Adını Sen Koy 275. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 2 Şubat 2018 Cuma

Burak 05 Şub 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 275. Bölüm 2 Şubat 2018 Cuma

Ömer’in babaannesi yapmış yapacağını herkeslerden habersiz Zehra hakkında araştırma yapmış, bilgi toplamış ve Zehra’nın yetim hanede değil de bir ailenin yanında büyüdüğünü öğrenmiş o adrese giderek de Salim amcalarla tanışmış kendini tanıtmış, bir akşam yemeğine ma aileyi konağa davet etmişti.

Salim amca da bu durumu kızı ile konuşmak istemiş Zehra yı aramıştı ancak telefonu Zehra değil Ömer açmıştı. Bu sayede Ömer akşam yemeğine konağa Salim amcaların geleceğini davet edenin de babaannesi olduğunu öğrendi. Zehra’nın bu olup bitenlerin hiç birinden haberi yoktu.

Ne akşama gelecek olan misafirin kendi ailesi olduğunu biliyordu, nede Bahşende hanımın kendisini araştırıp ailesine ulaştığını. Akşam olmuş konağa misafirler gelmişti. Salim amcalar çok mutluydular. Onlarında dünyadan haberi yoktu. Zehra’nın herşeyden haberi var sanıyorlardı ama yoktu.

Zehra karşısında babasını görünce çok şaşırdı. Ömer de durumun farkındaydı Zehra ya destek olmak için elinden sıkıca tuttu.

Bahşende hanımın niyeti Zehra yı zor durumda bırakmaktı ama umduğunu bulamadı. Çünkü, Ömer daha öncesinde Salim amcanın Zehra’yı araması ile telefonda konuşmuş durumdan haberdar olmuş. Akşam olmadan konağa misafirler gelmeden de kardeşi Ayşe ile çalışma odasında konuşmuş olup biten her şeyi anlatmış, Zehra’nın aslında bir yetimhanede değil de bir ailesi olduğunu onların yanında büyüdüğünü anlatmış akşam için Ayşe yi hazırlamış, babaannesinin gizli saklı yaptığı işi ustaca düze çıkarmayı başarmıştı Ömer.

Sır diye bir şey kalmıyor, Ayşe her şeyi yavaş yavaş öğreniyordu abisinden. Bilmediği tek şey boşanma konusuydu. Onun dışında her şeyi öğrenmişti Ayşe. Bahşende hanım aklı sıra kötülük yapmak isterken aslında çok büyük bir iyilik yapmış Ömer’in omzundan ağır bir yükü alarak hafiflemesini sağlamıştı.

 Akşam yemeğine geçmeden önce kendini kötü hisseden Zehra banyoya giderek elini yüzünü yıkadı. Eşi olarak da Ömer onu yalnız bırakmadı. Yanına gitti sonra da masaya oturdular. Ömer hep babaannesine manalı gözlerle bakarak kurduğun tuzağın farkındayım der gibiydi Ömer.

Bir ara yemekte Ayşe Salim amcaya Zehra gibi bir kız yetiştirdikleri için çok teşekkür etti. Ailemize katıldığı günden beri mutluluk getirdi benim için yaptıklarını anlatmıyorum bile dedi. Cevriye halada Zehra yı övdü.

 

Tabi bu övgü sözcükleri Hamiyet haladan Ömer içinde geldi. Velhasılı kelam her iki ailede memnundular. Bir ara Zehra’nın gerildiğini gören Ömer Zehra’nın kulağına korkma dedi. çünkü masada Bahşende hanım tarafından bir savaş ortamı yaratılmak isteniyor iki aileyi birbirine düşürmek istiyordu ama Ömer buna izin vermedi. Ayşe de Ömer de diğer aile bireyleri çok iyi ağırladılar Salim amcaları. 2. Yemeği de Zehra organize edecek. Aileler daha sık görüşüp konuşacaklar.

Zehra da, Cevriye hala da, Ömer de Bahşende hanımın neyi neden yaptığını biliyorlardı. İmalı sözler, imalı bakışlar havada kol geziyor. Bahşende hanım umduğunu bulamadığı içinde kendi kendini yiyip bitiriyordu. Yemeğin sonuna kadar kalamadı nede olsa istediğini bulamamış Zehra yı rezil edememiş yalancı durumuna düşürememişti. Daha fazla mutlu aile tablosu izlemeye tahammülü yoktu masadan izin isteyip kalktı Bahşende hanım.

Güzel bir akşam yemeği yendikten sonra Salim amcalar kalktılar kapı önünde vedalaştılar. Salim amca kızının evlendiğini bir yuva kurduğunu bir kere daha anladığını dile getirdi. Şükran teyzede tez zamanda dede olmayı nasip etsin inşallah deyince Ömer’in yüz ifadesi değişti Ömer de vuslata ermek istiyor da engelleri aşamıyor henüz. Vakit var daha.

Çocuk konusu da ortaya atıldığına göre yakında onunda baskısını üzerlerinde hissederler.

Yemekten sonra Zehra Ayşe ile konuştu. Yetimhanede büyüdüğümü sanıyordun özür dilerim dedi. Ayşe de özür dileme benim için yaptığın fedakarlığın farkındayım hakkını ödeyemem dedi. Cevriye hala, Nihat bu yemekten memnunlar ve bunun devamının gelmesini daha sık görüşmek istediklerini söylediğinde Nihat, Ömer inşallah bende öyle olmasını umut ediyorum dedi hemde iki fere afferim Ömer’e adam oluyor.

 

Kerem Sabah’ı evinde misafir etti. Paça çorbası hazırlatmış Koray’a hazır çorba olsun düşünmesi yeterli. Sabah koltukta uyurken Kerem uyandırmak istedi uyanmadı Sabah. Bunun üzerine aşkını itiraf etti Kerem. Bir gün sana sevdiğimi söyleyeceğim dedi.

***

BEN SENİ SEVİYORDUM VE SEN BUNU BİLMİYORDUN

Sevmek de, sevilmek de çok güzel

Ama ben sana seni seviyorum diyemiyorum

Sen benim seni sevdiğimi bilmiyorsun

Bir gün gelecek sana olan sevgimi sana anlatacağım

Ama o zamana kadar sen benim seni sevdiğimi bilmeyeceksin

Ben seni seviyordum ve sen bunu bilmiyordun

Ben öyle sanıyordum oysa sende seviyormuşsun beni

Ve benim seni sevdiğimi biliyormuşsun

Ne garip değil mi? seviyorsun, seviliyorsun söyleyemiyorsun

Söylediğin zamanlarda duymuyor sanıyorsun oysa o her şeyin farkındaymış.

Aslı

***

Sabah Kerem’in söylediklerinin hepsini duymuş çünkü Sabah uyumuyormuş. O da biliyor artık Kerem Sabah ı seviyor.

Ömer yemekten sonra Zehra ya odalarında olanları anlattı. Zehra da duyduklarına inanamadı. Neden bana söylemedin diye sorunca da Ömer ruh halin buna müsait değildi. Söyleseydim elin ayağına dolanacaktı dedi.

Zehra da Ömer’in haklı olduğunu eğer söyleseydin kesin heyecandan düşüp bayılırdım dedi.

Ömer çalışma odasına gitmek istedi Zehra ya mektup yazacak Terapist istemişti bunu. Zehra da Ömer’e yazacak bakalım neler yazacaklar.

Zehra yazamıyor, yazmak için çaba sarf etse de olmuyor yazdıklarını yırtıp atıyor anlamsız bir ödev diyor Zehra. aslında çok büyük anlamı var ama yazamıyor Zehra. Kararsız. Ömer ile dans ederken söylediği seni seviyorum Zehra sözünü hatırlıyor, Ömer’in onu öpmek istediği anı hatırlıyor. Biraz yüzü gülüyor sonra yine derin düşüncelere dalıyor karar veremiyor Zehra.

Ömer ise, çalışma odasında çok rahat bir şekilde içinden geçenleri kaleme döküp kağıda aktarabiliyor. Yazıyor Ömer neler hissettiklerini, neyi neden yaptığını açıkça yazıyordu Zehra ya.

Ömer, annesinin onları terk ederken babasına söylediği zehirli sözleri duymuş, Zehra’nın Sabah ile konuşurken kurduğu cümleler gibiymiş. Böyle başladı Ömer. devam etti. Annem giderken arkasında yaralı çocuklar bıraktı. Ben annemin bizi terk ettiği o an da kaldım. Zaman ilaç olmadı yaralarıma, kabuk bağlayacağına ben büyüdükçe yaralarımda büyüdü derinleşti.

Hep o acıyan yanımla baktım hayata, insanlara, hatta sana, çok canı yanan insan çok can yakarmış bunu öğrendim. 

Annemi kaybettiğim gibi seni de kaybetmekten korktum. Yaptığım saçma kabullenemez şeylerde bu yüzdendi. Bir türlü aşamadığım bir eşik vardı. Ben geçemem dediğim o ateşten geçtim. Senin sayende aşkımız sayesinde, annesinin giderken geride bıraktığı yaralı çocuk değilim artık.

İyileştim. Aynı hatalar tekrarlanmayacak sana söz veriyorum, senin için kolay olmadığını biliyorum ama ne olursun beni affet bırak açtığım yaraları sarayım. İzin ver sevgim ile yoluna koyayım her şeyi. Yalvarırım kapatma kapıları çünkü ben seni çok seviyorum Zehra.

Diye yazarak mektubunu tamamladı Ömer

*****

Öncesinde geçmiyor kapanmıyordu o yaralar, yıllar geçtikçe derin bir şekilde kabuk bağlıyor. Kimi zaman rüyalarında, gecelerinde kabusu oluyor. Ağlayarak uyanıyordu, kimi zaman kan ter içerisinde çığlıklar atıyor ama içinden o ateşi atamıyor, o ateş ile yanıyor kor oluyordu Ömer. Uykuları kaçıyor uyuyamıyordu. Kimi zaman geceleri, Kimi zaman da gündüzleri zehir oluyor. Hayat bir tek ona kardeşine acımasız sanıyordu. Geçmiyor. O yokluğun yerini annesinin yerini hiçbir şey doldurmuyordu. 

Bir söz, bir bakış hatırlatıyor, geçip giden yok olan o masum çocukluğunu yaşayamadığı en güzel yıllarını geri alamıyor hayatı sil baştan yeniden yaşayamıyor olmuyordu. Yaşadıkları ağır geliyor. Canını yaktıkları kadar can yakıyordu Ömer. Çocukluğunu geri istiyor kimse geri vermiyordu. Zorla elinden alınan hayatı, hayalleri geride ona kalan acı günleri oluyordu. Bunun faturasını da o günleri yeniden hatırlatan sözlerin sahibine kesiyor onun canını yok yere yakıyordu. Suçu işleyen başka cezasını çeken başkasıydı.

Çünkü, insanın dayanılması en zor acıları insanın içinde sakladığı acılarıdır.

*****

Ömer zor olanı başarmış, iyi bir öğrenci olarak da kendisine verilen ödevi yapmış odasına gelmişti. Zehra yatağa uzanmış kıyafeti ile de uyuya kalmıştı. Ona bakan Ömer ben senden nasıl vazgeçerim diyor ve uyandırmak için sesleniyordu.

Zehra da uykusunda konuşarak, hayır daha yazmadım diyordu. Bunu fırsat bilen Ömer ne yazacaktın? Ayrılmak istediğini mi ? diye sordu.

Zehra da, istemiyorum ki dedi.

Bunu duyan Ömer çok mutlu oldu öpmek istedi Zehra yı yanağından tam öpecekken Zehra uyandı sen ne yapıyorsun dedi. Ömer de ben seni uyandırmak istemiştim dedi.

Bir gece böyle bitti.

Sabah olunca da, Zehra telefonda Canan ile konuşuyordu. Ömer de bu konuşmayı duydu. Zehra akşam ki yemekten, ailesinin konakta olmasından çok mutlu olduğunu söylediğinde Ömer de bu duyduklarına çok mutlu oldu.

Bahşende hanım Zehra yı odasına çağırdı ve Zehra yı üzecek ağır sözler söyledi. iki ailenin birbiri ile tanışıp kaynaşması değil amacım. Böyle bir şeyinde imkanı yok dedi. iki ailenin ne kadar alakasız olduğunu göstermeye çalıştım.

Gerçekten onurlu bir insansan Ömer’in adım atmasını beklemeden bu evliliğe bir son verirsin, ne yaparsan yap Kervancıoğlu soyadını sonsuza kadar taşyamayacaksın dedi. Akrep gibi, yılan gibi soktu Zehra yı canını yaktı bile bile. Sen nasıl babaannesin? Sen nasıl bir büyüksün? Sen nasıl bir akrabasın?     

Akrabanın akrabaya ettiğini akrep etmez. Akrabanın akrabaya ettiğini kimse bilmez. Ömer de bilmeyecek bu konuşmayı. Kim bilir? Ömer’in annesini de bu kadın böyle sözler söyleyerek konaktan göndermiştir. Gönderir mi gönderir.

Ne soyadıymış kendisinden başkası bu soyadı taşımayacak. Peki o soyadı nasıl devam edecek?  Ahın gitmiş vahın kalmış. Bir ayağın çukurda kim devam ettirecek Ömer den sonra o çok sevdiğin Kervancıoğlu soyadını Bahşende hanım?

La havle vela kuvvete ya sabır ya selamet ya resulAllah. Ömer yine düğmesi eksik mavi takımı giymiş. Bu kadarına da pes doğrusu. Biri şu düğmenin eksikliğini fark edip yerine diksin yada diğer düğmeleri de söksün terzisi yok mu dizi ekibinin? Kostümlerden sorumlu kişi bakmıyor mu? İlgilenmiyor mu koskoca şirket yöneten konaklarda yaşayan Bahşende gibi bir babaannesi olan Ömer düğmesi eksik takım elbise giyiyor. Üstelikte üstüne dar olduğu halde. Anlayan varsa bu durumu bana açıklayabilir mi? neyin inadı bu anlamadım ben?

Zehra daha fazla dayanamadı Bahşendenin sözlerine ve eve de boşanma için dosya gelmişti onu Ömer’e götürüp imzalada bu iş bitsin dedi Zehra.

DUR

Ben hep buradaydım

Sen bakmadın bakamadın

Davranışların bambaşkaydı

Çözüm buldum fırsat vermedin erteledin

Terkedişlerin alçakçaydı

İyileştir kollarında yine

Bu yalvarmalar son bulsun

Söz verdim içimden geçen sese

Kader nasıl isterse öyle olsun

Aldanıp gitme dur, bizi tüketme dur

Zordur böyle buluşmalar yüzyılda bir olur

Cahillik etmeden bir şans ver gerçeğe

Yenilmedim daha belki bir mucize olur

Tan TAŞÇI

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 275. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 2 Şubat 2018 Cuma” üzerine 137 yorum

 1. Can I just say what a aid to find someone who truly is aware of what theyre speaking about on the internet. You definitely know how one can carry an issue to mild and make it important. More people must learn this and perceive this side of the story. I cant consider youre not more fashionable since you undoubtedly have the gift.

 2. Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other blogs? I have a blog based upon on the same topics you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my audience would enjoy your work. If you’re even remotely interested, feel free to send me an email.

 3. Outstanding post, I think website owners should learn a lot from this web blog its real user pleasant.

 4. I like this post, enjoyed this one thank you for putting up. “No man is wise enough by himself.” by Titus Maccius Plautus.

 5. kbc lottery 2023 dedi ki:

  What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has aided me out loads. I’m hoping to contribute & aid other users like its aided me. Good job.

 6. Thanks , I’ve just been looking for info approximately this subject for a long time and yours is the greatest I have discovered so far. However, what in regards to the bottom line? Are you sure in regards to the source?

 7. What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & help other users like its aided me. Good job.

 8. I’ve been surfing online greater than 3 hours these days, but I by no means found any interesting article like yours. It¦s lovely price enough for me. Personally, if all site owners and bloggers made good content material as you probably did, the web might be much more helpful than ever before.

 9. Thank you for sharing excellent informations. Your site is so cool. I’m impressed by the details that you’ve on this blog. It reveals how nicely you understand this subject. Bookmarked this website page, will come back for extra articles. You, my pal, ROCK! I found simply the info I already searched all over the place and just could not come across. What a perfect site.

 10. Hello, you used to write wonderful, but the last few posts have been kinda boringK I miss your great writings. Past several posts are just a little out of track! come on!

 11. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Today bloggers publish only about gossips and web and this is actually frustrating. A good website with exciting content, that is what I need. Thank you for keeping this web-site, I’ll be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.

 12. הפקדה 7xl dedi ki:

  It’s actually a cool and useful piece of info. I am happy that you simply shared this helpful information with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

 13. Merely wanna comment that you have a very nice website , I enjoy the style and design it really stands out.

 14. I am usually to blogging and i really appreciate your content. The article has really peaks my interest. I’m going to bookmark your site and maintain checking for new information.

 15. I cling on to listening to the reports talk about receiving boundless online grant applications so I have been looking around for the most excellent site to get one. Could you tell me please, where could i acquire some?

 16. I will right away clutch your rss as I can not find your e-mail subscription link or e-newsletter service. Do you have any? Please permit me recognize so that I could subscribe. Thanks.

 17. slot dedi ki:

  Very interesting information!Perfect just what I was looking for! “Peace, commerce and honest friendship with all nations entangling alliances with none.” by Thomas Jefferson.

 18. Printing UK dedi ki:

  Hello, Neat post. There is a problem together with your website in internet explorer, would check this… IE still is the market chief and a huge section of other people will omit your wonderful writing due to this problem.

 19. Great web site. A lot of useful information here. I am sending it to several friends ans also sharing in delicious. And certainly, thanks for your sweat!

 20. Hi! I’m at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Carry on the fantastic work!

 21. Very efficiently written article. It will be beneficial to everyone who employess it, as well as myself. Keep up the good work – can’r wait to read more posts.

 22. I am glad for writing to let you understand of the excellent encounter my friend’s daughter encountered reading through your web page. She mastered some issues, which included what it’s like to have a wonderful coaching style to make the mediocre ones without hassle know precisely selected specialized subject matter. You actually exceeded visitors’ expected results. I appreciate you for producing those warm and helpful, dependable, informative not to mention easy tips about that topic to Jane.

 23. I am not real wonderful with English but I line up this rattling easy to interpret.

 24. After all, what a great site and informative posts, I will upload inbound link – bookmark this web site? Regards, Reader.

 25. Unquestionably believe that which you stated. Your favorite reason seemed to be at the web the easiest thing to take note of. I say to you, I definitely get irked whilst people consider issues that they just don’t understand about. You controlled to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side-effects , folks can take a signal. Will likely be again to get more. Thanks

 26. What i don’t realize is in fact how you are no longer actually much more smartly-preferred than you may be right now. You are very intelligent. You recognize therefore significantly with regards to this topic, produced me personally imagine it from so many various angles. Its like women and men aren’t interested except it is something to accomplish with Lady gaga! Your personal stuffs great. Always care for it up!

 27. Really Appreciate this update, can I set it up so I get an alert email when there is a new post?

 28. My brother suggested I would possibly like this blog. He used to be entirely right. This put up truly made my day. You cann’t imagine just how so much time I had spent for this info! Thanks!

 29. Very interesting information!Perfect just what I was looking for! “Washington is the only place where sound travels faster than light.” by C. V. R. Thompson.

 30. Great tremendous things here. I am very glad to look your article. Thanks so much and i am taking a look ahead to touch you. Will you kindly drop me a e-mail?

 31. Jili slot dedi ki:

  Enjoyed looking at this, very good stuff, thanks.

 32. Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Any way I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.

 33. Your place is valueble for me. Thanks!…

 34. I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good. I don’t know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you are not already 😉 Cheers!

 35. สิวผด dedi ki:

  you have a great blog here! would you like to make some invite posts on my blog?

 36. Some genuinely wonderful content on this website , thankyou for contribution.

 37. Hey there! I’m at work browsing your blog from my new iphone 4! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Keep up the excellent work!

 38. graliontorile dedi ki:

  I like this web blog its a master peace ! Glad I found this on google .

 39. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar.Bence bu abidin bahşendenin adamı salim amcaya parada verdi kesin salim amcayı borçlu çıkarıp zor durumda bırakmak için tutmustur

 40. Aysel dedi ki:

  Aytacım hoş geldin canım nasılsın inşallah iyisidir ? Çok özledim seni.sorma ya şu bahşendeye bende sinir oluyorum şeytan diyor ki al bastonunu kır kafasında benim bildiyim yaşlı insanlar böyle olmaz yapıcı olur yoksa onun gibi olanıda yıkmaz cadı işte zaten zehracı ömerci olarak konuşacağımız bir konuda yok hep aynı şeyi izliyoruz nerdeyse ikinci sezon bitiyor ama dizide bir irerleme yok

 41. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum kiz ben iyim seninde iyi olmana sevindim haklisin ya bencede gelmesinler dediyime gorede pisman oldum yahu omerin akrabalari bende mextel qaliram boyle timarhane insanlari nerden buluyor vallahi bu nazmosdan her sey beklenir

 42. Zehmer dedi ki:

  Iyiyim azeri fan sen nasılsın yok ya bence müzeyyen de gelmesin eğer müzeyyen gelirse yaninda tımarhane kaçkını alevi de getirir bahsende den biktim zaten birde saçaklı deli alev in varoş gülü nidalarini çekemem normal bir akrabası yok mu bu ömer’in yahu nerde akil hastalari var nazmos onları topluyor başımıza gerçekten de konak degil kervansaray yani bu konaga nazmiye giriş kapisi yaptirmis ama sanırım çıkış kapısı yaptırmayı unutmuş galiba

 43. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim ben hic evdeyim oturmusam dogum gunu partisine gidicem yani bibim qizinin o da seninle ayni yasiddir hic kirik dizisine ben bakmadim hangi kanalda gidiyor

 44. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim canim oguz abinin sitesine ugrarmisin ozlediler seni yahu gel

 45. TOLGA dedi ki:

  Aslı merhaba nasılsın analiz için teşekkür eline ve gönlüne sağlık kolay gelsin iyi günler sana.

 46. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba kiz betul nasilsin evet sonunda nazmiye bizi delirtecek allah korusun bizi de kapatir ya bu nazmosdan her sey beklenir bahsende gitsin aile buyugu olarak muzeyyen gelsin yol gostersin su cadiyi gorunce bastonuyla onu dovesim var yahu

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba xanım azəri hos bulduk canım çok şükür iyiym çok tesekkur ederim sen de hep iyi ol inşallah mən de seni çok çok ozledim bitanem tamam bir daha kayip olmam burdayim artik konusuruz simdi hickirik dizi si başladı ane onu izlyor ben də izlyorum oylesine sevim le leyla da bu dizi de leyla için izlyorum sen ne yaporsun

 47. Zehmer dedi ki:

  Haklısın kiz aytaç nazmiye en sonunda alevi gönderdiği tımarhane ye bizide postalayacak nazmiye yüzünden yedi delilere döndük afedersiniz aslında onu da anlamak lazım kadinin demekki rutin hayati bu 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet botul sen de haklisin gercek de boyle devam eder sən biz de çok yakin da alevin yanında da bulcaz kendimiz nazmiye alevi delirti tmarhaneye postaladi simdi sira biz de e fena mi olur en azın da tmarhane de bir sezon alevin bize cekdirdik leriin intkamin alma sansimiz olucak 🙂 nazmiyeni bahsendenin diger lerini ofkesini de alev de cikartiriz berki biraz da olsa sakinlesiriz ya bütün kotu karkderler rolunu oyle bir canldryor ki gercek de nefret edyoruz gercek heyat gorsek bahsendeyi ya da diger kotu karkderleri kendi adima soylyorum yaşına başına bakmaz onar rol yapyor demez saçını başın yolariz en azın da alevi yapdiklarin sonu da iyi bir seye vesile olyordu ama simdiki kotu ler insanı sinir lendirmek den baska bir sey yarmyorlar

 48. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim sen nasilsin canım iyisdir inşallah bu analiz için de benim yoklugum da yazdığın diger analiz ler için de çok tesekkur ederim hepisi bir bir də guzel olmus eline gonlune saglik bitanem diziyi iziler ken sinir oluyoruz sinrlerimiz bozlyor bazen heleki su bahsende sahnelerin de pisgoloji misgoleji qalmadı bizde o zehomun evlilik terpstin de birini de bize ayarlasa ayse çok iyi olur bu gidis le adını sən koy fanlari nazmiyein yunuz de çok yakin da tmarhanelik olcak ama sen su dizi analizini okadar guzel anlatyor su yazyor sun ki okur ken dalip gidyoruz huzur bulyoruz bazen de göz yaslarimiz tutmyoruz sen mucize sin bizim bitanecik mucizemiz her sey için çok tesekkur ederim canım arkdasim RABBIM her seyin her zaman gonlunce etsin ne murdadin var sa hepis gercek olun inşallah amin seni ÇOK SEVYORUZ IYIKI VARSIN

 49. Hanim abla dedi ki:

  Teşekkür ederim kızım,eziyyet verdim.zahmetini helal et.görüşürüz.

 50. xanim azeri fandan aytacim cok ozledim seni dedi ki:

  merhaba aytacim gelmis hos geldin kiz seni coooook ozledim yahu bi daha kayb olma benim birtanecik canim arkadasim neler yapiyorsun seni cooooook seviyorum

 51. xanim azeri fan dedi ki:

  merhanim ablam canim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim ben senin dedigini oyrendim ama sari gilabi zire kendine uzakligi var onun yeri seherdedir ve bulbule terefde olmalidir

 52. Zehmer dedi ki:

  Aslı ömer e bir şey dediğim yok doğru ya doğru yakışır ama bahsende zehrayla uğraşmaktan ömer in takımını henüz farkedemedi sanırım neyse canım zaten sarayzade bahsende torununa asaletli kiz alacak ya kızın yanında hediye olarak ömer e bir de takım elbise verirler artık hem zehra yi da beğenmiyor dunuz siz zaten :):)

 53. Aytac azəri fan dedi ki:

  Herkese merhaba kayplara karsan aytac arkdasiniz geri dondu kusura bakmayin canım arkdaslarim bir kaç gundur site de siz de ayrı düşdüm yazmadım uzur dilerim bazen oyle bir zaman olyor ki hiç bir seye yetsmyoruz ben də bir kaç gündur siteye giremedim siz okadar çok ozledim ki çok alsmisim hepinize siz heyatimin bir barcasina dondunuz dizimiz bitnce halimiz ne olcak ki bilir neyse siz ler nasilsiniz iyisnizdir hersey yolundadir inşallah gozel ablacim selam nasilsin duydum ki ablam benin ozlemis beni soryormus ben de daha fazlan siz dən ayri kalmadim hemen geri dondum iyisdir inşallah gozel ablacim çok ozledim seni de diger arkdaslarimi da ir abi rada hanim ablacim tatlici ulkerim xanım azerim ayselim betul peri k azəri lale turkme mersinli ela aylin hayata və site də olmayan diger arkdaslarim hepiniz selam olsun siz ler nasilsiniz hep iyi olun inşallah benim su damlam da yok qaliba site de prensesim sen nasilsin seni de çok ozledim burdamsin bir ses ver diger site də bana en son yazdığın da işimi yoğun demsdin sana kolay gelsin RABBIM yar və yardmcin olsun islerini bitrince yaz kaç gündür konsmyoruz ozledim eskisi gibi toplanip sohpet etmeyi dizi hakin da hiç yorum yazasim gelmyor hazere olan sevgim zafim olmasa asla izlmez dim de neyse ir abinin de dediyi gibi hep ayni seyler deysen bir sey yok ki bayat yemek gibi istip istip onumuze koyu yoyuyorlar biz de aslsdik artik brkmyoruz nazmiye hanim da hazer olan zafmizi çok iyi bilyor nasili olsa bütün fanlar hazal erkan için izlyor ben ne ceker ne yazar sam yine izlycek ler deyip aklina geleni ilik seyi yazyor biz zehracilar omerciler de nazmiye yuzun də kendimiz sitrese sokup hrpalyoruz gercek de çok yorludum bazen sinir de ağladığım da olyor bu bir dizi ama insan isde isder isdemez etgilenyor hele o bahsende yok mu o bahsende sinir də delye doduryor beni ne zaman kadar boyle devam edcek ha bugun ha yarin derken kocan sezon biti nerdeyse birinci sezon zehomun yaknlasdrmak için di her sey simdi tam tersi zehomu ayrı tutmak için omer zorba olunca zehra omeri pesin de kosyor sonra omer opcuk manyakı olunca da zehra kecyor omer kovalyor ne olcak zehomun ve bizim sonumuz gercek də çok merak edyorum

 54. Hanim abla dedi ki:

  Her kese merhaba.Ülkercim teşekkür ederim.Xanım bir meseleyi öyrenip haber verecekti.Olacak olmayacak hele malum deyil.Ben bir kaç gün evde olmayacam.Düşündüm belki ulaşa bilmerem, Xanım beni arar haber versin diye.Şenbe günü gelirim inşallah.sag ol.Hepiniz Allaha emanet olun.

 55. Aysel dedi ki:

  Ülkerim hoş geldin canım benim nasılın inşallah iyisindir? Seni çok özledim geldiyini görünce çok mutlu oldum inşallah bir daha sorun yaşamazsın hep burda olursun ben gece toplanıp konuşmayı çok özledim inşallah diğer arkadaşlarımızda gelir yine eskisi gibi oluruz seni seviyorum canım arkadaşım

 56. Tatlıcı Ülker HANIM ABLAM. dedi ki:

  Hanm ablam günaydın. Ablacım mail adresin varsa, ben sana yardımcı ola bilirim. Varsa kendi, yoksa bir akrabanın mail adresinden bana konum at(ünvanı yaz) Ben onu kimsenin bilmeyeceyi, görmeyeceyi şekilde Xanıma ilete bilirim.

 57. Aysel dedi ki:

  Xanım azerim iyi olmana sevindim canım hep iyi ol iyiki varsın canım ben küçük kardeşime sarılıp oturuyorum gazımız kesildi bizde sarılıp ısınıyoruz sen neler yapıyorsun?

 58. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Xanımcım.Nasılsın.bu gün dersin yokmu?Canım kızım,o iş ne yerde kaldı,alınırmı?Eger alınsa bir gün tayin edek.Ünvan demek olmaz tabii.mescid, posta ne bileiyim tanınan bir yerin karşısında görüşmek olar.Hemin adamla benim gönderdiyim kadın görüşüp konuşurlar.Pazar günü ola bilir.Kar yagsa erteleriz.Sen nasıl olsun istersin?görüşürüz.

 59. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Aslım ŞANS MELEYİM analizin yine güzel olmuş 🙂 SENİ ÇOK SEVİYORUM YA 😉

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler ülkercim hoşgeldin canım nasılsın neler yapıyorsun?

 60. Zehmer dedi ki:

  Gozel siz o hayal ettiğiniz öpücüğü istemeden önce nazmiye yi bir araştırın derim ben ömer nazmiye varken zehra yı rüyasında bile opememez ben küçük yeğenim in tabiriyle söyleyeyim nazmiye varken ömer e zehra öpmek yok cissss :):):)

 61. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Günaydın canlarım. Kusura bakmayın internetdeki sorun yüzünden siteye bir türlü yazamyordum. Ama şimdi burdayım.

 62. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba ayselcim canim ben cok iyim bende seninle konusmayi cok ozledim kiz yalniz kalmadin ben hep burdayim neler yapiyorsun

 63. Gozel dedi ki:

  Betul allah iyiligini versin cok guldumya demek aslinin hediyesi markaly olmaly oylemi ha ha bizim oglanynda nazmoşunla bir alyp veremedigi var sinirim kendi karysyny bi kezde opdurmedi valla

 64. Zehmer dedi ki:

  Gozel sizin oğlanın iyilikleri yeni bir yanlış anlaşılma ya kadar merak etme çok sürmez nazmiye ömer i yine terminatör e bağlar

 65. Aysel dedi ki:

  Gozel ablam Betül size de günaydın nasılsınız ? Anlaşılan dizi herkesi sinir hastası yapmış neyse boşverin gitsin sinirlensekde yinede izliyoruz alışkanlık olmuş bırakamıyoruz.Anonim size de günaydın nasılsınız?

 66. Anonim dedi ki:

  :):)

 67. Zehmer dedi ki:

  Aslı ömer e alacağın takım elbise markalı olsun dikkat et bak sakin ucuza kacayim deme haa aşağısı kurtarmaz kervancilar i eğer ucuza kaçarsan bahsende seni ne yapar bilmem soyadına yakışır bir şey olsun

  1. aslı dedi ki:

   Betülcüm,
   Madem Bahşende hanım soyadını düşünüyor o zaman bu mavi takıma o el atsın. önceden bir gömleğine bir şey oldu diye yaygara koparmış kalp kırmıştı gözü torunun ceketinin düğmesini görmüyor herhalde.
   Neden markalı olacakmış, markasız bir kıyafeti de çok güzel taşır benim paşam nede olsa ne giyse yakışır ona en iyi şekilde taşır üzerinde.
   hem babaannesi gibi değil o benm paşam babaannesinden daha anlayışlı kıyafet konusunda baksana düğmesini bile görmüyor umursamıyor nasıl şirket patronusun Ömer kendine gel üstüne başına bak Zehra nın aşkı gözünü kör etmesin oğlum.

 68. peri dedi ki:

  Gunaydin tum site sakinlari,ır abi sonuna kadar soylakiklarine katılıorum,dunku bolum baydı bani,sadece hamiyetin yaprak sarmasıla panik yapmasını izladık.ban şahsen gunnuk dizi izlamam geçen sane tesadufan otuzlu bolumlarde bu dizile tanışdım ve bırakamadım,ama artik bu içi boş bolumlar yuzundan hevas kalmadı,sadece internetdan nevarneyok diye göz atiyorum.

 69. Aysel dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar nasılsınız inşallah iyisinizdir? Xanım azerim sen nasılsın canım benim bende seninle konuşmayı çok özledim diyer arkadaşlarımıda özledim yalnız kaldım burda 🙁

 70. Zehmer dedi ki:

  Gunaydin Evet aynen ir abi şimdi yazacağım bana diyeceksiniz ki betül yine nazmiye ye puskurmeye başladı dizinin konuşulacak bir yerini bırakmadı ki kadın dizinin on beş yirmi dakikası sabah la kerem e gidiyor zaten benim üç buçuk yaşında ki yeğenim konuşmayı söktü bu ömer le zehra bir buçuk yıldan beri alık balık gibi birbirlerine bakıyorlar afedersiniz neyini konuşalım asil zade bahsendenin soyadını mi yoksa muhteşem çift sabah la kerem i mi onlara bakarken de şahsen benim uykum geliyor zaten izleyemiyorum ki…

 71. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 72. Gozel dedi ki:

  Gunaydynlar nasylsynyz arkadaşlar tamam aby nedemek istedigini anladym sizjede kizinizin inady fazla dilmi nede olsa 15 20 bolumi zehranyn boşanyjamy ile ugraşdyk boşansada bizim oglan oooh diye yatagynda rahat uyusa garybymyn geceleri koltuk koşelerinde gecyor

 73. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aslim iyi olmana cooook sevindim birtanem hep iyi mutlu neseli ol ayselim kiz sen nasilsin seninle konusmayi ozledim haklisin omere spor kiyafetleri alsin ki takimi giymekten adamin ici sisti yahu

 74. IR dedi ki:

  Vaľla gozel dizide izleyecek pek bi sey yok da o yuzden konusmiyoruz,baska dizilere bakinca izleyici bu dizinin nesini izliyor diye dusunmemis diyiliz, hep ayni duydugumuz gordugumuz seyler ,omer zehra diye eli tutmakdan baska bi sey yapmiyor ,konusma desen zaten diyaloglar berbat, bahsende bir terefini bastona basarak yakismayan seyleri yapiyor ,ayse desen miy miy konusarak ne dediyi belli diyil surekli ayni cumleleri kurarak sadece sinir bozucu, birisi bir sey anlatirken ya telefon geliyor yada baskasi odaya daliyor ,anladik bahsende ayirmak istiyor zehra bisanmak istiyor omerde bosanmak istemiyor korayla ozgede durum ayni sukranla hamiyetin cananin saliminde konusmalari her zamanki gibi , omer bir sey anlatmak istiyor iki cumle icin kirk kere zehra diyor,yani senin anliyacagin biz bunun tamamini biliyoruz ,konular ,diyaloglar ,olaylar tekrarlanib duruyor ,bu halde ne yazalim ne konusalim? Her iki gunden bir siteye ulasulamiyir ,durum simdilik boyle ,izlemeye konusmaya deyen bir sey yok.

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın abi, dönüp dolaşıp aynı şeyleri tekrar ediyorlar.

 75. Aysel dedi ki:

  İyi geceler Aslıcım iyi olmana sevindim hep iyi ol mutlu ol canım demek ömere hediye alıyosun bence takım deyil spor birşey al takım yeterince gözümüzü yordu artık. İyi geceler Allah rahatlık versin canım

  1. aslı dedi ki:

   Ömer’in spor kıyafete daha çok ihtiyacı var ve spor daha çok yakışıyor ona ama ne yazık ki spor giydirmiyorlar garibimi. ben alsam da giydirmezler ki yoksa ona en güzel spor kıyafeti alır gönderirim canı sağolsun onun.

 76. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar Hanymcym seni gordugume sevindim haklysyn bahşende gibi buyukli olandan hic buyuksiz oldugun daha iy

 77. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar gozel ablam zehracilar olarak cok iyim sen nasilsin bakayim ben sondaki bolumde bahsendenin bosanma lafini hemen duyan kimi nasil sevindi yilan bahsendenin bastonuyla onu dovesim var canani da bende sevdim

 78. Gozel dedi ki:

  Neden kimseler yok zehracylar ozledik sizi Ir aby,Radam,Betul,Aytac gelin artyk ya bizim oglanyn iyliklerini gorup bi koşede saklandynyzmy
  Bu arada Canan oyuncylygyny cok iy yapyor goze girdi

 79. peri dedi ki:

  Şu bahşende sinsi şeitanin önde gidenı,elini kirlatmadan istadigini yapior,iki gun önce demişdim torun istama sababi nedir,annaşildı.arkadaşlar gulmayın ama butun bölum boyunca canan peçete aldı yoksa unutdu mu sitres yaşadım ki bence muşterini gorunce unttu,sonra duşundum masada olmadıgını fark edince yerine belkı daha dayarl bi şey işlamalipeçeta falan koyarlar.

  1. aslı dedi ki:

   Masada yemek yediklerini görmedik ki, peçete güme gitti. annesi aramadı peçete de alınmadı ben görmedim.

 80. aslı dedi ki:

  iyi akşamlar arkadaşlar, siteye yeni girebildim. mesajlarınızı okuyup elimden geldiğince cevap yazacağım herkese iyi akşamlar iyi haftalar olsun inşallah.

 81. Anonim dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik bitanem guzel olmus. Kiz mavi takim yine moda girmis. Siz omerciler bir tane takim elbise alamadiniz omere. Konulcum dogum gunun kutlu olsun. Nice yaslara sevdiklerinle beraber.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar, Ömer’e en son ben bir takım alıp göndereceğim hediye, o olacak her halde bu gidişle 🙂

 82. peri dedi ki:

  Sırlar ortaya çıkdı yazmışsınız ama bence ömer dugun yapdiklarını ayşeya soylamadı,saliminin zehradan boşanmasını istaması,sonra kiz isteme,dugun,cevriye hanımın katılması,bunlrı ayşeye izah etmak ömer için ham zor ham daha uygun bi ortam ve zaman istar,sonuçta her şeyı onun için yapsalarda,biricik abisinin en mutlu gununde yaninda olmak istardı.bu da bahşende annaşmalı evliliklarini ortaya atınca açiklanır.siz ne duşunuyosunuz?

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Peri,
   Ayşe’nin şuan için bilmesi gerekenleri biliyor. Daha fazlasını bilmesine gerek yok bence. Evet abisinin en güzel, en özel anında yanında olmalıydı ama şartlar öyle gerektiği için olmadı. Söylemenin de bir manası yok bence bu düğünü, kız istemeyi, Cevriye halayı bilmese de olur Ayşe. bence öyle.

 83. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim aslim nasilsin analiz tek kelime ile muhtesem olmus cadi bahsende bencede kisa zamanda gitmeli ya biktim su kadindan ona baktikta bastonuyla onu vurasim var allah hic kimseye boyle kaynana nasib etmesin omerin yazdigi mektubu bence zehra okuyacak nazmos umarim bizi yaniltmaz

  1. aslı dedi ki:

   Ömer annesinin gitmesinde babaannesinin etkisi olduğunu ve Zehra ya yaptıklarını söylediklerini öğrenince durdurmaz gönderir konaktan diye düşünüyorum.

   Zehra mektubu okuyacaktır. Ömer’i anlaması için gerekli.

 84. HICRAN dedi ki:

  Sayin analizer ellerine ureyine sağlik.

  Buradan sayin elter hanim star

  Tv – nin deyerli sunucusu – dan teşekkur

  Ediyoroz..

 85. Hayat dedi ki:

  Aslicim ellerine yüreğine sağlık analizin muhtesem . Teşekkürler.
  Tez arada bu babaanne cezasını çeker inşallah. Kim bilir omerinde annesini bu yaşlı cadı göndermiştir. Seviyorlar bir-birilerini bırak hayatın tadını çıkarsınlar. Sana ne . Evin buyugusun.Buyuklugun yapsana cadi

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım gelmiş, hoş geldin canım. Nasılsın? yoktun uzun zamandır.
   Ben Ömer’in annesini Bahşende gönderdi diye düşünüyorum bakalım Ömer Annesinin babaannesi yüzünden evi terk edip gittiğini öğrenince ne yapacak?

 86. HICRAN dedi ki:

  hocalarin izni – ile

  ö m e r ve z e h r a en yaxin

  zemanda kesinnikle ayrilmali…

  Melun bexşende ayri salacak…

  Hicran keder zulum bu iki aşik

  Kuşun yolunu beklir…

 87. Aysel dedi ki:

  Lale türkmen Hanım ablam Gozel ablam nasılsınız? İnşallah iyizinizdir

 88. Aysel dedi ki:

  Könül Azeri doğum günün kutlu olsun aylenle sevdiklerine huzurlu mutlu sağlıklı nice senelere inşallah

 89. Gozel dedi ki:

  Aslim teşekkur ederim bitanem analizin şahane muhteşem olmuş mavy takym hakkynda yazdyklaryna katylyorum buyuk şirketin patrony dar,kucuk takymmy geyijek renki yakyşyor ama darlygy komik gosteryor omerimi .ellerine saglyk canym minnetdarym

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Gözelcim,
   herkes bu kadar yakınıyor, herkes görüyorda dizi ekibi neden görmüyor bunu anlamıyorum?

 90. Aysel dedi ki:

  Merhaba peri nasılın? Bence bir tek zehrayla ömere cimrilik yapıyor yapımcı en çok özen gösterilmesi gereken onlar en kötü giyinenler de onlar ömerin zaten şirkete gitdiyi yok bu takımları niye giyiniyor ki zehra desen bir kere pantolon giydi ondada çatıdan atıp öldürmek istediler canan zehradan daha iyi giyiniyor

  1. peri dedi ki:

   Iyim teşekkur edarim.haklısın başrollar haric her kes iyi giyinio,sadece biraz genc ve spor tarzda giydirselar,gomlak pantolon ya etek, ayşenin giydigi gibi guzel olur.fazla parada istemez,bu sezon zehraya uç tane botla palto almışlar paralari bitmiş.pijama konusuna hiç girmim konuşmaya daymaz.

 91. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim analiz cok guzel olmus ellerine saglik. Bu bolumde Omerin bakislari cok guzeldi bunu bir Omerci olarak sende farketmissindir kesin. Zehraninda son giydigi yazlik elbise berbatdi Omerin takimi kotu duruyor diyorsun bende buna katiliyorum ama Zehra niye kisin ortasinda o berbat elbiseyi geymis onu anlamiyorum Omerin giydiginden daha beter olmus.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Lalecim hoşgeldin canım. özledim seni. Ömer’in bakışları her zaman çok güzel tabi bazı kamera açıları kötü çektiği anlar oluyor o ayrı.

   Kıyafet olayı ne zaman çözüme kavuşur bilmiyorum. hep söylüyoruz bakalım ne zaman düzelecek?

 92. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Ne güzel yaziyorsun.Bu ne güzellik.hele bu günkü şiir.İnan ki her kes duygulandı.Sanırım yeni yazmışsın.Müstesna.Vallah kendin de müstesnasın.seni çoook seviyorum.İyi ki varsın.İyi ki seni tanımışım.Yaz yarat zihnine saglık,nazar degmesin.Allah amanında.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar ablacım,
   teşekkür ederim ablacım, Alalh’ın izni ile ortaya bir şeyler çıkıyor işte sizlerde okuyup beğeniyorsunuz. sağ ol ablacım.
   Analizlerin içindeki şiirlerimin hepsi günlük yeni ablacım.
   Bende iyi ki sizleri tanıdım ablacım. Allah izin verdiği sürece yazacağım inşallah. Amin ablacım görüşürüz polad amcama da selamlar.

 93. Lale turkmen dedi ki:

  Konulcim dogum gunun kutlu olsun canim. Allah sana uzun omurler versin. Aylenle birlikde hep mutlu mesut hayatin olsun. Tum kotulikler senden uzak olsun. Yuzunden hec tebbesum eksik olmasin. Hayatinin her gunu saglikli mutlu huzurlu gecsin.

 94. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler Asli hanim.iyi oldunuzmu?te$ekkür analiz için.evet dayanilmasi zor olan heç kimseye deyemedikleridi

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar K.Azeri,
   çok şükür iyiyim iyice dinlendim. İlginede teşekkür ederim. şu hayatta sağlıktan daha değerli bir hazine yok Rabbim kimseyi hastalıkla vede yoklukla imtihan etmesin amin.

   Evet insanın dayanılması en zor acıları insanın içinde sakladığı acılarıdır.

 95. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,analiz için tekrar teşekkurlar aslıcım.şu bahşende gibi buyuk evlardan ırak,alla kumseye vermasin.ömerin takimlarıda artik çok tekrara duşdu,zehranin kiyafetları zatan yaşindan buyuk ve kotu,bide bu sezon hep aynılarını giyior,sanirim sponsor bulamamışlar,yapımcıda çok cimrı.

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Pericim,
   Bahşende de vicdana gelir inşallah. Ömer’in mavi takımına ben el atacağım en sonunda. eskiden giyim mağazasında çalışmıştım ceketlerin içinde yedek düğmeleri olur onu alıp dikmek bu kadar mı zor. hem kuru temizlemeye veriliyor bu kıyafetler nasıl oluyorda kuru temizleme de eksikler tamamlanmıyor? her şey göstermelik mi bu dizi de? kafayı taktım geçen sene Zehra’nın giydiği stilettolardı bu sezonda bu mavi takım yeter artık duysunlar sesimizi.

 96. Aysel dedi ki:

  Günaydın Aslım nasılsın canım inşallah iyisindir? Analiz için çok teşekkür ediyorum çok güzel olmuş şarkı içinde çok sağol sevdiyim şarkıyı analizde görmek beni mutlu etti. Canım benim hasta haline bizim için analiz yazıyosun Allah senden razı olsun Allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Ayselcim,
   çok şükür iyiyim sende iyisindir inşallah.
   ne güzel sitedeki arkadaşlarımın sevdikleri şarkıları ekleyerek sizleri mutlu görmek beni de mutlu ediyor.

 97. Anonim dedi ki:

  Ömerin yazdığı mektubu Zehraya okutturmayacaklarsa niye yazdırdılar anlamadım.Çünkü ben bu mektubu senaristlerin Zehraya okutturacaklarını sanmıyorum.Bu durumu uzattıkça uzatacaklar diye düşünüyorum.Hiç umudum yok mektubu Zehranın okuyacağından.

  1. aslı dedi ki:

   Ömer’in içindeki zehri dışarı atması ve iyileşmesi için bu yazıyı yazması gerekiyordu. terapinin bir parçası hatta en önemli parçası bu. Zehra’nın okuması 2. planda önce Ömer’in iyileşmesi önemli olan bu ve bunu başardı Ömer.

   Zehra da zamanı gelince okur, okumalı. Ömer’in neden kendisine böyle davrandığını öğrenmesi için Zehra’nın Ömer’i anlaması için gerekli.

 98. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Günaydın Aslı hanım teşekkürler özlemiştik analizi çok güzel olmuş siteye girilemeyince korktuk valla birdaha okuyamayacağız diye elinize yüreğinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar arkadaşım, ben gündüz giremedim işlerim vardı. sitede açılmıyordu. Şimdi gördüm mesajlarınızı teşekkür ederim iyi akşamlar yazdıklarıma verdiğiniz değer içinde ayrıca çok teşekkür ederim Edebiyat ve şiir sever sağolasın.

 99. ILGIN dedi ki:

  VAHŞENDE denen süpürgeli cadı en kısa sürede senin de helvanı yeriz inşaallah..
  Senin gibi bir büyük hiç olmasın ihtiyaç yok 😡

  1. aslı dedi ki:

   Bahşende de Alev gibi. Tek faydası bizimkileri birbirine yaklaştırıyor.

 100. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba nasılsız?Hanım abla Gözel Xanımazeri fan unutmamışsız teşekkürler öpdüm♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Könülcüm,
   senin doğum gününmüş, siteye giremediğim için yazamadım kusura bakma sevdiklerinle daha nice senelere ulaşman dileği ile iyi seneler canım.

   1. Könül Azeri dedi ki:

    Merhaba nasılsın Aslıcım?Canın saqolsun kutlamış kimi varsız.

    1. aslı dedi ki:

     Merhaba Könülcüm,
     Teşekkür ederim canım iyiyim çok şükür sende iyisindir umarım.

     1. Könül Azeri dedi ki:

      Salam Aslım biraz qripem üsdünüze sağlıq.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.