Adını Sen Koy 279. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Şubat 2018 Perşembe

Burak 09 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 279. Bölüm 8 Şubat 2018 Perşembe

Ömer ve Zehra boşanmak istiyorlar. Ama sadece dilleri ile istiyorlar. Gönüllerinde boşanmak gibi bir istekleri yok. Dilleri ile diretiyorlar o kadar en çok da Zehra. Babasına boşanma olayını söylemek için Ömer ile birlikte mahalleye atölyeye gitti Zehra.

 Salim amca ya olan bitenden habersiz dükkana geldiler. Her ikisinin de ayakları geri geri gidiyor bu boşanma konusunu konuşmak istemiyorlardı. Ömer tam dükkanın önüne gelince kapıdan içerde yerde yatan Salim amcayı gördü koşarak dükkana girdi.

Zehra ne olduğunu anlamaya çalıştı sordu cevap almaya gerek yoktu Salim amca yerde baygın yatıyordu. Zehra babasını öyle görünce çok korktu koşarak yanına giderek ilgilendiler. Ömer soğukkanlı davranarak sırt üstü yatırdı Salim amcanın ayaklarının altına da küçük kürsü koydu ayaklarını kalp hizasından yukarıda tutarak ilk yardımı bu şekilde yaptı Ömer.

Zehra ya da sakin olmasını söyleyerek su getirmesini istedi. Bir süre baygın yatan Salim amca gözlerini açtı kendine geldi. Zehra dan bir bardak su istedi. Ömer Salim amcanın yüzündeki morlukları fark etti.

Dayak yediğini söylemedi. Şekerim düştü herhalde düşerken başımı masaya çarptım o zaman olmuştur dedi. Eve gitmek istedi eve götürdüler Salim amcayı. Kendisi hastaneye gitmeyi istemedi.

Eve varınca evdekilerde Salim amcayı öyle görünce korktular. Zehra hemen koltuğa çarşaf yastık getirdi babası uzansın da dinlensin diye.

Babasının o haline çok üzülen Zehra kendini banyoya kapattı. İçerdekiler kendisini o halde görmesin istedi. Ömer yanına geldi Zehra ya moral verdi destek oldu, sarıldı baban iyi merak etme diyerek yalnız bırakmadı eşini Ömer.

Zehra da yanında olduğu için teşekkür etti Ömer’e. Ömer de ben hep senin yanında olacağım ölene dek diyerek hiç bırakmayacağını dile getirdi. O zaman boşanma kelimesini neden kullanıyorsunuz? Bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş. Sonunda istemeye istemeye boşanacaksınız o olacak. Ondan sonra da pişmanlıktan başınızı taş duvarlara vurursunuz artık.

Zehra çekmeceden ilk yardım malzemesinin olduğu çantayı almak isterken Ömer daha çabuk davrandı ve Ömer aldı kolu ile de yukarı kaldırdı Zehra’nın alması ne mümkün. Bu sayede Ömer güldü Zehra ya.

Zehra da fark etti Ömer’in güldüğünü neden güldüğünü sorunca da, Ömer; böyle ısrar edince inatçı bir keçiye benziyorsun dedi. Ben hep diyorum bunlar inatçı keçi diye. Sonunda kendileri de fark edip kabul ettiler inatçı keçi olduklarını.

Cevriye hala çorba yapmış onu içerken Salim amca dükkana niye geldiniz? diye sordu. Zehra da seni ziyarete gelmiştik dedi. Baba yüreği evlerine gitmelerini istedi. Ömer ve Zehra da konağa döndüler.

Kerem Sabah cephesinde ise, Sabah kendince Kerem ile arasına mesafe koymak için Zehra dan sonra en yakın arkadaşım sensin dedi ekledi ben arkadaşlarımdan kaçmam dedi Sabah.

Sabah, Kerem’e aşıksın ister kabul et. İster etme. Kerem ile olan arkadaşlığın biraz farklı bunun sende farkındasın ama kendine itiraf edemiyorsun. Seviyorsun, sevildiğini de biliyorsun kendini çekiyorsun. Gün gelecek sende itiraf edeceksin sevdiğini.

Sabah bir internet sitesi ile daha önce konuşmuş, şimdi oradan aradılar. Sabah dan sunum istiyorlar. İnternet üzerinden daire satışı yapacak Sabah. Biran bu habere çok sevindi. Sonra da bu iş beni aşar dedi. Kerem den kendisine yardım etmesini istedi. Ben bu işin üstesinden tek başıma gelemem deyince Kerem de teklifi kabul etti birlikte bu iş için çalışmaya başladılar.

 Ayşe şirkette çalışmaya başladı ve bugün ilk günüydü. Abisine gününün nasıl geçtiğini anlatacaktı. Ama babaannesinin dışında kimsecikler yoktu konakta.

Ayşe de, Babaannesine anlattı iş deki ilk gün heyecanını, yaşadıklarını. Bahşende hanım evde kimse yokken Ayşe ile Asya hakkında konuştu. Geleceği için nasıl bir plan yaptıklarını sordu.

Ayşe de henüz bir plan yapmadık dedi. Bahşende hanım da; Asya, Kervancıoğlunun tek çocuğu, tek varisi dedi. Tövbe bismillah. Asya ‘nın soyadı Eray, Kervancıoğlu değil. Büyüyüp evlenince Eray soyadı da değişecek. Anne tarafından Kervancıoğlu olabilir ama o bir Eray Bahşende hanım.

Ayşe, babaannesine Asya şimdilik öyle abim ile Zehra’nın çocuğu olunca varis o olacak dedi. doğruda söyledi. Ömer’in soyadını Zehra devam ettirecek o çok önemsediğin değer verdiğin Kervancıoğlu soyadı Zehra’nın dünyaya getireceği bir erkek çocukla devam edecek Bahşende hanım. Asya şimdi den devam ettiremiyor Eray soyadı. Herhalde ona da el atıp çocuğun soyadını değiştirmezsin? Değiştirsen de evlenince yine değişecek yani demem o ki sana Asya değil Zehra yardım eder bu soyadının devamı konusunda Bahşende hanım.

Zehra yı sevsen de, sevmesen de acı gerçek bu. Ömer ile Zehra’nın bir oğlu olsun ben seni o zaman görürüm gerçi o zamana kadar seni çoktan konaktan göndermiş olur Ömer.

Ayşeyi Cevriye hala aradı bu gece Salim beylerde kalacağını, Ömer ile Zehra’nın yolda konağa döndüklerini haber verdi. Cevriye halanın da ikinci evi oldu Salim amcaların evi. Salim amca ile Cevriye hala evlenseler de hep beraber yaşasalar bari.

 Salim amca koltukta oturduğu yerde uyuklarken Cevriye hala her ihtimale karşı uyandırmak istedi başından darbe aldığı ise uyuması doğru değil diye. Bu sebep ile kız kardeşi bir bardak su vererek uyandırdı Salim amcayı, Cevriye halada askerlik anılarını anlatmasını istedi bu sayede konuşarak uyumasına engel oldular.

Ömer ve Zehra konağa gelince Zehra dinlenmek için odasına geçti. Ömer de babaannesi ile çalışma odasında konuştu.

Ömer cebinden anlaşmalı boşanma kağıdını çıkardı ve bunu ne cüretle hazırlarsınız diye sordu? Ömer haklı ne cüretle? Babaannesi de sana boşanma davası açtığına göre senden ayrılmak istiyor dedi. Ömer de, Zehra benim nikahlı karım bu benim meselem sizin değil diyerek durması gerektiği noktayı gösterdi.     

Babaannesi de sen istesen de istemesen de bu evlilik bitmeye mahkum, ayrılık vakti geldiğinde Zehra buradan eli boş gitmeyecek herhalde? ben ailemizi korumaya çalışıyorum dedi.

Babaannenin niyeti anlaşıldı servetinden, malından, mülkünden bir gramı dışarı çıksın istemiyor. Hepsi aile içerisinde kalsın istiyor. Kalsın. Malında, mülkünde, servetinde senin olsun Bahşende hanım. Zehra’nın senin parana ihtiyacı yok. Elinin emeği var gerekirse çalışır parasını kendisi kazanır namerde muhtaç olmaz Zehra, hele senin parana hiç ihtiyaç duymaz. Hem Ömer varken, kocası dururken sana ne, gerekirse Ömer yapar ne yapacaksa. Zaten geçmişte senin gibi düşündüğü için çok canını yaktı Zehra’nın onun pişmanlığını yaşıyor Ömer.

