Adını Sen Koy 260. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 12 Ocak 2018 Cuma

Burak 14 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 260. Bölüm 12 Ocak 2018 Cuma

Zehra mahalledeki evde babasının yanında Ömer ile birlikte bir gece geçirmiş, sabahındaysa Ömer Zehra ile konuşmak istemiş konuşurlarken de Zehra Ömer’in düğün gecesi yaptıklarını hatırlamış çok üzülmüştü.

Zehra kaçarcasına evden çıktı hava almak için parka gitti. Ağlıyordu şimdi bir karar verme zamanıydı ve Zehra Ömer den boşanmaya ondan ayrılmaya karar verdi ve avukatı aradı süreci biran önce başlatmasını söyledi.

Zehra da Ömer den ayrılmak istemiyor ancak Ömer den sürekli gördüğü muamele artık Zehra’nın sabır taşını çatlattı.

Oysa Zehra daha öncede Ömer’e boşanma davası açmış ama Ömer avukatın hazırladığı kağıdı yırtmış boşanmanın olmaması için elinden geleni yapmıştı. Bu ikinci boşanma girişimi de başarısız olacak Ömer ve Zehra boşanmayacaklar. Ömer izin vermez buna. Ben öyle umut ediyorum.

Kolay mı öyle bir yuvayı yıkmak? Elbette ki değil.

Ömer Zehra’nın ardından parka geldi. Merak etmişti Zehra yı. Zehra da merak etme ben senin karın sayılmam artık dedi. Ömer inanmak istemedi bu sözleri isteyerek söylemiyorsun inanmam deyince, Zehra da çok kararlı bir şekilde ben kararımı verdim eminim dedi yoluna gitti. Ömer de arkasından baka kaldı.

Ömer pes etmedi. Zehra’nın peşi sıra mahalleye geri gitti arabasının içinde bekledi. Zehra çöp dökmeye dışarı çıkınca Ömer Zehra ile konuştu. Beni cezalandırmak için mi boşanmaktan bahsediyorsun? Deyince Zehra da, hayır bizim için en doğru kararın bu olduğunu düşündüğüm için söylüyorum dedi.

Ömer de itiraz etti. Bu kararı kabul etmedi. Bu ayak üstü konuşulacak basit bir konu değil bizden bahsediyorsun deyip daha fazla üstelemedi gitti Ömer.

BİZ OLMAK

Sende ki ben ile bende ki sen bir araya gelince biz olduk.

Biz olmak kolay değildi. Sen kadar, ben kadar karışıktı biz olmak.

Aslı

Bir yazı da okumuştum, Doğada hiçbir şey kendisi için yaşamaz diyordu. Nehirler kendi suyunu içemez. Ağaçlar kendi meyvelerini yiyemez. Güneş kendisi için ısıtmaz. Ay kendisi için parlamaz. Çiçekler kendileri için kokmaz. Toprak kendisi için doğurmaz. Rüzgar kendisi için esmez. Bulutlar kendi yağmurlarından ıslanmaz.
Doğanın anayasasında ilk madde şudur;
Her şey birbiri için yaşar. Birbiri için yaşamak doğanın kanunudur.
Eski çağlardan süregelen bir anlayıştı bu.
Bütünlüğü anlatırdı, özü iki cümleydi;
Ben ben olduğum için, sen sensin
Ben, BİZ olduğumuz zaman ben olurum.

Tıpkı Ömer’in Zehra ya anlatmak istediği de buydu. Ben, sen kavramı bitip de bende ki sen ile sendeki ben birleşip biz olunca her şey daha bir başka.

Ömer’i Ömer yapan Zehra idi. Zehra yı da Zehra yapan Ömer idi. Biraz karışık gibi görünse de onlar bir elmanın iki yarısı idi.

Ömer konağa dönmüş, Zehra mahalledeki evdeydi. Salim amca kızı Zehra ile konuştu halan geldi artık evine dön, gece kalma uygun düşmez dedi. Zehra da babasının sözünü dinledi konağa dönmek üzere yola çıktı.

Yolda taksi ile giden Cevriye hala ile karşılaştı Zehra ve konağa birlikte döndüler. Yolda da sohbet ettiler. Bahşendeyi Cevriye halada sevmemiş. Mahkeme duvarı gibi surat, sorgu hakimi gibi bakışları var dedi.

Kerem, Sabah’ın işlerini bozan Teoman’ın ipliğini pazara çıkardı. Ev satın almak isteyip de sonradan vazgeçen herkes ile tek tek telefonda konuşan Kerem bunları Teoman’ın yaptığını öğrendi ve Sabah ile Teoman’ı yüzleştirdi Kerem.

Ömer konakta kendi odasında yatağa oturmuş Zehra ile geçmişte yaşadığı güzel anları sarılmaları, Zehra’nın Ömer’i yanağından öptüğü anları hatırlıyor. Sonra da en son konuşmalarını Zehra’nın ben artık senin eşin sayılmam dediği anları hatırlıyor üzülüyor Ömer.

Zehra’nın yattığı yere dokunarak yoksun diyor

Yoksun, seninle hiç beklenmedik bir zaman da tanıştık

Senin ile zorlu bir süreçten geçtik.

Ne badireler, ne zorluklar atlattık da bugünlere geldik.

Tam sevdik derken birbirimizi şimdi sen yoksun.

Yanlış anlamalar bırakmadı peşimizi, İpler koptu dayanacak güç kalmadı.

Sen yoksun Ben ölüyorum.

Aslı

 

Ömer çalışma odasın da Nihat ile konuşuyor. Nihat, Ömer’e senin ona güvenmediğini öğrenmek Zehra’nın onurunu kırdı. Bu yüzden de aşkını kalbine gömmeye çalışıyor. Ama aşktan kaçılmaz Zehra da aşktan kaçamayacak, sonun da aşk kazanacak bu hep böyle olmuştur dedi. hadi inşallah. Şu halde bile dua etmiyor Zehra evine dönsün diye ne garip bir Ömer şu Ömer.

Nihat dan sonra babaannesi girdi çalışma odasına ve yaşattığı neden olduğu gerilimlerden dolayı rahatsız olduğunu, bunu sonlandırmak içinde Zehra’ya herkesin içinde aile yadigarı yüzüğü vermek istediğini söyledi.

Ömer Zehra’nın konağa döndüğünden habersiz telefonla aradı konuşurlarken Zehra çalışma odasına girdi Ömer çok şaşırdı. Babası istediği için döndüğünü söyledi Ömer ile konuşacaktı Zehra ama Ömer’i aradılar telefonla konuştuğu için Zehra odadan çıktı.

Zehra kendi odasına geçince, Ömerden sonra şimdi Zehra ile konuşmaya odaya babaanne geldi. Ve Zehra ya farkında olmadan tabi tutulduğun sınavdan geçtin. Bu akşam yemeğine şık giyinmeni istiyorum sizlerle özel bir yemek yemek istiyorum dedi.

Ve Zehra dan kendisine babaanne demesini istedi.

 Zehra da bu konuşmadan sonra Ömer’in yanına gitti ve olanları anlattı. Ömer de haberim var telefon gelmeseydi seninle bu konuyu konuşacaktım dedi.

