Adını Sen Koy 256. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Ocak 2018 Pazartesi

Adını Sen Koy 256. Bölüm 8 Ocak 2018 Pazartesi

Ömer, Zehra ya sevgisini aşkını söylediğinde Zehra şaşkın bir halde gözyaşları içerisinde ciddi misin? ben bir kere daha yıkılırsam bu kez ayağa kalkamam dedi.

Ömer de bana güvenmediğin için seni suçlayamam diyerek ekledi karşında bambaşka biri var, o eski Ömer öldü dedi.

Ve Ömer Zehra dan bir şans daha istedi. Bana güven, sana olan aşkımı tüm dünyaya haykıracağım, dağlara taşlara yazacağım bunun için bana bir şans verir misin? sen bu hayatta tek gerçeğimsin, ne olursa olsun vazgeçmediğim, vazgeçemediğim tek gerçeğimsin. Sen olmazsan ben bir hiçim, nefessizim, soluksuzum dedi.

Tam sarılmak istediği an Zehra kendini geri çekti. Ömer boşlukta kaldı. Bu çok normaldi. Zehra ne zor günler, geceler yaşamıştı.  Hiç hak etmediği sözleri Ömer den işitmiş, hiç hak etmediği muameleleri görmüştü Zehra.

Hele ki hayatının en özel, en güzel gecesi düğün gecesinde gördüğü muamele, işittiği o sözler yenilir yutulur cinsten değildi. Ama Zehra yaralı kolu kanadı kırık gönül kafesinde can çekişen muhabbet aşk kuşunu öldürmemek için elinden geleni yaptı yaralıydı yarası çok tazeydi.

Kolay değildi, birkaç tatlı söze olup biten her şeyi unutmak, kolay değildi ağızdan çıkan kulaktan giren kalbe gönle işleyen ve gönül kuşunu aşk kuşunu, muhabbet kuşunu yaralayan, inciten o sözleri bir kalemde silmek kolay değildi. Kanadı kırık yaralı bir sevda muhabbet kuşu gönül kafesinde can çekişirken Ömer hiç aldırış etmemiş görmezden gelmişti.

İnanmamış güvenmemişti Zehra ya ama şimdi kendisi Zehra ya bana inan, bana güven diyor. Önce sen inanmayı, güvenmeyi öğren Ömer ondan sonra Zehra dan bunu iste.

Zehra Ömer’in gözlerine bakmak istemiyor, Ömer ısrarla gözlerime bak diyor. Bakarsan orada seni ve sana olan aşkımı göreceksin diyor, sen varsın, senin aşkın var, seni kalbime kazıdım seni oradan kimse söküp atamaz, bunu ben bile başaramadım dediğinde,

Zehra gözleri ile Ömer’e bakarak Ömer deyince, Ömer de efendim aşkım dedi.

Ömer ben duygularını açıkça ortaya koyabilen bir insan değilim bunu biliyorsun, ben seni her an sevdim, sevmediğim bir an olmadı ben senden vazgeçemedim dediği an Zehra Ömer diyerek Ömer’e sarıldı.

Ömer’in gözlerinden yaşlar sel oldu aktı. Bir erkeği ağlarken görmek pek kolay değildir, hele Ömer gibi olanları ama Ömer bu kez kendini bile aştı. Duyguları ile hareket ederek içindeki o saf masum sevgisini ortaya gözyaşları ile koydu Ömer.

Umarım bundan sonra Zehra yı üzecek, kıracak, incitecek her hangi bir davranışta, sözde bulunmazsın Ömer.

Ömer Zehra ya bir kere daha ben seni çok seviyorum dedi. sıkıca sarıldı saçlarından kokusunu içine çekti Ömer.

Sabah ile Teoman dışarda buluşmuşlar, Sabah Kerem de gelecek diye beklerken Kerem gelmedi. Aslında Kerem geldi onları gördü. Kırmızı gülü Sabah’ın alışını da gördü. Bırakıp gitti.

Zehra, Ömer’in bu birden bire değişmiş olan ruh haline bir anlam veremedi ne oldu da değiştin? diye soruyor Zehra.

Ne değişmedi ki Zehra, Ömer kafasında seninle ilgili sorulara cevap buldu. Yanlış anladığı konular açıklığa kavuştu. Bunda da Sabah ile olan konuşması çok büyük rol oynadı. Sabah bir gün sana anlatırsa Ömer’in dükkana gelip düğün gecesi ne konuştunuz diye sorduğunu, o zaman anlarsın sen Zehra Ömer’in yine bir yanlış anlama yüzünden sana böylesine acımasızca davrandığını.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 3. Sezon 389. Bölüm Özeti (“ASLI”) 18 Ekim 2018 Perşembe Star tv

 Ömer zifiri karanlık bir uykudaydım uyandım, gerçekleri gördüm, bırak geçmiş geçmişte kalsın bugünümüzü yaşayalım dedi.

Evet geçmiş adı üstünde geçmiş gitmiş.

Zehra ağlıyor, Ömer neden ağladığını soruyor, Zehra da yaşadıklarımı düşününce olanları hatırlamak çok acı veriyor deyince Ömer, unut yalvarırım unut dedi.

Unut demek kolay ama unutması çok zor.

Bir mıh gibi kazındı beynime, yüreğime attığın o zehirli ok gibi sözlerin.

Unut demesi sana kolay, unutması benim için çok zor.

Nasıl canım yandı sen bilemezsin,

Cam değil, kağıt kesiği gibi keskindi sözlerin

Seviyordum seni, değer veriyordum sana

O yüzden dayandım, senin benim canımı yakmalarına.

Aslı

Ömer Zehra ya sevdiğine, bu yaraları ben açtım ben kapatacağım dedi. Zehra’nın bence gönlünden geçen şunlar olmalı. “Yeni yaralar açmada eski ve şimdi ki mevcut var olan yaralarım kabuk bağlasın. Yaralarımı kanatıp canımı daha da acıtma Ömer.”

Salim amcaların evinde yeni bir gün başlamış kahvaltı sofrasında kahvaltı yapılıyor. Ancak Salim amcanın içtiği çaydan pek bir tat aldığı söylenemez, iştahı yok, 2 gün önce biten ve yenisini almadığı ilaçları yüzünden, birde Yasemin ile Koray’ın ayrılık haberi, Salim amcanın yaşlı kalbini fazlası ile yordu.

Ufaktan bir ağrı giderek büyük bir ağrıya dönüştü, güçten düşürdü Salim amcayı dükkana gidemedi. Canan ilk fark edendi durumu, hemen annesine haber verdi. ilaçlarının bittiğini o an öğrendiler.

Canan hemen ilaç almaya eczaneye giderken, halada Zehra yı arayıp haber verdi durumu.

Zehra henüz babasının durumundan haberdar değildi, Ömer ile olan konuşmaları devam ediyor, Ömer sen beni affettin mi diye soruyordu. Zehra da affettiğini söyledi.

Çünkü, Zehra Ömer’i çok seviyordu. Ne kadar kırsa da kalbini, incitse de yüreğini seviyordu. Eşiydi başkasına yer yoktu gönlünde Ömer den başkası yoktu seviyordu Zehra Ömer’i eşini affetmişti.

Ömer buna çok sevindi ve hemen romantik bir anda öpmek istedi. Zehra da istiyordu bunu ama bir telefon bu buluşmayı engelledi.

İyi de oldu. öyle kolay olmamalı, iki tatlı söz söyledin, afffedildiğini öğrendiğin diye vuslat hemen olmamalı Ömer bey.

Yok öyle kır dök parçala, sonra gel özür dile, iki tatlı söz söyle iş bitsin. Göstereceksin sevdiğini, inandıracaksın, ispatlayacak, bir daha üzmeyeceğinin, kırmayacağının garantisini verecek ona göre davranacaksın ondan sonra vuslata erersin, şimdi olmaz Ömer bey. Ben seni ne kadar seversem seveyim burada Zehra dan yanayım.

Zehra telefona bakınca babasının rahatsızlandığını, hastaneye gitmek istemediğini öğrendi ve Ömer ile beraber hemen mahalleye gittiler.

Sabah tan hoşlanan Teoman, birlikte kahvaltı yapmak istedi Kerem de gelecek diye Sabah buluştu Teoman ile ama Kerem yanlarına gelip oturmadı. Teomanın Sabah’a gül verdiğini görünce gitti.

Sabah Teomanı reddetti. Teoman da Sabah dan bunun intikamını almak, kendisinden yardım istesin diye ona bulduğu işte zorluk çıkarsınlar diye birileri ile telefonda konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 277. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı Tüyoları Fragmanı

Sabah Kerem’i seviyor, Kerem de Sabah’ı. Ama birbirlerine bir türlü açılamıyorlar.

Koray Ömer’in şirketinde işe başladı ona ait bir oda bile ayarlandı. Yanlış hatırlamıyorsam Alev’in odasıydı orası şimdi Koray’ın oldu. ve Ömer Koray’ın şirkette işe başladığını bilmiyor. Torpil olmadan kendi bilek gücü ile işe girdi Koray. Böylesi daha iyi.

Ömer daha sonra Korayın onu odasında ziyarete geldiğinde öğrendi şirkette çalışmaya başladığını ve Ömer iki kahve söyledi beraber içtiler sohbet ettiler.

Ömer ve Zehra mahallede Salim amcayı ziyaret ettiler. Ömer’i şirketten aradılar bir sorun varmış gitmesi gerekti. Ama evden giderken de kapının önünde hiç gitmek istemedi Ömer. şirkette sorun varmış umurunda bile değil Ömer’in varsa yoksa Zehra.

Zehra git deyince, Ömer gitmemi istiyorsun diyor. Evet yani hayır diyor Zehra. Şaşkın aşıklar. Ah Aşk ah. Ne hale koydun şu Zehra ile Ömer’i.

Ömer’in elinden gelse şirketi tüm dünyayı unutacak sadece Zehra sı olacak yanında da işte ne yaparsın hayat devam ediyor, işlerin yürümesi gerekiyor. 

Hadi Ömer kış kış, işe git bakayım sen, bu muhabbetinizi aşkını sonraya sakla hemen tüketip bitirme, Zehra yı bir daha üzme, üzersen Zehrayı kafandan aşağıya soğuk su dökerim şu kış günü donar hasta olursun ona göre acımam sana hadi işine, gücüne, hadi evladım güle güle.

Ömer bir türlü gidemiyor, Ömer’in o haline çok güldüm, yeni aşık olmuş genç delikanlı gibi Ömer, fırsat buldukça ara, ben seni arayacağım, mesaj da atarım, cevap yaz ama, pazarlık yapıyor şaşkın aşık. Ömer’in bu hallerini gördükçe bende mi aşık olsam diyorum. Sonra da yaptığı diğer şeyleri düşününce de vazgeçiyorum. Bir zorba, bir aşık Ömer. hangisi daha iyi tabiki aşık Ömer. zorbalığı başkalarına yapsın Zehra ya değil.

Ben hiç zorba Ömer’i çekemem kusura bakma Ömer.

Canan bunları kapıda gördü. Gitmedin mi sen enişte? İyimisiniz ? diye soruyor. Nasıl gitsin aşık Ömer. Zehra nın kapısında kul köle bakalım ne kadar sürecek böyle.

Canana önce Zehra, İyiyiz, sonra Ömer iyiyiz, Canan da iyi dedi. bana göre çok komikti bu sahne 😀

Sonunda Ömer gidiyor giderken de Zehra’nın yanağından bir öpücük aldı da gitti. Çok komik bu Ömer her fırsatta Zehra yı öpmek istiyor. Zehra’nın yerinde ben olsam bir tokat atardım yüzüne bana onca acıyı yaşat sonra gel öp oh ne ala mualla derdim de neyse seviyorum Zehra gibi kıyamazdım Ömer’e paşama. kıyardım belki de.

Şu kış günü soğuk hava da Zehra’nın ateşi ile yanıyor Ömer.

Teoman’ın Sabah’a bulduğu iş de Teonun istediği gibi sorun çıkardılar ve Sabah Keremden yardım istedi. Kerem ilk başta yardım edecekken son anda vazgeçti sana Teo yardım etsin ben karışamam dedi kendi eli ile Sabah’ı Teoman’a yönlendirdi. Bir dayaklık ta Kerem yardım etsen kıza ne olur sanki.

Ömer şirkete geçerken doktor göndermiş Salim amca için evde muayene etti doktor ilaç verdi. Zehra da teşekkür mesajı gönderdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Star TV ve Zuhal'la Topal Yollarını Ayırdı

Ömer şirkete varınca da şirkette Selin istemeyerek bir hata yapmış bu hata fark edilmeseymiş, şirket büyük zarara uğrayacakmış. Selin istifa etmek isteyince Ömer, Selinin bu davranışını anlayışla karşıladı. Herkes hata yapabilir istifa etmene gerek yok dedi. Nihat  ile birlikte sorunu halledelim istedi Ömer.

  

  Herkes Ömer’in bu yaklaşımına şaşırdı başka zaman olsa yıkar dökerdi ama Zehra ile barışmış olmanın, kafasındaki sorulara cevap bulmuş olmanın verdiği rahatlık vardı Ömer de.

Nihat Ömer ile odasında konuşurken Ömer ile Zehra’nın barıştığını, Zehra’nın Ömeri affettiğini öğrendi. Ama Ömer sadece af dilemiş işin gerçek yüzünü bunca kötü muameleyi bir yanlış anlamadan yaşadığını bilmiyor Zehra.

Bunun içinde bir sorun çıkmaz umarım.

Şirkete yeni ortaklar geliyormuş, akşam toplantı varmış, kimmiş bakalım bu ortak?

Konakta Asya Cevriye babaannesi ile koşmaca yakalamaca oynuyorlar. Hanım ağa Bahşende hanım da bundan rahatsızlık duydu ve birde Kervancıoğlu böyle davranmaz nerede nasıl duracağını bilir, sanırım bunu san kimse öğretmedi dedi.

Cevriye hala da Asya yı odasına oyun oynasın diye göndererek, Asyanın soyadı Eray dedi. soyadı kavgası çıkacaktı konakta.

Ama unuttukları çok önemli bir konu var. Asya şuan da bir çocuk sizin makamınız, mevkiniz, rütbeniz, statünüz, soyadınız onu ilgilendirmez. O oyun oynayarak hayatı öğrenme derdinde. Sizi gözlemleyip ilerde sizi taklit edecek durumda. O bir çocuk bunu unutmadan ona göre davranın Asya ya kişisel savaşlarınıza çocuğu alet etmeyin.

Konakta akşam yemeği yenecek Zehra ve Ömer yok. Ömer Zehra larda akşam yemeği yiyor. Konaktakilerin bundan haberi yok. İşte zannediyorlar. Ömer masa altından Zehra’nın elini tutuyor tam ergen oldu Ömer. ama yakışıklı ergen, değişme tamam mı?

Zehra geceyi babasının evinde geçirecek. Ömer yalnız kalacak konakta.

Ve Ömer, Zehra yı mahalledeki baba evinde bırakıp konağa gidecek ama gidemiyor. Seni özleyeceğim, hatta şimdiden özledim dedi. şimdiye kadar bekledim bu gecede beklerim dedi Ömer.

Seni çok özleyeceğim. Çünkü seven sevdiğini özler.

Ben de seni çok seviyorum ve geceden sabaha kadar geçen zamanda çok özleyeceğim. 

Aslı.

BEN SANA AŞIK OLDUM BİR TANEM


Gönlümde bir kara sevda yine

Ömrümde bu ilk defa sonuncu değil

Ben seni böyle sevip ararken

Ömrümden ömrüne bir sitem mi var

Yoksa bilmediğim başka bir şey mi?

 

Ben sana aşık oldum bir tanem

Ben seni öyle sevdim gül tanem

Hadi dön tut ellerimi

Bırakma beni böyle sen bir ömür boyunca

 

Okyanusları akvaryuma sığdırdım

Kuzey rüzgarlarını gönlüme

Sen beni böyle bırakıp gitsen bile nafile

Bir gün sende döneceksin bak

Bir gün sende seveceksin

Akşamların diasını, Yediğim ekmeği

İçtiğim sigarayı,

Bir yudum şarabı anarken

Seni hayasız diyarlarda öyle beklerken

Boşa geçip giden günlerin

Akşamların kavgasında ararken

Umudumda umutsuzluğumda

Boş diyarlarda beklerken

Seni hayasız akşamlarda ararken

 

Ve… Ben sana diyorum ki,

Ben Sana aşık oldum bir tanem

Ben seni öyle sevdim gül tanem

Hadi dön tut ellerimi

Bırakma beni böyle

Bir ömür boyunca

 

Adını Sen Koy 256. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 8 Ocak 2018 Pazartesi (216 Yorum)

  • Günaydın amin aysel cim sana da hayirli uğuru mutlu huzurlu çok guzel bir gün dilyorum bitanem nur cum sana da günaydın mutlu huzurlu saglikli çok guzel bir dilyorum bitanem sizi çok sevyorum anonim kardes nasa da gunydin

 1. Gunaydin ask ailesi herkese huzurlu mutlu sevdikleriye gecireceyi guzel bir gun diliyorum hastalarada allahsifa versininsallah hep mutlu olun arkadaslarim Aylincim sen beni tanimiyosun ama bende senin yanindayim canim guclu olSu damlasi gunaydin allah sifa versin Ulker Aytac azeri Xanim azeri Nurcum Sevda Abla Hanim Abla Hepinize GUNAYDIN:)

  • Gunaydin her kese ayselim su damlam sevda ablam tatli ulkerim aytacim hanim ablam ir abim ve anonim adiyla yaznlar hepinize gun aydin hep mutlu hep huzurlu olun insallah
   Aylin canim benim sen beni tanimiyorsun ama ben senin hikayene cok uzuldum canim guclu ol hep mucadele et Allahim sana boyle bir kader yazmissa bi bildiyi vardir belkide simdi sevgiye olan inamini itirmissindir ama canim senin bizim gibi dostlarin ailen gibi dayagin var unutma biz seni cok ama cok seviyoruz guclu olmaq cetindi ama bazen guclu gorukmekde derman ola biler sen o …. yaninda hep guclu goruk ve guclu ol her bir sorun gecici unutma bunu seni cokk seviyorum

 2. SEVDA kar mi yagiyor ?kiz beni bekle geliyorum kar topu oynariz cocuklarida al beni bekle opdum dogru soyledin biz HANİM ABLAmizi COK seviyoruz HANİM ABLAM ne yaslilik ALLAH askina siz bizim birtanemizsiniz opdum

  AYSEL ARAMİZA HOS GELDİN BURDA HER KESE YER VAR TANİSİRİZ İNSALLAH TEKRAR HOS GELDİN

 3. Gunaydin Sevda hanim hos bulduk bende burda oldugum icin cok mutluyum burdaki kizlarin ablasi olmussunuz benimde ablamsiniz artik:)eyer kabul ederseniz?

 4. Kizlar yawdigim yerelere aslinda hic sevmiyorum burayi yeni Xirdalanlilar beni dovmeseler iyi .Ama wuanda cok guzel kar yagiyor.Manzara cok guzel.Oyle Olsun Su Damlam aglamam tamam.
  Hanim ablam canim o nasil soz yawliliki yaninia birakma senin ruhun hep genc kalsin.Biz seni cooooook seviyoruz hep burda ol.Oyle dimi kizlar ses verin.

 5. Aytacim canim benim PRENSES KİZİM gunaydin hayirli sabahlar nasilsin ?
  XANİM iyim cok sukur hic evdeyim dinleniyor bakalim cozum ariyorum bu bahsende cadisini oyrenmesin zehra ve omerin kustuyunu bulamadim bi cozum acaba kafasina bi saksimi koysam ordaca olup kalsa

 6. Gunaydin ulkercim ne kusuru canim allah sifani versin insallah cabuk iyilesirsin evet nisanliyim duyunumede beklerim canim insaalah seninde sevdiyin biri olur hayatini paylasa bileceyein biri cikar karsina cok mutlu olursun bizde senin duyunune geliriz el kinamda senden demek bekliyicem canim:)

 7. gunaydin sudamlam canim ben cok iyim seninde iyi olmana sevi ndim canim sen neler yapiyorsun kiz merak etme nazmos zorba omerine kiyamaz onu surundurmez onun gucu saf zehramiza catiyor

 8. HANİM ABLAM XANİM AZERİ SEVDA hayirli sabahlar iyim cok sukur xanim sen nasilsin .hanim abla ellerinden opuyorum biz SENİ COK seviyoruz

  Kiz SEVDA aglama kocan kizar aa ben kiziyorum ama merak etme o zorbaya bi sey olmaz allem eder kallem eder afv etdirir kendini nazmos koysa tabi .hadi opdum hepinizi
  İkizim ben yorum yazacan yine belki cikar bakarsin caksa oguz beye mail atma cikmasa atarsin tesekkur ederim

 9. Teşekkür ederim Sevdacım.Her biriniz benim için çok deyerlisiniz,eksik olmayın.benim bir-birinden güzel kızlarım.Hep böyle kalın.saygılı, anlayışlı.Bir de şunu söyleyim.Ben her birinizle ayrı-ayrı konuşmak isterim.Ama geri sözü yazılacak diye korkuyorum.Kendimi istenmeyen biri gibi hiss ediyorum,yaşlılık işte.Saglıkla kalın,Rabbimize emanet olun.

 10. gunaydin hanim ablacim nasilsin canim ablam benim INSALLAH Iyisindir yazdiklarin icten ile samimi olmus eline yuregine saglik canim ablam benim polad amcam nasil benden selamlarimi iletirsin sizi cok seviyorum kendinize iyi bakin ALLAHA EMANET OLUN

 11. Evet Xanimim canim guc birliktedi.Cok cok cok tewekkurler bitanem iyi hepsi biri okulda biri uyuyor.Uyaninca Seninde Su Damlaminda opucuyune koyarim yuzlerine.Sen de hep iyi ol canim bende seni opdum.

 12. gunaydin sevda ablam canim ben cok iyim sen nasilsin iNSALLAH IYISINDIR NAUN VE MEHIN NASIL ONLARI OP BENIM ICIN evet yazik nazmosun yuregi birden partladi olacagi buydu zaten ben diyordum ya nazmosun suprizleri hep kotu oluyor sasirmadim zaten esas su cadi bahsendiyide el birliyi ile temizliyeriz su pis kotuleri

 13. Hanm ablam sanada günaydın. Ablacım gönlüne sağlık yine o güzel yüreyini, tatlı dilini konuşturmuşsun:-) Bu arada Polad amca iyleşdi mi? Onada çok selamımı söyle. Tatliş Nurayında yanaklarından öpüyorum.

 14. AYTACIM günaydın:-) Kız UĞUR BÖCEYİ üzülme. Bakarsın düyününe kadar nuaralarımızı öyreniriz. Düyün günü vatsapla bembeyaz gelinlikte fotoraflarını atarsın. Bende kendi resmimi yanına yapışdırırım ve sana gönderirim. Yaaa bak nasıl duyqulandım:-( Yanında o düyün salonuna yürümek vardı… Ama olsun bu kadarınada şükür.

 15. Hanim ablam canim ne guzel yazmiwsiniz.Ellerinizde operim.Allah sizi korusun.Daim bawimizin ustunde olasiniz.Amin

 16. Su damlam ben senin istediyin yorumu Gözel ablaya yazdım. Birazdan onaylanr. Ha bu arada Allah aşkına saçmalama. Benim için eziyyet diyil. Hatta birazdan yorum göndermekle ilgili sorununu Oğuz abiye mail atarak bildiricem. Bende akşam siteye dahil olmyordum. Sağolsun anındaca tek ricamla çözdü.

 17. Oyle oyle Su Damlam bitanem wimdiden gozlerim wiwmiw.Bu kader Omer icin aglamak olar.Abin iyi eleykum selam.Akwam oldururdu beni diyor ben gercek awk dayanmiwim onunde hayal icin agliyor.Ne yapiyim kendimi tutamiyorum.Bahwendeye hep birlikde guc geliriz.Bizim gucumuz tum kotuluklere yeter.Bu arada Radaya tewekkur etmek istiyorum bana soylemiwdi Cok sevinme nazmowun yureyi partlayip ayiracak onlari.Nasilda duz cikdi.Wubhelenirim Radam sende ordamiydin?Bu kader olay duz cikdi.Afferin kiz sana.

 18. Günaydın Aylincim,Allah yardımcın olsun güzel gözlüm.Mevlana bak ne demiş:Kuyu dibinde kaldın diye üzülme.Yusuf kuyudan çıktı da Mlsra sultan oldu,unutma.

  • Hanim ablacim günaydın hayirli gunler nasilsin iyisdir inşallah polat amcamiz nasil ne guzel yazmisin gonlune saglik elerine de opyorum RABBIM sana ve polat amcamiza uzun saglikli hayirli omurler versin inşallah ALLHA emanet ol hoca kal

 19. Gunaydin hayirli sabahlar SEVDA ciceğim iyim cok sukur sen nasilsin evet konusamadik seninle canim benim burdayim kiz kiyamam sana ben tamam oh olsun demiyorum sen uzulme .ama ne bir anlik mutlu oldum .bakalim bizi neler bekliyor dizide bos ver bahsende cadisini gitmeden benim yuzum gulmez .ne ise sen nasilsin cocuklar abim iyimisiniz kiz bi yere kayp olma oldururum valla saka SENİ COK SEVİYORUM gulum benim opdum guc topla aksam bizi sinir bozucu bi bolum bekliyor

 20. Nurcum sanada hayirli ugurlu sabahlar Aysel hanim aramiza xow geldin.Geliwine bende sevindim .

 21. Gunaydin hepinize nasilsiniz?Once IR bey yorumunuz hemiweki gibi mukkemmel.Tum yuerimden kecenleri yazmiwsiniz.Insanin sinirini bozmaya bawarirlar.
  Su Damlam Gulum bitanem akwam 5 dakika vakit bulup yazip cikdim.Hem sinirliydim hemde iwlerim vardi seninle cok konuwamadim.Buraya gel.Olurmu canim.Nasilsin bu kader kafa kariwdi seni sormayidi unutduk.Hep iyi ol guzelim
  Aytacim guzel kizim ben Aslinin diyer sahifasinda sormuwdum hic unutmadim.Akwam amma inan bana yazamiyorum.Kusuruma bakma ne olur yazmiwsin.Iyi diyemiyorum Sendemi Su Damlama katilib bende Zehrani cok seviyorum ama Omerinde kotu olmasini istemiyorum oh olsun soylemeyin lutven.
  Xanimim canim.Hanim ablam canim.Radam.Betulcim sizlerde hep iyi olun.
  Aslim Aylin hanimi yakindan taniw diyilim ama yazdiklari icin cok uzuldum.Allahin bildiyi bir wey var sabirli olup hayatina guzelce devam edeceksin.Aslim yazdiklari ilac gibi insana wefa veriyor.Aslim sende kendine dikkkat et.Seni ve tum bitanelerimi cooooook seviyorum.Hepiniz Allaha emanet olun.Goruwuruz.

  • Günaydın hayirli sabhlar canım sevda ablacim ne kusuru asıl sen benim kusuruma bakma ben oyle oh olsun dedim ama inan ki benim de kalbim ka aglyor dilim oh olsun dyor ama kalbim acyor gercek de ben de omeri çok sevyorum uzlmesine daynmam dun den beri fragram bakib bakib uzlyorum simdi aksamlar izlediyimz zaman kesin aglycam uzur dilerim ablacim seni inctmek gibi bir nyetim yok du söz bir daha oyle yazmycam bili yormusun erkan meric kendi sayfasin da ne yazmış hadin herkez bayraklari alsin halaya demis yani simdi omer yapdiklarini cezasini cekcek demek isdedi neyse ablacim ben cikyorum gorusuruz seni çok sevyorum opdum su damlam PRENSESIM sana da günaydın hayirli gunler canım nasilisin seni de çok sevyorum xanım azəri aslicim aysel sizə de günaydın siz de çok sevyorum siz nasilsiniz iyisnizdir inşallah ben cikmak zordayim biraz da donerim hoca qalın opdum

 22. Aylin ALLAH yardimcin olsun ALLAH sana yar OLSUN biz hep yanindayiz bunu unutma dualarimizda seninle ALLAH seni korusun

 23. gunaydin aylincim canim bu gun senin buyuk gun INSALLAH Allahin yardimiyla her sey duzelir arkadaslarin olarak biz hep senin yanindayiz DUALRIM HEP SENINLE GUZEL KALBLI ARKADASIM

  • Günaydın hayirli sabhlar hayirli gunler canım arkdaslarim aylin cim canım yolun acik olsun RABBIM yar ve yardimcin olsun xanım azəri çok hakli biz hep seni yandayiz duvalarimiz seni le tatlic ulkerim sana da günaydın bitanem hastalanmsin çok gecmis olsun ALLHA sifa versin demek dugun muz de halaya başı sen olcak sin ne guzel canım benim elime ilik kinayin da sen yakcak sin ne mutlu bana keski bir birmize yakin olsaydik sizin dugunum de yanim da olmaniz okadar çok isderdim ki ama olsun sizin varlığıniz yeter

 24. AYSELCİM kusura bakma biraz hastayım o yüzden akşam sana cevap yazamadan uyudum. Vallah ben seni şimdiden çok sevdim:-) çok tatlı ve şirinsin. Hmmm bide nişanlıymışsın. İnşallah çok mutlu olursun. Sayende 2 tane nişanlı kızımız oldu. 2 tane nişanlı kız, oynuyup kurtlarımızı döke bileceyimiz 2 düyün demek. Şimdiden söylüyorum halay başı benim. İkinizinde ellerinizin knası benden(mehendiyle uğraşıyorum) bedava. Orqanizasiyon işinide üstlenirdim ama benden çok uzaktasınız. Ayy iyikide sana ilk merhabanı ben dedim, sayende güzel bir anım oldu.

 25. Aylincim,
  Canım benim kusuruma bakma ne olur, sana yaz dedim sen yazmışsın ben sana hemen geri dönüş yapamadım. şimdi sana yazıyorum bunu okuyunca biraz olsun rahatlarsın umarım.

  Evet biz seni nişanlandı diye biliyorduk, evlenmişsin, bir çocuğun olmuş, aldatılmışsın ve çocuğunu kaybetmiş şimdi ise boşanıyorsun.
  çok zor günler geçirmişsin. Siteye gelmediğin zamanlarda yaşananlar bunlar.

  İlk bunu ır abi fark etmişti, nişanlanan insan mutlu olur sen her şeyden elini ayağını çekmiştin. evleneceğini söyleseydin biz sana evlenme derdik. öyle kıskanç bir eşin vardı ki buraya bile girmeni istemiyordu.

  Daha yolun başında nişanlıyken son verseydin de bugünleri yaşamasaydın diyeceğim olana çare yok oldu yaşandı bitti. önüne bakacaksın artık.

  Çok zor bebeğini kaybetmek acını anlıyorum ama bir de şu açıdan düşün. seni üzen inciten insan o masum çocuğa ne denli zarar verecekti, baba diyecek sevgi göremeyecekti, siz boşanacaksınız ayrı olacaksınız o babasız büyüyecekti her gün ölecektin çocuğunla birlikte.
  okula gidecek herkesin babası olacak konuşacaklar senin çocuğun sana benim babam nerede neden bizimle değil diyecek bir sürü soru soracaktı.
  Sen cevap veremeyecek üzülecektin. onun psikolojisi alt üst olacak yanlız hissedecekti kendini daha bir sürü üzücü lay görecektin Alla yüzüne baktı ve senin daha fazla acı çekmeni istemedi böyle son noktayı koydu.

  şimdi ise çocuğun yok ama sen çocuğunla cennet de buluşacaksın o seni cennetin kapısında bekleyecek. seninle girecek sensiz girmeyecek cennete.

  ve sen eşinden boşanacak ayrılacaksın. kendine yeni temiz bir sayfa açacaksın.
  karşısında dimdik dur, korkma güçlü ol ki zaten sen güçlü bir insansın.
  geçmiş acı günler geri de kaldı ondan bir parçada yok hayatında. böyle düşün binkere ölmektense bir kere ölüp yeniden can bulacaksın sen.

  Sakin ol, bir daha hayatında olmamak üzere son kez göreceksin yüzünü. sonrasında o da geride kalacak. ve sen onsuz hayatına devam edecek önüne bakacaksın.
  onu seni üzmesine izin verme duygularını kontrol et sen bunu başarırsın.
  o duruşmada gelecek, geçecek, bitecek ve sen boşanacak özgürlüğüne kavuşacaksın inşallah.
  Acı zor günler geride kalacak temiz bir sayfaya sen güzel hayallerini umutlarını yazacaksın
  sen bunu da başaracak güce sahpsin Aylincim.

  seni hep buralarda görmek istiyorum hemen olmasa da geç de olsa sana yazarım söz veriyorum sana bir daha ayrılma buradan görüşürüz canım.
  Seni çok seviyoruz sen güçlüsün biliyorsun bunu.

  • Selam arkadaşlar .Aslı canım benim teşekkür her şey için yazın ,analizin Aylinin üzüntüsünü bizimle paylaştığın için .Aylin yokluğunu fark ettik amma sana ulaşamadık .Meğer se ne kötü günler geçirmişsin tatlım çok üzüldüm .Geçmiş olsun Aylin artık ileriye bak sen genç sin üstesinden gelirsin artı çok ta iyi bir mesleğin var .Aylin acılar paylaştıkça azalır gel ne olur o güzel yazılarından mahrum bırakma bizi .Aslım ,tatlıcı ülkerim siz ne duyarlı insanlarsınız .Allah herkes ten razı olsun Hanım ablanın da desteğini es geçemem yorumlarınla gönlümüzde yer aldı .

 26. Lalecim canım arkadaşım seni ve seninle sohbet etmeyi çok özledim hele Ömer’i savunmalarımızı Rada ve Ir abiye karşı duruşumuzu tatlı tatlı atışmalarımızı Resul abizimizin kulakları çınlasın. olduğu zamanlarda geçen güzel günlerimizi özledim Lalecim.

  Şimdi Göker abimiz var site yine eskisi gibi ama ben eski ben değilim Lalecim, 1 aydır yaşadıklarım beni çok yordu yıprattı sanırım.
  kitaba zaman bulamıyorum ki öylece duruyor. ne zaman otursam uykuya yenik düşüyorum. gün içerisinde çok yorulduğum için oluyor biliyorum.
  ayaktayken sorun yok oturunca var, oturmadan da bir ömür geçmez ki.
  anlayacağın senin arkadaşın artık eski aslı değil, böyle böyle gidecek, bir ömür bitecek anlaşılan.

  eski gücüm kuvvetim yok dermansızım.
  neyse gece gece seninde başını şişirdim. geçer bugünlerde geçer hangi gün geçmedi ki,
  şiirlerimi beğenmene ayrıca sevindim canım benim onları bir kitap ta toplayacağım inşallah yenileri de eklerim içine öyle işte Lalecim eski bir dostu görürsün de hasret giderir içini dökersin ya benim ki de ondan oldu özledim seni Lalecim sımsıkı sarıldım sana ve seni seviyorum bunu hiç bir zaman unutma.
  iyi geceler tatlı rüyalar, oğlunu da benim için öp onu sevginle sar sarmala. Allah’a emanet ol Lalecim.

 27. iyi geceler merhaba hanım ablacım, teşekkür ederim. Senin o güzel yüreğine sağlık. sözlerimi burada kullanman sorun olmaz ablacım.

  şimdi okudum daha önceden girmediğim için siteye okuyamamıştım sağ olasın ablacım çok güzel yazıyorsun beni de çok mutlu ediyor hayat enerjisi veriyorsun Allah sana hayırlı uzun ömürler versin sağlık versin başta.

  orada sorduğun soru. Murat Göğebakanın şarkı sözü o, ben klip de eklediğim için klibi göremeyen arkadaşlar için şarkının sözlerini yazıyorum. şarkının kendi içinde yazılmış bir şiir o, rahmetli Murat bey öyle yapmış o şarkısını.

  Ömer ve Zehra için mutluluk çok kısa sürüyor. bakalım bu küslük nasıl son bulacak. Ömer Zehra ya anlatsaydı Sabah ile konuştuğunu işler bu noktaya gelmezdi izleyip görelim acı çekme sırası Ömer de.
  iyi geceler tatlı rüyalar ablacım.

 28. Merhaba Aslıcım.ben de seni seviyorum güzel kızım.Her kesi hayran eden siyah yazılar gök yüzünde yıldızlar gibidir.Yıldızlar semaya bezektir, siyah yazılar analizlere.Seni hepimiz şok seviyoruz canım kızım.Sözlerini kullanmam sorun olurmu?Bir de her zaman 1.adina yazıram,bilmem okudunmu 252.de 2.adına yazmıştım.Hem de bir soru sormuştum.Her neyse.
  Son analizde Zehra Sabahın yanına geldikte “Ömer acele et,gel ki Sabah bir şey söylememiş al götür Zehranı oradan”diyordum.Ama olmadı,Zehra öyrendi her şeyi ve ne yapsa haklı,yoruldu artık kızcıgaz.Bu yükü de çeke bilecekmi Zehra,unuta bilecekmi?Ömer bunu Zehradan sorsaydı keşke.Yine uzandı,filtre geri gönderecek.Saglıkla kal.

 29. iyi geceler ask ailesi yarin herkese huzurlu mutlu salikli bir gun olur insallah Allaha emanet olun

 30. Hoşgeldin aylin uzun zamandır yoktun dönmene sevindim kendine iyi bak allaha emanet hiç bir şey için üzülme kafana takma hepinize iyi geceler arkadaşlar

  • Sana da iyi geceler betul cum ALLHA rahatlik verisn xanım azəri canım simdilik uyyalim yarın söz su bahsende cadisin dovmeye gidcez

 31. Aytacim elmime gecse parcalardim o bahsendeyi ama gecmiyo isde evet xanim yuzunu gormek bile beni deli ediyo ama sonunda cevriye hala delirtip gondericek insallah

  • Evet orasi da doğru ya bir turlu kecmyor elimize ki bir guzel parcalayalim su ihtyar kecyi vallah yasca büyük diye sovemyorum da bir qarip oluyorum ama neyse canım ben kacdim artik uyku tutu beni yarın gorusuruz xanım azeri nur tatlic ulkerim sizə de iyi geceler su damlam ablcim sana da tatli ruyalar siz sevyorum iyiki heyatim dasiniz ALLHA emanet olun

  • Evet orasi da doğru ya bir turlu kecmyor elimize ki bir guzel parcalayalim su ihtyar kecyi vallah yasca büyük diye sovemyorum da bir qarip oluyorum ama neyse canım ben kacdim artik uyku tutu beni yarın gorusuruz xanım azeri nur tatlic ulkerim sizə de iyi geceler su damlam ablcim sana da tatli ruyalar siz sevyorum iyiki heyatim dasiniz ALLHA emanet olun bu guzel sohbet için de çok tesekkur ederim

  • Evet madem herkes uymaya gidyor ben gidiyim bari hadin hepinize iyi geceler ALLHA rahatlik versin yarın gorsuruz inşallah ha bu ardan aysel cim canım bizim zehara aglmak da baska bir sey yapyor dedi ya vallah onu sagi solu beli olmuyor hele konu omer se anonim kardes sen o tatli canın sikma biz alsdik sen de aslis bu nasmis bize bir 2 gün guzel bölüm izledirip yarin burnmuz da getriyor bunar da kecicek daha neler neler gelcek biz daha çok bekleriz zehom askini

 32. nurcum biz en iyisi su cadi bahsendeyi dovelim ben ce simdi omer ile zehranin ayrilmasina cadi bahsende sevinecek onun sinsi gulusu var ya gorunce cok deliriyorum vallahi su kadin ciksin diziden ya

 33. Sen korkma nurcum zehra alamakdan basqa birsey bilmediyi icin bize bisey yapamaz bahsendeyede zaten sinirliyim sacini basini yolup eline veririm kel kel dolasir ortalikda:))

 34. Lütfen artık biz insanlarla alay etmenize musade etkimez 2sezon geldi biktik yeter artık bahsende yener sevim mehtap alev hep başa sarıyor konu aynı bizleri yormayaya hakinuz yok yeter soyle bakmaya başladık aynı düzen gidiyorcocuklar tamam dedik yine artırdınız siz yazıyosunuz atık biz o diziye dinçer cekeriz o saatlerde yeni dizilerimiz var onlara dalarız yeniden sizin insafınıza bir el veririz her fermanları defalarca izler sizi sileriz ya mu ne saygısızlık adini sen köy yerinibe üçkağıtçılar yalancı dizi daha cok yakışır ekibi biz koymadinuz biz vallahi sizin gibi yalancilarini gormedik anket yapsalar siz söyleriz zehra ömer den nefret etikettik onlarında yalancı diye hitab edecez onlarda düştü gözden ikiside mal gibi

  • Ohoo anonim arkadas bu ne sinir boyle az yavasla biz simdi omeri dovmeye gidiyoruz yolusdu senide nazmoslara birakiriz sende hayifini alirsin

 35. Evet aytacim son olanlardan sonra dedim cunku burda ismini yazmak isdemediyim Rada arkadasimizin virus dediyi kiisi nerdeyse herkesi kaciriyodu her kes gitmek isdiyodu onun icin benide araniza almazsiniz saniyodum ama oyle olmadi evet canim nisanliyim ve cok mutluyum insallah sende hep mutlu olursun nisanlinla mutlulugunuz hic bozulmaz canim bir omur surer:)

  • Amin aysel cim çok tesekkur ler canım sen adına sevindim siz de hep çok mutlu olun inşallah evet simdi anladım ama sen artik biz den birisin iyiki yazdi sən boş ver virusu mirusun inşallah dostluğumuz dayimi olur

 36. Evet aysel dovelim omeri dovelimde bu zehranin sagi solu belli olmaz kiz birden naxelef cixib bizi dover napariz sonra hele o babanne var ya bizi mahv eder doyse yeridi durar agilli agilli laflardan baslar ay kervancioglu der asil kadin der vallahi kedim intihar ederim kadindan kurtuluyum deye 🙂

  • Bu bahsende hanim da tutur du kervancioğul aylesi diye kervanci oglanlari soyle duru oyle yapar bask bir laf bilmyor sanki ama cevrye halaya helal olsun iyi verdi bahsendein cevabin asya bir gervanci oğlu deyilir eray dedi oh olsun o evde zehara da omer de baska kim var ki kervancioglu soyadını tasyan bir de bahsendein soyadı kervanci oğlu 3 kişi

 37. Aytacim babani kaybetmene cok uzuldum allah rehmet elesin bende burda oldugum icin ve seni tanidigim icin cok mutluyum canim bu arada bende xirdalanda yasiyorum

 38. Tamam canim nolacax ben sadece oylesine benzetmisdim o xanimda beni tanimiyordu ama arkadasimdi yani ben onu tanidigimda okulu bitirdi simdi seni o sandim kusura bakma canim seni cokkkkk ama cokkk seviyorum XANIM

 39. Allah seni guldursun nurcum gece gece guldurdun meni ben kiyarim valla kirilmadik kemik birakmam omerde:))

  • Nur cum maşallah sana gece gece oldurcek misi sen biz gulmek den ağzım kulklarima cikdin gülmək de :D:D ALLHA gündür sun seni aysel cim bu konu da nura katliyorum canım kiyma bizim yaksikli pasmaiza ben de kiyamyorum pasama sen o paston la giti o bahsende catsini kafasin yar bence

 40. Bende sizi cok sevdim canim insaalah hep arkadas oluruz canaim evet ask ailesi cokdan uyumus qaliba aslinda her gun bende bu saatlerde cokdan uyumus oluyodum bugun burda sizlerle oldugum icin uyumadim

 41. Aaa baston ne ki ayselim simdi sen azerisin anlarsin pol taxdasi diyoruzya agir bi kotuk olur onunla dovelim ama yuzune vurmuyalim adam yakısıkli kiyamiyorum 😛

 42. Aynen sana katiliyorum Nur bahsendenin bastonuyla dovmeli omeri kafasina vurmaliki akli basina gelsin baska turlu aklinin basina geleceyi yok

 43. Sana kanim kaynadi simdiden insallah iyi arkadas olucaz olucazda diyesen ask ailesi yatib aman ses etmiyelimde arkadas uyusunlar 🙂
  Ama yok yaaa kalkin lenn ne uyumasi su damlasi ulker sevda aytac hanim kalkin delirtmiyin beni su kuruskasi ile geliyorum :(( kalkin:))

  • Ya nur cum neden gurltu yapyorsnzu kece pirak da uyyalim bir uyku uytmadiniz arkdas ne guzel misil misil uyuyordum 😀 saka canım buş sate ne uymasin benim bir satim var 2 de uyyorum anycaniz henuz burdayim bugun diger siteye girmedim ama olun yarın girerim artik

 44. Arkadaslar yeni fraqmani izledinizmi uff simdi betul olsada yiksaydi buralari salak zehra bosaniyor bilsemki da bosanacak kurtulacayiq vallah soz soylemem ama yok ya bosanmazlar boylece surer bularinki sen kus men kus deye deye sezonu vuraralar ama omere ne olursa ela olur simdi surunsun bakiyim dogrusu zorbalik etdiyinde hic izlemedim ama canan kacirildiginda zehraya yapdiklari yaninda hic bile bunlar ahhhh ne doyesim var omeri oyle sinirliyimki simdi daha fazla yazamicam

  • Iyi aksamlar nur cum nasilsin evet ben de izledim fragrami çok haklisn keski betulu bura olsaydi kesin simdi ye cok da yikmisdi buralari bu sezon da da bir sey anlmadim ilik once salim amca sonar canan cetin biton muge baknakd cekilen para omeri dugun gecesi duyduklari zeharaya yapdiklari hagisin birini sayayim ki simdi de zehara sezonun yarladki boyle ce bu sezonun da bitrcez yazik bize ya onca sinir uzuntu göz yaşı da bize qaldı bu sezon defalar ça nasil ağladım bir bilsen

 45. Xanim azeri fan Mende seni tanimagima sad oldum insaalah aAllah qildigin Namazlari qebul etsin butun ureyindeki dualarin qebul osun 🙂

 46. Iyi aksamlar hos geldin aysel simdi burda cicek falan cikmiyor ama hos geldinden sora cicek qoymusam :))

 47. ayselcim seni tanimagima cok sad oldum arkadasligimiz daimi olsun bende onda kendimi tanitiyorum benim19 Yasim var 1 sentyabrda dogum gunumdur 1abim var benden buyuk bekarim Kurani KERIM OKUYORUM 10 yasindan Namaz qiliram

 48. Aytac cim artik bende ailenzden biriyim canim buraya yazdigim icin hic pisman olmiyicam canim sende insallah hep mutlu olursun canim:)

  • Amin aysel cim çok tesekkur ederim canım ben de evin böyük kizyim ben de kuck bir kardesim var anem kardesim baku de yasyoruz babami 2 yıl dir kayip etim ablam yok ama bura ablam gibi gorup çok sevdiyim ablalarim var ben bu site de olduğum için çok mutluyum tabi seni tanıdığım için de çok mutlu oldum

 49. Tamam ulkercim kendimi tanitiyorum evet azeriyim yardimlidanim 21 yasim var ailede ilk benim 1 iyul dogum gunum benden kucuk iki erkek kardesimde var nisanliyim insallah avqustda toy olacag karakder olarakda diziyi izlemediyim zamanlar sakin sakaci biriyim gulmeyi seviyorum sizleri uzun zamandir takip ediyorum bugun ilk defa yazdim ve beni araniza aldiniz acikcasi son olanlardan sonra beni araniza almazsiniz diye duwunmuwdum ama oyle olmadi sizinle oldugum icin cok mutluyum canim 🙂

  • Senin le tansdigima memun oldum aysel cim demek uzun zaman dir biz takip edyordun nede yazmyordun peki keski daha once yasaydin ama olsun gec olsun guc olmasin demisler iyi yapmisin yazmak la sana söz hic pisman olmycak sin bu sitenin bu ask aylesini kapisin iyi olan kotun yorum yazmayan her keses sonuna kadar acik canım kim bilir seni gibi bu siteyi takip edip yazmaya kaç arkdaslar var aklima takil di hani demisin ya son olanlar dan sonra beni araniza almaz siniz sanmsdim nede oyel yazdim ki neyse demek sen de nisanlisn ne guzel ben de nisanliyim inşallah benim de dugunun var iyun avqust gibi sana nisanlin la bilik de bir omur butlukuk lar dilyorum xosbext ol canım arkdasim inşallah her sey gonlunce olsun neyse ben bugünkü cikyorum yarın gorusuruz hoca kal

 50. Aytac azeri fan bende sizinle omakdan mutluyum canim insAllah cok iyi arkadas oluruz canim:)

 51. Hos bulduk Lale turkmen ilk defa bugun yazdim ve benide araniza aldiniz tesekkur ederim canim:)

  • Aysel cim canım inan bu siteye yazdığın için asla pisman olmcak sin kunki ben 6 7 ya dir bu site deyim bugun kadar hiç pisman olmadım burda bir birin de guzel arkdaslar kazandim kendime çok iyi anasip çok iyi arkdas bir ayle olduk burada seni de çok sevdim çok iyi anascaz inşallah hiç cekinme sen de biz den birisini artik isder sen kendini bize tanita bilir sin biz hepimiz siteye gelir ken kendimiz den basetim kendimiz tansdiryoruz ki bir birmiz tanyalim ben kendimi kisaca tantyim sana ismim aytac bilyorsun 18 yasdayim bu ayın 30 zu 19 olcak nisaniyim yazın dugun var inşallah boyle iste hakim da baska bir sey bilek isder sən hiç cekinme sor neyse arkdaslar ben diger siteye gecyorum gorusuruz iyi geceler hepinizi siz sevyorum çok opdum

 52. AYSELCİM tamam azeri olduğunu anladık, ama seni yakından tanımak yinede güzel olurdu. Mümkünse kendini bize tanıta (doğum günü, yaş, memleket bide istersen karakter) bilir misin?

 53. AYSELCİD tamam azeri olduğunu anladık, ama seni yakından tanımak yinede güzel olurdu. Mümkünse kendini bize tanıta (doğum günü, yaş, memleket bide istersen karakter) bilir misin?

 54. AYSELCİD tamam azeri olduğunu anladık, ama seni yakından tanımak yinede güzel olurdu. Mümkünse kendini bize tanıta (doğum günü, yaş, memleket bide istersen karakter) bilir misin?

 55. iyi aksamlar ayselcim canim hos geldin aramiza lalecim canim sen nasilsin INSALLAH IYISINDIR KENDINE IYI BAK ALLAHA EMANET OL

  • Çok ŞÜKÜR tatlici uğur boceyin çok iyi inşallah sən de iyisdir bitanem kusura bakma biraz gec yazdim ama site de sorun var yazdığım yorum cikmyor tekrar yazyorum lale cim canım inan diger siteye yetsemyorum bu siteye bile çok kes yazmyorum cevapsin qalyor yorum larim yazdığım da cikmyor simdi bu site den cikip diger siteye gecicem bakalim orda neler konsulyor

  • Rica ederim aysel arkdasim ne demek canım tekrar hos geldin canım seni de aramız da görmək de mutluluk duyariz iyiki geldin inşallah seni le de guzel arkdas oluruz 🙂 lale bak biz yaniz deyliz yeni gelen aysel arkdasimiz da burda

   • Hos gelin Aysel ben senin yeni oldugunu bilmiyordum. Kusura bakma. Daha oncede sitede Aysel adinda ara sira yorum yazan kiz var diye hatirliyorum. Ben seni o zannetdim.

 56. Iyi aksamlar sevda ablacim nasilsin iyisdir inşallah bu sana yazdığım kacik yorum ama cikmyor inşallah bu cikar Ay canım sevda ablacim kiyamam sana ben de tipki senin gibi erkeklerin aglamasina daynmyorum omer zehra aglaynca benim kalbim de param parc olyor ben de aglyorum du ki ölüm de ıçim parcalandi zehom aglar ken ama nasmis yapdi yine yapcagini omer bir hata yapdi bedelini odmek zorun da ben de boyle olsun isdmyordum onar barisn mutu olsular isdyordum ama malesef olmadı inşallah bu son ayrilik lari olur sən o tatli canını hiç sikma canım ablam omer ne yapip edip zehranin gonlunu alcak zehara da kiymaz omere her sey guzel olcak biraz daha sabir ablcim seni çok sevyorum çok opdum su damlam canım sana da kaç defa yazdim ama cikmadin ben hep burdayim canım hiç bir yer gitmyorm bazen sorun cikyor siteye girmyorum ama hep burdayim siz birakip gitmem ben de seni sevyorum çok ama çok sevyorum

  • Iyi aksamlar lale evet haklisn qaliba canım ben kaç defa yazdim ama cikmadin sana da iyi aksamlar nasilsin yazdim cikmadin bazi yorum lar da heç cikyor

   • Ben aslinda her aksam yorum okuyorum diger sitede ama yazmiyorum. Simdide orda Omer konusu tartisiliyor. Omer benim aylemden biri gibi sanki ona cezasini ceksin falan yaziyorlar okumak istemiyorum. Radasizda Omeri savunmak zevksiz. Ona alismisim. Sen niye simdi diger sitede degilsin

    • Evet lale omer zehara benim için de çok ama çok deyerli ben de onari çok sevyorum aylem de brı olar abim ablam olarak goryorum elim den geldiynce omeri savunmaya calsyorum ama diger arkdaslar bana kirlmasin onari uzmemek için çok yazmyorum omeri zulmesine ben de daynmyorum evde de siteler de de elim den geldiyin ce omer destek olyorum onari ikisi de çok deyerli onar uzlmesini isdmeyorum

 57. Su Damlam bitanem kiyamam guzel gozlume size bir wey soyleyim erkeklerin aglamagina dayanamiyorum.Heleki gozel gozlum aglamagina sen oyle soyleme onlar kovuwanda sevin bitanem.Cok ehvalim korlandi

 58. Aylincim Allah yardamcin olsun. Cok uzuldum. Senin icin dua ederim. Bebegede cok uzuldum. Babasiz cocuk buyutmek cok zordur. Okula gitdiginde arkadaslari babalarini anlatdiklarinda babasiz cocugun kalbi yara aliyor. Baska birine baba dese bile ne kadar iyi insan olsada bir gun yinede keske kendi babam olsaydi boyle olmazdi dedigi gun geliyor. Onun icin bebek konusu cok hassas ve uzuci. Boyle durumlarda bebegi kaybetmekde aci veriyor babasiz buyutmekde aci veriyor. Bende bebek kaybetmenin acisini yasadim. Zaman her seyin ilacidir. Sadece sevdigin insanlardan destek alman onlarla daha cok zaman gecirmen sana yardamci olacak tek seydir. Biz aylen kadar olmasada sitede var oldugun surece seni yalniz birakmicagiz. Yarinda olabildigin kadar gucli olmaya calis. Senin gibiler beni yikamicak ben gucliyim bu kotu gunlerimide ayakta atlaticagim diye kendi kendine morel ver onu gorduginde. yagmurlu gunin ardindan cikan gunes gibi yarinki mahkemeden sonra hayatinda ter temiz ve cok guzel sayfa ac. Uzuntuli gunlerini elinden geldigi kadar hatirlamamaya calis. Her sey iyi olacakdir canim.

  • Saq ol lalecim . Cok duyqulandirdin beni . ben cocogumu babasi tarafindan kayb etdigim icin daha cok canimi yakdi . Insallah Allah cezasin verir bana yaptiklarinin

   • Cocugun kiymetini bilmedigi icin elbetde cezasini cekecekdir. Evlat ozleminin ne oldugunu anliycakdir belki. Cunki anne baba olmak bazilarimiz icin biraz zordur.

 59. AYLİNİM kusura bakma yazdığını görmemiştim. Canım her zaman dediyim gibi dik dur ve üzülme. Pazatesi nasıl dayandıysan yarında aynı sabr ve iradeyle dayanmanı istiyorum. Yarın gitmeden önce mailini kontrol et. Mutlaka yazıcam. Seni çok seviyorum:-)

 60. Ulkercim canim cok sag olasin . Sayqi duydugun icin ama ben zaten anlatim Asliya . Asagida her halde daha okumamis . Sende cok guzelsin canim benim . Her ne kadar gormedimsede seni yureginin hozeleginin yuzunede yansidigina eminim . Opdum kocaman

  • Rica ederim aylin ne demek canım asliya yaziklarin okudum çok uzldum canım arkdasim ALLHA komeyin olsun RABBIM sana sabır güc versin her zaman yar ve yardimci olsun biz hep senin yandayiz

   • Rica ederim su damlam merak etme ben hep burdayim hiç bir yere gitmyorum bazen sorun cikyor siteye girmyor ama hep burdayim seni birkmam PRENSESIM ben de seni sevyorum çok ama çok sevyorum iyiki var sin sevda ablacim sana da iyi aksamlar nasilsin canım ablam iyisdir inşallah fragram için hiç uzme kendini su damlamiz çok hakli ne yalan soyleyiyim ben de ona katliyorum omer bir hata yapdi bedelini de odmek zorun da zehranin canı çok yandı biraz da onu canı yansi ben de guzel seler olsun zehom mutu olsun isdyorum ama ne yapalim hatasinin bedelini odmek zorun da biz uzun zaman dir bu anı beklyoruz evet omeri de çok sevyorum bi abi olarak uzlmesini isdmez dim zehraya onca acı cekdirmeseydi yine uzlzez ama inşallah bu son olur ayrica omer zehraya kiyamaz afr eder merak etme canım ablam sen o tatli canı hiç sikma onar yarı obir gün yine barsicak seni çok sevyorum çok opdum tatlici ulkerim lale turkme size de hayirli aksamlar nasilsin aysel arkdasim sen de hos geldin ask aylemize

 61. Aslim nasilsin canim yine yorumlara cevap vermeye basladigina cok sevindim. Sitede var olman guclusin sagliklisin demek benim icin. Seni gordugime sevindim canim. Kitabin ne durumda? Siirlerin cok guzel senin kalbinden gecen ask cumlelerini siirlerini gormek beni can yucelin sozlerini siirlerini yazdigini gormek kadar sevindirdi. Kendine iyi bak canim.

 62. Aslım söylemeyi çok isterdim. Ama uyqun olmaz. Aylinimin derdini tazelemek istemem. Zaten senden gmailini bu yüzden istemişdim. Ayline her an destek olman için. Yarın bütün dualarım onunla, İnşallah Aylinimin yüzü arıtık güler. Arkadaşıma zaten gülmek yakşıyor. Biliyor musun ben onu gördüm. Çooook güzel yaaa:-)

 63. aytacim canim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim arkadasim benimde gunum cok guzel gecti seni cooooook seviyorum benim deyerli arkadasim opdum seni ALLAHA EMANET OL

  • Seni adına çok sevindim xanım azəri hep iyi ol bitanem ben de seni sevyorum hem de çok sevyorum benim canım arkdasim her zaman çok mutlu o guzel yuzun hep gulsun inşallah ben de çok opdum ALLAH emanet ol

 64. iyi aksamlar Asli hanim Amin.Zehranin yuzu hic gulmiyicek qaliba
  iki sezondur hep alatiyolar bi turlu cilesi bitmedi kizin
  hep zehra zorbaya katlandi birazda omer surunsun artik iyi oldu
  Zorbaya ceksin cezasini

 65. iyi aksamlar aylincim canim biz iyizde ne sikintin varsa INSALLAH YARIN DUZELIR Dualarim hep seninle ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN SENI COK SEVIYORUM KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 66. İyi akşamlar Ülkercim,
  Ayline haber vermişsin sağolasın canım benim elbette dua ederm hayırdır inşallah ne bu önemli gün.

 67. İyi akşamlar Ayselcim,
  Amin inşallah.

  İyi akşamlar su damlam,
  evet dediğin gibi Ömer’i öpücük manyağı yaptılar. bunun bir ortası yok her halde.
  Zorba iken her fırsatta kalp kıran Ömer, aşık Ömer olunca her fırsatta öpmek istiyor.
  Küsen Zehra ya ne yapacak bakalım Ömer.

 68. İyi aksamlar SEVDA bitanem ama ben cok sevindim bu fraqmani izleyip oh cok sukur nazmos zehrani da zorba yapti tamda gormek istediyim gibi oh olsun o deveye kimse kusura bakmasin ama ben cok sevindim

  • Iyi aksamlar sevda ablacim nasip canım iyisdir inşallah vallah ne yalan soyleyeyim ben de su damlamiza katliyorum oh olun ben de çok sevindim evet yine biraz uzulcez ama ne yapalim omer onca sey yapdi yapdiklarinin bedelini odemeli omeri de canı yanmali ki omer kizan kirlan lar omeri af etsin omer bunari hak edyor ablacim zehraya onca acı cekdir di biraz da kendi acı ceksin evet ben de guzel bölüm ler olsun zehom mutlu olsun isdyorum ama yapcak bir sey yok biz uzun zaman dir bu anı bekliyorz yapdin bir hata omer kervanci oğlu simdi simdi ceksin cezasin nazmiye hanim da hiç birmiz sucluymayiz ben nazmiyenin instgram sayfasin da okyordum herkez omer yapdklarinin cezasin ceksin diye yorum yazı yordu inşallah bu son ayrlilik olur artik hayirli deylim canım ablacim sen de hiç bosuna kendini sinirledirip uzume dizi bu biz alsdik artik boyle bölüm en iyisi akisina birak ben oyle yapdim fragrami ben de izledim ama ci uzlmedim bosuna kizmak uzlmek bize kaliyor bir kaç haftaya basır lar erkan meric demis di ya siz guzel bölüm ler beklior diye vallah hakliymis guzel bölüm ler izledik erkanin guzel bölüm dediyi bu larmis qaliba neyse sevda ablacim canım ablam boş ver takma qafana hiç uzulme guzel bölüm ler de izliycez inşallah seni çok sevyorum çok opdum kendine iyi bak

 69. iyi akşamlar xanim azeri fan, amin inşalalh arabbim benimde senin de, yar ve yardımcımız olsun inşallah.

  iyi akşamlar Anonim ben teşekkür ederim okuyup değerlendirdiğiniz için.

  iyi akşamlar Nur,
  evet bende izledim fragmanı şimdi de Zehra küsüyor Ömer’e. bir gün biri, bir gün diğeri. durum vahim bu bir sezon böyle gider anlaşılan.

  Aytaccım bende seni seviyorum canım görüşürüz.

 70. İyi akşamlar arkadaşlar,
  Asenacım geçen sezon eksik bölümler olmuş onları yazın tamamlamıştım. bu sezon eksik bölüm olsun istemiyorum tabi sağlığım el verdiği müddetçe yazacağım canım.

  K.Aze.çok teşekkür ederim. amin inşallah Rabbim herkesi, sizi de, beni de talihimizden güldürsün inşallah.

  İyi akşamlar Sevdacım,
  Evet Ömer şaşkın bir aşık, doğru diyorsun onlarla gülüyor, onlarla ağlıyoruz. elimden geleni yapıyorum canım. görüşürüz.

 71. Iyi akwamlar arkadawlar piwman oldum fraqmana bakmagima wimdide boyle etdiler.Bir il Zehra bowanmak isteyecek.Size ne diyeceyimi bilmiyorum.Sinirden.Ne bicim insanlarsiz.Aci bagirsak kibi neye uzadirsiniz.Boyle awk olmaz olsun.Erkanada hic yakiwdirmadim Soyledi iyi bolumler sizi bekliyor.

 72. iyi aksamlar aytacim gelmis hos gelmis nasilsin kiz INSALLAH IYISINDIR CANIM ARKADASIM COK OZLEMISDIM SENI KIZ QRIP OLMUSDUN SIMDI NASILSIN HAYAT NASIL GIDIYOR SENIN ELMA YANAKLARINDAN KOCAMAN OPUYORUM

  • Iyi aksamlar xanım azəri hos bulduk bitanem evet dondun çok ŞÜKÜR iyim hayata çok guzel gidyor çok ŞÜKÜR RABBIME her sey yolun da sizin duvalariniz sayesin de heme iylesdim çok tesekkur ederim bitanem iyiki var siniz sen nasilsiz ne yapyorusn iyisdir inşallah ben de seni çok ozledim bitanem seni çok sevyorum çok opdum

 73. İyi akşamlar arkadaşlar benim canım arkadaşlarım gelmiş, Aylinim gelmiş, Lalecim de diğer sayfa da gördüm sesime ses verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Aylinim evet özledim seni sohbetlerini. Hayırdır inşallah yarın büyük gün anlaşılan senin için, hakkında hayırlısı olsun.
  Anlatmak istersen yaz elimizden ne gelirse yardım ederiz Aylincim sende iyi ki varsın canım benim.

  • Aslicim canim simdi soyle soyleyim . Sizler benim sadece nisanlandigimi biliyordunuz . Ama ben nisanim8n hemen ardindan evlendiim . Ne yazikki evlendiyim adam cok vicdansiz oldu beni aldatdi . Burdaki buyuklerimzden ozur dilirem ben hamileydim ve bu ihanet ve o vicdansizin bana cekdirdikleri yuzunden cocuguu kayb etdim . Arzularim hayelerim mahv oldu ben bitdim . Bu yuzdende bunalimdaydim . Ruh halim cok berbatdi . O vicdansizdan bosaniyorum ve yarin mahkeme . Bir an once o adamdan kurtulmak istiyorum . Benim ucun dua edin ne olur . Benim cok zor . Yarin onunla karsilasacagim ve kendimi nasil kontrel edecegimi bilmiyorum . U yuzden sinirlerim alt ust . Yuregim titriyor . Kendimi hic sakinlesdiremiyorum . Allah herkesin yardimcisi olsun bende onlarla birlikde

 74. Merhaba arkadaslar . Canim Aslim duydumki beni sormussun ve ozlemissin . Duyar duymaz geldim . Ulkerim haber verdi bana . Canim arkadaslarim bu aralar cok zor zamanlar geciriyorum . Hatda su an ruh halim cok kotu . Icimde bi sizilti var . Tabi siz benim basima gelenlerin bir kismini biliyorsunuz . Ulker hepsini biliyor . Cok sag olsun bana cok destek oluyor . Insallah bu sikintilarin yarin son bulacagini umud ediyorum Allahin yardimiyla . Sonra birda olacagim hep . Bu arada Bi ara Ir abinin gitdigini duymusdum . Geri donmus hos gelmis . Radacim Merhaba ne o kiz yine cok sinirlisin . Bu arada hic anonim olarak yazmadim . Ve diger arkadaslar hepinize selamlar sayqilar . Hepiniz iyiki varsiniz sizi cok seviyorum .

  • Iyi aksamlar aleykum selam aylin cim hos geldin canım biz de seni çok sevyorum iyiki sen de var sin canım arkdasim derdin ne bilmiyoruz ama hepimizin duvalari hep senin le RABBIM her zaman yar ve yardimcin olsun inşallah yarın bütün sorun larin cozlur her sey isdedigin gibi olur amin biz de seni çok ama çok sevyorum tekrar armiza donmene de çok seviniriz çok ozliyoruz seni hepinizin yeri ayrı bu site de ALLHA emanet ol hoca kal çok opdum gorusuruz kendine iyi bak

   • Cok saq ol can Aytac . Tessekur edirem . Hayatimdaki sorunlari Asliya yazdim biraz once istersin okusursun . Bi daha tessekur ederim ilgin icin

 75. Surunme sirasi omerde suprizde bozuldu nazmiye yapdi yapacagini yine omer zehrayi cok uzmusdu biraz surunmesi
  iyi olur zehraya yasatdiklarinin bedelini odemeli

 76. Merhaba ASLIM analiz için çok teşekkür ederim. Yine içten ve güzel olmuş…
  Canım Aylini sormuşsun yarın kendisi için büyük bir gün. Lütfen onun için dua et olur mu.

 77. İYİ AKSAMLAR .
  Ben sana asik oldum birtanem ne guzel bayildim bu analize adami opucuk manyagi yaptilar yine tek kelmeyle mukemmel anlatmissin eline saglik tesekkur ederim mucizem

  • İyi aksamlar hos geldin nasilsin aytacim iyimisin? Cok sukur ben iyim iyi ki geldin ozledim seni evet biraz sorun var ama sag olsun Goker bey hall ediyor insallah hep beraber oluruz seni cok seviyorum opdum kendine iyi bak PRENSESİM

   • Hos bulduk amin inşallah canım çok ŞÜKÜR ben de iyim seni de iyi olmana çok sevindim evet site de de sorun avadanlıqlar dun yazdığım yorum lar cikmadin inşallah goker abi sorun cozer ama benim ki sadece site sorunu deyil internet ne yazdiysam girmedim bizim vayfay da da bir sorun var qaliba canım ben də seni çok ama çok ozledim guzel gozlum sen de kendine iyi bak ben de seni çok sevyorum ben de bonduyume çok sevindim seni cok opdum kocaman da sarildim

  • Iyi aksamlar su damlam nasilsin bitanem iyisdir inşallah çok ozledim seni canım arkdasim kendi işimin le yazyor sun artik çok sevindim kusura bakma du den bəri hiç yazmadım inan ne yapdiysam bir turlu internet girmedim neden oyle oldu ben de anlmadim sen ne yapyorsun iyimsin kendi işimin le yazdığına gore sorun cozlmus qaliba seni çok sevyorum çok opdum

   • Hos bulduk iyim PRENSESİM BENİM cok sukur tesekkur ederim kendi ismimle yaziyorum evet yok viruslAr temizlemesede biz mubarize aparirik sende hic bi yere gitme ola bilir internetde sorun saglik OLSUN canim benim tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN her sey icin bende seni cok seviyorum opdum allaha emanet ol canim PRENSESİM

 78. Iyi aksamlar canım arkdaslarim nasilsiniz iyisnizdir inşallah bili yorum dun de beri hiç yazmadım siteye kusuruma bakmayin dun siteye yorum yazar ken ne oldun bilmiyorum yazdığım yorum yuklenmedin ben de site den cikip yeni de gireyim dedim ama olmadi site den cikdik dan sonra ne oldusa ne bu siteye ne de internete girmez oldum simdi bi de sansimi deneyeyim dedim çok ŞÜKÜR bu kez gire bildim du den beri deliye dondun siteye girmedim diye ama simdi buradayim e siz nasilsin ne yapyorsunuz her sey yoldadır inşallah su an acelem var çok yazmyorum biraz da burda olcam siz çok sevyorum canım arkdaslarim aslicm selam canım sen nasilsin bitanem iyisdir inşallah yazdığın bütün analiz ler için çok tesekkur ederim bitanem elerine gonlune saglik henuz okumaya furset bulmadim ama bilyorum ki her zaman ki gibi çok guzel olmuşlar sagol var ol canım seni çok sevyorum çok opdum

 79. Iyi aksamlar arkadaslar bu ne hz aslim boyle cabucak iki analiz he super yazmisan ellerine ureyine salik canim kendinize iyi bakin
  Aslinda butun sinirimi diyer sayfada dokdumde simde zehra ile omere bi soz yazmicam getsin nazmiye hanim bilsin artik simdide zehrani omere kus edecek:(((

 80. aslim analiz cok guzel olmus tek kelime ile sahane olmus eline yuregine saglik canim arkadasim benim ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN

 81. Saskin asik oylemi Aslim.O Zehraya kotu davranan zaman onu oldurmek istiyorum.Amma o guzel gozlerinden yas axitdigi zaman agliyorum gulduyu zaman guluyorum.Bu farkli asiklar beni sanirim deli edip.Bende onlarin asiqiyim.Mutlu oldukluklari zaman bende mutlu oluyorum.Belli gercekde bi sorunum var belki bazen her wey yolunda olmur.Ama Omerimle Zehrama baktiqca hayat benim icin devam ediyor.Sozle anlatmak mumkun diyil uzatamiyorum asiklari izlerken hic yerimden kipirdamiyorum.Bi sessizlik oluyor.Uzatmayim Cok beni uzaklara goturur.Senin analizini okudukca bidaha dinlenirim.Cok cok cok tewekkurler bitanem.Bu yorgunlukla bile guzel yaziyorsun.Howca kal.

 82. Çok güzel Asli hanim. yüreyiniz,kaleminiz gibi taleyiniz de güzel olsun in$allah.te$ekkür size samimi kalpden.