Adını Sen Koy 255. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 5 Ocak 2018 Cuma

Adını Sen Koy 255. Bölüm 5 Ocak 2018 Cuma

Ömer Sabah ile konuşmaya karar verince hemen uygulamaya koydu ve mahalleye gidip emlakçı dükkanında Sabah’ı ziyaret etti. Sabah ilk Ömer’i görür görmez Zehra ya bir şey olduğunu zannetti ama Ömer hemen durumu izah etti.

Zehra iyiydi. Ömer, düğün günü senin Zehra ile konuşmanı bana anlatmanı istiyorum bu benim için önemli dedi.

Sabah da Zehra ile düğün günü, düğün bittikten sonra odada gerçekleşen konuşmayı bütün ayrıntıları ile anlattı.

Ömer’in duyduklarının dışında duymadıklarını da söyledi Sabah. Zehra, Ömer için en nefret ettiğim insan gözünü bile kırpmadan benim için hayatından vazgeçebilen biri, benim uğrunda ölümü göze alabileceğim bir insan oldu. dediğini öğrendi Ömer.

Zehra’nın kendisini sevdiğini bir kere daha anladı Ömer. Zehra beni çok seviyor dedi içinden ve çok mutlu oldu Zehra’nın onu seviyor olması ve bunu öğrenmek Ömer’i çok mutlu etti.

Etti etmesine de Ömer içinde çok büyük bir pişmanlık yaşıyor. Zehra ya karşı haksızlık yaptığının farkına vardı sonunda. Geç de olsa gerçeği öğrendi Ömer. işte bu benim yazdığım Ömer’in duygularını anlatan şiir.

ÇOK PİŞMANIM

Benim Gönlüm yaralı, Yaraladım bende seni

İki gönlü yaralıyız ikimizde, ben geçmişin izlerinde

Sen bugünün izlerinden yaralısın.

Aklıma gelir sana yaptıklarım, gönlüm hüzün dolar

Gözlerim yaş. Pişmanım sana yaptıklarıma anladım hatamı

Affet beni diyecek yüzüm yok.

Aşkınla divaneyim, etrafında döne döne pervaneyim

Duyduklarımdan ve de öğrendiklerimden sonra

Yıkılmış viraneyim.

Sana yaptıklarıma çok pişmanım, yüzüm kara biçareyim

Gönlüm yaralı, şuan yanında olmak, gözlerinin içine bakmak

Senden özür dilemek istiyorum.

Fakat karşına geçip, o güzel gözlerine bakmaya

Senden özür dilemeye cesaret edemiyorum.

Senin beni affetmemenden korkuyor

Ve seni sonsuza kadar Kaybetmekten korkuyorum.

Aslı 

Koray, Yaseminin kendisinden ayrılmak istemesi ve ayrılmasından sonra mahallede kalmak istemedi önce Şükran teyzenin evinden ayrılan Kerem’in yanına yerleşen Koray, şimdi de Salim amcanın yanından ayrılmak istiyor.

Salim amcayı marangozhanede ziyaret eden Koray, ustası ile bir konuşma yaptı. Sen benim sadece ustam olmadın yol göstericim oldun, ayrıca babam oldun ben seni babam gibi sevdim onun yerine koydum seni, bu sözleri söylerken ağlıyordu Koray. Kolay değildi bırakıp gitmek ama gitmek istiyordu bunu o söylemeden ustası söyledi.

Artık burada çalışmak istemiyorsun dedi Salim amca, Koray’ın ruh halinden anlamıştı orada çalışmak istemediğini. Anlayışla karşıladı Koray’ı yolunda, bahtında açık olsun diye dua etti.

Ben seni iyi mevkilerde görmek isterim bu bana gurur verir. Birde bizi unutmazsan diyerek sarıldılar birbirlerine.

Ömer, Sabah ile konuştuktan sonra şirkete geçmiş, kendisini odaya kapatmış, kimse ile konuşmadan, görüşmeden öylece düşünüyor Ömer. Nihat geldi yanına ve ne olduğunu sordu ve berbat göründüğünü söyledi.

Anlatmak istersen dinlerim, anlatmazsan da saygı duyarım dedi ve ekledi Nihat. Sen güçlü bir insansın, bütün sorunların üstesinden gelebilirsin ancak bir insan ile konuşmak dertleşmek, seni zayıf bir insan yapmaz dedi.

Nihat haklı, insan bazen bir çıkmaza girebiliyor, başkaları için rahat çözüm üretirken, iş kendisine gelince çözüm üretemez hale geliyor. Ve bu noktada dışardan destek şart, Nihat’ın Ömer’e olan desteği gibi.

Ömer de, Nihat’a Zehra ya karşı çok büyük haksızlık yaptığını, onu çok üzdüğünü canını çok yaktığını ve Zehra’nın da kendisinden ayrılmak istediğini söyledi. Nihat duyduklarına inanamadı, şaşırdı.

 

Ben şimdi nasıl toparlayacağım ve her şeyi nasıl eski haline getireceğim?, burada oturmuş çaresizlik içerisinde kıvranıyorum, ben hem kendime, hemde Zehra ya hayatı zindan ettim  dedi Ömer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 3. Sezon 393. Bölüm Özeti (“ASLI”) 07 Kasım 2018 Çarşamba Tv8

Nihat da bugün yaptığını neden o günde yapmadın? diye sorup, duyduklarının aslı astarı var mı neden araştırmadın deyince ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ömer, korktum Zehra’nın beni bırakıp gitmesinden terk etmesinden korktum, içimde kalan küçük bir umudumu da yitirmekten korktum dedi. Ömer 2. Bir terk edilmeyi kaldıramayacağını bu sayede dile getirmiş oldu.

Nihat bütün her şeyi Ömer den öğrenince bunca zaman çok zor günler geçirmişsiniz diyebildi. Ömer de, benim çektiğim, Zehra ya çektirdiklerimin yanında bir hiç dedi. Zehra yı ne denli üzdüğünün, kırdığının, incittiğinin farkında Ömer.

Ölmek mi daha zor? Yoksa yaşamak mı?

Gitmek mi zor? yoksa kalmak mı?

Bir umutla yaşamak, bir gün ama bir gün gerçekleşecek diye umuda sarılmak

Sonra o umudu da kaybetmek. Umudunu kaybederse insan yaşar mı?

Aslı

Nihat, Ömer’e nasıl sen sevmekten vazgeçmediysen, Zehra da seni sevmekten bir gün olsun vazgeçmemiş, bana anlattıklarını ona da anlatmalı özür dilemelisin ve onun seni affetmesi için dua etmelisin dedi.

İnanırsan vazgeçmez karşısına çıkar konuşursan Zehra yı geri kazanırsın, denemezsen kaybedeceğin ortada dedi.

Ömer ve dua hiç görmedim ki ben, bunca zorluk yaşadı Ömer bir günde dua etmedi. Çok merak ediyorum Ömer ne zaman dua edecek?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Dizisinden Ayrılacak mı?

Kalpten edilmiş bir dua, her şeyi değiştirecek güce sahiptir.

Zehra, Bahşende hanımın kendisi ile konuşması üzerine morali iyice bozuldu. Ömer den ayrılmak istemiyor Zehra ama tehdit ediliyor, Ömer’in hal ve hareketleri de babaanneyi destekler nitelikte olunca Zehra Ömer’e duyduğu sevgiyi yüreğine gömüyor.

Zehra odasında Ömer’i düşünüp ben onsuz yaşayamam derken Asya geliyor ve Zehra ablasına aldığı kuzucuk ile kendi oyuncağını konuşturarak oyun oynuyorlar.

Öyle bir oyun ki bir hayal geleceğe dair, Zehra ablasını çok seven Asya onun gibi güzel bir genç kız olmayı hayal ediyor ve dayısı gibi yakışıklı birisi ile evlenip mutlu mesut yaşamayı çok istiyor Asya.

Çocuklar böyledir işte, sevdikleri insanı kendilerine örnek alır, onları taklit eder, onlar gibi olmak isterler. Asya da Zehra ablasını çok sevmiş, dayısını zaten çok seven Asya dayısı gibi bir eşi olsun istiyor.

Ömer, kardeşine ve Asya ya karşı o kadar iyi davranıyor ki Asya onun gibi bir eş istiyor gelecek hayatında.

  

Zehra, Ömer’i kaybedecek olmasından dolayı çok üzgün ağlamaya başladı. Ömer den ayrılmak istemiyor, onu çok seviyor Zehra.

Salondan çağırdılar, elini yüzünü yıkayan Zehra salona geçti ancak aklı Ömer de olduğu için bir ruh gibi, ekmek kadayıfı yerken salondakiler, Hediye abla da Zehra ya servis yaparken Ömer bey oğlumda çok sever çocukluğundan beri deyince Zehra’nın elindeki tabak kaydı düştü ağlamaya başladı Zehra.

Herkes şaşırdı beklemiyordu.

Babaannede salona geldi Zehra ya ağladığı için kızdı. Çocuğun psikolojisini bozuyorsunuz dedi.

sen ne anlarsın psikolojiden, az biraz anlasaydın daha ilk günden Asya nın senden korktuğunu anlardın Asyanın psikolojisini Zehra değil sen bozuyorsun.

Sadece Asya değil, herkesin psikolojisini alt üst ettin Bahşende hanım ruhsuz, duygusuz hanım. Zehra sana ruh ve duygu aşılasın da huzur ver, huzura er.

Zehra ağlayarak odasına gitti.

Asya yı da babaannesi götürdü içeri. Ayşe ile Bahşende hanım kaldı salonda ve Ayşe Zehra yı savundu Hediye ablada geldi o da duydu konuşulanları ve Ayşe daha fazla dayanamadı bayıldı.

Herkes çok korktu Ayşe’ye bir şey olacak diye eve hemen hekim çağırıldı. Doktor geldi muayenesini yaptı ilaç yazdı ve stresten üzüntüden uzak duracak dedi gitti. Evde öyle bir babaanne varken stressiz bir ortam olmazsa olmaz.

Ömer konağa gelince o da öğrendi Ayşe’nin fenalaştığını hemen yanına gitti. Zehra oradaydı, Cevriye hala ile birlikte ve Ömer Nihat’ ı aradı o da konağa geldi.

Cevriye hala, Ömer ve Nihat salonda konuşurken konakta artık sorun istemiyorum Ayşe’nin başına gelenlerin Bahşende hanım yüzünden olduğunu anlayan Ömer, hemen olayları birde ondan dinlemek için yanına gitti.

Babaannesi karşısında dimdik duran Ömer, Ayşe’nin sağlığı için üzülmemesi için herkes elinden geleni yapıyor, karım Zehra da ona en iyi şekilde davranıyor. Karım ve Ayşe hakkında konuşurken biraz daha dikkatli olun dedi.

Zehra hakkında ön yargılarınızdan vazgeçin yoksa canınızı çok sıkacak türden bir kaos ortamı oluşacak diye açıkça babaannesini uyardı Ömer.

Nihat, Zehra ya teşekkür etti. Ayşe’nin hayatında ne kadar önemli bir yere sahipsin bir kere daha gördüm dedi.

Ayşe ile yaşadığımız şu son olay, sevdiğimiz insanların kıymetini bilmemiz gerektiğini öğretti. Hepimizin hata yapabileceğini, affetmenin büyük erdem olduğunu öğretti dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 57. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

( Affetmek, geçmişi ve yaşanan olayları değiştirmez ancak gelecek güzel günlerin önünü açar. Affeden insan iç dünyasında gönül rahatlığı yaşar, huzurludur. Geleceğe geçmişi ve yaşanan olayları taşımamak gerekir. Bunun içinde Affetmek gerekir. Affeden insan geçmişi temize çeken geçmişi geçmişte bırakan insandır.

Geçmişe takılıp kalmayacağız, gelecek endişesi yaşamayacağız. Çünkü, geçmiş adı üstünde geçmiş gitmiş. Gelecek ise henüz yaşanmadı meçhul bilinmiyor. O sebeple hayat anlardan oluşur ve hayat içinde bulunduğumuz şu andır. An dan ibaret hayat.)

