Adını Sen Koy 265. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 19 Ocak 2018 Cuma

Burak 21 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 265. Bölüm 19 Ocak 2018 Cuma

Alev’in gitmeden önce Ömer’e bıraktığı cd sonunda ortaya çıktı. Ancak Ömer bu cd ye bakmamış içinde ne olduğunu bilmiyordu. Bilseydi imha ederdi Ömer. Nihat’ın bir dosyayı istemesi ile onu dolaptan alırken cd de yere düştü. Öylelikle de cd yi Nihat da öğrenmiş oldu. içine baktı Alev vardı ve bunu Ayşe’nin görmesini istemedi.

Şirkete götürmek orada bakmak istedi ama cd yi bilgisayarının arasından kendi odalarına gittiğinde düşürdü. Düşürdüğünün de farkında değil Nihat. Bunu da Asya buldu içinde çizgi film var zannetti annesi ile izlemek istedi.

Ayşe de kendi bilgisayarından cd yi açtı. Alev çıktı. Asya çizgi film izlemek istediğini, Alev’i izlemek istemediğini söyledi. Ayşe de Asya üzülmesin diye cd ye bakmadı. Ama aklı hep o cd deydi. İçinde ne var diye çok merak ediyor Ayşe.

Nihat da nerede kaybettiğinden habersiz şirkette cd arıyor. Bu sahne biraz saçma olmuş. Nihat cd yi evde kaybetti. Hiç şirkete götürmedi ama kendisi götürdüğünü ve orada kaybettiğini düşüp şirkette cd aradı ve arattı sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır cd yok.

Cd Asya da haberi yok.

Ayşe bir kere daha izlemek için bilgisayarını açtı yalnızdı. Tam izliyordu ki sesi çıkmadı ne dediği anlaşılmıyordu. Sonra da görüntü gitti, izleyemedi Ayşe. Bizde Alev’i cd de görsek iyiydi.

Ömer Zehra ile konağa geldiler. Cevriye hala ilk görendi kapıda. Hediye abla da geldi. Cevriye halanın sesine Abisinin geldiğini ayağına bir şey olduğunu anladı Ayşe. hemen odadan çıkıp yanlarına gitti. Ne olduğunu sordu abisine Ayşe,

Ömer de toprak kaygandı ondan düştüm önemli bir şey yok dedi Ömer.

 Sonra da Zehra’nın yardımı ile odalarına geçtiler.  Zehra da Ayşe de Ömer’e yardım etti. Cevriye hala da geldi. Acıdan yüzü sapsarı belli etmiyor ancak çok acı çektiği belli dedi. Zehra da endişelendi. Kremdi, buzdu derken iyileşti ayağı Ömer’in ama söylemedi iyileştiğini Zehra’nın onunla ilgilenmesini istiyordu buda Ömer’e göre iyi bir fırsattı. En azından boşanma konusu kapanmış evdeydi gitmemişti Zehra.

Ayşe ve Zehra, Ömer’in yanı başında Ömer Ayşe rahatlasın diye eskiden de olurdu birkaç güne geçer sen üzülme dedi. fırsat bu fırsat Ayşe yi öperek ortamı yumuşatan Ömer. Ben çok şanslı bir adamım hayatımdaki iki kadında çok güzel bir kalbe sahip, bu şansı heba edecek bir aptallık yaparsam beni bağışlar mısınız? diye sordu.

Ayşe de bağışlardım, senin bende kredin sonsuz dedi.

Ömer’in niyeti Zehra’nın fikrini öğrenmek bağışlayıp bağışlamayacağını öğrenmekti. Zehra bu konu da hiç konuşmadı.

Ayşe den olumlu yanıt alan Ömer, Ayşe ye, bazen öyle hatalarla karşılaşırız ki bu hataları sevdiğimiz kişi yapıyorsa çok canımız yanar. Öfkemiz sevgimize galip gelir dedi. bağışladığımız da özgürleşiriz dedi.  Bu sözler Ayşe ye söylüyor gibi görünse de aslında bu sözler Zehra içindi.

Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla olayı yaşandı o odada.

Ayşe de haklısın abi dedi ve ekledi bu karı koca arasında ise durum biraz farklı, o konuda bir şey söyleyemeyeceğim, ayağını denk olsan iyi olur abicim diyerek abisinden bilgisayarını istedi. Bilgisayar şirketteymiş izleyemedi Ayşe.

   

Koray da Salim amcanın dükkanında sabaha kadar çalıştığı için şirkette kendi odasında masa başında uyuya kaldı. Kerem de Koray’ın istediği temiz gömleği getirmişti. Koray’ı uyurken gördü. Sadece Kerem değil, Özge de gördü rahatsız oldu durumdan kahve getirmeye gitti.

Sonrada toplantıya geçtiler üç kişilik küçük bir toplantıydı. Özge Koray ve Nihat vardı. Koray bir dosyayı yetiştirememiş Özge Koray’a kızınca Nihat araya girdi ve Koray’ın yeni olduğunu ve eksikleri tamamlar sen merak etme, hem siz bir ekipsiniz ben size güveniyorum dedi şirketten eve geçti Nihat.

 Sabah da Kerem’in kendisinden hoşlandığını düşünüyor. Kaçıyor Sabah Keremden. Bir yandan da merak ediyor Kerem’i.

Ömer’i odasında babaannesi de ziyaret etti. Zehra’nın hazırladığı kremi görünce böyle koca karı ilaçları ile olmaz. Doktor çağıralım deyince, Ömer de daha öncede buna benzer olaylar başıma geldiğinde Zehra’nın hazırladığı ilaçlar iyi geldi dedi. bu sözler hoşuna gitti Zehranın ben doktor çağırdım gelecek dedi Zehra da.

Doktor geldi baktı. Sadece doku zedelenmesi önemli bir şey değil dedi. tabi Zehra odada olmadığı için bunları duymadı. Ömer bir yalan uydurdu Zehra ona baksın gitmesin boşanma konusu açılmasın diye.

    

Ömer’in yemeği odasına gelmişti. Zehra yoktu salondaydı. Ömer Zehra yanına gelsin kalsın istedi bunun içinde olmadık numaralar düşündü. Yemek soğuk ısıtsak mı? vazgeçti. Lavobaya gitmem lazım vazgeçti uygun olmazdı diye düşündü Ömer.

Ömer böyle yollar ararken kendine, Zehra salonda oturuyordu. Bahşende hanım da Ömer’in yemek yeyip yemediğini bilmediğini, söyleyen Zehra ya kızdı. bunun üzerine odaya giden Zehra Ömer’in yemek yemediğini gördü elleri ile yemek yedirdi.

Ah Ömer ah küçük yaramaz çocuklar gibisin. Bir zamanlar gerçekten hastalanmıştın da sana yardım etmek isteyen Zehra’nın yardımını kabul etmemiştin. Şimdi ise hiçbir şeyin yok ama Zehra seninle ilgilensin, yanında olsun diye hastaymış gibi davranıyorsun hiç yakışıyor mu senin gibi koskocaman erkeğe? Gerçekten hasta olsan acaba yine böyle davranırmısın çok merak ediyorum?

Ömer, Zehra ya teşekkür etti ve ayağım hiç iyileşmese ve sen hep yanımda böyle kalsan dedi. senin bir şeyin yok ki Ömer naz yapmayı bırak. Bak Zehra anlayacak numara yaptığını ve bir gün gerçekten hasta olduğunda bu kez o sana inanmayacak. Bir gün gerçekten hasta olsan da birde o ruh halini görsek senin yine böyle mi davranacakmısın?

Ayağım iyileşince kalbimdeki yaralar açılacak onun tedavisi yok dedi Ömer. Ömer Zehradan boşanmak istemediğini bir kere daha bu şekilde dile getirmiş oldu.

Gece bitmiş sabah olmuştu.

Kerem Sabah’a olan aşkını itiraf etmek için önce kendisi ayna önünde prova yaptı. Sonra da kendisini tam hazır hissedince evden dışarı çıktı.

Can erkenden şirkete gitti oradan Ömer’in imzalaması gereken dosyaları aldı konağa getirdi. Ayşe’nin de bilgisayarını yaptırmış teslim etti. Ayşe çok merak ettiği cd ye sonunda baktı. Bizde görseydik, duysaydık neler söylemiş Alev?

Ayşe izledi dinledi ağlamaya başladı. Gözyaşları sel oldu aktı.

Zehra da Ömer için kahvaltı tepsisi hazırlayıp getirdi. Ömer yataktan kalkmış da düzlemiş yatağını. Banyoda Ömer ve banyodan yürüyerek  gelen Ömer’i gören Zehra çok şaşırdı bir o kadar da kızdı Ömer’e.

Ömer de ben ne yaptıysam seni kaybetmemek ellerimin arasından kayıp gitmeni izlemek istemediğim için yaptım. Aşk insanın gözünü gerçekten de kör ediyormuş. Ben seni seviyorum yaptığım bütün çılgınlıkların sebebi sensin dedi Ömer.

Zehra da o düğün gecesi Ömer’in yaptıklarını yeniden hatırladı. Üzüldü. Ne yapsam unutamıyorum. Gözümü kapadığımda, bu yatağa her baktığımda bana güvenmediğini o anı hatırlıyorum unutamıyorum dedi.

Ömer de özür diledi ama kar etmedi. Zehra kararlıydı Ayşe ile konuşacaktı. Ömer durdurdu Zehra yı o zaman birlikte söyleyelim Ayşe ye dedi.

Ve Ayşe odaya ağlayarak girdi. Ömer ve Zehra çok şaşırdılar ve bizim sana söylemek istediklerimiz var dediklerinde Ayşe de bunu bana nasıl yaparsınız diye hesap sordu.

İNCEDEN İNCEDEN 

Geri dönmek için geç kaldın, sıra sende üzüleceksin
Varlığınla ne kazandırdın? yokluğunla ne kaybettireceksin?
Bir gün, iki gün sonra çözülür bağladığım karalar
Önüme bakarım, taş olsan yoluma kalbim seni paralar 

Gel deneyelim diyorsun olur  mu yeniden?
Ruhumu okşuyor inceden inceden
Kanmam be oğlum, neler gördüm neler
Nasibimi aldım tüm yeminlerden

Tuğba YURT

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Adını Sen Koy 265. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 19 Ocak 2018 Cuma” üzerine 37 yorum

 1. ali inistigramçi dedi ki:

  virus kelmesini bizim deyerli aytac

  Gardaşimiz alt mesajda

  Uçun cu setirde yazmiş

  Neden ? hamini allaha emanet ediyom

 2. inistigramda herkesi beklirem dedi ki:

  siz şerefli bacilardan rica

  Edirem bezi nahencar

  Kelmelerle beni kirmayin

  Zira men bir zeki insanin ricasile siteni

  Terk etdim ve bura heç

  Bir zad yazmiram.. eslinde

  Yalniş hamiya zerer verici..

  Men bir inat insanam

  Kelmelerize lutfen dikket

  Edin. men bura yazmiram

  Ama hami gozumun gabaginda… nenem bacim

  Sen uz işleruva bax VIRUS

  Deyib durma… men yaman

  Youz işitdim ama saygim

  Var ve siteni sahiblerine

  Burakdim.. dirnak arasi olmaz bir soz yazib

  Gaçasan.. biz hamumuz

  Insanlig namina birbirimize

  Saygi gostermek zorundayiz..

  Buyuklerden rica edirem

  Ayer burda bir saygisizlig

  Var lutfen yazsinlar…bilim

  Ali

  1. Anonim dedi ki:

   Ya sen defolup gittiydin hani ne utanmaz adammışsın be yaşından başından utan insanlığın yüz karasi

 3. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay inanmyor su damlam tatlic ulkerim siz demi dondunuz burdasniz ne guzel çok sevindim ne olur buraya da yazın hem bakin virus lar da temzle di artik sitemiz ter temiz piril pril oldu hos geldiniz siz burda yeni de çok guzel umarim bunda sonar burya da yazar siniz ir abi hakli cikdi bana uzlme yakin da donce ler demsdi vallah doğru demis donmsunz gercek den çok sevindim

 4. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksamlar arkdaslar xanım azəri hos geldin canım nasilsin çok ozledim seni ir abi hakli haber vermede giti çok merak etik abim emelyat oldu yazdin daha sonra sen de haber alamdik çok endiselndim çok ŞÜKÜR her sey yolunda abi de taburcu olmuş çok sevindim simdi nasil oldu iyidir inşallah bir daha haber etmede kayip olam tamam mi canım seni çok sevyorum donmen de çok sevindim

 5. xedice xatun dedi ki:

  Bu tugba yurt un en cok sevdyim sarkisi eline saglik .omer pisman oldugu surece benim keyfim yerinde tesekkurler mucizem

  1. aslı dedi ki:

   Ne güzel bu 2 oldu senin sevdiğin şarkı denk gelmesi. Sevindim.
   Zorba Ömer den se Aşık Ömeri görmeyi bende seviyorum.

   1. xedice xatun dedi ki:

    Evet sen benim huyumu suyumu bilirsin neleri sevdiyimide
    Sev o asik omeri bende cok seviyorum asik ZEHRA yi opdum

   2. Aytac azəri fan dedi ki:

    Hayirli aksamlar aslicm iyi olmana sevindim canım ne guzel bugun kendine vakit ayra bilmiş sin bu analiz de kendi siyirin yazmadığın bilmyorum canım ama diger analiz lerin de yazmışdi oyuz de seni kendi yazdik ların ayrı bir guzelik katyor analizler dedim 🙂

 6. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ASLIM analiz bomba gibi olmuş:-) Ellerine sağlık:-)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Ülker

 7. IR dedi ki:

  Tesekkur ederim xanim ,iyiyiz cok sukur ,insanin aklina kotu dusinceler geliyor allah korusun ,abinin taburcu olmasina sevindim ,allaha emanet ol.

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba ir abim hos bulduq kusuruma bakma abim haber vermeden gittim ya ama abim bu gun hastahaneden taburcu olundu cok iyi sen nasilsin esin cocuklarin nasil canim abim cok ozledim seni ve diger arkadaslarimi ben bu gunden artik burdayim

 9. IR dedi ki:

  Merheba xanim ,hos geldin ,valla xanim abinde dolayi cok merak ettim ,nasil oldu ?iyimi ,insallah iyidir ,ya kizim boyle durumlarda neden haber etmeden kayb oluyorsunuz ,insan endise ediyor ne olduguni ,baska zamanlarda yazmazsaniz da olur ,maden abin emeliyyat eyyirmis hepden kayb oluyirsunuz insanlari merak icinde birakiyorsunuz ,ben korkdum ,en azindan bi gorunub oyle giderdin .

 10. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba arkadaslar nasilsiniz aslim yine analiz mukemmel olmus eline yuregine saglik

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler abine de geçmiş olsun canım

 11. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar

  1. aslı dedi ki:

   merhaba

 12. anonim dedi ki:

  Merhaba aşk ailesi,nasılsınızk?her kese hayirlı gunlar diliorum,banim kafama takilan bi şey var,zehranin odasında banyonun yanindakı duvarda koyu kahve yada siyah renklı tabelaya benzer bi şey var,o nedir?

  1. aslı dedi ki:

   Duvardaki resmin yanındakini diyorsan o küçük dolap sanırım duvara monte edilmiş kapaklı dolap.

 13. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın hayirli gunler hayirli haftalar arkdaslar aslicim merhaba canım nasilsin analiz harika olmuş her zaman ki gibi senin kendi yazdklarin ayiri bir guzel lik katyor analiz çok guzel olmuş gonlune saglik çok tesekkur ederim canım sonu da o mesur cd ortaya cikdi ama çok sacma bir sekil de hiç indrci gelmedi gercek de dizi ekibi bugun cekdiyini yarin untyor alev o cdi brakir ken baska seyle soylmis di ama cdi de baska sey cik di baklm bugun neler olcak

  1. aslı dedi ki:

   bu bölümde kendi şiirlerim yoktu buda böyle oldu. iyiyim çok şükür bugün kendime zaman ayırdım biraz ders programımı ayarladım öyle işte 🙂

 14. Gozel dedi ki:

  Aslim ellerine saglyk canym cany gonulden minnetdarym .inanamyyorum neara alev zehra ve omerin sozleşmeli evliligini ovrendide kayt etdi gitmezinden onjedir diyijem ama bildigimiz alev olenekadarda omeri birakmazdy varoş guli diye hemen konakdan atmak isterdi zehrany bence senarist ara sira gecen sezony izlemeli yoksa dizini arap corbasyna cevirer

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Gözelcim.
   haklısın hatta dizi ekibi benim yazın yazdığım analizleri okusun unuttu ise yazdıklarını, okuyunca hatırlar belki dizide daha neler yazmış, neler olmuş. bu cd de çok merak uyandırdılar ama sonuç hüsran iş dönüp dolaşıp Ayşe’nin bu evliliği öğrenmesine bağladılar. evet Ayşe bunu öğrenecekti de Alev Zehra’nın o kadar açığını yakalamaya çalıştı şimdi bulmuş eline büyük koz geçmişken bu şekilde yapması Alev’e göre bir davranış değil.

 15. Rada dedi ki:

  Vah vah zavalli ne zavalli. Kiz Aylin lap icim acidi omere. Oturub honkur honkur aglayasim geliyor sen zavalli deyince. Kizim delirtme beni. Bizde omerin sevgisine inanmiyoruz. Adam kendini o hale sokuyorsa kendi sucu. Kendi dusen aglamaz. Gerci sen agliyorsun onun yerine.

  1. Aylin dedi ki:

   Bir an gercekten aqladigini sandim

 16. Anonim dedi ki:

  Çok güzel analiz teşekkürler Aslı hanım elinize yüreğinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler

 17. K.Azeri. dedi ki:

  Analiz çok güzel her zamanki gibi içten.te$ekkür Asli hanim.Allah yardimciniz olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim amin inşallah

 18. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızım.Nihayet SD ortaya çıktı.Ben düşünmüştüm ki bazi sırlar açıga çıkacak.Sözleşmeni Zehra da Ömer de zaten biliyorlardı.Ayşe içindise neden onun odasına koymadı?Hem de Alev söylemişti ki SD-den her kes nasibini alacak.Her neyse, her şerde bir hayır vardır.Görüşürüz.

  1. Aylin dedi ki:

   Ablacim bu dizinin senaryo yazarlari sabah kahfaltida yediklerini unutuyorlar . Gecen sezon ne yazdiklarini nasil hatirlasinlar . Senaryoyu ne kadar berbat hale getirmisler .mantik hatasi o kadar varki . Allah askina Alev gibi bir yilan Omer ve Zehranin evliliginin sahte oldugunu bilecek ve boyle sakince cekib gidecekdi oylemi . Duyda inanma . Alev bunu ta o zaman acar ortalikda bir karqasa yaratirdi ve baska bir ulkeye gitmemesinide qaeantilemis olurdu . Kaski bu dizinin senaristi ve ya yapimcisi bsn olsaydim .

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım,
   Aylinin yazdıklarına katılıyorum. Senaryoyu yazanlar dizide daha önce ne olduğunu unutmuş gibiler. Alev o cd yi bırakırken Ömer’e Zehra da annen gibi demişti. şimdi bunun neresinden tutalım da sonucu Zehra’nın Ömer’in annesi gibi olduğunu düşünelim?

   şu sonuca göre, Ömer’in annesi de Zehra gibi bir fedakarlık yapmış. o zaman Ömer neden nefret etsin ki annesinden çok sevmesi lazım bunu öğrenince. senaryo da çok kopukluklar var. konuyu konu dışı hale getirdiler birde bizde görseydik ne demiş Alev duysaydık iyiydi.

 19. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim her zamanki gibi dokmussun kiz. Eline saglik. Bu analizde kendi yazilarini eklememissin. Bolumu begenmedin galiba. Gercegi begenilecek tarafi da yoktu. Nihat cd yi sirkette ariyor cunki sirkete goturecegi dosyanin icine koymustu. O yuzden sirketde dusurdugunu saniyor.

  1. aslı dedi ki:

   bölümü sevdim Ömer yine yaramaz küçük çocuklar gibiydi de bu seferlik böyle oldu.

 20. Aylin dedi ki:

  Zavalli Omerim ya Aff edilecegim derken yapmadigi kuklalik cekmedigi cille kalmadi . Zehraya artik gercekden sinir oluyorum . Ne bu inat. Artik Zehranin sevgisine inanmiyorum.bence gercetden cok uzatdi

  1. aslı dedi ki:

   herşey tatlıya bağlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.