Adını Sen Koy 27 Aralık Salı Özeti 72. Bölümde neler olacak

Adını Sen Koy 27 Aralık Salı Özeti

Sevim Zehra’yı tekrar çağırır ve ona her şeyi bildiğini söyler. Sevim Zehra’ya evlilikten ve düğünden bahsedince Zehra’nın beyninden kaynar sular dökülür.

Zehra her ne kadar sözleşme ile her şeyi Sevim’e anlatsa da Sevim kızı haksızlığa uğramış bir anne gibi sözleşmeyi alarak Kervancıoğlu şirketine gider 

Ömer ise bu durumun bir anlaşmadan ibaret olduğunu  Sevim’e anlatır; ancak Sevim’e göre Zehra çok ucuza gitmiştir. Gözünün bebeği kızı bu kadar ucuza gitmemelidir. Zehra’nın Ömer’den yeteri kadar para koparamayacağını düşünen Sevim hem sözleşmeden kendine de pay verilmesini ister.44

Ömer bu sözleşme şartlarında bahseder ve 6 ay bu sözleşmenin gizli kalması gerektiğini söyler. Eğer sözleşme şartlarına uyulmazsa verdiği parayı geri almakla Sevim’i tehdit eder.

Ömer Sevim ile konuştuktan sonra büyük şok yaşar ve durum ile ilgili Zehra’yı suçlu görür. Ömer’e göre Zehra annesi üzerinden daha fazla para almak için bu planı yapmıştır. Ömer ve ZEhra arasında yeni bir güvensizlik ve yanlış anlaşılma olacaktır.

Adını Sen Koy’da yeni hafta çekimleri tüm hızıyla devam ederken yeni hafta Ömer ve Zehra’yı yeni bir oyun beklemektedir. Ömer’in ailesine oynan evlilik oyunu artık Zehra’nın anne ve babasına da oynanmak zorunda kalacaktır Adını Sen Koy 72. bölüm özetini şuanda sizler ile paylaşamıyoruz; ancak size sahnelerden biraz bilgi aktaralım.adini-sen-koy-27-aralik-resimleri

Zehra her ne kadar sözleşme ile her şeyi Sevim’e anlatsa da Sevim kızı haksızlığa uğramış bir anne gibi sözleşmeyi alarak Kervancıoğlu şirketine gider

Ömer ise bu durumun bir anlaşmadan ibaret olduğunu  Sevim’e anlatır; ancak Sevim’e göre Zehra çok ucuza gitmiştir. Gözünün bebeği kızı bu kadar ucuza gitmemelidir. Zehra’nın Ömer’den yeteri kadar para koparamayacağını düşünen Sevim hem sözleşmeden kendine de pay verilmesini ister.

 Ömer bu sözleşme şartlarında bahseder ve 6 ay bu sözleşmenin gizli kalması gerektiğini söyler. Eğer sözleşme şartlarına uyulmazsa verdiği parayı geri almakla Sevim’i tehdit eder.

Adını Sen Koy’da Alev sonunda mahalleye geri döner ve Zehra’yı konağa sormaya gelen kişiyi araştırmaya başlar. Alev sonunda Zehra’nın ailesine ulaşır ve şüphelerinde haklı çıktığını anlar. Alev ulaştığı bilgiler ile büyük şok yaşarken Zehra ve Ömer ise artık bir birlerine daha sıkı bağlanmak ve küçük tartışmaları bırakmak zorunda olduklarını anlar.adini-sen-koy-72-bolum-fotograflari

READ  Adını Sen Koy 72. Bölümde Neler Oldu? Paragöz Sevim

Sevim Yener ve Alev hep birlikte Ömer ve Zehra’nın üstüne gelirken Ömer ve Zehra’dan ise çok kritik bir hamle gelir. Artık Ömer ve Zehra kartlarını daha açık oynamak zorundadır. Sevim bildiklerini saklamak ve Zehra’nın zenginliğinden faydalanmak ister. Sevim’e para verdikçe Sevim’in ağzının sıkı kalacağını bilen Zehra durumu Ömer’e anlatıp anlatmamakta sıkıntı çeker. adini-sen-koy-set

Yener ise Ömer’in kim olduğunu öğrenmek için araştırmalara başlar. Yener Sevim’in artık kendinden korkmadığının farkındadır. Sevim bir yandan Zehra’yı sıkıştırmaya devam ederken Funda’dan öğrendikleri ile bir kez daha şok olur. Çırak parçası Koray kızını kandırmıştır.

Adını Sen Koy 27 Aralık 15. Hafta Fragmanı

 

Adını Sen Koy 27 Aralık Salı Özeti 72. Bölümde neler olacak (49 Yorum)

 1. Arkadaslar hepinize katılıyorum bende mutlu olsunlar diyorum hem birbirlerine cok yakisiyorlar haksizmiyim

 2. Selam olsun hemvetenlerime harda yaşamaqlarindan asili olmayaraq.of ya yenə aralari pozulacaq.inşallahki zehra bununda öhtəsinən gələr.bu dizini cok lap cok sevirem.hazal subaşinada qucaq dolusu öpucukler.onu cok sevirem.həyatda ona uğurlar arzulayiram.

 3. Koray ve Yasemin birbirlerine çok yakışıyorlar ama Yasemin Koraya hep küsüyor artık küsmesinler Funda çok gıcık Yaseminle Korayı hep kıskanıyor. Aynı zaman da Alevde öle o da Ömer ve Zehrayı kıskanıyor ama Zehra ve Ömer birbirlerine çok yakışıyorlar hep böyle birbirlerine gülsünler Ömer gülünce çok tatlı oluyor hep böyle gülmeye devam etsin.

 4. leyla ve demir arasında aşk olsun ömer ve zehra daha çok gülsün onları mutlu görmek herkesin hoşunagider bence

 5. 71. bölümde hep ilkler yaşandı.
  Ömer ilk kez Zehra’yı annesinin evine götürdü hemde kendi arabasıyla ve orada komşulara yakalanmamak için Zehra nın gösterdiği çabayı gören Ömer çok tatlı gülümsedi..

  Ah para ah, sen neymişsin sen, varlığın bir dert, yokluğun yara..
  Sevim, Zehra’nın zengin biriyle evlendiğini öğrenmesiyle, Yener’in pabucunu dama atması bir oldu.. Eh nede olsa Ömer Kervancıoğlu, Yener’den daha zengindi. Zehra’ya vakti zamanında yapmadığını, etmediğini bırakmayan Sevim hanım paranın kokusunu alınca Zehra’ya el bebek gül bebek davranmaya başladı..

  Para sen neymişsin sen..
  Küçük dağları ben yarattım Zehra’nın annesiyim ben, bu zenginlikten faydalanmalıyım düşüncesi ile Ömer’in çalıştığı iş yerine gitti ve kapıyı açıp içeri girerek, yabancı değil kayınvaliden dedi.. Ve bölüm burada bitti.

  Buyur buradan yak Ömer bey, biz alıştık nasıl olsa senin yakmalarına, Sen yine her şeyi yanlış anlayacaksın ve olan yine Zehra’ya olacak..

  • Aynen ÖMER HİÇ DİNLEMEYEN HİC ZEHRAYı dinlemeyen biri hep ğördüne inanıp biri olan ğine zehraya olur ömer biraz zehraya inansa ne ğüzel olur.

   • Deryacım;
    Şimdilik öyle ama zaman geçtikçe ve Ömer gerçekleri öğrendikten sonra sadece Zehra’nın söylediklerini dinleyecek ve ona inanacak ama önce ona güvenmesi gerekiyor, bu güvende olayların iç yüzünü öğrendiğinde olacak.. Ömer şimdi bakıyor görüyor ve gördüklerini kendince yorumluyor buda yanlış anlamalara sebep oluyor..

    Ömer Bakacak, görecek, dinleyecek, anlayacak ve Zehra ya inanacak ve Zehra ya ne kadar haksızlık ettiğini anlayacak.

 6. 71. bölüm harikaydı 🙂
  Sinemadan dönen aile bireyleri seyrettikleri film hakkında konuşuyorlardı, sevmek sevilmek ne güzel şey dedi Ayşe ve Alev atladı hemen; “tabii ortada gerçek bir sevgi varsa” diyerek aklı sıra bizim çifti oyuna getirecekti ama olmadı, kazdığı kuyuya kendi düştü..
  Alev gerçek sevgiyi görmek istiyordu.
  Ömer de Zehra ile aralarında gerçek bir sevgi olduğunu göstermek istedi ve Ömer, Zehra ya elini uzattı ve işte gerçek sevgi başladı..
  Alev doya doya seyret sonrada hasedinden çatla emi..

  Ömer “gerçek sevgiyi bulmak çok önemli dedi”, sen gerçek sevgiyi ve bunu sana yaşatacak Zehra’yı buldun Ömer daha ne olsun.. hayırlı uğurlu olsun sana gerçek sevgi.

  Ama Ömer, Zehra ya bakarken gerçekten de çok güzel bakıyor, gerçek bir sevgi bakışı.. Erkan gözleriyle bakışlarıyla süper oynuyor yaşıyormuş gibi..
  O gözlere nazar değmesin Maşallah diyelim de.. Yalnız Ayşe resimlerini çekerken yakın plan çekimde Erkan’ın gözaltları şişmiş gördüm hasta olmuş gibi, belkide uykusuz yorgun ondan olabilir, hasta ise biran önce iyileşir inşallah.. Yorgunluktan ise Allah yardımcıları olsun.. kolay gelsin, güzel iş çıkarmak için çok yoruluyorlar belli.

  Ayşe, sen var ya sen süpersin, harikasın, bir tanesin sen, o anı ölümsüzleştirdin resimlerini çekerek, sonra da onların telefonlarına gönderdin.. Zehra silecekti ama Ömer izin vermedi. Ayşe’yi bahane etti ama kendisi de silinmesini istemedi.
  Her ikisi de birbirlerini seviyor 🙂

 7. 71. bölüm çok güzeldi ve benim hoşuma giden sahnelerden biri ile başlıyorum;
  Zehra bir önceki bölümde parmağını kesmiş cankurtaran dr. Ömer’imiz de ilk müdahalesini yapıp pansuman yapmıştı Zehra’ya ve yara bandı sarmıştı parmağına.. Bugünde yara bandının kötü olduğunu, değiştirilmesi gerektiğini fark etti ve Zehra’ya “Değiştir artık şunu, başkaları ile ilgilendiğin gibi kendinle de ilgilen “ dedi.
  Zehra deli mi ne diye söylendi.. Ama haklı olduğunu fark edip söylediği an
  Ömer elinde yeni bir yara bandı ile odaya girdi ve Zehra’nın parmağındaki eski bandı alıp tazesi ile değiştirdi ve oda dan çıktı..
  Bu Zehra’nın öyle hoşuna gitti ki, Ömer’in arkasından gülümseyerek baka kaldı öylece..
  Ömer bunu neden yapmıştı? Etrafta kimse yoktu, kimseye oyun oynamıyorlar, rol yapmıyorlardı, baş başalardı..
  Ömer bunu yaptı çünkü; Zehra’yı gerçekten seviyor, sevdiği için yaptı..

  Şimdi ufacık bir cam kesiğinde Ömer, Zehra ile bu kadar yakından ilgileniyorsa, Zehra’nın başına ilerde Alev’in tuttuğu o fidyeci adamlar yüzünden bir iş gelir ve yaralanırsa Zehra, Allah korusunda olursa öyle bir şey Ömer’in yüreği ağzına gelir kesin.. Ve şimdikinden daha fazla ilgilenir ve daha fazla yakınlaşırlar.

  Bu arada Alev’e teşekkür ederim, o aklı sıra Ömer ile Zehra’ya kötülük etmeye çalışıyor da aslında farkında olmadan iyilik yapıp, yaptıkları ile bizim çifti ayıracağına daha çok yakınlaştırıp birleştiriyor. Teşekkürler Alev.
  Not: Cevriye Hala sana ay parçası diyor ama bana göre sen bir ateş parçasısın ve o ateş parçası bir gün seni çok kötü yakacak, alev alacaksın, sonra da kül olup yok olacaksın Alev.

 8. Isyerinde izliyorum bilgi sayardan personele de tek soru. Istemiyorum lutfen. Sonuc sorduklarinda uzgunum mutluluk yok dunya kotu

 9. Ben düşdüyüm kimi olacaq offff heb ucurmlar bitimeyecekimi bu sulum ömer zehirani anesine dediyini san eder yene aralarida ucurum ama buda bitecey.Naqadarda gelirisiniz gelin bu aşiqlarin ustune yenede aşq qazanacaq bu bölleee.

 10. Bayildim ömerin zehira herikesi düşüdüyün kimi kedinide düşün demesi bu onu gösteriki zehirani iy birisi olduğunu alayir. sahinesine bide o neyidi arqadaş zeyira vena dutulumuş ömere resimini eliyne toqudu bu ne arqadaş sevim barani qoqusun vena dutuldu heneri silib atdi iy oldu.

 11. Bugün çok sevindik alev gudurguduruyodu sıra yenerde gudursun omerzehrayi böyle gorunce cok mutlu olduk şimdide bebek beliyuz alev yener bakakalsinonlar sevimli yeneri alevi böyle olursa gudurur bebeklerin kuşaklarına almalarını bekliyoz

 12. bence ömer zehraya duygularını söylesin zehraya daha fazla kötü davranmasın öyle güzel bir dizi ki eşimi bile etkiledi

 13. Her kese salam. Yenede merak yenede nefes kesiyor. Ne yapib edib liderliyi koruyursuz. Tebrikler. Daima yukseklerde. Bol seyirci.

  • yıldız cım sende mi ömer ve zehranın hayranısın galiba ben de ikisine hayranım heleki yakınlaştıkların da gözlerimi alamıyorum

 14. Cox iyidi bütün oyuncular.pmer ve zehrada cox yaraşirlar biri birlerine. Yasemin bir az gözü aciq ol.bele saf olma.

 15. Yurt dişinda dayim adini senkoy dizisini tesadüfen gördüm ve çok be endim cooook güzel bidizi lütfen final ilmasin eminim danitilirsa dahada çok tutulur

 16. Çok severek izliyorum bende entrikali sahnelerden muzdaribim biraz daha sevgiye aileye değere dayalı sahneler olsa çok izlenebilir daha fazla heyecen yani:)))

 17. hani bir laf varya erkekseniz tek tek gelin bu ne ya alevi sevimi yenerin Zehra resmen tek başına kalmış bir Türkiye kim nereden ne kopartirim diye cabada zavallı kız kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmis diye bakalım Zehranin Hızıri kim olacak.ben kayıtlarin bu dönemde ortaya herkesin önünde çıkacağını düşünüyorum çünkü yener yüzünden evliliğini sakladığını söyleyecek Zehra ve Ömer.soyle söyleye bilir iki aileyi yener pisliğinden korumak için bir süre evliliği gizledikleri ama artık elinizde kanıtımiz var onu hapse attıracak diye bilirler yoksa o kayıt olayı niye uzasin Zehra gerçekten bütün tehlikeleri teyit geçiyor diye düşünüyorum bu daguzel bir kalp sayesinde sanırım senarist temiz bir kalbi aslında başından beri korudu mesala yener belasıdan başından beri kötü olaylar Zehrayi hep feraha çıkardı hayır bildiklerinizde şer şer bildiklerinizde hayır işlendi Zehra ve Ömer her şerde daka fazla kader onları bir birine bağladı ama Ömerin ailesi buna nasıl tepki verir bilemiyorum bu şer onları nasıl etkiler acaba

  • Yalan sebebii yener yüzünden olabilir ama daha fazla baydırmadan bu mevzuyu bitirip daha faydalı şeylerle meşgul olsalar iyi olur bu diziyi klasik dizi anlayışından kötüler entirikalar dan ayırıp çok daha güzel hale getirrebilirler o potansiyel var ben öyle görüyorum zaten trt dizileri seviyeli ve kaliteli

  • Ömer yakisikli zehra guzel ve birbirlerine cok yakisiyorlar bundan cok guzel bir ask dogar hadi bakalim gorelim

 18. Alahim olaylara gəl sevimli oyrendi zəhranın ömərin esi olmasi artiq pazartesini iple cekicem allahım icime bir koku dustu sevimin oyrenmesiyle zehra və omerin ayrilmasi korkusu insallah guzel olur hər şey və lutfen ömərle zəhra sahneleri biraz çok olsun bu gün sadece 3 kez gorduk ya onları birlikdə

 19. Sevimlisiniz,supersiniz,farklisiniz,Ömer Zebra Leyla demir Ause Nihat cevriue hala sehnelerini cogaltsaniz daha da ireli gedersiniz,reutinqler daha da uukseler,ugurlar emeui kecenlere

 20. Hadi insallah bu yaxınlaşma aşka surukler onlari artiq ask ask və ask olsun bəndə zəhra və ömərin askini izləmək çok guzel olacaq