Adını Sen Koy 272. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 30 Ocak 2018 Salı

Burak 31 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

dını Sen Koy 272. Bölüm 30 Ocak 2018 Salı

Zehra Ömer’i odadan dışarı göndermişti yorgan yastık elinde Ömer kardeşi Ayşe ye yakalandı. Ayşe abisi ile Zehra’nın kavga ettiklerini düşündü. Ömer de daha fazla kardeşi üzülmesin diye odasına geri döndü.

Zehra karşısında Ömer’i görünce şaşırdı. Ayşe ile karşılaştıklarına inanmak istemedi Zehra. Ömer de olanları anlattı bana güvenmeyecekmisin artık diyerek ve Zehra ağlamaya başladı. İnsanların güvenini kaybetmekten ve o güveni geri kazanmak için yalan söylemekten yoruldum diyerek ağladı Zehra.

Ömer de tamam ben Ayşe ile konuşur her şeyi anlatırım dedi tam odadan çıkacaktı ki, Zehra engel oldu. Ayşe için, onun rahat uyku uyuması için, gece gece uykusu kaçmasın istedi Zehra. Ömer de üzerini değişip geldi odaya. Ayşe bu durumu öğrenince bir daha bana asla güvenmeyecek dediğinde Zehra da bu sorunu beraber çözeceğiz dedi.

Koltukta uyumak için izin aldı Zehra dan Ömer ve aniden elektrikler gitti. Zehra karanlıktan çok korktuğu için hemen mumları yakmak istedi. Çekmeceden çakmağı aldı şamdanların yanına gitti ama bir türlü mumları yakamadı Ömer de bunu görür görmez hemen yanına gitti elinden tutarak çakmağı aldı bana bırak diyerek.

O esnada da Zehra ya çok yakındı Ömer. Ona dokunmak, sarılmak istiyordu ama yapamıyordu. İçinden de sana bu kadar yakın olup da dokunamıyor olmak, şimdi seni kollarıma alsam, bir kez kendini bana bıraksan diye aklından geçirse de Ömer yapmadı dokunmadı Zehra ya Ömer. seni çok seviyorum dedi içinden.

Zehra da aynı anda o da içinden Ömer’e karşı koyamamanın korkusunu yaşadı. Seni sevsem de bunu yapamam diyordu Zehra.

Ömer de Zehra’nın elindeki çakmağı bana bırak dedi. Zehra bıraktı Ömer mumları yaktı sonra da Zehra yatakta, Ömer de koltuk da uykuya daldı.

Bir ara Zehra uyandı koltuk da uyuyan Ömer’i görünce boynu arımasın diye uyandırdı kendi yatağında rahatça yat dedi.

 Ömer de yatağına geçti. Gece bitmiş sabah olmuştu ilk uyanan Ömerdi. Zehra uyuyordu. Güne sevdiği insanın yüzüne bakarak uyanıyordu Ömer. Bir süre Zehra yı seyreden Ömer, yataktan kalkmak istedi Zehra engel oldu. çünkü, Zehra’nın sol eli Ömer2in göğsünün üzerindeydi.

Ömer bir kere daha denedi kalkmayı olmadı Zehra bu kez daha sıkı sarılıyordu Ömer’e. Ömer’in de bu hoşuna gitmişti her ne kadar kendini çekse de kalkamadı bekledi Zehra uyanana kadar Zehra uyandı ve Ömer’e neden burnunun dibine kadar girdiğini sordu.

Ömer de uyku hali malum dedi. Zehra giyinmeye gitti.

Bahşende hanım Zehra hakkında araştırma yaptırıyor ve ilk öğrendiği bilgiler yetimhanede büyümediği oldu. Bu durumda Zehra’nın bir ailesi var demekti. Araştırmayı yapan kişiden Zehra’nın Ailesini bulmasını istedi. Sözleşme dışında çok daha büyük yalanların olduğunu düşündü.

Zehra ve Ömer beraber kahvaltı sofrasına geçtiler. Ayşe’nin suratı sirke satıyor. Abisi ile Zehra ya üzülüyor Ayşe ondan da başı ağrıyor. Ömer ve Zehra ne yaptılarsa Ayşe’nin yüzünü güldüremediler.

Ayşe Nihat ile konuşup bir terapisti eve çağırmak istedi abisi ve Zehra için. Çalışma odasında kahve eşliğinde abisi ve Zehra ile konuştu Ayşe ve eve aile terapisti çağırdığını söyledi. Bizimkiler bir şok yaşadı.

Mahallede yeni bir hırsızlık olayı daha yaşanmış Canan haber verdi Sabah ile Kerem’e. dün geceyi de bu hırsızlar yüzünden Sabah Kerem’in evinde geçirdi. Ati de hırsızlıkla suçlanıyor ancak onu bulmak ne mümkün kayıplara karıştı çocuk.

Ayhan beyde Kerem’in ofisine geldi. Sabah’ın ailesinin kim olduğunu söyleyen ve Kerem den para koparan kadının aslında hiçbir şey bilmediği ortaya çıktı onu haber verdi Ayhan bey ve kadına verdiği paranın bir kısmını almayı başarmış onu verdi Kerem’e.

Konağa aile terapisti gelmiş çalışma odasında Ömer ve Zehra ile konuşmaya başladı. Genel bilgiler ile başladılar. Ne zamandan beri birliktesiniz? Sorusuna Ömer 1.5 yıl oldu dedi. Ne zaman evlendiniz? Sorusuna, aynı anda farklı cevap verdiler. Zehra birkaç ay önce, Ömer de 1.5 yıl önce diye cevap verdi.

Terapistin kafası karıştı nasıl yani? diye sordu açıklama yaptı Ömer. Önce nikah yaptık, sonra da düğün dedi.

Daha açık olmalarını istedi, ya benimle iş birliği yaparsınız, ya da terapiyi burada sonlandırırız deyince, Ömer eşim ile konuşmama izin verirmisiniz deyip odalarına geçtiler orada konuştular. Ya olanları açıkça terapiste açıklayacaklardı. Ya da Ayşe ile konuşup boşanmayı açıklayacaklardı başka seçenek olmadığını söyledi Ömer Zehra ya. Zehra da terapist ile konuşmayı seçti.

 Hem Ömer bu terapist sayesinde evliliklerini kurtarmayı düşünüyor. Ayaklarına kadar gelmiş bir fırsat olarak görüyor.

Birlikte çalışma odasına geçtiler ve terapist ile konuşmaya her şeyi en başından anlatarak başladılar. Ömer sözleşmeli evlilik yaptık zamanla birbirimizi sevdik dedi.

Terapiste, onlara baştan sona geldikleri noktayı ve aralarındaki bu gerilimi besleyeninde aşkları olduğunu söyledi.  evet Ömer ve Zehra birbirini çok seven iki aşık eştiler. Bunun farkındalar ama birbirlerine itiraf edemiyorlar. Kendi iç dünyalarında bu aşkın farkındalar. Sadece dile döküp karşı tarafa söyleyemiyorlar.

Cevriye hala, mahallede kalıyor ve öğle yemeğini yapınca dükkana Salim amcaya yemeği Cevriye hala götürdü. Orada çay içip sohbet ettiler. Cevriye hala ben Kayseri’liyim deyince, Salim amca da askerliğimi bende Kocasinan Garnizon Komutanlığında yaptım dedi. Ortak bir noktada buluşup konuştular. Keyifleri yerindeydi.

Ömer ve Zehra’nın anlattıklarından yola çıkarak onları yazılı bir sınava teste tabi tuttu terapist. Ömer de Zehra da bu test kağıdını itina ile kopya çekmeden doldurup teslim ettiler.

Zehra test sorularına nasıl bir cevap verdi ise, boşanmak istediği kanaatine vardı terapist ve açıkça sordu. Siz Ömer beyden boşanmak mı istiyorsunuz? Bu soru karşısında Ömer çok şaşırdı korktu. Çünkü, Ömer Zehra dan boşanmak istemiyor.

Ömer’e göre Zehra, Ömer’in sol yanı. Kalbinin tek sahibi. Onu kaybetmek istemiyor Ömer. Ömer de kaybetme korkusu var.

 

SOL YANIM

Hey gidi Karadeniz..

Gemilerun gider mi?

Öyle özledum Yari,

Anlatmakla biter mi?

Yar Hasretune doydum,

Gün üstüne Gün koydum,

Sevdam dönersun diye

Sol Yanumi boş koydum

Sallanan Yaprak gibi

Rüzgara alişuğum,

Ben bu ayriluklara

Çoktandur barişuğum

Yar Hasretune doydum,

Gün üstine Gün koydum,

Sevdam dönersun diye

Sol Yanumi boş koydum

Senden bir başkasina

Bu Yüreğum akmadi,

Seni gördü Gözlerum,

Başkasina bakmadi

Yar Hasretune doydum,

Gün üstüne Gün koydum,

Sevdam dönersun diye

Sol Yanumi boş koydum

Merve YAVUZ

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 272. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 30 Ocak 2018 Salı” üzerine 74 yorum

 1. DENIZ DEYERLI DOSTUM ADINI YAZMAKLA OZUNE VE SITEYE DEYER VERDIN ELIŞTERI YAPDIN dedi ki:

  senden teşekkur ediyorom

  Buna DEMOKRASI DERLER….

  hoşca kalin/ ( A L I )

  1. Deniz dedi ki:

   İsim yazdık adam işi demokrasiye bağladı, oha yani 🙁 Soyadımı yazsam bu seferde ABD kanunlarına bağlar her halde.

   1. deyin gülun dünya kime galdi ? her kesin işi sozü yarimçik galdi.. dedi ki:

    Anonim

 2. Deniz dedi ki:

  Yahu adam bilmem Alimisin, nesin, yazdıklarımı iyice oku. Annicağını düşünmüyorum ama sen yinede oku.
  İlk önce şununu söylmek istiyorum her kesin yeteneyi kendisine. Anonimin taktir edilesi yeteneyi var. Ne biliyormusun, mesela seni burdan uzaklaştırmak istemek gibi özel yeteneyi var. Senin yeteneyine gelince. Bir, iki cümlenin sonunu uygunlaştırdın diye sana yılın şair ödülü vermemizi beklemiyorsun her halde. Ha bide unutmadan ikide bir bu site Star.tv-ye ait deyip insanın asabını bozma. Bu sitenin Star.tv-le hiç bir alakkası, bağlığı yok. Bu sitenin tüm yetkileri Göker İpeye aitdir. Yazmadan önce bari düşün. İnstagram hesabında seni kesin kendin gibiler, takib ediyor.

  1. gun aydin / gozun aydin / benim iniste....hesab yoxum.. Meyer benim taşim var ? H I CR A N dedi ki:

   anonimi tanimag zor…

   Anonime sinirdan tepki gostermişem . senin

   Adin olan zaman saygili olmuşam ..

   1. Anonim dedi ki:

    Ali misin ne halt sin konuşma özürlü adam anlama özürlü adam dinleme ozorlu adam ruhen özürlü adam psikopat adam sana tavsiyem git orman bul birde kendin gibi ruhu bozuk birini bul oraya yerleş bu dünya hayatından uzak dur en başta bizlerden anladınmi türünün tek örneğisin git bir DNA testi yaptır ne olduğunu sende öğren bizde anladınmi.

    1. duzu sinirlarim bozulan zaman yazdiklarimdan sonunda uzum utaniyorom .. şimdi size allah ozu cevab versin . dedi ki:

     bir az utanin benden el çekin . halim ozumde olan zaman birisi yaman dese diyerem allah sana akil versin .. bir az sinirim bozulan zamann delilik edirem.. yene o babet’den hamudan uzur istirem iki gunluk dunyadi bir birimizi kirmasak her şeyden iyi . her halda saygimi bozmiyorom.. size’de saygim var allah

     Hepimizi korusun . menim heç kesile derdim yok . sizi incitmişem başima hava geldi .. men heçde boyle insan deyildim .. vicdaniza sorun . hayirli gunler .(ALI )

    2. Anonim dedi ki:

     kertenkele annesinin o garanlig yerinde acalmiş benden oz sevdiyi
     Ğidasini istir . dizoxi reboz asid nokluik
     Bilirmiş nedir ? cocuk zamani ormana
     Aparmişlar bir zadlar bilir

  2. Anonim dedi ki:

   Bravo sana teşekkürler ama nafile söylediklerin adamda bu söylediklerini işleyecek beyin olmadığı için havaya karışıyor ama ben uğraşacağım onunla buradan gidene dek vaz gecmeyeceğim.

   1. Anonim dedi ki:

    Notum denize bir altta kalmis

    1. Deniz dedi ki:

     Anladım kardeşim sıkıntı yok. Sende bu adama fazla takılma. Deyersize laf söylenince kendisini bir şey zann edermiş…

     1. Anonim dedi ki:

      Tamam sağol tavsiyen için kendisi çalıp kendisi oynar bundan sonra ama tavsiyene uyacagım teşekkür.

      1. Deniz dedi ki:

       Bir şey diyil kardeşim.

 3. Zehmer dedi ki:

  Geçmis olsun aslı rahatsızlandın sanirim

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım biraz zor günler geçirdim geçti çok şükür sağ olasın.

 4. G E N C I L E R ..... Ö Z U N U Z E .... I N T E R N E T D E ...... E Ş .... A R A M A Y I N ...... ÖZ ... ÇEVRENIZDEN ... olsun dedi ki:

  ( A L I )

  1. Anonim dedi ki:

   Sana soran olmadı sen uzak dur yeter buradan konuşma yazma gözükme anladınmi

   1. A ==( P ) dedi ki:

    zehra bu gun yeni bolumde gucu kalmamiş

    Yere goye lenet okuyur perişandir ömere

    Dargin ōmerin elinden zorla koşmak

    Istedi ōmer zehrani bağrina basdi

    Zehra bir azda olsa kovrelmesi duşdu

    Seninn ōmerin derd elinden ozu perişan.. // uzulmuşem solmuşam leylam
    felek vurub olmuşem leylam

    sana sozum kalmadi leylam

    papatiyam nerdedi leylam

    senin konlun kimdedir leylam..

    Kusura bakmayin duygulandim yazdim ya

    Ne yazsaniz tablaşmaya mecbur kalmak

    Zorundayim . ( ali __ uzgun )

    1. Anonim dedi ki:

     Kendini parçalasanda kimse okumuyor okumak istemiyor yazını okuyamıyoruz bırak dizi izlemeyi adını senkoy dizisini satın alsan dahi aramıza almayız seni çünkü sen kötü adamsin bir gün gidiyorum diyorsun öbür gün yazıyorsun uğraşma vaz geç.

 5. TOLGA dedi ki:

  Aslı nasıl oldun diye soracaktım iyiymişim öyle yazmışsın diğer arkadaslara okudum iyi olmana sevindim sana iyi günler ve sağlıklı günler görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Tolga sağ olasın düne göre biraz daha iyiyim çok şükür. Amin inşallah. Rabbim herkese sağlıklı günler yaşamayı nasip etsin bu hayatta en büyük servet sağlık.

 6. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim aslim ya iyi olmana cok sevindim hep iyi ol benim gonlu guzel arkadasim seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar canım teşekkür ederim amin inşallah sende Allah’a emanet ol.

 7. Aytac azeri fan dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsniz Neden bu sayfa da hic gunydin mesaji yok bugun herkez icin yogun bir gun sanrim hepinze kolay gelsin islerinz rast gitsin RABBIM yar ve yardmciniz olsun insallah ben de iyim gozel ablacim cok tesekkur ederim sen de hep iyi ol insallah ablalarin bitanesin sana da hayirli mutlu gunler olsun insallah

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah.

 8. Gozel dedi ki:

  Aytacym iym canym sen nasylsyn bitanem sanada iy geceler

 9. Aysel dedi ki:

  Aytacım canım nasılsın? Bitanem ben şaka yapmışdım zaten ben özür dilerim herkesden hiç yazmadım sayın lütfen canım kıyamam çok yorulmuşsun hele bide gelen misafir çocuklu olunca ev resmen savaş meydanı oluyor 🙂 canım bende seni çok seviyorum ❤ ❤ ❤

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba ayselim cok sukur bitanem ben de iyiym cok tesekkur ederim uzur dilmene gerk yok evet canim ya cok yorcu gundu cok sukur biti cocuk lar da vardin ama olsun ben cocuk larin cok ama cok severim bir kuzenimin 3 tane kizi var ay bir gorsen bir seker ler bir aytac baci deysleri var ki kuzenim esi ile bilk de gelcek mis kizlari ana anesin yanda birkcak larmis ama kiz lar benim dogum gunumun oldugunu duyunca bizim aytac bacimizin dogum gun bizi de gidceiz demsi ler neyse canim ben simdilik cikyorum yine yazraim hocak kal gorusuruz ben de seni sevyorum 🙂

 10. Aytac azeri fan dedi ki:

  Xanim azeri mersnli elam size de hayirli aksmlar canarim benim ben cok iyim cok tesekkur ederim isnasin siz gibi arkdasin olun ca hic kotu olur mu cok SUKUR iyim siz den isynzdir insallah gozel ablam sana da hayirli akamlar insallah sen de iyisdir ayselm o nasil laf oyle biz seni hic unturmyuz ki ask olun oyle bir seyi nasil dusnur sun sen bizm bitanecki ayselmiz sin hepimiz seni cok sevyoruz ben bugun biraz temzdik yapdim malum dun misafirler vardin ancan bitir dim oyuz den sitey cok yazma fursetim olmadi sen de haklisn seni ihmal etik cok uzur dilerim bitanem af et bir daha olmaz 🙂 seni sevyroum e benim bitanecik prensesim nerde acba kiz gerdesin gel bak seni cok ozledim

 11. Anonim dedi ki:

  (L)

 12. Aysel dedi ki:

  Elam ben iyiyim çok şükür sen nasılsın canım inşallah iyisindir? Canım ben zaten şaka yapmışdım bende seni unutmadım ben sizi çok seviyorum hiçbirinizi unutmam sanada iyi geceler Allah rahatlık versin canım ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 13. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AYSELİM ABLASININ GÜZELİ SENİ HİÇ UNUTURMUYUM
  BEN AKŞAM YAZDIGIM İÇİN ARKADAŞLARA İYİ GECELER MESAJI YAZIYORUM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  SENDE ABLANI UNUTTUN MU
  HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM
  ..

  KIZLARRR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 14. Aysel dedi ki:

  Xanım azerim ben iyiyim canım sen nasılsın? Canım ben zaten şaka yapmışdım biraz işlerim vardı sonrada annemle birlikdeydim çalışdığı için yalnız akşamlar görebiliyorum çok özlüyorum biraz onunla vakit geçirmek istedim

 15. Gozel dedi ki:

  Aslim bitanem teşekkurler ellerine saglyk cok guzel olmuş bir gunde iki analiz cok iy geldi tekrar minnetdarym canym sag ol

  1. aslı dedi ki:

   ben teşekkür ederim Gözelcim

 16. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım geçmiş olsun canım çok üzüldüm hasta olma na kendine dikkat et dinlen Allah şifa versin analizler içinde teşekkür ederim canım Allaha emanet ol seni seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Ayselcim, teşekkür ederim canım benim

 17. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim canim sanada iyi geceler tatli ruyalar ayselim kiz seni hic unuturmuyum sen nerelerdeydin nasilsin canim arkadasim

 18. Aysel dedi ki:

  Bakıyorumda hiç Aysel nerde diye soran yok çok üzüldüm şuan ben gelmesem kimse beni hatırlamayacak demek ki

 19. K.Azeri. dedi ki:

  Asli hanim neyiniz var sizin.yoksa hastamisiniz?Allah yardimciniz olsun canim.Amin!

  1. aslı dedi ki:

   Evet, ama geçecek inşallah. amin inşallah.

 20. Aytac azeri fan dedi ki:

  Hayirli geceler arkdalsar asli canim tekrar cok gecmis olun diger sayfa da uycagini soylmisin insallah daha iyisndir analiz icin de cok tesekkur ederim ir abi sana da hayirli geceler ben artik yon deysdrmyorum ki o esgi den di simdi rada okuycak bana olan kizginligi geri donce ne guzel dogum gunum du diye beni af eti bir daha radayi kizdrcak bir sey olsun isdmyorum sopa dan sor kutardim kendimi 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım, evet dün çok güzel uyudum uykumu aldım aylardan sonra ilk defa bu kadar rahat bir uyku uyudum tabi serum sayesinde doktorum sağolsun.
   ilginede teşekkür ederim ayrıca sağol birtanem.

 21. ILGIN dedi ki:

  Ya anlamıyorum nedir bu Zehranin çektikleri. Iyi insanlar neden bu kadar ağır bedeller ödüyorlar. Ömer ile Zehra arasındaki en büyük sorun iletişim eksikliği. Zehra içindeki herşeyi eksiksiz olarak Ömere söylemeli. Küfredecekse etsin. Tokat atacaksa atsin ama yeterki için de tutmasin. Çünkü bu hayatta öğrendiğim en önemli şey insanı soyleyebidiklerinden çok söyleyemedikleri öldürüyor kahrediyor içinde birikenler.
  Konak olayını anlayamadım. Herkesin 7 göbekten 8 kuşaktan sülalesi konağa gelip yerleşiyor. Yol geçen hanı,kervansaray oteli sanki. Nihatin halası ne alâka konakta. Ve aklına esince gelip giden babaanne. Ömer ile Zehranin hiç yalnız kalma şansları olmuyor herkes tepelerinde gardiyan gibi nefes aldırmıyorlar. Cezaevi gibi tıklım tıkış.. Ömer mantığını hiç kullanamıyor mankafa biraz çok agrasif.. Zehra da fazla miy miy..
  Nihati ve Korayı çok beğeniyorum. Dizinin iki jönu kesinlikle onlar. Nihat çok karizma. Başrol olmaliydi çok etkileyici bakışları var. Ömer donuk robot oynuyor sanki..
  Sabah ile Kerem çok hoş bi çift ama Sabahın giyinisine el atsinlar. O kadar paspal ve bakımsız ki inanılmaz.. Bu dizinin modacılarıni,stilistlerini acilen değiştirin. Kiyafetler çok rüküş ve göz yorucu. Diziye geçirdiğiniz yan karakterlerden birkaç neşeli sempatik birilerini koyunki havası değişsin insanlarin. Cevriye hanımın aurosu harika mesela. Bir de Bahsende Hanımı daha şefkatli yapsaydınız keşke yeterince kötü vardı zira..
  Aklıma geldikçe soyleyeceklerimi yazicam
  ANALIZIST HANIMEFENDİ HARİKASINIZ ⚘

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ilgın teşekkür ederim.

 22. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AZERİM GÜZEL GÖZLÜM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  NEŞE KAYNAĞIM ❤️
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 23. xanim azeri fan dedi ki:

  mersinli elam hos geldin nasilsin guzel gozlum insallah iyisindir seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 24. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  .
  RADACIM CANIM HAYIRLI AKŞAMLAR

 25. peri dedi ki:

  Analiz yine guzel,çoooook teşekkurler.bu gunku bolumu bande bayandim her şey yerli yerinde ilerledi,cevriye hanımın donuş şekli tam olması gerekdigi gibi oldu.bahşende ve salimin konuşmasını çok merak ediorum,acaba na dicek,soru sorucak mı?yoksa oyle bilmadan ittiham mi edecek ya sinsi bi plan yapıcak,daha once soyladigim gibi ayşe örenince sadece abisinin dugununde olmadigi için biraz uzulur,ama zehrayada minnatdar kalir sonuçta ailesini yok saymak zorunda kalan o.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Peri. akşam izleyip göreceğiz bakalım neler olacak?
   Cevriye halanın dönmesinde ömer konuşması ile etkili oldu.

 26. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar hanim ablam gelmis hos geldin birtanecik canim ablam benim nasilsin insallah iyisindir polad amcam nasil selamlarimi iletirsin seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 27. Hanim abla dedi ki:

  Her kese iyi akşamlar.Aslıcım daha iyimisin.neyin var bilmiyorum.Allah acil şifalar versin kızım.Amin.Analiz için sag ol.ellerine,zihnine saglık Aslıcım.Bu terapist hiç oyuncuya benzemiyordu,sanki dogrucu doktor idi.hoşuma gitdi.Ayşeye aferim.Terapist iyi gelecek onlara.Sana da aferim güzel kızım.Ama kendini çok yorma.Allah senden razı olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, çok teşekkür ederim. doktorumdan Allah razı olsun. Önce Allah’ın sonra onun tedavisi ile düne göre daha iyiyim çok şükür.

   analizlere de elimden geleni yapıyorum. terapisti canlandıran kişi Nazlı Durmuş iyi bir oyuncu rolünün hakkını vermiş.
   Güzel dualarına canı gönülden amin diyorum amin inşallah ablacım.

 28. sayin analiz ellerine ureyine sağlik . ozellikle karadeniz şiir babetin teşkkur ediyorum . şimdi ismail ve hulyani dinlirem. dedi ki:

  karadeniz yorelerin seviyorum

  Maçka kastamon samsun rize

  Ne guzel yoreler.__(^„^) ___ ALI

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler

 29. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz bende baktim bu gunku bolume beyendim terapist bence iyi oldu geldi onun sayesinde her sey ortaya cikar ama su bahsende artik sinirl ari asiyor ya bi dur artik ya besdir kotuluk yapdin ya

 30. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım analiz çok güzel elinize yüreğinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Göstermiş olduğun ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim arkadaşım Edebiyat ve şiir sever.

 31. Anonim dedi ki:

  Mod. Derken?
  Ya bos ver bahsosu,perinin dedigi gibi onunku bosuna kurek cekmek, o aysenin ,cevriyenin ostesinden gelemiyor ne varki
  Ne bulsun,Ama oyleleri yuzsuz oldugundan onlarda utanma arlanma problemi olmuyor ,tam bizim azeri masali dediyi gibo(utanmasan oynamaga ne var ki) bilmem neden ama ayni alev gibi bahsende beni asla tiskindirmiyor ,tabi siniri ,nefreti bi kenara koyuyorum,o kadini girdukde kendi amcami gormus gibi oluyorum, ama onun sonunu bildigim icin bu kadinin da sonunu goriyorum.

  1. IR dedi ki:

   Ismimi kayd etmeyi unuttum.

 32. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim eline saglik. Kiz bugunku bolumde sanki zehra omeri diyil bizimkileri izler gibiydim odev olumlu olumsuz yonler derken sanki konusan terapist diyilde sendin. (Sen anladin ne demek istedigimi). Betul bensiz ansiklopedi mi yaziyorsun 3 ciltlik benimkini ekle kendi yazdigina. Ir abi yine modundasin. Bahsos bastonunu yere vura vura agzini eye eye geldi ortaligi karistirmaya.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Radacım, ben senin ne demek istediğini anladım canım. bende eğitim aldığım için biliyorum bu süreçleri.

 33. IR dedi ki:

  Betul sanirim trapist gunluk hatalaari kayda Al demis o yzden Bu gun is yerinde bir sey bulunmadi o yuzden bir sey yazmadi,dun be bu gunku bolume bakarsak omer efendi.akillanmis,guclede olmus olsa dogru yolu bulmus,goriyormusun lalenin sucsuz dediyi omer suc isleyen cocuk gibi ,suc ustu yakalanmis biri gibi hep basini one eyiyor ,tabi.radayla sen benide aytac gibi yon deyisdiren biri olarak suclamaz infazima karar vermezseniz.

  1. aslı dedi ki:

   Ir abi, Terapistin ne yaptığını sen anlamışsın günlük olarak gidiyor.
   Ömer hakkında yazdıklarında çok haklısın Ömer düzeliyor, doğru yolda ilerliyor.

 34. Zehmer dedi ki:

  Ayrıca bunlar ne mükemmel hanedanmis zehra ömer hakkında yazacak bir tane olumsuz özellik bulamadı zehra nin yerinde olsaydım ömer den iki ciltlik ansiklopedi çıkarırdım herhalde :):):)

  1. aslı dedi ki:

   Ömer’in yaptığı doğru hatayı kendisinde görmesi çok güzel. Önceden hep Zehra yı suçluyordu şimdi hatanın kendisinde olduğunun farkında Ömer.
   Ömer için bu çok büyük bir gelişme.

   Zehra Ömer de gördüğü olumsuzlukları yazdı ve sonra gördüğü olumlularla eksiler artı oldu. sadece 1 günün değerlendirmesi bu.

 35. Zehmer dedi ki:

  Bu bahsendenin adap derslerinden bana da fenalık geldi artik ne zaman gidecek bu kadın ya zehra nin evini de buldu şimdi adapli adapli bi güzel ortalığı pazar yerine çevirecek

  1. aslı dedi ki:

   1. sezonda yoktu. 2. sezonda kafasına esti geldi babaanne. biraz da Zehra ile Ömer’i yaklaştırıyor Alev gibi.
   adap dersi çok almış anlaşılan otoriter bir ailede yetişmiş anlaşılan.

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar aslim canim arkadasim analiz tek kelime ile muhtesem olmus olmus canim hep iyi ol seni cok seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim sizlerden aldığım güç ile daha da iyi hissediyorum kendimi. hep derim ya sevgi de ilaç gibi etkilidir diye.

 37. IR dedi ki:

  Senin adabbina erkanina tukiriyim,kadin tam bi sinir dusmani,kesin bu bahsende denen cenaze adayi cocuklugunu fakir ve terbiye almadan kecirmis ,kendi birden kervancilarin gelini bulunca kafasini usutmus,simdi bos verelim bahsendeyi ama ben zehranin hayir demesini becermesinin onemli oldugunu birinci sezonda soylemisdim, o cumleden ikilinin konusmalarinin her seyden onemli oldugunu diger arkadaslarda . Defalarca soylemislerdi,bolumu izlemedim ama dogru ileriledigi gorunuyor,trapist baskalarina benzemiyor. Isini bilen ,tespitleri dogru olan onerileri mukemmel olan birine benziyor.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ir abi, Terapist işini biliyor, şimdilik iyi gidiyor. iyi gelecek Ömer ile Zehra ya bende demiştim bir uzmandan yardım alsın Ömer diye.Ömer’in çok ihtiyacı var çünkü.

 38. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür Asli hanim.ellerinize yüreyinize sagliq canim.

  1. aslı dedi ki:

   Bende sana teşekkür ederim göstermiş olduğun ilgi ve alaka için sağ olasın K.Azeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.