi bir adamdı. Şefkatli, düzgün, Ayşe ye de bana da çok düşkündü dedi. Zehra da sen babana mı benziyorsun? diye sordu.

Ömer de, ben babama benzeyemem, babam çok başkaydı o benim kahramanımdı, ben seni çok incittim, o hiç kimseyi incitmezdi. Çok fazla yara aldı. En büyük darbeyi de sevdiğinden ondan sonra toparlayamadı biz çok erken kaybettik babamı dedi Ömer.

Babası hakkında rahat konuşan Ömer, annesini sorunca Zehra, bunca yıl sonra karşınıza çıksa ne yapardın? diye sorduğunda. Ömer de ben bu konuda konuşmak istemiyorum, böyle bir şey mümkün değil, olmaz, olmasına da izin vermem diyerek çalışma odasına geçti.

Ömer‘in yanına Ayşe ile Nihat geldi ve büyük bir heyecan ile Ayşe, yeni kurulan şirket hakkında bilgi verdi Abisine.

Zehra yı da çağırdılar yanlarına. O an Zehra Asya ile saklambaç oynuyordu oyun yarım kaldı. Asya nın da buna canı sıkıldı.

Zehraya şirketin kurulduğunu söyledi Ayşe, çok mutlu oldu Zehra. Konuşurlarken Jülide aradı Zehra yı Zehra açtı ve konuştu. Uygunsan 1 saat sonra buluşalım dedi. Zehra da tamam dedi. izin isteyip çıktı Zehra. Bahşende de camdan gördü nereye gidiyor bu diyerek peşine adam taktı takip etsin diye, nereye gidiyor, kiminle konuşuyor hepsini öğrenmek istiyor meraklı Bahşende.

Özge, Koraya çok kızgın evine kadar onu takip ettiği için. Özge yaşadığı mahalleden evinden, parasız olmaktan utanıyor. Utanılacak bir durumu yok aslında. Sağlığı yerinde işi var çalışıp para kazanıyor. Evini de zamanla değiştirir, bunun için Koraya kızmaya hakkı yok. Herkes bu dünyaya zengin olarak doğmuyor zamanla oluyor. Kimileri de kalan mirası yiyor o kadar. Hayat herkese adil davranmıyor bu konuda.

Cevriye hala mahallede Hamiyet hala ile Şükran teyzenin yanında. Onlardan Salim amca için kısmet çıktığını, Salim amcayı evlendirmek istediklerini öğrendi. Bu haber pek hoşuna gitmedi Cevriye halanın nede olsa gönlü var Salim amcada.

Zehra Jülide ile buluşacağı yere gitti ama Jülide Zehra’nın geldiğini gördüğü gibi 2 tanede adam gördü ve saklandı adamlara yakalanmamak için. Zehra da bekledi. Ömer aradı gelip alayım mı? diye Zehra da ben taksi ile gelirim gerek yok dedi.

Prenses Asya da canı sıkıldığı için dayısı ile saklambaç oynamak istedi ama ne yazık ki Ömer’in işleri olduğu için Asya ya oyun oynamak için zaman ayırmadı. Asya da büyüklerin hep işi var zaten diyerek odadan ayrıldı.

Çocuklara ayıracağınız az da olsa bir 10 dakika onların ruhsal vede bedenen gelişimi için çok önemlidir. Asya şuan kendisini çok yalnız hissediyor. Haklıda önce Zehra şimdi de dayısı ona zaman ayırmadı neden? İş daha öncelikliydi. Oysa zaman çok çabuk geçiyor çocuklar hemen büyüyor ve kendilerine yapılan hiçbir şeyi asla unutmuyorlar. O sebeple dikkatli olmakta ve her zaman az da olsa çocuğun istediği zamanda zaman ayırıp ilgilenmeli.

Asya şimdi de annesine saklambaç oynamak istediğini söyledi. Ayşe de sonra dedi. elinde fincan vardı onun içindeki masadakilerin üzerine döküldü.

Asya arkadaşının evine gitmek istedi. O arkadaşının anarnesi varmış çocuklara kitap okur onlarla oyun oynarmış. Benimde bir anneannem olsaydı dedi. Aslında var Asyacım yakında görüşürsünüz anneannen ile.

