Adını Sen Koy 27 Şubat 3 Mart Haftanın Özeti 116 120. Bölüm Tüyoları

Burak 24 Şub 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 27 Şubat 3 Mart Haftanın Özeti

Adını Sen Koy’da bu hafta kıskançlık rüzgarları esmeye başlıyor!

Yener’işn Zehra’ya gönderdiği mektupta Yener olanı biteni Zehra’ya anlatmıştır. Ömer’in Zehra’ya gelen mektuptan haberi olmaz; ancak Ömer Zehra’nın Yener ile hapishaneye görüşmeye gittiğini düşünür.

Yener gerçekten ölmüş olabilir mi? Yoksa yeni planlar peşinde midir ?
Ömer, gelen telefon üzerine, Zehra’yı kıskanmış ve şüphelenmeye başlamıştır…
Bu kıskançlık nereye kadar gidecektir? Sonunda kim haklı çıkacaktır?
Zehra, yaptığı yanlışın farkına varmış ve Ömer’e kendini affettirmek isteyecektir…
Peki Zehra, kendini Ömer’e affettirmek için ne yapacaktır? Ömer, Zehra’yı affedecek midir?
Tayfun, Leyla ve Demir üçlüsü arasında neler yaşanacaktır? Şükran, Tayfun’dan Leyla’ya bahsedecek midir? Öte yandan Zehra’ya gelen hediye, Ömer ve Zehra’yı ev halkı karşısında zor durumda bırakacaktır. Peki hediye kimden gelmiştir?
Tüm bunlar yaşanırken, Alev oyunlarına devam etmektedir… Zehra da Ömer de Alev’in tuzağına düşmüştür.. Sonrasında neler yaşanacaktır?
Zehra ve Ömer’in araba ile çıktığı yolculukta başlarına ne gelecektir? Bir süreliğine Zehra’nın yanından ayrılan Ömer döndüğünde Zehra’yı göremez Zehra köye gitmiştir. Ömer ve Zehra köyde baş başa kalırlar.

Adını Sen Koy 24. Hafta Fragmanı 115 116 117 118 119 120. Bölüm

Adını Sen Koy  dizisi 27 şubat pazartesi günü 24. haftasının ilk bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy’da bildiğiniz üzere 23. hafta Yener’in intihar haberi ile bitmişti.

[pembetext]Tüyo 1 [/pembetext] Zehra’ya Yener’den bir mektup gelecek. Mektupta Yener Sevim’in gitmesinde Ömer’in bir parmağı olmadığını itiraf edecek

[kirmizitext]Tüyo 2:[/kirmizitext] Ömer Zehra’nın Yener ile görüştüğünü düşünecek ve aralarında yanlış anlaşılma sebebi ile tartışmalar çıkacak.

Yener’in intiharı Zehra’yı çok üzecek. Zehra Yener’in kendisine olan aşkı yüzünden intihar ettiğini öğrenecek. Aslında bu oyunun yakından uzaktan herkesin hayatını değiştirdiğini gören Zehra bu yalan evlilik olmasıydı hala Yener’in yaşayacağını düşünecek.

[pembetext]Tüyo 3[/pembetext]: Yasemin Zehra ve Ömer’i yan yana görecek ve kendilerini kahramanca kurtaran adamın ablası ile evli olduğunu öğrenecek. Yasemin bu hafta ablasının evli olduğu adamın Türkiye’nin en zengin iş adamlarından Ömer Kervancıoğlu olduğunu da öğrenecek.

[mavitext]Tüyo:4[/mavitext]  Ömer’in Zehra’ya aldığı kolyeyi Zehra zor da olsa takacak. Ömer kolyeyi Zehra’nın boynunda görünce Zehra’ya bir kez daha aşık olacak. Ömer ve Zehra bir birlerini ne kadar aşık olduklarını ve bekledikleri prens ve prens ile aslında evli olduklarını anlayacak.

[saritext]tüyo 5: [/saritext]Salim Yasemin’i ve Koray’ı bu hafta affetse de artık ne Yasemin’e ne de Koray’a güvenecek. Zehra ise gerçekleri öğrendiğinde babası ile tüm bağının kopacağını fark edecek.

[gritext]Tüyo 6[/gritext]: Demir ve Leyla arasına şimdi de Leyla’nın teyzesi Şükran girecek. Ömer ve Şükran arasında neler geçecek?

[pembetext]Tüyo 7 [/pembetext] Şükran hanım  cins bir kadın; ama komiser Tayfun’u çok sevecek. Tayfun ise mahalleye taşınacak

[gritext]Tüyo 8 [/gritext] Adını Sen Koy’da geçen hafta Yasemin kaçırılmıştı bu hafta da Zehra kaçırılacak. Adını Sen Koy  dizisi çekimlerinde Ömer bir adam tarafında silah zoru ile bir depoya götürüldünü gördük. Diğer taraftan çekim sonrası makyajlarda ise Zehra ve Ömer’in yaralı oldukları görüldü. Ömer’in eli yaralı Zehra’nın ise bileleri mordu.

Bence Fikret Ömer’in kendisine koyduğu postayı kaldıramadı ve Ömer’den intikam almaya çalıştı. Bu nedenle de Zehra’yı kaçırdı. Ömer’de Zehra’yı kurtarmak için yine cesurca davrandı. Yada bu kaçırılma olayı Alev’in başının altından çıkmış olabilir.

[pembetext]Tüyo 9[/pembetext] Bu hafta diziden ayrılacak olan Mehtap’da Zehra’yı kaçırtacak ve intikam almaya çalışacak. Zehra’yı yine Ömer kurtaracak ve aksiyon sahneleri olacak

[pembetext]Tüyo 10 Geldi[/pembetext] Alev’in oyunu da bu hafta olacak. Zehra Alev ve Ömer’i otel odasında yakalayacak ve çok kıskanacak. Böylelikle Ömer’i ne kadar sevdiğini bir kez daha anlayacak

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 27 Şubat 3 Mart Haftanın Özeti 116 120. Bölüm Tüyoları” üzerine 28 yorum

 1. Hayat dedi ki:

  Ömer evlilik kağıdını gördüğünde neredeyse anlatacaktı çok kırıldı ama yaşadıkları onca şeyden sonrada zehraya guvenmemese yuuuhhh ya nedir bu ya sevdiğine guvenmeyi ne zaman ovrenecek

 2. Anonim dedi ki:

  Adını sən qoy serialı heç
  Bitməsin Ömərlə Zəhra çok gözəldilər heç bitməsin

  1. DERYA dedi ki:

   BU AKŞAM ZEHRA HERŞEYİ ÖRENİYOR ÖMER ZEHRAYI KISKANIYOR ÖMER ZEHRAYA KIZACAK ĞİBİ ĞÖRÜNÜYOR ASLICIM NERDE KALDIN CANIM ARKADAŞIM

 3. Hulya53 dedi ki:

  izlediğim en kötü bölümlerden biriydi.Zehranin Ömere annesinin gitmesiyle ilgili mektupta yazılanları söyleyememesi aşırı zorlamaydi.Yok şimdi mi desem ne zaman desem varmı böyle bişey. Hiç kimse bu kadar bekletmez .Nedir ki Ömer yanlış anlayaçak. Bir de Zehra omer den başka herkese inan ama Ömere inanma.Bu omer için de geçerli .Bunlar çok zorlama sıkan şeyler. Bıktık usandık. Taa birinci bölüme döndük. Yeter ama kusacağız artık. Sonra yatak sahnesi o nedir öyle başını iyiki bir saniye yastığa değdirdi. aman ne büyük iş ne büyük romantizm.Biz Türkler zaten ne anlarız sevmekten ne biliriz romantizmi.Bu gördüğümüz sahneden mest olduk dimi yani…Ayrıca çıftimiz ne yapsa sorgulanacak evdeki herkes tarafından. Karısı adama kahvaltı getirmiş ne için getirdiyse getirdi.İlla cevap verecekler.Bu alev olur ayşe olur hatta en gereksiz Nazan olur illa bi cevap bekleniyor.Ayşe ye soruluyomu niye yedin niye ictin niye gittin…Bizimiki lere ahiret soruları onlar da bi aciklama yapacaklar hakli cikarmaya mecburlarmis gibi

 4. nesrin dedi ki:

  Aslı nerede kaldın gel ,gel arkadaşım iki satır çok görme bize Zor haftalardan birini geçireceğimize benziyor .Merakta bırakma bizi bak herkes burada hadi sen de gel .

  1. aslı dedi ki:

   Nesrincim biraz geç geldim ama geç de olsa geldim, evet zor bir hafta oldu. Benim içinde onlar içinde.

 5. ayse dedi ki:

  ay ne guze lcakk

 6. Nuray dedi ki:

  Her kese merhaba. duzu bu intihar olayini diziye hic yakistiramadim. Yener asabidir, cilgindir, bir anliq aklini itire biler, intihara kalkisa bilir. Amma o intihar nedeniyle olmemeli, yasamali. Hastahanede doktorlar acil, hemde cok riskli bir ameliyyat olunmasi gerektigini soylesinler. Omer bu olayi duyunca ameliyyat parasini odesin ve isminin gizli kalmasini rica etsin. Yener sagligina kavussun. taburcu oldugu gun o, doktordan cok terkidle odenis eden adamin kim oldugunu sorsun. Yener, Omer Kervancioglu ismini duyunca sasirsin ve inanamasin. hapishaneye dondukde uzun-uzun dusunsun ve Omere bir mektub gondersin ” tesekkur ederim. Mutluolun. Elveda. Y.”
  kisa bir sure sonra tahliye olunan Yener gelib kardesini de alsin ve sehri terk etsin. Boylelikle iki oyuncu diziden ayrilir.

  1. Aylin dedi ki:

   Nuray dusuncelerle cox guzel . Oyle olsaydi ornek bir davranis olurdu ama cox yazik ki I bolumler cekilmis artik

 7. leyla dedi ki:

  Mehtap diziden ayrilir bu super oldu

  1. DERYA dedi ki:

   AKŞAMI SABIRSIKLA BEkLİYORUM BU HAFTA COK ĞÜZEL OLACAK COK HEYCALIYIM LEYLACIM HAKLISIN MEHTAP COK SIKMIŞTI GİDİ İY OLDU.

 8. Anonim dedi ki:

  Kesin ömeri bayıltır kobra yılanı

 9. sude dedi ki:

  Sude kim burda? Şokey oldum bir aniq kedim yazidim diye düşüdüm.buranin bir sudesi var oda benim 🙁

 10. Anonim dedi ki:

  tüyolar genelde yanlış oluyor. gecenki tüyoda zehra kolyeyi takmayacak demişti ama taktı.çokta tüyolara takılmamak lazım.

 11. Fatime dedi ki:

  Ooo tüyo 10 çok güzelll heycanlandımmm umarım bir an önce görürüzz

 12. Elektra dedi ki:

  otel odasi mi ? Inanamiyorum ya

 13. Sude dedi ki:

  Tüyo 10 doğrumu?

 14. Anonim dedi ki:

  Bi dizi bu kadarmu güzel olur yaa çok heycanlı biticek diye korkuyorum

 15. nurcan MUŞ dedi ki:

  120 den fazla bölüm izledik hala zehra ile ömer arasında bir şey olmadı filmde kötü insanlar çıkmasına rağmen hala bir şey yok

 16. Cevriye dedi ki:

  Kizlar sizin yazdiklariniza bayildim:).

  1. Ülker azeri dedi ki:

   CEVRİYE hanım bizim yazdıklarımızı güzel gösteren, sizin güzel bakmanızdan dolayıdır:) Çok incesiniz. Teşekkür ederim:)

 17. Ülker azeri dedi ki:

  NESRİN Allah seni güldürsün. Demek turşu ha…

 18. nesrin dedi ki:

  Şükran hanım tüyosu doğru ise .Ömeri Şükran nerede gördü .Ömer elden mi gidiyor .Tayfun , Demir şimdi de Ömer .Leyla bu kadar erkeğin turşusunu mu kuracak . Ya adam kalmadı ya şu Aleve de bir kaç adam bulsanız aralarından birini beğenip gider .

 19. Vefa dedi ki:

  Resul abiciyim yorumlarım neden çıkmıyor.Buradan uzak kaldım diye temellimi atdınız beni siteden:)).(şaka)Lütfen ilgilenirsen sevinirim

 20. Ülker azeri dedi ki:

  Ya arkadaşlar her şeyi boş verin. Zehra kolyeyi takmış, ona odaklanın. Sonunda keçi inadından vaz geçib o kolyeyi taktına göre demekki AŞK kapıda.

  RESÜL abi sen sete gitmeden bu kadar bilgi veriyorsun. Sete gitsen Allah bilir ne kadar bilgi getirirsin. Bilgin için teşekkür ederim:)

 21. Anonim dedi ki:

  dizi yalan rüzgarımı mafya dizisimi.enrika mı. yalan. dizisimi. anlamadık ne oldu bu güzelim diziye. konu bu kadar dağıldı.senaristler. başak hanım. şu bilinç altındaki . kapı dinleme. nazanı onun bunun odasına sokma huyunuzdan. vazgecin lütfen.dizde olsa edebe davet ediyorum başak hanım .TRT. dizisinin. biraz daha örnek davranışlar sergilemesi gerekmiyormu. arkadaşın sevğilisine nasıl el konulur. tafunun hareketleri çok şirkin bir polis olarak. başkasının odasına izinsiz girilmez kapı pencere dinlenimez. yediğin ekmeğe asla ihanet edilmez. bir polis yerini bilir helede devletimizin ve polisimizin zor zamandan geçtiği şu günlerde. şehtlerimize sayğı lütfen polisimizi. dizide olsa bu kadar. küçültmeyin . tayfun örnek davranışlar sergilesin dizde. lütfen. dizide hastane yetersiz. polis. yetersiz. dizideki insanların hepsimi kötü. bir leyla vardı dizide örnek kendinden taviz vermeyen. maalesef onuda kaybettik . bizim.kadınlarımız bir defa sever oda ölümüne.. iki erkeği birbirine düşürmez erkek.gibi kadınlarımız var. bizim. lütfen başak hanımcım dizide örnek davranışlar olsun edebe adaba karşı örnek davranışlar sergilensin ekranda izleyiciye.kapı pencere dinlemek başkasının odasına girmek çok şirkin. ve kötülük ve mafyalık. dozunda olsun ömer zehranın geçmişine dönün dizi bu konular üzerinde ilerlesin ömerin annesi yaşıyorsa diziye girsin zehranın aileside aynı şekilde.diziye girsinler artık. dizinin konusu gayet güzel inşAAllah konular bununla devam etsin . alev ve hizmetcinin dokunulmazlığı kalksın.artık. bu konulara dizide çok önemli dizinin beğenileri ve reydingi düşüyor. atilla.bey lütfen dizimiz konusuna dönsün saygılar…

 22. ismszgnc dedi ki:

  Yeni hafta bir an önce başlasada ne güzel olur.Böyük ihtimal kaçirilma olayini Mehtap yapdi,ee her halde o yapar.Abisinin intikamini almak için.Bu haftaki olay anca onun başnin altindan çikar.Acaba Şükran hanimla Ömer’in ne işi ola bilirki.!??

 23. Aylin dedi ki:

  Vay olaylara gel . Uzcu cok sey var qaliba insallah bu hafdada zehra asik oldugunun farkina varirda bu bize tesaeli olur . Yenerden gelen mektub Omerin kiskancliqina sebeb olacak buyuk ihtimale . Yasemen Oyrenecek acaba Zehraya tepkisi ne olacak en cok merak etdiyim bu . Leylanin teyzesinin Omerle ne isi ola bilirki , yoksa akrabasimi , ay yoksa Leylani Omeremi , yapmak isdiyicek , icime korku dusdu ya .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir