Adını Sen Koy 266. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 22 Ocak 2018 Pazartesi

Burak 23 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 266. Bölüm 22 Ocak 2018 Pazartesi

Zehra Ömer ile odalarında konuşuyorlardı. Zehra kararlıydı Ayşe ile konuşacaktı. Boşanmalarından bahsedecek Ömer den ayrılacaktı Zehra ama olmadı Ömer durdurdu Zehra yı o zaman birlikte söyleyelim Ayşe ye dedi.

Ve Ayşe odaya ağlayarak girdi. Ömer ve Zehra çok şaşırdılar ve bizim sana söylemek istediklerimiz var dediklerinde, Ayşe de bunu bana nasıl yaparsınız diye hesap sordu onlara.

Ömer de Zehra da ne olduğunu anlamadı.

Ayşe için abisi ve Zehra bu hayatta en güvendikleri insandılar ve onlar Ayşe ye yalan söylemişlerdi bu yalanı öğrenen Ayşe çok üzüldü. Kırıldı incindi. Abisi olarak Ömer ona hastalığından bahsetmedi, bahsedemezdi de zaten üzülmesini istemiyordu ama yine de üzülmüştü Ayşe.

Abisi ile Zehra’nın evliliklerinin sahte olduğunu Alev’in bıraktığı cd den öğrenen Ayşe gözyaşları içerisinde abisine ve Zehra ya bunu bana nasıl yaparsınız? Gözümün içine baka baka yalan söylediniz dedi.

Ömer de çok üzgün bir şekilde böyle olması gerekiyordu diyebildi daha fazla açıklayamadı Ömer.

Ayşe de neden buna gerek duydunuz? Neden sahte evlilik yaptınız? Diye sorsa da Ömer daha fazla açıklayamadı durumu.

Ömer nasıl söyleyebilirdi ki canından bile çok sevdiği hayattaki tek kan bağı olan kardeşine hastalığının tekrarladığını, çok az bir ömrün kalmıştı ve bu kısa kalan zamanı sen mutlu geçir diye, senin için..  Bizi ilk gördüğünde sevgili olduğumuzu sen düşündün bizde sen mutlu ol diye bir oyunun içine girdik. Bunu nasıl diyebilirdi sen ölüyordun, nasıl derdi Ömer sayılı günlerin kalmıştı. Nasıl derdi gözümün önünde sen ölüyordun bende seyrediyor en azından son günlerini mutlu yaşa istedim nasıl diyebilirdi ki Ömer?

KOLAY MI?

Kolay mıydı birisine öleceğini söylemek?

Kolay mıydı öleceğini bile bile yaşamak?

Kolay mı için kan ağlarken, etrafa yüzünde gülücükler saçmak?

Kolay mı her gün ölüp ölüp de hiç ölmeyecekmiş gibi davranmak

Hiç kolay değil.

Omzunda çok ağır bir yük, taşıyamaya taşıyamaya

Ayakta dimdik durmak. Hiç kolay değil. 

Aslı

Ayşe, çok üzgün ben biran bile olsun sizin sevginizden, evliliğinizden şüphe etmedim. Ama siz bana yalan söylediniz dediğinde,

Ömer şüphe etme dedi ve çok büyük bir içtenlikle, samimiyet ile Zehra ya bakarak, ben Zehra yı seviyorum dedi derken de sesi titredi. Zehra da Ömer’e bakarak bende sevdim halada seviyorum diye birbirlerine olan sevgilerini Ayşe’nin önünde dile getirdiler.

Ancak Ayşe ikna olmuş değildi. Madem bu kadar seviyordunuz neden evliymiş gibi davrandınız? Bu soruyu sormakta kendince haklıydı Ayşe.

Ama kimse diyemezdi ki o zamanlar sevmiyorduk çünkü, birbirimizi tanımıyorduk. Zamanla tanıdık sevdik aşık olduk hatta mahallede düğün bile yaptık. Onu da burnumuzdan getirdik. 

Senin için bir kere daha düğün yaparız üçlemiş oluruz. Allah’ın hakkı üçtür diyemezlerdi. Diyebilselerdi ne güzel olurdu. 3. Düğünde konak bahçesinde gerçekleşirdi. İlk düğündeki gibi.

Ayşe sorduğu sorulara cevap alamayınca, odadan çıkıp kendi odasına geçti. Geçerken de babaannesine yakalandı. Neyin var? Ne oldu diye sorsa da cevap alamadı babaanne.

Zehra Ayşe’nin peşinden gitmek istese de Ömer durdurdu Zehra yı ben konuşurum, şuan çok sinirli kalbini kırabilir dedi. Ömer den başkası kıramaz Zehra yı.

Ömer Ayşe ile konuşmak için odasına girdi. Yanı başına oturdu. Benim bu dünyada en son isteyeceğim şey senin üzülmen, tek bir damla gözyaşına dayanamam dediğinde, Ayşe; ben kaybolmuş gibiyim güvendiğim, inandığım her şey yıkıldı dedi. Abisi elini tutmak istedi izin vermedi Ayşe.

Annem babam gittikten sonra, tek ailem sendin, sana inandım, güvendim sen bunu bana nasıl yaptın diye sordu Ayşe. Ömer de; başlarda anlaşmalı evlilikti ama sonra sevdik birbirimiz hem de çok sevdik. Bunun dışında sana bir şeyler anlatamam dedi ve odadan çıktı Ayşe de ağladı.

Anlatamaz söyleyemezdi Ömer. Nasıl derdi ki, sen ölüyordun, avuçlarım arasından kayıp gidiyordun, bende üzülerek sana belli etmeden seninle yaşıyordum.

Ömer odasına geçince Zehra ile konuştu. Ben iyi bir abi olamadım dediğinde, Zehra sen gördüğüm en iyi abisin, senin yanındayım ne yapmam gerekiyorsa yapmaya hazırım. Boşanmadan bahsetmeyeceğiz Ayşe bunu kaldıramaz dedi Zehra.

Cevriye hala gece uyuyamamış, başı ağrıyor. Geç uyanınca da, karnını doyurması için sofrayı kaldırmamış Hediye abla. Bahşende de gördü bunu çok kızdı. neymiş efendim evin bir düzeni kuralı olmalıymış o saatte sofra kurulmalı kaldırılmalıymış.

