Adını Sen Koy 262. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 16 Ocak 2018 Salı

Burak 17 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 262. Bölüm 16 Ocak 2018 Salı

Ömer konakta Zehra ile konuşurken yine Zehra yı yanlış anladı. Ayşe ile konuşacağını boşanacaklarını söyleyecek diye düşündü ve duruma müdahale etmek istedi. Ve yine yanıldığını anladı.

Çünkü, Zehra Ayşe ile kendisine hediye edilen yüzüğün parmağına büyük geldiğini bu yüzden de takmak istemediğini söyleyecekti de söyledi de zaten. Ömer bir kere daha baltayı taşa vurmuştu. Zehra da bir kere daha gösterdin ki aldığım kararda ne kadar haklıyım. Bu söze kızın ve Zehra dan boşanmak istemeyen Ömer dışarı çıktı o öfke ile arabasını kullanırken Zehra’nın ona dediği bana güvenmediğini bir kere daha gösterdin sözünü hatırladı ve kendine kızdı böyle bir hatayı nasıl yaparsın Ömer diyerek arabayı kullanmaya hızını artırmaya devam etti.

Ömer öylesine dalmıştı ki, karşıdan gelen aracı fark etmedi bile.

Kaza yapması an meselesiydi Ömer’in son anda fark etti karşıdan gelen aracı ve bir hamle ile son anda kaza olmasının önüne geçti Ömer.

Kenara çekti aracı bir süre bekledi. Kendini toparlamaya çalıştı. Sonrada deniz kenarına gidip biraz hava aldı yaşadıklarını baştan sona bir kere daha düşündü Ömer.

Düğün gecesine gitti. Zehra’nın duvağını açtığı, dans ettikleri anı, konaktaki odalarında yatakta otururken Zehra’nın boynundan kolyeyi çok sert bir şekilde aldığı anı.

Sonrası günlerde Zehra’nın Ömer’in kendisine neden bu şekilde kötü davrandığını öğrenmek, konuşmak istediği ama her seferinde Ömer’in Zehra yı terslediği, kızdığı anları hatırladı. Çok pişman oldu Ömer.

Zehra yı anlamadan dinlemeden ona kestiği ağır ceza faturasının boşuna olduğunu, bunca acıyı, ızdırabı, gözyaşını boş yere yaşadıklarını, bir yanlış anlama yüzünden dünyayı kendilerine zehir ettiğini sonunda anladı Ömer.

Ve Zehra yı kaybetmek istemeyen, Zehra dan boşanmak istemeyen Ömer sanki kuyuya atılan Hz. Yusuf gibi kör karanlık kuyuda çırpınıyor gün yüzüne çıkmaya çalışıyordu.

Yusuf’u kuyuya kardeşleri atmıştı, Ömer’i ise geçmişi, yaşadıkları, vakti zamanında konuşmadığı için yanlış anlamaları, velhasılı kelam Ömer kendi kendini kör kuyulara atmış çırpınıyordu çıkmak için.

Zehra’nın kendisi ile konuşma çabalarının hepsini hatırlayan Ömer, sonunda Zehra’nın birgün bu söylediklerine çok pişman olacaksın sözünü hatırladı. Evet Ömer Zehra’nın dediği gibi çok pişmandı. Önünde durduğu koskocaman denize haykırdı Zehraaaaaaaaaaaaaa diye bağırdı.

Ömer için bu çığlık, evet ben çok pişmanım Zehra dediğin gibi oldu ben sana yaşattıklarım, sana yaptıklarım, söylediklerim için çok pişmanım Zehra demekti.

Ömer gerçekten çok pişman yaptıklarına öyle ki ağlıyor, Zehra’nın artık hayatında olmayacak olma ihtimali, boşanacak olması Ömer’i çok üzüyor.

Zehra ise, konakta odasında valizini hazırlıyor, gitmek için eşyalarını topluyor. Boşanma konusunda çok kararlı Zehra, kararlı kararlı olmasına da, onun da yüreğinde Ömer’e karşı hissettiği sevgi var, aşk var, muhabbet var.

Ancak aşk, muhabbet, sevgi bir noktadan sonra işitilen hak etmediğin acı sözlerin, gördüğün kötü muamelenin önüne değil, arkasına geçiyor saklanıyor. Acı ağır basıyor. Acı öne geçiyor.

Zehra da Ömer gibi düşünüyor tüm yaşadıklarını, Ömer’e her seferinde ben sana ne yaptım? Bunları senden duymayı hak edecek ne yaptım? Sözlerine karşılık Ömer den sürekli açıklama yerine, ben sana buraya bir daha gelmeyeceksin demedim mi? çık bu odadan yüzünü bir saniye bile olsa görmek istemiyorum sözleri kulağında, beyninde yankılandı Zehra’nın.

Sonra da barıştıklarında birbirlerine büyük bir sevgi ile aşk ile sarıldıkları anı hatırladı.

Ömer’i çok sevdiği için Zehra, Bir yanı kalmak isterken, diğer yanı gördüğü muamele, işittiği ağır sözlerden sonra gitmek istiyordu. İkilemdeydi Zehra. Kalbinin bir yarısı kal, diğer yarısı git diyordu Zehra ya.

Zehra da kalbimin yarısı bu evde, bu odada kalacak, bana gitmekten başka seçenek bırakmadın Ömer dedi valizini hazırlarken kendi kendine Zehra.

Kerem ve Sabah cephesindeyse işler aşka yelken açmış durumda Kerem. Sabah’ın dışarı çıkarken düşürdüğü bileğine sardığı kumaş bandı düşürmesi ve onu alan Kerem’in ben aşığım diye kendi kendine söylediği bu sözü Canan duydu, sordu inkar etti Kerem.

Önce inkar ederler, sonrada ilan ne iştir anlamam bende.

Sabah’ı biri aradı müjdeli haber verdi. bir siteye iş için Kerem ile beraber başvurmuşlar bu emlak işi için bu işte olmuş çok mutlu Sabah. Bu haberi önce Canan ile sonra Kerem ile sonra da Zehra ile paylaştı Sabah.

Şaşkın aşık Kerem de Sabah haberi verip gidince seninle her şeye hazırım dedi. Bu kerem dükkanda sürekli kaban ile oturuyor. Dükkanın ısınma problemimi var? Sabah’ın olduğu taraf sanki yaz köşesi, Kerem’in taraf kış köşesi gibi garip bir durum var ortada.

Zehra ile telefonda konuşan Sabah Zehra’nın boşanmak istediğini, valizini hazırladığını öğrendi. Engel olmak, durdurmak istedi ama başarılı olamadı Sabah.

Bahşende hanım, çağırınca Zehra yı salona geçti Zehra. Cemiyette bir davet varmış Zehra ile o davete katılmak istedi Babaanne ve gelini tanıştırmak istediğini söyledi. Ayşe de Zehra ile ortak bir iş yapacağız onun toplantısı var oraya gideceğiz.

Zehra’nın çok güzel tasarımları var deyince, babaanne görmek istedi. Zehra da birkaç örnek getirdi.

Bahşende hanım, Zehra’nın çizimlerini görünce çok şaşırdı. Bu soysuz, sopsuz kız baya yetenekliymiş dedi içinden. Sen kurban ol Zehra ya Zehra senden de soylu hanım efendi.

Ömer ise hala yalnızlar rıhtımında düşünceli, üzgün bir halde oturuyor. Ömer de kendi avukatını aradı. Zehra’nın boşanmak istediğini ama kendisinin boşanmak istemediğini bunun içinde karşı tarafın avukatı ile konuşmasını, ne pahasına olursa olsun Zehra dan boşanmayacağını bunu onun avukatına söyleyin dedi Ömer.

Zehra yı babası aradı çok özlediğini söyledi. Evdekiler babasını bilmediği için bahçeye çıkıp konuştu Zehra. Ömer de o esnada geldi. Babaannede camdan bakınca Ömer Zehra ya ilgi göstermeye başladı.

Bana bir şey söylemiştin ne olursa olsun elimi bırakma demiştin asla ama asla bırakmayacağım dedi Ömer.

Zehra da babaannen bizi görüyor ama duymuyor bana neden bunu yapıyorsun? diye sordu.

      

Ömer de, ben oyun oynamıyorum ki gerçekleri söylüyorum dedi. içeri geçmek istediğini söyleyip odasına gitti Zehra.

Ömer’in aşkına yenilmemek, konaktan gidebilmek için Allah dan güç istedi Zehra.

Ömer’e sırılsıklam aşık ve Zehra da gitmek istemiyor, ayrılmak istemiyor Ömerden.

BİR YANIM GİT DER BİR YANIM KAL

Kolay değildi gitmek, her şeyi ardında bırakmak

Mecbur olmasam, o acı günleri yaşamasam gitmezdim.

Çünkü bir yanım kal diyor, diğer yarım git.

Ben ilk defa sevdim, değer verdim.

Bir o kadar da acı çektim.

Gece ile gündüzü yaşadım,

Bir yanım gece, bir yanım gündüz.

Bir yanım, fırtına boran, bir yanım sakin huzurlu dingin.

O yüzdendir ki, bir yanım git der bana diğer yarım kal

Gitmeli miyim? Kalmalı mıyım? İkilemdeyim.

Kalırsam acı çekmekten korkuyorum,

Gidersem onu kaybedecek olmaktan.

Ben kaybetmek değil kazanmak istiyorum.

Aslı

Ayşe abisi ile çalışma odasında Zehranın çizdiği en son çizimler üzerinde konuşuyorlar. Ayşe Zehra ile bir iş yeri açmak kendi işlerinin patronu olmak istediğini ama bunu henüz Zehra ya söylemediğini, ona teklifi mi reddedemeyeceği bir iş teklifi sunmak istiyorum dedi.

Ömer de bizim şirkette çalışabilirsiniz ben bir Arge çalışması yapayım sana geri dönüş yaparım şirkette farklı bölümlerde de olsak aynı çatı olmak çok güzel olacak dedi. Ayşe de buna çok sevindi abisinden haber beklediğini söyledi.

Ömer de bunu Zehra bilmesin bu proje seninmiş gibi söyle benden bahsetme dedi.

Ayşe de salonda oturan tüm aile bireylerinin yanında Zehra ya bu işten bahsetti. Şirket bünyesinde güzel bir iş olacak dese de Zehra bu teklifi kabul etmedi henüz bunun için hazır değilim dedi.

 Kerem Koray’a Sabah’a aşık olduğunu ama bunu ona söylemekten çekindiğini, benim ona hissettiklerimi o hissetmiyor karşılığı yok ise, onun arkadaşlığını da kaybederim. Deyince, Koray da bunu söylemeden bilemezsin dedi.

Sabah’ın da çantası yırtılmış onu dikti.

Zehra odasında, Ömer de gelince odaya valizi gördü. Gitmekte kararlı olan Zehra ile konuştu Ömer. sen ne kadar gitmek istersen iste ben seni göndermeyeceğim deyince,

Zehra bu yaptığın zorbalık dedi. Ömer de bu zorbalık değil aşk dedi.

Sen ne dersen de, ne yaparsan yap, sen benim karımsın. Ben kararımdan vazgeçmeyeceğim Zehra dedi Ömer.

  

Yastığı ile battaniyesini alıp gidecekken Ömer.

Zehra, dün gece uyuyamadın, bu gece sen uyu yatak da dese de gerek yok diyerek çıktı odadan. İnatçı keçi bunlar. Zehra kıyamıyor Ömer’e Yine inatları tuttu. Beraber yatın kocaman yatak ikinize de yeter.

 Gece bitip sabah olunca Asya anne ve babasının odasına girdi. Ayşe ve Nihat uyuyorlardı. Asya oyuncak bebeğinin bir parçasını yere düşürünce onu yerden almak isterken cd yi buldu içinde çizgi film olduğunu düşündü cd ile odadan çıktı Asya.

Bakalım Cevriye halanın mı? Zehra’nın mı? Ömer’in mi? eline geçecek çizgi film izleyelim bilgisayarı kime açtıracak Asya. Ya annesine açtırırsa ki inşallah bu olmaz annesine açtırmaz Asya.

Kerem Sabah ile güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra ona aldığı çantayı hediye etti. Sabah’ın çantası yırtılmış Kerem de bunu görmüştü. Kullandıkça beni hatırla diyerek verdi hediyeyi Sabah da mutlu oldu aldığı hediyeye.

Ömer odadan çıkacakken, Aynı anda Zehra da içeri girmeye çalışınca, Ömer bunun bir anlamı olmalı beni mıknatıs gibi kendine çekiyorsun. Tabi bende seni. Birbirimizin yörüngesinden çıkamıyoruz.

Zehra da, ben ateşe koşan pervaneler gibi olmak istemiyorum dedi.

Zehra’nın telefonu çaldı. Arayan boşanma avukatıydı Ömer’in anlaşmalı boşanmaya yanaşmadığını bu yüzden davanın hemen sonuçlanmayacağını, uzayacağını söyledi. ikna ederseniz Ömer beyi bu boşanma erken sonuçlanır dedi.

Bu telefondan sonra Zehra Ömer’e şimdi bu kapıdan çıkacağım babama gideceğim boşanacağımızı söyleyeceğim dedi.

Sen benim içimdeki aşkı öldürdün, hem beni yaraladın, hem de kendini, kabul et artık her şey bitti dedi Zehra.

Zehra tam kapıdan çıkacakken, Ömer kolundan tuttuğu gibi kendine çekti Zehra yı.

İzin vermez Ömer, ne boşanmaya, nede bunu babasına anlatmasına. Kaçır gitsin Zehra yı dağ evine Ömer.

EFKAR

Bir büyük çığlık mahpus içimde

Bir koca isyan elleri zincir

Bir duygu seli bendinden aşar

Bin yumak olur sevgime düşer

Bir yanım git der, bir yanım kal

Bir yanım acı, bir yanım bal

Bir yanım güneş, bir yanım kar

Bir yanım sevda, bir yanım efkar

Bir yanım git der bir yanım kal

Çaresizler ölümden beter

Umutlarsa hep sevene güler

Bir aşkın izi kaybolur gider

Bin yumak olur sevgime düşer

Bir yanım git der bir yanım kal

Bir yanım acı, bir yanım bal

Bir yanım güneş, bir yanım kar

Bir yanım sevda, bir yanım efkar

Fatih ERKOÇ

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 262. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 16 Ocak 2018 Salı” üzerine 66 yorum

 1. HICRAN SESI dedi ki:

  A S L I : BIR YANIM ACI BIR YANIM BAL

  BIR YANIM GUNEŞ BIR YANIM KAR

  ******** *********

  HICRAN SESI : bir yanim dumandi bir yanim erez

  bir adim geredağ bir adim cennet

  babek diyariyam sevimli millet

 2. HICRAN SESI dedi ki:

  bir aşkin izi kayb olub geder
  Bir yamag olub sevbime duşer
  *****************

  AŞKIN NE IZI ITER NE OZU ..

  AŞK BIR GUNEŞDI PARLAYAN IŞIG SAÇAN ..

  Izi iten aşg sahte bir zad ..

  Yanig keremi dinle edalet dedenin
  sazindan… yandirib kule donderen aşkin sesidir

 3. Zehmer dedi ki:

  Bence de asli fondaki şarkıyı duyunca benim de ilk aklıma gelen zehra ve ömer oldu ama malesef nazmiye nin aklına gelen erkek fatma sabah oldu kadının romantizm anlayışı bu kadar işte çapı o kadar

  1. Aylin dedi ki:

   Betul Sen nazmiyeni karalamissin ya Zavaliya araba carpacak . Tum sucu Nazmiyeye yikmisin . Suclu birazda Senaristler . 2 sezon durmadan ayni sahneleri izletiyor . Yemin ederim Erkan Meric ve Hazal Subasi olmasaydi Bu dizi hayatinda izlenmezdi . Nazmiye ,senaristler ve dizinin cekimlerinde eli olan her kes sadece buna guveniyor . ERKAN VE HAZAL ICIN IZLENECEGINI BILIYORLAR .Guclu senaryo deyip duruyorlar bu seneryo hec bir sey . 1 sezonun sonunda ben daha iyi senorya yazmisdim . Kaski biraz hayel guclerini genisletibde daha iyi seyler yazsalar .sahsen beni dizden soyutmuslar . Ben tv den izlemiyor . Internetden Imer ve Zehra sahnelerini izliyorum .gerci Artik onlarinda suyunu cikarmislar. Bakalim nereye kadar gidecek .

 4. Aysel dedi ki:

  Bende senin gibiyim Aytacim insallah yarin herkes burda olur sanada iyi geceler allah rahatlik kendine iyi bak canim opdum kocamanda sarildim seni seviyorum canim ben eyer uyuyup kalmazsam Mesut yari izlemeyi dusunuyorum

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli geceler hos geldin ayselm ben iyim canım ama bek borelim yok siteye giryorum diger arkdaslarimiz yok ben de burdaki arkdaslamizi çok sevyorum ama diger arkdaslarimiz yok biraz uzgunum su damlam kesin isleri var oyuz de grmyordur xanım azəri arksasmiz da abisi emelyat oldu du onu burda olmamasi normal bizim bitanecik tatlic ulkerimizi de birsi çok inctmis oda yazmyor gerye sen ben rada aylin betul ir abi kaldi diger arkdaslarimiz yok malesef sen nasilsin iyisdir inşallah çok opdum canım iyi geceler ALLHA rahatlik versin

 6. Aysel dedi ki:

  iyi olmana sevimdim canim hep iyi ol. Tesekkur ederim

 7. Aysel dedi ki:

  iyi aksamlar Aylin nasilsin canim? Ulkerden haber verdiyin icin tesekkur ederim onu beklediyimizi soyle gecmis olsun de onu ozlediyimizi soyle

  1. Aylin dedi ki:

   Tessekurler canim iyiyim . Bir sey degil . Goreevimiz arkadaslari bilgilendirmek . Gecmis olsun dileklerinide iletirim

 8. Aylin dedi ki:

  Ulker kendiside biraz hasta . Ben yinede konusmaya ve ikna etmeye calisirim .

 9. Aylin dedi ki:

  Iyi seyirler abi . Bende zaten trt . Dirilis izliyorum . Henuz Ozet

 10. Rada dedi ki:

  Sana iyi seyirler

 11. Aysel dedi ki:

  Ulker ve su damlasi geri donun boyle gitmek olmaz kime kirildiysaniz gelin soyleyin. Arkadaslarinizdan boyle vaz gecemezsiniz. Ulkerim kime kirildiysan gel soyle hall edelim belkide bana kirildin bilmiyorum belkide bilmeden seni kirdim. Ama boyle olmaz. Gel konusalim

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba Aysel. Ulkerle biraz once yaziyirdim . Uzelme kirildigi sen digilsin . Ama cok kirilmis ben ikna etmeye calisdim . Ama malesef cok kirilmis donmek istemiyor

 12. iR dedi ki:

  Aylin ,rada dirilis saati ,ben trt1 tasindim.

 13. Aysel dedi ki:

  Aslim canim hep iyi ol mutlu ol insallah. Bende iyiyim arkadaslarimiz donerse dahada iyi olucam

 14. Aysel dedi ki:

  iyi aksamlar herkese nasilsiniz arkadaslar insallah iyisinizdir ? Aytacim nasilsin canim? Evet canim arkadaslarimiz yok bende uzuluyorum onlari burda goremeyince hic yazmak gelmiyor icimden onlarsiz buranin hic tadi yok burda olan arkadaslarimida cok seviyorum ama onlarsiz bura yarim kalmis gibi insallah doneler bu arkadasligimiz bozulmaz

 15. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar arkdaslar nerde herkez kimse yok su damlam xanım azəri aysel tatlic ulkerim nerdesniz nede gerksiz yormlar yuzun de siteye girmyorsunuz sevda abla ne olur sen de geri don ben hepinizi çok çok ama çok ozlyorum aylin canım iyi aksamlar nasilsin ulkeri krldigini soylmisin ne oldu kime kirlmis biz mi krdik ulkeri bilmeden ulkeri uzcek bir sey mi yapdim ne olur ülkər geri donmesini soyle biz onu çok sevyoruz benim iki gündür islerim biraz yoğun oyuz de girmyorum siteye yoksa asla gerksiz insanlar yuzun de arkdaslarim birkmam hepinizi çok sevyorum inana hiç birnizi kircak bir sey yapmam bilmyerek bir yanis yapdim sa lutfe af edin laf olsun diye soylmyorum hepinizi benim için çok deyrlisiniz hiç birnizi uzlmesini asla isdemem sizi gercekde gormdim ama aylem de biri olarak goruyor çok sevyorum hepinizi ulkerime bende çok səlam soyle eyer onu uzcek bir sey yapdysam beni af etsin ne olur arkdasligimizi bozmak isdiynlere inat geri donun uzgun arkdasim merhaba bu siteyi takip etgini soylmisin umarim bu yazdklaimi okyrsun ilik onca bize hak verdigin için çok təşəkkür ederim siz uzlmeyin kimse bizim dostlugumuza zarar vermez ben hiç bir zaman gerksiz insanlar yuzun de arkdaslarim birkmam bazen hepimizin isleri olyor oyuz de siteye girmiyoruz yoksa biz bir birmizi asla brkmayiz ben inanyorum diger arkdaslarim da islerini bitrip geri doncek su damlamin bana sözü var o sözün de asla donmez gelcek ler bilyorum uzgun abla sana təkrar çok tesekkur edyorum ismini uzgun ama inşallah gercek de hep yuzun gulsun hep çok mutlu ol amin ALLHA emanet olun

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba canim iyiyim cok sukur sen nasilsin . Evet Ulkerimiz sitede birilerine kusmus . Amaxsana digil . Bilmem soylemem dogru olurmu . Bir arkadasimizin lafi kalbine cok dokunmus . Arkadaslardan rica edecegim her kes dusunsun Ulkere ne soyledigini . Belki Ulkere o arkadasimiz seslense geri doner .

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Çok şükür aylin iyi olmana çok sevindim canım hep iyi ol inşallah ben de iyi saylirim arkdaslarim doner se çok daha iyi olcam ülkər için çok uzldum umarim gercek de bana krlmamsdir ülkər onu çok sevdyimi soyle soyle geri donsun ben çok ozledim tatlic arkdasim onsuz bu sitenin ne tadi ne duzu kalir ben hepinizi çok sevyorum hiç birnizi dostluğun asla kayip etmek isdmyorum inşallah ulkerim de diger arkdaslarim da yakin da geri doner diger arkdaslarim yok benim de moralim yok çok uzgunum 🙁 neyse sen kendine iyi bak canım çok opdum ALLHA emanet ol gorusuruz inşallah

   2. Aytac azəri fan dedi ki:

    Aslicm iyi aksamlar canım bu guzel analiz için çok tesekkur ederim eline gonlune saglik bitanem nasilinsin iyisdir inşallah

 16. Rada dedi ki:

  Ilahi Ir abi nazmos bu ne soylesek ne yapsak az. Kadin delirtdi bizi. Bende yikilana yardim ederim ama karsimdaki odun omer olunca onun icin kucukcuk parmagimida kipirdatmam. Belki baska zaman olsaydi yikilan omere birini de ben vurmazdim. Ama zehranin dugun geceki hali gitmedi gozumun onunden.

 17. iR dedi ki:

  Kime karsi hata yapmasi onemli birde ayni hatayi tekrar yapmasi ve o hatadan dolayi birisi madur olursa beni mqdur olanin yaninda durmaya surukler kendime karsi hata yapani asla gormem desem yeridir ustunde durmam duracakda bir sey yok zaten ,durmakla hatayi duzeltmek mumkun diyil ,uyarmamda ,ama uzaklasirim ,simdi dogal olarak insan sayisina gore ozellikler farkli ,iki insan biri birine benzemez ,ortak noktaya gelmek icin konusmak inlesib dinlesmek gerekir ,o yuzden sizin oglanin sorunu konusamamak konusarak sonuc elde etmemek ,birde nedenini bilmiyorum genelde zenginleri davranislarindan dolayi hic ama hic sevmem ,yukaridan asagiya bakan baskalarini hor goren zengin dunyasini hic sevmem anlayacagin bahsende gibilere karsi isyan ederim desem yeridir ,var benimde cevremde oyle zengin olarak yehudi milleti gibi allahin sectigi insanlar olduklarini dusunenler ama bana sokmez sizin oglani bu yuzden de sevmem ,o oyle diyil ama bazen oyle gosteriyor bu da tepki almasina neden oluyor ,ya aylin simdu biz bu tarz konusuyoruz baskalarini bezdirmis olmayalim ? Felsefi konusma falan .

  1. Aylin dedi ki:

   Haklisin abi ne diyeyim . Sozlerinde dogruluk cok . Bazi insanlar zengin olduklari icin her seyde hakk sahibi goruyorlar . Ama dusunmuyorlarki fakirler onlardan daha zenginler . Gunulrri zengin . Ilk baslarda Omer zenginligini kulanan gibi gorunsede aslinda oyle biri digildi . Bu tavir sadece Zehraya olan kizginligindan dolayiydi bence. Ama bence Omer ve Ayse babaanlerinden terbiye alsalardi onlarda fakirleri hor gorurlerdi . Bilmem abicim . Arkadaslar rahatdiz olurlarsa soylerlerler . Rahtsizlik verdiysek ozur dilirem

 18. iR dedi ki:

  Hangi konuda aylin ?iki sezundur baradayiz taniyoruz anlasa biliyoruz ,bunlar kolaymi ?ama dedigim gibi sizin oglan ayaga kalkana kadar bu sorec devam eder ,eyer kalkdikdan sonra bi yamuk yaparsa omer mumer dinlemem holdinge dalarim allah bilir ,valla bizim millet ozel gozel oldugundan her milletle tez bir zamanda kaynasiriz ,karsilik beklemeyiz ama karsilikda gormeyiz hep uzuluruz .

  1. Aylin dedi ki:

   Omerin acisini hiis etme konusunda . Ben Omerin acisi yuzunden onu destekliyorum benden farkli olarak siz aff edici diyilsiniz qaliba . Yazdiklarinizdan anladigim kadariyla insanlarin yanlisina dayanamiyorsunuz yani bir yalnis gordunuzmu hemen onu duzetmesini bekliyorsunuz . Demek istedigim kolay kolay biri sizin gozunuze girmez . Ama ben bir hata yaptiginda beklerim hep, o hatayi hic bir zaman yuzune vurmam . Belkide dogru diyil ama bi insanin hatayi neden dolayi yapmasini anlamaya calisirim . Belki bu hayat memat meselesi ve o bu hatayi yapmaya mecbur olmusdur diye dusunuyorum . Surekli hata yapani sen bu hatayi yaptin diye yarqilamam . Ve karsimdaki hata yapanin benim aff edici tarzimdan dogru bulacagina inana biriyim . Yani hatanin kaymagina bakmak lazim birde

 19. Aylin dedi ki:

  Ir abi nihayetki benim dedigime varmissiniz . Tabiki Biz turkuz . Turklerin kalbi guzeldir.

 20. aslı dedi ki:

  Radacım ne o kız kıskandın mı Ir abi ile ortak noktada buluşmamıza diyeceğim neyiniz kıskanayım diyeceksin. ama güldürdün beni sende gülesin.
  Hem Ömerci ile Zehra cı ortak noktada buluşamaz diye bir kural mı var canım benim.
  kavga etmeden kırmadan incitmeden sohbet ettik ve ortak noktada buluştuk ne güzel gel sende katıl bize 🙂

 21. aslı dedi ki:

  Haklısın IR Abi, Türkler başkadır özeldir. Nasip kısmet dünya küçük belli olmaz tanışırız hiç belli olmaz.

  Seninle hem fikir olmak sevindirici, Zehra yı boşanmış olarak görmek beni de rahatsız eder. hem Ömer de istemiyor boşanmayı ve gerçekten de senin dediğin gibi seviyorlar birbirlerini.

 22. iR dedi ki:

  Alayci digilmisim ?allah kimseyi senin betulun agzina salmasin ,baj nazmiyeye yapmadiginiz kalmamis ,isim takiyorsunuz ,tastan tasa cirpiyorsunuz ,asliyla bizim bir dusunmemiz normal ,sen bizim gibi dusunmuyormusun ?yikilani palyalamak bize ters ,ayaga kalksin yine mucadile beririz evel allah ,rada inanmayacaksin ama bazi seyler gordum aklim dondu ,bszi insanlar ne bicim insanlar ,pes diyorum badka da bir sey demiyorum ,ama nedir neyin nesi kimin nesi dir hic sorma.

 23. Rada dedi ki:

  Ir abi merak ettim neden benden cekiniyorsun? Vay sen dupeduz asliyla ayni fikrdesin hemde omerci biri ile. Abi zehrayi dusunun odunu diyil ona hic bir sey olmaz odun gibidir o

 24. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Ir abi ask olsun ben alayci birimiyim? Evet soz konusu omer olunca alay ederim cunki daha fazlasini hak ediyorda. Omer caresizse kendi sucu. Kendi dusen aglamaz

 25. iR dedi ki:

  Simdi asli valla rada dan cekindidigim dugru demezsem yalan olur ,cekinirim (saka ) benim dunku yorumum hani sen cikmasini haber vermisdin ya seninle hemfikir oldugumuzun gostericisi ,ben yalniz adam gorursem zor dyrumda aninda mudaihile ederim o sebelden yaralarda alan birisiyim ,sonucda burada biri birimizi yakindan tanimiyoruz ,bir gun karsilacagimizda mumkun olmayan bir sey ,(tabi allahin takdirini bi kenara koyarsak)kimseninde kimseden umacagi bir sey olmadigina gure yalan soylemeye luzum kalmiyor ,ama dedigim gibi baska milletler hinlike ,altan altan yanasarlar ama turk milleti baskalarini savunmalarini bagirirlar ,omer olan hislerimle dusuncelerim arasinda farkin olmasi bi gercek ,acidigim uzuldugum ayni anda sevmedigim dogrudur zehranin omer gibi yapmasina dun yanitimi verdim cunku hata olur ayrilmasi ,nedenide aralarinda durustce semimi icten olan ask birde zehrayi bosanmis biri olarak gormeyi kabullenemem ,bekar kadin etrafinda dolasanlar ve siz suhbet dedi kodu olur o yuzden kirlenmesini istemem ,kader onlari yakisdirmis ,azerilerin lafi var kadin bork diyil basdan basa koyulsun (bork =kolah).

 26. iR dedi ki:

  Biz turkler boyleyiz ,samimi ,temiz kalpli ,her kesi kendimiz gibi severiz hele o insanin acisi varsa kendi acimizdan once onun acisina aglariz ,bende dun aynen senin dusundugunu yazmisdim radanin alay edeceginide dusunmusdum ,evet omerin acisi buyuk ,herkesin insani terk etmesi aci berici hele terk eden kisi en yakiniysa daha onun uzuntusunun sonu gelmez hep sizlar huzunlu olur kendine hakim olamaz ,o yuzden bende omerin yalniz ,caresiz haline uzuldum ,bende tabiri dogruysa sonucda bi insanim ,ama sakin onu sevdigimi dusunme ,simdilik oyle dursun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ır abi, sen Radadan mı çekiniyor, alay edeceğini düşünüyorsun.
   yaz şimdi yazdığın gibi ve bende bir Ömer sever olarak, Ömer’in Zehra ya yaşattıklarını doğru bulmuyorum.
   insan sürekli aynı hataları tekrar etmemeli ki gerçekten pişman olduğu belli olsun.
   ben Ömer den bunu istiyorum.

   Ayrıca Zehranın boşanma isteğini de doğru bulmuyorum.
   Hem Zehra Ömer’i çok seviyor. bunu kendide biliyor.

 27. iR dedi ki:

  Vallah aylin bile omeri savunmakdan vaz gecdiyse gunun batidan dogacaginin elametidir ,sandi dun ileriki gun tek basina mucadele eden bendim,asli onsuzda son zamanlar savunmiyordu bitek lale kaldi,oda gelirse yeniden gozden gecirmeye zaman olacak ama gelmediyine gore problem olmali ,giremiyor yoksa kendi soeunlari var ,gozelde ugramadigina gore bolgede internet sorunu var her halde .

 28. aslı dedi ki:

  Merhaba hanım ablacım hoş geldin. ben iç güveylisinden halliceyim.
  sende iyisindir inşallah.

  söylediklerinde haklısın ablacım Zehranın bir yanı git diyor, diğer yanı kal.
  aşk sevgi ağır basacak kalacak Zehra.
  sende sağol ablacım görüşürüz.

 29. aslı dedi ki:

  Aylinim Ömer’in kaza yapmasını istemişsin. iyi hoş da Ayşe duyar diye saklardı Ömer. Ayşe bunların ilişkisini öğrenecekmiş deniyor işte o zaman belki Ömer kaza yapabilir. Ayşe de öyle affeder abisi Ömer’i.

  1. Aylin dedi ki:

   Aslicim her serde bir hayir vardir derler . Her halde Omerin kaza yspmasi iyi bir seye barismalarina neden olurdu . Ama bence Ayse ogrendiginde bu meseleyi o kadarda uzatmaz . Sonucta abisi onun icin fedakarlik yapmisdir.belki biraz kirilir ama bence oda dusununce Omerede zehrayada hakk verecekdir . Hem bu konuyu Nihatda bilyor ve bence Omere bu konuda destek olur . Hem artik onlar bir birlerini seviyorlar eski sizlesmenin artik onemi kslmamis bence . Ama bu bahsendenin elinde bir koz ola bilir . O bunu en sert sekilde kulanir belki

  2. Aylin dedi ki:

   Abi bakiyorum sevinmissin . Ama ben Omeri sevmiyorum derken onu savunmuyorum demedimki . Eskiden onu cok sevdigim icin savunurdum . Ama simdi Omerin acilari yuregime dokunuyor . Onun yalniz kalisini ve yuregindeki aciyi hiis ediyor gibiyim . Omer her kadar yalnis yapmis olsada ben onun taptiklarinda dogri bulmaya calisiyorum . Benim soylemem o ki Omer butun bunlari isteyerek yapmiyorki . Sizler belkide ona hasta ruhlu dersiniz ama ben onun sadece acili kalbi var diyorum ve Omeri sonuma kadar savunacagim . Yalniz kalsam bile

 30. aslı dedi ki:

  Selam Radacım,
  ikilemde kalmak çok zor, karar verememekte.
  Kerem ve Sabah için fonda çalan şarkı Ömer ve Zehra için olmalıydı.
  dediğin gibi Ömer ve Zehra’nın ki karamsar.
  sanki Kerem ile Sabah baş roldeler. Ama ben Ömer ve Zehra için izliyorum diziyi şiirlerimi yazdıran Ömer Kerem değil ki, Ömer’e biraz daha özen istiyorum ben Zehra ya da. Sabah güzel kız beyaz elbisede ona çok yakıştı ama yinede Zehra ile Ömer diyorum ben

 31. Rada dedi ki:

  Betulum Aylin omeri incileri ile sevdigi icin dokulmesini istemiyor. Bana kalirsa bu zamana kadar onun incileri coktan dokulmustu. Izin vermiyorlar ki. Kaza yapsaydi zehra bunun icin kendini sorumlu tutardi sucsuzken suclu olurdu. Iyi ki yapmadi. Vallah omerin hasta numarasini cekecek halda diyilim yaptiklari ile biktirdi hepimizi.

  1. Aylin dedi ki:

   Rada ben artik Omeri sevmiyorumki . Eskiden cok seviyordum . Ama simdi icimde sevgi hiisi yok . Omeri Zehrayla beraberken cift olarak seviyorum . Omeri korumakdaki maksadim onu sevdigim icin diyil . Sadece Omerin caresizligi ve cekdigi acilar canimi yakiyor . Bence Omerin acisi ve hayatla savasi Zehranin hayat mucadelesinden daha zordur .

 32. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım çok güzel analiz olmuş elinize yüreğinize sağlık

  1. aslı dedi ki:

   Bende size teşekkür ederim

 33. Aysel dedi ki:

  Aslim nasilsin iyimisin? Canim tesekkur ederim analiz cok guzel olmus siyah yazilarin cok guzel.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Ayselcim sağolasın idare ediyorum sen nasılsın?

 34. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,nasılsın.Gönlüne saglık,son zamanların anaizleri bir başka,anlatamıyorum.Canım kızım yazanda frenim tutmuyor,ama çıkmaz diye bir azını gönderiyorum.
  Zehra kalmak istiyor,çünkü Ömeri seviyor,onu kaybetmek istemiyor.Ama yarın bir şey olunca belki yine güvenmeyecek diye gitmek istiyor.Çünkü acı çekmeye gücü yok artık. Hissi kal diyor,aklı git diyor,tereddütte kalmış.İmdadına ancak böyük Füzulinin terennüm etdiyi o böyük sevgi yetişecek.Teşekkür ederim.çok sag ol.

 35. Zehmer dedi ki:

  Azıcık kivransin dimi kiz rada ne olur sanki ömer in incileri mi dökülür

 36. Zehmer dedi ki:

  Aylin ben de çok istedim kiz ömer in kaza yapmasını ama senden tek bir farkla kafasını bir yerlere çarpar da belki aklı başına gelir diye kimse yok burda herkes dağılmış yine en erkenci biziz

  1. Aylin dedi ki:

   Ya bu kaza onlarin barismasina vesile olurdu .

 37. Rada dedi ki:

  Selamlar. Aslim analizin cok guzel olmus hele o siyah yazilar muhtesem olmus yuregine saglik. Gercekten ikilemde kalmak cok zor. Bir yanim kal diyor bir yanim git. Hangini secsem acaba? Ben olsaydim hemen secerdim ama zehra hala dusunuyor kara kara. Nazmos kerem ve sabah icin sarki da seslendiriyor fonda. Zehra ve omere gelince ic karartici muzik. Icimizi karartin nazmos icin kararsin. Gerci kara zaten. Aylin ne zavallisi kiz. Zehra aci cekerken kivranirken hic zavalli zehra demiyordun. Simdi omer biraz aci cekiyor diye zavalli olmus. Iyi olmus ona sonuna kadar hak etti.Burda derler alma mazlumun ahini cikar aheste aheste.

  1. Aylin dedi ki:

   Rada Allah istemisde Omerin senin gibi esi olmamis . Vallahi gedibde intihar ederdi adamcigaz

 38. aslı dedi ki:

  Erkan Meriç, Hazal Subaşı ve sunucu Ümit Erdim bugün 23:45’te Mesut Yar ile Laf Çok’ta! 360 tv

  daha önce 15 ocak diye duyuru verilen program bu akşam yayınlanacak izlemek isteyenlere duyurulur.

  1. üzgün dedi ki:

   Asli hanim rica ederim ama malesef uzgunum biraz. Su damlasinin islerimi var?insallah cabuk gelir ne oldu diye sordunuz?
   Ben buraya ilk defadi yaziyorum hep takip ediyorum bu siteyi ve bi kac gun once bazilari gereksiz yorumlar yaparak kizlari burdan soyutdular ben o yorumlari gereksiz buluyorum cunki genc kizlara sayqisizca maymun dediler. Ayip yani bunlar burda kotu bisey yapmadilar ki ben dis goz olarak izliyorum hem dizi hakkda konustular hem guzel arkadaşlik kurdular bunun neresi kotu?
   Aylin merhaba eyer ulkerden haberin varsa soyle buraya gelsin .ben genc.bi kiz diyilim sizinle arkadas olamam ama takip ediyorum sizi cok hos buluyorum umarim benim sesimi duyup gelirler .ben yazmasamda onlari bekliyor olucam hosca kalin

   1. Aylin dedi ki:

    Soylerim . Bak hemen simdi burdan cikib Ulkere yazacagim .

 39. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Aylincim hoş geldin canım. nasılsın?
  Üzgün adınız gibi üzgün değilsinizdir umarım teşekkür ederim analiz beğenmişsiniz.

  Su damlası işleri var bitirince gelir malum çalışıyor kendisi.
  hem yine ne oldu? kim nereye neden gitti?

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba canim . Tessekur edirim iyiyim cok sukur . Sen nasilsin .

   1. aslı dedi ki:

    iyi olmana sevindim, ben koşturmacayla geçiyor günüm. biraz işim var onları halledip geleceğim.

    yeni fragmanda dağ evindeler ve barışmış bizimkiler. küs kalamaz ki onlar aşıklar birbirlerine.

    ülkerimede selam söyle benden görüşürüz canım.

    1. Aylin dedi ki:

     Tessekurler canim .soylerim . Ya barissalar bunlar bizde rahat yuzu gorsek .

 40. üzgün dedi ki:

  Asli hanim cok tesekkur ederim elinize saglil kusursuz ve mukemmel bi analiz yazmissiniz .gonlunuze saglik .

 41. N 92 dedi ki:

  senin olum heberini

  Yayanlarin duşmanlaruvun

  Cezasin meyer men

  Çekmeliyem.. sene pis

  Olanlarin cezasin ben

  Çekmeliyemmi ?

 42. üzgün dedi ki:

  Bu siteye reng katan sizlerdiniz nereye gitdiniz arkadaşlar?
  Kim ne soylerse soylesin..siz ask ailesine geri donun.bura sizlerin yorumlariyla renglenir ben sadece bi dizi hayraniyim bu siteyi takip ediyorum ve ben size edilen onca laflari gereksiz buluyorum aldirmayin siz oylelerine ben burda tekrar gormek istiyorum
  Xanim azer fan Tatlici Ulker Xedice Xatun Sevda naun Aytac azeri fan sizleri burda tekrar gormek istiyorum

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba arkadasim . Evet haklisin . Arkadaslarsiz bura soguk olmus . Benim Ulkerdem haberim var . Bazi arkadaslar onu kirmis . Yada o oyle dusunuyor . Ama ben ona soyledim boyle seyler dusunmesin biz onu cok seviyoruz . Sevdigimiz arkadadlarin sozlerinden incinmis benim tatlici Ulkerim . Kaski donse . Burdan sesliniyorum Ulkere ve diger arkadaslar geri donun biz sizi cok seviyoruz

 43. Aylin dedi ki:

  Zavvali Omer . Kaza yapsaydi ne olurdu acaba ? O zaman gorurdum Zehra hanimi . Aqlar sizlar bu sefer omerden o aff dilerdi.

 44. sinir lari bozulmuş adam dedi ki:

  ilk yorum benden zira

  Yetersizler beni sinir hastasi

  Etdiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.