Aslı

Ömer çok pişman odasında yatağın ucuna oturmuş elinde düğün gecesi Zehra’nın boynundan çekip aldığı kolye var.  Ömer o geceyi o anı yeniden yaşadı ve çok üzüldü. Bilmeden nedenli üzmüş Zehra yı şimdi çok daha iyi anlıyordu Ömer.

Konuşmak istiyordu, söze nereden nasıl başlayacağını bilmiyordu. Af dilese affedermiydi Zehra? onu da bilmiyordu Ömer.

Koray daha önce Ömer’in şirketine iş başvurusunda bulunmuştu. Çağırdılar ve bir görüşme yaptılar. Görüşme iyi geçti. Nihat da cv sinden Koray’ın şirkette çalışmasına onay verdi. Bundan sonra Koray Ömer’in şirketinde çalışacak.

 Ömer Zehra ile uyumadan önce konuşmak istedi. Söze nereden, nasıl başlayacağını bilmediği için sustu konuşamadı Ömer. Zehra da ben yatıyorum iyi geceler dedi ve yatıp uyudu. Ömer de sessizce iyi geceler dedi ama uyumadı elinde kolye koltukta sabaha kadar uyumadan bekledi Ömer.

Zehra uyandığında Ömer takım elbisesi ile gece bıraktığı gibi duruyordu. Ömer konuşmamız gerek dedi. Zehra daha elini yüzünü yıkamadan geçti yatağın ucuna oturdu. Seni dinliyorum dedi.

Ömer konuşmayınca, Zehra da kararını açıklamak bu kadar mı zor diyerek ağladı ve hadi söyle istemiyorum de, seni sevmiyorum de dedi. Ömer şaşkındı, o ne söyleyecekti, Zehra ona neler söylüyordu.

Zehra ayağa kalktı ve son ver artık bu işkenceye diyerek gözlerinden yaşlar süzüle süzüle, her gün öldürmektense bir kere öldür beni, ben bana acımanı, üzülmeni istemiyorum, tek isteyim gerçeği senden duymak istiyorum, konuşsana neden susuyorsun acı çektiğimi gördüğün halde neden susuyorsun?

Cevap yoktu Ömer den söyleyecek sözü yoktu Ömer’in.

Bunun üzerine Zehra peki öyle olsun deyip banyoya gidecekken, ayağa kalktı Ömer ve bir hamlede Zehra yı kolundan tuttuğu gibi kendine çekti sıkıca sarıldı bırakmadı konuşmadı sadece sıkıca sarıldı sevdiğine Ömer.

Bir süre sarıldıktan sonra Ömer, Zehra ya senden vazgeçebileceğimi, seni bırakabileceğimi nasıl düşünürsün? Ben seni deliler gibi seviyorum, ben sana deliler gibi aşığım, sen benim her şeyimsin, sen olmasan ben yaşayamam, nefes alamam, sen olmazsan ben ölürüm, ben biterim, yok olurum dedi Ömer.

Ömeri en iyi bu sözler anlatır. Sözler kime ait bilmiyorum.

İŞTE BENİM ÖZETİM

Çok hata yaptım şimdiye kadar, inkar etmiyorum.

Ders aldıklarım oldu, almaya vakit bulamadıklarım.

Duyduklarım doğruysa zaferlerimde olmuş.

Ahımı alanlar fatura ödüyormuş.

İyi ki yapmışım dediğim şeylerde var, keşkelerimde.

Şimdi yeni bir hayatım var, yeni insanlarla yeni yerlerde yeni zamanda.

Eskilerde var ama çoğu eski yerlerde eski zamanlarda.

Geri döndürmek istediğim zamanlar var, engellemek istediğim başlangıçlar.

Ama ne yazık ki yazdığım zamana bile geri dönemiyorum.

Hayatımdan seneler çalan insanlar iyi ki çalmışlar.

İyi ki olmuşlar hayatımda.. Büyütmüşler beni.

Hafızamdan silmek istediğim görüntüler, silemediğim sözler var.

Duymamış olmayı denediğim ama duyduğum,

Kimilerinin gözüne sokmak istediğim gerçekler var.

Bende saklı kalmasını doğru bulduğum,

Ve hepsinin bir yeri zamanı var içimde tuttuğum

 

Adını Sen Koy 255. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 5 Ocak 2018 Cuma (71 Yorum)

 1. Lütfen diziyi bitirin final olsun önerdi şimdi zehra bahsede yenerolur yarın 1gun yete ya lütfen yeter artık dizinin tadını bırakmadınız tek 1 gün iyi gördük tekrar başa sardık yeter bizimle dalga geçmeyin bizi maymunlu aptalami yoksa ahmak sandınız gururunuz varsa bitirirsiniz bizim artik gururumuza dokunuyo sizdede gurur unuz varsa bitirir siniz yeter artik lütfen insanlarin dengeleriyle oynamayinayarlarini bizmayin yazan insannin Ayarlari bozuk insanleri sozunu dinleyin bitirin tat yok dizinizde bugunde iyi diyoduk bu seferde zehra buzler dur demesek ayni basa sarasara gidecekvyenerle bahsendeyi yazmisiniz biz istemiyoruz 2 yil olacak ayni

 2. İyi aksamlar hos geldin HANİM ABLAM nasilsin ozletdin kendini insallah iyisin canim ablam tesekkur ederim beni sormus gecmis olsun dileklerini iletmissin ALLAH RAZİ OLSUN ellerinden opuyorum iyi bak kendine

 3. iyi akşamlar hanım ablacım her zaman ki gibi harikasın seni seviyorum.

  Ir abi 256. bölüm analizi çıktı abi.

 4. Sag olasın Nurcum.Burası bizin ana yurdumuz.Nereye gedirsek gedek,görüşmek için yine buraya döneceyiz.Görüş yerini deyişmek olmaz. Hepinizi çok seviyorum.

 5. Iyi aksamlar arkadaslar
  Bu kezde trp nobesi zehrada yaaaa bular neden boyle yapiyorlar nazmiye gercekdende omerle zehrani sezonda ayirib ozu gedecek omere
  Allah askina zehra kizim ya affetme yada affedibde nedenini orgenib yerinde otur evvelden neden sormuyosunki neden boyle oldun hec neye yanmiram o suprize yaniram gittti supriz yine mahv oldu simdi zehra kuser sora yener geler bele bele sezonda barisirlar ondad yine ya olum ya dirim
  Nasil sinirlendim bak simdi nazmos neden boyle yapiyorsun hm
  Hanim abla donmussun ne guzel olmus boyle kimse bi yere gitmedi:))))

 6. Merhaba ,daha iyi olduguna sevindim.Analiz sanki hikayedir.Çok teşekkürler.Hakikatan birinin hayatında önemli yere sahip olmak cok güzel. Bir de dogru diyorsun geçmişten kötü hatıraları taşımak lazım degil.Çünkü ne kadar iyi şeyler olsa da kötüler hep gölge salacak onların üzerine.Biliyorsun Aslıcım güzel sözler bulmakta zorluk çekiyorum.O üzden senin sözlerini kullandım..
  A şkın ile divaneyim,etrafında pervaneyim,
  S enden özür diliyorum,inan bana biçareyim.
  L eysan yagır gözlerimden gel siyah bulutlar gitsin,
  I şıklı yıldızım benim,sen olmasan viraneyim.

 7. Ya Radam donmemiz bayram oldu.Allah gostermesin o ne soz zehirlemek ben kimi zehirleyeceyimi tava ile bawina endermeyi iyi biliyorum.Siz benim canlarimsiz.Su Damlam bitanem ve her kes Ulkerimi soranlara az once konuwdum sagalmaya dogru gidoyor.Azciq soyuklamiw.Akwama dunecek.Merak etmeyin.Bu arada Aytacimdan haber yok o kizimda rahatsizlanmiwdi yaz guzel kizim merak ediyorum.Kizlarima vallahide billahide goz deydi.Allah yardimciniz olsun.Wimdi yazcaklar bazilari aile sorunlarini cozurler sitede.

 8. xanim azeri fan merhabalar nasılsınız.kusura bakmayın sizle hiç normal karşılaşmadık kısmet olmuyor, ya ülker kayıp ya hasta.şimdı rada arkadaş hasta diyor nesi var biliyormusun diğer sitede yazdım cevap yok doğrumu hasta olduğu birde arkadaşların dönmesine çok sevindim onlar beni tanımasalarda.
  ben buradakileri tanıyorum.hepsi çok iyi arkadaşlar sağolsunlar. ablacığım görüşürüz kendinize iyi bakın.

 9. betul yine nerelerde tikildin kaldin . ya kizim sen neden hep analiz sayfasina girmiyorsun ?burasida diyer sayfalar gibi bi sayfa , asli 256 analizi ne oldu nedn cikmadi? omer o zamana kadar ki zehra ya ne yapiyorsa agliyor asla zehrayi onemsemez ,,ben onun sevgisine asla inanmoyorum .kendini seviyor o yuzden terk olmakdan νe sevilmemekden korkiyor faturayi zehraya kesiyor, zehra63 bulumden sonra nasil diklendiyse 254 bolumdede oyle diklendikden sonra psikopat dengesiz omer kendine geliyor o yuzden diklenmesi gerekir simdi kari nasil kocasina diklene bilir diyenler olur ,haksizliga ugradikda aglamak yrine diklense kendini daha kolay ifade ede bilir yoksa omerden sevgi dilenmekle sevgisini kazanamaz nazmiye izin verirse.

 10. Kiz sinirli beni sevmeyenlerin sayi oldukca cok. Say say bitmez. Nasil olsun o kadar insan? Onlar beni oldurmeden rahatlamazlar. Beni buyuk bir tehlike gibi goruyorlar.

 11. Evet analizler eladi.sayenizde tümüne bakmi$ gibiyim.çoktan aranizdayim,size te$ekkür etmek istiyordum da bu günlere kismetmi$ Asli hanim,tekrar te$ekkürler canim.

 12. Ulker gecmis olsun. Kiz hangi virus bulasti sana? Buradaki mi yoksa qrip virusu mu? Sevdacim birak feriyi xlor kap gel anca kurtarir. Ama dikkat et virusu oldurucem derken bizi zehirleme.

 13. Ülkercim geçmiş olsun hasta olmuşsun.

  Aylinim yok, Lalecim yok, özledim arkadaşlar sizleri inşallah iyisinizdir.

 14. merhaba Pericim, teşekkür ederim canım benim.
  Su damlam seni seviyorum kuzum, Ömer’in pişmanlığı hep var umarım bir daha hata yapmaz üzmez Zehra yı.

  Merhaba Asenacım,
  umarım sınavın iyi geçmiştir canım. görüşürüz.

 15. Yeniden merhaba 🙂
  K. Azerbaycan, aramıza hoş geldiniz, teşekkür ederim elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
  analiz biraz uzun oluyor siz izleyemeyen arkadaşlar için her ayrıntıyı yazmaya çalışıyorum.
  Amin inşallah Rabbim herkesin yardımcısı olsun bende dahil. kalın sağlıcakla görüşürüz.

 16. sevda ablam nese kaynagim ulkerime ne oldu ona hastami oldu ben ona hic kiyamam ki ona benden cok gecmis olsun ALLAHDAN ULKERIME COKLU ACIL SIFALAR VERSIN dualarim hep onunla soylersin bencede aksama gorusuruz

 17. Selam.. SEVDA ulkere ne olmus ama bu sabah burdaydi cok uzuldum kiyamam cok gecmis olsun dileklerimi ilet aksama gelsin onu cok seviyorum. Sen ne yapiyorsun?
  Sinir kaynagim olsun seni istemiyenle ben olani deyirem seni sevirem
  NUR cok haklisin aksam gorusuruz

 18. Yeniden merhaba arkadaşlar,
  Radacım çok haklısın ne desen haklısın hanım ablamda haklı ben kendime yetişemiyorum. çok doğru bir tesbit.

  bir tek burada kendime zaman ayırıyorum iyi ki burası var, iyi ki sizler varsınız. hepinizi çok seviyorum.
  Allah dan bir mani gelmez ise buradayım.

  Paşamı kimselere yedirmem der Ömer’in kafasından aşağıya soğuk suyu ben dökermişim 🙂
  neyse ben ilaçları alıp geleyim yine geleceğim ben kurtulamazsınız 🙂

 19. Kacaklar geri donmenize sevindim. Ha soyle mucadile edin ya. Kiz saskine ne oldu 2 1 bana iltifat ediyorsun. Sonum mu geldi olucem galiba. Bahsendeyi oldurmege gerek yok. Cevriye hala onu kalpten oldurucek. Zehrayla omerin birlikte olmasi onun icin fisi cekilmis bomba gibi. Ha patladi patlayacak merak etmeyin. Xanimcim omerin boyu uzun oldugundan akli topugunda oldugu icin normal dusunemiyor olay aninda. Olayin kafasina dang etmesi icin bizim ve zehranin 3ay isgence cekmesi gerekir. Nazmos omerin hafiza kartini takti bugun ya da yarin cikartir o karti. Yine kafa bombos olur.Aslinda hafiza karti manyak yapiyor liseli ergenler gibi davraniyor opucuk manyagina bagliyor. sinir bozucu haraketler yapiyor. Omerin bu halina uzuldum dogrusu.

 20. Iyi gunler ne guzel hep boyle olun.Cesur abi Ulkerim icin yazdim sana cok cok tewekkurumu iletmemi istedi.Kendisi azcik rahatsizlanmiw.Inwallah tez bi zamanda sagalip donucek yanimiza.Duallarimiz seninle Tatlim Ulkerim.

 21. Cesur abi haklisin ya dogru soyluyorsun hadi su damlam donelimde paxillar catlasin bir de su siteye ozel hayati tasima konusu var
  Biz burda arkadaslariz hemde sım sıkı diziyi de seviyoruz gereyi geldiyinde yorumda yapiyoruz son donemler sitede tatasiz durumlar yasandigindan diziyle ilgili az konusduk haaa siz arkadasligi kiskaniyorsaniz oz isiniz biz ayrilmayiz ANLADINIZMI
  Hadi ben kacdim kendinize iyi bakin aksam burda olun

 22. Goker bey kolay bgelsin ,az once diye sayfada yazdigini okudum ,siteyi kortarman sevindirici birde goker bey bi kolaylik saglarsan iyi oldugunu dusunuyorum ,soyle bi kolaylik ,oncede yazdim ve siz siralama yerini deyisdirdiniz torumlari okumak kolay olsun diye ,evet daha kolay oldu ama sayfanin basindan sonuna dusmek icin bi start tus yerlesdirsen bazi zamanlarda kimse isterse kullansin ,madem bu kadar ugrasmissin bunu yaparsan iyi olur ozellikle yorum cogaldikda sayfa iki olunca sayfanin sonuna dusmek gerkir bu da kolay olmuyor.

 23. asli yeni sinavdan geldim ilk buraya girdim belki analiz gelirdiye analizi gordum cok ama cok sevindim canim cok guzel olmush elerine kolarina saglik bitanesin sen bu analizin sinavindan sonra cok iyi geldi odul gibi oldu tekrardan teshekurler

 24. Tesekkur ederim XANİM AZERİ ama ben size ne dedim?bi kere o teo diyil sakkali mmaymun adam tam bi sakkiz yapiati kaldi o emlaka Ama Ben bunun suclusu keremi goruyorum o sardi o maydanozu bizim basmiza cok kiziyorum kereme arkadas madem icinde konusuyorsun o icini disina versene hayret ya cildiracağim .evet bahsende cadisini odasina bomba koydum aksam fisini cekecem patliyacak insallah.

 25. ben cooooook iyim seninde iyi olmana sevindim canim benim su cadi bahsendenin odasina bombami koydun kiz partlasin orda evet dunku bolumde cevriyenin sozu oyle hosuma gittiki partlasin catlasin bide su teo tam ikinci yener cikti ya kiz sevmiyor seni inadina yapiyor resmen qicik ya bide kerem soylesene kiza sevdiyini tamda korkak ya

 26. gunaydin cesur abim nasilsin iNSALLAH IYISIN DIR ABIM KENDINI SAKIN SUCLAMA sen ona kibarca soyledin siteden gitsin diye ama haklisin hepimiz mucadile etmeliyiz boyle insanlari ALLAH BILDIYI GIBI YAPSIN DOSTLUGUMUZ HIC BIR ZAMAN BITMESIN ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 27. Mucizem selam eline saglik canim benim gonlune saglik ne guzel anlatmissin diyorum ya bi gun oldurecek beni seni bu siyah yazilarin cok tesekkur ederim ilac gibi geldi bu.aanaliz bana
  Cok mutlu oldugum bolumleden biri idi bu bolum omerin pismanligini gormek zevk erdi bana birazda uzuldum neden soracak olursan zordur pismanlik garip bi aci veriyor insana .sana sonsuz tesekkur mucizem

 28. Nur..SEVDA. XANİM AZERİ. Selam hos bulduk iyim cok sukur sizler nasilsiniz. ?
  İkizim cok ozledim seni tesekkur ederim hos bulduk. SEVDA CANİM BENİM kalman beni de burda tutuyor haberin olsun bende sliqben aldim geldim .
  RADA ben senin benim uzerimde olan HAKKİNİ hic biseyle oduyememki benim sinir kaynagim seni cok seviyorum opdum

  eeee erkek bahsende cadisini bensiz oldurmeyimi dusundunuz hayir asla bu zevki size yasatmam o cadinin ben oldurecem sacini basini ben yolacam onun aksam odasina bomba koydum bu aksamki bolumde patliyacak ..hay agzina saglik cevriye halanin oyle soyledi ki tok vurdu bahsende cadisini ohh canima deysin .hadi opdum kizlar gorusuruz

 29. Tewekkur Cesur abi baw ustune yok gitmem.Kendini kimse suclu etmesin lutven gorunce kendimi kotu hiss ediyorum.Ben kolay kolay abi kardewlerimden vaz gecemem.Ama yine diyorum tekrar olmasin oyle cikin liste gormek istemiyorum.Bakalim el birliyi ile temizleyiriz.Xanimim canim bitanem sen caaansin boyle kalbin oldugu icin Allahim karwiligini vericek Amin.
  Nurcum bitanem senin abla deyen diline kurban olurum Bende seni coooook seviyorum.Hepiniz howca kalin.Goruwuruz.

 30. gunaydin sudamlam gelmis hos gelmis nasilsin kiz ozlemisdim seni nihayet geldin gozum yollarda kaldi hayat nasil gidiyor su an mutlulukdan havalara ucuyorum sen geldin ya dunyalar benim oldu sevda ablam sende gitme hepimiz eskisi gibi arkadas olalim bu dostlugumuz sonsuza kadar devam etsin paxil inanlardan hec xosum gelmir ALLAH ONLARI BILDIYI GIBI YAPSIN

 31. SU DAMLAM dönüşüne sevindim. Biz zaten AŞK ayilesiyiz, parçalanamayız:-) Hadi gelde eskisi gibi olalım. Gözü götürməyənlər çatlasın. SENİ ÇOK SEVİYORUM.

 32. Gunaydin ben dogrumu anladim simdi donuyormusun su damlam sevda ablam ohhh sukur :)))
  Evvet gelin gelinde eskisi gibi site olsun burasi :)))

  • Her kese hayirli sabahlar arkadaşlar?NNeler oluyor ALLAH askina?her kes giden gidene aa olmaz ama boyle rada hakli kacmak korkarlarin is nerde eski ekip donun bir olun lutfen ama size nazarmi deydi?SEVDA KARDESİM dedim kardes abisini ve ablasini birakip gidermi?dunu dunde birakip bu gununuze bakin rica ediyorum ben bu duruma dan birazda kendimi suçluyorum ben belki o adama yazmasaydim konu bu yere gelmezdi malesef uzuldum gitmeyin boyle bakin bizim şakaci ulkeri de uzdunuz kiz daha saka yapmiycak ben kardeslerimin gitmesini istemiyorum ben gelip burda kime selam veririm siz giderseniz bak soz dinleyin yoksa sizden sikayet ederim abinizi dinleyin .
   SEVDA NUR SU DAMLASİ. Sitenize geri donun lutfen. Bana musade ALLAHA EMANET OLUN arkadaşlar

 33. Yaxwi Bitanem Bak bak sen Radaya duzdu cok yakindan taniwamadik ben cok acik sozlu yalani sevmeyen Omerin gecmiwde Zehraya dediyi gibi cok dik kafaliyim.Sadece temiz sahifaya leke duwmesin.Sizleri tabiki cikmak warti ile leklere ayni sahifada ismimin cikmasini istemiyorum o yuzden.Amma Su Damlamim hatrina donecem.Mubarize aparib feri domestoz ile o lekeleri aparacam.Oldumu bitanem merak etme .

 34. Sabahiniz xeyir arkadaşlar… SEVDA birtanem yazdiglarina son cumlene dek katiliram haklisan ama adami uzende Ele budu yersiz hakaretler oysaki bir tek bu sitede deyil diyer sitelerdede insanlar instediyi movzuda danisir her kesin oz fikiri var menim her kese hormetim var menim tek sehfim bura gelen her kesle unsuyet qurmak oldu demek ku ne imis hami menim kimi deyilmis menim sozumden hec kim incimesin men acik sozlu biriyem burda bi tek medeni insan var o ir abi di tek agilli var oda RADAdi menim deyer verdiklerim se ASLİ XANİM AZERİ SEVDA ULKERİM AYTACİM. RADA GOZEL ablam HANİM ABLAM NUR.BETUL bunlardi kimse kusuruma baxmasin dun dedim eyer sen gedirsen se mende gedirem baci deyirsen a baci bacin burda qoyup geder?eyer gedeceksense meni unut hec xatirlama cunki gedisinde men ozumu gunahkar bilirem cunki .menim uzumden getdin mene gore sene yalanci dediler .duz deyirsen biz millet diyili ki ele isteyiriki yixilani vurak oldurek abin bele tecublu qalib deyir nece insanlar var adam duz deyir de ne ise yox men senin diyer siteye yazmagini istemirem seni men burda tanimisam burada geleceksen ne vaxt sa yox gelirsen indi gel gelmesen gmail adresi de acmiycam tamam elaqeni de kesecem burayla men bu sozumle hec birinizi tehtit etmirem sadece olani deyirem meni diyer siteye de hormetim var orda ele arkadaşlar var ki men cekinmeden onlar la oz ozelimi bolusdum mene destek oldular cunki onlar anlayisli insanlar daha burda ki kimi dostluga paxillik etmirler men burda nelere dozdum bilirsen biri cixdi aytacin adindan yazdi olum xeberim de cixdi getmedim ama bu gun gedirem tek sertim var dun dedim sen qayitsan mende qayidacam yoksa unutun meni yazdim gozunu yolda qoymadim cunki sene olan sevgimi bir men bi ALLAH bilir naun ve mehine salam de abimede bu kadar ALLAHA EMANET OL

 35. gunaydin radam nasilsin iNSALLAH IYISINDIR DUN BOLUM COK GUZELDI NIHATIN OMERE SOYLEDIYI SOZ EGER ZEHRA GERCEGI OGRENSE BU SEFER ZEHRA OMERI SURUNDURUR BENCEDE CEZASINI CEKMELI ZEHRAMIZI O KADAR CANINI YAKDI KI BENCE ZEHRA OMERI KOLAY AFF ETMEMELI EGER YENER OMER ILE ORTAG OLURSA KESIN ZEHRAYI SUCLAR VE SIRKETDE CADI BABANE ILE YENER TANIS OLUR VE ZEHRA ILE OMERI AYIRMAK ICIN BIRLESIRLER VALLAHI BU NAZMOSDAN HER SEY BEKLENIR KENDISININ ANCAK SUPRIZLERLE DOLU

 36. Gün aydin.evet Asli hanim,stardan bakamiyorum da buradan izliyorum.size te$ekkürlerim sonsuz.sayenizde tam bakiyorum sayilir.

 37. Aslim anneannenin iyi olmasina sevindim. Kizim Hanim abla hakli herkese yetisiyorsun bir kendine yetisemiyorsun. Dilimde tuy bitti kendine dikkat et demekten. Sen bize lazimsin. Artik burdasin dimi gitmiyeceksin daha? Kiz biz omeri yikib suruyoruz elimizden alan yok. Boyle de tadi cikmiyor. Bir el at al pasani elimizden savun eskisi gibi rekabet kizissin. Ama sen omerin iyi olucagina fazla umitlenme cunki nazmosda surprizler bitmez.
  Vay Sevdam geri donmus.kiz ne gidiyorum diye tutdurmusuz yine. Dun dundu gecti gitti bugun yeni bir gun. Yeni bir baslangic. Ne takilib kalmisiniz dunde anlamiyorum ki. Mucadile etmezseniz nasil kurtulursunuz? Cok merak ediyorum. Suclu bir korkak gibi kacmak yerine savasmayi deneseniz olmaz mi? Bunu soyledigim icin kusura bakma.

 38. Aslim tewekkur iyiyim.Sende kendine dikkat et.Dinlenmeyede vakit bul.Saglik onemli.Tamam canim derin duwunmem Su Damlam donse.
  Xanimim canim bitanem tewekkur ederim.cocuklarinda sana opucuye var.Sag ol Var ol Hep kalbimde ol.Opdum Kendine iyi bak.

 39. Gunaydin. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim virus bi kac arkadasa bulasib hasta etmis. O yuzden diyorum virus gelmeden yaziyimda yoksa banada bulasmaya calisir bende direk gomerim o virusu katil olucam. En iyisi karsilasmamak.Evet gelelim gerizekali omere. Vallah adamda zerre kadar akil yok. Nihat o soruyu iyi sordu neden bugun yaptigini o zaman yapmadin diye? Kivraniyormus vicdan ezabindan. Hadi ordan kervansuren omer. Kimi kandiriyorsun bizi mi? Yemezler.Sen anca salak sazan zehrayi kandira bilirsin artistlik yaparak. Hep soyluyorum bu omer artist olucakmis yanlislikla holding patronu olmus. Birde soz veriyor mutlu olucaz. Betulun annesi hakli omer hic tovbe tutar mi ya? Bugun olmadi yarin bozulur tovbesi. Zaten yeni ortaklar gelicekmis. Yenerde ortak olarak gelib omeri delirtecek. Oda faturayi zehraya kesicek senin gecmisin senin yuzunden musalat oldu bize suclamalara hakaretlere doyamaz magara adami yine.

 40. gunaydin sevda ablam canim nasilsin INSALLAH IYISINDIR NAUN VE MEHIN NASIL ONLARI DA COK OZLEDIM ONLARI OP BENIM ICIN ABLACIM SUDAMLAMA DEDIYIN SOZLER INANKI COK HAKLISIN SENIN DEDIYLERINE KATILIYORUM ZATEN CESUR ABIM O ADAMIN HADDINI KIBARCA BILDIRDI GETDI SUDAMLAM DON ARTIK YA SENI COK OZLEDIK

 41. Günaydın Sevdacım,
  🙂 düşünmek iyidir. fazla derinlere dalmadan düşün olur mu?
  bu dizi biraz düşündürüyor insanı

  hastalarım iyi, bir ara ben hastalandım ama bende iyiyim çok şükür, biraz uyku problemim var yazı yazarken uyuyup kalıyorum, sende iyisindir inşallah.
  Dizimiz Ömer’imiz iyiye doğru gidiyor bakalım bir aksilik çıkmaz ise, neyse ben kaçar yine gelirim görüşürüz.
  kal sağlıcakla

 42. aslim ulkerim canlarim ben cok iyim sag olun sizinde iyi olmaniza sevindim soruma cevab verdiyiniz icin sag olun var olun canim arkadas larim goker abicim sanada hayirli sabahlar cok tesekkur ederim

 43. Kimlerin gozune sokdugum gercekler var.Aslim bitanem sen cok duwundurursun beni.O yuzden seni cok seviyorum.Eline yureyine saglik.Nasilsin hastalarin nasil?Allah amaninda kendine iyi bak.

 44. Sabahin xeyirli ugurlu acilsin Su Damlam sene ozel olaraq yaziram bu siteye yazmayacaqdim.Bu yawima bele bir mundar iwle qarwi qarwiya gelmemiwdim.Olur deyirdiler internet qezalari oldu.Sene qurban olum meni bawa duw men hec o biri siteyede yazmazdim senin ucun yazdim.Inwallah email adresini acib boluca daniwariq.Bezi yoldawlari cixmaq werti ile yerden duran soz atir.Biz hacan aile problemimizi hell etdik burda.Ancaq hal ehval sorub bir birimize neden daniwdiqki hamisi qiciq olur.Dunen Cesur qardawima yazdim yene deyirem bawqasinin gozunde kicik bir wey menim ucun dunyani Verdi pisliyin cavabini Verdi.Milyonlardan slave herden yoldawim telfonu alir elimden baxir birden bu pisliyi bu wekilde gordu mence yaxwi olmaz ele deyilmi baci qurban.Qoy temizlensin evvelki halina gelsin.Bide Ulker her analiz yazdiginda senin kefini soruwacam.Sene ureyimde bir yer acdim ve esla o yeri baglamaram.Her defe Mehine ders kecende seni numune getirirem.Insanligin yerinde.Nece senin uzunden gedeceyimi duwunursen.Asli bagiwlayar bu sehifeye ureyimi bowaltdim.Ne qeder menasiz insanlar yoxdu yazim.Birde burda bezi insanlara demek isteyiremki biz dostuq paxilliq etmeyin.Duzdu burda dostlawmiwiq olsun.Bizim millete yaramirda ancaq ayaq dibi qazaq dostuq edende hami wok olur.Bawa duwuruk dizi sitesidi heyvan deyilik.Arada olurda sohbet paxilliq etmeyin sized qatilin.Dizide bizim ucun ozeldi.Kimse bize soz atmasin.Bele bacim ureyim yeterince aciqliq getirdim.Gel cavab ver bacinin gozunu yolda qoyma istemirem yalanci kimi haqqimda duwunub dunen yox diyen bu gun gelib.Gozleyirem gel razi olsan o biri siteye yazaram sene opdum ozune yaxwi bax

 45. XANIM sanada günaydın birtanem. Sorma ya giden gidene, üzülen üzülene:-(
  Birtanem gmail adresin olmasada yazmaya devam ede bilirsin. Bu zorunlu üyelik diyil. Sadece kim istiyorsa o üye olucak.

 46. Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar,
  xanim azeri fan,
  iyiyim canım, sende iyisindir umarım. bu arada Ülkere sormuşsun ben cevap vereyim.

  eskiden ve şimdi nasıl yazıyorsan öyle yazmaya devam edeceksin mail adresi olmayanları da düşünmüş sağ olsun Göker abimiz 🙂

 47. gunaydin tatlici ulkerim kiz nasilsin benim nese kaynagim ben 1 gun yokdum neler olmus neler sudamlam nasil gitmis ya yersiz insanlarin yuzunden kiz ne olur don artik seni cok ozledim ulkerim sana bir sey sorucam simdi benim gmail adresim yok simdi ben siteye giremiycekmiyim cok uzuldum

 48. SU DAMLAM LÜTFEN geri gel…
  Çok özledim seni:-(
  Nolur dön artık…
  Sende Sudenin, Vefanın, Deryanın yaptığını yapıyorsun. Arkadaş diyip kendini sevdiriyorsun ardındamda çkıp gidiyorsun. Beni azcıkda olsa seviyorsan lütfen geri gel.

 49. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR:-)
  Yeni günde sinir bozan olayların yaşanmaması dileyile her kesin günü aydın olsun.
  Bu arada dün GÖKER abi atdığım maile cevap gönderdi. Siteye çok güçlü saldırı olmuş. Mail sistemleri bile çökmüş. Siteye girerken yaşadığımız sorunlarda işte bu yüzdendi. Bu arada gözünüz aydın çok yakında üyelik sistemi geliyor. Her kes gmail adresiyle üye olucak. Ve kendilerine ait istediyi zaman resmini deyişe bileceyi profli olucak. Özel konuşmak ve instaqramdakı gibi takip etmekte olucak. Gmail adresi olmayanlarda önceden nasıl yazıyordularsa şimdide öyle yazmaya devam edecek.

 50. gunaydin aslim gelmis hos gelmis nasilsin canim arkadasim canim saglikina cok dikkat et bu arada analiz tek kelime ile muhtesem olmus eline yuregine saglik

 51. Ir abi, Resul abimin zamanındaki gibi oldum yine ama iyiyim daha da iyi olacağım inşallah.

  bu analizlerde de şiirlerim var abi, duygu ve düşüncelerimi şiirler anlatıyor aslı diye yazılı olanlar hep bana ait.

  Gelir geçer dediğin gibi kimler geldi geçti buradan da biz vazgeçmedik buradayız, buradayım.
  yeterki sağlıklı olalım her şeyin başı can sağlığı.
  iyi geceler abi.

 52. Sende hos geldin ,gozum yollarda kaldi ,kac kere gokerden sordum ,dun rada iyi oldugunu soyledi sevindim ,evet bi ara kizdim bi yorum yazmak istedim kala kaldim ,ya virus falan yok bildigin rada iste ,satasmayi seviyor ,her zaman ki gibi gereksiz insanlar ,siteye giriyorlar sonrada arkadaslar bilmeden kalmasina canak tutuyorlar sonra bulasiyor nihayetinde didisme basliyor ,oysaki onceden kac kere boyle luzumsuz insanlar ortaligi karisdirdi ama kovaladik ,hani aytac diye bir kiz vardi onu n ablasi ayka bardi yazin ,aynen oyle ne dediyini bilmeyen hasta ruhlu bi adam ,hadi saat 2 iyi geceler.

 53. Ir abim gelmiş, hoş gelmiş sefalar getirmiş.

  Ir abim sende farkındasın biliyorum, zamanla o eski ben yeniden gelecek inşallah hep böyle yapıcı yol gösterici olduğun içinde teşekkür ederim. sağolasın.
  İyi geceler abi,

 54. Hayırlı geceler Radacım,
  hayırdır ne virüsü, aman diyeyim kimse hasta olmasın.
  Virüşler bizlerden sizlerden sitemizden uzak olsun.

  Canım arkadaşım benim, yoğunum evet birazda yorgun ama bana asla eziyet olarak gelmiyor yazmak.

  Hele ki sizlerden siz değerli arkadaşlarımdan olumlu geri dönüşler aldıkça daha da mutlu oluyorum. Helal olsun canım benim.

  hem biraz da kendime zaman ayırmış oluyorum bu sayede. tek izlediğim tv de bu dizi. ve hakkında yazı yazdığım ve bana yazma hevesi veren tek insan bu dizide mümkün olsada yazdıklarımdan onun da haberi olsaydı. bilseydim okuyor ama bunu hiç öğrenemeyeceğim olsun.

  Yani anlayacağın yazmak bana eziyet değil, ilaç gibi şifa veriyor. biraz geç gönderdim son iki bölümü o da hasta olduğum için yazacak gücüm olamadığı içindi. kendimi iyi hissedince yazıp gönderdim.

  geç gönderdiğim için arkadaşlarım kusuruma bakmayın, idare edin artık 🙂

 55. Evet iyi olmus ama kac zamandir dikkat ediyorum asli analizi gecistiriyor ,yorgunlukdan her halde ,daha dogrusu 1 sezonda daha detayli yaziyordu ,eklemelri oluyordu ,kendi duygu ve dusuncelerini ekliyordu , yedigimizi sanma asli ama bu kadarinada tesekkur ediyoruz , su gerilim ortaminda bizi sakinlesdiren bi tek analizler.

 56. İyi geceler arkadaşlar,
  ben geldim 🙂
  şimdi herkes en derin uykusunda Allah rahatlık versin herkese.

  K.Azerbaycan teşekkür ederim sanırım siz analizlerden takip ediyorsunuz diziyi Azerbaycanda kanal yok sanırım isminizden bu kanaate vardım.

  Ceydacım teşekkürler, Ülkercim benim sende iyi ki varsın.

 57. Bu sayfaya virus bulasmadan yaziyim. Aslim eline saglik saglik bitanem. Kiz bu yogun ve yorgun halinle sana sanki eziyyet veriyormusuz gibi geliyor bana. Hakkini helal et. Dizi hakkinda fikrlerimi yarin yazarim umarim gelinceye kadar virus sarmaz burayi. Iyi geceler hepinize.