Bahşende, Hediye abla ile konuşuyordu. Cevriye hala damadımızın halası kimi kimsesi yok bize bu eve sığınmış, bu çatı altında kaldığı süre boyunca saygıda kusur etmeyeceksin, aksini düşünmek olmaz. Düşene vurmak gibi bir şey  dedi. hala da duydu kendisi hakkında söylenilen sözleri üzüldü ve kendisine ev kiralamak için Sabah ‘ın dükkanına elinde valizi ile giderek kiralık daire sordu.

  

Bu kadar da olmaz. Halayı konaktan göndermek bu olmamalıydı. Gerçekler açığa çıktı Halanın görevi bitti mi konakta?

Canan ile Sabah emlak dükkanında konuşuyorlar. Canan Sabah’ın Kerem’i çok sevdiğini söylüyor, Sabah da yok öyle bir şey biz arkadaşız. O benim arkadaşım ve hep de öyle kalacak, iki dünya bir araya gelir ancak Kerem ile ben biraya gelemez derken, Kerem dışardaydı bu konuşulanları duydu çok üzüldü.

Kerem için bu duydukları ağır geldi öyle ki mahalleyi terk etmeyi düşünecek kadar kötü olmuştu Kerem. Dükkanını devren kiralığa çıkardı. Ayhan abisi ile konuştu eğer babasının teklifi hala geçerli ise şirkette çalışacak. Kerem gidiyor.

Zehra Ayşe ile konuşmak için odasına gitti. Ayşe, üzgündü Zehra ya en sevdiğin, güvendiğin insanlar tarafından aldatılmanın ne demek olduğunu anlayamazsın, sen benim için kardeş gibiydin, yanılmışım dedi. Zehra da benim hakkımda istediğini düşünebilirsin ama abine haksızlık etme o seni çok seviyor dedi.

Asya gelince odaya onunla oynamak için çıktı Zehra. Cevriye hala gitmişti. Babaanne dışarı çıktığını biliyordu ama nereye gittiğinden haberi yokmuş. Hediye abla da biliyor ama söylemiyor. Asya da babaannesini istiyor. Küçücük çocuğa bu yapılır mı bahşende hanım. Çok vicdansızsın.

Ömer’i evde takım elbisesi olmadan görmek çok güzel. Hep böyle spor giyinse evin içinde olması gerektiği gibi ev hali böyle olur, inandırıcı olur. Hiç kimse evinde gece gündüz takım elbise ile oturmuyor. Bunu böyle dedim diye bahşende babaanne bana da kızar şimdi. Ama öyle ben doğru olanı söylüyorum. Hangi erkek haftanın 7 günü 24 saat takım elbise ile yaşıyor evinde?  Biraz normal hayata dönün.

Zehra Ömer için bitki çayı hazırlamış Ömer onu içti. Ayşe’ye neden anlaşmalı evlilik yaptıklarını, yani bu evliliği Ayşe hasta olduğu o mutlu olsun diye yaptıklarını açıklama kararını aldılar.

Ömer uyurken Zehra yı izledi ve bir eş olarak ona sarılarak uyumak istedi Ömer. bunu da bir nebzede olsa yaptı. Zehra uyanıktı gördü hissetti tepki vermedi.

Gece bitmiş sabah olmuştu.

Daha önce yakalanan Nihat’ın eski sevgilisi Nihat’ı 2 kere aradı. Hastaneden kaçmış. Başa bela geliyor.

Ömer Zehra çalışma odasındalar. Ayşe ye sözleşmeli evliliği neden yaptıklarını nasıl açıklayacaklarını düşünürken, Nihat geldi yanlarına Ayşe’nin neden üzgün olduğunu, ağladığını şimdi anladı Nihat.

Nihat, Ayşe ye de durumu, Ayşe sen geçen sene ölmek üzereydin, bizde seni mutlu etmek için sözleşmeli evlilik yaptık diyemezsiniz ki derken, Ayşe girdi odaya duymuş olmalı Nihat’ın söylediklerini Ayşe.

 

AH GÖNLÜM

Ah ah ah ah ah

Dağlar anlar giyinmiş Cümle kuşlar gelmiyor.

Viranede baykuşlar gönlüm sensiz olmuyor.

Yanık mektubunu aldım kalbim artık sevmiyor.

Ayrılık var yazmışsın yağmurlarım dinmiyor.

 

Ah gönlüm halden anlamaz.

Ah gönlüm kendine sığmaz.

Ah gönlüm kal desen durmaz.

 

Yollar bile gücenmiş böyle yazılmış ferman

Soldu yaprak dalında yok mu derdime derman?.

Günler bile gücenmiş, ah aman ki ne aman

Yar kırıldım dalımdan yok mu derdime derman?

 

Ah gönlüm halden anlamaz.

Ah gönlüm kendine sığmaz.

Ah gönlüm kal desen durmaz.

İki kişilik bir yalnızlığım fotoğraflarının önünde

Birisi alıp götürdüğün, öteki bırakıp gittiğin.

Zafer GÜLER

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 266. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 22 Ocak 2018 Pazartesi” üzerine 105 yorum

 1. aslı dedi ki:

  Merhaba Tolga,
  mesaj gördüğüm zaman mutlaka yazarım geç de olsa bunu daha öncede söylemiştim.
  Evet sen dış göz sün yeni yeni yazmaya başladın anonim olarak yazdıklarını ben saymıyorum çünkü sen olduğunu bilmiyorum.
  bir sürü anonim var ve anlamama da imkan yok.

  bazı yazdıklarında haklısın saygı konusunda. sınırı aşan yorumlar oluyor arada.
  ve seni seviyorum kelimesi neden kullanılıyor demişsin?
  ben kendi açımdan cevap vermek istiyorum.
  bir süre dizi hakkında konuştuktan sonra arada bir samimiyet oluşunca bu samimiyetten kaynaklı sevgi muhabbet oluyor. ve insan seni seviyorum diyor.
  bende diyorum bazı arkadaşlarıma neden samimiyetine içtenliğine inandığım için.
  ama yeni gelen birine onu tanımadan konuşmadan bu kelimeyi kullanmam, doğru da olmaz. inandırıcı olmaz.

  sohbetini, fikrini, görüşünü, ortak noktada buluşmamızı, kimi zaman desteğini, yazdığı yorumu, şiirlerini, seyrettiğimiz dizide ortak sevdiğimiz insandan dolayı seviyorum ben arkadaşlarımı. ayrıca sevmek için illa görmek gerekmez görmeden de sevebilir insan hissedebilir o içtenliği samimiyeti.