Asya saklanmak için dayısının odasındaki banyoyu kullanmış. İçerdeyken bir kaç bir şey düşürünce Zehra korktu. Ömer geldi o içeri girdi minik fare Asyayı banyodan çıkardı.

 Sabah Kerem’in evine gitti ona gelen zarfı verecekti. İçerden sesler geliyordu parti var içerde.

Jülide Zehra ile konuşmak için arıyordu ama Zehra banyodaydı Ömer odaya girince telefon çalmaya devam etti Ömer açtı telefonu Jülide oğlunun sesini duyunca içinden Ömer’im oğlum dedi. Zehra da banyodan çıktı Ömer’i telefonda konuşurken görünce annesi diyebildi içinden.

BU ADAM BENİM BABAM
Sekiz köşe kasketiyle
Omuzunda sekosuyla hey!
Cebinde yok parası
Bafra’dır cigarası
Yüreğindedir yarası
Altı çocuk büyütmüş
Bir işçi maaşıyla
Bu adam benim babam hey!

Ağlama benim babam
Ağlama naçar babam
Kara gün geçer babam hey!
Bir kapıyı kapayan
Gene açar babam
Ağlama benim babam hey!
Ağlama mazlum babam
Ağlama naçar babam
Kara gün geçer babam hey!
Bir kapıyı kapayan
Gene açar babam
Allah büyük babam hey! 

Bu adam benim babam 
Derdi dağlardan büyük
Çaresiz (biçare) , beli bükük hey!
Bir gün olsun gülmemiş
Rahat nedir bilmemiş
Gözyaşını silmemiş
Bir lokma ekmek için
Kimseye eğilmemiş
Bu adam benim babam hey! 

Ağlama aslan babam

Dert etme naçar babam

Kara gün geçer babam

Bir kapıyı kapayan gene açar babam

Allah büyüktür babam hey!

Benim babam mert adamdı
Mangal gibi yüreği
Yufka gibi kalbi vardı
Hayatım boyunca o’na özendim
Fedakardı
Bir dikili ağacı olmadı belki
Ama kendisi
Onuruyla yaşayan koskoca bir çınardı
Üstümdeki kol kanat
Sırtımı yasladığım dağ gibiydi
Ben babamın oğluyum
Tepeden tırnağa Anadolu’yum… 

Fatih KISAPARMAK

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 287 Bölüm Analizi (”ASLI”) Star Tv 20 Şubat 2018 Salı” üzerine 85 yorum

 1. Rada dedi ki:

  Selam. Aysel, xanim ve aytac nasilsiniz? Rabbim sizinde dualarinizi kabul etsin. Ayselcim bu hafta biraz yogundum. Bundan sonra ara sira gorunucem. Fena mi kiz site size kalmis bol bol sohbet ediyorsunuz. Bizde karismak istemiyoruz genclerin sohbetlerine.

 2. Aysel dedi ki:

  Her kese hayırlı cumalar arkadaşlar Allah bütün dualarınızı kabul etsin inşallah nasılsınız bakalım bende sizi çok özledim canlarım kusura bakmayın dün gelemedim sizi merakda bırakdığım için özür dilerim sizi çok seviyorum çok da özledim şimdide işim var yazıp çıkıyorum akşam gelirim bol bol konuşuruz Aytacım bitanem ben seni bırakıp gidermiyim hiç ben sana söz verdim hep burada olucam seni çok seviyorum canım kocaman sarılıp öpüyorum Xanım azerim Elam Saka kuşum sizide çok seviyorum kocaman sarılıp öpüyorum şimdi gitmeliyim akşam gelirim Allaha emanet olun Gözel ablam sende hoş geldin Cuman mübarek canım ablam sen nasılsın özletiyosun kendini seni çok seviyorum canım ablam Allaha emanet ol Rada sende hoş geldin sana da hayırlı cumalar nasılsın niye gelmiyorsun senide özledim Sende Allaha emanet ol

 3. Anonim dedi ki:

  gun aydin her kese hayirli mutlu gunler .
  Sağ selamet galin allahin sayesinde..
  Iyiliklerinen iyi gunleriz olsun.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Günaydın anonim kardes amin seni de cuman mubarek olsun ALLAH her azama yardmciniz olsun inşallah iyi gunler

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba gozel ablacim hos geldin nasilsin iyisndir inşallah cuman mubarek duvalarin kabul olsun RABBIM gonlune gore versin inşallah amin seni sevyorum ablacim opdum

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aslim xedice xatunum aytacim ulkerim ayselim radam betul saka kusum ve diger arkadaslarim nasilsiniz hepinizin cuma gununu kutluyorum kimin dualari arzulari istekleri varsa kabul olur insallah kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Günaydın hayirli mutlu gunler arkdaslar xanım azəri çok şükür iyiym bitanem sen nasilsin seni de cuman mubarek duvlarin kabul olsun inşallah rada ir abi aslim saka küsü betul xedicem tatlicim ve site de olmyan arkdaslarim siz de cumaniz mubarek duvlariniz kabul olsun inşallah amin ayselim sen nerdesin işin var kaliba cabuk don ozledik seni sana da hayirli cumalar

 5. Rada dedi ki:

  Gunaydin hayirli cumalar. Aslim eline saglik cok guzel olmus. Gercekten baba bir cinardir golgesi bile yeterli, hele bir de sarki muhtesem secim duygulandirdi beni. Palto kismina girmiyicem onu nazmos izleyib utansin artik. Zehrayla omerin arasindaki sakinlik Ir abinin firtina oncesi sakinligine benziyor. Demek yakinda kiyamet var hazir olun. Kiyamam cevrosa nasilda kiskaniyor salim beycigini. Salim amcanin gonlu var cevrosda. Onu gordugunde agzi kulaklarinda dolasiyor. Su idil denen kizi zaten baska bir dizi de gorub uyuz olmustum simdi de bu dizide yapmacik haraketleriyle sabrimi zorluyor. Nazmosun zevki berbat oyuncu seciminde.

 6. Gozel dedi ki:

  Aslim bitanem analiz mutiş olmuş her şey kivamynda ilk onje coook guldum sllah iyiligini versin abraka dabra kyrmyzy palto ovrulmuş mavyş palto buny izledigimde seni hatyrlarym canym cok guldum sonunda cok duygulandym canym babamyn bir lokma ugrunda cocuklary icin kimseye muhtac olmamak icin cekdigi cepasy onurunu gururuny korayyp gecirdigi gunleri geldi aklyma rabbim her kese zengin hayat vermiyo calyşyp helal lokma iydigimize.cok şukur rabbim her kesin olusune rahmet eylesin mekany cennet olsun
  Canym Aslim cok teşekkurler sayanda dizini izlemiş gibi olyorum iyki varsyn sag ol birtanem

 7. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️AYSELİM KUZUM NERDESİN ÖZLEDİM SENİ ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AZERİM ❤️❤️❤️ AYTAÇCIM ❤️❤️❤️ KUŞUM
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  İYİ OLMANIZA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN DAİMA MUTLU OLUN
  HAMD OLSUN İYİYİM GÜNÜM GÜZEL GEÇTİ TEŞEKKÜR EDERİM
  SİZLERİ ÇOK SEVEN ELA
  ❤️❤️❤️❤️

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kusum sizede allah rahatlik versin tatli ruyalar

 9. Aytac azəri fan dedi ki:

  Neyse kizlar bana musade ben cikyorum yarin konsuruz iyine inşallah siz çok sevyorum opdum kusum xanım azəri tatli ruylar ayselin sen yokdun bugun umarim sen de diger arkdaslar gibi kayplar karsmaz sin zaten diger arkdaslarimz da çok ozledim ustine bir de sen de gitim

 10. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya elkdirik ler mi giti kusum çok uzldum tamam ozman yarin konsuruz iyi gecler ALLAH rahatlik versin ben de cikcam simdi uyku basdi benin gidip yatiyim sabah dizi mizi tekrarini izlye bilmek için erken de uyanip islerimi bitryorum yarsin ki dizi miz rahta ileye bileyim simdi de uyku tut beni opdum hoca kal

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ne guzel yorumlarimiz ayni anda cikmis kiz kirilmadim sana ben anladim saka yaptigini boyle seyler soyleme ben senin uzulmene kiyamam ki sen hep gul canim arkadasim seni cok seviyorum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Oh be içime su serpdin xanım azəri çok tesekkur ederim bitanem ben de seni çok sevyorum evet yine yorum larimiz aynın saate cikmis 🙂

 12. Sakacık (saka kuşu) dedi ki:

  i y i g e c e l e r

 13. Saka kuşu dedi ki:

  Yaa burda elktrıkler gtti arkdaslar chkmak zorundayım off istemıyorum ama mecburen cıkyorum elveda:))

 14. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselimi bende ozledim ya gelsin onunla konusmayi ozledim

 15. Sakacık (saka kuşu) dedi ki:

  Yaa arkadaslar elektrikler gtti burda malese f cıkmak zorundayım, özür dilerim of istemıyorum ama ckıynrum iyi geceler

 16. Aytac azəri fan dedi ki:

  Evet kusum ayselmiz yok ozledim onu elacim hos geldin hayirli aksamlar bitanem iyiz biz çok şükür sen nasilsin bitanem

 17. xanim azeri fan dedi ki:

  mersinli elam gelmis hos geldin guzel gozlum biz iyiz sen nasilsin neler yapdin bu gun gunun nasil geciyor canim benim seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Xanım azəri bana kirldinmi bitanem ben de saka olsun diye uyazdim onu üzür dilerim bak simdi de ben kotu oldum 🙁

 18. Saka kuşu dedi ki:

  Aaa güzel gözlü elam gelmiş canım bi tanem ben iyiyim senin de iyi olmana sevindım

 19. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ ❤️❤️

 20. Saka kuşu dedi ki:

  Afiyet olsun sağol bitanecık aytacım

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz aynen bende senin gibiyim ben dizimize bakanda ben hep zehrayla omere odaklaniyorum sonradan cevriye halanin poltononu fan sayfalarinda fark etdim ya kendimde sasirdim hemde zehrayla omerin aski benimde gozlerimi kor etdi yahu

 22. Saka kuşu dedi ki:

  Ayseli bu gün hç görmedim bu arada hani biz akşamları mesajlsırke ben ıyi gecler dıyp cıkıyorum ya ertesi gün bkıynrum ben çıktıktan sonra sohbet bitmis oluyor.!?

 23. Aytac azəri fan dedi ki:

  Çok tesekkur ederim kusum yemiş kadar oldum bitanem elerinize sagliki opdum

 24. Saka kusu dedi ki:

  Alemsin aytac oldum gülmekten dmek mont utancında kırmızıya döndü ha!

 25. Saka kuşu dedi ki:

  Afiyet olsun xanimim canım arkadasım bitanem

 26. Aytac azəri fan dedi ki:

  Evet cevriye halanin montu evden cikar ken mavi ydi ama salim amcayin gorun ce utancin da kirmizya dondu zar vay be aska gel arkdas palto bile askin gucun de kip kirmiz oldu 😀 ben farik etmedim biz de anem dedin bana cevriyeni montu mavi deylmydi kirmiz olmus ya benim benim gözüm zehom de baska bir sey goryor mu sanki bütün kalbim le zehom sahnelerine odklyorum kendimi gözüm baska kimseyi gormyor sabah tetrarin izlynce a ben akşam bu sahneyi gormedim dedyim bile oldu ask benim gozumu kor etin anycaniz

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Çok tesekkur ederim kusum yemiş kadar oldum bitanem elerinize sagliki opdum

 27. Saka kuşu dedi ki:

  Yaa cok teşekkür ederim aytacım… Keşke yanımda olsaydınız dur sanada kocaman bi dilim göndryorum:hooop göndrdim afiyet olsun…canım

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  kusum sag ol kekde oooo cok guzel olmus yedim yani hayali anlaminda sana ailenle afiyet olsun canim arkadasim

 29. Saka kusu dedi ki:

  Seni üzduysdn özür dılerm aytacım ama malesef bikac gün sonra fırtına cıkcak

 30. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz ne ozuru benim birtanecik canim arkadasim ben sana hic kusermiyim sana kocaman sarildim ve opdum oh mis kokulu

 31. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum sen kek mi yapdik dedin tam ustune basdin ben de simdi tam çay iciyordum olsada yesek ne guzel yapmsindir simdi sen o keki yeme de yanı da yata elerine sagliki bitanem size afyet bal seker olsun 🙂

 32. Saka kuşu dedi ki:

  Ay keske öyle olsaydı xanimım beraber yerdik yine de ben sana kocaman bir dilim gönderyorum:hooop göndrdim afiyet olsun:))hayali anlamda

 33. Aytac azəri fan dedi ki:

  Xanım azəri canım benim ne yanis anlmasi bitanem asil sen benin yanis anladı qaliba ben de saka yapdim zaten çok üzür dilerim canım benim saka olsun diye oyle yazdım yoksa bilmez miyim ben seni

 34. Saka kusu dedi ki:

  Xanimim bence de öyle biter ama ben ömüsun zorblasacağını sanmıynrum dersni aldh bence.:()

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum seninde iyi olmana sevindim kiz kekmi dedin canim cekdi vallahi ben olsaydim yaninda birlikte yeyerdik hayali bile cok guzel

 36. Saka kuşu dedi ki:

  2. Hata su aslı değinmis zaten ben de farkettım cevryenin üstünde evden cıkarken mavı kaban vardı kırmızı oldu

 37. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ya sakin beni yanlis anlama bu sozlerden sonra uyumam qaliba ben sadece saka yapiyordum ben asla sevenlerin ayrilmasini istemem hep mutlu olsun deyirem nazmis gibi senaristimiz varken bir az zor gibi asil yarin nasil bitecek onu merak ediyorum bence bahsende omere senin karin annenle gizli bulusuyor o yerinde biter

 38. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum sen oyle dedin ki sanki biz o kymetin kopmasin çok isdyoruz neyin ki sen hiç bir izleycik o kiymetin kopmasin isdmyor en basda da ben ama biz bir sey yapmyoruz ki nazmiye cikartyor o kymetin 🙁 ;( malesef

 39. Saka kusu dedi ki:

  Haklsın aytacım cevap ıcın sağol bu arada ben bugün annemle kek yaptım

 40. Saka kuşu dedi ki:

  Size iki hatadan bhsedcem 1. Şu: adnı sen koy idıl kimdir yazılarında okumustum”sabah keLem cephsinde herseyın yolunda gtmesi seyirciyi sasırtmıs bu da yorumlara yansmıştr” madem yorumlarımıza bu kada önem veryorlar her gün iflas edıyoruz duymuyolar mı ?

 41. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum oğuz abi kendisi oyle yapdin siteyi burda yorum lar oftmatik olarak cikyor ama diger site de ilik once yazdığımız yorum lar oğuz abi ya da gülay abla okuduk da sonra onar onyladik da sonra cikyor kunki bazen kotu seyler de yazyor bazlar oyuz de gec cikyor diger site de yorum lar eski de yanı ben burya yeni geldiyim de burda da gec cikyordun ama sonra goker abi duzelti sanrim simdi daha iyi olmus

 42. Saka kuşu dedi ki:

  YA HAYIR LÜTFEN KOPMASIN O KIYAMET !!!

 43. Saka kusu dedi ki:

  Aklım basıma geldı aytacım ben de ömer için zehra icin endiselyim hiç bu tarafına bkmamıstim doğru her ne kadar sabkerciysem de zehöm benim bitanem en az szin kadar seviyorum ömerin zorbalık döneminde zehradan daha cok korkmustm ömerden ama cok sevyorum onlari cok tatlılaq

 44. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi yapmsin kusum tedbiri elden birkmamak lazim ne olacağı beli deyil ben de bugun çok guzel zehom kilip leri izledim biraz arsdirdim ama pek bir sey bulmadim ama hepimiz bilyoruz zaten yakin da kiymaet kopcak malesef

 45. Saka kusu dedi ki:

  Sey ben diğer siteye adımimı atmıynrum ordakileri özledim ama yorumlar cok geç cıkynr diye pek uğramıyorum oğuz abi o hatayı düzeltms mi bilgniz varmı

 46. Aytac azəri fan dedi ki:

  Seni de iyi olman senidim hep iyi ol xanım azəri kiz hem mutlu olsun nar diyor sun hem de nazmis ayrma uzmanin diye maşallah diyor sun maşallah deme ayrmasin seven nleri omerin zorbaya donmesi ise an meselsi bu gün ayseni eldeki cantayin anesini zanca ayseye bile ofkeyle bakdi sinir li sinir li ben korkdum ayol kim bilir zehrani anesi ile gorsduyunu donduyunu ve anesi dedi diye bosan mak da vaz kecdyini oyrence naşı kizcak kirlcak dir anesini ismini bile yaskladi evde tek isdedyim zehom daha barsmadan bir daha kusmesin

 47. Saka kusu dedi ki:

  YASASİN!!! Cıkmamış benim aytacım. evet canim arkadasım sana katılıyorum ben bugün internette gezindim dizimizi izledim ve yaklaşan haftasonuna karsı tedbir almaya clsyorum malum skıntıdan patlıyoruzzz…

 48. Saka kuşu dedi ki:

  Xanim cıkmadığn için sağol evet mutluyum alttaki yorumumda yazdığım gbi görüyormusun dizi beni ele geçirdi mutlulğumun üzüntmün sebebi oluyor…

 49. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kusum ben geldim cikma digər siteye yazyordum burada kimseyi gormynce diger siteye kecdim seni adına çok sevindim gercek de guzel bölüm du dizi de herkez asik olmaya başladı son zamanlar eski de zehra omer sabah kerem var di simdi salim cevriye koray ve ozge de var bu ara da hayirli aksamlar kusum nasilsin diye sormyorum kunki kefinin yerir de oluduğunu bilyorum inşallah hep boyle neseli keyfli ol canım arkdasim

 50. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum hos geldin ozledim seni kiz seni bu gun baya mutlu gordum

 51. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim evet bugunku bolumde cevriye halaya o kadar guldum ki amanda aman salim amcayida kiskanirmis ayol nazmis bunlarin mutluluklarina engel olur nede olsa nazmis ayirmak konusunda yeteneklidir masallah ya artik yeter guzel seyler olsun mutlu olsun cocuklari olsun ama nerde bide omer zehranin annesi ile gorusdugunu bahsende cadisi soylerse umarim omer yine zorba olmaz yinede bu konuda nazmise guvenemiyorum malesef

 52. Saka kusu dedi ki:

  Ama ben daha yeni geldim cıkdınız mı

 53. Saka kuşu dedi ki:

  Arkadaslar bu gün dünùn acısnı chkardım üç gündr üzüntüden snirden teqinirken bugün ağladım. Ama mutluluktan. Sabah keLeme “idili hala seviyor olabilir misin” dediği an ben coştum… Bu günkü bölüm müthisti haftanın en güzel bölümüydü idil de görünmedi ya oh cok mutluyum… ömer ile zehra zaten haftanın en güzel çifti cok tatlılar. Ozellikle afacan ömer. Koray özge yemeğe cıkck heyecnlıyım cevriye zaten gençlesti resmen. Zehra ve Sabah Sze sesleniyorum örnek alın su cevriyeyi…

 54. Saka kusu dedi ki:

  Ben de geldim merhaba’

 55. Aytac azəri fan dedi ki:

  Betul peri siz de hayirli aksamlar arkdaslar evet peri iyiki cevriye hala var ben de çok gulyorum iki gündur cevriye halaya yanı daha onceki bölüm ler de de gulyordum ama asik cevriye çok daha komik oldu bence salim amcanin da gonlu var cevriye hala da ama gostermyor bakalim cevriye salim aski nasil olcak simdi nazmiye yine cekmez onarin mutlulgunu sevimi cikarti verir bir yer ler den ya da zehra izin vermez bu ilsgiye acaba zehra duyunca ne diycek merak edyorum

 56. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba Çok şükür iyiym xanım azeri merak etme bitanem sen nasilsin evet bugun giremedim siteye malesef biraz isim var di bir de bugun kaç defa elkdirik ler kesildi bir turlu girmedim siteye en son da tam dizi bıtı yine elkdirik giti en azın da dizi yi izledim az once elkdirik gelince ben de siteye girdim digər site de sormsun beni çok tesekkur ederim canım benin iyiym ben bazen vakit olmyor siteye gircek ama burdayim hep yazyorum yazcam da

 57. peri dedi ki:

  Bu gun cevriye hanıma baya guldum,zatan oda olmasa bu içi boş bolumlara baka baka sıkıntıdan patlicaz.artik bu nazmişe soylicek laf bulamiorum.kadın dizi uzatma konusunda dunya markası oldu tabi biz izleyicilarinde bunda payı buyuk.

 58. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz burdayim nasilsin ozledim seni neredeydin merak etdim seni bu gun gunku bolum hep ayni seyler ilerleme yok yahu artik nazmis uzatmasin biraz farkli seyler olsun

 59. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık asli bu bahsende ye de iyice ayar olmaya başladım yani bizim oralarda kaba bir tabir vardır afedersiniz kantarın topuzunu iyice kaçırdı konakta göndermediği insan kalmadı önce jülide den başlamış gerisi çorap söküğü gibi gelmiş resmen jülide cevriye hala zehra biri de çıkıp bu bahsende yi gonderse ya julide giderken ayagini surttu galiba bizim oralarda oyle derler gerci o lafi misafin arkasindan gelen misafir icin derler burda tam tersi oldu ama olsu artık senarist duy sesimizi artık tadında bırak kabak tadı verdi artık ayarı kaçırma yoksa keçileri kaciracagim

  1. aslı dedi ki:

   bahşendeninde gideceği gün yakındır. Ömer gerçekleri öğrenince kızılca kıyamet kopacak konakta. canını seven görünmesin o zaman Ömer’in gözüne.

 60. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksamlar arkdaslar nasilsiniz burdmsiniz

 61. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicim yuregine sagliki bir tanem bu analiz çok guzel harika olmus yanı diger leri de çok guzel ama bu baska bir guzel olmus baba hakin da yazdik larin beni çok duygulandir di amin canım arkdasim amin RABBIM hiç bir evladi anesin babasin birkmasin bütün ane ve bablrimiza uzun sagliki ömür ler versin inşallah amin rahmete giden ane ve babalar da rahmet etsin mekanlarin cenet olun amin çok tesekkur ederim bu guzel analiz için iyiki var sin bizim bitanecik mucizemiz

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Aytaccım, amin inşallah canım. Ömer babasından bahsederken bende duygulandım hemen aklıma bu şarkı geldi ekledim bende. sağol birtanem

 62. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim nasilsin bitanem islerin nasil gidiyor canim arkadasim bu arada analiz cok guzel olmus eline yuregine saglik sarkiyida bende cok beyendim oh mis gibi seni cok seviyorum opdum seni

 63. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkürler Asli hanim.çok güzel her zamanki gibi.bu $arkiyi ben çok severim.bunun için de ayrica te$ekkür.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar K.Azeri
   yine herkesin sevdiği bir şarkıyı eklemişim ne mutlu bana

 64. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Sadık dost herzamanki gibi çok beğendi analizi teşekkürler Aslıya eline yüreğine sağlık

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar benim sadık dostum teşekkür ederim her analizde yalnız bırakmadığın için sağ ol.

   1. Anonim dedi ki:

    Hayırlı cumalar

 65. Anonim dedi ki:

  milyonlarca parasiz işsiz insanlarin
  Derdini deyerli şairimiz fateh kisabarmak bu şiiride eks
  Etmişdir. ellerine sağlik.

 66. Anonim dedi ki:

  Asli hanim analiz harika mohteşem bir
  Analiz olmuşdur . ellerize ureyize sağlig

  1. aslı dedi ki:

   teşekkür ederim sizinde bir isminiz olsaydı ne güzel olurdu.

   1. Anonim dedi ki:

    teşekkur ederim asli hanim mutlu gunler dilerim

 67. peri dedi ki:

  Aslı hanim analiz için teşekkurler,guzel olmuş,bu baba şarkısını hep çok sevmişimdır.

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar peri sağolasın aynen bende çok severim bu şarkıyı

 68. ........***...... dedi ki:

  islah olur :
  Yalniş : olsun
  Duzu : yatirsin

 69. Ahmet kaya sen hele dirisen. unutmariz biz seni dedi ki:

  hayirli gunler .
  Hocam ellerine yureyine sağlik yene beni
  Yerden goye kadar sevindirdin . allah o
  Saf sadig konlune dileklerini hayirlara
  Calasin…..
  A H M E D —K A Y A
  allah nurlar içinde olsun. ruhu şad olsun
  Hemen bu şiiri seneler once okumuşdu
  Ahmed kaya insanligin unutulmaz orneyi
  Mezlum kutlelerden savunan birisi
  Azeri dilinde turkusun dinledim.
  O ruhu ozu pak bir insan. insanligi
  Umanizmi seven Ahmet kayani unutmamali
  Y E N E TEŞEKKUR edirem ASLI HANIM ELLER
  ağrimasin. allaha emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim iyi akşamlar.

   1. Anonim dedi ki:

    merheba mutlu huzurlu akşamlar
    Rica ederim hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.