Artık para konusu söz konusu değil, Zehra ya güveniyor Ömer. Sizi tanıdığımdan çok daha iyi tanıyorum karımı dedi ve ekledi bu konuyu bir daha açılmamak üzere kapattığımı düşünüyorum dedi Ömer.

 Gece olmuş uyuma vakti gelmişti banyo yapan Zehra bir türlü uyuyamıyor düşünüyor yatağının içinde. Ömer de takım elbiselerinden kurtulmuş bir şekilde yatağa Zehra’nın yanına oturdu babanı mı düşünüyorsun? Diye sordu. Zehra da hem onu hemde dedi sustu sessizce içinden seni boşanacağımızı düşünüyorum dedi içinden.

Ömer de Zehra ya bakarak içinden boşanacağımızı düşünüyorsun biliyorum sen söylemesen de biliyorum dedi. evet her ikisi de duygularını açıkça söylemiyor ama kalben konuşuyor anlaşıyorlardı. Zehra Ömer’e bakarak içinden seni bu kadar severken, bu halde olmamız, derken.

Ömer de Zehra ya bakarak içinden, babana olanlara baksana bir güç bizi bir arada burada tutuyor dedi. Zehra da bir girdabın içinde sürekli sana doğru çekiliyorum senden kopamıyorum dedi.

Her ikisi de birbirini çok seven ama bir o kadar da inat eden inatçı keçiler. Kırın artık şu inadınızı da söyleyin açıkça birbirinizi sevdiğinizi. Sarılın birbirinize aşkınızı yaşayın doyasıya zaman geçiyor giden günler geri gelmiyor bunu sakın unutmayın.

*****

Başı belli olan ama sonu belli olmayan bir yolda yol almaktayız ikimizde

Bir aşk denizine düştük çıkmak istiyoruz çıkamıyoruz

Yoksa gerçekten çıkmak mı istemiyoruz?

Seni sevmek sonsuz bir girdabın içinde olmak gibiydi

Çırpındıkça içine daha çok çeken, sensizliğin acısı da sardı bedenimi

Seni kaybetme korkusunu da yaşıyorum hem seviyor hemde bunu sana diyemiyorum.

Bir yanım git derken seni seven yüreğim kalmamı söylüyor bana

Bende senden gidemiyorum. Nasıl gidebilirim ki yüreğimi verdim

Aklımı verdim gitsem de hep aklım sende olacak.

Sen söylemesen de ben biliyorum sende seviyorsun beni

Benim gibi sende kaybetme korkusu yaşıyorsun

Sende aşk denizinin girdabında benim gibi çırpınıyor

Çırpındıkça daha çok içine çekiliyorsun

Biz böyle bir bütün olmuşken neden dillerimiz susuyor

Kalplerimiz konuşuyor.

Tut elimden sımsıkı sarıl bana ve birlikte çıkalım bu girdaptan   

 Seni kaybetme düşüncesi çok acı veriyor bana

Biz bu kadar çok severken birbirimizi

İzin vermeyelim birbirimizden ayrılmayalım

Aslı

*****

 Gece bitmiş sabah olmuştu. Ati ustasının evine giderek dükkanın anahtarını almaya gelince Canan açtı kapıyı ve dün neler olduğunu sordu. Ati de anlattı ben malzeme almaya gitmiştim giderken bir şey yoktu. Geldiğimde dükkan dağılmış ustam fena haldeydi. Ustam titiz çalışır biraz garip dedi.

Canan ters giden bir şeyler olduğunu anladı. Dayısı Ati ile dükkana gidince, Canan Ömer’i aradı. Ömer Zehra uyuduğu için açmadı. Canan da mesaj yazdı. Bu mesaja göre de Ömer Zehra yı uyandırdı ve babanlara gidelim görürsün dedi. Zehra mutlu oldu hazırlanmaya başladı. Ömer de Canana biz geliyoruz diye mesaj yazdı. Hamiyet hala hazırlığımız yok dedi Cevriye hala ile hemen mutfağa geçip kahvaltı için bir şeyler hazırladılar.

Canan Ömer’e Abidin’in iş adresini mesaj ile gönderdi. Sabaha mesaj yazdı kahvaltıya gel acil durum diye sabah sabah herkesi ayağa kaldırdı Canan.

Sabah Kerem ile koltukta uyuya kalmış, Kerem’in omzunda uyuyan Sabah mesaj gelince apar topar çıktı eve geçti.

Ömer ve Zehra da mahalledeki eve geldiler. Kahvaltı sofrasının hazırlanmasına Zehra da yardım ederken Ömer ve Canan da baş başa konuştular. Ömer en başından anlatmasını istedi. Canan da en başından anlattı Ömer öğrendi her şeyi.

Ve Ömer kahvaltı yapmadan acil işim var diyerek oradan ayrıldı. Canan da kızları mutfağa kaş göz işareti ile çağırdı ve Zehra ya Sabah’a mutfakta ben istemeden dayımın başını belaya soktum dedi olanları onlara da anlattı.

Üç kız yola koyuldular Abidinin işyerine gittiler.

Salim amca onlardan önce varmış Abidin ile konuşmaya başlamıştı. Emeğinin karşılığını hakkı olanı almaya gitmişti oraya ama adam ben senden alacaklıyım diyerek Salim amcaya şiddet uygulayacakken Ömer geldi ve adamın havadaki elini tuttuğumu gibi köşeye sıkıştırdı.

Adam şaşırdı sen kimsin diye sordu Ömer de oğluyum dedi. Zehra ve kızlarda gelmişlerdi onlarda duydular Ömer’in oğluyum deyip adamı durduğunu gördüler.

ASLA BİTMİYOR

Gece bir başka güzel gündüz bir başka güzel
Soğuyamıyorum ondan
Düştüm aşkının içine üzüyor çok sevse de
Bazen kaçtım bu durumdan

Her halimi biliyor
Yine alttan alıyor
Kalbimi okuyor sanki
Bana aşkla sarılmadı
Özenmedi korumadı
Tanımak yetmiyor inan ki

Seni bırakıp gitmeleri gözüm kesmiyor
Yar muamma dedim ama buna yetmiyor
Kırılsam da üzülsem de gözüm kesmiyor
Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor
Kırılsam da üzülsem de içim küsmüyor
Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor

İntizar ve Serkan KAYA

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 279. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Şubat 2018 Perşembe” üzerine 254 yorum

 1. Aytac azəri fan dedi ki:

  Xanım aysel ben de ən çok adını sen koyu hazal la erkani çok sevyorum baska izlediyim dizi ler de var ama kalibim de bek adıni sen koy hazer zehom var xanım canım akdasim biz de seni çok sevyoruz canım benim ben de çok tesekkur ederim həyatım da olduğunuz için siz ler de benim heyatima rengi katiniz neyse kizlari ben diyorum ki bir de oğuz abini site sine gidelim ha ne diyorsuz

 2. Aysel dedi ki:

  Xanımım Aytacım bende sizleri çok seviyorum bende bir gün dizimiz bitse bile burda olucam ben artık sizlerden ayrılamam benim için çok deyerlisiniz canlarım ❤ ❤ ❤ ♥ ♥ ♥

 3. Aytac azəri fan dedi ki:

  Reyhan cim ben sana hos geldin demsdim aşağı da kaldi o tekra hos geldin armiza gormezsi diye tekrar yazyorum ben de 19 yasdayim baku de yasyorum nisanliyim ayselim iyi hatrladim diger sayfa da yazmsin aqustos da 3 dugunumz var diye bolca eyilenir inşallah keski en mutlu gunerimz de bir birmiz yanda olama sansimiz olur du

  1. Reyhan dedi ki:

   Bir ömür boyu mutlu olun inşallah canım çok sağol bakü de bir ablam var

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  benimde en cooook sevdiyim dizi adinisenkoydur ve bu dizi sayesinde guzel dostluklar kazandim ve hayatima renk katdiginiz icin size cok tesekkur ederim ve sizleri cok seviyorum benim birtanecik deyerli arkadaslarim

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Canım ayselim ben de size kocman sim siki sarlmayi çok isdyorm benim de kiz kardesim yok ben de uzlyordum ama artik siz var siniz en yakin arkdasim sirdasim ablam kardesim siniz siz benim hepiniz çok sevyorum tek isdeyim bu dostlug hiç bir zaman bitmesin son aclmsken siz bir şey solycem evet bugun deyili se bile bir gün biz isdesek de sidmsek de dizi miz bitcek ama siz isder seniz bizim dostluğumuz bitmez bu site hep burda buraya girmemiz yeter ben hep burda olcak dizi de sonra da ALLAHım nasip eder se hep burdayim

  1. Reyhan dedi ki:

   Benimde kızkardeşim yok sizler benim ablamsınız bu özgeyi hiç sevmedim çok kibirli koraya hiç yakışmamış

 6. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kizlar size 40 bin kere maşallah diyorum ya ben sizin hiziniza yetsmyorum ben bir yorum yazcaya kadar siz 2 3 yorum yazip goderyorsunuz benim yazdığım yorum lar çok uzun olduğu için yetsmyorum ben de kisa yazyim ozman size yetsmek için xanım canım benim sen demi sevmyorsu karnligi ya gün gecdik ce konsduk ça daha yakin dan tanm dursetmiz olyor bir birimizi

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  reyhancim tekrar hos geldin canim benim seni tanidigim ucun cok mutlu oldum

  1. Reyhan dedi ki:

   Bende çok mutlu oldum azeri fan

 8. Aysel dedi ki:

  Evet Aytacım bütün fikirlerimiz aynı ya bende ilk defa bir diziyi bu kadar çok sevdim zaten üç dizi izliyorum en sevdiyim adını sen koy bu dizi sayesinde sizi tanıdım ben hep bir kız kardeşim olsun istemişdim ama olmadı artık bunun için üzülmüyorum siz varsınız siz benim kardeşim arkadaşım oldunuz sizi çok seviyorum şimdi yanınızda olup sıkıca sarılmak istiyorum sizlere

 9. Aysel dedi ki:

  Reyhancım seni tanıdığıma sevindim canım 🙂 bende azeriyim 21 yaşındayım 1 temmuz doğum günüm

  1. Reyhan dedi ki:

   Hepinizi çok sevdim kızlar sizler kızkardeşim gibisiniz adını sen koy başladığından beri buradayim analizleri çoğu zaman okuyorum

 10. Aysel dedi ki:

  Xanımcım bir tek yasemin deyilki qıcık sayısı çok faziletde say say bitmez 🙂

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim kiz aynen bende elektriklerin gitmesinde bende xoslamiram ve sargim bitiyor malesef

 12. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ben yarin insallah tekrarini izlerim bende yagiz hazani yakistiriyorum kivircikli sacli sinandan nefret ediyorum bi de yasemin qiciki var guzelcim sanada iyi seyirler canim benim opdum seni

  1. Aytac azı fan dedi ki:

   Xanım azəri biz ayni seyleri dusnyoruz ayni tepkileri veryoruz diyorum ya buyuz de iyi ansyoruz kivrcik saçı ben de sevmyorum canım yağız iyi hazan i da çok seviyor hep onu yanı da yasemin selin de ha sun kivrcik saçın eski sevgilei var ya onu da sevmyorum ismini untum simdi

 13. Aysel dedi ki:

  Aytacım bende teşekkür ederim canım bende elekdiriklerin kesilmesini sevmiyorum ben de de hep elekdirik kesildiyinede şarjım olmuyor telefonum kapanıyor

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Rica ederim ayselim Isde ben de bunu diyorum canım biz ayniyiz

 14. Aysel dedi ki:

  Reyhancım kendini tanıtırmıs ın?

  1. Reyhan dedi ki:

   Kayseriliyim 11. Haziran doğum günüm lise1 deyim sende kendini tanitırmısın

 15. Aysel dedi ki:

  Evet Aytacım bende yağız hazan aşkını istiyorum zaten dizide de en çok yağızı seviyorum ama sinandan nefret ediyorum. Guzelcim sanada iyi seyirler canım bende seni öpüyorum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Isde buyuz de bukdar iyi ansyoruz isde ayselim duscelerimiz fikirlerimiz ayni ben de en çok yağız sevyorum bu dizi de onu için izlyorum ben de o kivrcik saç da nefret edyorum ülkər le ben sinana kivrcik saç diyoruz gözelim ben de çok opyorum seni iyi geceler sana gorusuruz inşallah

 16. Aysel dedi ki:

  Ya sorma Aytacım o bölümde bende ömere çok kızdım bende senin gibi zorba senden nefret ediyorum dedim birdaha izlemiyicem dedim ama yinede izledim hepde izliyicem ozamanlar aslında bende burdaydım ama yazmıyordum Aslım iyilik meleyi herkese iyi geliyor sanada iyi geldi bu dizi bize ne yapdı bilmiyorum hayatımızın bir parçası olmuş sanki belki de dizi sayesinde tanıştığımız için böyle güzel arkadaş olduğumuz için dizimizden vaz geçemiyoruz

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ayselim biz bu dizi sayesin de tansdik bukadar guzel arkdas olduk bunu için çok mutluyum dizi mizi de siz de sevyorum siz asla kayip etmek isdemem dizi de siz de benim için çok dəyərli siniz heyatimi bir parcasi siniz ben de seni gibi bir daha izlmycem dedim ama yine daynamdim izledim izlmeye de devam edcek sonuna kadar biz isdesek de vaz kecmeyiz artik bu dizi bize ne yapdi ben de bilmyorum gülay ablain da dediyi gibi kaliba biz de zehomun basum askina aski olduk nasili ki zehra omer onca acya yaşadığı seye ragmen bir birin de vaz kecmyor biz de oyle dizi den ne olur sa olsun bazen kisak ofkelnse de yine vaz kecmede izlyoruz vaz kecmyoruz kunki biz de aski oldu ayni zaman da bir birimiz bulduk ben ikinci defa boyle sevgi ile dizi izlyorum ama ilik defa bir dizi sayesin degil siz gibi guzel arkdas lar la tansdim

 17. guzelll dedi ki:

  Can bende iyim canlarim ben fox.u izliyorum kalbimdeki denizi cok seviyorum o diziyi.ay cannn Aytac elektriklerin gitmesini hic sevmiyorum ya ne zaman gediyorsa benim sarjim olmayan zamanlarda gediyor o yuzden sevmirem. Ayselcim , Aytacim, xanim opuyorum sizleri herkese iyi seyirler

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Gozell cim inan ben de tpki seni gibi elkdirklrin gitmesini hiç sevmyorum karanli da hiç sevmyorum korkdugum da deyili korkmyorum sadece karnligi hiç sevmyorum bende de hep oyle olyor nezman elkdirik gidyor benim sarijm bityor oyuz de iki tane tel pili kulanyorum bir tel de takli digerin de sarij edip koyu yorum eve sarjim olmynca ou kulnyorum suan onu sarija takdim biraz dan lazimiz olcak bana

 18. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Reyhan aramıza hoşgeldin

  1. Reyhan dedi ki:

   Hoşbulduk ayselciğim

 19. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Güzelcim sen nasılsın canım?

 20. Aysel dedi ki:

  Tatlıcım sende gelir misin ?

 21. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Aytacım iyi olmana sevindim canım sende hep iyi ol mutlu ol bitanem üzülme su damlası yakında döner inşallah bende fazileti izliyorum sanada iyi seyirler canım ne güzel elekdiriklerde gelmiş konuşa bilicez

 22. a dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Aytacım iyi olmana sevindim canım sende hep iyi ol mutlu ol bitanem üzülme su damlası yakında döner inşallah bende fazileti izliyorum sanada iyi seyirler canım ne güzel elekdiriklerde gelmiş konuşa bilicez

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tesekkur ederim canım sen de hep mutlu ola inşallah yakin da doncek su damlam tamamilə bitanem uzlmyorum sana da iyi seyirler çok ŞÜKÜR elkdirik ler geldin burdayim bolca konsalim benim oğuz abini site sine de gitmek gerek ama henuz burdayim

 23. xanim azeri fan dedi ki:

  aytac kiz ben atv kanalindan qardaslar serialina baxiram malesef fazileti izleye bilmirem atam qardasim ona baxmirlar bir tek annem ve ben baxiram ama tekrarini izlerim artik

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Olsun yarin tekrari olcak canım iziler sin ben de izlyorum diyorum ama tel elim de siteye yazyorum dizi ni sadece senini duyuyorum ya burda da yağız la hazan çok yaksyor bir bir lerine onari aski baslasa dizi çok daha guzel olcak hazan da yağız a karsi bir seyle his etmeye başladı kardaslar seryalina ben de baxırdım eski den ama sonra bizim tvi de bütün kanalar silindi ben yeni de yigdim ama sadece turuk kanlari yigldi azəri kanalı yok suan bizim tvi de oyuz de kendi knlarmiz izlymyorum malesef

 24. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Xamım azerim iyi olmama sevindim canım hep iyi ol mutlu ol iyi seyirler sana bende fazileti izliyorum

 25. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksamlar ayselim xanım azeri ben iyim siz de hep iyi olun canım arkdaslarim inşallah su damlamiz da iyidir yakin da doner çok ozledim onu ben fazilet hanim ve kizlar dizi sini izlyorum arkdaslar siz ne yapyorsunuz gozell canım sana da hayirli aksmlar ben iyim sen de hep iyi ol inşallah dedyin gibi olur iyi olsun da su damlam gerisi onemli deyil ben onu tandigim ilik gunde beri bana haber vermede bir yer gitmez di hep yazardi gitmeden once ben işi için yurut disina cikcam bir hafta filan burda olmycam beni merak etmeyin diye bu kez haber vermeden gitiyi için oyuz de çok merak etim inşallah sizin dedyiniz gibi olur biraz gec yazdım aslin da hiç yazmycak dim bu akşam bizim burda elkdirik kapanmas oldu bütün evlerdeki elkdirik ler kesildi patlayis oldu disarda karnlik da kalmsdik sagolsun elkdirkciler bu saate gelip duzeltiler elkdirik geri geldi ben de elkdirik olmaynca siteye girmyorum internet paketim de bitmsdi ben vayfay la girmyorum siteye elkdirik olmaynca vayfay da olmyor çok şükür yine burdayim anem diyorum simdi ben nasil yazcam arkdaslarima anem de bir gün tatil yap yarin yazar sin dedi

 26. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Aslım nasılsın canım inşallah iyisindir? Söylediklerinde çok haklısın Senaryo senin dediyin gibi olursa çok iyi olurdu Daha güzel bölümler izlemiş olurduk senaryo ekibinde sende olsan 5 6 sezon deyil daha uzun süre devam ederdi dizimiz yazdıklarını okuyunca bu kadar huzur buluyoruz izlemek de çok keyifli olurdu eminim sen zaten çok başarılısın belki ilerde sende bir senaryo yazarsın seninde dizini izleriz inşallah

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ayselim sana katlyorum bizim asli gercek de çok basarili maşallah ben de aslini yazdik larini okuyunca çok rahat his edyorum kendim huzur bulyorum sanki gercek de oyle simdi hanı omer zehrani boynun da dugun günü kolyeyi oyle ofkeyle kopartip cikarti ya ben omer bir kizdim bir kizdim ki sinir den delye dondum oyle ofkelydim ki gözüm hiç bir sey gormyordu hata sinir de ağladığım bile oldu kunki omer de oyle bir seyi asla beklemyordum hata bir anlik kizkinlik la çok sevdiyim omer sana nefret edyorum nefret diye siteye uzun bir yorum yazmsdim bu ofkeli halim le yazmsdim yoksa ben zehomu çok sevyorum neyse bir gün asli sordum sen ne dusnyor sun omeri yaptklari hakin da asli da bana uzun bir yorum yazdı simdi aklimda kalmadi ama aslin o yazdiklari benim bütün ofkemi saknlesdirdi bir an da her şeyi untum omer hak vermeye başladım yanı anesi git fila yoksa zehraya yapdklari için ben de çok kizyordum omer uzun lafin kisasi asli beni oyle sakinlesdir di ki ben bile inanmadim kendime oyle kizgin dim ki tabi ozman lar sen yok dun burda olsaydi nekdar çok qizdigimi sen de gorcek din

 27. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim cok sukur ben cok iyim televizyonda atvde qardaslar serialina baxiram sen neler yapiyorsun

 28. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar herkese nasılsınız arkadaşlar neler yapıyorsunuz su damlamızı bende merak ettim inşallah iyidir çok özledim onu su damlam bir ses ver iyiyim de o bize yeter iyi olduğunu bilelim seni çok merak ettik

 29. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar guzelcim canim biz iyizde sen nasilsin ben hic evdeyim televizyona bakiyorum sen neler yapiyorsun

 30. guzelll dedi ki:

  Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz? Ben tanimiyorum amma yorumlarini okuordum insalla iyidir canim belki interneti falan bitmis yada telefon arizali. Allah hepimizi korusun insallah. Napyonuz?

 31. xanim azeri fan dedi ki:

  aytac inanki sudamlami bende merak etdim insallah iyidir en son qripiydi sonra yazmadi sudamlam bi ses ver artik ne olur seni hemde cok ozledim kiz insallah cesur abimiz sesimizi duyarda haber verer

 32. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim iyi olmana sevindim canim bende dizimizi ozledim bu dizi benim icin vazgecilmezimdir bende kendime zaman ayirdim temizliy yapdim ve amcam gile gitdim abim ile birlikte simdi evdeyim televizyona bakiyorum

 33. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar reyhancim hos geldin aramiza

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ya kizlar ben bizim su damlamizi daha doğrusu xedice xatunu çok merak etmeye başladım o bukadar uzun zaman ayrı kalmaz di burada en azın da ışim var bir kaç gün ya da bir kaç hafta yazmycam der oyle gider di ben çok endselnyorum inşallah iyidir en azın da gelip ben iyim ışim var oyuz den siteye girmyorum arkdaslar dese biraz rahtlarim bugun 8 gün oldu ki ben su damlam la konusmyoum keski cesur abim yazdik larimi okuyup xedice xatun iyi merak etmeyin dese cəsur abi ben ne zaman sana yazsam sanki sesimi duyup hemen cevap yazyorsun inşallah bu kez de oyle olur cesur abi senin su damlam da haberi var dir muakak nede yazmyor siteye iyim bir sorun yok dim lutfen burdaysa cevap yaz çok merak edyorum onu her nerdeyse iyi olsun o yeter bana hele bir gelsin gostercem ona günün kuscem konsmycam haber vermeden orta da kayip olduğu için bizi merak da birkdi en azın da cuma günü üçün duva yazrdi

 34. Reyhan dedi ki:

  Aslı hanım yokmu

 35. Reyhan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende burada takılabilirmiyim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba hayirli aksamlar reyhan o ne demek tabi ki de isdediyin zaman yaza bilir sin çok mumun oluruz hos geldin armiza 🙂

   1. Reyhan dedi ki:

    Hoşbulduk aytaç çok teşekkür ederim

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz hos geldin ben cok iyim sen nasilsin canim haklisin dizimiz bitmesin ve o kadar konu varki nazmis anlamli mantikli olsun bari neyse sen neler yapdin bu gun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar xanım azəri hos buldum canım iyi olmana sevindim çok şükür ben de iyiym bitanem bakalim nazmiye daha ne guprizler hazladin bizim için nede bilmyorum ama bugun dizi mizi çok ozledim sanki bir sey kayip etmsim gibi his edyorum kendimi bu dizi heyatimiz da çok ozel bir yer sahip 2 gün izlmyince çok ozlyor insana bugun de ayni seyler yapdim canım temzlik filan kaynanam geldin biraz onu la sohpet etik sonra dayım geldin biraz onu la konsduk çay icdik onar gitik den sonar siteye yazdım yutube de zehom kiliplerini izledim zehomun fana sayflarin da ersmler bakdim hosuma gelen bir kac zehom resmi telime yukledim gün gecdik ce resmleri cokalyor 400 de daha faza zehra omer aysel nihat sete çəkilən bütün resim leri yukluyorum telime hala gözüm doymyor ne yapayim çok sevyorum hazeri simdi de isdabulu gelin dizi sin ni ozetini izlyorum neyse benim cenem düşdü yine çok konsdum sen neler yapdin bugun

 37. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiniz ben bugun biraz gec kaldim siteye girmek de anca vakit buldum merhaba asli nasilsin ben de sana katlyorum canım çok haklisin yazdik larin da hikayesi guzel bir dizi ama seni de dedyin gibi bazi hatalar var umarim o hatlari en kisazaman da duzeltir ler inşallah dedyin gibi olur dizi mizi bir kaç sezon daha devam eder bir sezon da yeter henuz ustun kapalin bir çok konu var aleykum selam gozell biz iyiz sen nasilsin sana da katlyorum star tvi beni affet dizi sini final yapmadi adını sen koyu hiç yapmaz rentgi de çok maşallah inşallah boyle devam eder benim duyduğuma gorer beni affet bu sezon final yapcak mis xanım azəri ayselim betul peri ir abi tatlici ulkerim siz de selam nasilsiniz iyisnizdir inşallah

 38. K.Azeri. dedi ki:

  Selam her kese.Asli hanim 280 yokmu canim?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aleykum selam k azəri asli cok dan yazip gondermsdir 280 bölüm analizini biraz da cikar her halde

 39. Zehmer dedi ki:

  Bence de asli zaten benim demek istediğim de oydu uzatmayi seviyor senarist saçma sapan seyler yapacağına gerçek konularla da pekâlâ uzatabilirler diziyi hem böylece dizi daha akici ve izlenebilir hale gelmis olur saçma sapan triplerle yanlış anlaşılmalar vakit ve izleyici kaybına neden oluyor bence senarist in seyirci ye saygisi yok malesef seyirci basrol oyuncalari ıcin izliyor senarist te bunu kullaniyor ama böyle yaparak onlari bile itici hale getiriyor ondan haberi yok

 40. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim tum kalbimle amin deyirem canim benim

 41. peri dedi ki:

  Aslıcım ayar soyladigin gibi yapsalar tabi ki dizi çok guzel olur ama ban gorduklarima dayanarak hiç umutlu degilim,işallah istadigimiz gibi olur.

 42. Zehmer dedi ki:

  Inşallah sabah la zehra kardeş çıkmazlar zaten mıy miy yasemin den zor kurtulduk

  1. aslı dedi ki:

   Sabah ile Zehra kardeş çıksın sorun değil, Sabah da iyi biri Zehra da bunu ancak Şükran teyze bilir. sır küpü mübarek.
   bir diğer sır küpü de Hediye abla.

   konu çok diyorum işte ustaca işleseler çok güzel heyecanlı bölümler çıkar ortaya

   1. Anonim dedi ki:

    Çok haklısın

 43. Zehmer dedi ki:

  Sabah kerem bahsende miy miy salim le resmen saat dolduruyor senarist zaten onlara görünce uykum geliyor benim diziyi izleyemiyorum ki 🙂

 44. Zehmer dedi ki:

  Zaten dizi de bir konuyu cozmek nerdeyse uc hafta sürüyor

  1. aslı dedi ki:

   Konu çözülsün de üç hafta sürsün sorun değil, yeterki başlanılan bir konu sonuca bağlansın havada kalmasın akılda soru bırakmasın ben bunu isterim. konu bir sonuca bağlanmadığında havada kalıp akılda soru bırakınca o kötü oluyor. daldan dala atlamadan bir konuyu sonuca bağla diğerine geç olması gereken bu bence.

 45. Zehmer dedi ki:

  Konu var ama senarist in isine gelmiyor malesef

 46. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin birtanem evet senin dediylerine katiliyorum nazmis senarist boyle seyler yapmasini isterdim keski senarist sen olsaydin bari isteklerimizi yapardin

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım,
   iyim teşekkür ederim. sende iyisindir inşallah.
   Nasip kısmet belki bir sonraki sezon bende dizi ekibine senaryo gönderirim belli mi olur 🙂

 47. Anonim dedi ki:

  Asli haklısın bence de islenecek bir dunys

 48. guzelll dedi ki:

  Selam kizlar nasilsini? Ya ne finali star tv beni affet dizisini final yapmiyorsa adini sen koy dizisine hayatta final yaptirmaz hem bu kadar izleyicisi ve sevenleri varsa. Ama cokta uzatmagin yeri yok. Diziyi ne kadar tadinda duzunda bitirseler o kadar guzel olur cunki uzattikca dizinin tadi kaciyor

 49. aslı dedi ki:

  Merhaba Peri, sende dizinin final yapacağı ile ilgili mesaj yazmışsın. bu tür haberler hep çıkıyor. 345. bölüm diye bölüm sayısı da belirttiklerine göre bu senin dediğin gibi sezon bitim bölümüdür.
  3.sezon kaldığı yerden kanal değiştirmez ise devam eder.

  bence devam etmeliler. açıklığa kavuşturulmamış konuları ustaca senaryo yazarak seyirciye sunmaları gerekir. oyuncular iyi onları seven takip eden seyirci sayısı çok. sadece kendi eksiklerini görüp tamamlamaları lazım. oyuncular çok iyi seçilmiş. sadece senaryoda tıkanıyorlar o kadar. bir de kıyafet sorunu var. bu iki konu çözülse çok güzel bir diziyi bir kaç sezon daha izleriz.

 50. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Aytaccım dizimizin final yapacağı konusu ile aşağıda yazını okudum ona cevap olarak yazıyorum.
  Dizimizin bu kadar seveni varken, dizide işlenecek onca konu, malzeme varken ve bu konular çok güzel senaryo olarak yazılabilir ise seyirciye 5-6 hatta 7 sezon devam edecek dizi sunarlar. Oyuncular iyi dizinin konusu iyi sadece kıyafet sorunu ve senaryoda tekrar sorunu var bu sorunlar çözülse kıyafet ve senaryo sorunu çözüldüğünde 10 numara 5 yıldızlı bir dizi olur.

 51. Zehmer dedi ki:

  Günaydın arkadaş lar seyirci nazmiye teyze yi sinir den nerdeyse linç etme noktasına geldi kadın hala seyircinin tepkisini mi ölçmeye çalışıyor yani bu ne özgüven

 52. peri dedi ki:

  Gunaydin dostlar,anca siteye girebildim,bence dizimizin 345bolumde final yapma haberi nazmiş tarafindan seyircilarin tepgisinı olçmek için ortya atılmış ola bilir,bu sezon iki hafta geç başladıgına gore 345 sezon sonuna deng gelir,şimdiden seyircilarin yorumuna bakarak final yada sezonfinale karar verirler.mutlu bi son saçma bi yilan hikayesindan daha iyi,zaten heves bırakmadılar izlamak için,yinede biz merakdanda olsa izlioruz.

 53. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz hepinizin gunu hayirli ugurlu gecer insallah ayselim kiz bencede hilmi ile alev gelmesin bahsende cadisi bize yetiyor zaten onlar gelse kalbden giderim yahu aytacim bende baktim diger siteden cok sukurki final olmadi ya bu dizide ne kadar sinirlensemde ama yine izliyorum bu dizi bana bagimlilik yapti yahu ve sizden ayrilmak istemirem benim birtanecik deyerli arkadaslarim

 54. Anonim dedi ki:

  yazasiz yazmiyasiz sinarist bu

  Bexşende adami getirmiş allah

  Bilir kafasinda hanki pilanlar

  Var .

 55. Anonim dedi ki:

  gun aydin allah birliğiniz elizden

  Almasin .

 56. Aysel dedi ki:

  Tamam aytacım korkmuyorum sanada iyi geceler tatlı rüyalar canım benimde çok uykum geldi aslında ben eskiden bu kadar geç uyumazdım ama şimdi sizden kopamıyorum neyse ya gece gece yine çok konuşdum iyi geceler herkese Allah rahatlık versin yarın görüşürüz

 57. Aysel dedi ki:

  Tamam arkadaşlar hilmi yok alev yok korkmayın ay ama ben çok korkarım ya gece rüyamda görürsem ay Allah korusun rüyamda alevi görürsem kalpden giderim bir daha da uyanmam 🙂

 58. Aysel dedi ki:

  Tamam arkadaşlar hilmi yok alev yok korkmayın ay ama ben çok korkarım ya gece rüyamda görürsem ay Allah korusun rüyamda alevi görürsem kalpden giderim bir daha da uyanmam

 59. IR dedi ki:

  Betul kusura bakma ben paytaht izliyordum oyuzden yokdum, demek ben az bile sinirlenmisim , iyi o zaman , valla betul bazen zehraya kizmak Istiyorum uzatiyor diye ama. Bi bakiyorum efendi hep ayni terane., yahu adam sen ne vakta kadar ayni hatani yapcaksin , ben izin vermem ben musade etmem demekle bi kuskun dargin kisiyi nasil sakinlesdire bilirsin? Yahu bi musade et bi ciksin gezsin dolassin bi hak ver siniri gecsin sen ne lafdan anlamaz bi tipsin? Senin anne baban sana terbiye vermemis sen hic universitede mi okumamisssin sinirli adami tutarsin daha cok kizdirirsin diye? Kadin senden hic bir sey beklememek uzere Senden kurtulmak istiyor , bi tek sana olan askindan vaz gecemiyor onunda acisini yasiyor , eninde sonunda onuda gomecek , daha ne tutturmussun ben izin vermem diye , zehraya da sinirleniyieum ki bahsendenin deyirmenin su dokuyor , neden hep o supurgeli cadinin istedigini gozu yumulu yapiyor sinirdende olsa?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Kiz aysel o ne bicim laf ALLHA korusun ayrica korkma ben gelip ruyan da o alevin sacini başın yolarim boyle ce bahsendeni de hincini alev de cikartrim neyse kizlar saat 2 oldun ben çok yorğunum çok da uykum var gitip yatcam yarin bir de evler de temzlik yazcam yatayim ki sabah erken kaka bileyim yarin kaldığımız yerden devam ederiz inşallah iyi geceler ALLHA rahtlik versin hepinize gorusuruz ALLHA emanet olun

 60. Zehmer dedi ki:

  Sana da iyi geceler iyiyim aysel sen nasilsin kiz halâ anlamadiniz mi bahsende alevin yaşlanmış versiyonu zaten 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Parda betul cum hilmi konu sunu sen deyil aysel acmis kiz ayselim sen nede durup duru ken eski defterleri acyorsun simdi bahsende nazmiye hanim neyine yetmedin alev le hilmi de gelsin tam olsun iki gune tmarhaneli oluruz sinir de

 61. Aysel dedi ki:

  İyi geceler Betül nasılsın?Aman Allah korusun Betül bize bahşende yetiyorda artıyor bile birde onlarla uraşmayalım ama bu bahşendeden sonra alevi bile özledim ben 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar betul nasilsin kiz ağzını da yer alsin hilmi yılmaz la alevi nerde cikartiniz kim açdı hilmi alev konsunu başımız da bahsende belsi var ken bir hilmi yılmaz la alevimiz eksik zaten onar getikleri yerde kalsin baba ane ve nazmiye ile zor baş edyoruz zaten ha kizlar ben dizi ni finalı ile ilgili bir seyle yazdım ama aşağı düşdü bir bakin isder seniz

 62. Zehmer dedi ki:

  Haydaa hilmi nerden çıktı şimdi ya zaten zor kurtulduk tekrar dan hortlatmayin adamı başımıza arkasından kaçık alev de gelir görürsünüz gününüzü 🙂

 63. Aysel dedi ki:

  Kız aytacım sen şimdimi öyrendin nazmiyenin kötülerle akraba olduğunu onlar zaten hilmiylede kardeş baksana soyadları bile aynı yılmaz ikisi de hilminin paraya ihtiyacı varmış nazmiyede gel kardeşim gel kötüde olsa ben sana bir rol veririm sende kazanırsın kötü sayısı da artar demiş 🙂

 64. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim benim bu omerin dili tatile cikmis ya dili cozulse bahsendenin agzinin payini versin ya sinir oluyorum su gereksiz cadi bahsendenin elinden yahu

 65. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim benim bu omerin dili tatile cikmis ya dili cozulse bahsendenin agzinin payini versin ya sinir oluyorum su gereksiz cadi bahsendenin

 66. Zehmer dedi ki:

  Hoş buldum iyiyim azeri fan sen nasilsin

 67. Zehmer dedi ki:

  Ömer in dili birtek zehra ya var ir abi o da kavga etmek için onun haricin ömer in dili tatile çıkmış

 68. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum kiz hos geldin nasilsin canim benim ya

 69. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz burdayim evet kotu karakterleri nazmisin akrabasi ola bilir yahu masrafi az ol sun diye yeni oyuncular getirmiyor kiz bu nazmis birden kasiblamis olur bilir ekonomi yapiyor yahu

 70. Zehmer dedi ki:

  Ir abi bazen ben bile kiz halimle terör estiriyorum sitede sen sinirlenmiş sin çok mu

 71. Zehmer dedi ki:

  Bu bölümü şimdi izledim açıkçası kaydadeğer bir şey göremedim yeni fragman a gelirsek bence ömer bu saatten sonra şans dan çok bir güzel osmanlı dayagini hakediyor ama neyse yine de dovmeyelim bu ömer in ne korkunç soyadı varmış duyunca adamin ödü yarildi dili boğazına kaçtı resmen

 72. Aysel dedi ki:

  Xanımım iyi olmana sevindim evet bakalım sevgililer gününde neler olacak ama benim hiç umudum yok romantik yemek güller dans bunları zaten geçen hafta gördük ama yinede barışmadılar hem zaten özel günler bizim diziye uğramıyor nazmiye hanımın takvimi başka türlü ilerliyor onun takviminde özel gün diye birşey yok

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Yazdik larin da haklisin ayselim ama benim ıçim de küçük bir umut var sanki bu defa sevgiller günü nazmisin de taqvimin de gozkmus gibi his edyorum ha bir yorum daha yazdım ama o bir tik aşağı dustu zahmet olmaz sa okmak için biraz aşağı inin kizlar

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ya kizlar dun de beri ben takildim kaldim su cikan final haberine bir arsdryim asli asdari nedir diye aza once yutup da küçük bir arsdrma yapdim 3 vidyo haber izledim biri 30 ocak da cikmis adını sen koy kesin 345 bölüm de final yapcak yazmış bir de eklemis bilyorum bir çok kişi inmycak ama 345 bölüm geldiyin de bana inancak siniz demis kesin final yazmış diger 2 ci vidyor haber 2 subat da yanı bu ay da cikmis ikinci ci vidyo da sa 2018 de kesin final yapcak ve sezon finaline gidcek dizi ler var di bir çok dizi final olcak mis ismlerin aklim da tutmadim simdi ama dirilis erturlu sezon finaline gicdek burda izleye var sa onar guzel haber olsun neyse günlük dizi ler de ah kalibim kordugum ve elif onumuz deki sezon da devam edcek mis benim anem çok sansli maşallah anemin sevdiyi sevərək izlediyi kordugum elif dizi si final deyili sezon finali yacak mis yarin bu musdeyi aneme veririm neyse hickirik hayrani var sa burda onar uzcu haber vercem malesef kunki o dizi ni rentingi çok kotu yakin da final ypcak miş goker abi de soylmsdi bunu zaten neyse gelelim esas konumuza star tvini günlük dizi si adını sen koy yeni sezon da devam ederken beni affet bu sezon bitcek mis bu da beni affet izleycileri için kotu haber oldu uzgunum ama ben de gorduklerim yazyorum diger 3 cü vidyo haber de de ayni sekili de bir çok dizi final yapcak yazlyor du ama adını sen koy final deyili sezon finalı ypcak mis bu son 2 vidyo da yazlan gore bizim dizi final yapmyor yalan haber mis bu haber diger 345 bölüm final yapcak cikan haber de sonra cikmis inşallah doğru haber dir ben dizi mizi çok sevyorum bitsin isdmyorum bu son iki haber de 2018 final olcak yazlan bir çok dizi final yapdi baba min gunhlari hayata srlari filan ben bunari okudum umarim adını sen koy final yapmaz bir çok arkdas kendisi izlyordur yutup da ama ben iziymyenler için yazdım

 73. Anonim dedi ki:

  Bahşendenin gitmesini dört gözle bekliyorum

 74. Anonim dedi ki:

  Aslı hanım ellerinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler

 75. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim ben iyim seninde iyi olmana sevindim canim evet ya su bahsende cadi bizi sinir manyaki etdi ama su kadinda insallah tez geder sevgililer gunu aceba nasil olucak nazmis bakalim bize nasil supriz hazirlamis umarim guzel olur canim neler yapdin gun

 76. Aysel dedi ki:

  Ben iyiyim xanımım sen nasılsın şu bahşende yüzünden iyice sinir hastası oldum gitsede kurtulsak artık cadıdan

 77. Aysel dedi ki:

  ILGIN arkadaşım ömerin bu hallerini bende hiç sevmiyorum Gücü yalnız zehraya yetiyor bahşende cadısının bastonunu alıp kafasında kırmak istiyorum ya anlamıyorum bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir

 78. ILGIN dedi ki:

  Bu Ömer soğan erkeği ya hazetmiyorum hiç Robot oynasa daha aktif olur.. 😀
  Sırf Kerem ve Koray için izliyorum ..
  VAHŞENDE cadısı süpürgelerini çıkardı yine..
  Pis moruk
  Yahu ne kadar itici karakter varsa bu diziye toplamışsınız. Bir de Özge eklendi onu görünce kanalı değiştiriyorum..
  Canani falan hiç saymıyorum 😡

  1. aslı dedi ki:

   sizin düşüncenize saygı duyuyorum ama Ömer’e laf söyletmem Erkan kardeşim Ömer karakterini çok güzel canlandırıyor. Bende bu diziyi sadece Ömer için izliyorum analizleri de onun için yazıyorum açık ve net o kadar. benim yazma sebebim o o sebeple Ömer’e söylediklerinizi kabul etmiyorum.
   Gözlerini çok güzel kullanıyor, duyguyu çok güzel aktarıyor. sizi etkilemiyor olabilir ama beni etkiliyor.

   Kerem ve Koray beni etkilemiyor üzgünüm.

 79. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar guzelcim canim biz iyizde sen nasilsin insallah iyisindir

 80. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar ayselim canim nasilsin bende omere kizdim sen bir bahsendenin agzini susturda gucu yalniz zehraya yetiyor yahu pericim sen nasisin canim evet bende hatirladim bu aile yadigari yuzuyu bence sahte olmalidir bende nese subhelendim ya su cadidan her sey beklenir yahu

 81. Aysel dedi ki:

  Ya sormayın arkadaşlar bahşende beni de sinir etdi cadı işde Sevimsiz kadın ben ömerede çok kızdım Zehraya ağzına geleni söylüyor ama bahşendeyi susturamıyor Allahım deli olucam ya sabır ya sabır

 82. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar xanım azəri amin amin canım eh isde su bahsende cadi sini yapdiklarini gorduk de sonra nasili olunur sana ben de oylleyim yazdik larin da sana katliyorum o cadinin da sonu gelcek inşallah frgram da yine boş durmamis ama yine basrmycak zehom barscak onar ayrılmaz biraz daha sabir edelim bakalim ne olucak benim en çok merak la bekledyim şali günün cikcak fragram inşallah sevgililer gününü berber kutlar lar barsmis bir sekili de amin

 83. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz irabim sen nasilsin insallah iyisindir aytac ben bu gunku bolumu izledim su cadi bahsendenin allah belasini versin gece gece nasil sinirlerimi bozuyor ya sen kimsin insanin ozeline burnunu sokuyorsun soyadini dusunen cadi kervanci oglu ustelik fragmani baktim kadin yine bos durmuyor yine is basinda ama bunu asla basarmiycaksin senin konakdan gedisini dord gozle bekliyorum o zaman ben gulucem arkasindan

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar xanım azəri amin amin canım eh isde su bahsende cadi sini yapdiklarini gorduk de sonra nasili olunur sana ben de oylleyim yazdik larin da sana katliyorum o cadinin da sonu gelcek inşallah frgram da yine boş durmamis ama yine basrmycak zehom barscak onar ayrılmaz biraz daha sabir edelim bakalim ne olucak benim en çok merak la bekledyim şali günün cikcak fragram inşallah sevgililer gününü berber kutlar lar barsmis bir sekili de amin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hayirli geceler kizlar burdmsiniz ben de oğuz abini site sin deydim siz de gördüm orda yazdım siz bir de burya bakayim dedim bakyorum da yine bahsende konsur tartsliyor bikdim ben de su qadının oyun larin da omer bugun susdurmadi su cadyi ama eminm onun da zamnin gelcek omer on da hop geldiyi yer postalycak biz simdi omer kizoruz ya ben de kizdim o sozlesmeyi neden yirtip atmadı diye ama untmyalim ki nazmiye hep iyileri uzcek seyler yazyor bahsende kotu karkder olduğu için on çok sevyoruz sayğı da kusur etmyor bunu için ilik nazmisi knmlyiz kotu ler nazmiyeni akrbasi sanki

 84. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar arkdaslar peri ben de izledim fragramani haklisin salim amca yapmasi gerkeni yapdi inşallah bu hafta barsir lar artik sanrim bahsende zehra da alyansin almış omer bunu gorunce de alyansi geri alip zehraya veryor bu yuzuk sonsuza kadar sen de kalcak dedi bahsende yine olay cikrtmaya calsyor ama basarmycak elin de geleni ardina koymasin bu zaman kadar hiç kimse hiç bir güc zehomu yirmadin bunda sonar da hiç kimse ayrmaz gec ya da tez bir gün bahsendeye de yol gozukucek geldiyi yer tefolup gidicek sabir etik yuzduk yuzduk kuyruguna geldik azicik daha sabir edelim berik zehom barsnca daha guzel olur her sey bu frgram da sevgililer gunune ozel bir sey yokdu kunki bu frgram haftanin 2 günü olcak bakalim sali günü cikcak fragaram nasil olcak inşallah artik barsir lar ayselim sana da hayirli aksmlar canım Sana 281 285 bölüm sayfasin da cevap yazdım gozell sana da isder seniz bakar siniz

  1. peri dedi ki:

   Evet aytac dogru soyliorsun ama aldigi alyans degilyemakde verdigi aile yadıgarı yuzuk,ama ban oyuzugun orjinal oldugundan şupalim çunku hatırlarsanız bahşende verirkan sanle bi oyun oynicaz demişdı.

 85. IR dedi ki:

  Ya kizlar ben boyle sinirleniyorum ,sert tepki veriyorum o benim erkek karakterimden kaynaklaniyor , kadin ruhuna ters ola bilir siz dusunmeyin bunlari ,keyfinize bakin ,konusmanizi yapin , ben omerin yapdigini bi erkeke yakisdiramiyorum o yuzden acayib sinirleniyorum ,prensip yuzunden diyil ,kusura bakmayin.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ir abi ne kusuru sen de haklisin yazdik larin da ama bukdar çok sinrlendirme kendini bak bir de elim ayağım esdi diyor sun benim de sinrlerim bozuldu nede yirtip atmadı o sozlsmeyi anlmadim su bahsendeyi gormeye tahmun bile edmyorum artik su kadinin yuzun de elimi israrak izlyorum diziyi sinrlerim çok bozuldu defolsun gitsin geldiyi yer kendim de çok sinrlendiyim için seni anya bilyorum inşallah en kisa zaman da kurtuluruz su bahsende den

 86. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım hayırlı cumalar teşekkür ederim bu güzel analiz için eline sağlık bakalım zehrayla ömerin bebeğini görebilecek miyiz. Allah işlerinde kolaylık versin canım benim seni çok seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   İyi günler Ayselcim.
   ben olsaydım bu sezon değil de diğer sezon belki bebeklerinin olması konusunda senaryo yazardım ama ondan önce diğer sorunları çözerdim. bebekten önce halledilmesi gereken daha çok konu var.
   5-6 sezon dizinin devam edebilmesi için ellerinde malzeme var yazabilirlerse tabi.

 87. peri dedi ki:

  Fragman gordunuz mu? Salim amca kandine yakışanı yapdı zehraya yuvanı kurtarmaya çalış ömer bunu hak edio dedi,ama bahşende yine rahat durmio tam annamadım ama verdigi yuzugu geri istior galıba.

  1. aslı dedi ki:

   Alev gitti yerine Bahşende geldi. Salim amca ile Ömer önceden konuştuğu için bilgisi vardı Salim amcanın o yüzden iki tarafı dinlemiş birisi olarak doğru karar verdi Salim amca.
   boşanacaklarını düşündüğü için yüzüğü geri istiyordur mal dışarı çıkmasın diye malında mülkünde senin olsun Bahşende

 88. IR dedi ki:

  Sonunda. Barisdilar ama keske omer her seye hazirken zehra babasinin evinde kalib omere sart kossa , bahsende olan yerde ben yokum diye, turkiyeyi bilmiyorum ama bizim olkede boyle kayide var ,son zamanlar daha da cogunlasmis boyle sozlesmeler , izdivacdan once sart kosuyorlar ozel bi yuvalari olmasi icin .

  1. aslı dedi ki:

   Türkiyede de var evlenmeden önce evlilik sözleşmesi yapanlar genelde sanatçılar yapıyor benim bildiğim.
   Zehra şart koşmaz o öyle bir karakterde biri değil.

 89. IR dedi ki:

  Sanirim. Omerin soy adini yalnislikla kervancioglu koymuslar ,keske yakisani koysaydilar , maloglo mal koysaydilar , iki cumleyi bi araya getirib bi tepki verib sozlesmeyi yirtib atib kadina senin ne hakin var benim hayatima karisiyorsun diyemiyor sadece sozlesmenin yerini deyisdirib duruyor , bo elden obiri ele gecirmekle yetiniyor , ayse bile omer den iyi tepki veriyor , olmaz olsun senin saygin, hak etmeyen kisiye saygi gostermekle iyilige saygiya buyuk hakaret ediyorsn, anlasildi, babanda senin gibi mal mis karisini savunamamis oda canini goturub sizi terk etmis , zehraya bide yargisiz infaz diyor ya , elbette ki infaz eder , ev de cevrede ne olursa sorumlusu sensin , herkese haddi bildirmek senin gorevin , sadece konusacam , duzeltecem demekle olmaz , beceriyorsan once bi huzurlu yuva kur sonra evliligini dusun , pacoz sey , sinirlerim bozuldu ya ,gidenin onune nasil gecersin ? Ayi? Allah senide baabanneide kahr etsin , beniyse bu gun zehraya elistiri yazcakdim cok uzatiyor diye ama vallahi ne yapsa yeridir ,sinirden ellerim titriyor oda hep aslinin sayfasins denk geliyor.kusura bakma hocam.

  1. aslı dedi ki:

   Ne kusuru abi,
   yazdığında haklısın abi, Ömer neden yırtıp atmıyor da eline geri veriyor anlamadım bu senaristi? demek ki o anlaşmalı boşanma kağıdı daha çok ortalıkta dolaşacak. Ayşe görsün tam olsun bir o kaldı görmedik. Ömer Ayşe’nin görme ihtimalini düşünseydi yırtardı. yırtmadığına göre senaristin kafasında bir düşüncesi var. Ayşe de bu kağıt sayesinde boşanma işini öğrenecek sanırım.

 90. Aytac azəri fan dedi ki:

  Evet arkdaslar acısıyla tatlisyla bu haftayi da bitrdik baklim frgram nasil olcak acaba yeni hafta da bizi neler bekliyor inşallah frgram iyi olur yeni frgram da zehomu makeme salonun da hakimin karsisin da gorsem siç sasmam bu arada her kəsə hayirli aksamlar

 91. K.Azeri. dedi ki:

  Asli hanim te$ekkürler,her zamanki gibi.i$iniz bu gün alinmadi,sabah alinar in$allah.her i$de bir hayir var.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim. hafta sonu olduğu için olmuyor. Mecbur pazartesi ye kaldı. bunda da vardır bir hayır.

 92. Anonim dedi ki:

  ✨✨

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Oh olsun amidine çok güldü 😀 hela olsun omer kervancioğlu sana adam omerin soyadını duyunca dilini yutu 😀

 93. ILGIN dedi ki:

  Aslı Hanım Özge ve Koraydan bahsetmemissiniz.. niçin ??
  Özge hem çok durağan hem çok itici bir kiz. O nasıl bi asik surattir. Ayşe kek yiyin diyince bi dövmediği kaldı kizi. Tatlı yemezmis tuzlu yemezmis. Hanfendi havayla besleniyor sanırım..
  ITICI NEVALE. BAŞKA PARTNER BULAMADINIZ MI YA KORAYA. Çocuk çok sempatik..
  Kaleminize sağlık Aslı hanım ✍

  1. aslı dedi ki:

   o kadar da önemli görmediğim için. önemli gelişmeler olursa yazarım yoksa yan rol fazla önemli değil.
   mesela bu şirketten para istedi ne için istedi? hiç değinilmedi parayı aldı iyi de kime aldı ödedi o parayı bunlar anlatılmaz ise bana boş ve anlamsız gelir o rol ki üstünde durulmadı anlatılmadı dizi de o sebeple ilerleyen bölümlerde önemli gelişme olursa onun adı geçer yoksa yok. bazı konular hava da kalıyor sonuca bağlanmıyor. bende o yüzden bahsetmek istemiyorum.

 94. guzelll dedi ki:

  Selam kizlar iyi aksamlar nasilsiniz? Ellerinize sagliq cok guzel yazmissiniz . Napyonuz????

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aleykum selam gozell biz iyiz canım co tesekkur ederim hiç guzell suan tivinin karsisinda oturmus dizimizin baslmasini bekliyorum ben sabrsizlikla analiz için bizim asliya tesekkur et analiz o yazyor sagolsun neyse ben kacdim dizi başladı biraz da konsuruz iyi seyirler her kese

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ir abi yazdik larin da haklisn ama bu kadar sinirlnme seni anyorum benim de sinrlerim çok bozuldu ama ne yapalim nazmiye de anca su kadarini yazyor fagram desen yine ayını seyler pisman omer ve yine her zaman ki gibi uzulup göz yaşı token bir zehra var deysen bir sey yok gercek de cidi cidi bir pisgolok sarit oldu bize

 95. xanim azeri fan dedi ki:

  kiz aytacim ben dualarina kocaman amin deyirem ve nazmisde insafa gelsin yahu

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   De xanım azeri amin de ki dublarim cabuk kabulu olsun da biz de küçük kervancioglu sevelim kiz da olsa olur yeter ki zehomun bir bebeyi olsu ya ne guzel yakisir zehraya hamilelik hayali bile guzel düşün senize zehra hamile bu omer ve diger lerine soyliyor herkez çok mutlu hele omer ve ayşe çok daha mutlu zehra aseryor canı bir seyler cekyor omer gidip getryor boyle sahnele olsa ne guzel olur rentig de tavanı yapar biz de sikayet etmeden zevkler izleriz ama bunu için once nazmiyenin insafa gelmesi gerek hadı hayirlisi

 96. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim iyi olmana sevindim canim senin isinde allahin yardimiyla duzelir dualarim hep seninle seni cok seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Canım sağolasın duaların için teşekkür ederim benim her işim böyle olur hep aksar olmaz. hep bir sorun çıkar. pişmiş tavuğun başına gelmeyenler benim başıma gelir. alıştım artık bunda da vardır bir hayır deyip yoluma bakıyorum.

 97. Aytac azəri fan dedi ki:

  Amin amin aslicim inşallah o küçük kervanci oğlunu gormek zehome de bize de nasip olur nazmiye hanim var ken biraz zor ama ALLHA dan ümüd keslmez eline emeyine saglik canım arkdasim her zaman ki gibi harika sin çok tesekkur ederim iyiki var sin seni çok sevyoruz 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Bu sezon görmesek bile gelecek sezon görebiliriz Küçük Kervancıoğlunu belli mi olur.
   Teşekkür ederim bende sizleri seviyorum

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Rica ederim aslicim amin inşallah dedyin gibi olur canım umarim dizimiz final yapmaz da o gunleri de goruruz sana kolay gelin RABBIM yar ve yardmci olsun inşallah ALLHA emanet ol gorusuruz

    1. aslı dedi ki:

     Amin canım benim sağolasın.

 98. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin canim arkadasim analiz cok guzel olmus eline yuregine saglik senin cumanda mubarek olsun

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, sağol bir tanem biraz yorgunum dışarda işlerim vardı onları halletmeye çalışırken baya yoruldum ve bir işim pazartesiye kaldı. elbet bunda da vardır bir hayır diyorum.

 99. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ASLIMMMM ellerin dert görmesin 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım. Sen neler yapıyorsun sende yazdığını söylemiştin bir aralar devam ediyormusun

 100. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Aslı hanıma ilk teşekkür benden olsun herzamanki gibi çok güzel kaleme almış hayırlı cumalar

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim hayırlı cumalar efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir