Adını Sen Koy 28. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 10 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

 

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?

 1. Bölüm

Ömer’in Pişmanlığı 4

Ömer Zehra ile Nihat’ın Birlikte Olduklarını Düşünürken Asya’nın Elinin Kesildiğini Öğrenir.

Ayşe Zehra ya Para Verirken Nihat Görür. Zehra Parayı Almaz. Ama Almadığını Nihat Görmez, Zehra Parayı Aldı Zanneder.

Dergi Röportajı İçin Konağa Geleceklerini Öğrenen Ömer, Dergide Resimlerinin Çıkmasını İstemediği İçin Zehra ile Konaktan Ayrılır. 

Ömer Zehra’nın Nihat ile birlikte arabadan indiklerini görünce çok kızmıştı ve gidip Nihat’a demediğini bırakmayacaktı ki, Asya arabadan inip dayı deyince işin rengi değişti.

 

Asya parmağının kesildiğini, doktora gittiklerini anlattı. Zehra ablasının da hep yanında olduğunu söyleyince, Ömer’in siniri öfkesi geçti. Ömer Zehra hakkında yanlış düşündüğü için bir pişmanlığı daha yaşadı ama pek belli etmedi.

Zehra da açıklama yapma gereği duymuş, olanları anlatırken, Ömer açıklama yapmana gerek yok dedi. Asya’nın açıklamaları Ömer için yeterliydi çünkü.

Koray Yasemin için aldığı telefonu ona vermişti şimdide konuşup mesajlaştılar.

Zehra Ömer ile birlikte odasında ve bir şeyler yapmak için Ömer den her izin istemesinde olmaz yanıtını aldı.

Ve en sonunda Ömer istediklerini yapmak için burada değilsin diyerek, onun yine bir esir kampında Ömer’in dediklerini yapmakla görevli bir köle olduğunu hatırlattı.

Asya da anne ve babası ile birlikte, akşam ailecek dışarı çıkacaklar. Nihat, Ayşe ve Asya. Babası Asyayı kocaman bir hamburger ile ödüllendirecekmiş. Oradan da sinemaya gideceklermiş. Tabi biz bunların hiç birini görmeyeceğiz.

Sabah kahvaltısını bahçede yapıyorlar çok güzel yeşillikler arasında bir kahvaltı. Asya Zehra ablam olmasa çok korkardım dediğinde, Müzeyyen hanım, çok şanslı olduğunu Zehra gibi bir koruyucu meleğin var artık dedi.

Seni bodrumdan da kurtarmıştı deyince. Ayşe, Zehra da abim gibi, doğal sorun çözme yeteneği var dedi.

Hemen Alev atladı. Atlamasa olmaz cadı.

Hiç sanmıyorum dedi. Zehra sorun çözmüyor, soruna davetiye çıkarıyor dedi. Ömer de Ayşe de Zehra yı savundular Alev’e karşı.

Sen yanlış yerden bakıyorsun dedi Ayşe. Ömer de sen sağlıklı gözlem yapamıyorsun Alev dedi.

Kahvaltıdan ilk ayrılan Alev oldu. sonra da Nihat ve arkasından Ömer. Ömer işe gitmek için arabasına binecekti ki, Nihat’ın arabası gitmemiş duruyordu Ömer Nihat’a güvenmediği için geri döndü odasına çıktı.

Ayşe de Zehra ile kendi odasına çıktı. Ayşe Zehra ya para zarfını vermek istedi. Zehra da alamayacağını söyledi. Ayşe de üzüleyim mi diye duygu yönünden baskı yaptı Zehra da zarfı aldı.

İşte o an Nihat kapının önündeydi ve konuşmaları duydu Zehra’nın zarfı aldığını ve gitti. Zehra da bir gölgenin onları izlediğini fark etti.

 

O gölgenin sahibi gidince Zehra zarfı Ayşe ye verdi ama bunu ne biz, nede o gölgenin sahibi Nihat bilmiyor. Nihat Zehra Ayşe den para aldı diye biliyor. Gerisini bilmiyor. Bu durum da Zehra’nın başına dert olacak ilerleyen zamanda.

Ne bitmez çilesi varmış Zehra’nın gülmedi gitti yüzü garibimin.

Dertlerin biri bitiyor biri başlıyor. Hayat bu her gün yeniden başlıyor. Bıktım usandım artık yaşamaktan, hayattan. Ne yazık ki bulamadım derdime bir çare, gözlerimden yaşlar boşanır seller gibi, tek şahidim ise gece, her zaman dertli, her zaman yaslı benim başım. Buna rağmen güler yüzüm kimse anlamaz neler yaşarım.

Zehra Ayşe den para almadan odasına gittiğinde Ömer’i gördü sen gitmedin mi? dedi. Ömer de nerede olduğunu sordu Zehra ya. Zehra Ayşe çağırdı onun yanındaydım dedi.

Ömer de, benden gizli bir iş çevirmeye çalışma, yaptığın değil, yapacağın şeyi de bilirim dedi. Ömer sen Zehra hakkında ne biliyorsan şuan hepsi yanlış. Ve her seferinde pişmanlığı yaşıyorsun bunu sende biliyorsun.

Ömer konaktan şirkete gitmek için çıktı. Zehra da arkasından çıktı. Zehra da az değil. Ömer yapma dedikçe yapıyor.

Alev de şirkette Ömer’in Zehra dan nefret etmesi için Hilmi Yılmaz ile iş birliği yapacak.

Hilmi ile konuşup randevu aldı Alev.

Ömer Demir ile yangın olayı hakkında konuşuyor. Bu olay kapansın diye istedikleri parayı ver dedi Demir’e.

Dergiden aradılar bir röportaj için Müzeyyen hanımla telefonda konuştular, aile fotoğrafı istiyorlar, konağa gelecekler. Ömer bunu öğrenir öğrenmez Zehra ile konaktan ayrıldı.

Yasemin aldığı elbiseyi odasında deniyordu ki, ablasının geldiğini sesinden anladı, üzerini değişip yanına gitti.

Şirkette Ömer, sigorta şirketinin istediği parayı şirket hesabından değil, kendi şahsi hesabından ödemek üzere muhasebeciye talimat verdi ve muhasebeciden bu ayın nakit akış analizini istedi. Muhasebeci bu analizde açık olduğu için vermek istemedi. Çünkü; Ayşe’nin aldığı para görünüyor orada Ömer öğrenecek o listeye bakınca. Ve yine her şeyi kendince yanlış anlayıp Nihat aldı zannedecek o parayı.

Zehra mahallede ki evinde, annesinin Yener’e babasının kimliğini verdiğini, kontrata imza attığını öğrendi. Çok kızdı annesine. Yener’e güvenip imza atılır mı? dedi.

Sevim de döndü dolaştı konuyu Zehra nın onunla evlenmesine getirdi. Zehra evlerini geri almak için avukata gidecek babasının kimliği de orada lazım onun için Yener’e gitti Zehra.

Yener aklınca oyun oynayacak kimlik yok bulamıyorum diyordu ki, Zehra çekmeceden kimliği aldı çıktı. Avukatın yanına gitti.

Avukat randevu saatinde yerinde yoktu. Sekreteri de birkaç dakika bekleteceğim dedi tam 1 saat bekletti Zehra yı.

Zehra da Ayşe yi aradı oranın telefonundan Ömer’in eve geleceğini öğrendi. Başka güne randevu alacaktı ki avukat geldi. Oturup konuştular itiraz için son 3 gün Zehra ne yapılması gerekiyorsa yapalım dedi. Salim amcanın kimliğinin fotokopisini aldı avukat.

Zehra da avukat işini halledince taksiye bindi eve geçti. Ömer annesinin küpesini kuyumcudan almış şöförü eşliğinde konağa dönüyor.

Alev de Hilmi Yılmaz ile buluştu.

Koray da Yasemini kafeteryaya bıraktı Funda ile buluşacak ajansa gidecekler birlikte. Yasemin tuvalette üstünü değişti. Garson Yasemin’in üzerine kahve döktü elbise battı doğal olarak da Yasemin o seçmelere gidemedi.

Koray kapıda bekliyordu onu eve götürdü.

Ayşe de Zehra’nın nereye gittiğini biliyor, abisi eve gelmeden Zehra eve gelsin diye kıvranıyor Ayşe.

Zehra Ömer den önce evde olmuş ona kapıyı açmıştı. Zehra ya telefon geldi Nazan açtı arayan Leyla idi. Ömer çok kızdı yine. Müzeyyen hanım konuşmak isteyip çalışma odasına geçince Zehra Leyla ile konuşabildi.

Salim amcayı vekalet için Leyla ben götürürüm dedi. Zehra da kimliği bende dedi. fotokopisi avukatta vardı. Bunu unuttular. o sebeple de Zehra da Ömer ile gitti.  kaldı bu iş.

 

Ömer de az değil, annesine Zehra ile şirket programı olduğunu derginin çekimlerinde bulunamayacağını söyledi. bunu söylerken çekmeceden defter alması ona bakması çok ustaca söylenmiş bir yalandı. Artık Ömer yalan söyleme konusunda ordinaryüs olmaya aday.

Zehra’nın telefon konuşması bitmişti ki, Ömer geldi ve Zehra yı telefonda konuşurken gördü.

Ömer gidiyoruz dedi. Zehra telefonla konuştuğu için Ömer’in kendisini cezalandıracağını düşünüyor ama yanılıyor. Ömer Resim çekinmekten kaçtığı için konaktan gidiyor.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 28. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 97 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Aslınur kızım,kanka ne demektir bilmedim.Ama onu biliyorum ki biz hepimiz bir birini seven,bir birine güvenen ayrılmaz dostlarız.

  1. Aslınur dedi ki:

   Hanım Ablacım “kanka” dediğin gbi
   Yani çok iyi arkadaş , bi nevi kan kardeşin kısaltmasıdır “kanka”

  2. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, Aslınur görmedi sanırım sorunu? o sebeple ben cevap vermek istiyorum.

   Kanka; gençler arasında çok kullanılan bir kelimedir.
   anlamı ise, kendisine bir arkadaştan daha yakın gördüğü dost demektir.

   Sen kelimenin anlamını bilmeden Aslınurun ne demek istediğini anlamış anlatmışsın ablacım 🙂

   1. Aslınur dedi ki:

    Sen nerelerdesin bakayım kaçak 🙂
    Sen bizi meraktan öldürmek mi istiyorsun bakayım ?!

