Adını Sen Koy 279. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Şubat 2018 Perşembe

Adını Sen Koy 279. Bölüm 8 Şubat 2018 Perşembe

Ömer ve Zehra boşanmak istiyorlar. Ama sadece dilleri ile istiyorlar. Gönüllerinde boşanmak gibi bir istekleri yok. Dilleri ile diretiyorlar o kadar en çok da Zehra. Babasına boşanma olayını söylemek için Ömer ile birlikte mahalleye atölyeye gitti Zehra.

 Salim amca ya olan bitenden habersiz dükkana geldiler. Her ikisinin de ayakları geri geri gidiyor bu boşanma konusunu konuşmak istemiyorlardı. Ömer tam dükkanın önüne gelince kapıdan içerde yerde yatan Salim amcayı gördü koşarak dükkana girdi.

Zehra ne olduğunu anlamaya çalıştı sordu cevap almaya gerek yoktu Salim amca yerde baygın yatıyordu. Zehra babasını öyle görünce çok korktu koşarak yanına giderek ilgilendiler. Ömer soğukkanlı davranarak sırt üstü yatırdı Salim amcanın ayaklarının altına da küçük kürsü koydu ayaklarını kalp hizasından yukarıda tutarak ilk yardımı bu şekilde yaptı Ömer.

Zehra ya da sakin olmasını söyleyerek su getirmesini istedi. Bir süre baygın yatan Salim amca gözlerini açtı kendine geldi. Zehra dan bir bardak su istedi. Ömer Salim amcanın yüzündeki morlukları fark etti.

Dayak yediğini söylemedi. Şekerim düştü herhalde düşerken başımı masaya çarptım o zaman olmuştur dedi. Eve gitmek istedi eve götürdüler Salim amcayı. Kendisi hastaneye gitmeyi istemedi.

Eve varınca evdekilerde Salim amcayı öyle görünce korktular. Zehra hemen koltuğa çarşaf yastık getirdi babası uzansın da dinlensin diye.

Babasının o haline çok üzülen Zehra kendini banyoya kapattı. İçerdekiler kendisini o halde görmesin istedi. Ömer yanına geldi Zehra ya moral verdi destek oldu, sarıldı baban iyi merak etme diyerek yalnız bırakmadı eşini Ömer.

Zehra da yanında olduğu için teşekkür etti Ömer’e. Ömer de ben hep senin yanında olacağım ölene dek diyerek hiç bırakmayacağını dile getirdi. O zaman boşanma kelimesini neden kullanıyorsunuz? Bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş. Sonunda istemeye istemeye boşanacaksınız o olacak. Ondan sonra da pişmanlıktan başınızı taş duvarlara vurursunuz artık.

Zehra çekmeceden ilk yardım malzemesinin olduğu çantayı almak isterken Ömer daha çabuk davrandı ve Ömer aldı kolu ile de yukarı kaldırdı Zehra’nın alması ne mümkün. Bu sayede Ömer güldü Zehra ya.

Zehra da fark etti Ömer’in güldüğünü neden güldüğünü sorunca da, Ömer; böyle ısrar edince inatçı bir keçiye benziyorsun dedi. Ben hep diyorum bunlar inatçı keçi diye. Sonunda kendileri de fark edip kabul ettiler inatçı keçi olduklarını.

Cevriye hala çorba yapmış onu içerken Salim amca dükkana niye geldiniz? diye sordu. Zehra da seni ziyarete gelmiştik dedi. Baba yüreği evlerine gitmelerini istedi. Ömer ve Zehra da konağa döndüler.

Kerem Sabah cephesinde ise, Sabah kendince Kerem ile arasına mesafe koymak için Zehra dan sonra en yakın arkadaşım sensin dedi ekledi ben arkadaşlarımdan kaçmam dedi Sabah.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hazel Minel AYNALI(Asya) Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı

Sabah, Kerem’e aşıksın ister kabul et. İster etme. Kerem ile olan arkadaşlığın biraz farklı bunun sende farkındasın ama kendine itiraf edemiyorsun. Seviyorsun, sevildiğini de biliyorsun kendini çekiyorsun. Gün gelecek sende itiraf edeceksin sevdiğini.

Sabah bir internet sitesi ile daha önce konuşmuş, şimdi oradan aradılar. Sabah dan sunum istiyorlar. İnternet üzerinden daire satışı yapacak Sabah. Biran bu habere çok sevindi. Sonra da bu iş beni aşar dedi. Kerem den kendisine yardım etmesini istedi. Ben bu işin üstesinden tek başıma gelemem deyince Kerem de teklifi kabul etti birlikte bu iş için çalışmaya başladılar.

 Ayşe şirkette çalışmaya başladı ve bugün ilk günüydü. Abisine gününün nasıl geçtiğini anlatacaktı. Ama babaannesinin dışında kimsecikler yoktu konakta.

Ayşe de, Babaannesine anlattı iş deki ilk gün heyecanını, yaşadıklarını. Bahşende hanım evde kimse yokken Ayşe ile Asya hakkında konuştu. Geleceği için nasıl bir plan yaptıklarını sordu.

Ayşe de henüz bir plan yapmadık dedi. Bahşende hanım da; Asya, Kervancıoğlunun tek çocuğu, tek varisi dedi. Tövbe bismillah. Asya ‘nın soyadı Eray, Kervancıoğlu değil. Büyüyüp evlenince Eray soyadı da değişecek. Anne tarafından Kervancıoğlu olabilir ama o bir Eray Bahşende hanım.

Ayşe, babaannesine Asya şimdilik öyle abim ile Zehra’nın çocuğu olunca varis o olacak dedi. doğruda söyledi. Ömer’in soyadını Zehra devam ettirecek o çok önemsediğin değer verdiğin Kervancıoğlu soyadı Zehra’nın dünyaya getireceği bir erkek çocukla devam edecek Bahşende hanım. Asya şimdi den devam ettiremiyor Eray soyadı. Herhalde ona da el atıp çocuğun soyadını değiştirmezsin? Değiştirsen de evlenince yine değişecek yani demem o ki sana Asya değil Zehra yardım eder bu soyadının devamı konusunda Bahşende hanım.

Zehra yı sevsen de, sevmesen de acı gerçek bu. Ömer ile Zehra’nın bir oğlu olsun ben seni o zaman görürüm gerçi o zamana kadar seni çoktan konaktan göndermiş olur Ömer.

Ayşeyi Cevriye hala aradı bu gece Salim beylerde kalacağını, Ömer ile Zehra’nın yolda konağa döndüklerini haber verdi. Cevriye halanın da ikinci evi oldu Salim amcaların evi. Salim amca ile Cevriye hala evlenseler de hep beraber yaşasalar bari.

 Salim amca koltukta oturduğu yerde uyuklarken Cevriye hala her ihtimale karşı uyandırmak istedi başından darbe aldığı ise uyuması doğru değil diye. Bu sebep ile kız kardeşi bir bardak su vererek uyandırdı Salim amcayı, Cevriye halada askerlik anılarını anlatmasını istedi bu sayede konuşarak uyumasına engel oldular.

Ömer ve Zehra konağa gelince Zehra dinlenmek için odasına geçti. Ömer de babaannesi ile çalışma odasında konuştu.

Ömer cebinden anlaşmalı boşanma kağıdını çıkardı ve bunu ne cüretle hazırlarsınız diye sordu? Ömer haklı ne cüretle? Babaannesi de sana boşanma davası açtığına göre senden ayrılmak istiyor dedi. Ömer de, Zehra benim nikahlı karım bu benim meselem sizin değil diyerek durması gerektiği noktayı gösterdi.     

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 25 Kasım Cuma Özeti 50. bölüm Fragmanı Zehra Haddini Bildirir

Babaannesi de sen istesen de istemesen de bu evlilik bitmeye mahkum, ayrılık vakti geldiğinde Zehra buradan eli boş gitmeyecek herhalde? ben ailemizi korumaya çalışıyorum dedi.

Babaannenin niyeti anlaşıldı servetinden, malından, mülkünden bir gramı dışarı çıksın istemiyor. Hepsi aile içerisinde kalsın istiyor. Kalsın. Malında, mülkünde, servetinde senin olsun Bahşende hanım. Zehra’nın senin parana ihtiyacı yok. Elinin emeği var gerekirse çalışır parasını kendisi kazanır namerde muhtaç olmaz Zehra, hele senin parana hiç ihtiyaç duymaz. Hem Ömer varken, kocası dururken sana ne, gerekirse Ömer yapar ne yapacaksa. Zaten geçmişte senin gibi düşündüğü için çok canını yaktı Zehra’nın onun pişmanlığını yaşıyor Ömer.

Artık para konusu söz konusu değil, Zehra ya güveniyor Ömer. Sizi tanıdığımdan çok daha iyi tanıyorum karımı dedi ve ekledi bu konuyu bir daha açılmamak üzere kapattığımı düşünüyorum dedi Ömer.

 Gece olmuş uyuma vakti gelmişti banyo yapan Zehra bir türlü uyuyamıyor düşünüyor yatağının içinde. Ömer de takım elbiselerinden kurtulmuş bir şekilde yatağa Zehra’nın yanına oturdu babanı mı düşünüyorsun? Diye sordu. Zehra da hem onu hemde dedi sustu sessizce içinden seni boşanacağımızı düşünüyorum dedi içinden.

Ömer de Zehra ya bakarak içinden boşanacağımızı düşünüyorsun biliyorum sen söylemesen de biliyorum dedi. evet her ikisi de duygularını açıkça söylemiyor ama kalben konuşuyor anlaşıyorlardı. Zehra Ömer’e bakarak içinden seni bu kadar severken, bu halde olmamız, derken.

Ömer de Zehra ya bakarak içinden, babana olanlara baksana bir güç bizi bir arada burada tutuyor dedi. Zehra da bir girdabın içinde sürekli sana doğru çekiliyorum senden kopamıyorum dedi.

Her ikisi de birbirini çok seven ama bir o kadar da inat eden inatçı keçiler. Kırın artık şu inadınızı da söyleyin açıkça birbirinizi sevdiğinizi. Sarılın birbirinize aşkınızı yaşayın doyasıya zaman geçiyor giden günler geri gelmiyor bunu sakın unutmayın.

*****

Başı belli olan ama sonu belli olmayan bir yolda yol almaktayız ikimizde

Bir aşk denizine düştük çıkmak istiyoruz çıkamıyoruz

Yoksa gerçekten çıkmak mı istemiyoruz?

Seni sevmek sonsuz bir girdabın içinde olmak gibiydi

Çırpındıkça içine daha çok çeken, sensizliğin acısı da sardı bedenimi

Seni kaybetme korkusunu da yaşıyorum hem seviyor hemde bunu sana diyemiyorum.

Bir yanım git derken seni seven yüreğim kalmamı söylüyor bana

Bende senden gidemiyorum. Nasıl gidebilirim ki yüreğimi verdim

Aklımı verdim gitsem de hep aklım sende olacak.

Sen söylemesen de ben biliyorum sende seviyorsun beni

Benim gibi sende kaybetme korkusu yaşıyorsun

Sende aşk denizinin girdabında benim gibi çırpınıyor

Çırpındıkça daha çok içine çekiliyorsun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 185. Bölüm Analizi 29 Eylül Detaylı Özeti

Biz böyle bir bütün olmuşken neden dillerimiz susuyor

Kalplerimiz konuşuyor.

Tut elimden sımsıkı sarıl bana ve birlikte çıkalım bu girdaptan   

 Seni kaybetme düşüncesi çok acı veriyor bana

Biz bu kadar çok severken birbirimizi

İzin vermeyelim birbirimizden ayrılmayalım

Aslı

*****

 Gece bitmiş sabah olmuştu. Ati ustasının evine giderek dükkanın anahtarını almaya gelince Canan açtı kapıyı ve dün neler olduğunu sordu. Ati de anlattı ben malzeme almaya gitmiştim giderken bir şey yoktu. Geldiğimde dükkan dağılmış ustam fena haldeydi. Ustam titiz çalışır biraz garip dedi.

Canan ters giden bir şeyler olduğunu anladı. Dayısı Ati ile dükkana gidince, Canan Ömer’i aradı. Ömer Zehra uyuduğu için açmadı. Canan da mesaj yazdı. Bu mesaja göre de Ömer Zehra yı uyandırdı ve babanlara gidelim görürsün dedi. Zehra mutlu oldu hazırlanmaya başladı. Ömer de Canana biz geliyoruz diye mesaj yazdı. Hamiyet hala hazırlığımız yok dedi Cevriye hala ile hemen mutfağa geçip kahvaltı için bir şeyler hazırladılar.

Canan Ömer’e Abidin’in iş adresini mesaj ile gönderdi. Sabaha mesaj yazdı kahvaltıya gel acil durum diye sabah sabah herkesi ayağa kaldırdı Canan.

Sabah Kerem ile koltukta uyuya kalmış, Kerem’in omzunda uyuyan Sabah mesaj gelince apar topar çıktı eve geçti.

Ömer ve Zehra da mahalledeki eve geldiler. Kahvaltı sofrasının hazırlanmasına Zehra da yardım ederken Ömer ve Canan da baş başa konuştular. Ömer en başından anlatmasını istedi. Canan da en başından anlattı Ömer öğrendi her şeyi.

Ve Ömer kahvaltı yapmadan acil işim var diyerek oradan ayrıldı. Canan da kızları mutfağa kaş göz işareti ile çağırdı ve Zehra ya Sabah’a mutfakta ben istemeden dayımın başını belaya soktum dedi olanları onlara da anlattı.

Üç kız yola koyuldular Abidinin işyerine gittiler.

Salim amca onlardan önce varmış Abidin ile konuşmaya başlamıştı. Emeğinin karşılığını hakkı olanı almaya gitmişti oraya ama adam ben senden alacaklıyım diyerek Salim amcaya şiddet uygulayacakken Ömer geldi ve adamın havadaki elini tuttuğumu gibi köşeye sıkıştırdı.

Adam şaşırdı sen kimsin diye sordu Ömer de oğluyum dedi. Zehra ve kızlarda gelmişlerdi onlarda duydular Ömer’in oğluyum deyip adamı durduğunu gördüler.

ASLA BİTMİYOR

Gece bir başka güzel gündüz bir başka güzel
Soğuyamıyorum ondan
Düştüm aşkının içine üzüyor çok sevse de
Bazen kaçtım bu durumdan

Her halimi biliyor
Yine alttan alıyor
Kalbimi okuyor sanki
Bana aşkla sarılmadı
Özenmedi korumadı
Tanımak yetmiyor inan ki

Seni bırakıp gitmeleri gözüm kesmiyor
Yar muamma dedim ama buna yetmiyor
Kırılsam da üzülsem de gözüm kesmiyor
Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor
Kırılsam da üzülsem de içim küsmüyor
Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor

İntizar ve Serkan KAYA

 

Adını Sen Koy 279. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Şubat 2018 Perşembe (253 Yorum)

 1. Guzelcim nasılsın canım iyimisin bizde aynı sizin gibiyiz bugüne kadar beni hiç üzmedi oda biraz kıskanç ama sanırım ben daha çok kıskancım arada sevgi saygı olduktan sonra birazcık Kıskanmak dan zarar gelmez sonuç da onlar bir erkek bizi üzmedikleri sürece kıskanmanın hiç zararı yok Ülkercim senide sevdikden sonra görücez artık 🙂

 2. guzelcim sen nisanlinnan hep mutlu huzurlu olun sevginiz daimi olsun dileklerin icin sag ol gonlu guzel arkadasim bende seni cok opdum iyi geceler tatli ruyalar sana

 3. Iyi aksamlar canim cicim kizlarim nasilsinz? Tabikide aytac bu guvensizlikden deyil. Seviyorsa sahipleniyorsa kiskanacak. Bende cok kiskancim ona karsi ama sevdiyimdendi oda. Allah hepimizi mutlu etsin insallah. Iyki varlar hayatimizda . Evet oda instagram falan kullanmiyor o yuzden bende istemiyorum. Oda beni uzecek hic bisey yapmiyor ben onun isteklerini yerne getirdiyim takdirde o neden bana kotu davransin ki iyki hayatimda allah hepinize mutlu huzurlu aile nesib etsin insallah. Hec bizaman kalbimiz kirilmasin . Sizde iyki varsiz . Xedice seninle henuz tanis olmadim ama bildiyime gore her kes seni çok seviyor imarim her sey gonlunce olur memnun oldum. Opuyorum sizi kuzularim kendinize cok iyi bakin aytacim ayselim xanimcim ulkercim hepinizi cok Opuyorum

 4. Xanım azəri ayselim siz demi cikyorsnuz canım arkdaslarim diger siteye gidcek miyiz yoksa yatip uycak miyiz ha hangisi

 5. Tamam pirenseim sen cik dinler çok yorlmsun dur simdi kiyma sana yarin yine konsuruz inşallah ALLHA rahatlik versin seni sevyorum tatli ruyalar ayselim biz de seni çok sevyorum canım arkdasim iyiki var siniz opdum ikinizi de ALLHA emanet olun

 6. xedicem tabiki sen benim icin cok deyerli arkadasimsin seni iyiki tanimisim seni sen her zaman kalbimdesin sende yorulmusan get dinlen guzel bi uyku cek allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar sana

 7. Canım ulkerim bili yor musn aslin da ben de çok kiskancim yanı guvenmedyim de deyil sadece sevdiyim kiskanirim nisanlim da kiskanc bana instgram fesbuk kulnmaya izin vermyor kunki kendi si de sevmyor ama ALLHA için bir kere bil bana sun yap bu yap disari yazı cikma demedi biz bir birmiz cocuk luk dan tanyoruz berber buyduk guven söz konsu bile olmaz armiz da o benim hiç bir seyime karsmaz bir tek instgram fesbuk la arası iyi deyili zaten ben de kulnmyorum vhatsap ve site bana yetyor 🙂 iyi geceler canım seni çok sevyorum opdum hetmimiz nesesi

 8. İyi geceler tatlı rüyalar canım sen iyisin ya o bize yeter dinlen yarın gelirsin bekliyicem seni. Çok öpdüm bitanem Allah rahatlık versin görüşmek üzere

 9. Xedicem canım çok teşekkür ederim bu güzel duaların için dualarımız karşılıklı birinci sayfadada yazmıştım yine yazıyorum ben hep bir kız kardeşim olsun istemiştim ama olmadı bunun için artık üzülmüyorum Allahım karşıma sizleri çıkardı siz benim kardeşim arkadaşım oldunuz sizi çok seviyorum ben iyi ki varsınız canlarım

 10. Canim aytacim cok isterdim sizle bol bol sohbet etmeyi ama yorqunum biraz dinlenicem yarin yine yazacam soz cok sag olasin kurban olurum sana sizde benim icin cok deyerli ve kiymetlisinuz hepinize hayirli aksamlar tatli ruyalar allaha emanet olun

 11. Sen hiç sevlmez misin prensesim tabi ki de çok sevyoruz seni hepimiz kalbin de çok büyük bir yerin var ve o yeri sen kendin kazandin hepimiz için çok deyerli sin iyiki var sin uzun zaman seni gormeyin ce hepimiz çok ozledik seni hele ben burnum da tütün bugun bolca hasret gider dik çok iyi geldin bana seni le sohbet etmeyi de çok ozlemsim ALLHA sen de razı olsun canım arkdasim gorusuruz inşallah ben de çok opdum seni kocman da sarildim iyi geceler

 12. Sevilmek guzel deyerli olmak daha guzel birdaha anladim bana nasil deyer veriyorsunuz cok tesekkur ederim ayselim allah seni her daim mutlu etsin hep sev ve sevil allah bahtinla guldursun seni opdum sarildim sana

  Aytacim prensesim benim cok tesekkur ederim dualarimiz karsilikli allah razi olsun opdum sanada sarildim allaha emanet olun guzel arkadaslar gorusuruz

 13. Ne kusuru prensesim senin iyi olman bize heter iyi olman çok sevindim çok tesekkur ederim sen de hep çok mutlu mesut ol RABBIM seni de korusun her zaman yar ve yardimci olsun inşallah seni de bahtin çok çok guzel olsun ALLHA emanet ol her zaman sen hep benim bitanecik canım arkdasim olarak kalcak sin sonsuza kadar kalbimdesin sen de diger arkdaslarim da ALLHA hepiniz gonlune gore versin amin

 14. Xedicem canım iyi olmana sevindim hep iyi ol mutlu ol bitanem tabiki cok seviyoruz seni sen bizim bi tanecik Xedicemiz pirensesimizsin 🙂

 15. xedice xatun...hos bulduk prenses aytacim bende seni cok cok cok cok cok seviyorum dedi ki:

  Sukur iyim aytacim burdayam he ya haber vermeden gittim kusura bakma
  Bundan sonra geder ken haber verirem hep mutlu ol allah seni cok hep korusun bahtin guzel olsun seni cok seviyorum opdum sarildim kocaman allaha emanet ol hayirli aksamlar

 16. Tesekkur ederim xanim azeri senin de hep yuzun gulsun iyi ol mutlu ol tesekkur ederim allah sana da hayirli birini kismet etsin amin

 17. Kiz lar burasi ikiye ayrldi yine yorum çok yazinca taklip kalyor yeni cikan analiz sayfasina gecelim orasi boş

 18. Ayselim birtanem iyi aksamlar hos bulduk kiz ya ne cok sevenim varmis benim tesekkur ederim hep mutlu ol Gozel gozlum sukur iyim canim sen nasilsin ?yeni haber falan varmi? Canim ya o kadar ozledim ki seni tatlisin iste tamda yemelisin bende seni cok seviyorum valla is guc olmasa hep burda kalirim ozluyorum hepinize cok sukur iyisiniz tesekkur ederim allah razi olsun ayselim opdum sarildim sana eeh gelib sende sarildin cok sevindim

 19. Çok ŞÜKÜR iyis burdasin canım arkdasim iyi yapdin bugun buraya yazmak la tamam umcmyorum burdayim sen de hep benim aklmdaydin hiç untmadim ki seni her siteye girdyim de keski xedicem burda olsaydi diyordum her yerde seni aryordu gozlerim gercek de çok ozlemsim seni anyorum seni calsdigin için yazmyorsun olsun sen iyi ol gersin onemli deyil sen haber vermede gityin için oyuz de çok merak etik sarlyorum sana kocman çok da opdum yank lar da ben de iyiym çok şükür yasyip gidyoruz isde deyse bir sey yok ayni seyler işi güc arkdaslar la konsyoruz filan bugun en çok seni burda gorduyume sevindim

 20. xedicem sende hep iyi mutlu ol yuzunden gulucukler eksik olmasin simdiden seni abim ile birlikte sevgililer gununuz kutlu olsun nice mutlu yilara

 21. İyi akşamlar Xedicem hoş geldin canım arkadaşım nasılsın? Çok mutlu oldum seni burda görünce çok özledim seni canim arkadaşım seni çok çok seviyorum bende sana sım sıkı sarılıyorum öpüyorum bitanem ❤ ❤ ❤

 22. İyi akşamlar Xedicem hoş geldin canım arkadaşım nasılsın? Çok mutlu oldum seni burda görünce çok özledim seni canim arkadaşım seni çok çok seviyorum bende sana sım sıkı sarılıyorum öpüyorum bitanem ❤ ❤ ❤

 23. xedice xatun...hos bulduk prenses aytacim bende seni cok cok cok cok cok seviyorum dedi ki:

  Yaaa ucmayin ben burda ne yaparim sizsiz hos bulduk prenses aytacim iyi bak burdayam evet ben de seni cok ama cok ozledim sorma ya is guc yurtdisina falan cikdim yazamadim hep aklimdasin zaten bu gun ne olur olsun biraz zaman ayirdim kendime sizlerle konusmak icin geldim saril bakalim kiz cok seviyorum seni iyi ki varsin ben yazmayanda uzulme is guc oluyor fazla urayamiyorum eee sen neler yapiyorsun?hayat nasil gidiyor? Opdum sarildim sana prensesim benim

 24. Hos geldin dünyanın en guzel en tatli canım prensesim bitanecik xedice xatunum seni çok çok çok sevyorum aytac azəri fan dedi ki:

  Ay inanmyorum xedice xatunum donmuş canım arkdasim hos geldin sifa getirdin bitanem çok sevindim çok mutlu oldum canım prensesim ben iyiym sen nasilsin kiz çok ozledik seni suan ben de xanım gibi mutluluk da uca bilirim bili yormusun bilyorum işin yoğun oyuz de yazmyor sun ama bukadar uzun zaman yazmynca çok merak etik seni çok ŞÜKÜR iyi si burdasin sagolun sun ülkər haber verdi senin iyi olduğunu çok sevindim hiç sen de bu kadar ayrı kalmamsdim ya çok ozlemsim seni gel kocma sim siki sarlcam sana canım benim iyiki bugun burdasin çok opuyorum seni cəsur abime benim de çok selam larimi ilet

 25. Canim benim hep iyi ol hmm otur o kedinle. Benim de yerime sev onu birtanem benim

 26. xedicem senin iyi olmana cooook sevindim bende cok yaxsiyam bende hic evdeyim temizliy yaptim sonra kitabdan seirler okudum simdi kediciyimde yanimda oturub seninle konusuyorum

 27. İyi aksamlar xanim azeri hos bulduk canim arkadasim kiz dur bir yere ucma seni cok ozledim iyim is guc vardi gelemedim sen nasilsin abin de iyi tesekkur ederim iletirim selamini eee neler yapiyor sun?bende hep ayni is guc deyisik biseey yok en cok sevdiyim sey isimlerimiz ayni herifli opdum sarildim sana

