Adını Sen Koy 258. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 10 Ocak 2018 Çarşamba

Burak 11 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 258. Bölüm 10 Ocak 2018 Çarşamba

Zehra Ömer’in Sabah ile konuştuğunu bilmiyordu öğrendi. Ne konuştuklarını sordu, Sabah da düğün gecesi seninle konuştuklarımızı, Sabah her şeyi Zehra ya anlatınca Zehra çok üzüldü. Bir yanlış anlaşılma yüzünden kendisine bu kadar eziyet edildiğini anladı Zehra.

Sabah, Kerem ve Teoman ile sinemaya gideceği için saçlarını balık sırtı ördürdü Zehra ya Zehra da ruh gibi bir halde Sabah’ın saçlarını ördü. Sabah Zehra’nın güzel saç örmesinden dolayı, geçmişte mahallenin kuaförü olsun istermiş.

Ömer ise, konakta odayı akşam için hazırladı. Kırmızı gül yaprakları ile yatağın üzerini süslemiş Ömer, küçük mumlar, meyve tabağı, her şeyi düşünmüş, şimdide koltuğa oturmuş Zehra’nın odaya girişini, odayı görünce beğenmesini, deli oyun şarkısı eşliğinde dans ettiklerini, Zehra’nın mutluluktan yüzünün her an güldüğünü, dans ederken dudağından öpmek isterken vuslat anının hayalini kuruyor Ömer.

Dalmış en derin hülyalara çok mutlu Ömer. bu mutluluğu bir telefon sesi ile bozuldu.

Hepsi bir rüya, hepsi bir hayal.

Bir düş gördüm gözlerim açık

Sen ve ben çok mutluyduk, huzurluyduk.

Başbaşaydık. Vuslata çok yaklaşmıştık.

Ama çok kısa sürdü. Bir telefon sesi bu güzel anı bozdu.

Bu bir rüya idi belki ama çok kısaydı ama bir o kadar da güzeldi.

Çünkü, içinde sen vardın, o güzel yüzün, gözlerin vardı

Bu düş gerçek olacak, umudum var.

Umut ile yaşar insan. İnancım bu yönde.

Bu güzel an gerçekte yaşanacak ve bir rüya

Bir düş olarak kalmayacak. Gerçek olacak

Aslı

Şirkette işler pek yolunda değil, bunun nedeni de Özge’nin şirket içinde gizli saklı işler çevirmesi yüzünden. Şirket içi köstebek Özge.

Nihat, sorunu çözmek istiyor. Koray da geldi onlara katıldı ve maliyet tablosunu kendisi incelemek istedi. Özge buna karşı çıktı ben incelerim deyince, Nihat bu görevi Koray ‘ a verdi.

Dosyaların kopyalarını eve götürüp inceledi ve sorunu buldu. Bu da Özge’nin hiç hoşuna gitmedi. Koray çomak sokmuştu işine.

Ömer elinde çiçek, birde hediye paketi ile mahalleye geldi Zehra yı aldı konağa geçti. Yolda hiç konuşmadılar. Konağa gelince de hava kararmış akşam olmuştu. Ömer içeri girmeden Zehra ya paketi açmadın deyince,

Zehra orada paketi açtı. Parise gitmek için bilet vardı. O esna da Ömer’i Ayşe’nin doktoru aradı müjdeli haberi verdi. Ayşe artık tamamı ile iyileşmişti.  Ömer de Zehra da bu habere çok sevindiler.

Ömer Zehra ile odalarına gittiler. Ömer Zehra’nın gözlerini kapatmasını istedi. Öyle girdirdi odaya ve oda içerisinde gözlerini açmasını istedi. Zehra gördükleri karşısında tepkisiz kaldı. Ömer Zehra yı bir kere daha dudağından öpmek isterken, Zehra Ömer’i eli ile itti.

Ömer hiç beklemiyordu bu davranışı şaşırdı.

Zehra Ömer’e Sabah ile konuştuğunu, her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğunu biliyorum. Düğün gecemizi, sonrasında da hayatımı neden cehenneme çevirdiğini öğrendim dedi.

Sen bana onca sana sormama rağmen hep sustun konuşmadın, sen söylemedin ben öğrendim. Bana işkence ettiğin bu yatağı güllerle donatınca her şeyin geçeceğini mi sandın? Kalbimde açtığın yara çok feci bir şekilde kanıyor dedi.

Bu anı yaşamaktansa ölmeyi tercih ederdim, yapacağın hiçbir şey bana çektirdiğin acıları unutturamaz, seni asla affetmeyeceğim dedi ve odadan çıkıp gitti Zehra.

Ömer de tek kaldı oda da, hırsını, öfkesini, masanın üzerinde duran cam vazodaki kırmızı güllerden çıkardı. Tek bir vuruşla yerle yeksan oldu tuzla buz oldu vazo.

Sen hep kır dök parçala bu mu Ömer? hayat sence hep kırmak, dökmek, parçalamaktan mı ibaret? Bak yerdeki cam parçalarına. Ne görüyorsun?  Dağılmış, parçalanmış. Asla eski haline gelemez.

Zehra terasa çıkmış hava alırken Ömer de yanına geldi. Zehra ile konuşmak istedi ve Zehra gidecekken onu kendine çekti yine öpmek istedi. Bu kadarına da pes Ömer. Zehra’nın canı yanıyor, senin derdine bak tam dayaklıksın Ömer.

Zehra da dayanamadı güzellikle ikna edemedin zorbalığa mı başladın dedi. Ömer de haksızlık ediyorsun, senin zorbalık dediğin şey aşk dedi.

Hayda Atilla Mayda. Ne aşkı Ömer? böyle mi olur aşk? Eğer öyleyse ben aşkı hiç almayayım.

Bak ben sana aşkı Mevlana dan anlatayım da öğren, aşkın sadece öpmek olmadığını. Öpücük manyağı Ömer. Aşk senin bildiğin gibi değil, Mevlana’nın dediği gibidir.

AŞK DEDİĞİN BEKLEMEKTİR EY SEVGİLİ!
Kays gibi Mecnun olana kadar, Hz. Yakup gibi aydınlığa hasret kalana kadar beklemek bekleye bekleye gözden olmak, sözden olmaktır.
Ve beklemek dünyanın en asil eylemidir, eğer beklenene değecekse. Bilesin!

Aşk; yanmaktır Ey Sevgili!
Yanıp kül olmaktır, Kerem gibi Aslına ermektir. Ateşin ortasına hesapsız girmektir İbrahim misali. Ki onun gönlünün yangınıdır ateşi gülistana çeviren.
Ki yanmak insanı kurtarır hamlıktan çiğlikten.

Hem ne diyordu şair; “Yanmışın halinden ne bilsin ham/ Sükut gerektir bize gayrı vesselam..
Gözlerinden ayrı geçen her an yanmaktayım. Bilesin!

Aşk; bedel ödemektir Ey Sevgili!
Bülbül, gonca gülü görebilmek için her seher uyanık olmak ve güle ulaşmak için yüreğini gülün dikenine asmak, kanını akıtmak zorundadır.

Ya ben yüreğimi nereye asayım Ey Sevgili.
Çünkü Aşk bedel ister, külfetsiz nimet olmaz.
Beklemek bedel ödemekse eğer hâlâ ödüyorum o bedeli. Bilesin!

Aşk; vazgeçmektir Ey Sevgili!
Mecnun gibi aklından, Kerem gibi bedeninden vazgeçmek. Yardan gayrısından, cümle cihandan vazgeçmek.
Yemeden, içmeden, uykudan uyanıklıktan ve vazgeçmekten bile vazgeçmektir gün gelince.
Senin için senden vazgeçmişim. Bilesin!

Aşk; bilmektir Ey Sevgili!
Bir tek yârı bilmek, onu candan daha aziz bilmektir. Ondan gayrı bildiklerinin hiçbir şey olduğunu dünyanın onunla mana bulduğunu bilmektir.
Onun selamı ile gelen bela olsa EyvALLAH (c.c.) diyebilmektir.
Kızmana, gülmene, gelmene, gitmene hepsine EyvALLAH. Bilesin!

Aşk; susmaktır Ey Sevgili!
Onun güzelliğini, iyiliğini tarif etmeye gücün yetmediği an susmaktır. Kelâmın, kalemin, sözün tükendiği yerde, manayı sessizliğe yükleyip susmaktır.
Artık sustum Ey Sevgili. Bilesin!
Aşk dediğin susup beklemektir,
Aşk dediğin….

MEVLANA

Ömer Zehra dan son bir şans daha istedi. Seni ne kadar sevdiğimi görmüyor musun? Bu kadar kötü bir adam mıyım? Diye soruyor.

Zehra da bir yanlış anlama ile bana yaşattıklarını düşünürsen deyince, Ömer düşünüyorum ve kahroluyorum ve zamanı geri alamıyorum. Deyince,

Zehra da af dileyince geçecek mi sanıyorsun? Geçmiyor, canım çok yanıyor, şuan o kadar kötüyüm ki, tahmin edemeyeceğin kadar yaralıyım ben, senin bana yaptıkların bir özür ile geçiştirilecek kadar basit değil dedi içeri geçti Zehra.

Ömer, Aynı hataları hiç ders almamışçasına tekrar tekrar yaparsan, kalp kırarsan bir daha karşında ne kıracak bir kalp, nede o kalbin sahibini bulamazsın Ömer.

Çünkü, sen öldürüyorsun yaşatmıyorsun Ömer. Ölen insanı da geri getiremezsin bu mümkün değil. Bir daha aynı hatayı tekrar etmeyeceğinin garantisini veriyor musun ki? son bir şans istiyorsun.

Bu kaç oldu yanlış anlamaların yüzünden Zehra ya yaptığın haksızlıkların. Karşındaki de bir insan, etten kemikten yaratıldı, onun da bir kalbi var, onun da canı yanıyor, bunu görmüyor musun Ömer?  Varsa yoksa kendi canın, peki ya Zehra’nın canı ne olacak Ömer?

Bencilce davranmayı bırak artık Ömer. Silkelen kendine gel topla kendini.

Ömer ve Zehra içeri geçtiler, tatlı yemek için içerden çağrılmışlardı. Zehra Ömer’e tatlı tabağı vermeyince bana yok mu? diye sordu. Zehra da sadece hak edenlere var diyerek bir gönderme yaptı.

Ömer mesajı almıştı. Evdekiler anlamasın diye de Zehra bu tabak ikimizin dedi. Ömer de evdekilere 2 hafta sonra Parise gideceklerini söyledi. herkes  şaşırdı. Hele Bahşende kıskançlıktan çatladı. Bu mevsimde orası çok soğuk olur dedi. Sana ne  soğuksa soğuk onlar ısıtır sevgileri ile birbirlerini.

Sabah da Kerem ve Teoman ile sinemaya gittiler. Kerem orada Teomanı bir kızla gördü. Sabah’ı aldattığını düşündü. Onlar sevgili değil ki Sabah’ı aldatsın Kerem.

Teoman da o kızı Sabah’a sevgilim diye tanıştırdı.

Zehra ve Ömer odalarına geçince, Ömer Zehra ya arkasından sarılmak istedi Zehra buna izin vermedi. Bana güvenmeyen biri ile aynı yatakta yatamam ben diyerek Ömer’i odadan postaladı. Hak ettin bunu Ömer.

Çalışma odasında pişman olmuş bir halde otururken Nihat geldi yanına konuştular. Dert ortağı oldular. Nihat, Ömer’e Zehra ya da hak ver. İnsanın sevgisinin sınanması, ona güvenilmediğini öğrenmesi kolay bir şey değil dedi.

Gece yi ayrı geçiren iki birbirini seven ama bir o kadar da üzen Ömer ve Zehra için sabah olmuştu. Ömer erkenciydi. Zehra uyuyordu. Ömer yanı başına oturdu. Saçlarını okşamak istedi yapamadı vazgeçti. Ve vazgeçmeyeceğim Zehra dedi.

Vazgeçme Ömer sevmekten vazgeçme ama kırmaktan, dökmekten, parçalamaktan, incitmekten, ağlatmaktan, üzmekten vazgeç.

Zehra da uyanınca Ömer Zehra ile konuştu. Parise gidersek yeni bir başlangıç yapmış oluruz bize iyi gelir vize işlemlerini hemen yapalım deyince, Zehra gerek yok ben Parise gelmeyeceğim. Ben boşanmak istiyorum dedi.

ELLERİNİ ÇEKİP BENDEN

 
Yarim bu gün gider oldu
Hem sever hem sevilirdik
Bu ayrılık neden oldu?

Yar aşkıyla yana yana
Ayrı düştüm ellere ben
Ama senden ayrı gezen
Yürek değil beden oldu

Yandı yürek kebap oldu
Gül bahçemde hazan oldu
Ben ki senden ayrılmazdım
Bu ayrılık neden oldu

GÜLAY

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 258. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 10 Ocak 2018 Çarşamba” üzerine 258 yorum

 1. Çiçek dedi ki:

  AYTAC iyiyim canim sen nasılsın hayirli akşamlar.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da hayirli aksmlar cicek ablacim çok şükür ben de iyim çok tesekkur ederim

 2. Tatlıcı Ülker *ELA*ELA*ELA*ELA*ELA*ELA* dedi ki:

  ELOŞUM iyi akşamlar birtanem. Hadi gel sende bize katl tatlı tatlı sohbet edelim.

 3. Aysel dedi ki:

  Merdinli Elam hos geldin canim ben iyiyim sen nasilsin iyimisin insallah iyisindir sende allaha emanet ol canim <3<3

 4. Tatlıcı Ülker İR abi dedi ki:

  İR abi bana neden kırıldığını söylemedin.

 5. Tatlıcı Ülker İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ dedi ki:

  İKİZ sana yazdığım yorumu okudun mu? Bu sefer doğru bula bilmişmiyim?

 6. iR dedi ki:

  Aylin burdamisin ? Dun ben sorumun cevabini buldum o yuzden uazmadim hem baksaydin benim yorumlar cikmiyordu gokere sordum oda uzun oldugunda filtraya takila bilir dedi bende uyudum ,yazdim da zaten.

  1. Aylin dedi ki:

   Iyi aksamlar abicim burdayim . Nasilsin ? Cok sevindim bana yazmana vallahi kusdugunu saniyordum .ama sorununuda merak etmedim digil ?bana sormadanda cavabini bulmussun .

 7. su damlasi♥♥pernsesim aytacim♥♥ dedi ki:

  PRENSESİM BENİM evet cok .mutluyum omeri oyle gordukce mutlu oluyorum ne yapayim hmm demek diyer siteye yazdin ben zorlaniyorum ara bir girmekde o yuzden yazmiyorum ne ise cok MUTLUYUM COK SENİ COK SEVİYORUM canim benim opdum o yanaktan bu yanaktan

  1. su damlasi ◀ikiz▶ikiz◀ dedi ki:

   İkizim o yorumu diyorum hani onu yazanin ismi benim demistim ya belki de anlatin o yorumu cevaplamadim yani ne yazayim ki gitdimi?kusmu?diye sordu okuduysan bana soyle yada c ne ise bu arada hayirli aksamlar ben ikizim seni cok seviyorum opdum

  2. Aytac azəri fan su damlam dedi ki:

   Benim PRENSESIM mutluyusa ben de mutluyum yeter ki senin o guzel yuzun hep gulsun ben de seni çok sevyorum evet girdim yazdim ama cikmamisdi yorumum ben de buraya dondum berki simdiye cikmisdir

 8. Tatlıcı Ülker ÇİÇEYİM dedi ki:

  ÇİÇEK ablam birtanem, kalbimin sultanı seni çok özlemişim ya:-) Gelde sana bir sarılayım. Bu arada ablacım ben siteye girmekte sorunlar yaşıyorum o yüzden gelmiyorum. Ama Seni çok sevdiyimi bil ve unutma olurmu. KÜÇÜK TATLICI ŞAİR SENİ ÇOK SEVİYOR:-)

 9. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  ❤️XANİM AZARİMM
  HANIM ABLA ❤️ RADACIM
  AYTAÇCIM ❤️ DAMLAM
  SEVDAM ❤️SİNİRLİ BAYAN
  LALECİM ❤️AYSELCİM
  SEMERVE❤️ZEHMER
  NAGEHAN ❤️AYLİNCİM

  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  1. su damlasi♥♥MERSİNLİ ELAM HOS GELDİN♥♥ dedi ki:

   Hos geldin nasilsin gecenin yildizi Elam canim benim nasil ozledim seni iyim cok sukur seni sormali? Kiz o sinirli bayan benim yani o isimle yaziyordum ama sen beni tanimadin olsun bende damlan oldum dam diye damladim kalbine seni cok seviyorum guzel yildizim benim opdum kendine iyi bak kocaman sarilayim canim sin sen allaha emanet ol

   1. Aytac azəri fan canım elam dedi ki:

    Sana da Hayirli aksamlar mersinli elam hos geldin canım arkdasim ŞÜKÜR biz iyiz sen nasilsin inşallah sen de iyisdir kendine iyi bak çok ozletme kendi seni çok ama çok sevyoruz çok opdum seni ALLha emanet ol

 10. CESUR dedi ki:

  İyi aksamlar AYTAC kardesim cok tesekkur ederim iyim evet annem de iyi henuz yanimda tesekkur ederim her sey yolunda olsun kardesim ne demek bu gun sormussun ya ALLAH RAZİ OLSUN sen annene benden selam soyle hic unuturmuyum sizi ama bu aralar isler fazla o yuzden pek urayamadim sag ol guzel kardesim kendine iyi bak hayirli aksamlar sana

  Ulker sag ol iyim seni sormali evet haklisin sonunda denk geldik sen burdasin ama ben fazla urayamiyorum olsun bu gune kismetmis. Kuför isi iyi gidiyor cok sukur bakude kok salmisim oyle ben artik yillardir burda yasiyorum taniyorum burayi evet ikizin goturdu beni kiz kullesine ciktim cok guzel bi yer gercekden baku GUZEL şehir ben seviyorum burayi gelmissin hic gezmek nasip olmamis insallah bu defa nasip olur bi ara vakit bulda gel. Her sey icin cok tesekkur ederim arkadaşlar. Hayirli aksamlar size

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Rica ederim cesur abicim iyi olmaniza çok sevindim hep iyi olun aleykum selam çok tesekkur ederim abi ALLHA sende de razı olsun isleri de de kolay gelsin ALLHA emanet ol

 11. nesrin dedi ki:

  ASLI analiz çok çok iyi .Ömere söylenecek o kadar çok şey birikti ki .Bazıların farkına Zehra direndikçe anlıyor ,bazılarını da anlayamıyor .Zehranın son bölümlerde performansı çok hoşuma gidiyor amma aynısını Ömer için söyleyemem .Yorgunluk ta olabilir ,mimikler de donuk .sadece benim mi gözüme battı hareketler kısıtlı bu bahçede spor yapmaz mı .

 12. merve dedi ki:

  Bni eger kizlar sevmiyorsa bn onlari seviyorum

 13. Çiçek dedi ki:

  Tatlıcı ülker nasılsın canim sen gelmeyince ben senin siteye geleyim dedim .merak ettim bu gun hiç ugramadin siteye. Seni seven çiçek ablani unutma Iyi akşamlar öptüm seni .

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar cicek ablacim hos geldin nasilsin iyisdir inşallah seni çok sevyoruz iyiki geldin çok opdum seni ALLHA emanet ol

 14. Aysel dedi ki:

  iyiyim Ulkerim sen nasilsin canim iyimisin insallah iyisindir .Tamam Aytacim Oguz beyin sitesindeydin heralde bende orayi takip ediyodum ama artik bir aydan fazla oldu oraya giremedim

 15. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Aysel, Aytac iyi akşamlar. Nasılsınız kızlar.

  1. Anonim dedi ki:

   Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ben iyim canım tatlic ulkerim sen nasilsin bitanem maşallah bugun okadar çok sayfa cikdiki hagisine bakcami bilyorum

 16. Aytac azəri fan ayselim dedi ki:

  Iyi olmana sevindim ayselim ŞÜKÜr ben de iyim canım küçük bir ışim var di bitirdim ve hemen geri dondum ben burdan baska bir siteye daha yazyorum canım uzun zaman dir hiç oraya yazcak vakit bulmyordum simdi oraya yazdim geldim buraya

 17. Aytac azəri fan prensesim dedi ki:

  Oyna su damlam oyan sen mutlusn ya gerisi onemli deyil canım arkdasim en azın da omeri bu hali bir çok kisiyi mutlu edyor siz burda konsur ken ben bir oğuz abinin sitesine gidip geldim nezaman dir oraya da yazmyordum orda da ayni seyler konsulyor bir bosansi digeri bosanmasi lar diyor

 18. Aysel dedi ki:

  Atac canim ben iyiyim sen nasilsin iyimisin tamam canim sen islerini hallet gel .Rada iyi aksamlar sen nasilsin iyimisin biz seninle tanismadik ben seninlede tanismak isderim eyer sende isdersen tanisalim

 19. Aytac azəri fan cesur abime dedi ki:

  Iyi aksamlar cesur abicim hos geldin iyi yapmisn yazmakla ogun burdaymis yazmisin ben site de olmadığım için yazmadım sana çok ŞÜKÜR abi biz iyiz sen de iyisdir inşallah anen nasil oda iyisdir inşallah elerin de opyorum çok selam soyle biz den sana kolay gelsin kendinize iyi bakin gorusuruz ALLHA emanet ol biz kardeslerini untmadigi için de çok tesekkur ederim

 20. Tatlıcı Ülker CESU*ABİ*CESUR*ABİ dedi ki:

  CESUR abi hoş geldin. Yani abi sonunda denk gele bildik. Nasılsın abicim? İyimisin? Kuförde işler nasıl:-) Vallahi Baküe kök salmışsın resmen. Ben 4 kez orda oldum. Hiç birindede gezmek nasip olmadı. Sen kız kulesine çktın mı? Eminim benim İkiz sana her yeri gezdirmiştir.

 21. Zehmer dedi ki:

  Yine karıştırmayı diye söyledim

 22. Zehmer dedi ki:

  Arkadaşlar biri yeni sayfa ya zehmer adı ile yorum atmış o ben değilim haberiniz olsun sabah tan beri buraya yazıyorum

 23. CESUR dedi ki:

  İyi aksamlar arkadaşlar nasilsiniz ?benim guzel kardeslerim ne yapiyor diye bakmaya gelmistim cok mutlu oldum gercekden ne guzel hepiniz burdasiniz berabersiniz mutlusunuz hep boyle olun ALLAH bozmasin bu birlikteliyinizi.insallah tek tek isim yazmiyorum kusura bakmayin ama hepinize sayqilar selamlar bu gun beni soran iki kardesim simdi okudum cok tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN sizden beni soracak olursaniz bende iyim sizler iyi olun kendinize iyi bakin guzel bi gun de gorusmek dileğiyle HOSCA KALİN hayirli aksamlar

 24. Zehmer dedi ki:

  Rada ömer kedi gibi aynı zehra kovdukça ömer yapışıyor kız

 25. Rada dedi ki:

  Betulum biz tek kafadan bir diyilik yas olarak bu genclere tas cikartiriz. Ulker merak etme evlenince siskolasirsin.bende senin yasinda olanda zayifdim hatta bana ruzgar seni birgun alib goturecek diyorlardi. Yalaka omer sinirimi bozdu resmen

 26. merve dedi ki:

  Galiba ekiziZ 🙂 🙂

 27. Aysel dedi ki:

  Ben iyiyim Xanim sen nasilsin canim ? Evet Betulcok cimriler birinden alip diyerine veriyolar seyirciyi kandira bileceklerini saniyolar zaten zehranin elbiselerinden cok sikildim hep ayni seyler ayseden bi kac pantolon gomlek alsa iyi olur .Merve sen nasilsin canim biliyomusun bende karanlikdan korkarim

 28. Zehmer dedi ki:

  Ömer’in bu akşam ki pijamaları çok komik ti gülmekten kirildim bir de koltuk da yattı salim amca larda tam oldu

 29. merve dedi ki:

  Tskrler ZEHMER ablacim

 30. merve dedi ki:

  Iyim ablacim sn nasilsin xanim azeri han

 31. Zehmer dedi ki:

  Merve gözlerini kapatıp uyuduğunu düşün karanlığa sakin odaklanma belki iyi gelir tam olarak emin değilim ama belki iyi gelir bir dene istersen çünkü uyurken de her yer karanlık

 32. su damlasi dedi ki:

  Evet BETUL sen hakliydin deve kilikli ruhsuz o her zehra dediyinde ben burdan ona canina azar diyorum

 33. su damlasi dedi ki:

  BETUL evet surtsun onun burunu hatta kalp krizi gecirsin

  Aytacim o kadar mutluyum ki ne halay kolbasti oynuyorum .oh olsun o deveye

 34. Zehmer dedi ki:

  Kız su damlası ben bıraktım
  Şimdi sıra sende mi bu karavancı oğlu na deve demesi ama haklısın az bile bu nane ruhu kılıklı ruhsuz kazma ya

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum ben iyim senin de iyi olmana sevindim evet omer zehrayi kendini aff ettirmekcin ciceyi gordum o ne be nazmos masraf olmasin diye ucuz hep ayni cicekleri veriyor zehraya mervecim ayselcim canim sizler nasilsiniz canlarim benim

 36. merve dedi ki:

  14 Yasimdayim ama cocuk gibi korkuyorumaptalim yani

 37. merve dedi ki:

  Karanliktan korkmamak icin napmaliyim acaba? Yardim edermisiniz

 38. merve dedi ki:

  Kizlarrrrrrr

 39. Zehmer dedi ki:

  Iyiyim azeri fan sen nasılsın aynen öyle canım 30 yaşında yim sağol canım aysel boşuna demiyorum ben ömer in cebinde akrep var diye barışmak için bile bayat çiçek getiriyor adam

 40. Tatlıcı Ülker BETÜL*BETÜL*BETÜL*BETÜL dedi ki:

  BETÜL ne yalan söylüyüm vallahi kendine “gencim” diyen tüm kızlara taş çkarırsın Maşallah. Demek ki, sana ruh ikizim derken yanılmamışım. Benimde önümüzdeki ay 19 yaşım olucak ama görenler 13, 14 yaşında sanyor. Sevda abla gmail sayesinde beni gördü oda bana çok zayfsın dedi:-) Ama yalan yok kadın haklı yani:-)

 41. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar betulum canim nasilsin kiz sen gercektenmi 30 yasind amisin bende cok sasirdim ALLAH SANA UZUN OMURLER VERSIN

 42. Aysel dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz iyisinizdir insallah bug son sahnede zehraya cok uzuldum duyun gecesini hatirladiginda omer yuzsuzu kizin pesini birakmiyicak qaliba pijamayla cok komikdi ama ben bosanmalarini isdemiyorum omerin biraz surunmesini isdiyorum biraz aci ceksin akli basina gelsin selam su damlasi evet bende farketdim dunku bolumdede omerin zehraya getirdiyi cicek zehrayi salimden isdemeye geldiyinde getirdiyi cicekdi qaliba bide teomanin kullandigi araba keremin ilk arabasi deyilmi ?

 43. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz bu gunku bolu mde omere oh olsun omer devesi cokdan hakk etdi bunlari sudamlam aferin kiz dediklerine bende katiliyorum bahsende cadisi sen kimsin be asil sensin gorgusuz hec kimseyi sevmemis bu kadin sadece kervan ci oglu soyadini seviyor sinir bozucu kadin

 44. Zehmer dedi ki:

  Kız ne 19 20 si ülker 25 yaşında kız kardeşim var benim ama beni görenler de öyle söylüyor zaten

 45. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Ya Zehra yapsın bir güzellikte boşansın.

 46. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar prensesim su omer seni nekadar da çok kizdirmis boyle kim bilir evde halaya filan da cekmisi dir sen ama bir seyde çok eminim ki omer soyadı için deyili gercek de zehra yi sevdiyi için bosanmak isdmyor benim tanıdığım omer asla zehra da bosanmycak alem edcek kalem edcek yine gonlunu alcak zehranin ogune kadar biraz acı ceksin bir sey olmaz

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ya bosamayi zehom ben çok uzldum zadece omeri biraz surnmesini isdyorum okadar bosanmasinlar zaten bosnmycaklar ama yine de kotu oldum inşallah su bosanma makemeye kadar gitmez iyi aksamlar aysel cim ben iyim canım inşallah sen de iyisdir sana da iyi aksamlar xanım azəri sən nasilsin canım sizə iyi sohpetler ben cikmak zordayim ışim var gorusuruz

 47. Tatlıcı Ülker BETÜLÜM dedi ki:

  BETÜLCÜM ben seni 19, 20 yaşında zann ediyordum. Otuzu duyunca gözlerim fal taşına döndü. Yani gerçektende yaşını genç gösteriyorsun.

 48. Zehmer dedi ki:

  Eveeet su damlam bence de burnu surtsun biraz boşanma lafını duyunca odu patladı karavancı oğlu ‘nun

 49. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yuregine saglik canim arkadasim cok opdum seni

 50. aslı dedi ki:

  Merhaba İyi akşamlar Aylincim,
  evet seninle konuşmayalı aylar oldu desem yeridir. Özledim seni, Lale yi de çok özledim.

  evet bir ara gün aşırı, bazen her gün hastaneye gidip geldim. Ben rahatsızlandım ayrıca anneannem rahatsızlanmıştı onun için.

  Aylincim,
  Ir abi küs değil sana neden küs olsun. O diziyi seyretmeyi bıraktığını yazmıştı. Ve buraya da yazmayacağını bir süre de gelmedi sonra bir ara geldi adı ile yazınca çıkmıyormuş yorumları anonim olarak yazdı. sorun halloldu ama cenazesi varmış herhalde o yüzden girmiyor siteye ve o eski sayfalara bakmadığını yazmıştı belki o yüzden ona yazdığın mesajı görmemiştir canım benim sen canını sıkma Ir abi gelince sana yazar seni unutmaz bilirsin.

  sen nasılın? moralin nasıl?

  1. Aylin dedi ki:

   Insallah oyledir canim . Iyiyim bitanem . Daha cok iyi olmaya calisiyorum . Surekli kendimi bir seylerle meskul ediriyorumki beni uzen o uzucu olaylari hatirlamiyim . Su an teyzemlerdeyim saq olsunlar beni qayet iyi neselendiriyorlar . Sizlerde saq olun . Sizlerde bana cok destek oluyorsunuz . Canim arkadaslarim

 51. Zehmer dedi ki:

  Demek zeka yaşım bayağı geriden geliyormuş vay be öğrenmiş oldum böylece bakın sakin ha abla muhabbetine girmeye kalkmayın yaşımı öğrendikten sonra yoksa bunalıma girer merdane ile kovalarım sizi ona göre

 52. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ben simdi anem le izlyorum zehra omer oyle sovuk davranca anem kotu olyor oyle yapma diyor ben de gulyorum omer bunari hak eti ane diyorum sonra ben de uzldum omer yazik cocuk yikildi ya ıçim acyor onari oyle gorunce ama iyi oldun ne yapalim biraz da omer ceksin bakalim ben omeri hem sevyorum hem dovyorum ikisi de vevcut

 53. su damlasi◀oley oley oley▶ dedi ki:

  İyi aksamlar arkadaşlar evvet bu bolum mutlu oldum aferim zehra yuru be KİZİM kim tutar seni ben dun dedim boşa bu deveni arkadaşlar sizce omer zehrayi sevdiyi icinmi barismak istiyor? Yok o yalniz soy adini dusunuyor KARVANCİOGLU sulalesin dusunuyor o yuzden zehranin peşinde kedi gibi dolaniyor ayy ben fene gicik kapiyorum bu deveden ne o ?zorba efendi ?beni afv et demekle afv ediliyormu insan yok hele kadin karsindaki surun biraz zehra onu hic afv etmesin suna bak ya salim amcanin evine gelmis yetmiyormus gibi bo adamin pinjamalarina sahib cikmiz yuzsuz boyle olur iste omerin arabasi afv edersinizde baykuş kutusuna benziyor hem adam uzun sigmiyor o arabaya ne bileyim komik gorunuyor hele su erkek bahsende cadisini demiyorum ehh sen kime gorgusuz diyorsun ay kendin gorgulu olup ne yaptin?bi kadin olarak bile gorkemin yok bizim komsu ilyas amcama benziyorsun kasi gozun ayni komsunuzin bi bastonu eksik ..ah ah kelem efendi sen ne zaman adam olacaksin?ne ise sana dalmiyorum orda o sakkali maymun teo var alerji yapiyor bende .arkadaşlar dikkat etdinizmi cananin elbisesini muge giymisti bu bolumde zehra geyen elbiseni gecen sezon alev geyinmisti bu bolum koray geyindiyi ust geyimise gecen sezon demir geyinirdi ayyy bunlarin elbise sikintisi var her halde bunlar tekrar elbiseler giyorsa kim bilir nazmos ne giyor. Neise zehracilar bu bolum harikaydi

 54. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya siz bizim zehraya bakin kiz saka mak bosycak omeri biz vur dedik bu giti oldurdu çok merak edyorum simdiki zehra omer oca seyi yapar ken nerdeydi

 55. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar Betul senin gercek de 30 yaşın mi var ben de ülkər gibi şok oldum ben senin 20 23 beriki de daha az yaşın var sanyordum hiç 30 yaşı dakı birine bezmyorsu

 56. Zehmer dedi ki:

  Niye ki rada yaşımla ne ilgisi var sen kaç yaşında sin hem bence önemli olan kafa dengi olmaktır biyolojik yaş degilki

 57. Zehmer dedi ki:

  Rada çekecek çilesi varmış bu zehra nın ne yapalım katlanacak çare yok ..

 58. Rada dedi ki:

  Kiz Betul desene o yuzden iyi anlasiyoruz.

 59. ZEHMER ülker dedi ki:

  Sen kaç yaşında zannettin ülker söyle bakalım kaç gösteriyorum

 60. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar ask aylesi aslicm bu analiz de çok ama çok guzel olmuş bayldim hele o siyah yazlarin var ya beni ben de alyor çok tesekkur ler canım arkdasim

 61. merve dedi ki:

  Selamlar kizlar nasilsiniz

 62. peri dedi ki:

  Aslıcim harik olmuş,eline saglık.ömerin hayalini gorunce keşke dugun geceleri boyle olsaydi dedim,her kes ömer surunsun dior,bence surunmakdan ziyade ne apdiginin farkina varması lazım hani zehraya hâlimi gormiomusun dedi ya,işte kandisi zehrani hiç gormedı ki,her defa yaralib arkasina bakmadan gitti,belki kandi hayali yikildidinda zehranin dugun gecası ne his etdiginı biraz anlamışdır.

 63. Anonim dedi ki:

  Analizler süper olmuş Aslı hanım çok teşekkür ederiz elinize yúreğinize sağlık

 64. Aylin dedi ki:

  Hanim abla merhaba. Polat amca astalanmis . Allahdan acil sifalar dilerim . Gecmis olsun

 65. _ ______ A L I ____________ dedi ki:

  men Ali burdayam

  Sizile arkadaş olmuşuz

  Elizi gun vicdaniza
  ureyiniz size ne deyir?

  Kime yakişiksiz yazdim

  Meyer sormadim size baş

  Agrisiyam ben dişari
  gedim kebul etmediniz

  Bostan gutuldu selamda

  Kutuldu? ben dunden heç

  Adama yazmadim ve

  Bu gun zaten ayrilmişdim

  Anomin bana hakaret

  Edir oda naun olabiler

  Hekaret edir insanlig

  Azerilig duz çorek nere

  Kaldi… bene hekaret etse

  Sizde incimiyin dişimin dibinden ……..

  1. Kanatsız kuş dedi ki:

   Bak arkadaşım seni burda baya zamandır görüyorum. Beni tanmyorsun ama ben seni tanyorum (burda gördüyüm kadaryla). Burdakı kızların bir kaçı nişanlı, bazısı evli, bazısınında büyükleri-annesi, babası sitede yazılanları görüyor. Kızlar sana git diyemiyorlar. Sen anla sana yazmak istemiyorlar. Çünki ister 58 yaşında, istersede 158 yaşında ol fark etmez. Adı üstünde erkeksin. Hani durmadan Allahdan konuşuyorsun ya, işte o Allah kadınlara diyorki kaç yaşında olmasının önemi yok, erkekler sizin namahreminizdir. Onlarla hiç bir halde konuşmayın. Şimdi sen onlara yorum yazıb, cevap bekleyerek, aslında onları günah yapmaya teşvik ediyorsun. Düşünki bir kızın var ve senden habersiz siteye yazıyor arkadaş diyede bir erkekle samimi şekilde konuşmaya başlyor. Bunu kabul ede bilirmisin, qururuna yedire bilirmisin, kızının, ailenin namusunun tanmadığı bir erkeklele konuşmasına göz yumarmıydın. Tabikide hayr.
   Bak kızlar aralarında ne güzel arkadaşlık kurmuşlar, aralarında süretli onlarla konuşan erkek gördün mü hiç? Sen büyüksün, yol gösterensin inanki bu yaptıkların sana, yaşına hiç yakşmyor. Yersiz konuşmalarınlada sadece kendinin diyil, ülkeninde adını batryorsun.
   Burda kızların deyer verip konuşdukları iki erkek var. Biri Cesur Sönmez, biride İr. İr kardeşimiz genelde dizi hakkında yazıyor ve kızlar ona yazmadığı halde yazmaz. Cesur kardeşimizde gelib sayqılı şekilde selamını verip gider. Çünki dizini izlemiyor. İşte onları bu kadar deyerli yapan şey bu nerde nasıl konuşucağlarına biliyorlar. Ama sen… Dizi izlemediyin halde süretli yorum yazıyorsun. Burdakı insanların tek ortak noktası var oda dizi. Lütfen burdakılara daha yorum yazma. Bu A.Ş.K ailesi senin yüzden az kalsın darmadağın olucaktı… Bu olaya ikinci bir kez sebeb olma lütfen.
   Ve son olarak Sevda Naunun adını bir daha asla yazma. O öyle anonim yorumlar yazmaz. Şimdi seninle büyük olduğun için sayqılı konuşuyorum ama söz konusu Sevdaysa işte o zaman işler deyişir. Ona, Su damlasına ve diyer kızlara yazma lütfen…

 66. Tatlıcı Ülker BETÜL dedi ki:

  BETÜL ben şok!
  Ben iptal!
  Kız sen gerçektende 30 yaşında mısın???

 67. Rada dedi ki:

  Aslim ne deyim vallah haklisin. Omer bu gordugunu de yalnis anlar duydugunu da. O arastirmak yerine anca hukum vermeyi biliyor. Hatasini anlayanda opucuk pesinde kosuyor manyak. Zehra ne yapacak bu ruhsuz manyakla bilmiyorum

 68. Tatlıcı Ülker İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ dedi ki:

  Haaa İKİZİM anladım. Onun yorumunun altındakı cevap yorumunu, nişanlımın ismini taşıyan adamın yorumunu mu diyorsun? Eyer oda diyilse o zaman bulmam mümkün diyil. O sayfada yorumlar karışmış:-( dün yazılan yorumlarla, bu gün yazılan yorumlar yer deyişdirmiş. Sayfada dolduğu için yüklenmiyor:-(

 69. aslı dedi ki:

  Merhaba Zehmer bak gidecekken durdurdun beni, benim paşam bu aralar paşam değil, aklını başına toplasın sonra yine o benim paşam olacak. Şimdilik öpücük manyağı Ömer, birde yanlış anlama makinası Ömer.

  Aylinim nasılsın kuzum. pazartesiye kalmış canın sağ olsun.

  Lalecim, emek olmadan yemek olmuyor kuzucuğum benim. kitap hayal olacak bu gidişle. seni seviyorum lalecim vede Aylincim özletmeyin kendinizi.

  Hanım ablacım,
  senin bir mesajını gördüm yanlış anlamadım umarım istenmiyorum gibi bir söz yazmışsın.
  sakın böyle düşünme ben seni çok seviyorum.
  buradaki arkadaşlarda öyle, sakın beni sensiz bırakma.

  Polad amcam rahatsızlanmış, nesi var ? şimdi iyi mi çok geçmiş olsun Allah’a emanet ettim seni de polad amcamı da çok çok selamımı söyle geçmiş olsun dileklerimi ilet, görüşürüz ablacım seni çok seviyorum bunu hiç unutma olur mu. öpüyorum o güzel yanaklarından sarıldım da sana 🙂

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba canim . Evet malasef pazartesiye qaldi . Hayirlisi insallah bakalim ne olacak . Sen nasilsin canim uzun zaman oldu seninle soyle sohbet edemedik . Canim bi ara hastaneye gedib geldigini yazmisdin . Gecmis olsun birtanem . Senmi hastaydi . Acil sifalar dilerim . Canim zaman buldugca ve keyfim oldugca yazaram buraya . Aslicim sana bir sey sorayim Ir abi bana kusmu ? Ya bunla 2 defadir ona yaziyorum . Ama bana cevap yazmiyor
   Bilmiyorum bir kusurmu islsdim acaba . Cok uzuluyorum bu duruma

 70. aslı dedi ki:

  Merhaba Sevdacım nasılsın iyi misin?
  ağlama kıyamam.

  Rica ederim K.Azeri. bu şarkıyı çok kişi seviyormuş ne mutlu bana sizleri mutlu edebildim 🙂

  Merhaba merve, sen yenisin galiba aramıza hoş geldin canım ben iyiyim sen nasılsın?

  ben şimdilik kaçar arkadaşlar fırsat buldukça yine gelmeye çalışırım hadi görüşmek üzere hoşçakalın.
  hepinizi seviyorum.

 71. Zehmer asli ya dedi ki:

  :):)

 72. Zehmer asli ya dedi ki:

  Asli senin paşa n kasımpaşa canavarı çıktı kiz

 73. Zehmer dedi ki:

  Tabi tanitirim merve 30 yaşında yim üniversite öğrencisi yim 2 aralik doğumluyum zehmer adıyla yazıyorum ama
  arkadaş lar bana gerçek ismim le hitap
  Ederler adım betül geri kalan özellikleri mi de zaman la tanrısın zaten arkadaş lar az çok biliyorlar öyle değil mi arkadaş lar

 74. aslı dedi ki:

  Merhaba Radacım,
  ne güzel arkadaşlarımın sevdiği şarkıyı eklemişim.

  hemen kenara çekiliyorum efendim.Eti senin kemiği benim ne yapıyorsan yap Ömer’e hiç karışmayacağım.
  Ir abi olsa bu kıza ne olmuş derdi şimdi.

  Radacım, Ömer için gördüğüne inanmakta olmaz. Yener’i hatırla Zehra Yener’e para verirken gördü, yüzük takarken gördü yine yanlış anladı. Ömer görse de yanlış anlıyor, duysada yanlış anlıyor.
  yanlış anlama makinası mübarek Ömer.

 75. aslı dedi ki:

  Ülkercim sağolasın bir tanem.

  K. Azeri, bende size teşekkür ederim. Evet insanın duygularını dile getirebilmesi çok güzel bir duygu. bunu yaşatan Rabbime şükürler olsun.

  ne güzel ki sizlerin gönlüne ulaşabiliyorum. Darısı Ömer ile Zehra nın başına duygularını dile getirselerde her şey yoluna girse. bizde rahatlasak ne güzel olur.

 76. Armin dedi ki:

  Niyeki Ulker ZEHRAYA garezi mi varmış yapimcinin?
  Ya zaten şık giyinmek pahalı ve kısa giyinmek değildir. Insanlar en uygun bütçeyle en guzel pazarlarda bile güzel giyinebilirler. Ayrıca uzun elbiseler daha şık ve göz alıcı görünüyor mini etek giyince insanların gözü bacaklara odaklanıyor sadece bu çok utanc verici..
  Zehraya daha vizyonist renkler grinin mavinin yeşilin tarçın vişne renklerinin daha soft hali ve pastel,gri tonlarinda makyaj yani şeftali tonlari daha güzel gider Zehraya..
  Afedersiniz de çingene kırmızısı ve takım rengi bordo elbiseler çok avam duruyor hic yakismiyor..
  ZEHRANIN KIYAFETLERI RAHMETLI ZEKI MURENIN SAHNE KIYAFETLERI GİBİ ÇOK PARILTILI VE ABARTILI

 77. merve dedi ki:

  Asli ablam nasilsin iyisindir insallah?

 78. aslı dedi ki:

  merhaba su damlam bu şarkıyı bende severim. Ne güzel ki seni de bir analizde mutlu edebilmişim. sevdiğin şarkıyı eklemişim çok sevindim buna.
  Amin inşallah sen hep mutlu ol canım benim.
  inşallah beni de mutlu eder Rabbim öpüyorum seni canım.

 79. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Su Damlam Gulum wimdi iyiyim.Bilmem ne oldu bu gun bana.Neise gecdi.Eee siz nasilsiniz?Radam yaziyor sende pecat koyursun.Bizde Zehrani cok seviyoruz ama akilla haraket etsin.Neise siz coksunuz ne kader beni dovmemisiniz kaciyim burdan.Kalbini aldim koydum kalbime biz guzellik gordum orda ne diyor agzin diyor Onetime kalbin oyle soylemiyor gordum ben.howca kal

 80. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Sevdam iyim sen nasilsin? Kiz betul sen her zaman soylemezmisin nazmosun omerde gozu var. Al iste kadin kiskaniyor. Dayanamiyor onlarin yaklasdigini gorunce hemen ya ayseni sokuyor odaya ya da teli caldiririyor.Birak gercekte hayalinde bile opturmuyor zehrayi omere. Yapimci cimriligi ile gecen sezondan meshur. Digerlerini gectim kirmizi elbiseler ne ya. Zehra matadora benziyor

 81. merve dedi ki:

  Bn seni coook seviyorum biliyormusun ablam.Sn kac yadindasin

 82. merve dedi ki:

  Su damlasi

 83. su damlasi dedi ki:

  SEVDA birtanem selam nerdesin ya ben SENİ diyer sayfada ariyorum iyimisin? Nasil oldun seni cok ozledim cokta seviyorum opdum kendine iyi bak al buda kalbim.♥

 84. su damlasi ◀ikiz▶ikiz◀ dedi ki:

  İkizim konusmak istemediyimiz insanin yorumun diyil onu demiyorum ona ……a…k…n. O yorumu oku ben diyer siteye giremiyorum aksam lar aciliyor gece 12 de sonra gire biliyorum telimde sorun var galiba sen onu bu gun o yorum bana yazilip ismim var orda anla iste uff ikiz diyilmiyiz?

 85. merve dedi ki:

  Zehmer k.b maszan kendini tanitirmisin (yas memeleket dogum gumun)

 86. Zehmer dedi ki:

  Arkadaşlar siz en sonunda beni gülmekten oldureceksiniz yahu yapimci pinti işte almıyorlar kıza elbise

 87. merve dedi ki:

  Ooooo bni unutdunuz 🙁

 88. Sevda Naun dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiniz Allah newenizi bol etsin.Onlar yuzunden arkadawlarimla tartiwmam.Cunki awk hayal gercek olan sizsiz
  Bitanem yureyim Su Damlam
  Aytacim guzel kizim
  Xanimim Canim
  Hanim ablam canim
  Radam nasilsin?ikiye bolunmuw sahifaya yazmiwdim.
  Betul bitanem arada ses ver ablacim
  Mersinli Elam guzelim
  Aysel bitanem
  Nurcum canim
  Nagehan sende how geldin gelmene sevindim.Unverste hayatinda bawarlar.Howca kalin.Sabah yazan bitanelerimede tewekkur.Sag olun Var olun.

 89. K.Aze. dedi ki:

  $arkiçün de te$ekkür,canim ellerinize saglik.hakkinizi helal edin.

 90. Zehmer dedi ki:

  Rada yaşasın ömer öpücük süz kaldı yine ben de ilk defa takdir ettim nazmosu sen demiştin fırsatı kaçırmaz diye yine haklı çıktın kiz

 91. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi gunler Aslim bitanem ikiside de guzel.Evet bu ayrilik neden oldu.Okuyurkende bile agliyorum.Erkanin bir sevdiyi azeri warkisi var bu ayrilik neden oldu.Ben cok tewekkur ederim yureyine saglik.

 92. Tatlıcı Ülker İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ*İKİZ dedi ki:

  İKİZ cuma fraqmanı sayfasına baktım. Ama gözüme konuşmak istemediyimiz adamın yorumu dışında gözüme qarip bir şey çarpmadı. Sen bana ne anlatmaya çalşyorsun. Açık açık söyliyemiyorsan, ipucu ver yada diyer siteye yaz. Çünki çok merak etdim.

 93. su damlasi ◀ikiz▶ikiz◀ dedi ki:

  Selam ikizim rica etsem cuma fraqman sayfasina bak dikkatle oku lutfen sadece bu sekilde sana anlata bilirim kendin bul o yorumu oku

 94. Tatlıcı Ülker ARMİN dedi ki:

  ARMİN ben nette küçük bir araşdırma yaptım. Öyrendim ki, dizideki bazı oyuncuların elbise fiyatları 300, 400 teleyken, Zehranın elbiselerinin fiyatı 100 teleyi geçmiyor. Hem biz pahalı giysin demiyoruzki, sadece güzel giysin o kadar. Geçen sezon her kes Zehra giyim tarzını deyişmeli dedi. 2. sezonda artık yapımcı mı desem, modacı mı desem Zehranın elbiselerini kısaltdılar. İşte ne yazık ki, bunların moda anlayışı bu.

 95. Armin dedi ki:

  Evet Ülker bu Teoman kadınları pazarlayan şu sapık insanlardan falan değildir insaallah
  Bir de arkadaşlar bu dizideki kadınlar çok rüküş giyiniyor ozellikle Zehra 90li yillarin modasını taşıyor ya insan bunca zenginliğin içinde böyle mi giyinir o kırmızı elbisenin rüküşlugu nedir Allahini seversen Zehra ya. Böyle reytingleri olan diziye iyi bir modacı el atmalı bence herkesi başıboş bırakmışlar. Bitek Ayşe daha iyi giyiniyor
  Erkek milleti işte senin acılarını anlamasını beklemiycen kızın içi kan ağlıyor Omerin aklı opusmelerde
  Şaşırdık mi hayır..

 96. Rada dedi ki:

  Aslim her iki analizin harkule olmus. Sarki icin cok cok tesekkur ederim sevdigim sarki. Kiz Aslim biraz cekil ben omerin agzina burdan bir tane cakiyim. Ask mis? Sen ne anlarsin asktan. Ruhsuz. Bu mudur senin sevgin? Seven asik olan biri kapi ardindan duydugu yalan yalnislarla sevdigini uzermi onun heyatini cehenneme cevirer mi? Duyduguna diyil gordugune inanacaksin. Kiz karsisinda cirpinda anlat benim sucum ne? Birde ask diyor opucuk manyagi. Tek derdi opucuk. Nazmos hayalinde bile opturmedi zehrayi omere. Ilk kez taktir ettim seni nazmos.

 97. K.Aze. dedi ki:

  Te$ekkürler Asli hanim.insanin duyqularini kaleme ala bilmesi çok güzel.bunda da siz çok ba$arilisiz.her zaman ba$arilar dilerim.güven her $eyden önemli.$iirler de çok güzel.

 98. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ASLIM her iki analiz mükemmel olmuş. Eline sağlık:-)

 99. su damlasi dedi ki:

  Ellerini uzup benden yarim bir bas geden oldu.
  Can deyip can esiderdik bu ayrilik neden ol .
  Oz askimdan dileyim de ayri dustum illerle ben ama senden ayri gezen urek deyil beden oldu
  Mucizem coook tesekkur ederim. Bu analiz BENİM icin. Buyuk bi surpriz oldu bu bi sarki azeri halk sarkisi ve bu benim en cok sevdiyim sarki sonsuz tesekkur ederim sana su an beni ne kadar mutlu etdin ALLAH da seni o kadar mutlu etsin.
  Eline saglik canim benim analiz muhtesem olmus

 100. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  AZERİLERİN bir lafı vardır. İstedi yar, yetirdi Perverdigar. Ay ne çok sayfa çkmış hangisine bakıcağımı şaşırdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir