Adını Sen Koy 269. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 25 Ocak 2018 Perşembe

Burak 26 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 269. Bölüm 25 Ocak 2018 Perşembe

Ayşe, Mügenin elinde esir olduğu halde bir yolunu bulmuş çantasını alıp banyoya saklanarak eşi Nihat’ı aramış beni merak etmeyin bir arkadaşımdayım birazdan eve geçeceğim demiş, Mügeden bahsetmemişti.

Nihat da Ayşe iyi eve geçiyormuş diye sevinirken bu sevincini Ömer ve Zehra ile de paylaştı. Onlarda durumu komiser Murat ile paylaştı. Çünkü, polisler Ayşe kayıp diye onu arıyorlardı. Aramayı bıraktılar.

Derken komiser Murat, Mügenin hastaneden kaçtığı haberini verdi. Hepsi korktular kabus geri dönmüştü. Ömer konağa gitmek yerine kardeşini arkadaşından alarak konağa geçmek istedi nede olsa Müge dışardaydı.

 

Ömer Ayşe yi aradı yerini söyle gelip seni alalım derken, Müge cevap verdi. Ayşe benimle birlikte diye. Nihat da kendisine gelen sessiz telefonların Müge ye ait olduğunu anladı. Ayşe’nin hayatı tehlikedeydi. Çünkü, Müge psikopatın tekiydi, her an her şeyi yapabilecek potansiyeli vardı bunu bildikleri için hemen durumu komiser Murat’a bildirdiler.

Komiser Murat da, Mügenin adresini öğrenmek için gerekli işlemleri başlattı. Telefon sinyalinden nerede olduğunu öğrenmek için izin alma işlemleri vs. gerekli bütün işlemleri başlattılar. Mobese kayıtlarını incelemeye başladılar. Ellerinde bulunan adreslere ekipler gitti.

Ömer Zehra ve Nihat da ne yapacaklarını düşünüp harekete geçtiler. Nihat Asya yı okuldan alıp eve geçecekti. Asya nın da hayatı tehlikedeydi onu yalnız bırakmak olmazdı.

Ömer ve Zehra ise, Mügenin kaçtığı hastaneye gittiler bir bilgi alırız umudu ile. Orada önce doktor ile sonra da Zehra’nın çantasına göz koyan bir hasta ile Zehra konuştu. Kadın Zehra ya evinin anahtarını verdi Müge çiçeklerimi sulamaya gitti dedi. Zehra çantasını o kadına verdi. içinden cüzdanını aldı tabi.

Zehra ve Ömer de kadının evine gittiler Müge o evdeymiş.

Ayşe de kilitli kaldığı odadan kurtulmak için pencereden atlamayı düşündü tam yapacaktı ki, Müge geldi ve atlamasına engel oldu. 2 kadın bir süre boğuştular. Müge Ayşe den biraz daha güçlü idi onu yere düşürdü. Karın bölgesine de tekme attı. O bölge çok ağrır, insanı nefessiz bırakır kıvrandırır Ayşe de öyle oldu yerde bir süre kıvrandı canı yanıyordu çünkü.

Müge Ayşe yi zorla odadan çıkararak banyoya kapattı. Kendisi de gitti yemek yedi. Ayşe’nin telefonuna mesaj geldi. Ekranda aile fotoğrafı vardı Ayşe, Nihat ve Asya. Müge resme bakarak ben seni başkalarının ol diye sevmedim. Seni ben hak ediyorum dedi.

Müge böyle söyleyince aklıma şu şarkı geldi.

 

SENİ BEN ELLERİN OLSUN DİYE Mİ SEVDİM?

Her şeyimi uğruna boş yere mi verdim? 
Yalan sözlerle aldatıp seninim derdin
Her şeyimi uğruna ben boş yere mi verdim?
Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim?
Her şeyi mi uğruna boş yere mi verdim?

Hüner COŞKUNER

 

Kerem Sabah’ın kendisine gitme demesini bekliyor. Olur da Sabah gitme kal derse aşkını itiraf edecek Kerem. Ama Sabah konuşmadı gitme kal demedi. Giden Kerem’e Kaçıyorsun dedi sadece. Kerem’in duymak istediği bu değildi o yüzden de elindeki emlak dosyalarını Sabah’a devredip arkasına bile bakmadan dükkandan ayrıldı Kerem.

Cevriye halada Salim beylerin evinde öğlen yemeğine güveç yapmış taş tencerede ve yemeğin içine de biraz kuyruk yağı koymuş. Lezzetli olur. Onunla pişen yemekler. Bir güzelde hakırdağı olur ki olsa da yesek ekmek arası gece gece karnım acıktı 🙂

Hakırdak ne ki? diye merak edenler için; koyunun kuyruğunun kuşbaşı şeklinde doğranıp yağı alındıktan sonra kalan kızarmış kısmı üzerine tuz serperek afiyetle yenir.

Cevriye hala mahallede ev tutmak istediği için yolda karşılaştığı Kerem’e durumu anlattı. Sabah’a devrettiği evler arasında Cevriye halanın istediği gibi bir ev varmış birlikte gidip baktılar eve.

Kerem ve Sabah konuşmuyorlar. Dut yemiş bülbüle dönmüş Sabah. Cevriye halanın aklına bunları bir yere kapatacaksın deyince bu fikir Cananın aklına yattı. Kiralık olan bu dairede onları bıraktılar kendileri çıktılar.

Kerem ve Sabah yine konuşmadılar.

Müge Ayşe yi evin çatısına çıkardı. Polislerde Nihat da gelmişti aşağıdalardı. Ömer ve Zehra da binanın çatısına çıktılar. Bir süre konuştular müge ile ama ikna edemediler. Zehra Nihat geldi bak deyip dikkatini dağıttığı an Ömer kardeşini çekip aldı Mügenin elinden.

Müge de Zehra yı rehin almaya çalıştı. Olmadı Zehra ile epey mücadele ettiler ve Mügenin dengesi bozuldu damdan düştü. Zehra da son anda duvardan tutundu askı da sallanıyor Zehra.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 269. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 25 Ocak 2018 Perşembe” üzerine 57 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar kızım.nasılsın.Dilerim Allahtan kötünün iyisi deyil de iyinin iyisi olasın.Amcandan selamlar.
  A slıcım,bir omuz özlüyor küçük kızını
  S esliyor,bekliyor dan yıldızını.
  L akin kız aglarsa sevinçten eger,
  I slak omuzumda çiçekler biter.sag ol.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim çok teşekkür ederim ben seni çok seviyorum.

 2. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar Ayselcim,
  sağ olasın, bu zor günler geçecek inşallah. Samimiyetimi hissettiğin için ayrıca teşekkür ederim. ne güzel, ne mutlu bana yüzünü gülümsetebiliyorsam sende iyi ki varsın görüşürüz.

 3. Aysel dedi ki:

  Aslım geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyleşirsin dualarım hep seninle. Aslım ben seni çok seviyorum yüzünü görmedim sesini duymadım ama seni yıllardır tanıyomuşum gibi seni burda görünce yüzüm gülüyo canım iyiki varsın

 4. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar rada hemen kizma omer azcik açdım ama onu hakli cikartmyorum onun yapdik larini da untmadim asla da untmycam omerciler hep omeri hakli cikartyor omeri yapdiklarin ustunu qapatmaya calsyor lar ama kimse omeri yapdik larini untmadi betul de aysel de azcik uzlduler ama onar da omerin yapdik larin asla untmadi biz omer biraz uzlduk diye omerci olmadik isdediyi cezayi bize vermek de ozgur sun gercek de haka etik bazen hislerimize kaplip duygsalasyoruz ama olan biten hiç bir şeyi untmadik omer ciler bile omeri yapdigi hatani büyük luyunu farkin da ama goster miyorlar ben gercek hayata erkan la hazali çok sevyorum oyuz de dizi bile olsa onarin hakin da kotu konsamyorum bazen hata yapiyorum ben aslin da taraf tutmayi en başın da beri isdmyordum ekis den bazen omeri zavnyor duma beni omer ci sanyordunuz ama ben yanız omeri deyili zehrayi da hep savundum hatirli yormus salim amca zehra omeri bi sure ayir di ozman her kez zehrayi kinyor omer destek cikyor du ama ben hep zehrayi savundum hep zehraya hak verdim omeri deyili babasin secmek le iyi yapdi dedim ama diger leri zehraya kizi yordu hata ir abi bile bir keresin de zehrayi en iyi anaya aytac oldu demsdi ben hep zehom aşkın da yanayim neyse ben kacdim yoksa sen de iyi bir dayak yicem bana kizma rada ne olur ben ben hep zəhranın yandayim zehraciyim ama zehomun ayrlmasin asla isdmyorum

  1. aslı dedi ki:

   Ben bir Ömerci olarak Ömer’in hatalarını söylemişimdir. Hatta Ömer’i bir süre paşalıktan almışımdır o benim paşamdır ki zorba olmadığında, yanlış anlamaları olmadığında çok mükemmel bir insan Ömer. Onun gibi bir erkek şu yeryüzünde varmıdır acaba? tabi yanlış anlamaları, zorbalığı olmayan versiyonundan 🙂

   Tabi Zehra da öyle bunu hep demişimdir. Ömer’i Ömer yapan Zehra dır. Zehra yı da Zehra yapan Ömer. bir elmanın iki yarısı onlar.

 5. ALÇAG ANONIM ARIYOROM XIRXIRASINACAN SEVDIKLERINI YEDIRTMIŞEM .. Anonim yokmu ?... dedi ki:

  ali

  1. Anonim dedi ki:

   Burdayım benimle konuşman için önce dil öğrenmen lazım oda sende yok boşuna uğraşma senle kimse konuşmaz sevmiyoruz seni git buradan

   1. vay/ lele lele canim....esmer sen güzelsin / sen sevmiyorsun haxlisin . ama benim getmeye tagetim yok .. Anonimcim dedi ki:

    HICRAN

    1. rica edirem meni ozuva duşmen yaratma deyirem yene deyirem dedi ki:

     Kaş seni bulmiyaydim.. lenet olsun şeytana

     Lenet olsun ogune duşman eti yarima..

     Ah felek seni iyi tanimişam aldin

     Elimden sebri gerarimi saldin yetersiz

     Insan toruna .. olum hakdi ama bu tur

     Olum zulumdur.. O Y A R I…..U Y A R I… uyari

     Yorulmuşam tuzak kuran .. yorulmuşam

     Meni kullanan….. yorulmuşam felek….

     Zulum hedden aşdi……bağ bostan tağ

     Hamusun bir yerde…. allah mene sebir
     Ver…. ya allah ya geyyum // ali //

     1. Anonim dedi ki:

      Buradan gidene dek sana rahat yok gi de çek siiiiiin

 6. Rada dedi ki:

  Bence de kac Aytac. Sen betul ve aysel iyi bir sopa hak ettiniz. Omere uzulmek mi? Delirdiniz mi siz? Bakin omercilere omerin onca yaptigina ragmen bir kere zehraya uzulmediler hep omeri hakli cikardilar. Ama siz unutdunuz omerin yaptiklarini hemen uzulmeye basladiniz.

  1. Gozel dedi ki:

   Radam bu yorumyny okap resmen syrtyorum ya canym sen kizlary korkutarak nireye kadar saklarsyn heh heh ya kizim bizim oglanyn sadakadyny,iy kalplygyny izleye izleye kendinizi nasyl omerci oldugunyzyda unutyjaksynyz

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin hanim ablacim allaha cok sukur biz iyizde sen nasilsin canim ablam benim insallah iyisindir polad amcam nasil seni cok seviyorum gunun hayirli ugurlu mutlu neseli gecer insallah kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 8. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar Aslım.heycanlı bölümdü. Analizde tekrar izlemiş gibi oldum. Gönlüne saglık,güzel yazıyorsun. Maşallah,nazar deymesin.Sevdiyin yemeye bizde cızdag diyorlar.Allah amanında olasın güzel kızım.
  A yrılıgı çala bilsem,
  S eninle hep kala bilsem.
  L ütf edip de gele bilsen
  I şık olursun ömrüme.
  Merhaba güzel kızlar.iyisinizdir inşallah.Ayselcim teşekkür ederim. Sevda Naundan haber varmı,neden gelmiyor?Kendinize iyi bakın. görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar, Amin inşallah ablacım,
   sizde de farklı bir adı varmış. bunu yeni öğrendim bilmiyordum.
   şiir içinde ayrıca çok teşekkür ederim ablacım. bunlar benim için çok değerli kıymetli, sağ olasın. Polad amcama da selamlar görüşürüz.

 9. Aysel dedi ki:

  Kız aytacım hoş geldin ben iyiyim sen nasılsın? Kız gel tut beni ben ömere üzülmeye başladım biraz yapdıklarını hatırlat yeniden öfkeleniyim ömere 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hos bulduk ayselim iyi olmana çok sevindim canım çok şükür ben de iyim tesekkur ederim kiz sen de tam adamın bulduk yardım istycek herkez den çok ben uzlyorum omer hele ayse omer sahnelerin de göz yaşlarımı tutmyorum bazen duyğusal sahneleri olunca benim sağım solum beli olmyor bilmyor susun sen omer kizn ça dismin dibin den cikani soylyorum sonar bir sey olyor hemen yelkenleri suya indiryorum sen bu konu da rada ya da su damlam da yardım iste kunki bu site de omer en çok onar kizgin onar asla omer acmyor af etmyor bak sana bizim betul bile omer acmaya başladı tamam betul cum abrtmyourm hemen kizma canım ama biraz cik da olsa omer açdığını soyledin mi soyledi ben olsam neyse de benim sağim solum beli deyili bili yorsun ama sen ve omere acmak başımıza tas yagcak sanrim aysel gozel abla hakli qaliba omer acya acya bir de bakicaz ki omer ci olmsuz yanis anlasil masin ben hala zehracyim rada su yazdik larimi gorun ce yine taraf deysdir siysdirdymi sancak ama oyle deyili aklim dan kecen leri yazyorum kesin rada bu sefer beni dove dove dayak manyaki yapcak ben ha omer ci oldum ha zehraci hiç farki yok ikisini de çok sevyorum hata yapnca ikisine de çok kizyorum kunki ikisi de hatali baze omer bazen zehra ama her seyin sornlus nazmiye en çok ona kizmalyiz her sey nazmiyenin başın altin da cikyor ama hepimiz omeri cucluyoruz ona kzyoruz ben hep zehomun yanı da oldum ne olur sa olsun bu dizi zehom aski için izlenliyor omere kizan da zehraya kizan da zehomun aski için onarin berber olması için izlyor bu dizi yi zehom olmasa ben bu diziyi asla ama asla izlmem hiç kimse izlmez yalan mi soylyorum yalan sa yalan deyin her sey zehra omer aski için kisak da ofklensek de her sey onar için neyse ya ben çok konsdum yine aclma susadim gece kece rada gelmemis ben kacayim yoksan oldurcek beni iyi geceler ALLHA rahatli versin arkdaslar yarin gorusuruz inşallah bu yazdığım cikar zahmetim boşa gitmesin

 10. Aysel dedi ki:

  Gozel ablacım ben sizin tarafa geçene kadar ömer yeni bir hata yapar ben yine zehracı olurum

 11. Aysel dedi ki:

  Betül ben müge tehlikesinden sonra zehra boşanmakdan vaz geçer diye düşünmüşdüm ama zehra kararlı çıkdı ben yeni haftada barışırlar diye düşünüyorum ama nazmiye süpriz yapıb tek celsede boşatada bilir nazmoş bu sağı solu hiç belli olmaz

 12. Zehmer dedi ki:

  Aysel ben bile bir ara üzülmüştüm hatta aytaç şok geçirmişti ben bile uzulduysem sana kimse kizmaz canım merak etme :):)

 13. Gozel dedi ki:

  Ayselcim uzule uzule gecersin bizim tarafa ha ha

 14. Gozel dedi ki:

  Aytacym hoş geldin bende merak etdim nerdesin diye yazayym diysem ismini gorup sevindim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba hos bulduk canım bitanecik gozel ablam nasilsin iyisdir inşallah ben de sizi burda gorduyme çok sevindim merak etmeyin ablacim çok şükür iyiym biraz ışim vardı dun de anemin doğum günüdü oyuz de yazmadım bir yandan da siteye girmyorum kaç kere denedim olmadı yazdığım yorum da cikmaynca bir daha girmedim ama az once tekrar denedim çok şükür bu kez basardim neyse gozel abla sana iyi geceler yarin bolca konsuuruz inşallah opdum

 15. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar.Nasılsınız inşallah iyisinizdir? Xanım bende seni özledim canım nasılsın? Mersinli elam sen nasılsın canım senide çok özledim. Aytacım Su damlam Ülkerim siz nasılsınız? Rada İr abi Betül Aylin Gözel abla Hanım abla siz nasılsınız? Betül zehracılar bana kızacak ama bende ömere üzülmeye başladım sakın yanlış anlaşılmasım ömerci olmadım sadece üzüldüm ben her dayim zehranın arkasındayım

 16. Gozel dedi ki:

  Aslim ellerine saglyk canym cok guzel cok icten yazylan yazgylar teşekkur ederim bitanem .sizde hakirdakmi diyorsunuz biz govurdak diyorus cok lezzetlidir
  Tekrar teşekkurler canym

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım biz hakırdak diyoruz. çok lezzetli olur. hele bir de hamurun içine konup da sacda pişirilirse yada peynirli gibi iç hazırlanıp fırına verilirse fırın ocağında pişirilirse çok güzel olur onada hakırdaklı deriz.

 17. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar merhaba kizlar nasilsiniz iyisnizdir inşallah biraz islerim var di oyuz de yazmadım 2 gündur ne yapsursunuz maşallah benim yoklugum da ne çok yorum yazmış siniz oku oku bitrmedim bir turlu zehracilar omerciler yine işi basdaymis bu iki gündur muge və baba ane yuzun de deliyr dondum hele bugun bahsen de telefon da guzel kizim deyin ce cldir dim kesin omer için kendi beyndigi bir gelin adayin bulmus dur yorldum ya ben artik sabır sabır nerye kadar yakin da orta dan cat diye ikiye ayrlcam su nazmiye hanim yuzun de ayse o terafstin bize yolasin kunki onar da çok bizim ihtyacmiz var sinir lerim bozul du kardesim bana sen aklin kacrdin ya kacrcak sin deyip dalğa kecyor benim le frgrami ben de izledim guzel di ama hiç sevin medim kunki sonu ne olcak hepimiz çok iyi bilyoruz yine her zaman ki gibi elde var sifir ben bunda once de uzun bir yorum yazdım malum iki gün dur yokum bir suruz sey birik di kaldi bütün sinirim yoruma dokdum ama cikmadin aklsiz dik bende nede uzun yorum yazdysam neyse inşalar bu cikar

  1. aslı dedi ki:

   Ömer Zehra dan başkasına bakmaz boşuna yormasın kendisini Bahşende hanım. gelecek kıza da yazık onun duygularıyla da oynamasın Bahşende.

 18. Aysel dedi ki:

  Aslım nasılsın canım iyimisin? Analiz cok güzel olmuş eline sağlık teşekkür ederim. Görüşürüz canım kendine dikkat et bukadar yorma kendini Allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   sağ ol bir tanem iç güveysinden halliceyim aramızda kalsın ölmedim sürünüyorum resmen.
   görüşürüz.

 19. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AZERİM GÜZEL GÖZLÜM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM BENDE ÇOK ÖZLEDİMMMMMM SENİ SENİNLE KONUŞMAYI GÜNÜM GÜZEL GEÇTİ AYNI MARATON DEGİŞEN BİRŞEY YOK
  SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM
  BEN DE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 20. Zehmer dedi ki:

  Iyiyim canim Evet azeri fan önünde sonunda bunlara ayrılık var hani diyorlar ya zehra nin bebek olayı damga vuracak diye işte tam da o sırada ayrilabilirler çünkü zehra için annesi gibi olacak demişlerdi inşallah nazmiye hanım kantarın topuzunu kaçırıp da zehra nin annesi gibi zehra yi da öldürmeye kalkmaz :):):)

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar mersinli elam gelmis hos geldin nasilsin guzel gozlum cok ozlemisim gunun nasil gecti canim benim seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 22. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz kiz betulum sen nasilsin evet bende fragmana baktim aynin senin gibi bende sok oldum zehrani oyle gorunce onlarin romantizlerini nazmos ne yapar eder adamin sevincini kursaginda birakir bu gunku bolumde cadi bahsende sozlesme evliliyi oyrendi bide telefonda kiznan konusuyordu yuz faiz omer icin getiriyor kizi ne yapib edicek ayiracak onlari su kadinan tiksiniyorum artik ciksin diziden ya

 23. Zehmer dedi ki:

  Fragman da zehrayla ömer i görüyoruz dizide sabah la kerem izliyoruz nasıl iş anlamadım

  1. aslı dedi ki:

   diziyi izlesinler diye çok ustaca yapılmış bir taktik.

 24. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar kizlar ben geldim nasilsiniz herkez iyidir inşallah kim ozledin benin bakalim ben çok ozledim siz maşallah benim yoklugum da ne çok yorum yazmısınız oku oku bitirmedim bir turlu zehracilar omerciler boş durmams yine yorum lar da anladığını kadaryla omere icimiz de en çok kiza en çok nefret eden omeri asla af edemyen iki kisi var bir rada digeri de su damlam ne olur sa olsun omer bir tek onar acmyor tabi diger arkdaslar da çok kizgin omere hata nefret de edyorlar ama bazen de omeri haline uzlup acyan da olyor ben de bazen uzlyorum en çok da ayse omer konsmlari olyor ya bazen duyğusal sahne ler de göz yaşlarımı tutmyorum sabirm kalmadi artik çok yorul dum ha bu hafta ha yarin guzel bölüm izlycez diyorum ama olmyor hep bir sorun gercek de yoruldum fagrami izledim yine ayni seyler o guzelim suprizin sonu yine husran ben umdumu kesdim artik nerye kadar boyle gidice nerdeyse sezon finaline çok az kaldi ama bizim kiler de tik yok bir de baba ane var başımız da yaşına başına bakma gördüyüm ilik yerde yolarim saçın başın iyice sinir olyorum o kadina bir de muge var ALLHA bize sabır versin dun iki üç bölüm dur muge yilani yuzun de deliye dondum nerden bulup cikartyorlar boyle karkder lerin anmyorum gercek de sinir lerim bozul du bir kaç gündur boyle devam eder se yakin da kecileri kacrcam ayse o terpsti bize goder siz kunku onar da çok bizim ihtyacmiz var neyse ya ben çok konsdum siz ne yapyorsunuz

 25. Zehmer dedi ki:

  Aslı ya sen bu kadar çok detayı nasıl aklında tutabiliyorsun helal olsun sana eline sağlık

  1. aslı dedi ki:

   tv de tek baktığım bu dizi olunca hali ile böyle oluyor.

 26. Zehmer dedi ki:

  Fragman i bende izledim hakikaten bu sefer zehra yapışmış hayretten gözlerim fal taşı gibi açıldı fragman a bakınca dedim bu ömer i görünce ışık görmüş tavşan moduna geçen zehra mı dedim resmen şok oldum desem yeridir :):):):)

 27. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 28. peri dedi ki:

  Aslı hanim çok teşekkurler,fragman guzeldı,ömer rasturan kapatmış yine guzelim gullari pek bi işe yaramadı,zehraninkida istemem yan cebime koy misali oyle sarilmiş ki garibim ömer ne apacani bilmio bide bu çocuga fırsatçı diyolar.

  1. aslı dedi ki:

   Benimde öyle bir eşim olsun bende sarılırdım
   Ömer’e sarılmak en doğal hakkı Zehra da seviyor Ömer’i. eşi sonuç da.

 29. Zehmer dedi ki:

  Rada asaletli bahsende nin bulduğu gelin adayını merak etmedim desem yalan olur yani kadının nasıl bir zevki var acaba gerçi bahsende gelin adayı bakarken zarafetin den çok cüzdanı nin doluluk oranına bakmistir ama neyse bir de bana zehra nin babasını ne yapacaksın diyorlar ne yapacağım bahsende nin yüzünü mor patlıcan a cevirecegim :):):)

 30. hicran dedi ki:

  lutfen yazdiğim şeiiri atma gonder

  Uzunu yazim sonu silersin ..

 31. K.Azeri. dedi ki:

  Evet kendu yüreinizden geçenleri kaleme almak ayri bir güzellik verir Asli hanim çok sag olun.

  1. aslı dedi ki:

   ben teşekkür ederim.

 32. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim bitanem o yorgun yogun halinle bizi analizsiz birakmiyorsun ya helal olsun sana. Eline saglik. Hakkini helal et. Bu cevros cananla tam kanka olucak cinsten. Polis ne is yapiyor anlamiyorum zehra omer polisten once buldu mugeyi. Zehra salagi az kala oluyordu yine kendi birakib ayseyi dusunuyor. Bu kiz akillanmiyor. Kerem ve sabahtan gina geldi artik.
  Bugunku bolumde buyuk bas kervansuren ogrendi sozlesmeli evliligi. Telde kimle konusuyordu guzel kizim diye. Kesin omere buldugu gelin adayidir

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım,
   o analizlerin içine şiirlerimi yazamıyorum bu aralar.. oda neden biliyorsun. şu 1 ayı da atlatırsam diyeceğim de, dersler başlayacak bu pazartesi değil öbürüne ve ben ne yapacağımı kara kara düşünüyorum. elbet bir yoluna koymuştur Allah deyip yaşayıp göreceğim.
   Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler demiş İbrahim Hakkı

 33. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Kız bu kadar işin gücün arasında bunu yetişdiriyorsunya vallahi helal olsun:-) Ellerin dert görmesin…

  1. aslı dedi ki:

   Ülkercim, insan yaptığı işi severek yapınca her şeye yetişecek zamanı bulur bir şekilde, yeter ki istesin, yeter ki Allah sağlık versin canım benim.

 34. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim canim benim analiz cok cok cok muhtesem olmus eline yuregine saglik

  1. a p dedi ki:

   a p *
   269
   Ozeti

  2. aslı dedi ki:

   sağ ol teşekkür ederim canım benim

 35. xedice xatun dedi ki:

  İyi aksamlar mucizem .
  Bu analiz icin tesekkur ederim
  Bu şiir cok guzel beyendim..eline saglik ellerini derd gormesin .
  Bu şiirler ve senin kendi şirlerin. Bana ilham veriyor artik bende yaziyorum sayende bunun icin de cok tesekkur ederim .hayirli aksamlar

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar canım benim.
   ne güzel senin adına sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.