    1. aslı dedi ki:

     Yok canım olur mu, Bazen sessiz kalmak, bir köşede olmak, orada sessizce kalmak vede ağlamak iyidir.canım

 2. Hanim abla dedi ki:

  ASK hastası merhaba.Kurban olurum kızım,bu hasta sözünü kendine reva görme hiç bir halde,canımsın.Diyorsun ki zaman çabuk geçiyor.Bunun nedeni bizim birlikde olmamızdır.Bu birlikdelik Resul bey oglumun sayesinde mümkün oldu.Yeni sayfalar açarak bizi bir araya topladı.Sag olsun,çok teşekkürler.Bazen düşünürüm ki dizimiz bir çok ölkede izlenilirse belki oralarda yaşayan türkler,azeriler bizim yazıları da okuyurlar.Ola bilirmi? Öyle ise yazdıklarımıza çok dikkat etmeliyiz.Yazı insanın kendine saygısının göstergesidir.Aslının analizlerinden çok şey öyrene bileriz,hatasız yazı,tarz ve s.En önemlisi bir birimize saygıda kusur etmeyelim.Hepiniz Allaha emanet olun.

  1. Aslınur dedi ki:

   İnşaallah Hanım Ablam inşaallah:)
   Bu dizi bir gün biterse bile bizim dostluğumuz hiiiiiç bitmesin , olur mu ?

  2. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim, yazdıklarıma önem göstermen vede her bir analizimden bir şeyler öğrendiğini söylemen beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.

   Bende sizlerden çok şey öğreniyorum buna emin olabilirsiniz. Sen de Allah’a emanet ol ablacım:)

 3. Azeri Aytac dedi ki:

  kizlar meraba nassiniz ? Ben geldim

  1. Zehra dedi ki:

   Merhaba canim ben iyiyim sen ve sizler nasilsiniz kizlar

   1. Azeri Aytac dedi ki:

    cok sag ol canim bende iyiiyim:)

  2. Aslınur dedi ki:

   Hoooooooş geldin:)
   Benim hayatım şu aralar : stabil
   Yaz olduğundan dışarı çıkamıyorum , malum her yer sıcak , tüm gün evdeyim , e patlıyorum biraz
   Siz de olmasanız , bu site de olmasa benim için vakit geçmiyor
   Rabbime şükürler olsun ki bir dizi sayesinde sizin gibi kalbi güzel insanlarla tanıştım
   Biz birbirimizi görmeden dost olduk
   Ve ben sizlerle , yüz yüze tanışmadan dost olduğum insanlarla bir gün konuşmasam , bir güncük bile bu siteden uzaklaşsam inanınki sizi çok özlüyorum
   Hepinizin yeri bende bambaşka
   Bunu unutmayın:) …
   Rabbim sizlerden ebeden razı olsun …

   1. Azeri Aytac dedi ki:

    howbbuldum canim evet yaa bizim burasi birazcik serin ama yinede sicak . aynen iyiki A.S.K dizisi var yoksa sizin gibi arkadaslarim olmicakti benim pek fazla arkadasim yok en az 3 4 falan ama sizinle taniwtikdan sonra cooooook arkadasim oldu:)

 4. Zehra dedi ki:

  Merhaba.beni cok kisi zehraya benzetiyor bi gun okuldan cikinca cocuklar pesimden geldi bana seslendi bende durdum selam verdiler bende sordum ne oldu diye dediler ki seni adini sen koydaki zehraya benzetiyoruz.bir kersindede alis verise gitmisdim satici bana dedi ki sen nasilda o kiza benziyosun bende sordum yine zehrani dediler bu aralar nereye ciksam beni zehraya benzetdiklerini soyluyorlar

 5. Zehra dedi ki:

  29bolum ozet ve anelizi ne zaman cikicak ya ben cok ozledim lutfen cabuk ciksin bekloyorum okumak istiyorummmm

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Ir abi alemsin vallah. Ben karpuz sevmiyorumki sabirabada karpuz turuna cikiyim. Evet linkoln kol kole kanununu kaldirmis ola bilir ama omer kervancioglu icin bu kanun bir sure devam edecek. Ir abi haklisin mayista 3ay nasil kececek diye dertleniyorduk. Simdi temmuzun ortasina geldik. 3ayin yarisi gitti diger yarisi kaldi. Onu da yine burda dunyanin en guzel kalpli insanlari sayesinde car cabuk bitiririz.

  1. IR dedi ki:

   Insallah

   1. Aylin dedi ki:

    Muhabetiniz bol olsun

    1. IR dedi ki:

     Senide bekleriz

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Zehracım.Benim 5.torunumun ismi de Zehra.Rabbim tüm Zehraları ve hepinizi korusun,inşallah.Dünyada hem yazılmış,hem de yazılmamış kurallar vardır.Yazılmamiş bir etik kural var:Kadının yaşı sorulmaz.Kim kendini hanki yaşda hiss ediyorsa hemin yaşdadır. Anladım,sen nasıl hitab etmekden dolayı soruyorsun.Bak benim Hanım abla olmamı Ülker kızım istedi,bana ilk hoş geldin diyen kız.Ona dedim ki ben nineyim,torunlarım var,nereden abla olurum.Söyledi ki ister nine ol,isterse teyze,sen benim Hanım ablamsın.Hemin günden ben o adla yazdım.Sitedeki kızların yaşı 16 – 26 arasındadır. Yaşın ne farkı var ki. İnsan genclerle muhatab oldukda ruhu gencleşir.Sizlerle hem yaşımı,hem hastalıklarımı unutuyorum,güzel kızlarım.Aslı kızım tüm elmlere vaqifdir,yürüyen ansiklopedidir maşallah. İlimli olmak için yaşın çok olması gerekmez,öyrenmek aşkının çok olması gerekir.Sen de,Aslınur kızım da rahatsız olmayın.Sitede hepimiz ayni yaştayız.İyi geceler.

  1. Zehra dedi ki:

   Merheba abla tesekkur ederim torununuzun yuzunden operim Allah korusun.Tamam abla bir daha sormam bu sozlerin icinde cok sagol yeni bir seyler oyrenmis oldum iyiki varsiniz opuyorum sizi

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Hanim ablam ben ilk Asliya yazdim bu sitede, Aslida bana cevap yazdi. Sonrada bana ilk yazan Gunaydin diyen Ulkerdi. Ayni size yazdigi gibi tatli dili ile benim kalbimde de buyuk yer aldi. O yuzden o benim unutulmayacak arkadaşim:)
   Hoş geldin Zehracim aramiza

   1. Zehra dedi ki:

    Tesekkur ederim Lale Turkmen

  3. Aslınur dedi ki:

   Günaydın Hanım Ablam 🙂
   Sağolasın içimi rahatlattın , tamam ben bi daha bu konuyu hiç açmayacağım , SÖZ
   Zaten dediğim gibi sen ve IR abi de dahil hepiniz benim kankam gibisiniz , sizinle konuşurken kankamla konuşuyor gibiyim 🙂 evet hepimiz aynı yaştayız 🙂

   Bu arada evet ya ne kadar da çabuk geçiyor zaman
   Temmuzu yarıladık neredeyse 1,5 ay geçti
   Geriye 1,5 – 2 ay kaldı

  4. aslı dedi ki:

   Ablacım Torunlarınızı Allah bağışlasın hayırlı uzun ömürler versin inşallah.
   Söylediklerinde çok haklısın.
   Ayrıca benim için söylediklerin içinde teşekkür ederim öpüyorum seni ablacım, iyi bak kendine Allah’a emanet ol canım ablam benim 🙂

 8. ZehÖm dedi ki:

  Ya asli yani sen bu analizleri nasıl yazıyorsun üye felan misin birşeye yani sen yazabiliyorsun da bizde mesala bir başka dizinin analizini nasıl yazabilir iz inşallah bu sefer anlatabilmisimdir hosgeldin zehra aramiza sende hoş geldin

  1. Zehra dedi ki:

   Cok sagol tesekkur ederim

  2. aslı dedi ki:

   Hayır canım ben, herhangi bir yere üye değilim. sizler gibi burada mesaj yazarken yazdıklarım siz arkadaşlarım tarafından beğenildi.
   Site yönetiminden de beğenildi. Arkadaşlar istedi, ben yazmaya başladım. ben bilgisayarımdan kendi yazdığım analizleri mail yolu ile gönderiyorum sitede görevim yok benim. zamanı gelince de, ben gönderdikçe Resul abimiz düzenleyip, yayınlıyor analizleri. benlik bir durum yok, siteye üye falan değilim ben canım.

 9. Azeri Aytac dedi ki:

  hosgeldin Zehra aramizda yeni kiwiler gelince cok mutlu oluyoruz . bende Aytac azeriyim bende

  1. Zehra dedi ki:

   Cok tesekkur ederim canim cok sevindim hemyerliyiz demekki

 10. Aylin dedi ki:

  Ben bu bölümde yasemenle çok kizmisdim .miy miy sey .. Zehranin adından nasilda yalandan iş y aptdi .

 11. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar nasilsiniz arkadaslar?. Zehra sende hos geldin aramiza. Kiz Aylin senin kalplerin beni benden aliyor. Aslicim sanada hayranim. Nasil hangi olayin hangi bolumde oldugunu biliyorsun.Ir abi neden yok. Onun sinirli yorumlarini ,omere kizmasini ozledim vallah. Sinirli hali ile sayfaya damga vuran Ir abi nerde?

  1. Zehra dedi ki:

   Tesekkur ederim A.S.K hastasi cok sagol

  2. Aylin dedi ki:

   Al o zaman zamana bir suru kalp ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤☺☺☺☺☺

  3. aslı dedi ki:

   A.S.K hastasi canım, bunca zaman analiz yazmışım, diziyi sizlerle seyretmişim, analizi yapıyorsam hakkıyla yapmam lazım değil mi ama 🙂

  4. IR dedi ki:

   Ben bordayim sen karpoz fesli oldugu icin sabirabada karpoz turona cikmissin , ondan gormiyursun , valla ne deyim , sinirlenmemis diyilim , yani kendi kendime dusundum kol kole alma kanunu 400 sene once abraham linkoln tarafindan en son amerikada aradan kaldirilmis ama 2017 de hala omer kervancioglu zehraya kule moamelesi yapiyur , hele sukur asli son zamanlar omeri sagdan soldan yargiliyur ama bir zamanlar toz kondurmuyurdu , cokda komik yargiliyur , ben cok goluyurum., ya ahali temmuz kortardi valla , demek az kaldi hemi?

