Adını Sen Koy 254. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 4 Ocak 2018 Perşembe

Burak 07 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 254. Bölüm 4 Ocak 2018 Perşembe

Kervancıoğlu konağının hanım ağası Bahşende hanım babaanne olarak yıllar sonra geldiği konakta hüküm sürme derdinde. Bunun göstergesi olarak da Ömer’in Zehra ile olan evliliğini sonlandırmak istemekte. Ona göre Zehra o aileye uygun gelin değilmiş. Bunun için boşanma sözleşmesi hazırlamış, Zehra bu sözleşmeyi imzaladığı an banka hesabına yüklüce miktar para yatıracakmış.

Zehra bugüne kadar babasının ameliyat parası ve kuzeninin kaçırılması, daha öncesinde de Yener’in babasını senet imzaladı diye Sevim’i tehdit ederek hapse girmesin diye Zehra Ömer den para almış onun dışında asla Zehra Ömer den kendisi için para talebinde bulunmamıştır ki, boşanırken ki, boşanma asla olmayacak, Zehra para istesin. Zehra senin bildiğin sıradan kızlardan değil, Zehra çok özel biri. Zehra çok zorda kalmadığı sürece Ömer den para istemez.

Zehra da, ben Ömer ile parası olduğu için evlenmedim. Onlar benim umurumda değil, ben onunla onu sevdiğim için evlendim. O parasız, vasıfsız biride olsa evlenirdim. Ben onun uğruna hayatımdan vazgeçecek kadar çok sevdim dedi. Ömer o an kapı önündeydi ve Ömer de duydu bunları.

Ömer daha fazla kapı önünde durmadı ayrıldı. Ancak içeri de konuşma devam ediyordu. Zehra, babaanneye karşı ben siz istediniz diye eşimi vede yuvamı bırakıp gidecek değilim diyerek evliliğine sahip çıktı.

Bu babaannenin hiç hoşuna gitmedi. Akrep gibi, yılan gibi sözlerle sokmaya devam etti Zehrayı. Şimdi gitmeyeceksin peki cicim ayları bitince dedi ve bir yalan attı ortaya bu sözleşmeyi isteyen ben değilim Ömer istiyor bu sözleşmeyi dedi.

Yok artık daha neler? Ömer kardeşi Ayşe için evlendiği Zehra dan kardeşi iyileşmişken neden ayrılsın? Bilir ki Ayşe hastalanır yine üzülmemeli Ayşe. Babaanne Zehra yı kıskanıyor diyeceğim, Ömer’in annesini kıskandığı gibi. Ne alıp veremediği var bu kadının bu güzel insanlarla. Kıskanç bahşende ne olacak.

Kendisi de gelin gelerek bu soyadına sahip olmuş birisi, kendisinden başka gelin bu soyadı taşısın istemiyor anlaşılan. Ama senin yaşın gelmiş geçiyor, gençlere yol vermen lazım ve hoşuna gitsin yada gitmesin Zehra bu soyadı çok güzel taşıyor bahşende hanım ağa.

Zehra duyduklarına inanmak istemedi. Ömer, sana acıdığı için seninle bir süre daha kalacak, seni istemeyen bir erkeğin yanında kalmak çok gurur kırıcı, bir kadının düşebileceği en kötü hal budur dedi Zehra ya babaanne.

Bu kadın nasıl bir varlık Allah’ım sen böyle düşüncede olan insanları asla karşımıza çıkarma Amin. Evladı, torunu, mutlu mesut bir aile kurmuş diye sevineceğine yuva yıkmaya çalışıyor, bunu da olmayan söylenilmeyen yalanlarla yapıyor. Bu ne kadar büyük bir günah. Kul hakkına girer Allah korkusu yok anlaşılan bu Bahşende’nin.

Yuva yıkanın yuvası olmaz. Yuva yıkma Bahşende, bir de yuvayı dişi kuş yapar derler ama burada dişi kuş yuva yıkma peşinde hemde haksız yere.

Zehra da, benim Ömer’in sevgisinden zerre şüphem yok dedi. Zehra her ne kadar yuvasına sahip çıksa da Bahşende, Zehra’nın kafasını karıştırmayı başardı.

Ömer, Zehranın babaannesine söylediği, ben Ömer’i çok seviyorum sözlerinden sonra soluğu mutfakta aldı. Çok mutlu Ömer yere göğe sığamıyor. Hediye ablasından peynirli gözleme istedi.

Ömer ne zaman mutlu olsa peynirli gözleme istermiş çocukken. Ah Ömer ah çocuklar gibi mutlusun sevildiğini duymak seni mutlu etti. Sevildiğini bilmek kimi mutlu etmez ki? herkes mutlu olur sevildiğini bilince. Sevgi ilaç gibidir iyileştirici gücü vardır Sevginin Ayşe’nin hastalığını yenmesi de sevgi ile oldu.

Sevmek, sevilmek, sevildiğini bilmek ne güzeldir. Öyle ki bağışıklık sistemini güçlendirir sevgi, hastalıkları iyileştirir sevgi.

Hediye abla, Ömer’in kendisinden gözleme isteme sebebi olarak Zehra’nın evine dönmüş olması olarak düşündü. Ömer bunun için çok mutluydu Hediye ablaya göre öyleydi.

Ömer’e göre ise, Zehra’nın babaannesi karşısında dik duruşu ben Ömer’i seviyorum demesiydi.

Sanki, Zehra’nın kendisini ilk kez sevdiğini duymuşçasına mutluydu Ömer. haksızda sayılmazdı. Zehra hiç Ömer’in yüzüne seni seviyorum dememişti. Demiş miydi?

Ömer, 1. Sezon sonunda uçurumdan düşecekken Zehra ya seni seviyorum demişti. Zehra da Ömer diyebilmişti sadece.

Ömer mutfakta mutluluktan kanat takıp uçacakken, Zehra odasında karalar bağlamış, dünyası başına yıkılmış bir halde, hanım ağa babaannenin söylediklerini düşünüp, boşanmak için ilk adımı kendisinin atmasını beklediğini, Ömer’in kendisine acıdığını düşünüyor ve ağlıyor.

Bir yanı Ömer’in onu çok sevdiğini söylüyor, bunca acıya bu sevgiye inandığı için katlandığını düşünürken, diğer yanı bunun olmadığını Ömer’in kendisine acıdığı için birlikte olduğunu düşünüyor, bütün bu olanlar, yaşadıkları, Ömer’in Zehra ya yaşattıkları, ona karşı acımasızlığının nedeninin bu olduğunu düşünüyor Zehra.

Zehra kötü olanı düşünmek istemiyor, Ömer’in kendisini sevdiğini düşünüyor bundan emin Zehra. Ama yine de aklının, yüreğinin bir köşesinde ama diye başlayan Bahşende hanım ağasının söyledikleri var.

Zehra’nın üzerindeki o kırmızı elbise özel gece için alınan Ömer’in Zehra’nın sırtından fermuarı çektiği elbise.

Ve Ömer mutfakta küçük saf masum çocuklar gibi çok mutlu bir şekilde gözlemesi yiyor. O yanakları tam sıkmalık küçük çocuk gibi Ömer. Büyük bir keyifle gözlemesini yerken Ömer, Ayşe girdi mutfağa ve abisinin gözleme yediğini gördü.

Bırakında ağız tadı ile yesin, kırk yılın başı canı bir şey çekti, istedi, boğazına dizdiniz. Ömer Ayşenin soru bombardımına tutulmamak için çalışma odasına işim var diye resmen kaçtı.

Ömer çalışma odasına girince Zehra’nın kendisini sevdiğini söylediği anı düşündü. Bu onu öyle bir heyecanlandırdı ki, kravatını gevşetti gömleğin düğmesini açarak rahatlamaya rahat nefes almaya çalıştı Ömer.

 

Aklının bir köşesinde de Zehra’nın düğün gecesi Sabah’a söyledikleri vardı. Kafası karışıktı Ömer’in tıpkı Zehra’nın kafasının karışık olduğu gibi.

Bu Bahçende nin gömleğine ne olduysa küplere binmiş evdeki görevli kıza bağırıp çağırıyor, kızı ağlattı. Hay ben senin gömleğine mürekkep dökeyim emi tövbe yarabbim. Çöpe attırdı gömleği.

Ömer odasına geçince odada Zehra yı göremedi tam çıkacakken Zehra geldi kapıda karşılaştılar. Zehra üşüdüğü için üzerine şal almış, Ömer de hasta mısın diye sordu. Zehra hasta olsa ona gözün gibi bakar mısın Ömer?

Ömer şirkete geçince, Zehra hemen babaannenin dediklerini hatırladı seninle aynı odada yalnız kalabiliyor mu? Ömer gidince, acaba haklımı Ömer gerçekten beni sevmiyor mu diye düşündü Zehra.

Ayşe, Zehra’nın odasına giderek Zehra ile kısa bir konuşma yaptı. Abim sen yokken yatağında yatıp uyumadı. Ruh gibiydi, perişan haldeydi. Ağzını bıçak açmadı kıvranıp durdu ama hepsi geçti gitti.

Abim bugün peynirli gözleme istedi, abim çok mutlu olduğunda ve rahatladığında peynirli gözleme ister, sen geldiğin için abim rahat dedi. ne güzel Ömer rahatladı. Ama

bu seferde Zehra huzursuz.

Ayşe bu konuşmayı yapıp gidince, Zehra’nın kafası iyice karıştı, bir yanda Ayşe’nin söyledikleri, diğer yanda Bahşende’nin söyledikleri.

Sabah, Teoman’ın aldığını düşündüğü aslında Kerem’in aldığı kaktüsü çöpe attı. Canan da yemek alsaymış deyince, Kerem hemen yemek ayarladı kendi emlak dükkanında kızlarla beraber yemek yedi.

Gece gece Teoman Keremin evine geldi. Birlikte Sabahın dükkanına gittiler. Teo kocaman bir pelüş ayı hediye etti. Kerem, Sabah almaz diye düşünürken, Sabah da bu adamı Kerem başıma muasallat etti diye zoraki kabul etti sandalyenin üzerine koydu.

Salim amca da Koray ile Yaseminin ayrıldığını öğrendi. Koray Şükran teyzenin de yanından ayrıldı Kerem’in evine yerleşti. Yasemin Erasmusa başvurmuş, yurt dışına dil öğrenmeye gidecekmiş.

Önceden babasına kafa tutan, gizli gizli pencere önlerinde konuşan Yasemin gitmiş, kariyer düşünen bir Yasemin gelmiş bunun içinde Koray dan ayrılmış. Kariyerde yaparım çocukta diyememiş Yasemin.

Ömer şirkette ve cep telefonundan Zehra ile birlikte düğün günü çekindikleri resme bakıyor, bir yandan da Zehra’nın babaannesine söyledikleri kulaklarında yankılanıyor. Mutlu oluyor Ömer.

Ama bu mutluluğu kısa sürüyor, çünkü; daha önce Zehra’nın Sabah’a söylediklerini hatırlıyor Ömer kolu kanadı kırılıyor birden yüzü asılıyor. Hangisi doğru? Hangisi gerçek? Diye iki sorunun, iki konuşmanın arasında kalakalıyor Ömer.

Nihat, Ayşe ve Asya birlikte dışarı çıktılar sinemaya gittiler. Eğlendiler mutlu oldular. Bir akşamda olsa konaktan uzak kalmak onlara iyi geldi. Asya da Zehra ablasına oyuncak aldı.

Konakta da Bahşende hanım kahve istedi. Cevriye halada yanındaydı. Zehra’nın yemek yemediğini Hediye ablaya söyleyince, babaanne hastaysa dikkat edinde kimseye bulaştırmasın dedi gitti.

Bunun üzerine Cevriye hala kahvesine tuz koyun dedi. hak etti oh olsun hatta hiç kahve vermeyeceksin de işten kovulmak var işin ucunda olmaz.

 Cevriye hala da Zehra’nın odasına giderek, Zehra ile konuştu. Ne zaman istersen odamın kapısı sana açık dedi ve kafana takma o buzdolabının söylediklerini, o dış kapının dış mandalı, Ömer ‘in eli hep senin elinin üzerinde olacak, sen merak etme ben senin üzülmeni istemiyorum, kirpi gibi ok ok iğnelerini sana nasıl batırdığının farkındayım dedi.

Hala gittikten sonra Zehra yine ağladı. Ömrü ağlamakla geçti Zehra’nın ne zaman yüzü gülecek acaba?

Ömer geceyi şirkette uyuyarak geçirdi masa başında uyudu Ömer.

Zehra da evde tek başına uyudu odasında üzeride açıktı. Uyuyanın üzerine kar yağar derler bu gidişle iki aşık hasta olacak böyle uyumaktan.

Sabah uyandığında Asyanın bıraktığı kuzu oyuncağı gördü. Aldı sevdi Asya ya teşekkür etmek için salona geçince, Bahşende hanım yine zehir zemberek konuşarak ağlattı Zehra yı. Ömer’i aradı açmadı.

Zehra daha da üzüldü. Haklımıydı babaanne söylediklerinde diye düşündü. Sonra da Ömer’in yanına şirkete geçti boşanma sözleşmesini Ömer’in gözleri önünde imzaladı. Ve ekledi bu anlaşmadaki hiçbir maddeye itirazım yok dedi.

Ömer şaşkındı ne olup bittiğini anlamaya çalışıyordu. Zehra madem benden boşanmak istiyorsun önünde hiçbir engelin kalmadı. Babam boşanacağımızı şimdilik bilmesin dedi. gitti.

Ömer’in hissettiği;

Bilir misin ne zordur severek yaşamak. Ona benimsin deyip sarılamamak. Ne zordur hep yakın hissedip aslında ondan uzak olmak. Can YÜCEL.

Zehra da Ömer de kendini dışarı atmış son yaşanan bu olayı kendilerince yorumlamaya çalışıyorlardı. Her ikisi de yanlış sonuç giderken Ömer Zehra’nın bütün konuşmalarını tekrardan hatırladı.

Dürüstçe açık yürekli ol, ne hissettiğini söyle, seni sevmiyorum de, bendeki senden kurtulmak için buna ihtiyacım var dedi Zehra. Ömer dut yemiş bülbül gibi tek bir kelime edemedi. Lal olmuştu dili.

Zehra’nın hissettiği;

Haykıracaksın ama isyan etmeyeceksin. Ağlayacaksın ama belli etmeyeceksin. Onsuz kalacaksın belki; ama asla vazgeçmeyeceksin. Can YÜCEL

Bir gariplik vardı bu işte bunu çözmeliydi Ömer.

Sabah ile konuşmaya karar veren Ömer emlakçı dükkanına Sabah’ın yanına gitti konuşmak istediğini söyledi.

    

GÜLMEDİ TALİHİM GÜLMEDİ GİTTİ

Ömrümün baharı kış oldu bitti

Rüzgarlar önünde yaprak gibiyim

Her gelen kalbimi kırdı da gitti

Allah’ım bir yol göster bana

Gülemedim ben aşktan yana

Bana aşkından bir zerre ver

İçeyim onu ben kana kana

Gülmesin talihin gülmesin gitsin

Ömrünün baharı kış olsun bitsin

Rüzgarlar önünde yaprak gibiyim

Her gelen kalbimi kırdı da gitti

 Murat GÖĞEBAKAN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 254. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 4 Ocak 2018 Perşembe” üzerine 27 yorum

 1. Saim dedi ki:

  Yalanlarinizida siraliyosunuzya bizsizden ne beklerdik yazmisinizya kıymetli bahsedesin oyunu mu diye tabikide sizdende bu beklenir iki yılan bir olacak 3 4 de olbilir dedimiz gibi siz zehra omere oynar sizin kaleminiz niye yenerin alevin bahsedesin canını niye yakmiyosunuz buna gücünüz yetmez onları acı icin de kavranmasını coook istiyoruz ömer neden bahsendede annesin hesabını sormuyo annemi ne teklif etinde bizden ayırsın zehraya yaptın teklifimi yaptın diye sormalı hesaplaşması gerekir üstününe giderek annesinin yerini sormalı ve kötü davranmalı konusuncaya kadar yapa bilirdiniz şirketten geldiği paraları da sormalı niçin yenerle alevi evlendiremedinuz adlin onlar evlenmeleri lazım hemde çok güzel olurdu bide bebeği olması mesala bi oğlan bi kız yalanlarla oyaladinizya bizi onları evlendirerek önümüze tatlı olarak koya bilirsiniz ama nerde siz ancak ömer zehraya oynarsini başka bisi kafaniza basmiyo ancak zehra omere basıyor hep aynısınız yahodri meydan alevle yeneri karşımıza evli olrak çıkarında görelim yapamaz siniz ancak yalan söylersiniz siz bizler zehra ömeri halkı bi sasirtinda goreli m yener coook zengin yatları katları para agasi olara çiksin hatta çok lüks bi konakta otursun bizimde dudaklarimiz ucuklasinbi sakinlok icinde kalalim helede zehra omer munevverde onlarin cocuklarina basin gata oglznin adi omer kizin adi zehra olsun ne olur yspinda bu yalznlariniz bi yLan daha katinama bahsende acılar icin kıvransın bizde görelim bakalım

 2. Anonim dedi ki:

  Selam her kese.255 bölüm analizi neden yok?bilen varmi?

 3. Anonim dedi ki:

  Yener deyil bahsendede deyil kim olursa olsun ömer istemedikçe hiç bişey olmaz bi tabir varya it ürer kervan yürür bahsendede yenerse ürdün dursun senaristte yazana bebek dedik bi bebek olsaydı yener baba annecimize pek kıymetli baba annayaye değerine paha biçilmez onada bebek olsaydı sağ gösterir kıymetli yener kıymetli basendeye tokat gibi inerdi yüzü ne çok isterdim onlara bi bebek müjdesi coooook güzel olurdu kağıtlarından olurleridi ama yapamadık bi bebek karı koca yapamadiniz bebek yapalım onlara inayet mutlu olmalilarki onlar gudursun ne guzfl olur yenerinde bahsendedinde oyunu hep su yuzun ciksin ciktikca gudursunlar bakacaz iyi dusunmeye calicacaz omer zegranin aradina kimseyi sokmaz artik diye dusunuyoruz okadada gerizekdli dehildi zazanda senaristte ekip te omer zehra mutlu olduk ca biz doneriz simdi can yanmasi dirasi yener beyimizde bahsendede alevde sevimde sira sakimde hayatında biri olursa sevimde gücüdür salime bi hatun korayada saliminde hayatı dolu olsun yenerde gorsun

 4. nesrin dedi ki:

  Selam kızlar ve erkekler yine güzel bir analiz okudum ,sayfaya yazdığınız yorumlara çoğuna katılıyorum SİNİRLİ BAYANIN Bahşende hanımın saçını yolmaya ben de varım .Ömer yapsın yapacaığını yetmezse biz arkasını getiririz .Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum .Allaha emanet olun .

 5. ali xxx c e s o r merhemetl insan dedi ki:

  cesur arkadaim ben

  Anlaşmam nedenile bu

  Tarihden onca yazilar

  Etibar konusundan heçe

  Sayilir…. vetum sene ayit

  Olan arkadaş yazilanlar

  Heç sayilir lutfen hankisi

  Istesen ulker kaldirabiler

  Anlaşdik. TAMAMMI ?

  A_____L_____A____H___SMARLADIM

 6. aaaaaaaa llllllllll iiiiiiiii dedi ki:

  G I Z I M

  N e s e n …… b e n i …..u u t

  N e d e …… b e n ……s e n i
  pppppaaaRRRRRRRIIIIISSSSAAAA
  ///////
  /// \\\\,
  _________////// \\\\\\_______ D O S D E ITI D A R AREM

 7. asena dedi ki:

  merhaba ashk ayilesi aslicim analiz super hata tuber olmush elerine saglik dizi izledigim halde senin analizlerinin hepsini okuyorum cok guzel yaziyorsun hic kimse senin gibi guzel yazamiyo bence elerine saglik tekrardan

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar sevda ablam canim ben cok iyim ben senin yorulmana kiyamam ki hadi sende git dinlen canim ablam benim mehin ve nauna benim icin onlari op seni cooook seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA EMANET OL IYI GECELER TATLI RUYALAR SANA

  1. aaaaaaaaa lllllllll iiiiiii dedi ki:

   mmERSINLI IIIIIIIIIIIIIIIII ELA III!

   Yakşamlar vefali iiiiiiiiiiiDOSTum

   2 gun mobil arizasindan

   Yokudum yene katildim.

   Iyi royalar …

 9. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  SEVDAM ❤️❤️❤️❤️ GÜLÜM KRALİÇEM
  YA CANSIN CAN BENİM İÇİN Mİ BU SAATTE YAZDIM
  SANA OLAN SEVGİM ARTIKÇA ARTI İYİKİ HAYATIMDASIN SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ CANIM İÇİ
  SENİN GÜZEL KALBİN İÇİN BU KALPLER
  SENİ İYİ OLDUGU BİLMEK BENİ MUTLU EDİYOR HEP İYİ OL DAİMA MUTLU OL
  ❤️❤️SENİ ❤️❤️ ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK ❤️❤️ SEVEN ELA SEVDAM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ..
  ÜLKERİM NARTANEM HEMEN GELİYORUM SEN DAVET EDERSİNDE BEN GELMEZMİYİM
  GÜZEL DAVETİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  ..
  HOŞ BULDUK GECEMİ AYDINLATAN SİNİRLİ BAYANNN
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM ❤️❤️
  ALLAH’A EMANET OL

  XANİM AZARİMM GÜZEL GÖZLÜM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  GÜZEL GEÇTİ SORDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  .

 10. Sevda Naun dedi ki:

  Hepinize iyi akwamlar!Ne haber Sinirli Bayanim bitanem?Mersinli Elam Gulum how geldin nasilsin umarim iyisindir.Senin icin geldim.Ben akwamlar pek vakit bulamiyorum ama seni gec gorduyumden ozliyorum.Kalplerin hep guzellik veriyor siteye insan sakinlewir.Kendine iyi bak goruwuruz opdum.Guzellerim sizleride hepinize opucukler.Kendinize dikkat edin kizlarim.Goruwuruz.

 11. xanim azeri fandan birtanecik guzel gozlume dedi ki:

  hayirli aksamlar mersinl i elam gelmis hos gelmis nasilsin birtanem canim ben cok iyim sen nasilsi n yegenlerin bovling oynaman nasil gecti guzel gozlum seni coooook seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA EMANET OL

 12. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi akwamlar Aslim Yinede iyi anlatmiwsin.Eline saglik.
  Bene awkindan bir zerre ver
  Iceyim onu ben kana kana.
  Mukemmelsin gulum.

 13. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Hoş geldin ELOŞUM:-) Bende diyordum NUR TANEM nerde kaldı. Tam zamanında geldin. Hadi gel çay içelim.

  1. sinirli bayan dedi ki:

   İyi aksamlar SEVDA birtanem hos geldin iyim cok sukur sen nasilsin fazla yorma kendini dinlenmeye calis nani ve mehine abime selam soyle opdum kendine iyi bak seva

 14. Ftm dedi ki:

  Aslı hanım;teşekkürler. Sanki dizinin romanını okuyoruz. Tek kelimeyle mükemmel. Cuma analizini geçiktirmeyin lütfen. Selamlar.

 15. sinirli bayan dedi ki:

  İyi aksamlar hos geldin gecenin yildizi Elam iyiz cok sukur sen nasilsin ? İnsallah sende iyisin bu sinirli bayan seni cok seviyor kendine iyi bak opdum

 16. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  ÜLKERİM ❤️ HANIM ABLA
  XANİM AZARİMM
  ALİ ABİİ ❤️ RADACIM
  AYTAÇCIM ❤️ DAMLAM ❤️
  SEVDAM GÜLÜM ♥️❤️
  SİNİRLİ BAYAN ❤️❤️
  ..
  PERİ CANIM BAŞKA SİTEYE YAZIYORMUSUN

 17. K.Azerbaycandan dedi ki:

  Sizin analizleri sabirsizlikla bekliyorum ASLI hanim. rica ediyorum,çok bekletmeyin bizi.her zaman size te$ekkürlerim var.

 18. Hanim abla dedi ki:

  Selam Aslıcım.Şükür kavuşturana. Zahmetini helal et,analizi armagan.Çok sag ol.Diger sayfada yazdıgım döndü diye kafam karıştı,yazamıyorum.Allah yardımcın olsun.dualarım her zaman seninledir güzel kızım.

 19. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Masal gibi olmuş:-) Eline sağlık:-)

 20. peri dedi ki:

  Merhaba aslıcim,analiz çok guzel,teşekkurler,hatırlatmak için soyliorum,zehra sened için aldigı parayı gerı verdı,ameliat parasınıda salim ödedı,sadece pitona verdigı bimilyon kaldı,onuda belkı polisler gerı alabilir ayer tamamını harcamadisalar.

 21. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Boyle ruhumuzu dinlendirdigin icin sonsuz tesekkurler. Zehranin yuzunun ne zaman gulecegini nazmosa sor. O anlatir sana.

 22. K.Azerbaycandan. dedi ki:

  Te$ekkürler.ASLI hanim muhte$em olmu$.ben star tv-ye bakamiyorum da,buradan izliyorum

 23. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim aslim nasilsin canim arkadasi m iNSALLAH IYISINDIR ANALIZ TEK KELIME ILE MUHTESEM OLMUS ELINE YUREGINE SAGLIK CANIM BENIM VALLAHI SU CADI BABANE NE ZAMAN CIKARSA BENIM YUZUM ONDAN SONRA GULER ARTIK

 24. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım süper bir analiz olmuş elinize yüreğinize sağlık

 25. sinirli bayan dedi ki:

  Selam ASLİ cok guzel bi analiz ne kadar guzel anlatmissin zehranin hiss etdigini eline saglik tesekkur ederim.
  İnsallah omer bi daha birakmaz zehrasini bi de kapi dinlemez dinlesede sona kadar dinler .bu bahsende de gitseydi konagdan ben gun yuzu gorurdum
  Tek kelimeyle muhtesem bi analiz tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.