  Ben sana kızmadım aksine teşekkür ederim yazdığın fikrini paylaştığın için.
  Ayrıca diziyi izliyorsan sende bizlere katılabilir düşünceleri paylaşabilirsin ve kimseye seni seviyorum deme mecburiyetinde değilsin ki, kimsede bunu mecburiyetten yapmıyor.

  içten gelen bir duygudur o.

  Ve bir konu da haklısın biri gitti mi arkasından diğerleri de gidiyor gitmekte herkes özgür ama bir yerde ben gördüm burada yazıp orada burası ve burada yazan insanlarla ilgili yazılan kötü yorumları görünce çok üzüldüm ve yakıştıramadım o insana. ki ben bu siteden başka sitede yazmıyorum.
  bazen buranın huzurunu bozmak için bazı şeylerin kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.

  1. TOLGA dedi ki:

   Aslı merhaba yorumuma analiz yapmışsın öyle söyleyım öncelikle yanlış bir şey veya cümlem varsa istemeyerek senden özür dilerim dikkat edersen bu kadar kişinin içinden sana yazdım uzun zamandır yazdıklarını okuyorum senin bir düz çizginin var oradan hiç çıkmadın doğru bir insansın burada ben bunu gördüm insanlara yaklaşımın bu yüzden teşekkür ederim.bende doğru birisiyim içimdekileri saklamak yerine açıkça yazdım bu gerekliydi yanlisda olsa doğruda olsa.birde ben yazarsam yorum yazarım birde sana yazarım sana demiştim bundan böyle tolga olarak yazarım söz söz dur bende.birde merak edersin 29 yaşındayım ticaretle uğraşıyorum ismimi biliyorsun zaten bilgi amaçlı yazdım bunu yazdığın için teşekkür ederim bundan sonra eleştirilerimde daha dikkatli olurum ben anladım seni veya ne demek istedigini iyi akşamlar sana.

   1. aslı dedi ki:

    İyi akşamlar Tolga,
    teşekkür ederim yazdıklarımı takip ediyormuşsun sağ olasın. kendini de tanıtmışsın. tanıştığımıza memnun oldum. evet lütfen yazdıklarına dikkat edersen sevinirim kavga gürültü çıkmasın sevmiyorum çünkü iyi akşamlar.

 2. Tolga dedi ki:

  Aslı merhaba sen yazmasanda ben yazım dedim çünkü öyle gerekiyor.buraya genelde dışarıdan bakıyoruz yorumları okuyoruz arkadaşlar konuşuyor kimi özel kimi dizi hakkında değişik konular saçma sapan yazılar kimi gidiyorum gelmeyecegim aynı gün yazıyor siteye bazıları yazıyor ve sonra anonim olarak kendisi kendisine cevap yazıyor Birtane ne yazdığını kendisi dahi okuyamaz söylenecek çok söz var ama sığmaz buraya on kelimenin sekizi seni çok seviyorum başka kelime yok buyurun yazılanlara bakın ortada neyi seviyorsun neden seviyorsun kim olduğunu bilmediğin görmediğin insanlara neden böyle hitap ediyorsunuz sitenin ismi dizibilgi tv varmı ismine uygun yazılanlar o yazmış çok seviyorum beriki bende seni zıvanadan çıkmış burası hemde bayağı zaten arkadaş olanların birbirine saygısı kalmamış bazıları ama genelde çok iyi arkadaşlarda var gidenler var hemde giderken yanında kendi gibileri olanlarıda götürüyor iki gün sonra geri sitede bir oraya bir buraya saçmalık bunlar bence tamam dizi konuşun ara sıra arkadaşça dizi dışına çıkın sözümüz yok ama 10 kelimenin dokuzu seni çok seviyorum dibi sözler aşırı insanı bunaltıyor dışardan sizler böyle gözüküyorsunuz içerden bilmiyorum nasıl gözüküyor bazı arkadaşlar bana kızacak ama görüneni yazdım kimse kusura bakmasın herkes yazdığına baksın kendi notunu kendisi versin bu sitenin iyiliği ve devamı için bende buraya yorum yazmak istedim ama galiba zor kimselerede seni çok seviyorum da diyemem durduk yere son cümlem anlayana o yüzden galiba yorum yapamadan gidiyorum.ama benim gidişim harbi.

 3. Rada dedi ki:

  Selam. Bize psikolog lazim deyen anonim. Evet takintiliyim oduna ve sulalesine. Uzerlerine benzin dokub yakmak istiyorum oldu mu? Ikna oldun mu tam takintili olduguma. Eskiden hastasiydim bu dizinin simdi takintilisi oldum. O psikolog nazmosa lazim. Belki o zaman bizim takintimiz gecer. Betul sen yine mi taktin zehranin babasina. Adam mafya bascisi cikacak zaten. Birde onunlami ugrasacaz. Birak gercek baba eksik kalsin. Diziye anca manyaklar geliyor. Salimle yetinecez artik. Baksana cevrosu evinde gorunce agzi kulaklarinda geziyor.

 4. Aysel dedi ki:

  Bunlar kesin diziyide izlemiyordur oyle olsa bir kere dizi hakkinda yorum yazarlardi. arkadasim senin derdin ne ne isdiyosun? Bence seninki piskolokdan gecmis cokdan sen git bir hastaneye yat tedavi ol

 5. IR dedi ki:

  Iceriden yada dusaridan her kimse araya nifak tohumu sepmek isterse o onun kendi isi ,kendisi bilir ,ama bizimde bos durmamizi beklemesin , madem kendi yolumuzla gidiyoruz ortaligi karisdirmak isteyen layik oldugu muamileyi gorur ,hem bu ve ya diger siteler sirf bizden bagamli oldugunu dusunmiyorum ,butada guruplasma falan yok , bazileri bir tempoda yazir ve onu destekleyen hemfikir opanlar olur bazilari da bi baska tempoda ,simdi burada rada ,betul ,ben ve genelde aylin hemfikir oluyoruz ve diziyle ilgili tempoda yaziyoruz ,aytac ,xanim ,aysel ve baekalarida baska tempoda yaziyorlar ve eyleniyorlar her kesinde bir birine saygisi sonsuz ,bir zaman birisi burani terk etse bile burasi cokdi anlamina gelmez binlerce insan diziyi izliyor en fazla 20 kisi buraya yaziyor bazilarida sadece okuyor ama yazmiyor ,sitenin de amacinin kimseyi burada m tutma amaciyla yarandigini dusunmiyorum ,site sahibi bilgi aktirma ozet paylasma amaciyla yaratmis o yuzden kimse neyise kendine algilamasin.

 6. Zehmer dedi ki:

  Zaten ben bu anonimleri de anlamadım aysel ir abi haklı dizi sitesi burası tabi dizi konuşacağız izdivaç programı değil ki

 7. Aylin dedi ki:

  Abi ben biliyorumda . Sadece konuya aydinlik gelsin diye soyledim . Ulkercim sende uzulme . Bak biz sana inaniyoruz . Sen diyilsin .ben sahsen seni cok seviyorum bitanem

 8. Aysel dedi ki:

  Betul sen bela miknatisi deyilsin anonimler ne dediklerini kendileri bile bilmiyor bir kac gun onceye kadar niye ozel konusuyosunuz diyolardi simdi niye diziden konusuyosunuz diyolar kendileri mantikli bir konu bulamamislar sağa sola saldirip duruyolar bizim ülkerimiz asla boyle birsey yapmaz soylemek isdediyi birsey olsa acik acik soyler zaten

 9. Zehmer dedi ki:

  Ülker o yorumu kim yazdı bilmiyorum ama şahsen benim aklıma sen gelmedin zaten merak etme hem kendi adıma söyleyim ben alıştım artık bütün takiklar bana denk geliyor şimdi birşey söyleyeceğim yine bana takıntılı diyecekler diye korkuyorum bende dizide ki zehra gibi bela miknatsi mıyım ne bütün saçmalıklar beni buluyor:):):)

 10. IR dedi ki:

  Xanim ,aylin ben kimseye ad cekmedim ,anonim yazdi bende oylesine yazdim , onu yazan her kimse ne yazdigini bilmemis ,oyle laf olsun diye yazmis ,cunku diziden baska yazarsak anlasimaz,dizi hagda yazmanin nesi kotu ?ben bayanlarla diziden baska ne konusa bilirim ki ,benim yasim buradakilarin iki kati , kimseyede karismam ahlak cercivesinde kim ne yazarsa yazar , bi ara ben girmedim bi bakdim yazilan yorumlar konu disi , ben kimsye arkadss olmayin diyemem arkadas olmazsaniz burasi cekilmez ama bazi olcileri nezere almak lazim ,ben kime ne dedim ki ?anonim arkadas oneri verdi bende cevap bverdim.

 11. Aysel dedi ki:

  Aytacım canım sende hep iyi ol mutlu ol bitanem seni seviyorum

 12. Anonim dedi ki:

  Xanim ,aylin ben kimseye ad cekmedim ,anonim yazdi bende oylesine yazdim , onu yazan her k

 13. Zehmer dedi ki:

  Ömer e üzüldüm ama o kadar da değil aytaç abartmayalım lütfen lafı mı sakınmam yani söyler im ben :):):):)

 14. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar irabim nasilsin abicim sinirlenme ya su anonim yuzunden kendisi gitsin zaten terapiye benim ulkerim asla boyle bi sey yapmaz o benim nese kaynagim ben ona cok guveniyorum o kimseyi uzecek kiracak bir sey yapmaz bence bunu baskasi yapmis

 15. Gozel dedi ki:

  Aytaccym iy akşamlar şeyde şeyde omeri seversin işde abilygyda,eşligide iydir maşallah

 16. Aylin dedi ki:

  Ir abi sana bir sey soracagim . Bizde yazan su anonim var ya sen onu Ulkermi zan etdin . Eger oyle ben hic oyle dusunmuyorum . Her halde sen o komsu ismiyle yazandi aklinda tutmussundur diye dusunuyorum . O Ulker olmaz . Ulker asla boyle bir sey yazmaz bize . O bizim biric Ulker . Tatlici

 17. Aylin dedi ki:

  Abi asagida yazmis bana Arkadas isimiyle eski sayfalardan birinde tanisdik . Cok iyi biri . Ben samimiyetini sevdim . Gercek ismi Şener .

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aa betul sen omer uzldun mu gercek den mi sen ve omer uzlmek vay be aslin da ben de biraz uzldum yalan soylmycem bir seyi de soyleyeyim ıçim de kalmasin omer nekdar zorba bir olsa da baskalarin uzse de hata yapsa da omer benim tanıdığım en iyi abi omeri abiliye asla laf soyleme

 19. Gozel dedi ki:

  Aslim bitanem cok guzel cok minnetdarym ellerine,gonlune saglyk canym allah senden razy olsun Cevriye gitmemeliydi enazyndan bizimkilere moral olurdy uzuldum
  Hayatym hoş geldin canym nasylsyn

  Oooo ZEHRACYLAR SIZE SEVINERDEN ERKEN BIRAZ PES ETDIGIMIZI KIM SOYLEDI OMERCILERIN KITABYNDA PES ETMEK DIYEN BIŞEY YOK bugun omercileri gormediniz hemen şapkanyzy havaya gonderdiniz oohoo yok oyle bişey size zafer oyle kolay dil asla yok. Ha ha ha

 20. IR dedi ki:

  Aylin sen sener kime diyorsun eskidende sener diye birisine yazmisdin ,ama ben burda sener gormedim.

 21. Zehmer dedi ki:

  Aylin ömer i sevmem ama bu sefer ben bile üzüldüm kız hem bu sefer ömer’in de suçu yok ayşe nin suçu hep o kafasında kurduğu saçma yakıştırma yüzünden oldu bence işler raydan çıktı …

  1. Aylin dedi ki:

   Gerketden uzulecek halde .

 22. IR dedi ki:

  Evet betul haklisin ,sinirlemdim bi ara ,en iyisini srn yapiyorsun,beni tutmak
  kolay da aylini tutmak lazim.ben kimseye bir sey demem ama kimseninde onunde kacmam ,kim cizgiyi asarsa cevabini bulur.

  1. Aylin dedi ki:

   ☺☺☺☺☺☺☺☺☺bir kere adim cikmis sinirliye

 23. Aylin dedi ki:

  Sener Arkadasim destegin icin tessekurler

 24. Aylin dedi ki:

  Aslicim canim cok saq ol bitanem . Cok sukur simdi iyiyim . Sana ne oldu bitanem niye hastanedeydin .