 12. Zehra dedi ki:

  Birde yasinizi sordugumda bir sakinca varsa cok cok uzur dilerim yani sadece ben isminizle itab etmeye razi olamadim hormetsizlik gibi olur diye dusundum o yuzden sordum ben 17 yasindayim

 13. Zehra dedi ki:

  Aslicim bana soru sormusun uzugunum gormedim simdi okudum uzur dilerim.Erkani cok guzel buldum super bayildim yani evet cok guzel canlandiriyor omeri zehrada cok guzel tabi

 14. Aylin dedi ki:

  Merhaba canlarim nasılsınız . Ne yapiyorsun . ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ bu kalpler tüm arkadaşlar için . Siteye yeni arkadaşlar gelmiş, hos gelmiş defa getirmişler . Canlarim benim hepinizi çok seviyorum .

  1. aslı dedi ki:

   canım Aylinimin neşesi yerine gelmiş kalplerle birlikte gelmiş. hoş gelmiş, bizde seni çok seviyoruz bitanem:)

 15. Zehra dedi ki:

  Birde kizlar size birsey sorucagim 180bolumde alev omere bi CD brakmis o neki ben tabi o izlemedim yani bu kadar guzel bir dizinin farkinda degildim ama asli cok sag olsun onun sayesinde bu kadar guze bir dizinin farkina vardim simdi seyr ediyorum ozet ve analizlerinide okuyorum birde aslicim okuduca cok guluyorum omere aleve falan yazdiklarin haqqinda)))heo boyle devam et canim yeni ozetlerini bekliyoruz

  1. Aylin dedi ki:

   Öncelikle Merhaba Zehracim . HOŞ geldin . Aramızda bir tane dahe Omer ve Zehra askini seven birini görmek çok gozel . CD gelince onu ne olduğunu kimse bilmiyor . Tabi biz eski sayfalarda bazı fikirler önerdik CD ne olacağına dair ama tabi bu bu ihtimal . Insalah onda ne olduğunu 2 ci sezon bileceğiz.

   1. Zehra dedi ki:

    Tesekkur ederim canim cok sagol sorumu cevapladigin icin insAllah 2ci sezonda goruruz iyi sey cikar icinde ama konu alevse iyi bi sey olucagini sanmoyorum.evet bende Zehra ve Omeri cok cok seviyorum

 16. Hanim abla dedi ki:

  Her kese merhaba.Sen de hoş geldin Zehracım.Sana bi sır veriyimmi kızım.Kadının yaşı 26-da durur.Tanrı sizleri korusun,canlarım benim.

  1. Zehra dedi ki:

   selam abla tesekkur ederim.abla anlamadim neden?neden durur

  2. Aslınur dedi ki:

   Âlemsin Hanım Abla ama haklısın da
   Ya aslında ben de bazen düşünmüyor değilim
   Yani siz hepiniz benim büyüğümsünüz ama ben size isminizle hitap ediyorum , acaba saygısızlık mı ediyorum diyorum kendi kendime
   Biz burada birbirimizi görmediğimiz için , ben hepinizi yaşıtım gibi görüyorum , yanlış anlamayın sakın , size çocukçasınız falan demiyorum
   Sadece sizinle konuşurken kankamla konuşuyor gibiyim , rahat hissediyorum kendimi
   Eğer bundan rahatsız oluyorsanız söyleyin lütfen

 17. Zehra dedi ki:

  Cok cok tesekkurler canlarim.sizleri cok seviyorum.ozetleride 4 gozle bekliyorum.yeni ozet ciktiginda oyle seviniyorum ki anlatamam sabah uayndigimda ilk isim siteye girib yeni ozet cikmismi diye bakmak.Birde Aslicim eminim Allahin izniyle buyuyecek cunki burda sizin gibi guzel inanlar var.bende hep okuyodum ama yorum yazmiyodum eminim benim gibi kac isan var umarim onlarda benim gibi kararini degistirir ve aramiza katilirlar.Birde yasinizi sora bilirmiyim itab etmek icin yani

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah canım, okuyordun da bunca zaman nerelerdeydin? kararını değiştiren ne oldu?
   aslı demen yeterli, sen içinden geldiği gibi hitap et. sorun yok canım 🙂

   1. Zehra dedi ki:

    Ben hep burlalardaydim ama yazmiyodum.kararimi degistiren sizin cok samimi olmanizdi yani o yuzden bende katilmak istedim araniza umarim.beni kabul edersiniz

    1. aslı dedi ki:

     Elbetteki kabul ederiz Zehracım ne demek 🙂
     aramıza hoş geldin.
     samimiyetimi hissetmene sevindim:)

     1. Zehra dedi ki:

      Tesekkurler canim hos buldum

 18. Betül dedi ki:

  Bu arada sanırım aramıza yeni arkadaş katılmış aramıza hoşgeldin zehra …

  1. Zehra dedi ki:

   Cok tesekkur ederim Betulcum

 19. Betül dedi ki:

  Selam arkadaş lar analiz ler çok güzel elinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Selam Betül

 20. Zehra dedi ki:

  Merhaba kizlar ben yeniyim tanisa bilirmiyiz

  1. Aslınur dedi ki:

   Zehracım aramıza hoşgeldin 🙂
   Dizibilgi.tv ailesine biri daha katıldı desene
   Tabi tanışabiliriz , yukarıda da yazdığı gibi adım Aslınur canım
   İsmin çok güzel bu arada , bizim keçilerin biriyle adaşsın 😀

   Bu arada Aslı demeden geçemeyeceğim , senin kalbin ne kadar temiz , ne kadar iyi bi insansın sen
   Senin sayende biri bi diziyi izlemeye karar veriyor , aramıza katılıyor , onunla tanışıyoruz , bütün bunlara vesile oldun
   Bu arada Zehracım nerede oturuyorsun , merak ettim de …

   1. Zehra dedi ki:

    Gunaydin.Çok tesekkur ediyorum canim sizinle burda olmak cok guzel benim icin.Bu arada ben Azerbaycandan yaziyorum

   2. Zehra dedi ki:

    Tesekkur ederim canım senin isminde cok guzel♡♡♡♡

    1. Nurbanu dedi ki:

     Zehracim aramıza hoşgeldin​. Adını sen koy sayfasında yeni isimler görünce cok mutlu oluyorum. Tekrardan hoşgeldin canım.

   3. aslı dedi ki:

    Canım çok teşekkür ederim o senin güzel görüşün:)
    Ben hep söylemişimdir gerçek hayatta da, burada da ben bir insanı kaybetmek değil, kazanmak isterim ne mutlu bana ki, Rabbimin de izni ile bu dileğim gerçekleşiyor. Zehra gibi daha nice yeni arkadaşların aramıza katılması dileğiyle adını sen koy dizibilgi tv ailemiz büyüsün inşallah.

    1. Aslınur dedi ki:

     🙂 İnşaallah 🙂

 21. Aslınur dedi ki:

  Ooo hoşgeldin Azeri Aytac hoşgeldin özlemez olur muyuz hiç:)

  Ayrıca seni hiç unutur muyuz , bunu soru olarak bile kabul etmiyorum

  Bu arada ayka azeri sana da teşekkür ederiz , bu zor gününde kardeşine destek olduğun için … şuan kim bilir onu ne kadar sevindirdin

  1. Azeri Aytac dedi ki:

   hosbuldum canim bende sizi cok özledim Beni unutmicanizi biliyorum canim öylesine yazdim hadi Ben kacar yine yazicam

 22. Zehra dedi ki:

  Selam.Tesekkurler asli ben senin yazdigin ozetler sayesinde izledim bu diziyu yoksa izlemiyordum 1bolum ozetini okudukdan sonra dizi ilgimi cekmeye basladi sonra 2,3derken diziyi cok sevdim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehra, aramıza hoş geldin 🙂
   ne kadar mutlu oldum, ne güzel bir özet yazı sayesinde bir kişi daha kazandı bu dizi. Erkan’ı nasıl buldun Zehra? Ömer’i çok güzel canlandırıyor değil mi?

   Bu arada Ir abinin katkısını da unutmamak gerek dizinin ilk bölümlerini yazmamı o istemişti. diğer arkadaşlarda tabi teşekkürler ır abi, teşekkürler arkadaşlar.

 23. ZEHRa dedi ki:

  Tesekkurler asli

 24. Nurbanu dedi ki:

  Herkese merhabalar. Nasilsiniz ? Bir yeni analiz daha. Yine çok güzel yazmışsın ablacim ellerine sağlık. Bu hafta dizimiz yayınlanmayacak. İlk olarak 15 temmuzda ölen şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerinede sabır dilerim. Abla gerçekten artık analizlerinin tutkunu oldum. Bazen yorum yazamasamda analizlerini hiç kacirmiyorum. Bu arada Aslinur abla bizim yakışıklıya boncuk gözlü yakışmış. Hazala gelince zaten o bizim gonlumuzde kendine koooocaaaman yer ayırmış. Sizleri c❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤k seviyorum Zeyker çifti. Ve onları çok özledik . Yeni sezonu ve çekim hatalarını dört gözle bekliyorum ( çekim hatalarını derken şaka yaptım tabiki iyi iş çıkarmalarını istiyorum istiyoruz ) . Hepiniz kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun sözlerine çok seviyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Nurbanucum, öncelikle evet 15 Temmuz nedeniyle dizimiz yok. Ölenlere Allah tan rahmet ailelerine sabır diliyorum bende.

   Analizleri beğenmene ve okumana çok sevindim canım 🙂

   Ağzını hayra aç Nurbanucum, şaka yaptığını biliyorum canım inşallah 2. sezonda çekim hataları olmaz, olmasın ne olur. dizi ekibinden arkadaşlar ne olur dikkat edin. yoksa sizin yüzünüzden diziden soğuyacağım ona göre.

 25. ZehÖm dedi ki:

  Kız asli allah iyiliğini versin sen cook tatlı birisin ya nasıl yetiştiriyorsun bu kadar şeyi masallah sana bizim için yoruluyorsun hakkını helal et birde aslı ömer ve zehra bir gece ayrı uyumuşlardı ömer otel de kalmıştı o kaçıncı bölüm du sana zahmet bir yazabilir misin birde birşey daha soracağım sen bu analizleri nasıl yazıyorsun ben her soracağım unutuyorum yani site den felan girip yazıyorsun

  1. aslı dedi ki:

   Allah yardım ediyor bazen ben bile şaşırıyorum bunları ben mi yaptım diye:)
   ama bir süre sonrada uyku bastırıyor oturduğum yerde uyuya kalıyorum çok geldi bu başıma 🙂

   Senin dediğin 78. bölüm Zehra’nın annesi gitmişti ve Ömer onu babası ve Yasemin’in yanında kalsın diye evde bırakmıştı kendisi de otelde kalmıştı.

   Diğer sorunu tam olarak anlamadım?

   1. Zehra dedi ki:

    Allah hep yardimcin olsun.hep yaz ozetlerini sabirsizlikla bekliyoruz

    1. aslı dedi ki:

     Teşekkür ederim Zehra.

 26. aslı dedi ki:

  Allah’ım Ömer nasılda sinirli bakıyor öyle. O hali bile yakışıklı maşallah. İzin verse de yanaklarını sıksam, sen ne diyorsun kız? der gibi bakıyor 😀

  Hiç seni seviyorum Ömer 🙂

 27. Azeri Aytac dedi ki:

  selam arkadaslar nasilsiniz ? Ben geldim özledinizmi Beni? off yaa telefonda kirilacak zamani buldu:( neyse yenisini alincaya kadar ablacik nezaman verirse yazicam hepinizi öpüyorumm baybay:) ay burdanda hic ayrilmak istemiyorum yaa neyse Ben kacar Beni unutmicaksiniz dimi?

  1. aslı dedi ki:

   Selam Aytaç cım hoş geldin, telefonun kırıldığı için üzgünüm yenisi alınana kadar ablan sana telefonunu verdiği sürece burada olacağını yazmışsın.

   Bak onun sayesinde yine bizlerle birlikte olacaksın, sağ olsun ayka.

   aytaçcım bunun için ablana teşekkür etmeyi unutma olur mu. onun sayesinde burada bizlerle olacaksın. her ne kadar bazı konularda, fikir ayrılıklarınız olsa, anlaşamasanız da, birbirinizi üzmeyin bak ablan sana telefonunu veriyor kıymetini bil ablanın. seni sevmese, sana değer vermese, vermezdi ona bunun için ne kadar teşekkür etsen az canım benim.
   seni unutmayacağız merak etme 🙂

   1. Azeri Aytac dedi ki:

    hosbuldum canim evet ablacika tabikide tesekkür ediyorum ama neden öyle yazmis bilmiyorum belkide tshkur etmeyi unutmusumdur neyse ablacik telefonunu verdigin icin cooooook tesekur ederim . neyse aslicim senin analizleri okuyamiyorum malesef ablacik birazck sabirsiz hemen yaz sonra ver diyo ama az kaldi telefon alica hepsini okicam. sk sk ablackdan alp yazicam tatliskolaar sizi coook seviyorummmm:*

    1. aslı dedi ki:

     ablanla aranızın düzelmesine sevindim canım da, burada teşekkür ettiğin gibi gerçekte de teşekkür etmelisin.

     unuttum diyorsun, unutmayacaksın Ömer gibi mi olmak istiyorsun sen bakıyım yaramazlık yok, bak Ömer’e yaramazlık yaptıkça pişman oluyor. özür de dilemiyor, yaptıkları için teşekkürde etmiyor zorba yakışıklı zorba ne olacak.

     işin şakası bir yana, ablana her telefon verişinde teşekkür etmeyi unutmazsan sevinirim canım. unutma ki o telefon onundu ve istese sana vermeye bilirdi, onun böyle bir hakkı vardı. ama o seninle telefonunu paylaşıyor.

     1. Azeri Aytac dedi ki:

      selam nasilsiniz? yaa hayirrr tabikide ömer gibi olmak istemem:) yani bazen doru tewekkur etmiyorum bazen ututmamim tabikide bi sebebi var yani ablacik telefonunu bana kendi ev islerini yaptiriyo sonra veriyo ondan tsk etmemis olabilirim neyse ablaciki bi kenara koyaraim .napiyosunuz NE ediyosunuz? hayat nasil heciyor?

     2. Azeri Aytac dedi ki:

      selam nasilsiniz? yaa hayirrr tabikide ömer gibi olmak istemem:) yani bazen doru tewekkur etmiyorum bazen ututmamim tabikide bi sebebi var yani ablacik telefonunu bana kendi ev islerini yaptiriyo sonra veriyo ondan tsk etmemis olabilirim neyse ablaciki bi kenara koyaraim .napiyosunuz NE ediyosunuz? hayat nasil heciyor? .

 28. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım canım sıkıldı ben de senin analizini yeniden okuyayım dedim ki 2. okumamda bi hata daha farkettim
  Bu Zehra avukatla konuşurken , avukat ona itiraz için son 3 gün demiş ya
  Ama 21. bölümde polisler ilk eve gelince , Salimle polis konuşuyordu
  Polis ona “İtiraz süreniz bitmiş hatta üstünden 3 gün geçmiş , yapacak hiç bir şey yok” demişti
  Eee hani noldu , avukat da şimdi Zehra’ya 3 gününüz var diyor
  Noldu senaristler bunu da mı unuttunuz YİNE YİNE YİNE !
  A bizim alzheimer senaristlerimiz
  Biz sizinle napıcaz böyle
  Biz söylemekten usandık , siz hâlâ oooooo

  Bitmek bilmiyor , bunları yazsak cilt cilt roman olur !!!

  1. aslı dedi ki:

   Canım o bölümdeki, konuşmayı bende hatırlıyorum. Polis itiraz süreniz dolmuş dedikten sonra, bir avukat tutun bir üst mahkemeye başvurun demişti. belki onun süresidir 3 gün bilemiyorum onu. çünkü yeni bir davadan bahsediliyor burada.

 29. Aslınur dedi ki:

  Ha bi de evet arkadaşlar
  Sabah yayın diğer dizilerin de (yeşil deniz , baba candır) falan tekrarı çıkmayınca ben yayın akışına baktım
  Aslı senin dediğin gibi pazara kadar dizimiz yayınlanmayacak bu saatlerde Seksenler dizisi yayınlanacakmış
  Eh birazcık daha özlem gözüktü bize …

 30. Aslınur dedi ki:

  Buradayım A.S.K. hastası buradayım
  Aslıcım tekrar tekrar teşekkür ederim , analizlerin harika
  Okurken farkında olmadan yüzümde bi tebessüm oluşuyor , analizlerin yüzümü güldürüyor , keyif alarak okuyorum , sağ ol var ol tekrardan:)
  Ha şu Ömer’e gelirsek diğer sayfada yazmışsın , evet bence de öyle
  Ömer her ne kadar zorba da olsa , ilk günlerde zorbayken baktığı bakış bile farklıydı
  Benim gözlerim de Fati gibi büyük ama çok abartılı bi büyüklük değil , gözümdense benim göz bebeğim büyük
  Arkadaşımın biri hatta bana “Boncuk Gözlüm” diyor:) , telefona da öyle kaydetti
  Aslında Ömer’in gözü de benim gibi böyle boncuk boncuk , hele bakışları beni benden alıyor , o yüzden o da benim için “Boncuk Gözlüm”
  ❤️Boncuk Gözlü Ömer ❤️
  Oyyyyy gözüne, kaşına, bakışlarına kurban ve hayran olduğum

  Ha bi de Hazal , Hazal’ın çok fotojenik bi yüzü var , maşallah

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler canım benim.
   beğenmene sevindim. evet Ömer’in o eski derin etkileyici bakışları yok,bunu fark eden sadece ben değilmişim.
   Boncuk gözlü Ömer de hoşmuş 🙂

 31. Aylin dedi ki:

  Elleri saqlik canim .

  1. aslı dedi ki:

   Sağ ol bir tanem:)

 32. Özlem esin dedi ki:

  Ya arkadaşlar adını sen koy niye yok bugün bilginiz varmı lütfen söylermisiniz

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Özlem hanım, dizimiz 15 Temmuz dan dolayı bir hafta böyle yayında olmayacak, 16 Temmuz 2017 pazar günü Adını Sen Koy dizimiz yayında olacak.

  2. IR dedi ki:

   15 temmuzla ilgili

 33. Anonim dedi ki:

  Ya arkadaşlar adını sen koy niye yok bugün

 34. IR dedi ki:

  Eline saglik. Alevsiz sevimsiz bolumler nede gozeldi , iki oc bolum sevim konusmadi bi iki bolumde alev kibrisa gettiyinde dizi gozldi ama bo karakterler olunca cehennem azabi cekdiriyurlar izleyiciye , ne gerek varsa bo kadar intrigaya ? Bi iki sahne kutuyu tanitim epizudo olur onunlada kifayetlenir, aklinca yunetmen kutuluyun detaylarinida gusteriyur ki anlamli olson ama izleyicini bo kunuda ne kadar ozuldugunu hic onemsemiyur , neyse yapcak bi sey yok katlandik artik.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim abi, dizide üst üste olaylar olunca ağır geliyor.
   biraz ara verseler kötülüklere ve arada iyilik olduktan sonra kötülüklerine devam etseler çok yoruyorlar Ömer ile Zehra yı. biraz nefes alsın soluklansınlar gençler. bir kötülük bitiyor arkasından bir başkası geliyor hemen. azıcık serpme olsa iyiydi. inşallah 2.sezonda denge sağlanır.

 35. A.S.K hastasi dedi ki:

  Asli bitanem ben artik senin hizina yetisemiyorum. Bugun siteye girdiyimden 4 analizini birden okudum. Eline saglik. Senin analizini okumak dizinin tekrarlarini izlemekten daha keyifli. Neden kimse yok. Nerdesiniz arkadaslar

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım benim, sen beni birde gerçek hayatta görsen kız sen ne zaman dinleniyorsun dersin 🙂
   Bir günde 24 saat var ve bu saat bana yetmiyor.

   işte şimdi dinleniyorum, burası benim dinlenme köşem bir kaç işimi bitirdim geldim.
   Biraz durup gene iş başı yapacağım.
   Diğer arkadaşlar nere de bilmiyorum gelirler herhalde
   en baş kaçaklar, ülker, sude, vefa, bulabilene aşk olsun.
   arada uğrayanlar, fati, nesrin, zehöm, ve diğerleri, Aylinin morali iyi değil, kendini iyi hissettikçe geliyor, aytaç azeri telefonu parçalanmış.

   1. AwiqiZehra dedi ki:

    Salam. Bura bu fraqmanlari yazan kimdi ? Ellerine ureyine sagliq. Teve de baxa bilmediyim bolumleri burdan oxuyuram. Tesekkur

    1. aslı dedi ki:

     Selam analizleri yazan benim yayınlayan Resul abimiz. göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkerler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir