Adını Sen Koy 278. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Adını Sen Koy 278. Bölüm Özeti ve Tüyoları 7 Şubat 2018 Çarşamba Yaşanacaklar

Adını Sen Koy Çarşamba günü 278. Bölümü ile izleyici karşısında olacak. Hafta ortasında yayınlanacak bölümde Zehra’nın kendisinden ayrılamayacağını fark edince yeni bir plan yapmıştır. 7 Şubat Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 278. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 278. Bölüm Tüyoları ve Fragmanı

Ömer Zehra’ya kendisini kaybetme korkusunu yaşatmak için boşanma teklifini kabul ettiğini söyleyecektir. Ömer’in bu sözlerinden sonra Zehra büyük paniğe kapılır. Zehra Ömer olmadan yapamayacağının farkındadır.

Zehra Ömer’in boşanmayı kabul ettiğini söylemesinin ardından Ömer’in geçmişi ve kendisine olan güvensizliği ile ilgili yazdığı mektubu okuyacak. Fakat okuduğunda Ömer çoktan boşanmayı kabul etmiş olacak. Zehra’nın eli ayağına dolaşacak ve boşanmadan nasıl vazgeçeceğinin yollarını aramaya başlayacak. Fakat Ömer bunu kabul etmişken bunu nasıl yapacağını düşünmeye başlayacak.

Zehra artık net olarak Ömer’in kendisine olan güvensizliğinin nedeninin annesi olduğunu Ömer’in sözleriyle duymuştur. Sadece kendisine değil hiç bir kadına güveni olmadığını da öğrenmiştir. Hatta Ömer mektupta annesinin gitmesinin ardından güvenebildiği tek kadının Zehra olduğunu yazmıştır. Bu sözler Zehra’yı çok duygulandırır.

Öte yandan Koray hemşirenin yardımıyla Sabah’ın annesini bulmada oldukça mesafe kaydetmiştir. Koray^ın Özge ile atışmaları da devam eder. Özge her defasında konuşmak için gelen Koray’ı terslemektedir.

Ömer ve Zehra’nın dava günü de belli olur. Zehra mahkeme gününden önce bu boşanma işini bitirmenin yollarını düşünmeye başlar. Fakat bunu nasıl yapacaktır. Ömer’e gidip boşanmaktan vazgeçtiğini söylemesinin imkanı yoktur. Ömer ise bu sırada Bahşende’nin planından haberdar olmuştur. Ömer’in bu planı önlemek için ne yapacağı merak konusudur.

 

Adını Sen Koy 278. Bölüm Fragmanı :

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 278. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba Tüyoları Fragmanı (14 Yorum)

 1. D I K KET : MENI yalnişliga sevg eden inat

  Olan hegaretler- dir

  8 ocak yazilan mektubda oz yalnişimi

  Buldum ve uzumu bağişlamiram.

  Yalnişin boyuk sebebi bana her

  Terefden yağan hegaretler..

  Boyuk – lerimizden efvi merhemet diliyom

  hekki olan insanlardanda uzur

  Istirem bağişlasalar hegaret etmeseler

  Iyi olar…

  Kesinlikle siteden getmeye gerar -liyam

  Allah hamunu şeytan’dan korusun……..a…

  • SaKa kuşu iyi akşamlar ben Tolga ben Tarsus tan yakınmissin sende mersindeymissin umarım tekrar görüşürüz iyi akşamlar.

 2. saka kusu ben iyim seninde iyi olmana sevindim canim sakincasi yoksa kendini tanitirmisin

 3. merhaba saka kusu canim nasilsin insallah iyisindir sabahla keremi bende merak etdim ne olucak bakalim izleyib gorucez

  • Xanim azeri fan merhaba canim benimle aynı fikirde olmana sevindim nasılsın bugùn

 4. Huu kimse yok mu site açılmış canlar bu arada bizim arkadaşlardan hiç mi haber yok yaa özlettiler kendilerini…

 5. Umarym yeni haftada Zehranyn boşanyjamda boşanyjam inadynyn sony gelir resmen naz yapyoya omer ayşeye soylijem diyse olmaz diyor sirf omeri acytmak icin yapyor inatcy sizin kiz haberiniz olsun zehracylar