Adını Sen Koy 286 Bölüm Analizi (¨ASLI¨) Star Tv 19 Şubat 2018 Pazartesi

dını Sen Koy 286. Bölüm 19 Şubat 2018 Pazartesi

Ömer ve Zehra duruşma salonunda ecel terleri dökerken Bahşende konakta keyif kahvesi içiyordu.

Hakim Zehra ya sordu boşanmak istediğinizi sözlü olarak duymam gerekiyor, Ömer Kervancıoğlu’ndan boşanmak istiyor musunuz? Zehra düşündü ve hayır boşanmak istemiyorum dedi.

Hele şükür boşanmıyorlar. Ömer şokta hiç beklemiyordu böyle bir sonucu. O sebeple de çok üzgündü Zehra dan istemeyerek de olsa ayrılacak olmasına ama hiç beklemediği bir anda Zehra fikrinden vazgeçmiş ben boşanmıyorum demişti. Dünyalar Ömer’in oldu. Hakim Ömer’e de sordu. Ömer de asla deyince, Hakim bey amca; evet veya hayır deyin dedi. Tıpkı evlenirken evet dediği gibi burada da hayır önemli bir kelimeydi.

Hayır, karımdan boşanmak istemiyorum dedi dava düştü. Boşanmadılar.

Salondan dışarı çıktıklarında Ömer çok mutluydu Nihat da bu mutluluğuna ortaktı. Sabah ile Nihat önden gittiler. Ömer ve Zehra kaldılar. Ömer, kararını ne değiştirdi bilmiyorum ama ben sen karım olarak kaldığın için çok mutluyum dedi ve sarıldı karısına Ömer.

Ve bu kararına pişman olmayacaksın bunun için elimden ne geliyorsa yapacağım diyerek söz verdi Ömer ve daha fazla orada kalmak istemedi gidelim biran önce diyerek ayrıldılar oradan.

Bahşendenin adamı da Zehra ile Ömer’i ama özellikle Zehra yı takip ediyor. Boşanmadıklarını öğrenir öğrenmez Bahşende yi arayıp haber verdi. Bahşende telefonda konuşurken Hediye abla da duydu hemen Jülide ye haber vermek için telefon açtı.

Bahşende ye yakalandı. Duydumu bilinmez ama azarı işitti Hediye abla.

Jülide de mahkeme binasını dışarda uzaktan izliyor. Ömer ile Zehra dışarı çıkınca oğlunu görünce duygulandı Ömer’im canım oğlum dedi. yıllar önce neden gittin canın oğlunu Jülide? Ömer sen giderken nasıl yıkıldı haberin varmı? Çocuklarının sana en çok ihtiyaç duyduğu zaman da sen nerde kiminleydin? Ne yapıyordun Jülide? Şimdi yıllar sonra oğlun tam boşanacağı esnada neden geldin? Neden şimdi jülide?

Bu gelişin Ömer ve Ayşe de açtığın derin yaraları kanatmaktan başka bir işe yaramayacak. Her ne olursa olsun savaşmalıydın ve arkanda 2 masum çocuğu annesiz, anne sevgisinden, ilgisinden mahrum bırakmamalıydın.

Zehra konağa dönerim ama bir şartım var dedi ayrı odalarda uyuyacağız. Zehra bir anlamda haklı Ömer’in annesi Zehra yı aradığında hangi saatte olsa rahat konuşur ama yanında Ömer olursa konuşamaz bu oda ayırma bu yüzdendir bence.

Jülide yi de bir genç takip ediyor. Üç ihtimal var. Birincisi, Bahşendenin adamlarından biri. İkincisi, Jülide konaktan ayrıldığında hamileydi bu genç delikanlıda Ömer ile Ayşe’nin erkek kardeşi. Üç, Jülide başka biri ile evlendi bu da o eşinden oğlu annesini takip ediyor. Her gün her gün nereye gidiyor diye peşine düşmüştür.

Canan Kerem den işi aldıklarını öğrendi. Çok sevindi. Ama hevesi kursağında kaldı. Kutlamak istiyordu bu haberi ama Zehra Ömer den boşanacağı için Sabah çok üzgündür diyerek kutlayamıyor Canan. Bir de boşandıklarını kutluyor gibi olacaktı onun için vazgeçti Canan.

Sabah gelince bu müjdeli haberi ona da verdiler ama Sabah bu haberi öğrenir öğrenmez ağlamaya başladı. Bu mutluluk gözyaşlarıydı Zehra boşanmamıştı. Birde işi aldıklarını öğrenince sinirleri bozuldu ağladı Sabah. Keremde ona sarılarak teselli etti.

Koray da Özge’nin peşinden giderek şirkette unuttuğu ilaçları vermek istedi ama Özge çok kızdı. Yaşadığım yeri öğrendin diye. Ne var öğrendiyse? Ayıp mı günah mı? kendini zengin bir ailenin kızıymış gibi tanıtınca eline ne geçecek? Neden utanıyorsun? Ne var evin güzel.

Zehra Ömer ile konakta. Zehra ya evine hoş geldin dedi Ömer ve çekildi Zehra da odasına geçti. Cevriye halada Zehra yı eve odasına vedalaşmaya geldi diye düşünüyordu. Zehra şimdilik bir yere gitmiyorum dedi ama duyan kim ki? boşa konuşuyor Zehra.

Cevriye abla biz boşanmadık deyince o zaman anladı Cevriye hala ve sarıldı Zehra ya işte tam da bu esna da odaya kapıyı çalmadan Bahşende hanım girdi. Hooooopppp yavaş nereye böyle selamsız sabahsız dingonun ahırına mı giriyorsun Bahşende hanım bu ne rahatlık? Birde adap dersi veriyor Asya ya önce sen kapı çalmasını öğrende gel. Yaptıkların ile söylediklerin birbirini tutmuyor Bahşende hanım hu komşu duyuyor musun beni?

Zehra ya boşanmadığını biliyorum dedi Zehra çok şaşırdı siz nasıl biliyorsunuz diye sordu cevap yoktu.

Cevriye halada Salim amcayı aradı çocukların boşanmadıklarını söyledi. konağa davet etti gelin kızınızı görün dedi. Salim amca çok mutlu oldu aldığı habere.

 

Şükran teyze ile Hamiyet hanım Salim amcayı evlendirmeye kararlılar. Kim uygundur diye kendi aralarında konuşuyorlar. Akşam olunca da usulünce konuyu açtılar Salim amcaya o da benden geçti bu işler ben evlenmem dedi.

Canan da yarın dükkana götürmek için yaprak sarması istedi annesi ve Şükran teyzeden ve böreği de kendisi yapacakmış içinden gelmiş. Zehra boşanmamış olunca kutlama yapacaklar dükkanda.

Jülide Zehra yı aradı tam konuşacaklardı odaya Ömer girince Zehra kapattı konuşamadılar. Ömer konaktakilerin uyumasını bekliyorum misafir odasına gitmek için deyince, Zehra da; Ayşe de dahil herkesin bunu bilmesini istiyorum ben oyun oynamak istemiyorum dedi.

Ömer de kabul etti. Zehra yı kaybetmek istemiyor, bu evdesin ya, bu çatı altındasın ya bu bana yeter dedi Ömer. Ayşe ye çalışma odasında boşanma konusunu açmadan misafir odasında geçici bir süre kalacağını söylemiş Ömer biz görmedik konuşmalarını sonrada salonda herkesin içinde Hediye abladan misafir odasını hazırlamasını istedi.

Babaannesi de kim geliyor deyince, benim için dedi Ömer. Cevriye hala da korktu neler oluyor kalıcı felç geçittireceksiniz bana dedi. Ağzını hayra aç hala.

Bahşende de bu işe bir anlam veremedi. Boşanmaktan vazgeçti, odaları ayırıyor bu kız neyin peşinde diye kara kara düşündü bulamadı.

Ne olacak Ömer’in annesi ile rahat konuşmak için kendince bir çözüm buldu Zehra.

 Sonra da bu evlilik öyle yada böyle bitecek son darbeyi ben vuracağım dedi içinden kıskanç. o baston ile bende senin kafana vursam da aklın başına gelse olur mu?

 

Gün bitmiş gece olmuş uyuma vakti gelmişti. İki aşık ayrı odalarda birbirlerini düşünerek zaman geçiriyorlar.

Zehra annesi gelmeseydi biz şimdi boşanmış olacaktık ama boşanmadık bu kader değilde nedir diye sordu kendine ve ekledi. Annesi bana ne anlatacak ki boşanma fikrimden beni vazgeçirecek kadar önemli ne olabilir ki? şimdi ne düşünüyor acaba diye Ömer’i düşünüyor Zehra.

Ömer de Zehra yı düşünüyor.  Ne yapıyor uyumuşmudur ki? diye. İstediği kadar ayrı odalarda uyuyalım ama istediğim de o güzel yüzünü görebileyim. Gözlerine dokunabileyim, nefesini hissedebileyim. Ben senden gidemem Zehra dedi içinden Ömer.

*****

BEN SENDEN GİDEMEM

Sevdim seni bir kere gönlümü verdim gönlüne

Gözlerin değdi gözlerime ben senden gidemem

Bir başkasını seni sevdiğim gibi sevemem

Tut elimden yarınlara beraber yürüyelim

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde

Aklım hep sende ben senden gidemem

Sana anlatmak isteyip de anlatamadığım o kadar çok şey var ki

O sebep ile ben sana onları anlatmadan

Sana olan sevgimi tüm dünyaya haykırmadan

Ben senden gidemem. Git desende ben senden gitmem.

Aslı

*****

Gece bitmiş sabah olmuştu. Zehra saçlarını ortadan ayırmış örgü yapmış değişik olmuş. Jülideyi aradı ulaşamadı. Ayşe geldi Zehra ile konuşmak istemiş. Konuştular abisinin ayrı odada yattığını bunun geçici olduğunu biliyorum Zehra dedi.

Nihat da çalışma odasında Ömer ile konuştu. Zehra’nın üzerine gitmeyeceğim. Kal demeyeceğim zaten gitmedi, gidemedi. Zehra’nın kalışı sizin içinde önemli giderse eski Ömer olma ihtimalim var dedi. her şakanın altında bir ciddiyet yattığına göre bu bir sinyal miydi?

Zehra giderse Ömer eski Ömer olur mu? Ya annesi karşısına çıkınca ne olacak?

Ömer tek başına çalışırken çalışma odasında paldır küldür babaannesi girdi odaya. Biri yaşını başını almış bu bayana kapı çalması gerektiğini öğretsin. Evin büyüğüm diye her yere istediği gibi girip çıkma hakkına sahip değil.

Ömer ile boşanma konusunu konuştu. Ömer de Ayşe bu konuyu bilmiyor. Öğrenirse sonuçlarına katlanırsınız dedi.

Zehra kapıyı çalarak girdi. Al bak Bahşende hanım, bilmiyorsan öğren kapalı kapılar içeri girilmek istendiğinde böyle çalınıp girilir.

Zehra girince Bahşende çıktı telefonunu unuttu. Zehra babasının geleceğini haber vermek için gelmiş Ömer ben karşılarım dedi.

Bahşende yine kapıyı çalmadan pat diye içeri girdi. Ömer de o an Zehra’nın saçlarını beğendiğini sen mi yaptın diyerek soruyordu ki yarım kaldı babaanne yüzünden ve Ömer Zehra ya omzundan kendine doğru çekerek sarılınca çok kötü baktı Bahşende.

Karısı tabi öyle sarılacak eşine Ömer.

Sabah ile Kerem Canan’ın evden hazırlayıp getirdiği pastalarla güzel bir kutlama yaptılar. Atide onlara katıldı. Ati kendi elleri ile ilk ürünü isimlik yapmış hediye etti.

Kerem Sabah’ a onu sevdiğini söylecekken idil isminde biri geldi dükkana.

Zehra yı da Jülide aradı bugün buluşalım dedi Zehra tamam dedi yeri sorarken kapandı telefon ve Bahşende hanım geldi. Zehra yı tehdit etti senin neler yaptığını biliyorum julidenin tedrisatından geçmişsin dedi.

SENİ YAZDIM KALBİME

Solmadan gel artık aşkımın gülü 
Olsa da konuşsa kalbimin dili
Küçücük dünyamda bir bilsen seni
Görünmez yazıyla yazdım kalbime 

Nasıl sevgiymiş bu göründe bakın 
Sevgilim seninle buluşmam yakın
Unuttum desem de inanma sakın
Anılarla seni yazdım kalbime

Böyle bir aşk görülmemiş dünyada
Ne geçmişte nede bundan sonrada
Arasalar bulamazlar rüyada
Göremezler seni yazdım kalbime

ZARA

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 286 Bölüm Analizi (¨ASLI¨) Star Tv 19 Şubat 2018 Pazartesi (196 Yorum)

 1. Alem sin betul sen takilip kalmsin eski zorba omer ama artik omer deysdi ceza sin da cekdi sen af etmek isdmdyin için af edmyor sun ama ben son bir sans daha verdim omer diger kizlar da her kez hata yap bilir af etmek büyük luk dur diye duydum ben sen de dene berki af eder sin zehra ya kals o da cokda af eder di ama nazmiye uzaturor isde kiz ne yapsin omeri gözün de duse o göz yaşları af etmeme nede oldu her erken aglmaz sevdiyi için hatasin farkin da omer bence bir şansı vermesin ama yine de sən bilir sin

 2. ayselim cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin sag ol bende nisanli olarimda bende sizi cagiraram insallah saka kusum sana tatli ruyalar

 3. AZERİM ❤️ KUŞUM
  AYTAÇCIM ❤️AYSELİM
  ..
  İYİ OLMANIZA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  MUTLULUGUNUZ HEP ARTSIN
  HAMD OLSUN İYİYİM
  HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR SİTEMİZİN GÜLLERİ
  AYTAÇCIM UYU DİNLEN BİRTANEM GEÇMİŞ OLSUN
  ❤️

 4. Ay kusum ben de seni gibi yim yağmur çok severim neyse sen cikmaz sonra kosnur opdum canım iyi uykular baska cikan var mi aceba ben burdayim

 5. İYİ GECELER!!! Tatlı rüyalar,heqinızd kocaman kocaman sarılıyorum kendinze ıyi bkın baaayyy bu arada o miniminnacık hatalara bisey dmeyiz aytacım o hatalar hpimizde var…

 6. Evet Aytacım sen bugün çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün çok tatlısın demek seninde annen kızıyor benimki de kızıyor bu arada benimde uykum yok siz ne zaman yatmak isterseniz söylersiniz

 7. Geçmis olsun aytacım gozlerin ağryorsa gozlrinı dnlendır uyu hemen ben uyucm iyı gcler

 8. aslim asil ben cok tesekkur ederim hep iyiki varsin basarilarin daimi olsun seni cok seviyorum

 9. Senin adına sevindim aytaç sen sevebilimis sin tekrar ömer i ama ben de bir değişiklik yok ömer i sevmek yerine bir buzdolabını sevmeyi denesem d buzdolabına daha çabuk isinirim herhalde :)…

 10. Vallah ben de anlmadim ayselim ama biz tek oldugmuz için bize oyle gelyor mesela ben yazın çaya kadar sen xanım kusum yazyor 3 tane yorum cikyor hepimiz de ayni sorun var sanirim kimse hizli deyil iki kisi konsaydi bol olmaz di ayrca ben size yetscem diye hizli hizli yazyorum bazi yazdik larim yanis cikyor idare edin artik

 11. Cok ozür dılrim yaa beni aff edin uykum geldi bu arada yağmur yağınca dısarı cıkmayı bend e sevyorum aytac ama annem kzıyor bazen de gzlice yağmurda ellerimi açıp gökyüzüne bkıq dönüyorum:)) iyi geceler aysel aytac xanim…

 12. Kusum yetsmene sevindim ben de bazen çok geri de kalyorum çok doğur dedin iyiki bu site ler var konsup dertlesyouz aslin da ben bugun bir hafta gibi siteye girmemyi dusnyordum kunki gozlerim çok agryor ama siz de ayrı kalmdim yine geldim

 13. Hayir kusum benim hiç uyukum yok burdayim ya seni uykun var mi ayselim seni de mi hosuna gidyor yağmur yagar ken disaryi izlmek ben çok severim hata bazen yağmur yağın ça disari cikip yuryorum anem de baryor gir eve kzim ustucek sin diye

 14. Evet xanım azeri vallah bilah pencer de otryorum siz bukdar guldrceyim bilseydim daha once soylerdim çünki ben hep otururu pencer de 😀

 15. Evet Aytacım yağmur yağınca pencerede oturup izliyorum çok iyi geliyor kendine dikkat et canım Üşütüp hasta olma bende seni çok seviyorum bitanem sende iyi ki varsın iyi ki benim arkadaşımsın 🙂

 16. Kusum sen yetsmyor musn bize hadı ozman sen de kendi bir pencer kap ozman yetscek sin ben bakdim yetsmyor size cikdim otur dum pncer de vallah ise yaryor mu bak sana simdi siz de ocne yazyorum aslin da benim yorum larim uzun olduğu içi gec yazyorum bir de acele yele yazmaya calsyorum hem okuyup hem yazmak zor olyor

 17. Hakkını veryorsun aslı abartmıyorum bu iste ustasın bi kere bir bilebılsem sarkısnh koymustn ben de severim o sarkyı

 18. Kuşum seni güldürdüm demek hep gül canım benim biz hep yeni sayfalardayız ne zaman arasan yeni açılan sayfaya bak bulursun 🙂

 19. Evet ayne oyle ayselim inşallah zorba olmaz bir daha ben de çok kizyor dum omer ama yine alem eti kalem eti kalbimiz kaza di ben de çok sevyorum omeri bir abi olarak siz gibi çok tatli ya insa ona kizgi kalmyor ki ama bizim zehrayi uzun ce çok kizyor dum ona

 20. Arkadaşlar iyi akşamlar, mesajlardan bazıları çıkmıyor. bende tek mesajla hepinize teşekkür etmek istedim. ilginize alakanıza teşekkür ederim ayrı ayrı. Tolga, sadık dost edebiyat ve şiir sever,
  saka kuşu, aytacım, ayselim, xanim azeri fan, zehmer, reyhan, mersinli ela, peri, anonim, K.Azeri,

 21. KUŞUM ❤️❤️AZERİM
  AYTAÇCIM ❤️❤️ AYSELİM
  ..
  GELDİM CANIM BURDAYIM GİDİYORUM GELİN BERABER KONUŞALIM
  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLERİNDE İYİ OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  GÜNÜM GÜZEL GEÇTİ
  NE İZLİYORSUNUZ KIZLAR
  BENDEN SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Xanım azerim ne güzel eylenmişsin arkadaşlarını görmüşsün senin adına sevindim canım benim inşallah hep iyi mutlu ol Allah seninde karşına yakışıklı pirensini çikarsın seninde nişanın olsun bizde senin nişanına gelelim 🙂

 23. aytacim kiz alemsin penceredemi oturuyorsun ya kiz benim arkadasim var aynen senin gibi o da qonsudan istifade edir o da herden pencerede oturuyor oldum gulmekten

 24. Evet ayselim pencer de otryordum ama simdi indim çok soyuk disrsi buz gibi gercek de iyi olyor pencer de oturmak ben de otururum 😀 demek sen de otryormusun iyi 😀

 25. Aytacım bende son zamanlarda ömeri çok seviyorum yani eskiden de seviyordum ama zorba olunca çok kızmışdım ömer böyle iyi inşallah eskiye dönmez yine zorba olmaz bende senin gibi düşünüyorum bu kez ömer zehraya kırılır küser ama zorbalaşmaz zehrayı kaybetmek istemez

 26. Senin adına svindim xanimım. Hakkında hayırlısı olsun.Keşke benımd e keyfimi kimse bozamasa… Bu o kadar zor kı…

 27. Oh ne guzel xanım azəri seni adına çok sevindim bitanem hep boyle neseli çok mutlu ol hiç bir sey kefini bozmasin canım benim seni çok sevyorum ayselim çok tesekkur ederim bitanem seni de çok sevyorum ya canım siniz siz benim iyiki var siniz

 28. Ayselım dicektim ki , dün xanıme ,sakakuşu idıli görünce sınir krzı geçirdı , dmissın öldum gulmek de, haklısın da. Ama sizi de bulamamistım:))

 29. Yok Aytacım kırılmadım canım benim lütfen böyle düşünme üzülürüm yoksa kız Allah iyiliğini versin penceredemi oturuyosun 😀 aslında bende bazen yapıyorum bizimde mutfağın penceresinden iyi oluyor 🙂

 30. Betul ben omerin bu defa eski haline donceyini sanmyorum kirlcak dir uzlcek dir zehra kizcak dir ama zorba olmaz ama yine de bilmek olmaz nazmis bu on da ne desen cikar ay ben zorba omerin geri donmesini hiç isdmyorum zorbalik hiç yaksmyor asik omer ve opcuk manyaki omer daha iyi gərçi son zaman lar mu lar aryor o opcuk lerin ama neyse

 31. aytacim bu gun nisana gitdim cok guzel idi asil okul arkadaslarimi gordum mutlu oldum konusduk eylendik selfi cektik ustelik orda uzak akrabamizda vardi konusduk cografiya ogretmenimi gordum konusdum cok super idi ya acayib mutluyum nazmis bile keyfimi bozamaz

 32. Ayselim bana kirldin mi yazmadım diye yok sa demin de beri yazyor cikmyor ben komsunu vayfayin kulnyorum ya bugun nese seti tutmyor gulcek sin berki ama simi pencereye cikip oturmus yazyor dum pencer de oturur ken set tutyor

 33. Iyiyim azeri fan sen nasilsin bu arada zehra jülide ile tanıştığını ayşe ye bari söylediği iyi olmuş bence konakta bahsende hariç bu konuyu birinin daha bilmesi akıllıca ve yerinde bir karar olmuş aslında zehra ömer e söyleyecekti durumu önce bir ağız yoklaması aldı zehra ama ömer yine eski zamanlarda ki gibi ittirdi zehra yi bundan da anlaşılıyor ki malesef ömer yine eski haline dönecek

 34. Elosum canım arkdasim sen de hos geldin hayirli aksamlar biz iyiz canım sen de iyisndir inşallah kendiene iyi bak çok opdum seni ALLAH əmanət ol kiz sen hep gelip yazip kacyor sun gel de bir konsalim

 35. elam hos geldin nasilsin guzel gozlum biz iyiz sen nasilsin gunun nasil gecti seni cok seviyorum canim benim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 36. Elam hoş geldin canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir özleniyosun haberin olsun sende kendine iyi bak Allaha emanet ol canım benim

 37. Evet kusum ya yorum lar takilip kalyor sen yarin kendi izle dizi yi oyle karar ver kerem mi kelem diycem sabahı sevyor ama arkdaslari ile parti veryor du berki de arkdaslari isdmsdir bilmyorum artik sen hele bir izle tekrarin dizi bitik de sonra gir siteye konsalim ben de izlyorum tekrar bolmunu dizi bitik de sonra siteye girerim konsuruz

 38. İyi olmanıza sevindim kızlar hep iyi mutlu olun kuşum ne diyecekdin bana geldim söyleye bilirsin Tolga abi hoş geldin biz senarist göndeririz ama nasıl olur bilmiyorum senaristler hepsi sözleşmiş seyirciyi sinir edelim diye.

 39. Ayselim sen de hos geldin bitanem kusura bakam yazyorum taklip kalyor cikmyor nasilsin canım iyi şin dir inşallah xanım azəri canım benim nisan naşı kecdi

 40. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SİTEMİZİN GÜLLERİ KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ ❤️❤️

 41. Konu hakkında yorumumu yazayım ben jülidnin o hayranınin bahşende nin adami olduhuna karar verdim

 42. hayirli aksamlar tolga abi nasilsin bizim nazmis gibi senaristmiz varken omer ile zehraya mutluluk haram ama neyse ben alisdim senaristin kotu suprizlerine

  • İyi akşamlar xanim teşekkürler siz nasılsınız. Umarım o senarist veya senaristler gerçek hayatta ömerle Zehra nin yoluna çıkmazlar bari gerçek hayatta mutluluğu yakalalsınlar. Tekrar size iyi akşamlar.

 43. A tabi ya baldiz da ol bilir betul benim akilma kayinco geldi baldiz unutum ah demek ki cokuk erkek olcak icme dolmus ben omerin kayncosu yok diye oyle dedim bir baldiz var di oda giti sinan dese iki sezon dur isimi var kendi si yok

 44. Sağol aytacım ama kerem madem sabahı sevyor ne diye idile partı yapyor ben bi izleyim o zaman kereme keremmi derim kelemmi drim karar verrim. Hos ğelmis benim xanimim aysel nerde?

 45. Rica ederim kusum ne demek aklim da kalan lar anlatim yanı berki de ben abartyorum ama kermi evin de parti var di idil de benim gelsmi kutlyoruz dedi sen kendi izler oyle kara veri sin ama kerem sabahı sevyor

 46. Arkadaslar jülide yi takip eden hayranı bence bahşendenin adamı değildr bhsandenin habrı yokt ki jülidenin geldiğindn ama bence jüldenin bsı belada peşinde brleri var

 47. Aytaç belki kayınca yerine baldız da olabilir bence ömer in kayınca ları ortalıkta yok baksana iki senedir sinan nin adı vardı kendi ortalıkta yoktu:)

 48. Sana da hayirli aksamlar tolga abi çok tesekkur ederiz abi dedim bir sakncasi yok dur umarim mümkün olsa biz goderiz senristi abi ama iyi mi kotu mu cikar isde onu bilmyorum biz de de senarstle kotu sinir bozucu seyler yazyor ama nazmiye hanim gibi abartmamak sartyla bu dizi de her sey lastik gibi uzanip gidyor bizim senarstler bu kara da apartmyor ama yine de beli olmyor biz de de var boyle senarstler

  • Teşekkürler Aytaç çok naziksiniz tabiki de abi diyebilirsin az çok tanıyorum seni nişanlısin sana bir ömür boyu mutluluklar.bu gün yazdım buraya genelde sizin yazdıklarınızı okurum çileden çıktım bu senaristlerin yüzünden koşuyorlar koşuyorlar hiç bir yere verilmiyor neden koşu bandindasinda ondan dizide aynen öyle dönüp dolaşıp hep aynı şey neyse çok yazdım size hayırlı akşamlar tekrar mutluluklar dilerim.

   • Rica ederim tolga abi ben çok tesekkur ederim guzel dilklerin için ben de siz az çok tanyorum hep yazdik larin olyorum ama yazmaya cesaret edmedim simdi azeri arkdaslar yazın ça vevap yazmak isdedim evet gercek de cileden cikartyor insani bu senarist biz de sinrlenip bütün ofkemizi bu site de tokup saknesmeye calsyoruz konusmak iyi gelyor bize sen de kendi fikirini yaz bilir sin sana da hayirli aksamlar tolga abi

    • Aytaç bir itirafta bulunacagım burada yazmaya çekindiğim bir kişi vardı oda sizdiniz demekki hislerimiz karşılıklı sende benden cekinmissin gülüyorum şu an bayağı neden cekindin diye sorma bende bilmiyorum.buraya yorum yazım yada yazmayım sorun değil belki biliyorsun pek katılmıyorum aranıza genelde virüsle savaşıyorum ne demek istediğimi anlıyorsun. Şimdi göker bey virüsler le uğraşıyorum diyor ya ben de acaba banadamı diyor diye yazmak istemiyorum çünkü o niyette birisi değilim o kelimeyide hak etmem ben diye düşünüyorum. Galiba bu gün içimizi dökme günü size tekrar iyi akşamlar bundan sonra çekinmeden yazabilirim değilmi.

 49. Ömerle Zehra gerçek hayatta beraberler güzel bir çiftler bu beraberliği mutluluğu neden dizide yapamıyorlar yaşayamıyor lar hep bu senaristlerin yüzünden

 50. Fragman i ben de izledim şimdi ömer uyuyamiyorum diyor zehra ömer e koyun say diyor zaten bunların koyundan bir farkı yok ki bence ömer zehra ya bakıp bakıp saysa uykusu gelir zaten :):)

 51. ayselim hos geldin kiz nasilsin canim benim insallah iyisindir evet cevriyenin salim amcayi kiskanmasinda bende guldum ya omerin annesinin basi dertdedir bizim saf zehramizda basini belaya sokar

 52. Hayırlı akşamlar Aslım nasılsın canım analiz çok güzel olmuş teşekkür ederim bende Jülideyi takip edenin oğlu olduğunu düşünüyorum bence Jülide giderken hamileymiş bakalım ne olacak

 53. Off cok snirlendim anlattığın için sağol aytacım yarın tekrarını izleyecem eğer söylegdiklerin doğruysa artık kereme ben de “KELEM “dicem idil kadar sinir etti beni

 54. Sadık dosttan Aslı hanıma teşekkürler çok güzel kaleme almış eline yüreğine sağlık

 55. İyi akşamlar herkese nasılsınız arkadaşlar fragmanı bende izledim güzeldi Ömer bey yine iş başında Çevriye halaya bende çok güldüm resmen kıskanıyor Salim amcayı Aytacım aşkdan başı dönmüş Cevriye halanın bir anda paltosunun rengi deyişmiş Jülide hanımın başı belada sanırım bu demekdirki yakında Zehranında başı belaya girer her şey yine başa döner

 56. Azeri arkadaşlar herkese iyi akşamlar bildiğiniz iyi işinden anlayan seyircinin kalbine ve gönlüne hitap eden senarist yokmu ya varsa Türkiye’ye yollayın bakıyorum görüyorum hepiniz melek gibi insanlarsınız senaristler de öyledir sizde umarim kurtarın bizi şu senaristler den sinir olmaktan usandım artık normal yaşantımızida etkilemeye başladı bu dizi bu senaristler hep aynı okuldan mı mezun oluyor çünkü hepsi aynı kafa.

  • Tesekkur ederim betul gül gül gulmek iyidir e ne ypayim bu gidiş le oyle olcak omer baba da once ensde olcak bak goru sunuz kaynca nerde geldin aklima ben de anmadim ama tam otur du ilik defa bir esbirim tutu

 57. Aytacım sağol anlattığıe için ama yanlış mı anladım kerem idil geldi diye parti mi verdi!

  • Evet kusum yanı ben oyle anladim sabah kermin evine geldin icer de muzik sesin gelyor du kapi kermin arkdas larin da birin açdı daha onra idil geldin benim donsum kutlyoruz dedin keremin evin deydin parti

 58. Merhaba arkadaşlar,fragmanı sevdim,zehra bu hastalık numaralarına inanio mu yoksa yutmuş gibi mi yapior?bide julide ömer ile ilgili zehranın bilmadigi ne soylia bilir ki?ban geçmişle ilgili neden gitdigini soyliacagini sanmışdım.

  • Merhaba peri iyi aksamlar ben de oyle sanmsdim ama baklim ne anlatcak ben de çok merak edyorum fragrami ben de sevdim guzel di hasta olmus ya da hasta numarasi yapyor omer

 59. iyi aksamlar aytacim saka kusum ne yapiyonuz ben bu gun nisandan geldim dizimizi izledim bahsende cadisini cikmak sarti ile fena sayilmaz salim amca cevriye hala aski baya gercek oluyor vallahi helal olsun onlara evlenirler cocuk yaparlar ama bizim ciftimizden bi tikda yok yahu ama fragmana bende baktim baya guzel gorunuyor bide ben anlamadim ne yani zehra ayseye annesinin geldigini soyluycekmi

  • Hos geldin xanım azəri iyi aksamlar eh isde dizi bıtı ben de oturmus siteye yazyorum bu gün ki bölüm fena saylmaz di ama zehom hala barsmadi be guzelim ona canım sikldi biraz salim amca ve cevryie hala nin aski gercek de guzel olmayn basladi kisakani di cevriye hala salim amcayin ah be omer salim amca kadar da olmadin ben ne diyeyim sana yarin obir gün kayin pederin evlnip ustune bir de sana kayinca zehra kardes yapcak sen hala oyle mal mal bak 😀 ya isder misiniz zehra ayni zaman da hem abla hem ane olsun çok acayip bir yere gidyor bu senaryo demedin demeyin

 60. Eline sağlık aslı bahsende ye bakin siz hele adab-ı muaşeret ten soz ediyor kapı çalmadan odaya daliyor

 61. hayirli akşamlar asli hanim yene ihtişmli
  Analiz yazmişsin. hocam ellerine yureyine
  Sağlik .

  • Ya kusum yine site de bir sorun var kaliba yazyorum cikmyor sen izlmedin mi dizi yi uzulme canım benim de başıma çok geldin berki de sansli günün deymsi dizi yi izlesydin yine sinir lencek din zaten deysen bir se yok ayni seyler bahsende esdi gurledin giti julide zehra yine konsmadi konscak dilara ama julide takip edildik lerini anynca kacdi giti zehra da geldin gordu julide yok cikdi giti idil gelip kerem sarldi opdu ben eski sevgilsyim dedi akşam kerem evde parti verdin arkdaslari fila idilin gelsin kutlyor lar di boyle isde yarin tekrarini izle sən gorcek sin dir

 62. Iyi geceler her kese.Asli hanim te$ekkürler canim.iyi ki varsiniz.elleriniz,yûreyiniz dert görmesin.$iir için de ayrica te$ekkür.

 63. Hayirli aksamlar xanım azeri kusum ben burdayim kiz lar nasilsiniz baklim izlediniz mi dizi mizi nasil di frgramin izildniz mi peki omer bey yine kedi gibi dort ayağı uste dustu hastlnmis bizim bay zorba atese bahane opcuk sahane ne guzel ates olcyor oyle bizim kiz kiskandim simdi insanin boyle ates olceni var ken insanin hep hatsa olasin gelir 😀 acaba zehra ayseye gercek de soyledim anesinin donduynu ya bir de cevriye hala salim amcayi ne de çok sevyormus oyle ya maşallah konak da cikar ken eyndeki mavi palto salim beyi gorunce kip kirmiz oldu nede se askda olsa gerek 😀

  • Allah sani guldursun palto konusuna çok guldum,bide cevriye hanımın hallarine baya gulmuşdum.

 64. Ama zehranın saçını ben de cok beğendim gerçekten dünkü bölüme dair tek sey buydu diğer hepsi berbat oda ayrmalar idili saymıyoru mzaten bu günkü bölümü de dediğim gbi elktirkler gtmısti ondan izlymedim off

 65. Bu arada ben dün sizi bulamadım o yüzden gelmedim bide evet ayselin dediğ gbi ben idile hddetleniyordum çok snir bozdu bide keremle tanşıyolarmış gcık seyLER (KEREM VE ÍDİL) KEREME DE Snirlyim

 66. Aytacım sen de mi geldin duydun mu şanssızlığı mi bu gün tam dizi saatinde elektrıkler gtti izleyemedim çok üzgünüm resmen sinirliyım

 67. Iyi aksamlar aslicim eline emyine sagliki canım arkdasim çok guzel bir analiz yazmsin yine bu bölüm de çok zehom sahnesi yok du ama sen susleyip pusleyip guzel bir analiz yazmayin basarmsin her zaman ki gibi çok tesekkur ederim bitanem biz zehom bosanmadi diye sevnir ken zəhra giti odalarini ayrdi bu isin sonu nerye varcak çok merak edyorum hayirlisi inşallah opdum canım ALLHA əmanət ol 🙂

 68. hayirli aksamlar aslim nasilsin birtanem islerin nasil gidiyor bu arada analiz cok guzel olmus eline yuregine saglik sarkiyi beyendim oh mis gibi