 28. hayirli aksamlar xedice xatunum gelmis hos geldin nasilsin bitanem insallah iyisindir sen yokdun sitenin dadi duzu olmuyor hemde seni merak etmisdim ulkerim sag olsun bize haber verdi cok rahatladim benim birtanecik canim arkadasim abim nasil selamlarimi iletirsin ya seni gordum ya mutlulukdan ucuyorum kiz seni coooook seviyorum

 29. Hayirli aksamlar millet 🙂
  Nasilsiniz arkadaslar?
  Aytacim prensesim benim iyim ben sen nasilsin? Bende seni cok ozledim
  Xanim azeri sen nasilsin
  Ayselim birtanem nasilsin?
  Ve tum beni sorup merak eden arkadaslar tesekkur ederim ben iyim is guc derken yazamadim .burdayam simdi

 30. Güzel, Aytac yazdıklarınızı okuyunca 14 şubatı yalnız geçireceğim için doğrusu sevindim. O ne öyle yaaa 🙁 Kıskançlık güvenmemektir, ben sevdiyimi asla kıskanmam. Zaten özgürlüğüme düşkün birisiyim. Yasakları, kanunları hiç sevmem, beni olduğum gibi kabul etmeyenede elvida derim o kadar!
  Ama malum siz seviyorsunuz. Allah bir yastıkta kocaltın, benimde…neyse boş verin 😉

 31. Canım Xanımım aslında çoktandır yazarlık yapıyorum. Ama bir müddet depresyon havasına girdim o yüzden ara verdim. Ama şimdi tekrar başladım. Eh ne demişler geç olsun, güç olmasın 🙂

 32. aytacim guzelcim dualariniz icin sag olun ayselim sizde insallah nisanlilarinizla mutlu olun sizi cok seviyorum

 33. ulkerim kiz senin adina cok sevindim yazarliga baslamissin basarilarin daimi olsun benim nese kaynagim seni cok seviyorum

 34. Ülkər canım tekrar yazrliga baslmsin seni adına çok sevindim iyi yapmsin bak sana da iyi gelmis basarilarin dayım olsun inşallah sana kolay gelisin bol şanslar canım arkdasim sen anlat karadenizin analiz de adını sen koy gibi yutube de mi cikyor

 35. Iyi aksamlar ulker cim anladım canım siz emayil le konsyor sunuz siz adınıza sevindim inşallah ben de emayil aca bilir sem konsuruz tamam ben nisanlima soylerim kalpli telefon aldığında emayil de olsun ama izin veri mi isde onu bilmyorum hele bir dugun olsun evlenelim ozman konsuruz gozell cim benim nisanlim da çok kiskanic oda bana bir çok seye izin vermyor hata bu siteye yazdığımı bile soylymedim daha o boyle seyler karsi insan tanımadığı bir ile arkdas olmaz onun dünyasını da aslin da ben de eski den sicak bakmyordum internet de tansliga arkdasliga ama siz tanıdığı dana sonra dusuncemi deysdim ben sadece bu ve diger siteye yazyorum baska hiç bir yere yazmyorum instgram fesbuk filan hiç birin kulanmyorum bir tək vhatsap var buraya yazdığım bile bir kaç kişi var anem kardesim 2 halamin kiz bir kaç da arkdasim onar buraya yazdığım soyledyim de bana inmadilar hata yazma dediler tanımadığın kisiler le nede konsyor sun diyor lar onar da sicak bakmyor arkdaslarim ama ben siz çok sevyorum oynar siz tanımadığı için oyle soyliyor lar kunki onar da benim gibi daha once hiç internet de boyle site de kimseyle konsmadi arkdas olmadı lar

  • Ay Aytac tipki benimki gibi ya feci halda kiskanc inan ki kalece gidiyorum beni yalniz gondermiyor ya babamla ya kendisi yada kayinpederim goturuyor beni okula. Yani anlayacagin yalniz cok az hallarda gidiyorum. Evet canim benim buraya yazdigimi da bilmiyor bilse izin vermez hic bi zaman Instagrama falan da girmiyorum izn vermiyor yalniz watsap kullaniyorum ondada akrabalarim falan var her kesle yazismaga izn vermiyor

 36. Bende sizleri cok sevdim Ulkercim cok iyi kalbiniz var hepinizin Aytac aysel xanim ulker ben henuz sizleri taniyorum ve cok sevdim sizleri iyki varsiniz guzellikler. Hepiniz bakudami yasiyor aytac ayseli biliyorum xanim ulker siz?belkide bir birimizi cok gorduk ama tanimiyoruz. Gorusursek cok sevinirim. Belkide komsu falanizda her sey olur

 37. Evet aytaccim insalla gelen seneye beraber kutalariz hepimiz o zaman kocalarimz olucaklar insallah. Amin canim insallah gonullerine layik sevgili es bulurlar kendilerine mutlu olun hepiniz canlarim cok iyi kizlarsiniz. Nisanlilariniz xasiyeti nasil? Benim nisanlim cok kiskanc o bana her seye izin vermiyor. Ama kiskanclikda sevginin alameti . Sizinkiler nasil?

 38. Ay tamam, tamam susdum vallahi alemsiniz ya 🙂

  GÜZEL tekrar hoş geldin. Ben seni sevdim.

  AYTACIM ben kızlara mail adresimde yazıyorum. Yani öyle konuşuyoruz. Sen nişanlına söyle kalpli telefon alırken bide mail adresli olmasına özen göstersin bi zahmet. Bu arada Sen Anlat Karadenizle ilgi yazdığım analiz 2 gün önce yayınlandı. Bu yazarlık işini baya boşlamıştım. Yeniden başlamak bana iyi geldi.

  AYSELİM ay kyamam ben sana sen beni mi özlemişdin? Gel sarılayım sana. Kız çok seviyorum seni ya…

  Ve bu neşe kaynağının birtanesi, kader ortağı Xanımım SENİDE ÇOK SEVİYORUM…

  HADİ BEN KAÇAR AKŞAMA GÖRÜŞÜRÜZ…

 39. Gozell evet o site de yorum lar biraz gec cikyor kunki orda yazlan yorum lar once oğuz abi və gülay abla tarfin da oknyor onar onyladik da sonra yorum cikyor ama burda oftamatik olarak yazdik larimiz siteye yuklenyor

 40. Ay benim Tatlici ulkerim gelmis hos geldin canım arkdasim çok şükür ben iyiym sen nasilsin bitanem ben de seni çok ozledim sen olmaynca siteni tadi da olmuyor sen bizim tatlici miz sin ya oyuz de çok ozlyoruz seni xedicemi de ben de sana kocman sim siki sarliyorum çok da opdum xedicenin iyi olmasına ben de çok sevindim çok merak edyordum onu haber verdiyi için çok tesekkur ederim siz nasil konsyorsunuz ben de xediceme de sevda ablama da çok selam ve sevgilerimi ilet onari çok ozlyorum çok da sevyorum aksam konsuruz inşallah seni de çok sevyorum kiz bi de demsin ya 14 sübut nisanlilar bize hava atcak lar diye ne havasi biz nisanliyik ama onari işi var calsyor lar anycan biz de sevgililer günün yanız kutlycak inşallah onumuz deki sevgililer gunune kadar RABBIM seni de xanımı da gonlune gore birini cikartir karsiniza hep berber sevgililer günün kutlariz amin

 41. 14 şűbat sevgililer gunu tum

  Sevgililere kutlu olsun .

  Bexşende zalim õmer zehra sana

  Ne yapmişlar izin ver iki mesum

  Aşik yuvalarin kursunlar . iyi taniram

  Bexşende gibiler yuvalari sokub

  Atarlar .

 42. Iyiyim kizlar siz nasilsiniz? Ben de sizlerle tanisdim icin memnun oldum. Ya ne hava atmasi bende somestr tatilindeyim babanem gile gelmisik. Yani anlasilan bilmiyorum sevgiler gununu onunla kutlicam ya yox. Amagecen yili guzel gecirtmisdik olsun ya esas can sagligi olsun hepimiz mutlu olalim. Insallah her sey gonlumuzce olsun. Birde diger siteye yazdim yorumlar cok gec cikiyor

 43. Şimdi ben diğer siteye de bakıp yemek yapicam kızlar akşam görüşürüz kendinize iyi bakın sizi çok seviyorum ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 44. Selam kızlar nasılsınız? Hoş geldin Ülkerim seni çok özledim canım bende sana kocaman sım sıkı sarılıyorum öpüyorum seni çok çok seviyorum Xedicemnen haber verdiyin için sağol Sevda ablamada selamlarımı söyle site temizlendi artık dönsün oda kız sen hava atmakmı dedin kız gördüyümü var havasınıda atayım şimdi görüntülü konuşduk ama canlı karşında görmekle aynı olmuyor işte

 45. Xanımım şimdi acelem var. Akşam burda ol bolca sohbet ederiz tamam mı neşe kaynağının birtanesin hadi öptüm 🙂

 46. ulkerim hos geldin canim iyi olmana sevindim xedicemin iyi olmasina cok sevindim sevda ablosuma yani her ikisine selamlarimi iletirsin ve onlari cok sevdiyimi her zaman kalbimdediler deyersen tabikide sana kocaman sariliyorum opdum seni neler yapiyorsun

 47. Xanımım desene bunlar 14 şubatda nişanlılarıyla bize hava atacak. 🙁 Eee ne yapalım bizde artık sevgilisi olanları kutlarız 😉

 48. selam guzelcim canim ben iyim sen nasilsin canim benim vallahi ben nisanli diyilimde ama kimin varsa burda sizin sevgililer gununuz kutlu olsun daima xosbext olun canim arkadaslarim sizi cok seviyorum

 49. Merhaba millet!
  Aytacım, Xanımım, Ayselim üçünüzüde hoş bulduk. Vallahi özledim gelin bir sarılayım size, oh, oh miss gibisiniz 😉 Canlar annaşılan benim İKİZİMİ merak etmişsiniz, e özlemişsinizde. Merak etmeyin ikizim iyi, sadece şirketde işleri yoğun, başını kaşicak zamanı bile yok maviş gözlümün. Bir kaç gün sonra kendisi size yazacak. Ben sizin yorumları az önce ona iletdim.
  Bu arada kızlar lütfen ona su damlası demeyin ya. Bazıları o ismi kullandıktan sonra biz o isimden vaz geçtik. Sevçkada bende kendisine farklı şekillerde hitap ediyoruz.
  Bu arada unutmadan Sevçkamın sizlere sevgi dolu selamı var.
  Hadi öptüm sizi 🙂

 50. Sana da kolay gelisin xanım azəri bu gün bu site çok sakin pazar olduğu için kimse yazmyor yarin herkez toplanır yine inşallah

 51. Aleykum selam gozell merhaba canım biz iyiyz çok şükrü sen nasilsin evet ya bu sene kar yuzune hasret kaldik yagmadi bir turlu nerdeyse kiş ayı bitmek uzere diger site dediyimiz dizi haber tvi site sin isder sen orya da yaza bilir sin canım biz həm burda hem de orda taklyoruz orda da guzel arkdaslarimiz var sevgililer gunune bizim ozel bir pilanimiz yok nisanlim calsyor ama hedye alcaz bir birimize

 52. Salam canlar nasilsiniz? Iyi pazarlar hepinize guzellikler napyonuz? Diger site hangisine yazisyorsunuz? Havalarla napyonuz bi turlu kar yagmiyor artik kis cikmasina az kaldi . Sevgililer gununede az zaman kaldi planiniz ne?

 53. Günaydın xanım azeri sana da hayirli mutlu keyifli pazar lar dilyorum bitanem evet kosnmamiz yarım kaldi ama saat de çok gec olmsdu ben de cikdim uyudum zaten dun çok knsmsduk bu akşam devam ederiz inşallah ben iyim canım sen de hep iyi ben suan hem bu siteye hem oğuz abini sitesine yazyorum ayni zaman da da ev temzliyi yapmaya calsiyorum 3 bir de

 54. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz keyfler nasil bakayim ve hepinize hayirli ugurlu mutlu pazarlar dilerim aytacim kiz nasilsin dunku sohbet yarim kaldi ve uyuya kalmisim nasilsin neler yapiyorsun anonim kardes sanada hayirli mutlu pazarlar dilerim

 55. Çok tesekkur ederim anonim kardes Sana da günaydın mutlu gunler olsun inşallah ALLHA emanet ol sen de 🙂

 56. Neyse kizlar ben cikyorum artik gec oldu diger site de de kimse yok yazdığım yorum lar cikmadi hala siz de orya gitiniz berki bura doner siniz diye yazyim dedim bu guzel sohbet için çok tesekkur ederim hepiniz siz çok sevyorum ALLHA emanet olun yarin gorusuruz inşallah çok opdum ALLHA rahatlik versin tatli ruyalar

 57. Kizlar ben gitim yazdım orda da kimse yok orda yorum lar biraz gec cikyor ben de burya geldim simdi yine gidyorum orya

 58. Ben kedime bir bardak çay doldurup gidyorum oğuz abini site sine hadin siz de bardklari çay la doldurun gidelim

 59. Xanım canım az once ben de yazdım gidelim oğuz abini site sine de ama siz de ses cikmaynca bir daha yazmadım ben var gidelim aysel sen de geli yormsun canım hep berber gidelim orda da toplnmslar dir simdi

 60. Ayselim hayali bili guzel gercek olsa çok daha guzel olur yazdik larin okuyunca gözüm onu de canlandi ah keski bizim elmiz de olsa bulsmak

 61. ayselim kiz sana kocaman sariliyorum sen her zaman kalbimdesin canim arkadasim seni cok seviyorum kizlar oguz abinin sitesine gecelimi

 62. Evet ayselim ayne ben de siz var siniz diye bu saate burdayim 🙂 uymyorum xanım azəri ben de duydum fazilet dizi şin bu sezon final yapcak mis maslesf en nefret deyim sey fina sonzu bir de dizi bitince son yazlyor ya on da da nefret edyroum bu 2 cumler den

 63. İnanır mısın Xanım ben bugün bunu hayal etmişdim burda sözleşip bir parkda buluşuyoruz sıkıca sarılıyoruz konuşuyoruz yani çok güzel bir hayaldi inşallah bir gün gerçek olur

 64. Xanım azəri hanı demsi ya tesdufe karslasaydik nasili olur du tadi ki de guzel harika olur du berik de bir birimiz gördük ama tanymadik aysel sen de bizim kalbimiz desin canım

 65. Aytacım eskiden olsa şimdi benim uyuma zamanımdı ama artık siz varsınız diye geç uyuyorum bende

 66. hos buldum betulum sen nasilsin bende fazileti izleyirem kiz bu senaristler aynin ya bide deyilene gore bu sezon qaliba final yapacaklarmis

 67. Aleykum selam betul hos geldin evet bizi de fazilet dizi sini izlyoruz çok hakli sin bu senarstler hepis ayni iki ireli bir geri

 68. Aysel sen de bizim için çok deyerli sin biz de seni çok seviyoruz seni de hep burda olcagina çok sevindim farik etiniz mi son zaman lar biz ucmuz kaldik gece yarilarina kadar bu site de konusan aslin da ben eski de bu satlere kadar oyanik kalmaz uyur dum ama simdi siz var siniz diye gec yuuyorum

 69. reyhancim bende kendimi tanitiyim benim 19 Yasindayim bakude kaliyorum aytac aysel belki tesadufen gorussek nece olardi

 70. Selam arkadaş lar siz de mi fazileti izliyorsunuz Sana da selam hoşgeldin reyhan bir zehra ömer de yağız la hazan iki senedir ilerleme yok bu senarist milleti nin hepsi mi aynı model olur arkadaş miy miy miy 🙂