 25. Aylin dedi ki:

  Fraqmani daha yeni izledim . Omerin basi hic dertden kurtulmuyorki . Diyorlarki yer yuzunde iyin insanlarin baslarinda belalar hic eksilmez . Omerdede bu olsa gereki . Zavalim bir daha kardasini kayb etme korkusu yasiyor. Bu oglan bu kadar aci yasarken bide ona odun diyorlar zalin diyiyorlar zorba diyorlar. Adam bu kadar aciyla ayak uste durmus buna sukur ya .

 26. Aylin dedi ki:

  Anonim . Evet ben diziye takintiliyim . Ama qaliba sen bize takintilisiniz . Neden tum anonimler bize takiyorlar . Diziyi izleyipde hakkinda yorum yapmak delikik deyil . Ama durduk yere insanlara takan adama pisikolok lazim .

 27. Zehmer dedi ki:

  Uvvvv ir abi ‘nin yine damarına basılmış sakin abi sakin ben hiç cevap veriyor muyum :):):)sinir bünyeye zarar

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim canim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim arkadasim mesinli elam canim ben cok iyim sen nasilsin guzel gozlum seni cok seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ayselim rica ederim canım benim tesekkur gerek yok sen den de ALLHA razı olsun sen iyi ol o bize canım arkdasim xanım azəri hep iyi ol canım kendine iyi baka mersinli elam sana da hayirli aksamlar bitanem çok ŞÜKÜR biz ben iyim sen nasilini iyisdir inşallah ALLHA emanet olun canım arkdaslarim çok opdum iyi geceler 🙂

 29. IR dedi ki:

  Sende ustedigin yorumu okumakda ve ya okumamakda ozgursun o cumleden bizi elistirmekdede ozgursun ,ama hadini asmazsan iyi olur yoksa ne olacagini sende biliyorsun ,sen diyilmidin ali denen adamla abi kardes olub siteyi ugramaz hale getiren sonrada sucu badkalarinda arayan ,bak ben adimi yaziyorum ama sen saklanma kimsin nesin ortada .

  1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

   O yorumu ben yazmadım! Göker abiden rica et. İpleri karşılaştırsın. Belki o zaman emin olursun. Bide ben kimseye durduk yere takıntılı demem.

 30. IR dedi ki:

  Normal diyilmi bizim diziye takintili olmamiz?cunku burasi dizi sitesi ,senin sorunun varsa o zaman kendini psikologa goster ,en azindan bizde senin gibi sitelerde dolasib es gezmiyoruz ,ve ya gereksiz yorum yazarak sayfalari doldurmiyoruz , birilerini baska sitelere davet ederek sow yaratmak pesinde diyiliz ,baska sitelerde neden konusuldugunu biliyoruz ve ya kimlerin oldugunu ,biz baska sitelere girmiyoruz dizi bilgi bizim evimiz ve biz bu ortamdan memnunuz ,tabi sizinde elestiri yapmak hakkiniz, bizde sizin gibi kusmiyoruz gediyorum gettim bir daha da donmem diyerek kendimizi acindirmiyoruz ,her kes fikrini soylemekde ,caninin istedigi gibi davranmakda ozgur.

 31. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız? Aytacım Xanım Azerim cok teşekkür ederim dualarınız için Allah sizden razı olsun canlarım bende sizi çok seviyorum

 32. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 33. IR dedi ki:

  Simdi zehra haksizlik ediyor desem dogru diyil ,zehranin ne kadar hakli oldugunu herkes az cok onayliyor , omer denen ruhsuzun da pisman oldugu belli ,pisamandir hemde nece ,zehra aff etmesine ederde ama bu adam kayda deyer bi imthan vermemis ,yani bu ve ya her hangi durumda zehra aff eder vaz gecerse omer bununda bi oyunun bi parcasi oldugu kanaetine vara bilir ,yani omer bu sagi solu belli olmaz o yuzden zehranin bir daha boyle idurumlarla karsilasmamak icin bosanmakda israr etmesi en dugrusu ,kararliligina karalida ,yani olye gozukuyor,ama bu arda omerede uzulmemis diyilim ,kardesini bile unutmus onceligi zehrayla olan durumuna vermis ,simdi zehra ayse icin boyle surdurmeside zehraya haksizlik ,ne zamana kadar omer uzulmesin ayse uzulmesin diye oyalanacak onun da kendi hayati var ,dusunmesi hayatina odaklanmasi lazim, oncedende omer zehraya inanmisdi asik oldugunu soylemisdi mal varligina ortak etmisdi demek oyle bosu bosuna olmuyor sozunu tutamiyor omer noterde de soz verse her seyinide zehranin ustune yapdirsa her hangi bir donemde yine basa done bilir o yuzden psikolog meselesi diyil sok yasamasi ve inandirici bir sey yapmasi bgerekir ki bu halde ne kendi bi karar vere bilir nede yardim edeni var ,benim icin cok uzucu bir sey omerin caresizligi.

 34. Aytac azəri fan dedi ki:

  Rica ederim canım prensesim ne demek ben de çok opdum canım arkdasim xanım azəri tatlic ulkerim siz de iyi aksamlar xanım azəri çok ŞÜKÜR ben iyim canım sen de iyisdir inşallah

 35. Anonim dedi ki:

  Aylin,zehmer,ir ,rada,asıl psikolog size lazim.sizden başka dizi ye bu kadar takıntılı hiç bir sitede yok.

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz hayatcim cani m hos geldin ben cok iyim sen nasilsin insalla h iyisindir kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 37. IR dedi ki:

  Simdi zehra haksizlik ediyor desem dogru diyil ,zehranin ne kadar hakli oldugunu herkes az cok onayliyor , omer denen ruhsuzun da pisman oldugu belli ,pisamandir hemde nece ,zehra aff etmesine ederde ama bu adam kayda deyer bi imthan vermemis ,yani bu ve ya her hangi durumda zehra aff eder vaz gecerse omer bununda bi oyunun bi parcasi oldugu kanaetine vara bilir ,yani omer bu sagi solu belli olmaz o yuzden zehranin bir daha boyle durumlarla karsilasmamak

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Uf ya benim yazdığım yorum yine aşağı düşdü təkrar yazyorum aşağı dusmeyin diye arkdaslar biz zehra düşdü sandik ama zehra degili muge düşdü kunki kirmizi pantolonu zehra degili muge geymsdi frgramana fikkatli bakar saniz siz de fark edcek siniz fagram yine yanltyor insani fragram bakinca zehra düşmüş gibi gozkuyor ama zehra degili muge bence

 38. Zehmer dedi ki:

  Psikolok zehra nın fikriymis nihayet kafasını calistirabilmis nazmiye hanım

 39. Zehmer dedi ki:

  Niye ayşe zehra dan açıklama bekliyor ki çok saçma abisine kıyamıyor zehra ya yükleniyor zaten vurun abalıya kervancı lar

 40. Anonim dedi ki:

  Daha güven sorununu aşmaları 2 seneyi buldu daha tay tay duracaklar sonra oturacaklar adım atacaklar düşmeden yürümeye çalışacaklar eh bakışma 2 sezon sürdüyse gerisini ALLAH bilşr

 41. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  İyi akşamlar millet:-)

  Ooo HAYAT hoş geldin:-) Ya aslında hep buralardayımda, sadece içimden geldiyinde yazıyorum. Bir çok arkadaşı maile taşıdım. Öylece güzel sohbetler ediyoruz:-)

 42. xedice xatun dedi ki:

  İyi aksamlar Aytacim anladim ben bakarim. Cok tesekkurler prensesim opdum canim

 43. Zehmer dedi ki:

  Zehra nin sakat kalması yine ömer e yarar bence kucagindan indirmez artık yapışıp kalır zehra ya :):):)

 44. Anonim dedi ki:

  Analiz süper olmuş teşekkürler Aslı hanım elinize yüreğinize sağlık

 45. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksmlar su damlam ben adını sen koy 268 269 270 bölüm frgramin yazdım googla geldin fragarm mən orda izledim

 46. peri dedi ki:

  Muge galib zahraya bi şey yapacagini biliordum ama yine fragman beni şoke etdi,nazmoş ayşeden geçen sene uzulmadiklarinin telafisini hepden çikarmiş,yine olan zehraya oldu,aslinda kandide suçlu sanki superman mi,her balanin önune atlio.

 47. Zehmer dedi ki:

  Rada psikolgun gelmesi bir buçuk seneyi buldu hani ben zehra nin babası da gelsin diyordum ya acaba o kaç seneyi bulur dersin bir tahminin var mi kız …

 48. Zehmer dedi ki:

  Rada psikolgun gelmesi bir buçuk seneyi buldu hani ben zehra nin babası da gelsin diyordum ya acaba o kaç seneyi bulur dersin bir tahminin var mi kız

 49. xedice xatun dedi ki:

  İyi aksamlar kizlar nerde baktiniz fraqmana ben bulamadim bi zahmet soyleyin

 50. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay ben frgramin sokun da cikmadim hala ir abi sen daha dun demedin mi bir dur bakalim ilerde daha neler olcak diye cidi cidi bu kiz kesin taputa gircek yok artik nazmiye kanim dondu frgramin izler ken

  1. xedice xatun dedi ki:

   O pskolog keske bahsendeye baksaydi bence cok guzel olurdu.
   Omere. Bakti ne yapdi odun ne anlar terapiden o ancak boyle mal mal baksin

 51. Zehmer dedi ki:

  Zehra nin mezar taşı yazısı zehra kervanci oglu ruhuna el fatiha :):):)

  1. Aytac dedi ki:

   Ilahi betul oldum gulmek den 😀 😀 bir dur bakalim berki kiz olmyce nede ruhuna elfatya okyorsun yazik deylmi kiza

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ilahi betul oldum gulmek den 😀 😀 bir dur bakalim berki kiz olmyce nede ruhuna elfatya okyorsun yazik deylmi kiza

 52. Zehmer dedi ki:

  Ben biliyordum zaten rada nazmos beni duyuyor ama biraz ağır işitiyor hem birazda jetonu köşeli galiba :):):)

 53. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hazalin mesut yarin programin da bir arbda arbaya atlmadigim kaldi dediyin bu olsa gerek fagram çok uzcu ayseye çok uzldum bu psgolok kervanic oğlun aylesin de çok nazmiye hanim lazım onu akli yerin de olur sana kervanci oğlu aylesi bu halde olmaz

 54. Rada dedi ki:

  Bu kez zehra gercekten tabuta girecek. Odun yine aysenin yaninda zehra mugeyle bogusuyor.bu kizin sonunu getirdiler bu kervansurenler

 55. IR dedi ki:

  Fragman cikti , muge ayseyi rehin almis ,herkes bulmaya calisirken muge buldular sonrada muge zahrayla beraber hundurlokden kaydi dustuler ,sanirim bu sefer zehra ayagindan zedelenib gecmisde soylenen tekerlikli sandaliyaya mahkum olacak ,bende gordugun gibi uzaktan takipdeyim rada ,omerciler hucuma gecerse karismayi dusunuyorum.ama bi ara buradan uzak kalmak zorundayim cunku islerim var ,girmeye bilirim yani ,gerci bu zamanda gedersem omerciler kacdigimi csanacak ama asla oyle diyil islerim yuzunden mecburum.

 56. Rada dedi ki:

  Betul gozun aydin. Kiz sen psikolog derken nazmosun sagir kulagi ile diyil digeri ile duymus. Ir abi sen nasilsin ne yapiyorsun?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Yeni fagram cikdi arkdaslar haberiniz olsun

 57. Rada dedi ki:

  Bu gerizekalilar ayseye psikolog getireceklerine kendilerine getirseydiler ya. Kendi sorunlari bini asmis bunlar ayseni dusunuyorlar. Lale pes etsen biz kiminle ugrasacaz. Kiz o fatiyi bende ozledim. Onu da geri getire bilsek zehracilar dahada guclenir. Konul omercimiydi? Heyat hosgeldim canim nasilsin?

 58. Betül dedi ki:

  Nazmiye sonunda beni duydu galiba kervancı lara psikiyatri geldi :):):):)

 59. Zehmer dedi ki:

  Ömer’in o malum inadını en iyi ben bilirim lale sen merak etme

 60. Lale turkmen dedi ki:

  Tatlim senin Zehraci oldugunu biliyorum merak etme. Ben bir kitap okumaya baslasam 3.4 gunde bitirim. Sonunu merak etdigim icin. 10 dakikam olsa bile hemen kitabima sarilirim. O yuzden gun icerisinde gelemedim. Bu kitabim bitdikden sonra yenisine baslamadan Zehracilarla tek tek konusmak icin 2gun zaman ayirmaya karar verdim. Az kaldi sonra onca zehracilarla tek basima bile mucadele esebilirim. Bekleyin beni.

 61. Zehmer dedi ki:

  Ayşe ye psikolok getireceklermiş psikolok hazır gelmişken sadece ayşe yi değil bütün kervancioglu llarini incelemeli bence

 62. Lale turkmen dedi ki:

  Zehracilar ben sizin burda oldugunuzu bilmiyordum o yuzden bir onceki sayfaya yazdim isterseniz zehranin resmi duran sayfayada bakim orayada yazmisdim. Ben bir omerci olarak asla ve asla pes etmem. Omercilerde Omer inadi var gerisini siz anlayin artik. Radacim ben sizin fatini cok ozledim ya keske o da gelse. Bizim Konulde gelse dahada guzel olurdu. Bakin ben yine her zamanki gibi adaletli davraniyorum her tarafdan birini ozliyorum:)
  Hayatcim hos geldin. Seni gordugime sevindim. Siteye artik rahatlikla girebilyormusun sorunun cozuldimi

 63. Hayat dedi ki:

  Bu Bahsende cevriye hanimdan ne istiyor ki ??? Zehrani istemiyor. Kendisini kim zannediyor acaba ? Allahim kimseye boyle bir kaynana kaynana nasip gorme☺
  Aysede abisi ile zehrani affeder inşallah . Zaten onlar çok çile çektiler . Yeter . Mutluluk onlarin da hakkı . Ozelliklede zehranin Kızcağızın hiç çilesi bitmedi.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba hayata hos geldin canım biz iyiz çok ŞÜKÜR çok tesekkur ederim sen nasilisin iyisdir inşallah biz de seni çok ozledik evet mutlu olmak her kez gibi zehra ve omeri hata bizim de hakimiz ama nazmiye hanmin mutluluga karsi çok kotu alerji sin var canım oyuz de zehom de bizim mutlu olmyoruz mutluluk bize haram nazmiye hanim sayesin de su baba aneyei biz de cozmedik hala amin hayata boyle baba aneyi de kayin valideyin de RABBIM kimselere vermesin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aaa fagram bak arkdas dilmi yutum ayol ben şok

  3. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ya arkdaslar hepimiz zehra düşdü sandik ama bence zehra degil muge dusyor kunki krmizi paltolunu zehra degil muge geymsdi frgrama dikkat le bakar saniz siz de fark edcek siniz her zaman ki gibi fagram yanltyor insanı

 64. IR dedi ki:

  tesekkur hayat biz iyiyiz gordugun gibi,seni sormali ,nasilsin,biz simdilik atisiyoruz tartsiyoruz ,anliyacagin kavga cikarmak icin ugrasiyoruz.

  1. Hayat dedi ki:

   Iyiyim ir abi sen nasilsin . O tartışmaları bende çok ozledim

 65. Hayat dedi ki:

  Aslicim ellerine yüreğine sağlık analiz çok guzel . Nasilsin canım iyimisin.
  Tatlıcı Ulkercim nerelerdesin ? Ir abi Hanım abla Aylin Aytac Rada Ayan zehmer hanım azeri fan zehra nasilsiniz ? Gozel ile lalede iyidirler inşallah.
  Hepinizi çok ozledim.❤❤❤❤❤

 66. Rada dedi ki:

  Aytac Betul orasi bilinmez. Bakarsin bastonlu cemiyyet heyatinda nami yurusun diye tekrar satafatli dugun yaptirir bizimkilere. Nasil olsa diger ilk dugunu muzo organize etmis bu cadi da muzoya qicik. bu dugunde zehrayi herkese rezil etmek icin elinden yaparmi yapar. Bu kez yuzugu cikartirlar zehranin parmagindan ” oyun bitti ” diye.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   E sen de haklisin rada ne diyeyim ki omer bu onu da yapar o dugun gecesin de sonra onda her seyi beklerim ben omer asla yapmaz dediyim her seyi yapdi benin hayal kirligina ugrati hep evde omeri ovyordum anlat anlat bitrmyordum eski den aneme ama simdi zehra omeri surduru yor ya ben sevinyorum oh olsun sana kendi eti kendi cek cezanin diyorum ama anem omere uzlyor zehra oyle yapma kizyor zehraya ben də ane sen ne cabuk untun omeri zehraya yapdklarin diyorum anycan bizim evde de zehra omer konsun tartslyor

 67. Aytac azəri fan dedi ki:

  Rada betul asli ile ben ilan 3 cü bir dugun daha olsun demyoruz ki zaten bundan sonra 3 cü dugun birak biz zehra bile isdemez kiz iki kez gelinlik giydi oda burunun da geldi ne dugun ne de gelinlik ne zehraya ne de bize hayir getrmedi topu alev ati ayse tuttu boyle ce yol aldı bu aski mimari ayse her sey ayse için bu dizi de bakalim ayse ne yapcak

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hani bu dizi de her sey ayse için ya ayse için evlendiler defalarca kusup yine ayse için barsdilar sonra zehra kaç kes konaki terik eti yine ayse için ya sabır deyip geri döndü simdi de ayse inansin diye gercek de evlenip ustune bir de cocuk yapar larsa hiç sasirmam

 68. Zehmer dedi ki:

  Rada ben demedim ki üçüncü düğün diye aytaç dedi hem ömer bu kafayla değil zehrayla üçüncü düğün yapmak oğlu olsa sünnet düğünü bile yapamaz:):):):)

 69. IR dedi ki:

  Aylin burdamisin ?yoksa sende omer gibi numara mi yapyorsun?

 70. Rada dedi ki:

  Betul birak 3dugunu. Allah bilir 3dugun gecesinde ne kotuluk yapar zehra bu kervansuren. Agzi yandi zehranin bir kere dugunden. Bu kervansurenlerde gelenek baskalarini hor gormek asalamak kalbini kirmak. Neden sasiriyorsunuz ki bahsendenin yaptiklarina. Kime cektigi belli iste. Aylin kiz gecmis olsun. Ne yapalim 2yildir omerin hastalik numarasini izleye izleye kimseye inanmaz olduk. Hele ki hasta olan omerciyse. Belki omer gibi numara yapiyorsunuz ki sizinle ugrasmayalim.

 71. Zehmer dedi ki:

  Geçmiş olsun aslı bence bahsende ‘nin yaptığı hareket tam dağdan gelip bağdaki ni kovmak oldu

 72. K.Azeri. dedi ki:

  Merheba her kese.Asli hanim analiz her zamanki gibi mükemmel canim.te$ekkür.

 73. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Nasılsın.Hava deyişmiş yine oralarda.Yazın çok güzel,şarkı da. Eline saglık.gönlün dert görmesin.Allah sana yardımcı olsun ve senden razı olsun.Dogru diyorsun. hiç kolay degil,aksine çok zordur.biliyorum.Allaha emanet ol güzel kızlm.

 74. Zehmer dedi ki:

  Üçüncü dugunmus eksik olsun o odunun üçüncü düğünü şimdi birşey söylerdim ama ömer ci aylin yine başlar o odunun avukatlığını yapmaya neyse kalsın

 75. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin analiz tek kelime muhtesem olmus oh mis canim dunku bolumde cadi bahsende cevriye halayi nasil uzdu ya o kadini benim elime verseler onun sacini basini yolarim ayol

 76. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim gonlune saglik canım arkdasim diger arkdaslara katlyorum çok guzel olmuş analiz her zaman ki gibi çok tesekkur ederim bitanem bence de 3 cü bir dugun daha yapsalar çok guzel olur malum diger iki dugun de hiç yarmadin zehome berki 3 cü dugun de mutlu olur lar omere supor gercek çok yaksyor evde supor giyse daha iyi olur ben bile darlyorum artik omeri takim elbse ile gorur ken bahsende cadsini ben de su damlam gibi bir kasik suda bogumak isdyorum kiçik olyor o kadina nasil da uzdun cevriye halmizi tabi bir de muge var bakalim bu kez ne yapcak

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım sağol canım.
   Ömer’in 3. düğün hakkı olmalı. ve evet artık evde spor giyinsin Ömer.
   Spor giyinmek daha çok yakışıyor. ve spor giyinirken saçları dağınık kendi halinde jölesiz olsun.

 77. Aylin dedi ki:

  Merhabalar . Ne hava atiyorsunuz Zehracilar . Qaliba hastalara inanmak huyunuz Zehradan gecmis size . Ama ben gercetden kotu hastayim . Ve ben asla pes etmem . Ömerin suclu goruldugu bu dunyaya meydan okurum ben . Omer tekdir .ve biz her zaman onun yanindayiz

  1. Arkadaş dedi ki:

   Helal size Aylin hanım bravo Ömerciler sizinle beraber destekliyoruz 🙂

  2. aslı dedi ki:

   Aylincim geçmiş olsun canım,
   Bende bugün hastanedeydim bende yoktum oh maşallah meydanı boş bulmuş atıp tutmuş Zehracılar.

   Beni kimse Ömerden vazgeçiremez sana sonuna kadar katılıyorum canım benim

 78. xedice xatun dedi ki:

  Mucizemin eli deymis analiz pekde guzel olmus gonlune saglik
  Ah gonlum .cok beyendem
  Asli sana katiliyorum valla bu omer ucuncu duyunu yapar onuda eline uzune bulastirir .haram eder zehraya ne de olsa uzman bu konuda o bahsande var ya onu bi kasik suda bogarim valla nasil uzdu benim cevriye halami mahkeme surat kadin

  Tesekkurler aslicim

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım uykucu güzel daha yeni geldi 🙂
   sana yazarken uyuya kaldım benim bu halim ne olacak bilmiyorum.

   3. düğün olsun ama bu kez gerçekten adam akıllı anlı şanlı bir düğün olsun son düğünleri olsun.

 79. Rada dedi ki:

  Aslim muhtesemin daha otesi olmus. Bahsende cadisi bilerek cevriye halayi devre disi birakti. Zehrayi savunan ve ovenlerden biri azaldi. Aysenide nihatla baska eve cikin diye ikna eder. Geriye kaldi zehra ve omer ozaman zehrani konaktan gonderir omerin ruhu bile duymaz. Bu hediye ablada ne sirlar var bahsendeyle ilgili. Bir patlasada sirlar ortaya ciksa. Ay kerem icin uzuluyim mi seviniyim mi bilmedim. Bunlarin bom bom soguk bakislari insani heyatdan sogutuyor. Cevriye hala bosuna gitmedi salim beycigime yakin olmak istiyor. Yakinda buyuk ask baslar. Bakismalar helvalar cilveler park koselerinde bulusmalar

  1. aslı dedi ki:

   Cevriye hala da hemen gitti bir dur bak etrafına ama misafirim Nihatın da evi değil o yüzden huzursuzluk çıkmasın diye gitmiştir de meydanı Bahşndeye bırakması iyi olmadı.

   Nihat zaten başka evi istiyordu ona bayram olur bu halasını da yanına
   alır oh misler gibi yaşar gider Nihat ile Ayşe

   Salim amca ile Cevriye hala önceki bölümlerin birinde helva ile işi halletti cevriye hala

 80. Zehmer dedi ki:

  Bahsende cevriye hala ya misafir diyor asıl misafir olan kendisi bence oz torunu ömer bile onu telefonuna kaydederken bahsende hanım diye kaydediyor

  1. aslı dedi ki:

   Bahşende bunca zaman yoktu da şimdi ortaya çıktı herşeye de karışır oldu. bunca zaman o yokken de o çark dönüyordu. hem de çok güzel dönüyordu. otur oturduğun yerde Bahşende hanım karışma evin düzenine sen yokken Cevriye hala vardı o evde.

 81. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Yani Aslıcımcım senin bu analizlerin olmasa Ömerciler hepten kayb oldu sanıcam.
  Bu arada analiz yine ŞAHANE OLMUŞŞŞŞŞ:-)

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ülker,
   Ömerciler hep burada bir Ömerci olarak benim hastam var, bugün onu hastaneye götürdüm. Ayrıca biraz bende rahatsızım. ve en önemlisi de cep telefonum yok sizler gibi her an her yerden rahatlıkla siteye giremem. Telefon al diyeceksin biliyorum ama o şuan için bana çok lüks ve benim böyle bir lüksüm yok ne yazık ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.