Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı

Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti ve Tüyoları 30 Ocak 2018 Salı Yaşanacaklar

Adını Sen Koy 30 Ocak Salı günü 272. bölümü ile ekranlara gelecek.  Müge sorununun ortadan kalkmasının ardından bu hafta Zehra ve Ömer’in yakınlaşmalarını izleyeceğiz.  Adını Sen Koy’da Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ömer Zehra için güzel bir sürpriz hazırlar. Baş başa bir akşam yemeği yiyecek olan Ömer ve Zehra bu akşam için özel bir şekilde hazırlanırlar. Zehra bu yemekten memnun olsa da boşanma fikri kafasının bir köşesinde halen durmaktadır. Ömer ise kesin bir şekilde Zehra’dan ayrılmayacağını bir kez daha belirtir.

Zehra bu yemekte yaşanan yakınlaşmanın ardından fikrinin değişmesinden korkar ve boşanma işini hızlandırmak ister. Ömer bu sırada boşanma meselesini Ayşe ile konuşmaya karar verir. Zehra ise bu fikre karşı çıkar ve Ayşe’nin öğrenmesini istemez. Fakat bu tartışmaya Ayşe kulak misafiri olur ve aralarında bir problem olduğunu anlar. Buna müdahale etmek isteyen Ayşe bir evlilik terapisti çağırır ve Ömer ve Zehra Ayşe’nin baskısı ile terapistle görüşmek durumunda kalır.

Öte yandan Bahşende Ömer’i oldukça güzel bir kızla tanıştırır. Zehra’dan başkasını gözü görmeyen Ömer’e daha güzel bir kız getirerek aklını çelmeyi amaçlayan Bahşende’nin planı ters tepecek. Zehra bu güzel kızı kıskanacak ve Ömer’e trip atmaktan vazgeçecek.

Öte yandan Zehra şirketteki işine geri dönecek. Zehra’nın dönmesi ile Ömer’de uzun süredir gerekli ilgiyi gösteremediği şirket işlerine yoğunlaşacak. Zira Ömer şirketteki işleri bir an önce toparlaması gerektiğinin de farkındadır.

Zehra ve Ömer’in ardından Kerem ve Sabah’ın da arası düzelmeye başlar. Kerem gitme fikrinden vazgeçer. Fakat artık açık açık Sabah ile konuşması gerekmektedir yoksa bu kez Sabah mahalleyi terk edecek. Koray da Kerem’e baskı yaparak Sabah’a bir an önce açılmasını söyleyecek. En sonunda Kerem ve Sabah konuşmak için yüz yüze gelecek.

Adın Sen Koy ‘da 272. Bölüm ile ilgili yeni tüyolar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Yorumlarınızı Belirtmeyi Lütfen unutmayın…

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı (12 Yorum)

 1. Yeter artık bu diziyi uzatmaya gerek yok.Işlerim var bu dizi yüzünden vakit bulamıyorum.Ömerle zehranın arasındaki sorunlar beni çok sıktı.Bağımlı olduğum için birakamiyorum.Neden bunları kavuşturup mutlu etmirsiz.Yoluz açık olsun.Hadi eyvallah

 2. Iyi aksmlar ask aylesi vay be krik yil dusunsem bahsendeye tesekkur edceyim aklimin ucun da bile gecmez di sonun da bir ise yarayipm zehomu barsdrcak yeni gelen kizi da zehrani o kizi gordugun de yuz ifadesini de cok merak edyorum ne cok da yaksir bizim zehramiz kiskanmak hadi hayirlisi insallah yorldum artik hep ayni seyleri izlmek de yeni seler de izlyelim biraz guzel bolum ler olusn artik

 3. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 4. Omeri kiskanmak mi? Zehra nesini kiskanacak o odunun. Odun iste. Yakmak icin. Kiskanmak icin diyil. Tavir yapmak her haliyle yakisiyor zehraya

 5. Gozelim zehra keci omer ne? Odun. Zehra yastigi eline verib odadan postlamis odunu. Ayy uzuluyim mi oduna seviniyim mi? Firsatci hemen gece zehraya sarilmadan uyuyacak. Yazik firsatciya.

 6. hayirli aksamlar nurbanucum canim biz iyizde sen nasilsin insallah iyisindir kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 7. Ya resimde garybymyn yastygy battanesi elinde ah zehra sana ne diyijem bak Ayşeye cok uzaltmadan af etdi sen gercekden cocukkan geci sutuni icmişsin inatcy KECI

  • Herkese merhabalar iyi akşamlar diliyorum arkadaşlar. Gozel abla sen zehrosuma diyonda Ömer’in ondan eksik kalır bir yanı yok. Hem Hazal ablam memleketlim . Ona hiçbir şey dedirtmem. Abla şaka yapıyorum alınma lütfen. Ay bide Zehraya kıskanmak nede yakışacak aman aman.

   • Nurbanucum ben Hazala demiyorum Hazaly bende sevyorum zatan oyuzden izliyorum ben keci Zehraya diyorum hic alynmadym