Zehra da bir yolunu bul bir bahane üret bu yemeği iptal ettir. Boşanma arefesinde bu evlilik kutlaması yapılan yemeğe gelemem dedi.

Ömer de nasıl iptal edeyim bütün hazırlıklar tamam Ayşe’nin de haberi var dedi. Zehra odadan çıktı. Ömer’in bütün gücü bitti ayakta duracak takati kalmadı kendini koltuğa bıraktı.

Her soruna bir çözüm bulmak bazen de bulamamak Ömer’in şuan bulamadığı gibi insanı çok yoruyor.

Babaanne Zehra ya çok kötü bir oyun oynama peşinde Zehra ya vermeyi düşündüğü aile yadigarı yüzüğü dolabından sakladığı yerden çıkardı ve konuşmaya başladı. Bu yüzüğü taşıyacak kişi ailemizin soyunu devam ettirecek olan kişi olacak. Herkes bu yüzüğü Zehra ya vereceğimi düşünecek dedi.

Bu babaanne Zehra için, tıpkı Ömer’in geçmişte Zehra ya para avcısı dediği cümleyi kullandı. Bu Zehra yı ilk görenin aklına neden para avcısı sözü geliyor? Zehra’nın tipi para avcısına mı benziyor?

Sahi para avcısı insan tipi nasıl olur biri bana anlatabilir mi lütfen?

Zehra odasında yatağa uzanmış uyuyor numarası yapıyor. Ömer geldi odaya Zehra’nın uyumadığını bildiğini söyleyerek konuştu. Konaktakilerin durumdan haberi yok, onlara bu şoku yaşatmaya hakkımız var mı? dedi. biraz daha konuştu ve çıkıp gitti Ömer.

Ardından da Cevriye hala geldi o konuştu Zehra ile ve Zehra arkasını giyip yemeğe katıldı. Babaanne bu gece için özel ahçı tutmuş kendine ya devamlı kalacak ya da bu geceye özel. Servisi o yaptı. Daha önce 7 yıldızlı bir otelde çalışmış.

Babaanne kısa bir konuşma yaptı. Aileye katılan Zehra için daha öncesinde bir yemek organize edemediği için özür diledi. Ve yüzüğü Ömer’n Zehra ya takması için verdi. Ayşe de bu yüzüğü daha önce ailemizi en iyi şekilde temsil eden kadınlar taktı dedi.

Zehra da teşekkür etti.

Ömer de yüzüğü Zehra ya ayağa kalkarak taktı. Takarken de evlilik teklifini kabul ettiği anı hatırladı çok mutlu olduğunu söyledi, iyi ki hayatımdasın, iyi ki karımsın dedi Ömer. Ayşe de duygulandı ağladı bu anda.

Zehra’nın yanağından öpen Ömer Zehra’nın kulağına seni seviyorum dedi. tatlı servisine geçildiği an Ömer’i Zehra’nın avukatı arayarak Zehra’nın boşanma dilekçesi verdiğini detayları ne zaman görüşelim dedi.

Ömer ise hiç konuşmadı. Sadece Zehra ya bakakaldı.

YOKSUN

Yoksun olmadığın da hep aklımdaydın da

Olmadın olmadın yanımda

Gelebilseydim ben inan gitmezdim

Kalır kalır uyurdum yanında

Duyabilseydin sen inan susmazdım

Anlatır anlatır ağlardım omzunda.

Napıyorsun şu an mesela? Kim var yanında?

Ben ölüyorum galiba canım yandıkça

Nerdesin şu an mesela? Gülüyor musun kahkahalarla?

Ben özlüyorum galiba, kavuşamadıkça sana.

Yoksun olmadın da, hep aklımdaydın da

Olmadın olmadın yanımda

Gelebilseydim ben inan gitmezdim

Kalır kalır uyurdum yanında

Gelebilseydin sen inan göndermezdim

Dayanamaz ağlardın omzumda

Napıyosun şu an mesela? Kim var yanında?

Ben ölüyorum galiba canım yandıkça

Nerdesin şu an mesela?

Gülüyor musun kahkahalarla?

Ben özlüyorum galiba, kavuşamadıkça sana.

Naz Ölçal

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 260. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 12 Ocak 2018 Cuma” üzerine 263 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  mersinli elam guzel gozlum sanada ALLAH RAHATLIK VERSIN Iyi geceler tatli ruyalar

 2. Aytac azəri fan zehraci dedi ki:

  Evet kizlar bu konu kapandigina gore esili konumuz yani zehra omer konsuna donelim betul an itibari ile ben de zehra ciyim artik omericler sakin bizim kiza laf sokmayin karsiniz da beni bulrsuunzu ona gore ben de bir taraf secdim artik kendine zehrayi destekliyorum o zorbaya gününü gostercez

 3. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR ÖNCEKİ SAYFADA DA SORDUM VİRÜS KİM

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Elosum sana da iyi geceler ALLHA rahatlik versin canım sen de kendine iyi bak bu virus biz cekmye armizi bozmaya calsin biri komsu var ya burda isde o na dyoruz virus

 4. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  SİTEMİZİN GÜZELLİKLERİ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Evet ben de sana katlyorum aylin aysel çok tesekkur ederim canım ben de seni çok sevyorum

 6. Aysel dedi ki:

  Tamam betul zaten virusde dayanamado kacdi hadi arkadaslar betulle aylin hakli dizimize donelim omerciler zehracilar toplanin hadi sizi bekliyorum

 7. n 92 dedi ki:

  savaş sonu yokdur

  Sonucu bolunme tikelenme

  Kiriklik ve sayire…….

  LUTFEN BARIŞALIM

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum sende hos geldin canim hic buralarda sinekler var ucub giderler zaten aytacim kiz sende uzme kendini ben uzulmene kiyamamki aramizi bozmaya calisiyorlar ama bunu asla basarimiycaklar zaten dostlugumuz daimi olsun ALLAH HIC BIR ZAMAN BIZI AYIRMASIN SENI SUDAMLAMI VE DIGER ARKADASLARIMI COK SEVIYORUM

 9. Aysel dedi ki:

  Aytacim mutlu olmana sevindim canim hep mutlu ol seni seviyorum:)

 10. Aylin dedi ki:

  Ya arkadaslar . Allah askina gelin bu konuyu uzatmayalim bir birimizi uzmeyelim . Bir birimize kotu sozler soylemeyelim soylediklerimiz icin ozur diliyelim . Vallahi degmez boyle bir birimize degmeye . Burda bir birlerini kiranlar yarin nerde gorusubde helalik alacaklar . Elin barisin burda her konuda dusuncelerimizi paylasalim ,kalqadan bir sey cikmaz . Dunyani guzelesdiren inssnlarin bir birlerine karsilikli diyduklari hurmet ve sayqi sevgi sayasinde guzellesir . Lutfen hepinizi barisa sesliyorum . Unutalim gecmisi

 11. Zehmer dedi ki:

  Hoş buldum ya baştan beri yorum yapmadım ciddiye almamaya çalışıyoruz hep birlikte ama millete huzur bırakmadı su virüs her kimse siz ömer le zehra da nerde kaldiysaniiz oradan devam edin aysel ben de size yetisirim rada nerdesin kiz bir ses ver bakayım bana …

 12. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  AYTAC sakın o sineyin sözlerine alındım deme. Yüz verirsen tepene çkarlar. Ben bu bir yılı kolay-kolay geçirmedim. Eskiden çok sevdiyimiz Elyar azeri adında arkadaşımız vardı. Ablasın minik kızı Şefiqe ameliyata gidecekti. Onun için bizden dua istedi. Hepimiz dua yorumu yazdık. Amaliyyatdan çktktan sonra bir sürü yorum yazdık. İşte o zaman bunun gibi birtane kendini bilmez bir anonim gelib bizi sinir etdi. Bitanecik Vefam onu yerine öyle bir oturduki, adamın sesi dahi çkmadı. Sende öyle yap.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam ülkər anladım canım bunda sonra o sinek ler gerken cevabi vercem hiç de uzlmycem onar insanlik dan anmyor duva etmek kotu bir sey mi esta fula insan arkdasi için duva ednce kotu mu olur e boş verelim artik gerken cevabi aldı artik

 13. Aysel dedi ki:

  Aytacim o nasil soz sen yazmasaydina o bir yolunu bulup bulasirdi zaten sinir bozmaya gelmis uzulup gidiceyimizi sandi ama yanildi bu defa gitmefik sikica tutduk birbirimizin elini biz boyle oldukca bizi kimse yikamaz dagitamaz uzulme canim benim hatirliyomusun su damlainada boyle yapmislardi bakdarki su damlamizi gonderemediler simdi sana gecdiler ama yanildilar bir mikrobun sozuyle dagilacak deyiliz oyle olsaydik buraya hic gelmezdik hadi gulsun o guzel yuzun bak sen uzulursen bende uzulurum ona gore tamammi

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam ayselim uzlmyorum canım bak hata suan çok mutluyum gulyorum 🙂 🙂 sen de uzume kendin evet hatrli yorum su damlama da aynisini yapmis di ama yine basarmadin biz bir olduk da sonar kimse asla biz dagtmycak

 14. n92 komşü dedi ki:

  komşű kardaşm bence

  Eleştirilerin ‘de bunu unutma

  Ki site her gun her kes

  Terefin’den sorun yaşayir

  Site yoneticilerininde ozlerine

  Galiba ozel sorunlari var

  En ortak yol birlik ve

  Barişikdir../

 15. Nur.. dedi ki:

  Aytac canim uzulme o zaten bir behane bulub yazardi dunde su dalama uazmisdi sen uzulme biz variz soyutmaq isdiyir bizi siteden izin vermeyiz EVELL ALLAH

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Çok haklisin nur biz bir olduk dan sonar kimse nə bizim armzi vura bilir ne de site de sot bu asla olmycak boyle gerksiz insanlar yuzun de arkdaslarimi birkmam çok tesekkur ederim nur anaysin için

 16. Nur.. dedi ki:

  Hos geldin betul arkadaslar takmayin artik ucub gitsin

 17. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ayselim tatlic xanım azəri ve diger arkdaslarim hepiniz de çok uzur dilerim bu virusu ben sardim basiniza boyle olsun isdmez dim bilseydim o yormu yazmaz dim çok uygunuzm 🙁

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Yok ayselim ben de takmyorum artik sinek isde vzldayip vzldayip gidcek

 19. n92 pelikano tatlici dedi ki:

  selam / tatlici sen hakli

  Oldun rica edirem yorum

  –n92 pelikano 21 : 22

  Galdirin… çun men

  Bilmeden sizin iş’lere

  Garişdim.. lutfen

  1. :(:(:(:(:( dedi ki:

   Yazmadan önce düşünecektin…

   1. n92 dedi ki:

    yalnişin yarisindan donmek

    Iyi del mi ?

 20. Aysel dedi ki:

  Betul hos geldin nasilsin bizde virusle ugrasiyoruz isde naplim omerle zehrayi tartisiyoduk virus bulasdi yarim kaldi

 21. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  BETÜLCÜM burdayız. Sinek kovalyoruz.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hos geldin betul arkdaslar hakli sinek avlyoruz

 22. Aysel dedi ki:

  Tamam aytacim sende takma kafana bak kizlarla toplandik sana geliyoruz karsila bizi

 23. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Ha, ha hiç gülüceyim yoktu. Milletin içinde bana maymun diyor, simdide kakmş adap dersi veriyor.
  Sen azcık daha bekle görürsün gününu.

 24. Zehmer dedi ki:

  Yahu nerdesiniz arkadaşlar sabah tan beri sizi arıyorum labirent e dönmüş site

 25. Aytac azəri fan dedi ki:

  Tamam nur kalin giyncem canım xanım azəri tatlici siz de gelin burada yer çok da beyazladi sabah kadar yagar sa hertaraf kar olcak ama ben kimin le kar topu oynayayim ki kuzenlerim hepsi büyük ayle kurup giti son olarak ben kaldim siz gelin de siz le oynyalim bu virusa da kimse cevap yazmasını biz yazdik ça oda yazyor bir virus da kurtulmamis digeri cikdi başımıza

 26. komsu dedi ki:

  Benim baskalariya isim yok ,bu iki uc kisi yuzsuzlukde tavan yapmislar yetenekleride onun bunun arkasina sikilmak ,belli sizin ortak noktanizin dizi oldugu ,o yuzden baskalri dizi hakda tatli tatli atisirken diziyi bos veren gelin sohbet edelim diyorsunuz ? Asla kiskanmak hakda dusunmeyin ,virus sizsiniz kucuk deyersiz hasarat. Bortu bocekden baska bir sey diyilsiniz, kandirmayin kendinizi.ikide bir tanitiyirom dedikde neyi kasd ediyorsun ki tanirsan ne olur?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Virusun kim olduğu hapacik ortada komsu sen takildin kaldin benim o lafima biz burda həm iyi hem kotu gün arkdasyiz nede cevap yazyorsun ki bize seni ne ilgledryor biz arkdasiz canım da ederiz balm da sana ne ha sana ne biz hər zaman dizi tartsoruz zaten ama bazen de arkdas olarak konsuyoruz bir sakcasi mi var bu site babmiz malı deyil evet ama herkez girip yorum yaz bilir biz halimiz den memun ken nede karsyorsun ki ben sana kotu bir sey mi yazdım sadece arkdaslarim gelin konsalim dedim biz her zaman konsuyoruz zaten sen kendi isine bak arkdaslarim da rahatsiz etme anladı mi komsu

 27. Aysel dedi ki:

  Komsu ben anladim sen sevilmiyosun mutsuzsun onun icin buraya takmissin kafayi ah yazik napardin dunya isde herkes sevilmiyo ayni bahsende gibi konusmaya baslamissin yoksa akrabamisiniz dememki sevilmeyen insanlar ayni dilden konusuyo uzuldum haline biraz saygli olmayi denesen belki sevilirsin diyorumda ama hic umut yok seni kim severki yazik

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Xanım azəri ayselim boş verin su komsu yu adı ustun de komsu arkdasin cenesi düşdü bulmyor ne yapsin birakin ne hali var sa gorsun muhatp bile olmayin onu derdi dikkat cekmek

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  komsu arkadas senin sozlerinden biktim ulkerim ve aytacima maymun niye diyorsun sen kimsin ya arkadasim beyenmiyorsun yorumumuzu yazma zaten benim arkadaslarima kimse laf edemez karsisinda beni bulur

 29. komsu dedi ki:

  Insan bi toplumun icine dusdukde oturusuna durusuna danisdigina fikir verirse ne kendini uzer nede baskalarini bikdirir yinede diyorum kiskanmak diyil alerji yapyorsunuz. Kendiniz ne dusunursiniz dusunun baskalarinin fikri bu yonde ,asla onemli biri diyilsiniz siz siteye girince iki uc kisi kalirsiniz kalanlari uyumaya gidiyorlar.

 30. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  KIZLAR burda yağmur var. Kardan malesef eser yok. Bende geliyorum sizinle kar topu oynamağa:-)

 31. xanim azeri fan dedi ki:

  aylinim canim yarin senin icin onemli gun unutmadim INSALLAH ALLAHIN YARDIMIYLA her sey duzelir dualarim hep seninle canim arkadasim

  1. Aylin dedi ki:

   Tessekur canim . Cok saq olun hepiniz var olun . Canlarim benim . Hepinize kocaman sarildim ve opdum ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Aylin cim biz de seni çok opduk çok da sarldik duvlarimiz hep seni le sana bol sans lar inşallah her sey indedigin gibi olur canım arkdasim RABBIM yar ve yardmci olsun

 32. Rada dedi ki:

  Bakiyorum virus 1 simdi 2 olmus. Sitemiz icin hayirli olsun.

 33. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Ya komşucuk KÜLTÜR lafı ağzına hiç yakşmadı.
  Bu arada bizim burda ortak noktamız dizi. Peki sen niye yazıyon? İn misin, cin misin zaten belli deyil. Gerçi şüpelerim var. Ama şimdi söylemeyeyim.

 34. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar natasacim canim sende hos geldin aramiza ben hep zehracilarin tarafindayim neyse kiz ayselim benide pekle bende geliyorum aytacim gile kar topu oynamaya ama bizde malesek kar yok

 35. Nur.. dedi ki:

  Ayselim kiz omeri cok sucluyorsunuz napiyim kiyamiyorummm yalnisi var ama askina inancimda var
  Aytac biz evezden bolluca oyna bariiii ama hasda olma eynini qalin gey 🙂

 36. Aysel dedi ki:

  Tesekkur ederim aytacim 🙂

 37. Aysel dedi ki:

  Aylin unutmadik tabiki yarin insallah hayirlisi olur canim

  1. Aylin dedi ki:

   Opuldunuz bitanem ❤❤❤❤❤

 38. Nur.. dedi ki:

  Komsu derdin ne senin ilgi cekmekmi isdirsen mecazi dunyayamis yok bi de dur agil ver bize seninle isim yok benim ama yazdiklarin buyuk saygisizlik telefonu yapisdirib eline bilinmirsen diye her agzina geleni yazma sizim derdinizin ne oldugunu bi anlasaq git sana uygun basqa siteye buraya gelmeni mecbur etmirik her halde

 39. Aysel dedi ki:

  Nurr kiz sen omercimi oldun kizim gel gec bu tarafa yoksa bscaklarini kirarim senin :)burdada kar yagmiyor niyeki:(kiz aytacim benide bekle bizde kar yok size geliyorum:)

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Gel ayselim gel canım canım arkdasim basimin ustun de yeri var

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Komsu biz bu siteye nede girdigimiz çok iyi bilyoruz ama sen bilmyorsun qaliba ne o kiskandin mi biz seni giblerini çok gorduk siz bizim armizi asla bozmasiniz evet biz bir birmiz çok sevyoruz bir birmiz yuzun bile gormedik ama çok sevyoruz halimiz de de çok mumunuz hosunuz gitmyorsa okmayin yazdklarimizi son zaman la siz gibi virus la çok olmaya basladi

 40. komsu dedi ki:

  Her yorumun altinda ulker ve ya aytac azeri gibi iki maymun var ,sitede kimsenin babasinin mali diyil.maymun oynatmiyoruz o yuzden yazdiginiznda hic bi onemi yok,siz kimsenin derdini cekmeyin,ad meselesine gelince ne yapacan adimi burasi mecazi dunya o kadar kultursizsiniz ki neden buraya girdiginizi bilmiyorsunuz.

 41. Aylin dedi ki:

  Hop ne oldu yene karisdi buralar . Arkadaslar lutfen sak8n olalami . Ve arkadaslar hakkinda bilib bilmeden konusmayalim . Her kesin kendine gore bir kisiligi vardir . Bir birimizi kirmiyalim . Zira bunun yarinida var . Kimse kimse hakkina girmesin .her kes guzelce yorumunu yapsin . Yorumlardan hoslanmayanlar okumasinlar lutfen . Kendi dusuncelerini paylasinlar . Burdaki arkadaslarin muhabetlerine gelince 1 yildan fazla zamandir burda bir aradayiz . Sevincimizde uzuntumuzude paylasdik burda. Insanlari sevmek icin ila onlari yuz olarak tanimak o kadarda onemli digildir . Mesala ben burdaki arkadaslari seviyorum cunki ben8m yakinlarimin bile bana veremedigi tesseliyi burdaki arkadaslar verdi bana . Tabiki boyle bir durumda benim kalbimde onlara karsi sevgi yarandi .biz bi tek bu sitede deyil bazi arkadaslarla buradan disarida konusuyoruz . Burda tanisibda arkadasligimizi disariyada tasidik . Lutfen arkadaslaea hakaretlerde bulunmuyalim .

 42. Natasa dedi ki:

  Tewekkur Aytac Aysel sag olun.Evet gozleri hep boyledir takib ediyordum goturmezler.

 43. Aysel dedi ki:

  Natasa aramiza hos geldin sen merak etme bizi kimse ayiramaz.

 44. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Aylinim ben yarını unutmadım. Sabah erkendem mailde yazarak seni uğurlicam.

  1. Aylin dedi ki:

   Opdum bitanem . Tessekurler ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 45. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  AYTACIM boş veeer takma kafaya. Sinek işte vızıllar gider. Hem koca buldum diye sinirlenmiş. Sanki ona evlenecektim:-)

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ülkər canım arkdasim takmyorum kafam merak etme ama benim bir huyum var hemen kirlyorum kalbim çok cabuk icnyor inmyck sin berki ama oyle yazdığını gornce gözüm de kendi kendiligin de yaş geldi ama siz gibim arkdaslarim olduğu için çok sansliyim iyiki var siniz

 46. Aylin dedi ki:

  Ya arkadaslar bilin bakalim bak bem simdi disaridan geldim cocuklarla biraz kar topu oynadik . Teyze cocuklariyla ama usdum hemen eve kosdum zaten yarin erken kalkmam lazim . Sabah insallah onemli islerim var .

 47. Aysel dedi ki:

  isdemiyosan okumazsin analizi okuduysan burda ne isin var beyenmiyosan yorumlara bakmazsin zorlayanmi var zorla bizim yazdiklarimizi oku diyenmi var niye ikide bir gelip yorumlara bakiyosun bir birini seven insanlar gormek gozunuze batdi heralde sevgiye muhtacsiniz heralde oyle olmasa burdaki insanlarin bir birini sevmesi gozunuze batmazdi

 48. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  NATAŞACIM biz bunun gibi bir sürü komşunu postaladık. Zaten kendisi bana çok tanıdık geldi ama neyse.

 49. Nur.. dedi ki:

  Aytac cikma disari beni bekle qartopu oynuyaq yaa bize niye qar yagmir ufff
  Omercilerin sayi artir massalah tuh tuh 🙂

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam nur cum beklyorum canım burya da yagmyordu ama bugun sonu da yagdi nerdeyse yer bem beyaz oldu inşallah size de yagar yaki da çok tesekkur ederim nur 🙂

 50. Natasa dedi ki:

  Tesekkurler Ulker hos bulduk.Tabiki buluruz cok memun oldum.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Natasa arkdasim hos heldin ask aylmize

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aylin yarı için sana bol sanis dilyorum canım yazdklarin da sonun kadar katlyorum çok haklisin

   1. Aylin dedi ki:

    Cok saq ol canim . Tessekurler ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 51. Natasa dedi ki:

  Evet Ulker sene hak veriyorum.Bu ara paxillik edenler baska ism altinda girenler.Eyer sana how diyilse komsu girme siteye.Sana ne kim ne konuwuyor.Buna sen karar veremezsin.Ask ailesi geldiyin gibi gonderir seni.Cok oldu.Eyer diziden yazacaksin yaz.Bawkalarina laf atma.En azindan gunah be.

 52. Aysel dedi ki:

  Arkadaslar diyelimki zehra sozunu tutmadi acimasiz oldu peki ya omere ne demeli hangi sozunu tutdu omer zehra benim bir dilwyim kaldi senle bir omur mutlu olmak demisdi omerde ben senin tum dileklerini gerceklesdiricem dememismiydi salim amcaya zehra asla uzulmiyicek aglamiyicak dememismiydi zehranin halasina soz vermemismiydi zegra annesinin kaderini yasamiyicak diye omer bu sozleri evlendiyinin ilk gunu bozdu yapmiyicam dediyi her seyi yapdi kusura bakmayinda omer tarafdan tutulmus bir soz goremiyorum ben

 53. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  NATAŞA aramıza hoş geldin. Gerçi ben ZEHRACIYIM ama olsun. Bir ortak noktamız illahki bulunur.

 54. komsu dedi ki:

  Aytac azeri ve onun gibi olan iki kisiyedir sozum,siteyi bi hale getirmissiniz az kalsin siteye kimse ugramayacak.

  1. Tatlicı Ülker dedi ki:

   Brakta ona biz karar verelim. Bir yıldan fazladır burdayım. Bir çok arkadaşım siteyi terk etdi ve o dönemlerde ne Aytac Azeri nede diyer iki arkadaş yoktu. Demem oki yani bazı arkadaşlar kendisi istediyi için uğramyor. Hem uğramayanlar senin gibi insanların yorumları yüzünden gelmiyor. Allah demişki hatayı önce kendide ara.

 55. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Burda sinek vzllyor. Dikate almayın. Arkadaş aşkımız ona kış mevsimi. Zaten aşkımızdan donup yok olur.

 56. asena dedi ki:

  asli elerine saglik analiz cok guzel ben yeni gordum iyi akshamlar ashk ayilesi nasilsiniz ? umarim iyisinizdir duruma bakilirsa shimdi bende omerciyim ama omer zehranin butun tiriplerini hakediyo ama boshamak degil zehra iyce aklini kacirmish boshamak nedemek delirti omer onu ondada kunah yok burda bitek gunahkar var oda senarist ve nazmiye hanim

 57. komsu dedi ki:

  Senin suurun yetmez dizi hakda yorum yapmaya ,ancak bos bos sohbetler muhabbetler ,ya kendinizi vitrine koyub koca bulma derdine dusersiniz yada hic tanimadigin birine canim arkadasim seni cok seviyorum gibi deyersiz yorumlar yazib sitenin tadini kacirirsin ,senden oncede bu siye basdan asagiya dolub tasardi siz iki uc ilgiye mohtac insanlar az kalsin eyakkabizida burada tartisacaksiniz .

  1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

   İlgiye muhtac sensinde haberin yok. Ne o sevgilin mi terk etdi? Ay yoksa boş konuşoyorsun diye arkadaşların mı braktı. Ee normal. Bu arada her kes gibi açk sözlü insan olmaya qayret gösterirsen sevinirim. Sahte ismin arkasına saklanıp boş boş konuşuyorsun. Ya sen daha derdin kiminle onu bile bilmiyorsun. Yazık:-(
   Bu arada senin gibi komşum olucağına evsiz kalrm daha iyi.

   1. Anonim dedi ki:

    selam ulker… bu konuda

    Siz haklisiz .. menim
    yorumumu hemen

    Kaldirin çun siz haklisiz

    Ben hekk soze bir zad

    Yazamam.. birde size

    Saygisizlik olabilen isminizin
    Yaninda kullanmiyorum

    Kusura bakmiyin…

    Ad yazma ihtiyaci gormiyorom

    iyi yakşamlar..

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Komsu arkdasim seni o yazdklarin bana mi yoks ben mi yanis anladim

  3. n92 pelikano dedi ki:

   ELLERINE UREYINE
   SAGLIG BUNLAR
   BIR GUN AYAG GABIDAN

   Sabahisi suslenmeden

   Obirisi gun gocadan

   Hstalanmadan

   Cicim bacim
   Bacim cicim

   Bir olkenin sitesi insanlarin

   Zengin omurleri bu tur

   Heyf meyl olur.. site sahibi

   Sorgu altindadir yonetici

   Bu cici baci lara cevab

   Vermelidi ! bizede tengid

   Ve yasa lara uygun eleştiri

   Yapma duşer..

 58. Rada dedi ki:

  Kiz aytac seni terlik manyagi yaparim simdi. Kizim ne guzel dizi ilgili savasiyoruz. Senin aklin kalmis karda.gunboyu zaten ordan burdan konusub duruyorsunuz bikmadiniz mi?

 59. Aytac azəri fan dedi ki:

  Vay omerciler cogalyor ama zehracilar yine onde

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam rada ben susdum hemen kizma hata karar verdim ben de zehraciyim artik kimseye ezdirmem su damlmizi biz hep omeri af etik sanis verdik ama o dugun gün zəhranın boynu da kolyeyi kopartip sonar təkrar boynuna takdi ya isde o gozumu onu de gitmyor

 60. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya arkdaslar bugun luk boş verin zehra omeri biraz sohpet edlim disarda kar yagyor nerdeyse yer bem beyaz oldun var misniz yarin kar topu oynmaya 🙂 disarsi da buz gibi ben dondum

 61. Natasa dedi ki:

  Selam.Bende katila bilirim?
  Anonime Ayline Nura iyiki Omeri savunmaniza cok sevindim.Zehra her adim bawinda gideceyinden soz etdi.Gitsin.yolu acik olsun.Bizim Omere layik olasi kizimiz cok.Her defasinda akilsiz bir haraket edip Omer hep yaninda oldu.A bide soz vermisdi asla senin gibi acimasiz olmam.Sizin Zehraniz keske dursaydi sozunde. Omere aski karsisinda onunki bence az.Kabullenseniz iyi olur.Omer Salimin kapisinda beklerken zaten askini iyi sekilde tanitdi Omerin soyadida ismide yakisikligida askida her seyin ustesinden gelir bi gunah gitsin senaristlere hazm edip bi kovuwdura bilemediler.Zaten izleyiceler cokdan bikti.Asla tattismak icin yazmadim.Yalniz Zehranin sucunu sayanlar saydi tekrardan soylmem iyi cikmaz Ama bu kader Omere karsi cikanlari anlamayip yazmaga karar verdim indiki sucuda tez bi zamanda bosanma karari vermesi akilsiz senaristler bi turlu kari koca olduki hic evlilik yapdilarki bi bosansinlarda iki dusman hep kaleme verdi boyle hem dizi hem ask olmaz olsun.

  1. Aylin dedi ki:

   Hos geldin Natasa . OMER ICIN DUSUNCELER COK GUZEL .

 62. su damlasi dedi ki:

  Menim yorumu yine asagi da cikti ufff.:-(

 63. Aylin dedi ki:

  Tessekurler Nur . Sevindim . Kiz bakin Omercilerden biri size yetiyor . Kizinizin kusurlarini biliyorsunuz ya o yuzden hepiniz bir tarafdan saldiriya gecmissiniz . Ayse olmasa bile Omer yine ayni seyleri yapardi . Hatirlatiyimki Omer yasamenide kurtarmisdi ve bunun ayseyle hic bir ilgisi yok. Sizin o saftirik kizinizin basi beladan hic eksilmiyorki Omerde gelib beni kurtarsin . Kiziniz belalariyla meskul ediyor oglumuzu . Ulkercim baksana adamdan basdan ayaga asalet yagiyor . Takim elbise Omeri tamamliyor .

 64. Aytac azəri fan dedi ki:

  Nurcum iyi aksamlar canım nasilsin sen demi omerci oldun size tafsiyem dikatli olun e nede olsa zehracilar omer ciler de daha çok ha ben zehraci deylim omerci de ortada kalmamak için taraf tutmyorum bildiyim tək sey omer hata yapdi cezasini cekmeli omer yaksikli diye hemen af edyorlar zehra onca acı cekdi gozmuzun onu de simdi omer bir uzur diledi gözün de bir damla yaş axdı diye hemen af etmek dogru olmaz zehra da bosanm davasi acarak yanis yapdi bakalim daha neler neler olcak

 65. iR dedi ki:

  Aylini uzmeyin ama

  1. Aylin dedi ki:

   Aaaaaaa Ir abi Aylini uzmeyin diyor . Hangi konuda ? Omer konusundami . Tessekurler abi beni koridugun icin Vallahi bu zehracilar beni oldurecekti burda

 66. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ZEHRACI Ömeri boğmak istiyorum. Pis zorba. Bunu ölürken bile takım elbiseyle defn edecekler:-)

 67. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz bakyorum da yine omerciler zehracilar iş basinda bir zehra diyor digeri omer vallah ben hiç bir sey demyorum hepinizi yormunu okdum hepinize hak veryorum ama ben ce de omer bir hata yapdi bedelini odmeli ki bence odyor zehraci arkdaslarim omerci arkdaslarim biz burda taraf tutyoruz ama zehom bosanmycak ki onarin askini hiç bir sey bitrmez zehra omer bu gunler gelen kadar kaç defa ayrlma asmasin geldi ama sonu da yine barsdilar yine oyle olcak 1 2 haftaya yine basicak canım cicim askim moduna doncek le ben alsdim artik aksina birkdim giti bakalim bunda sonra ne olcak

 68. Nur.. dedi ki:

  Aylin yalniz diyilsin ben varim omerci olaraq yaa kizlar sizinde zehranizi gorduk yani omerin pismanlikdan kavruldugunu gore gore bi de bosaniyor ne olduki nede bosaniyor hmm

 69. Rada dedi ki:

  Vah vah ne buyuk sey olmus. Kizim omer kendini ayseyi dusundugu icin kurtardi zehrayi. Acma benim agzimi istersen. Egoist omerden bir tane yeter zaten. Aman yetisin omerciler aylini olduruyorlar. Kiz o kahraman omer kervancioglunu kurtarsin seni. O bayiliyor kahramanlik yapmaya.

 70. Rada dedi ki:

  Betulum sen aylinden neden korkuyorsun? Kiz o omerci vur laflarina hic acima ona. Kendi kasindi zaten. Bu kadar zehracinin icinde zehraya camur atiyor. Aylin kiz gonul bu kime konacagi malum mu olur. Zehra ne bileydi bu odunun aklinin topugunda oldugunu.

 71. Aylin dedi ki:

  Eyvah burda adam olduruyorlar yetisin . Kiz ne bu bir bir gelin ben hanginize laf yetistiriyim . Simdi en basindan basliyalim . Su damlasi Zehranin Omer icin yaptiklarini saymissinda Omerin yaptiklarini unutmussun . En basta Yener Zehrayi kacirdi Omer kurtardi . Zehranin kardesini kacirdilar Omer kendini silah onune atdi . Sonra yine Yener Zehrayi kacirtdi Omer kurtardi Adama bu kiz yuzunden araba carpdi silahla vuruldu. Atlatmadigi bela kalmadi . Evleniyim derken resmen felaketi getirdi yani basinda . Yani dememem o ki kizinizi ovub durmayin Sizin kiziniz fedakarlik yaptiysa Omer daha fazlasini yaptdi .lutfen Omerin yarqilanmasi gereken yonleri vardir evet ama bu onu kotu biri yapmaz . Sabahla konusulanlara gelirsek .Omer yalnis duymusdu eet ama Zehra hareketleriyle Omerin kendini hakli sanmasina neden oldu.yani tek suclu Omer digil . Hatayi yapana digil yaptirana bakacaksin . Bakirkoydeki Omerlere gelince onlar benim Omerim gibi olamazlar . Omerden bir tanedir . Her ne kadar zorba acimasiz zalim gibi bilinsede onun kalbinin ustune bir kalb yokdur . Offff nefesim kesildi . OMERI SAVUNUCAGIM DIYE AMA ONUN ICIN DEGER BE . OMER KERVANCIOGLU . ☺☺☺☺☺BU ARADA OMERE KERVANSUREN SOYLUYORSUNUZ YA O ZAMAN ZEHRA NE OLUYOR SONUCTA ODA BIR KERVANCIOGLU .HA HA HAY .

 72. Anonim dedi ki:

  Şimdi zehra herzaman boşanma davası açıyor zehra hararetini hemen boşanıyor imlerden hiç duymadık boşanma kelimesi zehra ya kona terk eder ikidebi baba evine gidiyor yada boşanıyor zehradan beklediniz bişey hareketi de budur zehranin boşanırsa boşansın cehennemin dibine kadar biktik bu zeheranini hararetinden hep ayni zaten diziyi rezil ettiler ayni hep ayni yete kardesim makarayi dolayip dolayi duruuoesunuz ayni konu izlemeten tiskindik bizim dolayıp sardınız makara atık düğümlendi düğümler açamıyoruz açarken artı kopuyo dolaştı artı çöpe atamaz 2ci sezonda bitiyor artik YETER bahsendede kendini rezil etmesin onu başka bizide görsek buraya yazdınız gibi ozaman küfür yazacaz baba anneliğin hakimi versin gömüler fet etsin i gönüllerde sıçıp batırmasın mendebur kadın okada ah aliyoki yani sırada bed dua alıyor yenerle daha neler yazak insanlarımız gurur olsa bu diziye girmez onun okdu ne filim nede dizi izlenmez musanın geliyorsa adam gibi bi şekilde gelsin ünlü bi iş adamı olara eski yer girişeyim adam bi şekilde gelsin ki insanların fikirleri değişsin evil çocuklu bi iş adamı ama bizi senarist tin bi daha yazsa bu dizi kinseyiyi bulamaz nazmiye hanım kalbine yaz bunu

 73. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar ayselim sudamlam bende dedikl ernize katiliyorum aylincim zorba omeriniz zehramiza o kadar seyler yapdi ki zehra aff etmisdi simdi gelelim sabahnan konusmalarini dinlemis zorba omeriniz zehraya etmedigi hakaretler kalmadi zehramizi bosuna aglatdi evvelceden soyleseydi zorba omer zehraya boyle olmazdi simdi zorba omeriniz ceksin cezasini sudamlam tabiki bende zehracilar olarak hakkin tarafindayim

 74. Nur.. dedi ki:

  Meraba kizlar 🙂
  Yaa asli yine super olmus analiz cok tessekur ederim ellerine salik canim
  Siz neden omeri bu kadar sucluyorsunuz onada bazi konularda haqqq vermek gerekir tamama kabul ediyorum zehraya cok yalnis yapdi ama sebebi var kecmisi var hemde aci gecmis diyorsunuzki omer zehrani bunca zaman tanidi ama omerin annesi oda omeri terk edende babasi ile onca zaman birlikde yasamisdi bi dusunelim hediye abla soylemisdiki julide aylesini cok seviyordu demekki omer zehranin askina supesi kecmisidi duyduklari bankdan para cekmeler hele bide usdune zehranin para isdemesi omerin dusuncelerini tesdiq etmisdi sabaha sormali idi tamamda nasil sorsaydi ya sabah gercekden zehranin omeri sevmediyini soyleseydi omer nasil olurdu gecmisi tekrar olunurdu darbeyi ikinci kez kaldirmaya hec gucu yetmiye bilirdi omerin o yuzden omerin sebebleri var diyorum yanlis yapdi kabul ama bu yalnis bosanmaya dogru olmamaliyidi ha simdi zehra dorumu yapiyor her kes onin arkasinda o da hic sormuyor omerin gecmisini hoc arasdirib asil yarayi bulmuyor
  kizlar ben omerciyim qaliba sizde dusunun lutfen bir daha 🙂

 75. Aysel dedi ki:

  Evet su damlam adam kizin mekdubunu bile okumadi bence hic umut yok bu zorba akillanmaz

 76. Aysel dedi ki:

  Bu zorba bizim kizi hic haketmiyo zehra gibi iyi kalpli fedakar sabirli bir kizi bile delirtdi bu zorba is bosanmaya kadar geldi bence sizin bu kara oglanin topugunda bile akli yok eyer olsaydi zehrayi kayb etmezdi simdide cocuk gibi agliyor daha buyumemis kucuk zorbacik

  1. su damlasi dedi ki:

   Hay agzina saglik ayselim gercekdende o zorbacikti aAYLİNİM sana asagi da yazdim bence bosu bosuna savunma o uzun zorbayi baksana cabaladikca batiyorsunuz biz zehracilar her zaman hakkin tarafindayiz

  2. su damlasi dedi ki:

   Vay vay vay sayin bakalim bu uzun zorbanin fedakarliklarini hmm ama yok benim icin yalnis anladiklarinin hic bi mazefeti yok AYLİNİM diyorsun ya omer şunu bunu yapti yapipda ne oldu bu gun zehrayi yenerden kurtardi yarin zehraya ahlaksizsin dedi axxxx olacaktim o zehranin yerinde o konagi onun basina yikacaktim. Bi kere zehra her defa omerin hayatini kurtardi bizim kizimiz omere git kendini arabanin onune at dememisti adam akli sira super kahraman olucak zehra ne yapsin onun isi kolay cok kolay kapi dinleyip.yalnis anlayp yarqiliylor

   Rada kimse zehraya camur atamaz gule ne yapsalar yine guldur adi.
   Birak AYLİNİ karvansuren kurtarsin oda malum diyil karvani surecekmi AYLİN tarafa?
   Ve omer elini sallasa ellisin bulurda zehra gibi kiz bulmaz …

 77. Zehmer dedi ki:

  Selam arkadaş lar rada yine kızmış şimdi ben de bir şey diyeceğim ama korkuyorum aylin den kiz aylin bakırköy de ömer den bol bir şey yok elini carpsan bir ömer e carparsin kiz

 78. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aylinime bak sen. Sizin oglandan zor bulunur oylemi? Haklisin oyle odundan magara adamindan kac tane var ki? Bizim kiz uzulecekmiste. Kizim bizim kiz sizin oglana rast geldiginden beri hep uzuluyor zaten. Iftira hakaret suclama asalama ne istersen yapti bu zorba. Kiz zorba zehrayi kanser hastasi yapar. Kendisi bencil biri anca kendisini dusundugunden ona hic bir sey olmaz.

  1. Aylin dedi ki:

   Akli olsaydida asik olmasaydi . Zehra Omerin her halinia bilirdi . Asik olmasaydi canim . Zorba diye diye sevdi oglumuzu . Biz sorumlu diyilizki bu durumdan . Basa gelen cekilir ne yapalim

 79. FATMA dedi ki:

  ASLI YAZILARINI ÇOK BEGENİYORUM HELE ŞİİRLERİNE BAYILIYORUM ANALİZ YAZILARIN MUHTEŞEM BENDE AŞK AİLESİNE GİRMEK İSTİYORUM NE YAPMAM LAZIM

  1. Aylin dedi ki:

   Fatma hanim hos geldiniz . Artik adk ailesine katildin bile . Hos geldin ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 80. su damlasi dedi ki:

  Ama bak AYLİNİM olayi karistiriyorsun sen biz kizda akil cok gel bi araştiralim bizim kizimiz o zorbayi ne kadar afv etdi ne kadar uzur diledi
  1 zorba zehrayi depoya kapatdi kiz olumle burun buruna geldi sonuç zehra haksiz yere hirsizlikla suclansada afv etdi
  2 zorba zehrayi yenere yakip yakistirdi sonuc zehra afv etdi
  3 .zehra defalarca cekip gidecem dediyimde sizin uzun zorba gozunun şorabasini tokup yola getirdi .zehra yine afv etdi kaldi
  Ve bunum gibi bi cok neden saya bilirim
  Ama omer zehraya ne yapti hep yalnis anladi on yarqili davrandi kendi duyduguna inandi bi kere bile olsa kecip zehranin karsisina gel konusalim demedi zehra devalarca yalvardi konusalim diye ama yok o uzun zorba anlamadi dinlemedi simdi yaptigi hatayi anladi telafi etmek icin masum pisman rolunu oynuyor wama yok ben onun gercekden pisman olduguna inanmiyorum adamda şeytan tuyu var zaten bence sizin zorba bi tek soy adini dusunuyor tek korkusu zehram onu bosuyacak oda el aleme ne diyicem o zorba icin varsa yoksa soy adi. Hayir anlamadim ne var bu soyadda kervancioglu bi kere hic hos seslenmiyor ben gicik kapiyorum o soyaddan bak ne guzel sesleniyor kaya zehra kaya oh mis gibi masallah zehrama vericek onun agzinin payini

 81. Aylin dedi ki:

  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ canim bizim oglanda akil var en azindan topugunda . Sizin kizda oda yoki akli topugunda olan birine asik olmus . Hem simdi Bosansin diyorsunuzda vallahi bosanmasini istemiyorsunuz . Cunki bilirsinizki uzulen yine sizin kiz olacak . Nede olsa bizim oglan gibi bir damat zor bulunur. Biraz zorbadir ama pamuk kalblidir benim Omerim.en onemlisi yalnislarini anliyor ve onlarin bagislanmasi icin cabaliyor . Bazi insanlar yalnislarinin farkindayken bile tennezul edibde aff bile dilemiyorlar

 82. merve dedi ki:

  Su damlam hadi ah kalbimin yeni sayfasi cikti hepiniz ordayiz gel. HEPIBIZI BEKLIYORUM

 83. merve dedi ki:

  Oooo slmlar

 84. su damlasi dedi ki:

  İkizim sevda ablama benden. Cok selam soyle cok ozledim onu cabuk gelsin opdum

 85. su damlasi dedi ki:

  Hooop orda dur. Bakalim AYLİNİM sen kime cadi diyorsun?bi kere zehra bi prenses asil sizin bay uzun zorbaya ne demeli? .isi gucu kose kapmaca kapi dinlemek .kapi dinleye dinleye sonunda kizimiz onu bosasin burnu surtsum uzun deve merak etme onda hasta falan olmaz kotulere hiiç bişey olmaz kimiz bir prlanta ondan insan olan anlayan bas acar daha sizin uzun ne anliyacak?duymadinmi?uzunun akili topugunda olar ..kizimiz biran once kendini kurtarsin o zorbadan horuz kurbAn kesicem valla

 86. xanim azeri fan dedi ki:

  ulkercim canim nasils benim nese kaynagim sevda ablama bendende selamlarimi iletirsin o herzaman kalbimde benim peki ne zaman gelicek haberin varmi cok ozledim onu

 87. Aysel dedi ki:

  Aslicim cok tesekkur ederim cok guzel olmus eline yureyine salik omer cok uzuluyor ben zehraciyim ama omerede uzuldum ama yapdigi hatalari anlamasi ders almasi gerekiyor huylu huyundan vaz gecmez ama belki bu sefer akli basina gelir. Seni cok seviyorum canim kendine dikkat et

 88. Aylin dedi ki:

  Cadi Zehra Nasilda uzuyor Omercigim . Ya sonunda bu oglan kendisi kanser hastasi olacak . Allah korusun . Bakalim O zaman Zehra ne yapacak . Insan bu kadar aciyi nasil ceker tek basina . Kimseye derdini anlatmadan . Gizli sakli . Aman ayse Uzulmesin Zehrayi kirdim onun kirilan kalbini tamir edeyim . Aman babaanem bilmesin yoksa hemen Zehrayi kapidisari eder. Simdi bu zehra babasi icin konaga dondu ya bosanirsa ne olacak o zaman babasina ne diyecek . Valahi bu kizdan bir felek bas acir .

 89. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslicim canim nasilsin nihayet analiz gelmis canim cok guzel olmus oh misgibi bu bolumde maymun teomanin pislik yuzu cikdi deve omerde cezasini ceksin sudamlam kiz banada maraqlidir ki cadi bahsendenin yeni plani ne ya ben biktim bu kadindan kurtulamadik cadi bahsendeden

 90. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Aaaa çkyormuş.

  Kızlar onun Azerbaycandan yazdığı bilgisini Göker abi verdi.
  Sevdamı sormuşsunuz. Heppinize selamı var.

 91. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  SU DAMLASI İKİZİM yorumlarım filtireye takldığı için onaylandıktan sonra çkyor malesef. Göker abi söz verdi hall edecek…

 92. Aylin dedi ki:

  Ellerine Yuregine saqlik guzel arkadasim benim . Her zamanki gibi
  kalemini konusdurmussun ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 93. Aylin dedi ki:

  Ellerine Yuregine saqlik guzel aekadasim benim . Her zamanki gibi kalemini konusdurmussun ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 94. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba,çok teşekkürler kızım.Şiirler yemyeşıl çimenlikte boylanan düzel güllüer gibidir.Bölümlerin konusundan kaynaklanarak son analizlerde kederli notlar çoktur.Şarkı güzeldir Aslıcım, duygulandım.Bizim çocuklara gelince onu söylemek istiyorum ki ne olursa olsun bir-birini seven iki aşık onlar,ikisinin de ilk aşkı.Kalpları çok kırılsa da bir-birinden vazgeçmezler.Yolları da,bahtları da açık olsun. İnşallah görüşürüz.

 95. su damlasi dedi ki:

  Mucizem benim eline saglik nede guzel olmus
  Biz olmak cok guzel.. Bu bolum benim icin guzel. Bolumdu keremin teo la sabahi yuzlestirmesi ve sabahin her sey oyrenmesi cok iyi oldu. Yine de kerem kurtardi sabahi
  Zehra ve Omer konusuna girmiyorum sadece omerin pismanligi hosuma gidiyor biraz burnu surtsun bay zorbanin
  Beni asil dusunduren bahşendenin yeni pilani ne ? Acaba ne dusunuyor ?
  Her sey icin cok tesekkur ederim eline saglik gonlune saglik .Allah razi olsun

 96. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler Asli hanim.analiz muhte$em,her zamanki gibi.ben sizi bir yazar gibi görmek isterim.bana göre bu sizde alinicak in$allah.ugurlar her zaman.

 97. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım çok güzel olmuş süpersiniz elinize yüreğinize sağlık

 98. Rada dedi ki:

  Selam nihayet analiz geldi yoksa catlardim sikintidan. Aslim kiz her gecen gun beni sasirmaya devam ediyorum analizinde siyah yazilarla. Yuregine kalemine saglik. Zehranin para avcisi tipi yokta ama zenginlerin gozu bir farkli goruyor. Normal biri olmadiklari icin. Bu mutluluk veren evlilik teklifi ne zaman oldu benim haberim yok. Teomanin ipliginin ortaya cikmasina sevindim nihayet bir pislikten kurtulucaz. Omer her zamanki gibi avukati tehtit edib bosanmaya izin vermez.

 99. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler.Asli hanim.te$ekkürler,analiz her zamanki gibi muhte$em.elinize,yüreyinize sagliq.ben çok isterim sizi bir yazar gibi görmek.bana göre bu sizde çok güzel alinicak.ugurlar size her zaman.

 100. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ASLIM analiz için eline sağlık. Sayende her gün tertemiz bir sayfa olucağını biliyoruz.
  TEŞEKKÜRLER…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.