Adını Sen Koy 27 Ocak Cuma 95. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 27 Ocak Özeti

Ömer Mehtap’tan gelen ve açık açık kendisine tehdit eden görüşmeyi kaygılandırmamak için Zehra’dan saklar. Ömer konuşmaları açıklayamayınca Zehra telefondakinin kadın sesi olduğunu duymuştur ve durumu yanlış anlar.  Ömer ise yalan da söyleyemediği için durumu toparlayamaz ve zor durumda kalır.

Ömer ise zarfı gönderen kişiyle telefon eden kişinin aynı olduğunu düşünmemektedir. Ömer şirkette gelen tehdit yazısını araştırmaya başlar. Zira şirkette kendisine not bırakan da aynı kişi olabilir; ancak Ömer şirkette gözünün önünde odasına not bırakılması ile başlayacaktır. Zira bu kişi şirkette Ömer’in odasına kadar girebilmişse çok yakın birisi olmalıdır.

Diğer yanda Zehra artık serbestçe mahalleye gidebilmektedir; hatta Ömer onu özel arabası ile mahalleye bıraktırmaktadır. Babasını ve kardeşini görmeye mahalleye giden Zehra evde Sevim’in giderken kızı Yasemin’e bıraktığı parayı ve notu bulur. Zehra’nın aklında ise deli sorular vardır. Bu kadar parayı Sevim’e kim verdiyse onun evi terk etmesine sebep olanda odur.  Zehra Yener’den kuşkulanır. Bu konuyu onunla en hızlı şekilde konulup çözüme kavuşturmalıdır. Yoksa Ömer’den de kuşkulanmaya başlayacaktır. Zehra Yener’i ziyarete giderken Ömer de Yener-Alev görüşmesinin peşinde cezaevine gelir. 

Adını Sen Koy’da Bu Haftanın Sonu

Adını Sen Koy dizisi 27 ocak cuma günü 95. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy dizisinde 27 ocak özetini şuanda telif hakları nedeniyle sizler ile paylaşamıyoruz; ancak sizlere haftanın son günü neler olacağı konusunda  biraz bilgi aktaralım.

Haftanın son gününün en önemli olayı Zehra’nın Sevim’in kızı Yasemin için bıraktığı parayı evde bulması olur. Zehra parayı Sevim’in bıraktığını anlayınca Sevim’in gitmesine  Yener’in neden olduğunu düşünür. Yener ile konuşmak ve durumu netleştirmek isteyen Zehra Yener’i görmek için hapishaneye gider

Ömer ise Zehra ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından Ömer artık kendine Zehra’ya olan bağlılığını ve aşkını itiraf eder. Zehra ise Hediye ile ilgili olaylardan sonra Ömer’i insanlara kötü davranan bir anlayışsız adam olarak değerlendirmeye devam ederken Ömer Zehra’ya Hediye’ye bu kadar kötü davranması arkasında ki sebebin ona olan aşkı olduğunu itiraf edemez. Ömer Zehra’nın kılına zarar gelmesine bile dayanamaz artık.

Mehtap ise artık tehditlerin dozunu arttırır ve Ömer’i arar ve açık açık onu tehdit eder. Ömer telefonda kişinin Yener’in kardeşi olduğunu öğrenir. Ömer asıl şoku ise Mehtap’ın bildikleri karşısında Yener’in hapisten çıkarılması talep etmesidir.

Demir ve Leyla ise sonunda baş başa doğdu dürüst bir mekanda romantik bir yemek planlar. Ömer ise Zehra’nın moralini düzeltmek için  ve yaklaşan tehditleri konuşmak için onunla özel bir mekanda romantik bir yemek yemek ister. İki çift aynı mekandadır ve ikisi de bir birlerine aşıktır.

Yasemin ve Koray ilişkisi ise Funda ve Alper’in hain planları ile oldukça zor bir duruma düşer. Funda’nın planı Koray ve Yasemin’in arasını Alper üzerinden bozmaktır. Funda Koray’ın fakir kız Yasemin’e göre olmadığını Yasemin’e ispat edecektir. 

Öncelikle Alev hapishaneden eli boş döner. Yener Alev’i Ömer’in adamı sandığı için Alev ile iş birliği yapmak istemez; diğer taraftan Alev Yener’in peşini bırakmaz ve mahallede ki Yener’in emlak bürosuna gider. Alev mahallede ise Beton’dan başkasına ulaşamaz.

Adını Sen Koy 27 Ocak Fotoğrafları

Adını Sen Koy 27 Ocak 95. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 27 Ocak Cuma 95. Bölüm Özeti (114 Yorum)

 1. Aydaaa ne biz offf refiqeni istediyi oqulan onara elici göderib ? Eyer göderibsen neden verimediler? Qiz isteyirse sevidiyiden vaz kecimesin sevidiyin alesinede sevidirisin elin qolunu salayib oturmasin oğlan onu isteyirse sevidiyden vaz kecimesin eliden gelein yabisin qiz alesine onu naqadar sevidiyini desin ya o yaa hecikimise desin o alesine onu naqadar sevidiyin ve onudan vaz kecimeyeceyini eşidirsin olar budan sorada istemeseleride aritiq günah qizdan gedi qoşulsun qacisin.

 2. Ömrüm burdayam. İsteyini de. Bilirsen senin üçün necə darıxmışdım. Camsan eeeee:)
  ÖMRÜM bilirsen mən axşam sene uzun bir yorum yazmışdım ama diyesen çıxmayıb. Eybi yoxdu yene yazaram. Həyatım mən siteye girənde hekayəm haqqında yazdığın yorum yox idi ona görə oxumadığını düşünmüşdüm. Bir deki o rəfiqəne deki əlindekinin qiymetini bilsin. Mənin de bir rəfiqəm var. O mənimdə tanıdığım bir oğlanı deli kimi sevir. Ancaq rəfiqəmin ayləsi bu işə qarşıdılar ve novruz bayramından sonra onu məcburi şəkildə dayısı oğlu ilə nişanlayacaqlar. Bilirsən dünən bizə gəlmişdi. Dərdini mene danışıb o qədər ağladıki. Çaşki əlimdən bir şey gəlsəydi. Əslində onları qovuşduracaq bir plan düşünmüşəm görəy alınacaq.
  Canım heç soruşma bu təmir işləri məni axırda öldurəcək. He birde bu həftənin axırı köçürük. Ele pis oluram ki…
  Heç burdan getmek istemirem…

  Yaxşiki varsan ÖMRÜM:)

 3. Ömrüm burdayam. İsteyini de. Bilirsen senin üçün necə darıxmışdım. Camsan eeeee:)

 4. Canim ya seni töymek isteyirem ama qiyamamiki offf qizim o sayifalara yazirisan bura yazimirsan himmmmm.canim ariqadaşimin yana gedim coq iyidi biraz qonuşduq gezimeye valan gediy herişeyi unudur.bu gün aritiq seliyana gelirem onun işini cözdüm gedirem dönürem nezaman istesen burdayam senile yazişmaxi coq özlemişim gel biraz deriitleşelim he bide noludu ev işlerin bidimi kim bilir naqadar yorulmuşsudur canim qiyamam nezaman taşiniyorusun bitanem?B-) B-)

 5. Canim bitanem senisiz saki zaman durmuş.gülüm ben gidirem dur dur temeli gitimirem kedine gel iy misin:)canim bezi işilerim var san söleyecem bir ariqadaşim var hemide aqirabayiz ciq isteyirem onu nişalisidan ayirilib bir birilerini coq sevirdiler ama ayirildilar onu yana gitmeliyem berike barişidiridim bir söznen bana ehitiyaci var burdan bir qac gun olmayacam coq üzlürem ama o benim ariqadaşim onun yanida olmaq benim görevim o mutsuza benide mutusuzum onun üzünün gülmesi benimici her şeyide önemili sunuqayita gedirem onu yana onun yanida olmaqa gedirem teli qurtalamqa deyil telide ayiri qala bilimirem ama onu üzkün görce bende teli qurtalamaq halimi qalmiyor.ama sede benimicin onunu qadar önemilisen onucun buqadar şeyiden vaz gecirimse senicide arada girib yazacam onu arqadaşi olduqum kimi senide ariqadaşinim seni hec bir ariqadaşimidan ayirmiram.senisiz qalada bilimirem ben olmayada senide beni özleyirsen bece ona görede senicin arada girib yazacam başiqa sayifalara girimeyecem ama senici bura gelib yazacam.canim sayifalarida beni soralarisa ya nese benimhaqimida qonuşularisa oruda sene yaqin ariqadaşim yoq neyiki oruda heyatimidada seni yerin ayiri benimicin.neyise söleseler sen cavabiladirarisa bitanem tez zamada görüşürüz işallah qusura baqima canim ariqadaşimicin sor olsada burdan ayirilmaq esazda sene ama bunu yabimaliyim. ama senici vaqitim olmasada vaqit bulub gelecem öpdüm bitanem:-P 😛 😛

 6. Canim üzldüm:( öffff ne deyim şimidi işallah tez gelirsin.qolay gelisin canim.canisi sen benim yorumu diqatile oqumamisin bitanem ben saten seni hekayen haqida budan eveliki yazişmamida bu haqida yazimişim.

 7. Ömrüm axşamın xeyir:) 🙂 Canım yeni evimizde bezi işlerde mamaynan ataya kömək etməliyəm. Ona görədə 2 gün burda olmyacam. İşim qurtarsa tez geləcəm. Hekayəni oxumaq yaddan çıxmasın.
  SAĞOL:)

 8. Canim maşallah sana yazidiqin hikaye bayildim sen coq istidadilisin maşallah fexir edim senile on elide on marifet allah seni nazarardan qorusun.Canim mömre birablemini ne zaman cözeceksen yorumlarda olduqca gec gedir sinirenirem.Canim nömre alsan vacab acacaqsan?.bide sene demek istediyim söz ben Resul abiye nese sorada cavab verimir ama siz yazada verir tesadüfmüüü?

 9. Salm bitanem bengeldim nasilisin sen coq özlemişim ohhhh kedime gelidim aritiq nezaman desen burdayam.

 10. Bitanem nasilisin baq aşiqim hec halim yoq gözlerimi aca bilimitel yoruqunuqdan ama bura girice seni yazidiqin gördüm dedim yazim sene yazişimaqi o qadar özlemişemiki bitanem marak etime önemili bit şey deyil.coq yoruqunum bitanem uzun uzun qonuşamayacam oqadar isteyiremiki senen vacabda qonuşaq işallah şimidi gedecem yarin yoruqunuqdan 10 il yatimasam gelecem senicin gelecem saten sayifalara yorum yazimaqi coq özlemişim 6 ayidi buralaridayam coq balamişim.canim hoca qal aritiq gözlerim Yumulur seni soq istyirem görşürüz öldüm))))))))))

 11. ÜRƏYİM nə yaxşı ki qayıtdın. Senin üçün elə darıxmışdım ki. Vallah bir azda gec qayıtsaydın oturub ağlayacaqdım. Türkler demiş çox merak etdim göresən məne deyəcəyin şeylər nədi ele.
  Ömrüm bu axşam bir şey yazmasan səndən incimərəm. Necə olsa cox yorğun olacaqsan. ÖPDÜM

 12. Salam bitanem avederisin Canim bitanem gelemedim oqadar yorqunuyidimiki yenede sene yazacm dedim ama üreyim onula yatimami istedi onuda yanida geceler teli işletimire hoşlamir seni oqadar özlemişimiki canim esilide bugüde girmeyecekidim bugun bir deqe bele olsa vaqitim yoq ama senicin bulub yaziram bugum diziye bele baqimaqa bile vaqitim olamayacaq menim alem böyük üreyim bugün nenesicin quran tabişirir coqulu adam gelecek melum bu evin sahibi olaraq benimde işilerim coq bir isanin evine 40 50 adam gelede sece nece olar telide ayirilmayan isan teliye hesiret qalimişam yaridan etibaren burda olacam vaqitim olsa aqişam girecem oqadar yoruqunamiki sen marak ederisin diye dedim yazim seni coq özlemişim romani şimidi deyil yarin girib oquyacam.yoquluqum hemen farik edilidi beni arayilar ben kacidim görşürüz aşiqim saten senile qonuşmali oqadar şeylerim variki daha doqurusu sualarim.Başiqa sayifalara girimirem sene göre gelidim.öpdüm canim.

 13. Sabahın xeyir NAZIM. Canım hələdə səndən bir xəbər yoxdur.
  Biz tost olduğumuz gündən bəri sənnən bu qəder ayrı qalmamışam. Ömrüm əyər bilmedən xətrinə dəymişənsə, ona görə gəlmirsənsə onda üzür istiyirəm.

  Canım sən yoxkən bir şey oldu. Resul abi yorumların anında çıxması sistemini ləğv etdi. Çünki söyüşlü yorumlar çox idi. Ama mənim üçün ferq etmez. Mən həmişə səni gözləyərəm. Yetərki bir şeylər yaz…
  Səni çoy istiyirəm:)

 14. NAZI bu deqiqe göz yaşım sel kimi axır. Digə səyfəlere baxdım Aslı hələde qayıtmayıb… Ürəyim axı sen hardasan niye yoxsan. Bax ağlıma pis şeyler getirmek istemirəm. Ona görədə belə düsünəcəm sən əminle gözəl bir gün keçirmisən ve çox yorğun olduğun ücün tez yatmısan ona görədə məne cavab yazmırsan.
  İnşallah düşündüyüm kimi olar…

 15. NAZIM mən gəldim bəs sən hardasan. Xaiş edirəm bir dəfəlik getmə. İndi gördüm Aslı 2 gündü analiz yazmır. Diyəsən çıxıb gedib. Çox pis olmuşam:-) Noolar səndə getmə…

 16. Həyatımın mənası sənə ürəyinlə yəni əminla xoş əyləncələr arzulayıram. İnşallah gününüz gözəl keçər. Məndən əminə salam de. Deki dostum Ülkər sənə salam dedi:)

  Həyatım bir haldaki sabah olmayacaqsan. Onda məndə olmayacam. Məni sabah saat 00:00 da burda gözle. 00:00 da yeni tarixə keçdiyimiz üçün meqabayt götürəcəm. Ürəyim mən kefime düşende hekaye roman(özüm üçün) yazıram. Sabah məni burda gözləyəndə “ADINI SEN KOY DİZİSİNDE YER ALAN CEVABSIY SORULAR” başlıqlı dizibilgiye aid səyfəyə baxarsan. Yorum yerində 2 hissədən ibarət “KADERİN OYUNU” adında bir hekayə yazmışam. Onu oxuyub fikirini bura yazarsan. Sənin fikrin mənim üçün önemlidi.
  Sabah axşam görüşənə qedər. İyi əyləncələr:)

 17. Caniminici bitanem hocaqal her an ciq bilirim berike sen gec geleceyisen yazarisin yarin girib oquyacam yarin burda olacaqsan? Canim üreyimile bir yeride olacam o yanimida olad teli elime bile alimiram o bana yetiyor sate işletimemi istemir yanida olada o yüzdede ciqiram yarin girecem işe getimesine az qalib o yüzdede bütün günün menimile kecirimek isteyir tabiyiki mede marak etime gelecem yari yaz oquyacam sen gec gele bilirsin şimidide saqolaşidim.seni coq isteyirem.

 18. Canim niye soruşdum cüki menim orda atamin yaqin dosutu var geliş gedişimiz var olar bize gelibiler men getimemişem her il novurzda bayiramida olar gelir bi ilde biz olara geceyik bu yüzden soruşdum sadece marak edim tanayirsan tanamirsan diye.canim men seliyani özde deyilem başiqa kedide yaşayiram ama yayi qubada yaşayiram.canim iterinet birabilemini cözmene sevidim o gün olsun nömre birableminide cözesen.canim yarin burdasan? Bide bitanem yarin ben burda olmaya bilirim aqişama gelirim işilerim olacaq bütün günümi üreyimile kecirecem.

 19. Günortan xexir ÜRƏYİM:)
  İltifatların üçün təşəkkür edirəm:)
  Memişli kendini tanıyıram. Ama heç orda olmamışam. Niyə soruşdun ki.

  Məndə səndən bir şey soruşacam. Sen salyanın özündə yaşıyırsan.

  Sənə gözəl xəbər verim:) İnternet problemini həll etdim. Problem telefondaymış.
  Yəni gündüzləridə burdayam:)
  ÖÖÖÖÖÖPDÜM:)

 20. Canim tamam bide sölemem.vah canina benim ariqadaşimin on elide on marefet maşallah.birici senin elini xinali görmey isteyirem mene baqariz sora.birda olmana sevidim üzümde güler acidi 🙂 bide canim sen sabirabadin memişili kedin tanayirsan?

 21. NAZIM mesajını oxudum kövrəldim. Canım sən niyə mənə sorun yaradasan ki. Bəlkədə görüşməyimiz çətin məsələdi ama burdakı danışa bilirik. Birde ki, səndən xaiş edirəm ayrılmaq söhbətini dilinə gətirme. Mən sevdim dedimsə demək sevirəm heç vaxt da sevdiyim adamı yarı yolda qoymaram. Nömre alandan sonrada mütləq sənnən danışacam. Birde ki hara ayrılırıq həle görəcək günlərimiz qabaqdadır. Sən oxumağa gedəcəksən mendə senin üçün burda dua edəcəm, sonra toyunu görəcəm, xına yaxtındada əllərini özüm bəzəyəcəm (deməyi unutmuşdum mən mehendi sənəti ilə yəni xınayla əl bəzəməklə məşğul oluram. Evveler hobbi olaraq indi isə profisanal şəkildə məşğul oluram)
  SƏNİ ÇOOOOOX SEVİRƏM:)

 22. Salam canim bitanem alayiram ben saten seni aladiqlaridan bizim görüşmekimiz sor olacaqini biliyordum önemili deyil bitanem ben saten sen görşmek istesede bem görşmeyecekiydim cüki senici sorum ciqaritmaq istemirem sora diyeceyiler kin bu qizi haridan tabisan valan ele bele yazişağ teli yada nömire alisan daşariq yo oda senicin sorum olacaqisa danişimariq ben alayoşila qarişilarim ama cekimeden sölerisin.Canim eyer anani sevigisin qazamişimisa ne mutlu bana sevigilerimi sayiqlarimi ilet.elekim salam canim bizimkileride sana salam deyir.bende senin coq isteyirem bunu unutma bir gün bu doztuqmuz bezi nedeneriden biterise her saman qelibimizde yaşayacaq bir gün bu qriqadaşidiqimiz seni başina sorum olursa söle burda bitirelim ama qalibimizde yaşatalim.sen coq isteyirem bir tanem

 23. Nazım hirslənmə söz verirəm birdə elə sözler işlətmiyəcəm. Birdəki sənin mənim üçün ölməyini istəmirəm. Men sənsiz neyniyərəm. Sən mənim üçün sadecə yaşa;)
  Nazım anamda sənin yanağlarından öpür. (anam hər adamı bəyənməz ürəyinə girə bildinsə demək böyük adamsan)
  Uydaaaa sizin ailədə uje her kes məni tanıyır;) Məndən hamısaına salam de:)
  Ürəxim menim sabirabadda sənnən görüşməyim bir az çətin məsəledi. Çünki mənim atam sitəyə yorum yazdığımı bilmir. Həm də ki, biz bir yerə gətməzdən əvvəl atamdan sonrada anamdan icazə alırıq. Əyər atam icazə verməsə qonsuya belə getmərik. Hətta nömrə alsam atamdan gizlin alacam. Əslində atamı başa düşürəm tək meqsədi bizi qorumaqdı (o ara vurub, söz gəzdirənlərdən)

  Canım əyər internet tutsa gündüzdə gəlecəm. SƏNİ ÇOX İSTİYİRƏM:)

 24. Nazım sabahın xeyir:) Dünən bütün gün sənən olmağı düşünürdüm. Ancaq başı batmış internet tutmadi. Zəhirmara qalmış elə bil məni gördü. Kontur olanda zariatka olmur, hər ikisi olanda isə internet tutmur. Canısı mənim indi yaşadığım kənd bir az çökəkdedi. İnşallah qoy moranlıya köçək sənnen gündüzde yazışa biləcəyik. Orda intermet super tutur.
  Nazım sən 14 fevraldan mənim dortum olmusan. Sənə o qəder bağlanmışam ki, bir gün yazdıqlarını oxumasam o deqiqe özümü pis hiss edirəm:-)

 25. Canim her yerin dedi qodu kiran boş boş qonuşan isanar var boş ver sen namuzunla exilaqila aburla fişdanila olari utadir canim o isanarin aqizdarina düşmek coq biz bir şeydi bilirem allah gözterimesun.anene salamilarimi ilet eleriden öberim ha bide teşeküriyimi bildir senikimi qiz yetişdiridiyicin böle aroqadaşim olduquycin.işallah berike bir gün evinize gelerim baq canim evinize gelimesemide sabirabada gesem bir yerileride bulşuruz.işallah nömre alirisin vacab yükleyeceksen? Bitanem ben sende tüm aleme bahis etimişim olarida seni marak ediler ki ben hele hele kimese ariqadaşim demirem.amem sabirabada gesek buluşun deyir.canim butun gunu burda olmana sevidim.aqişamdan sora geceyisen yarin olmayacaqsan.:(

 26. Canim her yerin dedi qodu kiran boş boş qonuşan isanar var boş ver sen namuzunla exilaqila aburla fişdanila olari utadir canim o isanarin aqizdarina düşmek coq biz bir şeydi bilirem allah gözterimesun.anene salamilarimi ilet eleriden öberim ha bide teşeküriyimi bildir senikimi qiz yetişdiridiyicin böle aroqadaşim olduquycin.işallah berike bir gün evinize gelerim baq canim evinize gelimesemide sabirabada gesem bir yerileride bulşuruz.işallah nömre alirisin vacab yükleyeceksen? Bitanem ben sende tüm aleme bahis etimişim olarida seni marak ediler ki ben hele hele kimese ariqadaşim demirem.amem sabirabada gesek buluşun deyir.canim butun gunu burda olmana sevidim.aqişamdan sora geceyisen yarin olmayacaqsan.:(

 27. Günayidin bitanem.canim O ne demey delisen bizim aramizda öle şeyiler yoq aciq ol canim tebiykide seni bekileyecem utamaqda ne birde O lafi işiletime yuxumdan kecimişemiş yoq coq utanirmiş bilimem neyimiş delimisin qizim sen canimdan kecerim seninici uyqunun lafi bile olmaz duymayim böle şeyiler bide.

 28. Nazı sənə şad xəbərim var. Mama telefonuna kontur yüklədi və qara xəbər o komturun hamısını kreditə çıxdılar. Ama sənin Ülkərin 10 qəpiyin həyatını qurtara bildi. Yəni bu gün bütün günü burdayam gündüzdə yazacam. İkinci şad xəberim qərara aldım ki nömre alım. Arada sırada mamanın telefonuna qoyaram danışarıq. Ancaq müəyyən səbəblərdən nömrəni almağım 2 ay çəkə bilər. O günə kimi burda yazışaq. Oldu canım:)
  Ömrüm mən moranlı kəndində yaşayıram. Uşaq vaxtı 2 dəfə orda olmuşam.
  Canım sənin haqqında mamama, bacıma, birdə rəfiqəlerim Xatirəylə Zeynəb bilir. Ama narahat olma danışdığımız özəl şeyləri heç kimə demirəm. Bəs sizlərdə mənim haqqımda bilən var. Sadəcə Bacının bildiyini bilirəm:)
  Ürəyim yəqinki kənd həyatı haqqında annayışın olar. Kendde dedi qodu edən, qeybət edən, ara vuran, söz gəzdirən o qədər adam var ki… Ona görədə bura yorum yazdığımı çox adama deməmişəm. Əyər bilsəler 40 dəne məna yozacaqlar. Hətta kəndin keçmiş fikirli, geridə qalmış adamlarına görə abu yorum səyfəsinin instaqramdan, feyzbukdan bir sözlə əxlaqsız qızların gəzdiyi məkandan fərqi yoxdu. Çox şükür ki, mənim anam köhnə fikirli deyil. Birdə görürsenki burdakı qızların hal əhvalını soruşur. Axşamda səni soruşmuşdu.
  Nazı düzünə qalsa o dediyim adamların fikirlerinin mənim üçün heç bir önəmi yoxdu. Ancaq mən qızam, atamın namusuyam. Və istəmərəm ki, mənim hansısa hərəkətimə görə atam başqalarının yanında başı aşağı olsun, utansın. Canım mən atamı düşündüyüm kimi o da məni düşünür. İnternet işinə pis baxmır ama adımın belə yerləde hallammasını istəmir.

  Canım Allah sənində ölənlərinə rəhmət etsin. Yerləri cənnət olsun.

  Ömrüm xoş diləylərin üçün təşəkkür edirəm. İnşallah yeni evimizə bir gün qonaq gəlersən:)

  Nazı indi saat 06:00 ve bayırdan çox gözəl azan səsi gəlir. Sən indi diyəsən namaz qılırsan.
  Azan səsini çox xoşlayıram….

  Canım bu gün ikinci gündu. Sen məktebə gedəcəysən. Ama dərsdən qayıdan kimi yaz. Bütün günü burda olacam:)
  Ööööööpdüm:)
  Təkrar sabahın xeyir0:)

 29. Ömrüm sabahın xeyir:)
  NAZIM nolar bağışla mənı sənı gözlətdiyim üçün, səni yuxundan elədiyim üçün nece utanıram təsəvvür edə bilməzsən. Canım axşam sənə burda axrıncı yorumumu yazandan sonra mama telfonda Xalaynan danışdı. Telefonunda zariatkası rəhmetlik oldu. Mendə səne heç ne yaza bilmədim. Canım telefonum olsun əlbətdəki sənnən danışmaq istəyerəm. Birdeki yorumlar tez çıxır. Yazandan 1 dəq. sonra. Ona görədə narahat olma;)

 30. Ülkerim işallah iysin gelimedin nedeni ne sadd 00:23 sen yoqusun gelisen yazarisin yarin oquyacam bitanem.

 31. Offff bu ne ya yaziyorum 3 sadda gedir benburdayim canim sayifata yorumunu gördüm gelidim sen yoqusun berikede varisin yazimişisin gelimeyib offf işallah teli alirisin böle qonuşmaqdan qurtuluruz sen isterisinize telide qonuşmaqi tebiyiki..

 32. NAZI indi yaza bilmirəm. Axşam saat 22:00 da məni burda gözlə. Sənə gözəl xəbərim var:)

 33. Canim nerdesin canim gesem nesamansa gelisen o günün sayifasina gelirsin deyerisen geli bizim sayivaya gelerim yoqusa sen gediyden sora bura gelimiyecem yazan bilimerim o günü sayifasina gelirisin beni ararisin sora heb baraber gelerik bura tez gel bitanem burdasansa yaz.nede gelimedin bu gün.

 34. Caniminici emine allah rehimet etisin mekani cenet olsun allah hec bir kesi sevidiklerile sinamasin olaran ayiri yaşatmasin allah alene sebir verisin.canim bede nelerise düzelitmeki sevirem arada mucuqlarilan qafami taqitiram.canim esaz gölmüzün zekiliki olsun benimide luquz heyatim yoq istemiremde sevidiklerim yanimida olsun heb mutlu olsunar bana yeter allahim ne yazidisa ona şükür dahada beteride ola bilirdi şükür allahima.canim yeni eviniz hayirli urlu olsun icide heb mutlu olun.canim baq ben hem atam gile gelirem hemide dayilarim gile olardan ayiri qala bilimirem ama amicam yanida oluram o denizide işleyir on beş gün işide olur o işden gelice dayilarim atam gilebgedirem hem meni özleyiler hemide üreyim işiden gelene qadar samanim gecisin diye alem böyük bir sözle.canim hatirarisansa sene senbyaşadikin yere yaqin bir yererideyem 2 saddiq yol du seliyaa yaşayiram ama yayida qubaya da gedirem.canim bide kimise ne diyecek diye haşama bu heyat senin kimilerese göre yaşama kedicin yaşa benimide yaşadiqim yeride var öle şeler ama kimiseni nese söleyeceki umurma deyil sonucda bu benim heyatim.canim sen alene beden bahiz etimisen? Canim sen sabirabadin nereside yaşayirsan?

 35. Canısı sənə rəngarəng deməkde haksız deyilmişəm. Ayyy səni çox sevdim demey olar ki, ruh ekizimsen. Mən də xəyanəti bağışlamaram. Dini sevirəm. Namaz qılmıram ama qılmaq istiyərəm. Ne bilmək olar elə bəlkə sən öyrədərsən. Başqalarının yanında məndə ağlamıram. Həyatımda ilk dəfə başqasının yanında ağladım o da əmim öldüyü gün. Onun öldüyünə inana bilmirdim.

  Perviz Bülbüleni həm mən, həm də Zeynəb çox sevir. Sənə özünən razı deyənlərə fikir vermə. Onlar sənin daxilini bilmir ona görəde ele boş boş danışırlar.
  Ürəyimiz necəde düzdü. Boyunu necə təxmin etmişdimsə elə o boydasan…
  Alş verişi sevirəm. Ancaq getdiyim mağazada ayaqqabı görsem qalan şeylər yadımdan çıxacaq. Dolmanı bizde en çox kiçik qardaşım sevir hətta onun ücun şeirdə öyrənib;) Dostlarımla birlikdə gəzmək üçün ürəyim gedir. Şəhərdə yaşamağı çox istiyirəm. Cünki Kənd həyatındakı qayda qanunlar, müəyən cərçivələr, sərhedlər məni sıxır.

  Məktəbdən sonra çətinki oxuyum.

  Sən hansı bölgədə yaşıyırsan?

  Ürəyim bir halda ki, dostumsan, sənnen heç nəyi gizlətmek isəmirem. Bilirsen biz maddi baxımdan elədə zəngin ailə sayılmarıq. Yeni evə köçəcəyimiz üçündə atam çox, xərc çəkir. Və bu qədər xərcin içinde ondan kontur, yada telefon isteməye utanıram.
  Canım əyər kontur tapsam 5, 6 günnən tez gələcəm.
  Gecən xeyire qalsın. Məndə gedim yatım. Görəy yuxuda kontur görecem.
  Nəyse sabah görüşərik:)

 36. Nazlı meleyim o saydıqlarının hamısı memimdə ürəyimdəm kecib. Ancaq nece deyerler kend yerinde yaşıyıram. Aktirisa, ya da aparıcı olacam deyənde her kes bu işə çox pis baxdı. Məlum manikenlik üçümdə boyum çox qısadı. Müğennilik uçündə səsim yoxdu. Ancax həyatımdan narazı deyilem. Çünki Allah məne xususi istedat verib. Men muncuqlardan, kağızlardan nə bilim ağacdan müxtəlif şeylər düzəldirem. Hedefimsə muncuqdan gəlinlik ve ayaqqabı hazırlamaqdı. Qoy yeni evimizie köçek başım işden gücden açılsın. Sene çox gözel qolbağı toxuyacam. Ne vaxtsa görüşsek onu sene hediyyə edəcəm.

  Canım əmi sözüne qədər ürəyim sözünü sevgili mənasında başa düşdüm. Ancaq əmi sözüne çatanda çaşıb qaldım. Əmingillə bir evdə yaşıyırsan? Bu qədər bağlı olduğuna görə…
  (hazır söhbət açılıb. Yadındadı keçən həftə demiştim ki bir yaxınımı itirmişəm. Bax o yaxınım əmim idi. Ad günümə 4 gün qalmış vəfat etdi. Məkanı cennət olsun)

  Buralardayam;)

 37. İy geceler canim budan sora sen yazada gec gelir bede yazam gec gedir nasil olsa yarin burdasin yazarisin oquyacam bede yazacam tez tez girirsi burda sadd yaliş görsedir ama esilide 01:44 erken qaliqimişim diye uyqum gelir sen burda olsayodin getimeziydim ama qaliba yoqusun yada yazin gelimemiş neyise hocaqal allah rahatiliq verisin canimin ici yarina qadar öpdüm

 38. Xarici görkemim 1 70 boyum 52 klom sacim uzudur qara qaş qara gözlerim var. Coq erköyün böymüşem hec kimiseni dediyine baximaram kedi dediyimi yabarim bir şeyi isteyirimse onu ne olursa olsun olmalidir coq siniri birsiyim cidi birsiyim her kesine acilişma herikez beni loxa kedini beemiş bilir ama etirafda olannisanarina tamam başqayam qizdarina vaqit kecirmeye bayilira gece 3 4 otirub qonuşmalarimiza hic birşeyi deyişmerem.yaşimdan coq olqunam.kimiseden qoruqmam hic birşeyiden qoruqmam.kedime güvenim coq.aliş verişi coq severim bana iy gelir.cibisi maniyaqiyam gece güdü yeyerim bide baytaq salatini.yabiraq dolmasi bayilirim doqanida severim.birisana qirildimisa onu asila afetimem başilarim ama esiki nazi olmarim o kedi yoluna ben kedi yoluma. Benim qalibime toqunar söz kötü söz sora onula diyerim gülerim ama o dediyi lavi unutmam.sefidiklerimici ölme gederim kedi heyatimi olara veda ederim.kimise yanida asila alamam her saman icimide alari bu küne qeder kimiseni yanida alamamişam.bu güne qeder kimisedede üzü istememişim.coq coq qururu birisiyim her saman qururlan hereket ederim.yaliniz sefidiklerimile deyib gülerim coq şaqaci birisiyim esibiriler yabarim benim yanimida kimise üzkü oturamaz yaliniz beni taniyanarina öleyim. Bide sen fanati olduqun şariqiclarin bende sevirem ama biri var azeri beriviz bülbüle vanatiyim .şiyir yazamiyorum resim cekemiyorum.dine coq baliyim günah haram olan şeyleride üzaq oaya calişiram.offff biqdim benim variqli karakderim var beni tanamasan cöze bilimerisin işallah tanarisin hec olmaya telide vacab vasitesihle qonuşariq amin.alat alat bitez buqadar.sorumaq istediyin soru olursa cekimeden sor bede öle yabacam.yarin burda oana sevidim tez tez girerisen.Ama getecekimişisin offff nolur cabuq dönerisin ben senisiz ne yabarim nolur bişeyiler yab nömüre al teli al ama anenin telisi var kedici nömre al aneni telisin qulan.nebilim bir şeyiler yab elimide olsayidi gitmene izin verimeziydim 5 6 gün coq cabuq gelirsin.

 39. Uydaaaa sokey oldum bizim oxşar derefilerimiz coxdu.allah razi olsun zeyineb xanimidan canim mende 11 de oxuyuram. Canim bence seni coq gözelisin cuki seni qalibin gözel qalibinin gözeliki yüzüne vurur.bende sene kedimi tanitim canim ben oyucu olmaq istedim izin verimedi(üreyim) şariqici olmaqa şasim varidi onada izin verimedi(üreyim) model yani maken olmaq coq coq şasim varidi onada izin verimedi (üreyim) bu üreyin kim diye sorarsan benim yaşama sebebim alidiqim nefez osuz bir sadd qalidiqimida saki saman durur benimicin herikez bizi iki sevigili saneder bir birimize coq baliyiq hemide görkem qonuuşma otiruş duruş ayini coq bezeyirik bir birimize yani onucu canimidan kecerim o istemedi diye o meseklerden bede istemedim beni coq qisqanir her şeye hele ben oada kötyüm yerede göyede qisqaniram onu o benim hec bir saman ona emi dimemişem hemeşe üreyim dimişem ama sen alayasanndiye dedim. Budan soraki yorumumda kedimi alatiram.

 40. SUDEM axşamın xeyir:) Necəsən canım? Vallah mən səndən 1 gün ayrı qaldım çox darıxdım. Canım sənə özüm haqda bir, iki şey demek istiyirəm. Canım mənim 11 illik dostumun adı Zeynəbdi özüdə türkdü. Keçək mənə. Canısı mənim boyum çox qısadı. (boy 1.51) Özümdəki eləde gözəl deyiləm. Boyum qısa olsada saçım uzundu. İnanmayacaqsan ancaq 1 metr 10 santımetr uzunluğunda saçım var. 10 sm-ni kəsmeyi düşünürəm. Çünki çox uzundu. Ayağ ölçüm 36. Ayaqqabıları çox sevirəm. Ən sevimli yeməyim dovğadı. Süd içmirəm, pendir yemirəm. Şora nifrət edirəm həmde alergiyam var. O olan yerdən uzaq gəzirəm. Birdəki mən 11-ci sinifde oxuyuram. Doğum tarixim səhv yazıldığı üçün məktəbə 1 il gec getmişəm. Məktəb başqa kənddə olduğu üçün getmirəm. Ancaq gəlen həftə məktəb olan kənde köçəcəyik ve mən məktəbə gedəcəm. Evdə 5 uşağıq mən ən böyukleriyəm. Sadə, gülərüz, səmimi, insanların içində olmağı xoşlayan bir qızam. Gözüm və saçım qəhvəyi rəngdədi. Heyvanlardan çox qorxuram. Sevdiklərimi itirmək mənim üçün ölümə bərabərdi. Canım dostun Ülker bax belə adamdı. Bəyenib bəyenmemek sene qalır.
  Ürəyin nə istiyir soruşa bilərsən.

  Həyatım yenədə eyni sözü demisən. Axı mən sene dedim səni heç vaxt braxmaram. Mənim üçün ən az Zeynəbim qədər dəyərlisən:)

  Nazlı Mələyim mən yalana nifrət edən birisiyəm. Ancaq sən yalan danışdığını boynuna almısan. Ona görədə sənden incimirəm. Ve heç nə soruşmayacam. İnşallah sən demiş telefon olanda danışarığ:)
  Göyümün nuru Zeynəbin 10 qəp. konturu var idi. Sağ olsun onu mənə verdi:) Sabah saat 00:00a qəder sənnən danışa biləcem. Ancaq birisi gün kontur olmadığı üçün gələ bilmiyəcəm. Hətta diyəsen 5, 6 gün burda olmayacam;-(

  Canım deyirlərki bir şeyi düşünə düşünə yatırsansa onu mütləq yuxuda görürsen. Deyirəm bəlkə konturu düşünerək yatım. Yaqin yuxumda kontur şifrəsi görerem. Ancaq onu yükləmək istəsem apiratordan dəqiq bele bir mesaj gələcək “hörmətli abonent yuxuda gördüyünüz kontur şifrələri qəbul olunmur”
  Hihihihihihihihi:) Diyəsən gecə gecə gijdiyirəm. Gör kontursuzduğ adamı ne günə salırmış.
  Canım sabah axşama qədər burdayam. Ne istiyirsən yaz cavablıyım. İndidə yazsan olar:)
  öööööööööpdüm;)

 41. Baq canim ban sana sölemek isetediyim bir şey var sene bir yalan sölemişim ama mecubiryeden o ortam bunu beden teleb etimişidi o ne diye sorma canim cüki alatamam ben genelide fikirimi alatamiyorum yazaraq hic alatama nasib olursa telide vacabla konuşurqsa alatirim.satece bunu bil istedim bu qonuyu burda qabatalim buqadarin sölyorum samani gelice hebisini söleyecem.canimmmmm seni bekiliyecem sabirisiqla ben bir şeyide qoruquram sana balamayim berike sen qolay bu ariqadaşiliqi bitirirsi ama be balasam benimicin sor olur be birine ariqadaş dedimise onucu ölürü bile.

 42. Ülkerim ben seni yaziyorum ama yazidiqim getimemiş canim dun oqadar yoruqunuydumki ariqadaşimikle gedimişidim erken uyacam dedim ama sene göre uymadim oqadarida uyqum geliyorduki sen yazarisin beni burda görmerisin diye uymadim sora seni burda görce uyqu falan qalimadi resimen üzmüde güler acidi.canim sen bana oqadar iy geliyorsun ki budan sora bu sayifa bizim sayifamiz ne yazimaq istesen yaz töklmek istesen tökül bilirsin bunu untma ben herikesicin iy arqadaşim herikesin sorumunu cözmeye calişirim her hesin deridini kedi deridim bilirim iyüzdede herukez bana töklür yani sanide butan sora cekimene gerek yoq istediyin qonuda bana söleye bilirsin. Unutma ben yaşadiqim yerin bisqolquyum erike tanarisin murat tilivizyonarida coq görniyor bana oqadar sen bisiqoluq kimi donuşursan isana coq iy geliyorsun bede onun yana gedim bir qac defe deris alimaq istedim soradan gitmedim.bunuda bilimiş oldun.

 43. SUDEM SENI BAYAQDAN gözlədim gəlmədin. Mənim meqabayıtımın vaxtı qurtarır. Kontur olmadığı üçün sabah olmayacam. Ancaq sen meni sabah burda saat 00:00da gözlüyersen kontur tapsam gelecem söz verirem:)

 44. Ozaman caim aneni teliyne girirsen demli konutur yüklemisen sen vacab iledirsen? neyise ne qonuşmaq isteyirsen qonuş.

 45. Bitanem nasil isterisin bu bizim sayifamiz olsun.canim nömre qonusu atilatisan yada verimek istesen ben sana güvenirem.işalah tez bir zada teli alarisan.canim bu gun bütün günü gezidim bir arqadaşim gile gesimişdim yoruquluqdan ölrdüm eriken yatmani düşünürdüm ama sana göre uymadim san beni bekilerisin diye seni burda görce uyqu valan qalimadi senile qonuşada üzde güler acir iyki varsin bitanem.özel oqadar şeyiler variki ben genelide karaqderim kimiseye töklmem herkesin tökülmelerin dilerim herikesin deridin kedi deridim bilerim ama kimseye töklmem.ama seni kedime o qadar yaqin hiz ediremiki.bir şey söleyim mi sana bir yalan sölemişim ama uzun söbet olduquycun ne zamasa telide qonuşsaq alatacam ama burda soruma nolur alatamam ben genelde fikirerimi izah ede bilimirem yazaraq hic alatamam işallah nasib olursa vacabbda qonuşurqsa altaram.

 46. SUDEM axşamın xeyir. Nazlı meleyim eyni şeyləri düşündüyümizə görə deməkki ürəylərimiz düzdür. Canım bundan sonra şəxsi söhbətlərimizi burda edek. Ancaq bu səyfənin adını o biri səyfələrdə çəkmə yoxsa anonimlər doluşar bura. Gəl bu səyfənin adını BİZİM SƏYFƏ qoyaq. Onda heç kim heç nə başa düşməz:) İndi ürəyindən keçən özəl sualları bura yaz. Mənim daha doğrusu mamanın telefonunun zariatkası can verir. Sən suallarını yaz mən saat 22:00 da gələcəm. Ama xaiş edirəm heç yerə getmə buralarda ol.
  Öööööööpdüm

 47. Canim bu qonulari burda qonuşaq o sayifalarida bu qonuda qonuşmayaq neyise yazan bura yaz buqonubareside girib oquyacam.

 48. Ülkerim ben sok dayam canim dilim tutulub elerim esir adolsun allahima ben yarin yani bu gün sana söleyecekidim ki bana şeyir yazidiq sayivayi unutma skna özel şeyler söleyecem bede nömüre qonusuda ama bir türü söleyemiyorum qilidim namaza adolsun biraniq sadimiki bizim qalibilerimiz ayni.canim işallah teli alarsa yada ananin telisin qonutur yüklerisin atadan istesen alir berike bede senile qonuşmaq isteyirem oqadar şay variki burda olari söleyemiyoruq bu gun naqdar mutlu oldum qarişiliqli iki lav edik eyer ya teli alisa yada ananin telisine qontur yuklesen işin alinsa nömreni verecek durma gelisen ayini bu sayifaya yaz senici namazdarimda duva edecem bitanem allah seni butun aruzlarina cadirsin allah böyükdür işallah sana yaridimici olar.

 49. SUDEM elə istiyərdim ki, nömrəmi verim telefonda danışaq. Ancaq mənim yorum yazdığım telefon anamındı, nömrədə onundu. Düzünü desem anam telefonu ancaq ehtiyacı olanda işlədir. Bu aralarda telefona ehtiyacı olmadığı üçün konturda yükləmədi. Nömrədə bir tərəfli bağlandı. Son 4 günde məcburiyyətdən atam icazə verməsədə onun telefonundan yorum yazıram. Düzü özümə telefon almaq üçün pul yığıram. Ancaq diyəsən mən bu gedişlə o telefonu qocalana yaxın alacam…
  Hələ bu azmış kimi birdə kontur dərdi çəkirəm. Bəxtim onda gətirib ki, anamında, atamında nömrəsi nardı (narmobile).
  Narda gunlük internet paketi diye bir şey var. 10 qəpik çıxıb, 30 MQ verirler. Bu paket sayəsində atam onun konturunu işlətdiyimi his etmir. Ancaq ne fərqi bu gün axrıncı meqabaytı götürdüm. Sabah axşam saat 000:00 a qədər burdayam. Sonrasına sən demiş Allah kerimdi… Görəy hardan kontur tapıram…

  Canım bunları ona görə deyirəm ki, mən burda olmasam niye getdiyimi biləsən. Məni görməyəndə üzülməyini heç istəmirəm:)

  Əyər bu yoruma cavab yazmaq istəsən, ele bura yazarsan. Səhər oxuyacam. Birdə xaiş edirəm, burda danışdıqlarımız ele burda qalsın. Yeni səyfəlerdə bu mövzuları açmayaq…

  Nəysə gecən xeyire qalsın:) Yuxun şirin olsun;)

 50. Bence seneyoyu yazan bizi çok şaşırtacak bir süpriz yapacak tansiyonlar yükseldiği bir anda hepimizi şok edecek çok güzel bir gelişme oolacak senoryo böyle olur der gibi aklımıza hayalimize gelmeyecek birşey bu bence bekleyelim görelim

 51. Ömer aşkını ne zaman itiraf etcekcin finalde mı seni seviyorum bu iki kelime

  • Abi naptiniz yine yaaa, yine aralari bozulucak, aralari tam iyiyken yine bozuyosunuz, artik bu seyleri gecin ya, daha onemli konular var, bi arkadas da yazmisdi artik anneleri ile alakali senaryolara gecin ya, su hilmi yilmaz kim ona gecin, su pislik alev yenerden biktik be, yine bAs rolleri aptallasdirmaya devam ediyosunuz ya bu kadar sacmalik olurmu koskoca sirket sahibi mehtap kadar dusunemedimi? Bu kadar acizmi mehtapu bulmakda, ya zehra bu kadar aptal nasil yapiyosunuz anlamiyorum neden omere soylemiyo ki, mehtapi, simdi burdan da bisey cikarip aralarini bozucaksiniz, lutfen ya daha dikkatli yazin su senaryoyu ya, diziyi bas rolleri cok seviyorum erken bitmesini istemiyorum, lutfen yirumlari gozardi etmeyin, zehrayi guzel giydirin, lutfen

  • Abi naptiniz yine yaaa, yine aralari bozulucak, aralari tam iyiyken yine bozuyosunuz, artik bu seyleri gecin ya, daha onemli konular var, bi arkadas da yazmisdi artik anneleri ile alakali senaryolara gecin ya, su hilmi yilmaz kim ona gecin, su pislik alev yenerden biktik be, yine bAs rolleri aptallasdirmaya devam ediyosunuz ya bu kadar sacmalik olurmu koskoca sirket sahibi mehtap kadar dusunemedimi? Bu kadar acizmi mehtapu bulmakda, ya zehra bu kadar aptal nasil yapiyosunuz anlamiyorum neden omere soylemiyo ki, mehtapi, simdi burdan da bisey cikarip aralarini bozucaksiniz, lutfen ya daha dikkatli yazin su senaryoyu ya, diziyi bas rolleri cok seviyorum erken bitmesini istemiyorum, lutfen yirumlari gozardi etmeyin, zehrayi guzel giydirin, lutfen

 52. Ömer ve Zehra iliskisinde ben pek bi ilerleme göremedim

  Digerlerinin yarattigi olaylardan dolayi kendilerine zaman ayiramiyor ciftimiz.

  Simdi bir kac gündür yatak sorununu nasil cözüyorlar, herhalde zehranin dedigi gibi ömer bütün gece calisacak hali yok

  Birde susmaktan hersey yanlis anlasiyor.
  Zehra dedin artik yener in bacisi ömerin sirketinde calistigini veya leyla demir e desin

  Nisin ömer ve zehra arkadaslarinin iliskisinde yardimci olmuyorlar

  Bu yenerin ses kayitlari ne zaman cikacak?

  Yasemin babasina nicin söylemiyor veya söylemiycek kadar kötü sey yapiyorsa nicin yapiyor

  Alev ne hakla herseye. Urnunu sokabilir sonucta bir siginti ömerin evinde. Nicin kimse dur diyemiyor. Ömeri bile sorguya cekme hakkini ele aliyor ve bunu terbiyesizce yapiyor. Artik ömer ona haddini bildirsin.

 53. Bende ömerin”sen dünyanın o biri ucunada gitsən ben gelir seni alırdım” cümlesinin zehra için söylediyini sanmışdım.Alevdən bıktık artık nolursunuz sayın yazıçımız bu alevi cezalandırsanız kötülükleri üze çıksın.mehtapda cezasını bulun yenərde hapisten hiç çıkmasın.sıkıldık bunlardan

 54. Artık kötülük yapanlar cezalansın ses kaydı. Alevin yaptıkları ortaya çıksın ki iyiliği özendirmek lazım insanlara dedi ki:

  Melek

 55. Bu dizide beni çeken ne anlamadım gitti. bütün gün ZEHRA ÖMER sahnelerini izliyorum. Akşam dizi saatini iple çekiyorum.ÖMER’in yakışıklığı mı yoksa ZEHRA’nın masum güzelliği mi.Onların aynı yataktaki utangaç halleri mi.Çok iyi dizi izleyicisiyim ama hiç bir diziden bu kadar etkilenmedim. İzlerken bir sürü tutarsızlıklar var kötüler var (kötülerin sahnelerini geçiyorum) eleştiriyorum izlemeden edemiyorum.Bendeki bu duygunun adını koyamadım.ÖMER ve ZEHRA ‘yı yılın en çok yakışan sanatçısı seçiyorum.

  • Merhaba Semra, Bu dizi diğer dizilerden farklı öyle değil mi? Bu farklılığı fark ettiğiniz için seviyor ve bir türlü nedenini bulamıyorsunuz.
   Ben açıklamaya çalışayım; bu dizide Ömer ve Zehra karakterinin bu kadar çok sevilmesinin nedeni, saf, masum, fedakar, iyilik sever, kendilerinden önce hep başkalarının iyiliğini isteyip onları düşünmeleri, Ömer ve Zehra iki birey olmalarına rağmen, birbirlerine onca hakaret söz söylemelerine, terk edip gitmelerine rağmen, sevdikleri için yine bir arada olmaları ve bu birlikte oldukları zamanda birbirlerine duydukları saygıdan hiç belden aşağısı konu edilmeden, sevginin, aşkın şapur şupur yarabbi şükür demeden, dokunmaya bile kıyamadan,başına bir iş gelir endişesi yaşayarak işlenmesi, unutulmuş değerlerimizin hatırlanması büyüğe saygı, aynı masa da bir arada yemek yeme alışkanlığı, yatarken kitap okumanın önemi, aile bağlarının ne denli güçlü olduğu, yanlış anlamaların dinlememekten kaynaklandığı, dinlemenin ne kadar önemli olduğu, çok güzel bir şekilde anlatılıyor.

   Ama ne yazık ki, bazı seyirci kesimi öyle bir yol bulmuşlar ki, psikolojik baskı uygulayarak istediklerini yaptıracaklarını düşünüyor ve bunu her yerde uyguluyorlar vede üzülerek söylemeliyim ki, başarılı da oluyorlar. Psikolojik baskıya dayanamayan dizimiz artık, aynı masada bir arada ailecek yemek yemiyor. bu küçük bir örnek ama önemli. Bundan sonra da diğer istediklerini yaptıracak gibi görünüyorlar ve bizim çok severek izlediğimiz dizimiz, diğer dizilerden bir farkı kalmamış olarak son bulacak gidişat onu gösteriyor. üzülerek yazdım ama görünen köy klavuz istemez gidişat bu baskılardan dolayı kötüye gidiyor. dizi bitince de, yok efendim niye bitti, biz Ömer’i Zehra’yı görmek istiyorduk vs. şikayetler gelecektir..
   Sizin gibi kötü olayları bende es geçiyorum onları da açıklarsam sayfa dolar.
   Ve Zehra – Ömer sizin dediğiniz gibi birbirine çok yakışıyor.

 56. Selam arkadawlar alevle yeneri cook sevyorum zehrayla omeri ayirsinlar omerle alev daha cook yakiwiyor zehraya nefret edyorum omerede.YAWASIN ALEV YENER

 57. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.selam Adını sen koy dızısını seyr edenler necesız? Men sanmısdımkı Omer o kelmeyı Zehram ucun soylemıs. Yanılmısım Hedıye abla ucunmus

 58. Erkan Meriçin oyunculuğuna hayranım ya.Gerçekten onun gibisin görmedim.Bir sözle mükemmel.♥♥

 59. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.selam necesız Adını sen koy ızleyıcılerı? Men ele sanmısdımkı omer o kelmeyı Zehra ıcın soylemıs. Senın ucun dunyanın o bırı ucuna gelerım kelmesını. Deme Hedıye abla ucunmus

 60. Alev-yener-mehtap—-yetmedimi?Sıkıldık artık entrikalardan.Senarist uyuma!İzleyici uyuyor, izlerken diziyi.Dizi cılkınkından çıktı.Zehranın kıyafetler tamam da kardeşim cevriyenin dediği gibi don ağacı.Senarist bir garip aşktan tuz,yalancı bahardan da karabiber alıp dizi tatlandırıyorsun.Lütfen kendimizden bir şeyler katıp Zehraya biraz hareket.YETER ARTIK.LÜTFEN İLGİLENİN.VALLAHİ YAZASIM GELİYOR ARTIK SENERYO,YETER ARTIK.

 61. Halen zehra nasıl söylemiyor mehtabın ömerin şirketinde çalıştığını anlamıyorum bukadar ciddi bir konu ama bu kadar düşüncesizlik saçmalık

 62. Su mehtaptan nefret ediyorum lastik agizli agzini genislete genislete konusuyor ne kadar gicik bir kiz ama bir sey basaramazlar omerle zehranin arasini bozamazlar

 63. Omer aqlamasin dedim yoksa bende aqlarim ve aqladim cok . Gercekden insan cozulmez bir varlikdir.Rabbimiz insana her turlu ozelik vermis . Evet zehranin sert duyqusuz dediyi Omer tamda o duyqulardan bu hale gelmis sertlesmis guvensizlesmis . Omer aqladi ve Zehrayida aqlatdi , zehracim biaz olsun Omeri anlamissindir umarim . Simdi gelelim ciftimizin kendi durumlarina . Aslinda Omer ve Zehra bir birlerine o kadar yakinlarki . Kendileri bunun farkinda deyiler bir turlu . Insan mutluluqunu her kesle paylasa bilir , ama derdini sadece en yakin bildi ile sevdiyi ile paylasir ayni Omer ve Zehra gibi . Ciftimiz arasinda guvende var . Onlar Zaten bir birlerine guvenerek bu yola cikmuslar sadece kendileri bunun farkinda deyil . Omer Zehra haqindaki kotu dusuncesindende birindende kurtuldu ama kendi icine daha bir sucluluk duyqusunu atdi . Insallah bu duyqularin aqirliqindan kurtulmak icin Zehradan ozur diler ve zehrada omerin ozur diliye bildiyinide gorur

 64. alev .salim. mehtap.. yener .yasemin.koroy. funda. alper. hala. dizinin gündemi şindide.hediye ökeş oldu. çokmu önemli hediye ökkeş iki gündür bunları dayıyorsunuz ekrana bölümler böyle anlamsız devam edecek sanırın. gündeme birtürlü gelinemedi alevi kötülükleri gündeme gelsin. ömer annesi zehranın annesi gecmişi yok dizi ruhunu.kaybeti yapmacık yağsız tuzsuzlaştı sanki:(((

 65. zehra giderse gitsin ay ömer haklı ya asya yeseydi yemeği anlamsız haraketleri var zehranın.ömere karşı. hala bazı şeylerin farkında değil zehra gözünü aşcın salak.mehtabın şirkette calıştığını söylesin ömere destek olsun mahalle bayanlarına döndü zehracım . oda yazıcıları konu bulamadılar her fırsatta ömerin üstüne zehrayı salıyorlar . kızı geliştirin diksiyon derleri verin. gerekirse dışardan okutun ömere yakışır hale getirin yok ömerin dediği gibi zehra otla çöple mutfakla hediyeyle uğraşır hale geldiher şey dozunda. olması lazım sen ömeri dinle zehra…. KAPI KÖPEĞİ ALEVİN. karşısında mehtabın hizmetcinin karşısında yetersiz ve ezik kalma. . bakıyorum dizinin başröl oyuncusu kıvamına birtürlü getiremediniz zehrayı.sayın oda yazıcıları çok yetersiz hale getirdiniz zehrayı..

 66. Yinen başa dönerlerse aynı stresi tekrar tekrar yaşamak istemediğimden izlemem herhalde

 67. VEFACIM haklısın sevdiyimiz takımların maçlarına gitmek ikimiz için de bir az zor hayel gibi görünüyor;-(
  Bitanem yemin ederim Bakıdan oldunu tahmin etmişdim. Ben yılda 1 yada 2 kere oraya gelirim. İnşallah seni bir gün görürüm:-)
  Bu arada canım soruların gerçektende özel sorular olmuş. Ama ben senin “VEFALI” kalbini kırmak istemiyorum. O yüzden bir kaçına cevap vericem.
  Mesala ben Sabirabaddanım ve 19 yaşındayım.
  Normal insanların 1, 2 hobbisi oldu halde benim 20-den fazla ilgilendiyim hobbilerim var:-)
  Beni karakter olarak tanımak istiyosan o zaman “ÇALIkuşu” romanını yeniden oku. Çünki ben Feridenin aynısıyım.(aşk konusunda diyil tabi ki)
  Bence bu kadar bilgi yeterli:-)
  ÖPDÜM CANIM

 68. SUDE, MELEYİM bak söz verdiyim gibi şirini buraya yazıyorum:-)
  Bak okudukdan sonra mutlaka fikrini yaz… Yoksa merakdan çatlarım:-)

  “SUDEME”
  Güzel bir arkadaş tanıdım ismi SUDE,

  Onun ayrı bir yeri var benim gönlümde…

  Çok sevimli, çok şekerdir kendisi,

  Kendine hayran brakır her kesi.

  Hem sinirli, hem mutlu ola biliyor,

  Bazen beni bile çok şaşırtıyor.

  Tüm kötülere verilecek cevabı var…

  Hatta bazıları ondan çok korkar,

  Ama ben ondan korkmyorum,

  Tam aksi onu çok seviyorum.

  İşte Allah bir SUDE yaratmış,

  İçine bir az sevgi, bir az neşe katmış.

  Sonra onu bizlere yollamış,

  O da kalbimize kök salmış…

  Ben SUDEni küçük fidan bildim,

  Onu sevgiyle kalbime dikdim.

  O fidan bir gün ağaç olucak.

  SUDE isimini hep hatırlayacak:-)

  Sude sen benim canımsın,

  Gerçekden de canlara deyer kızsın:-)

  Bitanem
  beyendinmi:-)

 69. Aile ve sevgı üzre bır sızı yaşadığımız su hayatta ıyı gelıyor doğruluk sadık fedakarlık guzelbşeyler aklımıza böle gosterıyorsunuz beğenerek izliyoruz

 70. Zehracim Omer ne yapsa sana yaranamiyor dimi vallahi senin yuzunden basina gelmeyen is kalmadi neden evi terk ediuorsun ayseyi dusun bari seni bogasim geliuor kusura hic bakma

 71. sayın yönetmen zehra ve leylanın kaydettiği ses kaydı nerde alev gibi yenerin kötülüklrinide kapatıyorsunuz ne kadar meraklıymışsınız kötülüklrin üstünü kapatmaya ve iyiliklrin yanlış anlaşılmasına sizi rebrik ediyorum böyle devam edin

 72. Salam.hec ısdemırem zehra evı terk etsın.omer artıq bır yol secmelıdı.yoxsa gec olar .her kes zehranın nıye bele geyındıyını yazır .mence esıl xanım bu cur geyınmelıdı.kaw heyatda da geyınerdı hazal olaraq .cevrıye cox yarawır bu seryala.salım de az gulsun ne vaxt baxırsan dıwderı agarır.sevımın yerı hec gorunmur yaxwı kı ıtıb batıb .onun sag elı alevın yenerın mehtabın fundanın bawına olsun tezdıknen kayıb olsunnar ınwallah her kes omerın zehranın bırlıkde olmasını ısdeyır

 73. evet arkadaslar yorumlarinizin cogunda haklisiniz ama bir kere alistk bu diziye birakamyruz diziyi izlemedgm zamanda kendimi kotu hisedyrm.bagmlisi oldum.

 74. bence gelen resim Zehranin kolyesinin ona ait olduğunu belgeliyecek mehtabın yaptığı kötülüğü Ömerin Zehraya güvenmesini sagliycak.ama ben Ömer gibi güçlü bir adamın kötüler karşısında bu kadar pasif kalması can sıkıcı okuduğu kitaplar mantık geliştirici bu karakterin bu kadar pasif olması garip kaldıki biz dizi izleyicileri bile yazılan senaryoyu bazen yorumlarda ne olacağı konusunda nokta atışı yapıyoruz.omer Se iyi eğitim almış görgüsu girip çıktığı yerler dünya görüşü bunların hepsi mehtap gibi yener gibi alev gibi ayaktakımıni yerle yeksan eder nederler bir lisan bir insan bir çok özelliği olan bir karakter nasıl yener gibi mehtap gibi çapulcu takımına pabuç bırakır ve su Zehranin evi terk etme mevzusu geçen haftalarda işlendi seneryo tekrarı insanları sıkıyor bence Ömer ve Zehra artık zehranin ailesini kendileri açıklamalı ve olayı sevimin zorla Zehrayi yenerle evlendirmeye çalıştırdığına dayamali ve bu kız hastane parasını yenerden almamak için Ömerden aldı babasına sen hastaydin beni koruyacak durumda değildin Ömere anlattım oda hemen evleniyoruz dedi yener yüzünden evliliği sakladım desin elinde yenerin itiraflarıda var böylece başka konulara gecilsin gerçekten yener mehtap alev sıktı madem gerçekler ortaya çıkacak Zehrada bu gerçeklerden yararlansin çünki bütün bu kötülerden çok çekti birazda nemalansin ve alev biraz sıkıntıya girsin artık şunu yularıni biri sıksin artık.

 75. KAFAMDA SORULAR COK ZEHRA EVI YINE NE ICIN TERK EDECEK ACABA?FRAQMANDA SIZCE OMER SININ ICIN GELIRDIMI KIME SOYLUYOR BILEN VARSA CEVABLAYIN LUTFEN

 76. KAFAMDA SORULAR COK ZEHRA EVI YINE NE ICIN TERK EDECEK ACABA?FRAQMANDA SIZCE OMER SININ ICIN GELIRDIMI KIME SOYLUYOR BILEN VARSA CEVABLAYIN LUTFEN

  • yokarida ozeti tekrar oko , sevim evi terk edende yasemine para birakib dolaba koydo zehra evi gezerken parayi bolor ve sevimin getmesinden omer soromlo totar bo nedenle ki omer sevime para vermis ve gondermis sevim de o paranin bir kismin evde birakmis ona gore zehra annesi icin omerle bozosor evi tekrar terk eder

 77. bence gelen resim Zehranin kolyesinin ona ait olduğunu belgeliyecek mehtabın yaptığı kötülüğü Ömerin Zehraya güvenmesini sagliycak.ama ben Ömer gibi güçlü bir adamın kötüler karşısında bu kadar pasif kalması can sıkıcı okuduğu kitaplar mantık geliştirici bu karakterin bu kadar pasif olması garip kaldıki biz dizi izleyicileri bile yazılan senaryoyu bazen yorumlarda ne olacağı konusunda nokta atışı yapıyoruz.omer Se iyi eğitim almış görgüsu girip çıktığı yerler dünya görüşü bunların hepsi mehtap gibi yener gibi alev gibi ayaktakımıni yerle yeksan eder nederler bir lisan bir insan bir çok özelliği olan bir karakter nasıl yener gibi mehtap gibi çapulcu takımına pabuç bırakır ve su Zehranin evi terk etme mevzusu geçen haftalarda işlendi seneryo tekrarı insanları sıkıyor bence Ömer ve Zehra artık zehranin ailesini kendileri açıklamalı ve olayı sevimin zorla Zehrayi yenerle evlendirmeye çalıştırdığına dayamali ve bu kız hastane parasını yenerden almamak için Ömerden aldı babasına sen hastaydin beni koruyacak durumda değildin Ömere anlattım oda hemen evleniyoruz dedi yener yüzünden evliliği sakladım desin elinde yenerin itiraflarıda var böylece başka konulara gecilsin gerçekten yener mehtap alev sıktı madem gerçekler ortaya çıkacak Zehrada bu gerçeklerden yararlansin çünkü c

 78. Ülkercim ben Çalı Kuşunu çoktan okudum.Kuzenim sağolsun o vermişti bana.Öyle düşünelimki sanki birlikte okuyoruz.En sevdiyim kitap Çalı Kuşu.Aslı canım hepimiz kitapları çok seviyoruz.Ömerin devamçıları gibi:-))♡♥

 79. Tiyolara gore zehra ile omer evliliyi gercek evlilik olacaq omer asqini etraf etiyine gore zehranin da askini etraf etmesine azqalip yuzuncu bolumde yapimcinin dediyi surpiriz budur mence

 80. Canım Ülker bende Azeriyim.Baküde yaşıyorum.Sen Bilesuvardandın deyilmi? Sen kaç yaşındasın özel soru oldu ama cvb landırırsan sevinirim güzel arkadaşım.Maça gitmek epeyi imkansız malesef.Ama dünya büyük olsada imkansız diye bir şey yok.İnşallah bir gün karşılaşırız.Çok sevinirdim canım .benim.Sorunu görmediyim için aff et.Ama şimdi cevaplandırdım.Umarım kusura bakmazsın

 81. Bu günki bölüm heç xoşuma gəlmədi ömərlə zehra yenə döndü başa,görək sabah nələr olacaq

 82. Hey allahim bu gunleridemi gorecekdik . Omer Zehrayi geri geri getirmeye calisiyor hemde bu defa ayse icin diyilde kendisi icin .gerci yine ayseni bahane edeceklerde ama olsun

 83. Ya arkadaslar moralim birazca bozuk bu gun misafirlerimiz varda diziyi dikatlice izleyemedim . Ama Omerle Zehra olan sahneleri kacirmam imkansiz Omerimiz asik olmusda karisi icin korkmusta ne guzel ama Omer bir kerede cumleni tamamla ya ne olur . Mehtab oyunlarini oynuyor ama sonda cezasini cekecek her halde . Alevde oyle ayrica bu kadin cok yussuz ya kadin omerin elinden kapiyor gelen postayi .Zehrayi beyenmiyor ama kendi cok terbiyesiz , sanki kadinda gorgu denilen sey yok

 84. VEFACIM Gatasaraylı olmana hiç üzülmedim tam aksi sevindim:-)
  Belki bir gün FENERBAHÇE GALATASARAY karşılaşması olur benim için bir az zor ama belke o maça ikimiz de gelir ve tanışmış oluruz:-)
  Bu arada bitanem daha önce yazmışdım ama qaliba görmemişsin…
  Canım sen nerelisin???
  Canım inanki en az senin kadar bende istiyorum yazdığım siirleri ekib de okusun… Ama…

 85. “Ne gül zamanından önce açar, ne güneş vaktinden önce doar…
  Bekle senin olan sana gelecek”
  MEVLANA