Adını Sen Koy 282 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 13 Şubat 2018 Salı

Burak 15 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 282. Bölüm 13 Şubat 2018 Salı

Zehra ile Ömer odalarında konuşuyorlardı. Zehra artık çok yorulduğunu huzura ermek istediğini, her şey bittiğinde huzur bulacağını, bunu da hak edip etmediğini Ömer’e sorunca, Ömer sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Madem istediğin bu kabul ediyorum dedi.

Zehra duydukları karşısında şaşırdı sende ayrılmayı istiyorsun dediğinde Ömer, ben öyle bir kelime kullanmadım. Sen huzur bulmak istiyorum, bunu hak etmiyor muyum? deyince kelimelerim yarım kaldı dedi odadan çıktı.

Ömer boşanmak istemiyor. Sadece Zehra huzura ersin diye kabul ediyorum dedi o kadar.

Ömer terasa çıktı dışarda çok güzel bir hava var ve kuşlar cıvıldaşıyor. Ne güzel kuş sesleri vardı öyle insanı huzura erdiren kuş sesleri çok güzeldi. Ömer’in yanına Nihat geldi ve Ömer’in yazdığı mektubu verip vermediği sordu.

Ömer de, veremediğini söyledi. bu ödevleri veren terapist nerde neden durum değerlendirmesi yapmaya gelmiyor? Neden başlanılan her iş yarım kalıp daldan dala atlanıyor anlamış değilim?

Ömer Zehra’nın boşanmak istediğini bende nasıl istiyorsan öyle olsun dedim deyince Nihat boşanmayı kabul mü ettin? derken Cevriye hala geldi yanlarına bir şey olduğunu anladı ama kimse bir şey demedi. Halada Nihat’ın saçını çekti söyle bir şey olmuş diyerek ama Nihat tek kelime etmedi.

Hala Zehra’nın yanına gitti. Ömer de Nihat’a ben Zehra dan boşanmayacağım, zaman kazanmak için öyle söyledim. Zehra acı çekiyor onun kalbini kazanmak için elimden geleni yapacağım dedi Ömer.

Zehra odasın da ağlıyor bitti işte kabul etti o zaman neden bu haldeyim diye ağladı.

Neden mi bu haldesin Zehra? Ömer’i çok seviyorsun, ondan ayrılmak istemiyorsun da ondan. Ömer den ayrılacak olmak, onu kaybedecek olmak seni üzüyor da ondan böylesin Zehra. Artık bunu kabul et sen Ömer’i çok seviyorsun nokta.

Ömer’in yastığına sarılıyor ağlıyor Zehra. Kızım git Allah aşkına Ömer’in yastığına sarılacağına kendisine sarıl, onu ne kadar çok sevdiğini söyle. Ona yemekler yap güzel bir akşam yemeği yiyin, dans edin mutlu olun şu inadınızı da kırın artık, ne keçi damarı, ne keçi inadı varmış. İnadınız kurusun emi.

Cevriye hala Zehra’nın yanına gelince Zehra yı Ömer’in yastığına sarılmış ağlarken buldu, ne olduğunu sordu. Zehra da ağlayarak biz ayrılıyoruz dedi. duyduklarına inanamadı Ömer geldi oda doğruladı ve bu boşanma olayını sizden başkası bilmesin, ben daha sonra uygun bir dil ile söylerim dedi. Cevriye halada sen istesen de ben söyleyemem ki ciğerimi dağladınız dedi.

Sonra da Salim amcanın yanına bu konuyu konuşmaya gitti. konuştular tam çıkacaktı ki hala kapı açılmadı, üstüne birde kilit kırıldı. Telefonda yok kaldılar içerde. Taaaaa akşama kadar evdekiler Salim amcanın eve dönmemesinden dolayı aradılar telefon evde kalmış Atiyi aradılar da o gitti baktı dükkana olanları öğrendi çilingirci çağırdı.

Zehra ile başbaşa kalan Ömer, Zehra ya senden bir şey istiyorum diyerek kalan günleriniz güzel geçirmek istediğini söyledi. Bunu da ölüm döşeğinde olan bir hastanın son arzusu gibi kabul et dedi.

Ağzını hayrı aç be Ömer. Ne ölüm döşeği, ne hastalığı, ağzından yel alsın senin. Duymayayım bir daha ölüm lafını senin ağzına hiç yakışmıyor. Tamam ölüm hayatın ta gerçeği Allah geçinden versin ama yine de insan sevdiklerinin ağzında bu kelimeyi duymak istemiyor.

Ayşe şirkette toplantı yapıyor. Özgenin telefonu çaldı dışarı çıktı geldi. Toplantıya giriyorsun telefonunu sessize alsana ama yok almazlar böyle de toplantının ortasında çalar. Arayan her kimse daha önce arayan ve de para isteyen aynı kişi. Şimdi yine para istiyor kim bu Özgeyi ikide bir arayıp para isteyen kişi? Ailesinden birimi ? babası abisi sevgilisi kim?

Toplantıda Ayşe’nin yanına Nihat geldi ve yanağından öptü. Ayşe’nin bu Nihat’ın herkesin içinde öpmesi pek hoşuna gitmedi. Toplantıdan sonra 14 şubat sevgililer günü için program yaptılar. Abisi ile Zehra’nın da gelmesini istedi Ayşe ve abisini arayıp söyledi Ömer de tamam dedi. Hep birlikte bir akşam yemeği yiyecekler.

Ömer Zehra ile birlikte akşam yemeği yedikleri dans ettikleri kuğuların olduğu yeri hayal etti. O güzel anları hatırladı Ömer.

Sabah, emlak işi için gittiği görüşmede kıyafeti nedeni ile eksi puan alırken, yaptığı sunum ile göz doldurdu. Olur da işi alırlarsa bu sunum sayesinde alacaklar. Kıyafet konusunda sınıfta kaldı Sabah. Ki sınıfta kalmakta da haklı. Çünkü önemli iş görüşmelerine o kıyafet ile gidilmez. İş yerine gitmeden önce o iş yeri hakkında bilgi toplanır, muhatabın kim bilir kişi kıyafetini de gideceği şirketin yaptığı işe göre giyinmesi uygun düşerdi. Canan Sabah dan daha akıllıca davranmış, ilk gördüklerinde de Cananı patron zannetmişlerdi. Neden? Üzerindeki kıyafetinden dolayı.

Canan bombayı patlattı Sabah’ı baştan aşağıya donattı. Aldığı siyah pardösü hiç Sabah’a göre değil. Şahdı şahbaz oldu Sabah. Bedeni büyük inadına mı yapıyorlar anlamıyorum ki?  

Zehra odasında Bahşende nin kendisine verdiği aile yadigarı yüzüğü çıkardı Ömer girince de sakladı. Ömer fark etti ve yanına oturarak avucuna baktı. Yüzüğü gördü. Zehra’nın bu yüzüğü ver demesi üzerine de, Ömer, olmaz sonsuza kadar bu yüzük sende kalacak derken içinden de sen sonsuza kadar bende kalacaksın dedi.

Ömer yüzüğü Zehra’nın parmağına taktı ve senden başka bu yüzüğü kimse parmağına takmayacak, takamayacak, sen nerede olursan ol dedi.

Ömer Zehra dan vazgeçmiyor.

Ayşe Zehra yı aradı Asya’nın öğretmeni rahatsızlanmış ders erken bittiği için sen alır mısın dedi. Zehra da tamam dedi Ömer geldi konuşmanın üzerine ve birlikte Asya yı aldılar yürüyüşe gittiler yolda balon aldılar Asya ya. Arkadaşlarına dağıtacakmış. Annesi paylaşınca mutlu olursun dediği için paylaşacakmış Asya.

Büyükler nasılda örnek çocuklara.

Lahavle vela kuvvete Ya Sabır Ya Selamet Ya Resul Allah. Bu senaryoyu yazan arkadaş ömrü hayatında hiç açlık görmemiş, parasız kalmamış, yokluk görmemiş anlaşılan. Alev 1. Sezonda canım kurabiyeleri çöpe atmıştı. Aynı zihniyet devam ediyor, şimdi de Sabah’ın taptaze gömleklerini, kıyafetlerini Canan çöpe attı. Bu mudur sizin topluma örnek oluşunuz? Bu mudur senaryo yazmanız? Bu mudur her elinize geçeni çöpe mi atarsınız?

Ne tezatlık Asya paylaşmaktan bahsedip çokça balon alıyor arkadaşlarıma dağıtacağım mutlu olacağım diye. Canan da taze kıyafetleri çöpe atıyor. İhtiyacı olan birine verseydin de o sebeplenseydi mutlu olsaydı ne olurdu? Bu 2 oldu. Alev’in kurabiyesi, Canan’ın gömlekleri çöpe atması hiç sevmedim bu bölüm senaryonuzu. İyice diziden soğutuyorsunuz insanı israf bu yaptığınız.

Canan Sabah’ın kıyafetlerini siyah büyük poşete koydu. Kerem de gördü ne diye sordu. Canan da çöp, deyince ver ben atayım dedi. Canan izin vermedi bir tarih yazıyorum altına imza atmazsam olmaz ben atarım dedi. hay ben senin yazdığın tarihin…  böyle tarih olmaz olsun.

Türk toplumu, türk insanı israfçı mı her şeyi çöpe atan mı? bu mudur? Yazık çok yazık. Ne olurdu çöpe atana kadar birine verseydiniz de iyi bir örnek olsaydınız.  Cananın bu yaptığından sonra Asya’nın balonlarının hiçbir değeri kalmadı zaten balonlarda uçtu gitti.

Ömer, Zehra ve Asya parka gittiler. Asya yı salıncakta salladı Ömer ve bir süre sonra Zehra’nın yanına giderek oturdu. Konuştular. Ömer için zaman Zehra’nın sabah verdiği sözden beri Zehra ile birlikteyken çok çabuk ilerliyormuş.

Seninle birlikte geçirdiğim saatleri çoğaltmak isterken zamana engel olamıyorum dedi. sonra Asya Zehra abla diye koşarak gelince Zehra düşecek sandı ona doğru harekete geçince kendisi düşüyordu ki Ömer tuttu ve yine gözler buluştu. Konuşmadan sessizce bakışarak anlaştılar.

Seni bırakamam sen olmadan senin gözlerine bakmadan yaşayamam, ben gitmene izin vermem dedi. Asyanın balonları uçtu gitti. 

 Hediye abla alışverişten dönerken yolda onu takip eden kişi çıktı karşısına biz görmedik kim olduğunu ama Hediye ablanın verdiği tepkiye göre önemli birisi sakın Ömer’in annesi olmasın bunca yıldan sonra.

Kerem Sabah’a seni seviyorum dedi. Sabah da Kerem den zaman istedi.

Zehra salonda oturuyor, düşünüyordu. Bahşende geldi içindeki zehri akıttı, hem boşanacağım diyorsun hem de herkesin işine yetişiyorsun. Asya yı kreşten almalar, hepsi samimiyetsiz, hesapçı tavırlar dedi.

Zehra da ben böyle yaparak, sizce ne elde etmeye çalışıyorum diye sordu. Bahşende de, Ömer’i hepsi onu kendine bağlamak için. Şu parmağındaki yüzüğü çıkarmamandan belli, karar verilmiş neden taşıyorsun? Birazcık onurun olsa o yüzüğü çoktan çıkarırdın dedi.

Hay ben senin gibi babaannenin, sen merak etme Zehra onurlu bir şekilde yüzüğü çıkardı ama senin torunun Ömer kendi elleri ile tekrar taktı yüzüğü senin haberin yok.

Zehra hak etmediği sözleri Bahşendeden işittikten sonra ayağa kalktı ve kimsenin size oyun oynadığı yok, sadece zamanın dolmasını bekliyorum diyerek yüzüğü parmağından çıkarıp verdi.

Zehra gitti. Ömer geldi ve Bahşendenin elindeki yüzüğü gördü ve bu yüzüğün sizde ne işi var dedi.

BİR BİLEBİLSEN

Gözlerim kapıda kulağım seste 
Bir gelebilsen ah bir gelebilsen
Bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk
Bir bilebilsen ah bir bilebilsen 

Hasretin bölerken uykularımı 
Çaresiz gizledim duygularımı
Seni kaybetmenin korkularını
Bir yenebilsem ah bir yenebilsem 

Ömrümü yoluna serildiğini 
Gözümde yaş olup dizildiğini
Çılgınlar misali sevildiğini
Bir görebilsen ah bir görebilsen 

Hasretin bölerken uykularımı 
Çaresiz gizledim duygularımı
Seni kaybetmenin korkularını
Bir yenebilsem ah bir yenebilsem 

Elif KAYA

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Adını Sen Koy 282 Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 13 Şubat 2018 Salı” üzerine 133 yorum

 1. Aysel dedi ki:

  Günaydın Göker bey Ülkerimiz için doğum günü sayfası acarmısınız lütfen?

 2. Aysel dedi ki:

  Ülkerim canım benim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle geçireceyin uzun sağlıklı mutlu huzurlu ömrün olsun inşallah sen bizim neşe kaynağımızsın iyi ki seni tanımışım iyiki arkadaşım olmuşsun seni çooook seviyorum canım arkadaşım inşallah o gülen yüzün hiç solmasın bütün hayallerin gerçek olsun Allah her dayim yar ve yardımcın olsun iyi ki doğdun canım iyi ki varsın bizimlesin seni çok seviyorum ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

  1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

   Bitanem ay sağolya. 😀 İyiki varsın 😀 Güzel dileklerinle mutlu etdin beni 🙂

 3. Anonim dedi ki:

  GUN aydin G Ö K E R abi uğurlu mutlu
  gunler dilirem.
  ricam var ulker uçun bir kutlama
  Sayfasi açsaniz iyi olar bence ulker
  bu sitenin en çalişan insani
  ALLAHA emanet olun

 4. BULUT dedi ki:

  gun aydin U L K E R doğum gunun kutlu
  Olaun . yillar boyu mutlu olmani ALLAHDAN dileeim .

 5. ZİYA DAN ****ULKERE*** dedi ki:

  Ülker merhabalar uzun zaman oldu nasılsın bu sabah telefon hatırlatma alarmı çaldı tatlıcı kızın doğum günü yazıyor sen bizi unutsan da biz seni unutmadik doğum günün kutlu olsun her yaşadığın gün yaşadıkça artan bir mutluluk versin bu kadar bu arada hayırlı cumalar görüşürüz diyemiyorum çünkü senin bazı kriterlerin var onları yıkmanı istemem cevap yazma okuman yeterlidir benim için tekrar doğum günün kutlu olsun kendine iyi bak hoscakal.

  1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

   Unutulduğunu ve ya unutduğumu nerden çkardın. Güzel dileklerin için Teşekkür ederim. 😀

 6. xanim azeri fandan birtanecik nese kaynagim iyiki dogdun ulkerim dedi ki:

  birtanecik ulkerim nese kaynagim dogum gunun kutlu olsun kiz iyiki dogdun iyiki hayatimdasin sen her zaman benim yuzumu gulduren sen bana morel oldun kiz sen benim nesemsin benim icin cok deyerlisin allah senin karsina ag atli prenseni cikarir karsina haytada ne arzu isteklerin varsa kabul olur insallah seni coooooook seviyorum seni gormesemde ama sen her zaman benim kalbimdesin sevdiklerinen nice mutlu yillara

  1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

   Neşe kaynağının birtanesi sende iyiki varsın 😉

 7. AIDE♥ dedi ki:

  Aaa Ulkerimin dogum gunumu.Ay ne gizel hayatim tebrik ederim.Dogum gunun kutlu olsun.Her zaman mutlu ol.
  ♡U♥marim hep arakadas oluruz boyle
  ♡L♥aleler gibi acarsin solmasin oyle
  ♡K♥orma biz yanidayiz senin hep boyle
  ♡E♥n yakin arkadadimsin oyle
  ♡R♥abbim seni korusun bizimle kal hep boyle
  Seni vok seviyorum canim.
  GOKER BEY LUTFEN ULKER ICIN DOGUM GUNU SAYFADI ACARMISINIZ.ACSANIZ COK MUTLU OLURIZ.LUTFEN LUTFEN.EYER ACARSANIZ BU SIIRI ORA EKLERMISINIZ.RICA EDIYORUM.ULKER BIZIM CANIMIZ.HEP O ARAKADASLAR ICIN SAYFA YARATMAK ISTIYORDU SIMDIDE BIZ.LUTFEN.

 8. AIDE♥ dedi ki:

  Merhaba kizlar nasilsiniz.
  Ulkeeim nasilsin.Tamamdirbundan sonra burdayim.Ipdum seni.
  .
  Aytacim onemli diyil.Demek azwrilisin.Bende azeriliyim.Me hos.Canim kendini tanita bilirmisin.Opdum.
  .
  Aysel sag ol canim bemde sizi tanidigima memnunun.Canim sen kendini tanitirmisin.Opdum seni.
  .
  Tolga abim nasilsin.Kusira bakma abim dun giremedim.Internet zayifdir.Yoksa girerdim.Abicim tavsiye istemiadimGecde olsa soyliyim.Oargumda alabilirsin bilersik olye yada tektas yuzuk.Cicekde ola bilir.Umarim bana ihtiyac kalmamis artik almissin.Ay canim yengem dogru soykuyor sen ina zaren en buyuk hediyyesin.Nese icin tabikide.Banada en buyuk hediye seninle abi kardes olmakdir.Iui ki tanisdiq.Digtu souluyofun susmak lazim.anonumde anladu bizi.Bundan sonra senin tavsiyelerinden yapicam.Abi senin vocugun varmi.Birde hic azerbaycana geldinmi ve ya gelmek fikrrin varmi.Tolga abim hoscakal gorusiriz.Kendine iyi bak.Yengeyede selam soyle.

  1. TOLGA dedi ki:

   Günaydın aide iyiyim sen nasılsın hayırlı cumalar güzel cümleleriniz için teşekkürler eşime selam söylemişsin ileteceğim tavsiyene gelince güzel bi akşam yemeği ısmarladım ona çocuk demişsin onlarıda anneme bıraktık evet çocuğum var bi çocuk sahibi olmak dünyada eşi benzeri olmayan bi duygu Allah herkese bu duyguyu nasip etsin bi oğlum birde kızım var ellerinden öperler çünkü daha çok küçükler.Azerbaycan’a hiç gelmedim gelmeyide çok isterim çünkü küçük kız kardeşimi görmeyi umarım Allah bi gün nasip eder.şimdi veda vakti yola çıkmam lazım aide kendine iyi bak görüşürüz.

 9. Asi dedi ki:

  Ulkerim dogum gunun kutlu olsun canim arkadasim iyi ki dogdun inci cicegim seni coooook seviyorum 🙂 😀
  inci cegim yazdigin her sitede dogdum gununu kutlamagi dusunuyorum 😉 neresi kaldi onu dusunuyorum iki site kaldi galiba

 10. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar Aslim cok guzel her zamanki gibi mutiş olmuş maşallah eline,gonlune saglyk minnetdarym canym

 11. Aysel dedi ki:

  Tamam aytacım herkese ALLAH rahatlık versin tatlı rüyalar sizi çok seviyorum

 12. Aysel dedi ki:

  Kız aytac yalnız sarılma gel beraber sarılalım bende çok seviyorum onları ne kadar zehracıyım desemde ömeride seviyorum tabi hazalla erkanıda

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Bilmez miyim ayselim her kez omeri de zehrayin da çok sevyoru bakma sen oyle sinir leni cek kizyoruz sovyoruz ama onarin çok sevyoruz zehom ve hazer bitane gel berber sarlalim hazerimize bizim en böyük ortak nokdamiz bu dizi ve hazer onar saysesin de bulduk bir birimiz

 13. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya ben bugun diger siteye yazmadım ona çok üzüdum simdi

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam ozman kizlar cikip yatalim saat gec oldu yarin konsuruz benim de çok uyukum geldin zaten hadin size de iyi geceler canım arkdaslaim ALLHA rahatlik versin siz çok sevyorum

 14. Aysel dedi ki:

  Ya kızlar kusura bakmazsanız bende gide bilirmiyim çok uykum var

 15. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay kiz lar size yetscem diye nefesimi tutup yazyorum sunu da yetsdim kusum nerye gidyor sun uyuku mu geldi seni tamam sana da iyi geceler ben de seni çok sevyorum sete ben de gidcem ama nazmisi dovemek için deyili onu dovceyime gider hazeri siksi sksik sariliarim daha iyi bu ara da baska uykus olan site den cikmak isdye var mi soylesin

 16. Saka kuşu dedi ki:

  Her ne kadar istemeyerekd e olsa güle güle umarım rüyamda sızı görürüm baaayy…

 17. Saka kusu mecburiyetten gidiyorum daha uzun yazışırız yarın dedi ki:

  İyi geceler

 18. Saka kuşu dedi ki:

  Ben de gelicem nazmiyeye en çok ben sinirliyım hem zehöm hemde sabker

 19. Aysel dedi ki:

  İyi geceler kuşum tatlı rüyalar bende seni seviyorum

 20. Saka Kuşu dedi ki:

  Saatte baya geç oldu gözümden uyku dökülüyor gtmek istmıyorum ama mecburum AYSELİM AYTACIM XANIMİM İYİ GECELER PRENSESLERİM…

 21. Aysel dedi ki:

  Tamam o zaman Xamımım nazmiş bir daha bizi sinirlendirirse toplanıp sete gidiyoruz şimdiden silahlarımızı hatırlayalım 🙂

 22. Saka kuşu dedi ki:

  Ohh be rahatladım küsmemişsıniz benle aytac adını sen koy286 290bölüm fragmanına baksan gôrürşün nazmıyeye nelerdedim aysel xanım aytac sizi seviyorum

 23. Aysel dedi ki:

  Yok kusum ben sana niye küseyim ben seni çok seviyorum bitanem dediğim gibi geç kalıyorum yazamıyorum 🙂

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum senle neden kuseyim tatlim neden oyle dusundun ayselim nazmis bizi sinirlendirse ben asil gercekden gider seti basarim ayol

 25. Saka kuşu çok üzgün dedi ki:

  Aysel xanım neden benle küstünüz

 26. Aysel dedi ki:

  Evet aytacım biraz geç gelse iyi olur biraz güzel bölümler izlemiş olurduk yani ne olurdu böyle mutfak sahnesi gibi sahneler çekseler güzel sahneleri hep hayal olarak izliyoruz sanırım nazmiye güzel sahneleri anca ruyanızda görürsünüz demek istiyor

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim dizi mizin oyle bir halde ki vallah ben hayale bile razyim yeter ki zehom sahnesin olsun guzel romantik aks sahnelri ruya hayel bile olsa raziyim ben

 27. Saka kuşu dedi ki:

  Aysel bende de bazen oluyor sinirleniyorum yoksa sendemı küstün benle

 28. Saka kuşu dedi ki:

  Aytacım ay doğru ya dün sen uyumustun şimdı şöyle :bız bildikbileli adını s koyda mutlu çift olmaz ya işte sabahla keremi ayırmasi için idili getiriyorlarmıs ben dün pi patladım nazmiyeye saydım saydım saydım hala da çok sinirliyım kendisine

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Demek yeni gelen sabah ve kerem için gelyorum Kusum benim zehom bunca acı cekdi birak da biraz da sebker ceksin acı aski duzu biberi dir ayrıca nazmiye bu ne desen cikar o kadin da yine sabah kerem haline şükür etsin zehomu cekdyin yanı da sebkeri cediyi nedri ki

 29. Aysel dedi ki:

  Ya kızlar çok hızlı yorum yazıyorsun biraz yavaşlar deyip duruyor bütün yorumlara geç kalıyorum 🙁

 30. Saka kusu dedi ki:

  Xanım azeri fan sen benimle küstün mü lütfen bariş benimle ay ateş bastı

 31. Aysel dedi ki:

  Kız aytac nazmiyeyi seviyorum mu dedin kız o korkusundan öyle şeyler çekmiyor eyer çekerse başına gelecekleri biliyor bu kez herkes seti gerçekten basar 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ayselim nazmis korku sun da mi yoksa baska bir sey de mi oyle cekyor bilmyorum ama ben o yonunu sevyorum nazmis deyil sadece ehlak konu sun da iyi

 32. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim hakslisin dediglerine katiliyorum ben dizi sayesinde erkan ve hazali tanidim ve onlarini samimiyyetlerine bayiliyorum oyle yakisiryorlar ki rabbim onlari hic bir zaman ayirmasin ayrica oyunculuklarina bayiliyorum kariyerlerinde basarilari daimi olur insallah amin

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet xanım azəri gercek de oyel canım bu dizi bir çok guzel seye nede oldu ilik once boyle guzel bir dizi izlme şansı mizi oldu hazal ərkanı tandik sonar bu dizi sayesin de bir birmiz bulduk çok guzel arkdas olduk en onmelis si de bizim dizi mizin aski gercek bu dizi sayesin de hazal erkan bir birin tandi sevdin bu dizi diger dizi ler den çok farkli oyuz den mukadar çok sevlyor hazal erkan bir tək bir birleri yel deyili izleyci leri fanlari yla da çok samimi bu her defa şin da goruyozu

 33. Saka kusu dedi ki:

  Canım aytacım bana da şimdi öyle geldi ömerin annesıyle konuşacak zehra bosanmicaklar siz bı ikı gün sevinceksıniz sonra kesin diziye yeni oyuncu dahil edilecej veyine savaş baslayacak şuraya yazıyorum demedi demeyin çünkü nazmiye varke n mutluluk ancak 2 gün sürer

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Kusum oraya yazmasan olmaz mi barı bir iki gün yuzmuz gulsun dizi ye yen bir katlcak miş demek hadı hayirlis

 34. Aysel dedi ki:

  Evet aytacım bende yarını fragmanı pazartesiyi merak ediyorum ama en çok da jülide hanım gelince bahşendenin yüzünün alacağı şekli merak ediyorum pis cadı bakalım çevirdiği oyunlar ortaya çıkınca ne yapacak

  1. Aytac azı fan dedi ki:

   Evet ayselim ya ben de çok merak edyorum o cadini yüz ifadesini keski yarin ciksa ortaya yok ya vaz kecdim hele bir bizim zehom barisn da omer simdi bir de anesin gorup depresyona goirmesin yeni den

 35. Saka kusu dedi ki:

  Aytaccığım öldüm gülmek de sen ne dedin “nazmiyeyı azıcık sevıyorum “dedin yazarken de güluyorum ama haklısın dizimızde ahlaka aykırı şeylerın olmaması ğüzel. Aytacım bıde evet bence de ahlak konusuna aykırı dızılerin basında beni affet geliyor yine de diziye ıdili sokacağı içın kızgınım ona HEM DE COK ıdilin fotoğrafın a baktım sıfıq beğenmedim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aaa diz ye yeni bir daha mi katlyor kusum beni hiç haberim yok du ayrı ça nazmisi sevdim derke çok nazmis deyil ahlak kosnu da iyi bir iş cikartiyor isde o yonunu sevyorum

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim bence kesinlikle omerin annesi ile konusucak oyle bosanmakdan vaz gece bilir mektubu okuyacagini emin diyilim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet xanım azəri ben ce de bizim bu inaci keci zehra mizin inadını kirsa kirsa omeri anesi kircak yarin ki bolumu iple cekyorum inşallah su bosanma olayin da bizi beklemdymiz bir supriz beklmez umarim zehra omeri af etyi için bosanma da vaz kecmis dir baska bir se için vaz kecdi se bu kez kesin kalp kirizin de gidcem oteki dunyaya

 37. Saka kusu dedi ki:

  Ben heppinizi çok seviyorum canım sıkıldiğinda veya sıkılmadığında hemen size koşuyorum bilirsiniz yalnızlık kadar kötü bir sey yoktur sizin en önemli özelliğiniz mısafırperverlığınız hepınızi cok seviyorum

 38. xanim azeri fan dedi ki:

  irabim haklisin bende omere sans verdim zehrayi umarim bundan sonra uzmez yine hata yapmaz

 39. Saka kusu dedi ki:

  Bunu duymamıs olayım aytacım bana istediğin gibi hitap edebilirsin canım bana göre zehra mektubu okur barışırlar “evlenince aşkın şıddetinin azalmadıği”bir çift görmedim ben umarım zehöm öyle olmaz o yüzde sabkerin de hemen evlenmesini istemiyorum zehra ile ömer çok tatlılar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet kusum bizim zehom çok tatli bence mekdubu da okudu ama omerin anesi iyle de konsdu bu gün hedye abla yine o gizemli kiş yle konsmaya geldin mutmede omer ve zehrani bosancagin soylycek o da gidip zehra yla konscak yarin izleyip gorucez

 40. Aysel dedi ki:

  Çok haklısın Ir abicim şuan için ömer hatasını anlamış vijdan azabı çeken üzgün çaresiz biri biz ömer acı çeksin sürünsün demiştik ama böyle olsun istememiştik şuan için ömere bende bir şans veriyorum inşallah bir daha aynı hataları yapmaz

 41. Saka kuşu dedi ki:

  Hepimizin iyi olmasına sevindim canlarım ben adını sen koy u herseye rağmen sevyorum nazmiyeye actım artık ağzımı artik kapatmam ınsanlara acı çektirmek olmazsa olmazı olmş kadının zehrayla ömeri bugün çok mahvetti

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Kusum ben de ne olur sa olsun dizi mizi ve oyun cularmiz çok sevyorum yanı iyi oyun culari kotu leri hiç sevmyorum nazmisi de azcik sevyorum de nede kunki ne ceker şe ceski zorba kibir li masum kotu ama bir tek ihaneti cekmyor dizi de ne zehra omer ne de omer zehraya ihanet eti bu günə kadar bir birlerin kiskandirmak için bile baskalarina yanas madilar isde nazmiye ni bu yonunu ben çok sevyorum diger dizi ler uzuan sin diye ihanet etryor lar icik icrdip yanis seyler yapdir yor la isde oyle seyler den nefret edyorum beni affet göz onun de o bizim dizi mize bin şükür günlük dizi cekmek kolay deyili maşallah rentig ler de çok guzel hepsi hazal erkan sayesin de insanlarin olan sevgiler ve hazal la erkani samimyeti sayesin de dizi bu gunler gelip cikdi

 42. Saka kuşu dedi ki:

  Af edessiniz geldim nasılsiniz sohbe t koyulaşmış ben de yarınki frağmanı merak edyorum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tekrar hos geldin kusum saka küsü sana kiza ça kusum diye bilir miyim bir sorun olur mu evet ya yarin ki bölüm ve fragrami her kez çok merak edyor yarin dizi baslayin ça zehom ilik once kalvak edicek sonar her ne olcak sa artik zehra mektup mu okuycak omeri anesi yle mi konsuca ya da baska bir sey dizi ni sonu da zehra ben bosnmak isdmyorum diycek omer sevince dizi orda bitcek simdi gel de bekler 2 günü nasil gecicek

 43. IR dedi ki:

  Tesekkur ederim goker beyim.

 44. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim inanirmisin bende acayib bekliyorum annesi gelince omer ne tepki vericek bide fragmanida merak ediyorum nazmis ne supriz hazirlamis bize

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Biraz sabir edelim xanım azəri yarin gorucez nazmisin bizim için hazır ladigi supriz en azın da biraz guzel şorun süz bölüm izlyelim her gün bir umut la dizi beklyorz her seferin de uzlyoruz

 45. Aysel dedi ki:

  Aytacım bitanem başın ağrıyomuş geçmiş olsun canım benim üzülme kıyamam sana ağlama az kaldı üzücü bölümler bitiyor güzel bölümler geliyor her şey güzel olacak

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Çok tesekkur ederim ayselim ALLHA razı olsun ınşaallah dedyin gibi guzel bölüm ler olur ama beni bek umdum yok canım çünki alsdim hep kotu üzücü bölüm ler izlmeye ne olur sa olsun yine kotu seyle olcak zehra omer barsin berber olsun onar mutlu olsun bak söz veryorum dizi de baska hiç bir kimse de ya da heragi bir sahne de sikayet etmycem yeter ki zehom barsin bir daha ayrilmasin

 46. IR dedi ki:

  Bende omerin bu uzgun haline caresiz haline uzuluyorum ,dogaldir ,bizlerde insan oldugumuza gure etkileniyoruz ,ama ileriledikce omer konusmasini davranisini dizginlemis ,baski yapmiyor ,zehraya kolaylik sagliyor ,rahat olmasina zemin yaratiyor ,omerin sorunu en basindan buydu ,baskasini duymamak ,kaleye almamak ,baska bi sorunu yokdu ,sadece yasamindan dolayi bazi seyleri bilmiyordu ama bosanma zorunlugundan daha dusunceli olmus.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ir abi sana katlyorum çok haklisin biz de insaniz her kez hata yapa bilir ben omer kendi adima soylyorum bir kez daha sans veryorum ayni htay dusup zehrayi bir kez daha uzer se bu kez neyin ki omeri dizi yi bile siler atarim heyatim da bir hatayi 1 2 defa yapar sin 3 cü kes o artik hata yapmak da cikar omer anesin de dolayi bir çok kez hak verdim ama bu son şansı bu kez de biz hayal kirgina dusurur se gercek de silerim omeri ALLHA hiç kimseyi caresiz birkmasin amin amin

 47. Aytac azəri fan dedi ki:

  Tesekkur ederim xanım azəri daha iyim canım başım agryor hala ama çok deyil sinrlenmemek elde deyil ki bitanem ben ki bir seyi çok sevdim on çok baglandim hep boyle olur ben de mesela guzel bölüm izleyin ce çok mutlu olyorum hata mutlukuk da sarki bile soylyorum ama kotu sahne olun ça da çok moralim bozlyor oyle boyle deyil çok etkilenyorum ama simdi lik iyim yarin bosan maslar bile beni bek umdum yok yine bir sorun cikcak aytac demsdi der siniz omeri anesin bir ortaya ciksi asılı prtina onda kopcak en çok omer anesin gorunce ne tepki vercek ben onu merak edyorum yarin ki fragrami da merak edyorum

 48. xanim azeri fan dedi ki:

  xedice xatunum ulkerim nese kaynagim ben sizi ozledim nasilsiniz insallah iyisinizdir allah butun islerinizde yardimciniz olsun sizi cok seviyorum

 49. Aytac azəri fan dedi ki:

  Sana da hayirli aksamlar ayselim iyi olmana sevindim canım ben de dune gore bugun daha iyiym dun dizi yi izledik de sonra oyel bir sinir len dim ki halim deysdi ben 2 de uyuyan aytac saat 10 da yatim bu gün de bütün günü başım çok agrdi ama simdi iyi çok şükür bu gün ki bölüm bana çok iyi geldin hele o mutvak sahnesi gercek de harkaydi ayselim uzlmek bir yana kalsin beni kalbim barm parca oldu ikisini de haline ya insa bu kadar çok sever ken boyle acı cekmesi beni çok uzyor ya omer ben ce cezasinni yeterin ce cekdi ben barsinlar isdyorum artik zehra agladik ça ben kotu olyorum ben de aglyorum bu gün ki dans sahne sin de oyl çok uzul duma ki göz yaşlarımı tutmadim anem de gizlin ağladım

 50. IR dedi ki:

  Sarki olsun ,demek nesen,morelin yerinde ,cok sukur ,benim morelim yok sen sarki yaziyorsun ,bakalim betulun kankasini postalaikdan sonra nesine takilacak ,en azindan agzina geleni yazirdi bizde eylenirdik ,yazik olacak bize ,valla bunalimdan cikmayi bende isterim ama telefonu kullandikda daha da yukseliyor ,uykum cogaliyor , yorgun dusuyorum ,birde sizler ugramiyorsunuz ,kizlar takiliyor onlarin alayini bozmak istemiyorum ,gozelce sohbet muhabbet ediyorlar bende yasli adamim ne yapiyim,

 51. Aysel dedi ki:

  Aytacım canım hoş geldin nasılsın iyi misin o mutfak sahnesinde bende çok güldüm çok komikdi ama sonrasında üzüldüm şimdi herkes bana kızacak ama ben ömeride böyle üzgün çaresiz görmek istemiyorum artık çok üzülüyorum onların bu haline

 52. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim iyi olmana cok sevindim basinmi agramis kiyamam simdi nasilsin morelinin iyi olmana sevindim bende mutfak sahnesinde bende o kadar guldum ki gercekden komikdi canim sende uzme kendini insallah guzel bolumler bizi bekliyor bende temizliy yaptim amcam gile getdim dizimizi izledim simdi sizinle yazisiyorum

 53. Saka kuşu dedi ki:

  Arkadaşlar canlarım aytacım iyi olmana sevındim ve aynem dediğin gbi mutvak sahnesı komik dans hüzünlü idi . Xanimim senim de iyi olmana sevindim beni güldürdün sende hep gül bunalımdamıyım değilmiyım bilmıyorum fınal söylentileri kerem zehra kardesleq soylentilesi idil beni üzerken zehranın hamilelıği bahsendenın gidişi zehra ômerin barışmasına seviniyorum. İyı olmana sevindim aysel

 54. xanim azeri fan dedi ki:

  radam ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim tabi haklisin asil nazmis bulanima girsin ayselim bende bu gun ev temizliyi yaptim sonra amcam gile gitdim geldim dizimizi izledim simdi sizinle konusuyorum saka kusum sende bunalimda olma artik hep iyi ol

 55. Saka kuşu dedi ki:

  Aytaccığım aynen öyle mutfaktaki sahne bu güne kadar zehra ömer cephesındekı en güzel sahneydi bana göre öldum gulmek de zehra çok komikti

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet saka küsü ben de gördüm bebek haberi yüz de yüz dogruymus hayirli sin inşallah demek ki yakin da küçük kervancioglu gelyor ay ne guzel olcak o bölüm ler gercek de dogruysa mutvak sahnesin geldik deyse benim de bu sezon izlediyim en guzel sahneydi ya oyle bir gulmek tutu ki beni gül gül oldum karnima agrilar girdi keski hep boyle sahneler olsa ben bu bolumun kamera arkasin oyle çok merak edyorum ki kim kesin onlar da olmsdur gulmek den

 56. Aysel dedi ki:

  İyi olmanıza sevindim kızlar hep iyi olun xanım azerim bugün ev temizliyi yapdım yemek yapdım babamla vakit geçirdim dizimizi izledim şimdide buraya geldim sizinle konuşuyorum sen neler yapdın saka kuşum iyiyim merak etme canım sadece bir ilaç var 20 gün içmem gerekiyor ben ilaç içmeyi hiç sevmem neyapıcam bilmiyorum

 57. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aytacim hos geldin canim ben iyim sen nasilsin cooooook ozlemisim seni evet bende okudum bu bebek haberi insallah dogru olar asil bahsendenin gitmesine cok sevindim yahu morelin nasil merak etdim seni neler yapiyorsun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi olmana sevindim xanım azəri iyi diyelim iyi olalim çok şükür bugun daha iyim canım ama dun oyel bir halde ydim ki siteye yazmadım son yazdığım da sonar hemen cikdim uyudum bugun bütün günü başım çok agrdi oyuz de yazmadım dizi yi izledik den sonra biraz daha iyi oldum simdi iyi bu gün ki bölüm de hem guldum hem ağladım mutvak sahnesi çok komik di ama danans sahne sin de çok uzuldum ya insanı kalbim acyor zehrani aglamsina daynmyorum artik bahsendenin gitmesin ben de çok sevindim inşallah o bölüm cabuk gelir ben de bugun çok sey yapmadim başım çok agryordu bir dayım gile gitim geldim dizi mizi izledim simdi de uzanmsi siteye yazyorum sən neler yapdin

 58. Saka kuşu dedi ki:

  Bebek haberi %100 doğruymuş kesin habermiş aytaccığım sen rahat ol

 59. Rada dedi ki:

  Vay vay Ir abi gelmis sefalar getirmis. Ozlemisim uzun yorumlarini. Cik artik bunalimindan simdi nazmosun bunalim zamani. Guzel haberler icin tesekkurler. Betulun kankisine posta koyulmus. Abi ne nesesi? Siir diyil sarki Bu sarkiyi dinlerken aglamak istiyor adam. Sen nese diyorsun? Xanimcim sen nasilsin? Begenmene sevindim oyku gurman canevi sarkisi bu.

 60. Saka kusu dedi ki:

  Merhaba xanım canım benim de çenem yoruldu sakız çığniyorum ama idili gerçekten hiç beğenmedım bir yandan da bahşende nin gitmesi beni sizin kadar sevindirdi mutlu oldum sabahın eski halini hiç göremeyeceğim sanmıştım neyse ki o stili bu gün yine gördum

 61. Saka kuşu dedi ki:

  Bu ğün moralim çok bozuk zehrayla ömerde zorluyorlar kendilerıni bende bugün internetten yeni gıcık oyuncu idile baktım hiç beğenmedim bide keremle fotoğrafı vaqrdı sinir oldum ama buğünkü bölüm güzeldi zehra ömerı affedecek yarın e hadi gözünüz aydın

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar saka küsü nasilsin evet bu gün ki bölüm gercek de çok guzel di hele zehra ve omeri mutvak dakı sahne beni oldur du gulmek de dans sahnesin de se çok uzldum resem ağladım o sahne de

 62. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim neler yapdin bu gun saka kusum burdayim sen nasilsin gunun nasil gecti

 63. IR dedi ki:

  Goker beyim merheba ,benim yorumum gitmis ama cikmadi ,tekrar edilen yorum yaziyor ,buradamisin ,sakincasi yoksa onaylarmisin ,yeniden yazamam ,ucdu gitti heosi aklimdan .

  1. Göker dedi ki:

   Tamamdir IR abi onayladım.

 64. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselim iyilestın mi canım bende hiç öyle bos bos oturuyorum canım sıkılıyordu sonra sızı özledim Xanimim burda olduğunuzu söyleyince geldim sahi xanim nerde yok mu

 65. Saka kuşu dedi ki:

  Cıktıniz mı uyudunuz mu nerdesinız sizi cok özledim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba arkdaslar ben geldim nasilsiniz rada betul aysel xanım azəri tatlici xedice xatun saka küsü gozell ve diger arkdaslar hepinize hayirli aksamlar her kez iyidir inşallah ir abi sana da hayirli aksamlar nasilsin iyisndir inşallah evet seni yazdığın o haber leri ben de okudum bir azın bu site de yazdım aklim da kalanlari umarim gercek de doğru haber cikar çok yorlduk ayni şeyləri izlmek de bir de bebek haberi cikmisdi mart ayni ilik hafta larin da zehra anın hamile olacağı haberi de gördüm ben inşallah o haber de doğrudur

 66. IR dedi ki:

  Tesekkur ederim aysel , sizede iyi aksamlar .

  Uzun bi yorum yazdim yarinla alakali tesbitlerimi yazdim gonderdim gitmedi ,bir daha deneyecem bakalim gidecek mi.

 67. Aysel dedi ki:

  Saka kuşum hoş geldin canım nasılsın neler yapıyorsun?

 68. IR dedi ki:

  Anlasilan julide hanim bahsendenin yeniden konaga dondugunu gozlemlemis ve onun bi pot kiracagini,insanlarin canini yakacagini ve hic cekinmeden bi yuvani buyuk bi zevkle yikacagini dusunmus hemen harekete gecmis ,herkes evlatlarini acimadan terk ettigini sanirken kendini evlatlarina yetirmis ve hedye ablanin araciligiyle olan bitenden haberdar olmus ,iki gundur zehra ve omerin uzuntusune konagin onunde sahit olan julide son haberi yetisdiren hedye ablanin verdegi haberle hemen zehrayla bulusmak istemis ve gecmisde yasananlari anlatmis ve zehra yine kurtarici rolune geri doner kendini unutub yeniden omerin yaralarini sarmak icin ve onun yakin gelecekde zor zamaninda destek olmak icin once bosanmakdan vaz gecib sonrada annesiyle barismasini ve her seyin bahsende yuzunde oldugunu ve ofkesini yenmesini saglayacak ,o yuzden hedye abla cevriyeden bosanma hanerini duyar duymaz julideyi bulub durumu anlatmak icin yola koyuldu ,zehrada yarinki bolumde bosanmakdan bu yuzden vaz gecer ,tabi bunlardan omerin haberi yok ,bir seyi ben anlamadim sizde anlamayin zaten ,cunku bahsendenin yapdiginin bi aciklamasi yok ,oda bu ki su bahsende hic bu zehrayi tanimiyor ki ,ozon zaman bir yerde kalmadilarda ,ne bi iyisini nede kotusunu gormedi ,kadin sirf bozuk dusuncesi yuzunden kim geldi ,nerden geldi uzaklasdirmak istiyor ,yikilan yuva oglunun yada torununun olsun fark etmez ,yuvasi yikilan mutsuz olsun yada olmasin hic unemli diyil ,bu kadarini ben gormemis duymamisdim.

 69. Saka kuşu dedi ki:

  Moralim bozuk biraz da merhaba xanim merhaba aysel canim iyileştin mı umarım iyileşmissindir

 70. Saka kuşu dedi ki:

  Ohh be sonunda buldum sizi ben geldim nasılsınız

 71. Aysel dedi ki:

  Hoş bulduk Xanım azerim ben iyiyim canım sen nasılsın ya canım kusura bakma ben akşam uyuya kaldım ilacın etkisinden sanırım

 72. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar IR abi nasıldınız güzel haber verdiniz teşekkür ederim demek sonunda bahşendeden kurtuluyoruz çok sevindim demek iç karartıcı bölümlerde bitiyor hadi inşallah

 73. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim kiz hos geldin nasilsin canim benim

 74. xanim azeri fan dedi ki:

  ir abicim hep iyi ol dizi iste ama sen guzel haber verdiyin icin sag ol inanki benim moralim cok iyi oldu iyiki varsin

 75. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım nasılsın canım inşallah iyisindir analiz için teşekkür ederim çok güzel olmuş ama sanki sinirliymişsin yazarken sonunda senin kadar sabırlı birini de sinirlendirmeyi başarmışlar zaten son zamanlar sadece göz yaşı izliyoruz ben artık bu bölümleri izlemekden Yoruldum sıkıldım artık iyi şeyler olsa ne olur sanki

 76. Zehmer dedi ki:

  Biraz daha sacmalasaydi oklava ile dövmeye gidecektim artik ir abi hakikatenden de bazilari icin dayak cennetten çıkmaymış istisna lar hariç:)

 77. Zehmer dedi ki:

  Inşallah doğrudur bahsende gider yoksa bu gidişle dizi gidecek tepe taklak senarist kendi ruhunu tatmin edecek diye izleyici yi sinir küpüne cevirdi müdahale ettikleri isabet olmuş iste böyle boş mevzuulari birakip aile mevzularına gelsinler hareket gelsin diziye biraz daha fazla sacmalamasinlar

 78. IR dedi ki:

  Betul gozun aydin ,bak sesini kanal mudurlugu duymus ve nazmiyeyee posta koymus ,valla senden korkulur betul.

 79. IR dedi ki:

  Evet peri ,dogru ,haberin kaynagi kartalpro ismayil bey efendi ,iki gun onve paylasmisdi,bildigimiz gibi asmayil bey ekipden ,bu haberin kisa seklini iki gun once aytac paylasmisdi ama tamamini yazmamisdi ,ismayil bey en son ve en dogru haberi paylasir o yuzden haber dogru , kanal muduru ozun toplantidan sonra ekipe durumu duzeltmek icin gosteris vermis onlarda her seyin baska cur olacagina dayir soz vermisler ,onumuzdeki haftadan itibaren dizinin yonu degisecek ,mutlu ayle ve en ozeli annelik niteliginde izlenecek .

 80. Zehmer dedi ki:

  Zehra nın kiyafeti gerçekten felaketti ama şıklık tan degil rüküşlük ten resmen görünce gözüme ışık tutulmus gibi oldum su ömer’in annesini de hala neye benzediğini göremedik uzatti da uzatti sanki prenses diana mübarek artık çıksa da ortaya su cezaevi müdiresi kilikli bahsende yi geldiği yere gönderse bir an önce bahsende görününce arka fonda çalan müziği dinlemekten fenalik geldi artık …

 81. peri dedi ki:

  Ir abi gerçekdan bu haber dogru mu?çok sevindim.

 82. IR dedi ki:

  Tesekkurler xanim ,iyi diyilim ,bunalimdayim ,selamlari var ,sag olasin ,siteye girmek icimden gelmiyor cunku dizi diyalog yoksunlugundan bunaltiyor insani ,gorun kac zamandir ayni sozleri kullaniyor ayni cumleyi ,ayni mekanlari ,kiyafetleri izliyoruz ,artik izleyici hangi oyuncu ,hangi karakter nerede hangi sozu soyleyecek hangi sahnede hangi kiyafeti giyecek ,hangi yuz ifadesini kullanacak biliyor ,yani ezbere biliyoruz ,birde ayse karakteri sonunadak bikdirdi , ayni cumleyi ne zamana kadar kurmak olur ,hele yaprak durmazin ses tonu dinlemeye deymez o yuzden ayse kismini sessize almak zorunda kaliyorum, iyi oynayan ,rolunun hakkini veren iki oyuncu var birisi nalan hanim ,bahsendeyi canlandirarak cok basarili oyuncu ,kotu bi karakteri anca bu kadar iyi canlandirmak olur,izleyici kotulukden nefret etsin ,buda oyuncunun basarisi ,biriside hazal subasi ,her duyguyu gozel yansitiyor ,dizinin hikayesi cok gozel ama sirf diyalog konusunda problam oldugundan izleyiciyi cileden cikariyor ,dizinin hareketini alan ,yavaslatan sadece diyalogun catismazligi , ama son gelismeler iyi haber veriyor ,star tv kanalinin mudurlugu dizi ekipini tuplamis uzun suren toplantida izleyicinin tum istegi yonunde dizinin ilerilemesini istemis hatta kiyafet meselesine de dokunulmus ,birde bahsendenin gitmesini istemis ,dizi mutluluk yonunde ilerilesin istemis,ekip yakin gelecekde her seyin baska yonde ve hareketli olacagina dayir soz vermis.

 83. IR dedi ki:

  Son gelismeler iyi yonde ,star tv kanalinin muduru bizzat kendisi fan ve izleyicilerin dizinin son zamanlarda svikici ve itici durumunu ve buyuk olumsuz tepkilerini , elistirilerini deyerlendirerek dizi ekipi ve yapomcisini toplayarak uzun suren bi toplantida her seyin duzelmesini ve ayle ve annelik niteligine uygun olmasini istemis ve bahsendenin diziden gitmesini ve gozel seylerin islenmesini istemis ,ekipde buna soz vermeis ,yakin gelecekde dizi temamen baska bir yonde ve mutluluk yonunde islencekmis ,hatta geyim meseleside konusulmus ve her seyin gozel olacagi vurgulanmis ,haberin kaynagi kartalpro ismayil fan sayfasidir ,bilindigi gibi ismayil bey diziyle ilgili en son ve en dogru haberleri paylasiyor ,bu arada gitmesini de istesek nalan orgut hanimin hakkini yememek lazim cunku bahsende rolunu ancak bu kadar dogru ve tasirli oynamak olur ,kotu bi karakteri bu kadar gozel oynayarak kotulukden nefret ettire bilir bi oyuncu ,o yuzden sonsuz tesekkuru hak ediyor nalan hanim.

 84. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz nasilsin ozlemisim seni vallahi bu arada ooo sirrin cok guzel masallah eline saglik

 85. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar irabim nasilsin cok ozletdin kendini esin cocuklar nasil diziye gelirsek ben kesinlikle diyorum ki omerin annesi zehrayi ikna edicek bosanmakdan vaz gece bilir bide zehranin kiyafetlerinden bende biktim ya suna duzgun bir seyler giydersene nazmis ama yok bide ona kirmizi elbise hic dusmuyor ona basina hep bi seyler geliyor

 86. Anonim dedi ki:

  Ay Rada allah senin yuzunu guldursun . siz diyen melkdi oda
  Bu dunyada tapilmaz imam ovladidi oda bizlere yetmez

 87. IR dedi ki:

  Iyi aksamalar rada hanim ,bu ne nese ?bu ne duygu ?bu ne siir duskunlugu ,son zamanlar patlatiyorsun da patlatiyorsun

 88. nesrin dedi ki:

  ASLI şu kaleme dil veren bayan .Çok duygulandım ,çok soru sormuşsun benim gibi cevap alamadın .Biz yapımcıyı anlamadık ,onlar bizi anlayamadı .Seviyeli ilişki böyle bir şey mi bilemedim ,konuyu kapatmak istiyorum 14 şubat beklentim daha farklı idi .ASLI SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN .BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESİN SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN .

 89. ILGIN dedi ki:

  Yahu şu oyuncuların modacısını değiştirin. Sevgililer gününde zehrayi yine giydirmişsiniz o iğrenç cırtlak çingene kırmızısını 😡 ay iğrenç. Hadi yapımcı cimri. Oyuncular gerçek hayattaki kiyafetlerini giysinler o zaman. Yeşilçamda öyle olurmuş her oyuncu kendi kıyafetini kendi getirirmiş. Eminim Hazal hanımın güzel kostümleri vardir. Bu ne cimrilik arkadaş ya pes☹☹☹
  Bir de ben anlamadim Ömer Zehra sahneleri ne kadar az. Başrol Sabah-Kerem mi yoksa Zehralar mi ben anlamadim. Ki Sabahı bile daha güzel giydiriyorlar. Zehracim birkaç yılı kocana zehir et ama boşanmak nedir ya. Allah da boşanmaları sevmez. Kiz senin yerine olsam o Bastonlu Cadı VAHŞENDEyi mutlu etmemek için sırf yine boşanmam
  😀 😀 dinazor kari bütün sulalenin gelinlerini kaçırmış. Sanki kendi Prens Çar’in karısıydı Yaşlı Cadi..
  Ömer in anasi gelecek muhtemelen. Umarim miy miy bi kadın değildir ve herkese hakkaniyetli davranıp ağzının payını verir. Özellikle de Bastonlu VAHŞENDE ye.. 😉

 90. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar aslim nasilsin bitanem insallah iyisindir analiz cok guzel olmus eline saglik bitanem

 91. Rada dedi ki:

  Zehrayi omerin annesi ikna edicek. Kiz hatice asliyi anladim sen neden zehranin omere sarilmasini bu kadar istiyorsun? Omere sarilmaktansa yastiga sarilsa daha iyi olur zehra icin. Sonucta yastik omer gibi magara adami diyil kirmiyor acitmiyor hakaret etmiyor yanlis anlamiyor.

 92. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Şans meleğim eline sağlık harika olmuş 😀 Bu arada seni çok seviyorum 😀 😀 😀

 93. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik kiz nazmos seni de sinirlendirmeyi basarmis. Nazmos hic o kiyafetleri atarmi? Kendisi icin saklamistir bir yerlerde. Ben canani zehranin yanina gonderecem kirmizi elbiseleri toplayib atmasi icin. Sen cok sinirlenme de canan korkmasin yoksa benim istegimi yapmaz. Yine zehra agliyor omer zehraaa diye dolaniyor odun herif
  Benden Zehra icin
  DURUR SAATLER NEFESIM DURUR
  YUREK SENIN DIYILDIR ARTIK TERSINE VURUR
  HER AYRILISTA KAN KAYBI OLUYOR
  YUREK YASLANIYOR YUREK USLANIYOR
  BU KOTU BIR SEY ESKI SEN DIYILSIN
  KABUL ETMESENDE ARTIK GENC DIYILSIN
  OYLE KOLAY KOLAY BIRINI SEVEMEZSIN
  YARALISINDIR UZAGA GIDEMEZSIN
  AIT OLMAZSIN KERAR VEREMEZSIN
  BU SENSIN ARTIK BOYLESIN.
  DODAGINDA HUZUNLU SARKILAR
  YUREGINDE VIRANE DUYGULAR
  CANEVINDEN VURULDUN SEN
  ARTIK DUSMAN KIME GUVENSEN

  1. ğëribē dedi ki:

   gorer be gem ustune gem calama
   Yaraladilar beni-de uzaga koşamiyorom.
   R A S A eline yureyine sağlik

  2. geribe dedi ki:

   uzur istirem..
   Duzu : R A D A
   El suyruşmesi oldu

 94. Anonim dedi ki:

  Zehra sen neden ömere bu kadar
  Kotu olabilersen . emin deyilim yene
  Barişarlar sanki

 95. guzelll dedi ki:

  Selam canlarim nasilsiniz. Cok sagol aslicim ellerine emeyine sagliq canim iyki varsin yoksa biz napardik♥

 96. xedice xatun dedi ki:

  Merhabalar canim mucizem bu guzel analiz icin cok tesekkur ederim tam yerimde soylemissin ya cananin yapdigi benimde hosuma gitmedi ne olur du yardim amaciyla birine verseydiler o kiyafetleri. Hicde örnek davranis diyil di gecen sezonda alev kurabiyeleri çöpe atmakla ekmeye sayqisizca davranis sergilemislerdi simdi de ayni senaryo canan yapdi .sabahin yeni stilini pek beyenmedim bana gore sabah eski stiliylede guzeldi .zehra yastiga sarildi agladi dogru diyorsun gedip omere sarilsaydi ya ama bu senarist. Bu zevki bize yasatmiyor malesef. Boyle guzel net ve acik bi analiz icin tekrar tesekkur ederim eline gonlune saglik allah her daim yardimcin olsun gule gule

 97. K.Azeri. dedi ki:

  Çok te$ekkür ederim Asli hanim.siz artik büyûk bir bagimlilik yapdiniz ben sizi uzun süredir tanimi$ gibiyim fikirlerinize de çok deyer veriyorum canim,elinize saglik.

 98. Anonim dedi ki:

  ellerine yureyine sağlik . aslii hocam
  Yazilan şiir yene od salir hesret
  Çeken konullere ? ne hesret tukenir
  Nede bolunen uykular .

 99. peri dedi ki:

  Aslı hanim ikinci teşekkurde bendan olsun,yine çok guzel yazmişsın,yazdigin şark sanki bizim aşıklara yazılmış,zehom kliplarinde gordugum gundan beri hep dinniorum.tekrar teşekkurlar,dizi birakib analizlari okumak daha iyi.

 100. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Aslı hanıma ilk teşekkür benden olsun her zamanki gibi çok güzel kaleme almış eline yüreğine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.