Adını Sen Koy 257. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 9 Ocak 2018 Salı

Burak 11 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 257. Bölüm 9 Ocak 2018 Salı

Zehra babasının aniden rahatsızlanmasının üzerine mahalleye gitmiş Ömer ile babasını ziyaret etmişti. Zehra babasını bırakıp gitmek istemediği için geceyi babasının evinde geçirecek. Ömer yalnız kalacak konakta.

Ve Ömer, Zehra yı mahalledeki baba evinde bırakıp konağa gidecek ama gidemiyor. Seni özleyeceğim, hatta şimdiden özledim dedi. Şimdiye kadar bekledim bu gecede beklerim dedi Ömer.

Ayakları kalbine itaat etmiyor gidemiyormuş bütün gece orada kapı önünde beklemeye razı Ömer ama olmaz gitmesi gerekli ve Ömer zorda olsa başardı Zehra dan ayrıldı konağa gitti Ömer.

Sanki ilk kez ayrı kalıyorlarmış gibi, birbirlerini düşünüyorlar. Ömer odasında Zehra’nın yatağına oturmuş onunla geçen konuşmasını ve vuslata ermek üzereyken o olmayan öpücüğü hayal ediyor Ömer. Ömer’in aklı fikri vuslatta elbet bir gün oda olacak da siz bu muhabbetinizi, aranızı bozmazsanız eğer.

 Zehra da baba evinde yatağında o da Ömer den az kalır değil. Zehra da Ömer’in ona söylediği eski Ömer öldü karşında bambaşka bir Ömer var dediği aşkını dağlara taşlara yazmak isteyen bunu dile getiren Ömer’i düşünüyor.

Ömer’i uyku tutmuyor uyuyamıyor Ömer nasıl uyusun sevdiceği yok yanında ona sarılamadan onun gözlerine bakamadan nasıl uyusun Ömer. hemen mesaj atıyor Zehra ya uyudun mu? diye.

Bende bunu anlamam uyuyan birine uyudun mu? Gelen birine geldin mi? diye sorarlar ya çok garibime gider bu. Yok gelmedim yoldayım hayaletim geldi karşına bir süre, şimdi gidiyorum birazdan geleceğim onu haber vereyim istedim demek geliyor içimden 😀

Yada he uyudum uykumda konuşuyorum seninle rüyalarıma girdin de oradan sohbet ediyoruz seninle. Tövbe yarabbim.

Bazen bazı sorular bana çok saçma mantıksız geliyor nedense.

Ama her ne kadar mantıksız gelse de Ömer ile Zehra arasında birbirinden ayrı geçen gecede kısada olsa mesajlaşmalarına sebep oldu bu başlangıç özlem hasret giderdi iki aşık.

Zehra olmayınca oda her şey çok sıkıcı çekilmez geliyormuş, Ömer Zehra yı çok özlemiş. Zehra da Ömer’i özlemiş. Fırsatçı Ömer hemen gelip seni alayım mı? dedi. tabi ki Zehra buna itiraz etti gelme babamlara ne derim dedi. birbirlerini düşünerek uykuya dalacaklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediler. Fonda da güzel bir müzik tam da o ana uygun nede güzel çalıyordu.

Uyandıklarında akıllarında yine sen olacaksın dediler birbirlerine ve iyi geceler karıcım dedi Ömer. Bu çocuk beni bir gün öldürecek.

Sen yanımda yoksun, sensiz bir geceye merhaba diyeceğim ben

Aklımda sen, fikrimde sen, bütün vücudumda

Damarlarımda dolaşan kan da bile sen varsın.

Seni düşünerek uyuyacağım o güzel gözlerin aklımda olacak

Sanki sen yanımdaymışsın gibi uykuya dalacağım

Kim bilir belki rüyamda göreceğim seni ve

Sensiz uyandığım bir sabah da sen olacaksın aklımda

Seni seviyorum iyi ki hayatımdasın eşimsin

Aslı

Sabah Teoman sayesinde bulduğu işte sorun yaşıyor. Nedeni de Teomanın ondan yardım istemesi istediği için bir arkadaşından kasıtlı olarak sorun çıkarmasını istemesi ki, bunda da çok başarılı oldu sorun çıktı. Sabah nasıl halledeceğini düşünüyor.

Kerem den yardım istedi ama Kerem yardım etmedi. Sabah da bundan oldukça rahatsız.

En sonunda Teomanın istediği oldu Sabah Teomandan yardım istedi. Teoamanda sorunu çözdü. Karşılığın da da arkadaşmıyız dedi. Sabah da arkadaşız dedi.

Cevriye hala ile Ömer Zehralara Salim amcaya geçmiş olsuna geldiler. Ömer her fırsatta Zehra yı öpmek istedi vede öptü. Dizbilgitv deki arkadaşların dediği gibi Ömer resmen öpücük manyağı oldu 😀

Ay hiç güleceğim yoktu Ömer neler dedi öyle 🙂 Cevriye hanım bugün gelmeseydi seni kaçıracaktım diye. Zehra da Ömer deyince, Ömer de efendim karıcım dedi. Allah muhabbetinizi artırsın bozmasın bu neşenizi sevginizi diyeceğim de bozulacak ne yazık ki, neden hep kısa sürer mutluluklar? Bu hayat hep acı ve gözyaşından mı ibaret?

 Salim amca Zehra ya misafirlerimize çay ikram et yanında da halan irmik helvası yapmıştı ondan koy dedi. Zehra da çay 5 dakikaya hazır olurda irmik helvası kalmadı dedi.

Ömer de ben hepsini dün akşam yedim bitirdim çok güzel olmuşta dedi. Ay ben severim senin irmik helvasını sevmeni 🙂

Salim amca da bende severim irmik helvasını, çocukken hep cenazelere giderdim helva yiyeceğim diye dedi. ilahi salim amca.

Cevriye hala da çok güzel helva yapar dedi Zehra ve Cevriye halada mutfağa geçti Salim amca için irmik helvası yaptı.

Salim amca da buna çok mutlu oldu. çocuklar gibi yüzü güldü Canım Salim amcam 🙂

Bu bölüm güzel gidiyor aman nazar değmesin. Salim amcaların kapısı çaldı Ömer açtı arkasından da Zehra gitti. bir bey geldi Salim amcaya ne oldu bizim siparişler deyip dükkana gidiyorum yoksun buraya geldim dedi.

Ömer de sakin olun deyince, bu kim? diye sorunca Ömer de, oğluyum dedi. Zehra da Salim amca da bu söze memnun oldular. Evet Ömer Salim amcanın damadı oğlu oldu. ne güzel bir aile oldular. Allah bozmasın amin.

Konakta bahşende hanım Asya ya duruş pozisyonuna dair bilgiler veriyor. Böyle duracaksın diye gösteriyor, bir genç bir bayanın dikkat etmesi gereken kılık kıyafeti, uslubu kadar duruşu da önemlidir dedi. Asya da ama ben daha çocuğum, oyun oynamak istiyorum ben dedi kaçtı gitti.

Afferim sana Asya. Aldınmı ağzının payını Bahşende hanım. Asya bir çocuk ve onun yaşına göre davranmanız gerek.

Postür yani duruş önemli evet oturma pozisyonu önemli bunu oyunla öğretirsin beni taklit et diyerek değil hele senden korkarken seni hiç taklit etmez Asya. O Zehra ablasını çok seviyor onun gibi olmak istediği için onu taklit edecektir seni değil Bahşende hanım .

Salim amca siparişi yetiştirmek için atölyeye gitti. Zehra da yanında tabi ve Ömer Koray ı arayarak haber vermiş o da yardıma geldi. Dört koldan siparişi yetiştirmeye çalıştılar. Ömer bende yardım etmek isterdim ama becerebileceğimi sanmıyorum dedi.

Aman Ömer sen dur anlamazsın bu işlerden kaza çıkarma aman diyeyim.

Demeye kalmadı Ömer iki kol salladı tahtayı zımparalayayım derken elini kesti. Zehra da hemen pansuman yaptı. Ah nazlı bebek Ömer ah. Çıt kırıldım mısın oğlum sen? ne şömine yakmayı biliyorsun, ne odun zımparalamayı. Anca sen Zehra yı yanlış anla, kalbini kır, başka iş gelmez mi elinden senin?

 

Koray malzeme almaya, Salim amca camiye gidince, Ömer ile Zehra başbaşa kaldılar. Ömer Zehra’nın pansuman yaptığı an yanağından öptü. Zehra ne yapıyorsun dedi. Ömer de ne yapıyorum karımı öpüyorum, öpmemem için bir kanun yasamı var dedi.

Sonra da akşama gelecek misin sana sürprizim var dedi. Zehra akşam konağa dönecek.

Zehra akşam için kendine elbise almış, bordo renk kadife elbise, Canana da almış bir elbise onun ki de çiçekli.

Ömer de akşam için hazırlık yapıyor, Selinden yardım istedi bu konuda Can şirkete gidip çantaları aldı geldi birde Ömer alınacaklar listesi vermiş onları aldı geldi Can.

Zehra Sabah’ın yanına gidecekti ki Ömer aradı kısa bir konuşma yaptılar. Ömer ben seni Sabah’ın oradan alırım seni çok seviyorum dedi.

Zehra Sabah’ın yanına gitti. Ömer ile barıştıklarını söyledi Ömer benden özür diledi öyle içten ki dedi. ona zorla bir şey yaptıramazsın istemiyorsa yapmaz dediğinde Sabah Ömer seni seviyor, konuşmamız işe yaradı demek dedi.

Zehra Ömer’in Sabah ile konuştuğunu bilmiyordu öğrendi. Ne konuştuklarını sordu, Sabah da düğün gecesi seninle konuştuklarımızı, Sabah her şeyi Zehra ya anlatınca Zehra çok üzüldü. Bir yanlış anlaşılma yüzünden kendisine bu kadar eziyet edildiğini anladı Zehra.

Güzel giden dinin bu bölümü yine gözyaşı ile bitti.

AŞKIMIZA AĞLIYORUM

Senin için değil bu yas 
Ben bahtıma yanıyorum
Sana değil bu gözyaşım
Aşkımıza ağlıyorum 

Doyamadan bitti diye 
Yalan olup gitti diye
Ben ne sana ne kendime
Aşkımıza ağlıyorum 

Ağlıyorum ağlıyorum 
O günlere yanıyorum
O tertemiz sevdamıza sevgimize
Aşkımıza ağlıyorum 

Ne gidişin umurumda 
Ne dönmeni bekliyorum
El diline düşürdüğün
Aşkımıza ağlıyorum

Muazzez ERSOY

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 257. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 9 Ocak 2018 Salı” üzerine 17 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızım.Artık geldin çok şükür. Analiz için teşekkürler.güzel bir bölümdü.Ama benim en hoşuma giden Salimin kapısına gelen siparişcinin Ömer için bu kim,diye sorunca Ömerin ogluyum, demesiydi.Nasıl mutlu oldum anlatamam.Damatla ogullu olanlar vardır benim annem gibi.Ömer gözüme girdi,gözümde büyüdü.Önceler diyorlardı Yüz kötülüyü bir iyiliye göre geçerler.Sevgiye yazık olmasın.
  Muezzez Ersoyn şarkısı çok güzel,şiir de,müzik de.Saglıkla kal güzel kızım.

 2. Aysel dedi ki:

  iyi aksamlar Aslim her zamanki gibi harika olmus diziyi izlememe ramen senin analizlerin olmadan tadi cikmiyor canim azeri sarki ve askimiza agliyorum cok guzel tesekkur ederim kendine dikkat et seni seviyorum canim

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar aslim canim nasilsin INSALLAH IYISINDIR ANALIZ COK GUZEL OLMUS ELINE GONLUNE SAGLIK

 4. Aytac azəri fan tatlicim ulkerim canım dedi ki:

  Tatlicim sen artik ulas beyin sitesine yazmyormusun analiz yazyordun analiz yazyordun ya sonar oğuz abinin site sin de de okumsdum yazdığın analiz simdi yazmyorsun qaliba ulas beyin sitesine girmyor ben oyuz de haberim yok sen de çok guzel analizler yazyorsun siyirleri de çok guzel di sən asli gülay abla ucunuz de çok guzel yazyorsunuz ben olsaydim asla yazmazdim diz de onca sey olyor hiç birini untmadan yazyorsunuz onca sey benim aklmda kalmaz

 5. aslı dedi ki:

  Merhaba Aytaccım bende severek izledim bu bölümü güzeldi ama mutluluk çok kısa sürdü ne yazık ki.
  bende seni seviyorum Aytaccım görüşürüz canım.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba aslicm çok haklisin canım çok kisa surdu mutlulklar malesef hep oyle olyor zaten guzel masalar çok cabuk bityor umarim bu son olur artik bir daha ayrilmaz lar barsdik da sonra

 6. aslı dedi ki:

  Haklısın Aysel Azeri, Zehra Ömer’e o şekilde davranmakla iyi yaptı biraz aklı başına gelsin Ömer’in.

 7. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Ülkerim su damlam, teşekkürler arkadaşlar.

  su damlam o senin güzel görüşün bakışın çok sağ olasın içimden geldiği gibi o an yazıyorum.

  Ömer de Zehra ya şiirler yazsa ne güzel olur. Senaryoyu yazan arkadaşlar bunu da yaparlar mı bilemem. Ömer Zehra ya kendi duygularını anlatan bir şiir yazsa Zehra ya özel olsa ne güzel olurdu.

 8. Tatlıcı Ülker AYTAC*AYTAC*AYTAC*AYTAC dedi ki:

  AYTACIM ben ne yazmışım? Neyi zevkle okudunda bana teşekkür ediyorsun?

  1. Aytac azəri fan canım tatlic ulkerim dedi ki:

   Canım tatlicim hani sen asliya yazmışdın ya dokdurmusun yine ben de onu yazdim ki ulkerim çok hakli asli dokdurmusun yine çok guzel analiz olmuş yazdim analiz için tesekkur etim

 9. su damlasi dedi ki:

  Aytacim canim benim gordum bende cikan tuyo sayfasina yazdim bende seni cok seviyorum birtanem
  Bu arada SEVDA birtanem nerdesin iyimisin? Seni cok merak ediyorum gel bi ses ver .

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tamam bitanem ben de okurum simdim sevda ablacim ben de çok merak etim seni nerdesin bir se ver iyimisin

 10. Aytac azəri fan dedi ki:

  Su damlam sana diger sayfa da yazdim gördümu bitanem seni çok sevyorum guzel gozlum həyatımın nesesi aysel cim bitanem sen nasilsin neyapyorun seni de çok sevyorum canım arkdasim çok opyorum ikinizi de

 11. Aytac azəri fan dedi ki:

  Eline gonlune saglik canım aslicm ulkerim çok hakli dokdurmusun yine çok guzel olmus gulerek sevkle okdum gercek de çok guzel bir bölüm du çok tesekkur ler çok opdum seni sevyorum

 12. su damlasi dedi ki:

  Merhabalar mucizem ama sen beni bu gun oldurecekmisin bayildim ne guzel yazmissin canim benim
  Askimiza agliyorum cok guzel ve eline saglik
  Sen yanimda yok ken sensiz bi geceye merhaba diyeceğim ben cok guzel anlatmissin hayranim seni bu siirlerine bu siirlerde gonlunun guzelliğini goruyorum icinin guzelliği siirlerine yansiyor her okudugumda duygulaniyorum cok tesekkur ederim.ggonlune saglik mucizem

 13. Aysel azeri dedi ki:

  aferin sana zehraaa cok iyi yapdin hak etmisdi omer bunu cokdan

 14. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ASLIM yine döktürmüşsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.